KERKDIENSTEN Oude foto §0@@ln) Geslaagden GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 ned. hoogmis: Frans Verblakt ouders van Vegchel-Muysers (s) Jo Versteegen en zoon Martin ouders Winnen-Jacobs Coby Jacobs- Reijnders Johannes Willems Wim van Kempen. Zondag: Hoogfeest van Petrus en Paulus, apostelen. 8.00 overl. parochia nen; 9.30 Herman Ebberink overl. ouders Clephas-Linders; 11.00 ouders van Dijck-Cox en overl. fam. Jozefien Hellebrandt-Lamberts. Maandag: 9.00 oude stichtingten; 19.00 Jozef Arts en Antoinetta Janssen (s) fam. Wismans Mie Seinkels-Seij- kens (LVB). Dinsdag: 9.00 Piet en Mina Kersten van Bracht; 19.00 echtpaar Hermans-v. Maren. Woensdag: 9.00 Piet Janssen-Ouden- hoven en overl. fam. Theodor Creemers en overl. fam.; 19.00 jrd. Petronella Janssen-van Dijck en zoon Frits Truus Kiggen Wim Vermeulen. Donderdag: H. Tomas, apostel. 9.00 Frans v. d. Heuvel. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 9.00 Helena Arnoldina Hanraets en H.E.H. Henricus Haenraets (s) Cor nells Caarls en overl. fam.; 19.00 overl. ouders Bom-Hendriks Handrie Jans- Beken en zoon Arnold Martinus Direks en kleindochter Suzanne uit dankbaarheid voor Toon Wilmsen overl. familie Wilmsen-Linders. Zaterdag: 9.00 bijzondere intentie; 19.00 ned. hoogmis: Mie Swinkels-Seij- kens overl. ouders van Bracht-Cre- mers. Mededelingen: Vrijdag is de eerste vrijdag van de maand. Vanaf 9 uur wordt de zieken communie gebracht. Op zondag 16 juli is om 11 uur weer een kinder-woord-dienst, de laat ste van dit seizoen. Op de pastorie van de Eindstraat is voor het inschrijven van heilige missen en verdere afspraken iemand aanwezig 's morgens (op de weekdagen) van half 10 tot 10 uur. U kunt u ook wenden tot pastor van Bronkhorst, Bingelkruid 29, tel. 88386, of tot pastor de Wit, Grote Markt 10, tel. 82385. In noodgevallen kunt u boodschappen doorgeven onder tel. nr. 85855. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Tom Kengen, lezer: C. Hendriks. Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons, lezei: J. Wekking; 9.30 Rob en Bart Derkx;' 11.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers, lezer: L. Truyen. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Jansen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Joris Truyen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Eucharistieviering met volkszang. Voorgangers: B. Frede- riks en G. van Loenen. Misdienaars: B. Dirksen G. J. Wismans. Lektrice: Chr. v. d. Gouwe. Kollekte: nederlandse missionarissen. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. Voorgangers: B. Frederiks en G. van Loenen. Lektrice: FORSE UITBREIDING BOGNER MANNENCOSMETICA Niet alleen vrouwen, maar ook mannen hebben grote belangstelling voor doeltreffende bodyverzorging en attractieve geuren. Hoe sportief ook van aard, vrijwel elke man is inmiddels wel overtuigd geraakt van de grote attractiviteit van geuren, die de per soonlijkheid kunnen onderstrepen en de uitstraling dynamischer, krachtiger, mannelijker kunnen maken. De mannenlijn van BOGNER straalt een grote male van natuurlijkheid uit; is vol levenslust en vitaliteit. Begint spran kelend en kruidig, gaat over in bittere, diep warme aroma's (van o.a. exotische houtsoorten) en wordt afgerond met vetiver, eikemos en muskus. Een compositie die heel lang, maar steeds discreet aanwezig blijft. Deze geur en verzorgingslijn nu, is uitgebreid met een flink aantal nieuwe produkten, die zijn afgestemd op heel specifieke wensen en eisen. Uiterst doel treffend en stuk voor stuk verrijkt met de sympathieke BOGNER-geur. Een heel fijn produkt is de Face Moisturizer, die de vochtbalans van de huid herstelt en met name effectief is voor de gevoe lige en droge huid, die zo snel haar elasticiteit herkrijgt en er fris, glad en verzorgd gaat uitzien. Helemaal afge stemd op de mannenhuid, die dikker en grover van structuur is en dus een totaal andere verzorgende crème nodig heeft dab de vrouwenhuid. De Face Moisturi zer dringt snel in de huis en laat geen vettige glans achter. Beschermt tegen weer en wind. Prijs 30,(75 ml.). Nog een gezichtverzorgend produkt, dat juist is uitgekomen, is de Sport Cream. Dit is een gekleurde vochtig heidscrème voor mannen. Deze crème vult het vochtgehalte van de huid aan, beschermt haar tegen uitdrogen en zorgt Zr. Hélène. Kollekte: nederlandse mis sionarissen. Intentie: overleden mede zuster Philomena Kusters. Maandag en woensdag: 18.30 Eucha ristieviering. Dinsdag en donderdag: 18.30 Woord en communiedienst. PAROCHIE PATERSKERK Feest van de apostelen Petrus en Paulus. H. Missen: 9.00; 10.15; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis-mn Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintentie: Zaterdag: 18.30 Antoinette Janssen- Flinsenberg Piet Peters (S). Zondag: 9.00 Sef Drabbels voor de parochie; 10.15 overl. echtpaar Her mans-van Maren; 11.45 Koos Jans; 18.00 voor de overledenen (offerbus). Maandag: 8.00 overl. familie Gerrits- Hermans; 19.00 zuster Elmyra Hoey- makers. Dinsdag: 8.00 overl. familie Esser- Timmer-v. Geffen; 19.00 Constant Pijls. Woensdag: 8.00 zuster Helena Ded- ding; 19.00 tot zekere intentie (fam. K.). Donderdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw voor goede uitkomst en genezing; 19.00 overl. ouders Akkermans-Timmer- mans. Vrijdag: 8.00 Celina Rojer en Con stant Rojer; 19.00 gezinsmis; Teng Aben (Derde Orde). Zaterdag: 8.00 Antoinetta Elsevier en Eva Rojer. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 André Basten. Zondag: 9.00 Martijn Smelt; 10.15 Johan Pouwels; 11.45 Leo Pouwels; 18.00 Tonny Vermeulen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Marcel Meijer; 19.00 Jaap Janssen. Dinsdag en donderdag: 19.00 Pascal en Emiel Kusters. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van af spraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 28 juni: 19.00 H. Mis voor overl. hr. Cornelis van der Veen. Er is in deze viering meerstemmige Latijnse zang door leden van de fam. Versteeg. Zondag 29 juni: Hoogfeest van de H.H. Petrus en Paulus, apostelen. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van.onze parochie. Er.is dan Gregoriaanse volkszang. Aanslui tend aan de hoogmis vindt de autozege ning plaats. De kindercrèche zal worden verzorgd door Bianca Janssen. Maandag 30 juni: Gedachtenis van de eerste H. Martelaren van Rome. 19.00 H. Mis tot intentie van de vervolgde christenen. Dinsdag 1 juli: Feest van het Kost baar Bloed. 8.30 Géén H. Mis; 13.30 H. Mis b.g.v. het huwelijksjubileum fam. Hulleman: 19.00 H. Mis tot intentie van voor een supernatuurlijke, frisse en sportieve bruine kleur. Prijs 30,— (75 ml.). Rond het scheren brengt BOGNER ook een aantal nieuwe produkten, te weten een Pre Shve, Shaving Foam, Shaving Cream en After Shve Emul sion. Shower Gel bestond al in de BOGNER-lijn; voor de bad-liefhcbbers is er nu een Foam Bath, dat ontspant en verfrist, zonder dat de huid er van uit droogt. Dit milde schuimbad bevat ver zorgende substanties en hult de hele body urenlang in een weldadige geur. Na elk bad of douche wordt het li chaam van top tot teen perfect verzorgd met Body Treatment, een cèmige sub stantie met verzorgende oliën en vocht- vasthoudende componenten. De hele body voelt fris en verzorgd aan. De daily Shampoo is een shampoo voor elk haartype, die zeer mild reinigt en daarom veilig elke dag kan worden gebruikt. Tegen onaangename transpiratie- en lichaamsluchtjes (vooral met dit prach tig, maar klam weer) zijn er twee nieuwe deo-produkten: de Cream Deodorant en de 24 Hour Antperspirant Spray. De Cream Deodorant is hee! mild; bevat géén alcohol en is dus ook ge schikt voor de meest gevoelige huid. Ideaal na elk bad en elke douche. De 24 Hour Antiperspirant Spray voorkomt niet alleen vervelende li chaamsgeurtjes, maar gaat eveneens overmatige transpiratie tegen en wel 24 uur lang! Een uiterst betrouwbaar produkt, dat elk transpiratieprobleem de baas is. Natuutlijk verrijkt met mannelijke BOGNER-geur. De nieuwe Body Splash verkwikt, prikkelt en stimuleert de body na bad, douche of sauna. U voelt zich fris en aktief door de levendige bodyfrictie. De nieuwe natuurlijkheid van de BOGNER geur omhult u vele uren lang. de zieken. Woensdag 2 juli: 8.30 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. 19.00 Géén H. Mis. Donderdag 3 juli: Feest van de H. Thomas, apostel. 8.30 Géén H. Mis; 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor priesterroepingen. Vrijdag 4 juli: Eerste vrijdag. 8.30 H. Mis tot eerherstel aan het H. Hart van Jezus; 19.00 Géén H. Mis. Mededelingen: 1. Biechtgelegenheid: zaterdag 28 juni van 18.00 tot 18.30 uur. 2. Huwelijksafkondigingen: Rutger Mulder en Ines van Deursen, Cello- straat 45; Els Klaus, Mozartstraat 37 en Piet Denissen. 3. Lektoren: zaterdag 28 juni: dhr. Francken; zondag 29 juni: 10.00 dhr. Klaassen. 4. VieringenOp zaterdag is er een meerstemmig gezongen Latijnse vie ring; op zondagmorgen Gregoriaanse zang. De tijden van de H.H. Missen door de week zijn gewijzid: zie boven. 5. Na de hoogmis van a.s. zondag vindt voor onze kerk de autozegening plaats en ook van ndere voertuigen. 6. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray reknr. 23.18.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske, inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Met dank voor uw bijdrge groot of klein! PAROCHIE V RE DES KERK Zaterdag 28 juni: 18.00-18.30 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor het Hoogfeest van de H.H. Petrus en Paulus. Voor overl. ouders Bouten-van Megen en Huberta van Megen overl. ouders Bastiaans- Arts overl. Aloys Spee en overl. fam. Peter Pelzer als jaargetijde Toos Lamers-Jacobs (coll.) Gert Koppens (coll.) overl. ouders v. d. Burgt-Fljn- senberg (coll.) Petrus Rouvroye sr. Zondag 29 juni: Hoogfeest van de H.H.Petrus en Paulus, apostelen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Gregoriaanse Hoogmis. Gildemis voor de levende en overl. leden van Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan. Voor overl. ouders Stip- hout-Jacobs en zoon Leo, voor Jan Jacobs als jaargetijde, voor Adrianus Kuunders en zoon Frans Wilhelmina Tijmensen-Korndewal (coll.) Maria Cuppen-Pingen overl. Catharina Pie temella; 11.30 voor overl. ouders Ruland-van Helden Gerard Claessens (coll.) Mariet Thielen-Linders (coll.) levende en overl. fam. Tijssen-Pelzer; 18.30 voor priesterroepingen en roepin gen tot het religieuze leven. Maandag 30 juni: Gedachtenis van de H.H. Eerste Martelaren van de Kerk van Rome. 8.00 voor de vervolgde kerk; 19.00 voor overl. fam. Gommans-Bou- ten Wilhelmina van Gool-Smits Jean Hendriks en overl. fam. Franssen-Coe- nen Annie Goumans. Dinsdag 1 juli: 8.00 tot zekere intentie; 19.00 voor Anna van Rensch- Schouten (v. d. Buurt) overl. ouders Spee-Segers n kmdergn. Woensdag 2 juli: 8.0Ó voor Martinus Pontman; 19.00 tot zekere intentie (Th.) Rombout Appels Toon Gom- mans (coll.). Donderdag 3 juli: Feest van de H. Tomas, apostel. 8.00 voor de zieken vn de parochie; 19.00 H. Uur met uitstel ling van het Allerheiligste. Voor overl. Toon Gommans (uit dankbaarheid). Vrijdag 4 juli: 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. Vanaf 8.30 uur zal de H. Communie worden thuisgebracht bij de zieken; 19.00 voor overl. Leonardus van Hooff en fam. overl. fam. Thielen-Hendriks. Zaterdag 5 juli: Gedachtenis vn de H. Antonius Maria Zaccaria. 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Mededeling: In overleg met het Kerkbestuur en de Parochieraad zal ingaande de eerste zondag van juli de zondagavondmis van 18.30 uur komen te vervallen. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Urbain van Weert; 11.30Giel Krijnen; 18.30 José Cornejo. Maandag t/m woensdag: 8.00 Anjo Coppus; 19.00 Rob Coppus. Donderdag t/m zaterdag: 8.00 Gun- ther Stamper; 19.00 Jos. Vercauteren. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 29 juni zal in „Den Hoebert", Werstsingel 1, Venray, Ds. P. sl Hoen uit Venlo in de dienst voorgaan. Aanvangstijd is 9.30 uur. De koliekten zijn bestemd voor de diakonie en het Alg. Kerkewerk. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal Ds. 't Hoen ook de voorganger zijn. Aanvangstijd is 11.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor het Rest.fonds van deze kerk en het Alg. Kerkewerk. Hier is -geen kinderopvang en kinder nevendienst. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Pierre de Kleijn, overl. ouders Achten-Verdijk, overl. ouders Arts-Peters, overl. ouders Tac- ken-Janssen, Wim Janssen (namens de buurt), Hendrika Pelzer-Jansen, Ma- thilde Custers-Peeters en Jan Custers, uit dankbaarheid bij 'n 90e verjaardag. Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 Piet Liljens, Martinus van Vught, Toon Camps (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Maria Martens-Rip- kens. Dinsdag: 9.00 tot zekere intentie. Woensdag: 9.00 Pierre Vandevenne en overl. ouders Vandevenne-Vermeu- len. Donderdag: 9.00 Piet Litjens. Vrijdag: 9.00 Hendrika Pelzer-Jan- sen (namens de buurt). Zaterdag: 19.00 overl. ouders Achten -Verdijk, Antonia Linders-Hendriks, Cor Aben, Bernard v. d. Berg en Maria Cuppen-Pingen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Erwin Achten, Jos Wiims, Eduard Camps, Barry Corne- lissen. Zondag: 8.30 Benoit van Osch, Marcel Nellen, Korneel Jeuken, Steijn Bus; 10.00 Akoliet: Paul Bovendeerdt, Esther Litjens, Noortje van Goch, Inge Kreutz, Anke Kusters. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Theodo- rus Peters en zonen Ger, Ber en Nico Sef Claessens en zoon Simon (jrd.) Bernard Janssen en Wilhelmina Peters Maria Versleijen-Joosten Helena van Dijk-Linders (mnd.) Jos Driessen Tot intentie muziekvereniging „Ons Genoegen". Zondag: 8.30 H. Mis t.e.v. H. Anto nius, familie van Rijswijck; 10.00 Hoogmis, st. Hendrikus Houwen en Margaretha Boyens st. Willem Hesen en Anna Janssen. Dinsdag: 8.00 H. Mis overleden familie Heidens-Snellen. Woensdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (V). Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. Petronella Arts-Peters Theodora Kemmelings. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Toegewijd aan de verering H. Hart van Jezus. 19.00 H. Mis t.e.v. H. Hart, st. Theodora Janssen, Hendrina Litjens, Agnes Geurts en Maria Baeten. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. Thema: „Vakantie". Deze dienst wordt mede- verzorgd door de kinderen van de Basis school. Sjang Steeghs (mnd.) Josef Baten en Johnnes Baten Hendrikus Nabben Uit dankbaarheid 80e ver jaardag..en. overl. familie Verheijen- Joosten. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 v. Anna, Maria Smits-Friezen en v. Maria Duykers- Rambags (buurt). Zondag: 8.00 jrd. v. Louis Roelofs; 10.00 v. Antonia Drabbels-Theeuwen (coll.). Dinsdag: 19.00 v. overl. ouders Phi- lipsen-Vousten. Woensdag: Gezinsmis (Offeraars). Donderdag: 19.00 v. Ger Janssen. Vrijdag: 14.00 pl. Eucharistieviering b.g.v. 40-jarig huwelijksfeest v. fam. A. Druggen-M. Peeters. Misdienaars: Roel-Guido: zaterdag, dinsdag, woensdag; Ivan-Wouter: zondag 8.00, donderdag, vrijdag 14.00; Martijn-Joris zondag 10.00. PAROCHIE LEUNEN H.H. Petrus en Paulus, apostelen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Wilhelmus Claessens en overl. familie weekd. v. Wim Heidens (5) jrd. v. Gerard Willemse gest. jrd. v. Martinus Direks en Agnes Direks-Bomm en overl. fam.; 11.00 begrafenisdienst voor Joep Schreurs. Ondag: 8.30 lsm. v. pastoor Litjens; 10.00 Hgm. als gest. jrd. v. overl. ouders Litjens-Reintjes; 11.15 lsm. v. Gertruda Spreeuwenberg lsm. v. Michel Loonen en overl. familie maandd. v. Hendrika Arts; 15.00 Doopviering. Maandag: 19.00 lsm. v. Johnnes Loenen en Leida Loenen-Poels. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Wim Heidens (v.w. de buurt) lsm. v. Maria Loonen- Scheffers. Woensdag: 19.00 lsm. v. Gerard Lit jens lsm. v. overl. fam. Willems-Loo- nen lsm. v. Theo Pouwels week- dienst voor Joep Schreurs (1). Donderdag: H. Thomas, apostel. 19.00 lsm. v. Jozef en Gerrit Claessens lsm. v. zuster Chrysanthe (Nellie Pij pers) (v.w. fam. V) gest. jrd. v. Gerardus Smits, echtgenote en dochter Maria. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 Ziekencommunie aan huis; 14.30 Huwelijksmis v. Sef Pijpers en Ria van Dijck; 19.00 lsm. t.e.v. H. Hart (v.w. offerblok in de kerk) lsm. v. Bert Jenniskens en Truus Jenniskens-Droe- sen lsm. v. overl. fam. Timmermans- Coenen-Vervuurt. Zaterdag: 19.00 Gezinsviering. The ma: Bijna vakantie! lsm. v. Henricus Leijssen lsm. v. overl. fam. Weijs- Thomassen lsm. v. overl. ouders van Rhee en Sjeng Philipsen weekd. v. Wim Heidens (6). Akolieten: za 19.00 Barry Willems en Robert Holtackers; zo 8.30 John v. d. Akler en Sander Peeters; hgm. 10.00 Geert Thijssen, Mark en John Hermans 11.15 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Barry Willems en Robert Holtackers. Willen de akolieten en misdienaars vóór 5 juli schriftelijk mededelen wan neer ze in de vakantie niet kunnen komen dienen! We kunnen er dan reke ning mee houden bij het vaststellen van de dienbeurten. Lektoren: za 19.00 J. Jenniskens; zo 8.30 J. Reintjes; 11.15 Mevr. v. Bavel. Huwelijksafk.: 1) Jos Pijpers en Ria van Dijck, beiden uit onze parochie (3e roep); 2. Wim Bouwmans en Ine Hoe- demakers, beiden uit Alphen a/d Rijn (2e roep); 3. Sjaak Weijs uit onze parochie en Franca Tielen uit America (le roep). PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Piet Spreeuwenberg nms. drumband en fan fare „De Peelklank"; 2. H. Mis voor Truus Mulders en overl. ouders en fam. Zondag: 8.30 H. Mis voor een bijz. intentie; 10.00 1. H. Mis voor Frans Werneke en overl. ouders Werneke-v. d. Akker; 2. gest. jgt. voor Petrus van Well en overl. fam.; 3. H. Mis voor overl. fam. Janssen-Martens; 11.30 weekd. voor Bert Klomp. Maandag: 8.00 H. Mis voor een bijz. intentie. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor fam. Vergeldt-Custers; 2. H. Mis voor fam. Hendrix-v. d. Weijer. Donderdag: 8.00 H. Mis voor overl. familie. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Mevr. v. Hoof-Ewals nms. fam. Ewals. Zaterdag: 19.00 1H. Mis voor overl. fam. Philipsen-Cremers; 2. gest. jgt. voor Henricus v. Lipzig, Catharina Geurts en Maria Wilmsen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Mattie van Asten en Rob Jenniskens. Zondag: 8.30 Roel Smits en Peter Janssen; 10.00 Tom v. Asten en Rob Gommans; 11.30 Rob en Mark Reijn- ders. Weekdagen: mark Derckx en Mike Kuunders. Vrij: Tjeerd Jenniskens. Mededelingen: 1. Maandag 30 juni: dan is er 's avonds géén H. Mis, maar 's morgens om 8.00 uur. 2. Maandag 7 juli: dan is er vanwege de kermis 's avonds géén H. mis. 3. Maandg en dinsdag 7 en 8 juli is er 's morgens een H. Mis om 9.00 uur. RECTORAAT HEIDE H.H. Petrus en Paulus. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor het rectoraat. Zondag: 8 uur H. Mis voor overl. familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaargetijde voor Wim Derikx en Jan Janssen. Ako lieten: Geert Janssen en Maurice Janssen. Misdienaars van de week: Michel v. Kempen en Ronnie Swinkels. Maandag: 8 uur H. Mis t.z.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Helm Claes en overleden familieleden. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Donderdag: H. Thomas, apostel. 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en over leden familieleden Derikx-Voesten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8 uur geen H. Mis. Om half 2 plechtige Jubileummis b.g.v. het 25-jarig huwe lijksfeest van Cor van Raaij en Maria Engelen. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Truus Gielens, tevens voor de overleden ouders Gielens-Stax en tevens voor de overleden ouders Poels-Michels. RECTORAAT VEULEN Zondag 29 juni: Feest van de H.H. Petrus en Paulus. Zaterdag 28 juni: 's Avonds om 7 uur Hgm. overl. fam. v. Slaveren-van Son en zal. Marly Weys. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Handrie Reintjes, Anna Linssen en zoon Wim; 11.15 Hgm. jgt. zal. Leo Geelen en broer Henri. Maandag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drbbels. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Cor Creemers, echtg. en overl. fam. Woensdag: 8 uur lsm. uit dank fam. v. K. Donderdag: 8 uur gest. jgt. zal. M. Kunen, echtgen. en Gerardus. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart. Zaterdagmorgen om 8 uur v.w. Pries terzaterdag. Zaterdagavond om 7 uur H. Mis waaronder 'l H. Vormsel wordt toegediend aan 14 kinderen van onze school. Akolieten voor 29 juni: T. Leijssen, J. Reintjes, E. v. Dongen. Misdienaars: v. Soest, Litjens en Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: H. Ireneus, Bisschop en martelaar. 19.00 fam. Evers-Cleven, Peter, Maran, oom Jan Evers en overl. fam. in Indonesië. Zondag: Feest van H. Petrus en Paulus. 10.00 Bemrd Gielen en Maria Arts; 11.30 Jo Jacobs. Maandag: Eerste martelaren van de kerk van Rome. 8.30 Joh. Henr. Arts, echtgenote en kinderen. Dinsdag: 8.30 Mevr. de Rijck-van Meyel. Woensdag: 19.00 Martien v. d. Zan den. Donderdag: H. Tomas, apostel. 8.30 Jac. Verlinden en echtgenoten. Vrijdag: H. Elisabeth van Portugal, eerste vrijdag van de maand. 8.30 ter ere van het H. Hart; 15.00 H. Mis uit dankbaarheid (90 jr.) H. v. Rijswijck. Zaterdag: H. Antonius, Maria Zac caria. 19.00 Cornelis en Hannes Muij- sers. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door het Jongerenkoor. Dit is ook de iegenlijke dag van het gouden feest van de parochie. Misdienaars: zondag 29 juni: 10.00 en vrijdag en zaterdag avond: Wendy Poels en Ilse Michels; 11.30 Ruud Thijs sen en Pieter Paul Rieter. Kollektanten: zaterdagavond 28 juni: g. Ewals; zondag 29 juni: 10.00 K. v. Vegchel; 11.30J. Verhaag. Kerk poetsen 3 juli: Mevr. v. Tilburg, Den Tiel 4 en Mevr. Hendriks-Rutten, Weth. Pubbenstraat. Mededelingen: a) Op zondag 6 juli om 10.30 uur zullen we de plechtige Eucharistievie ring hebben, waarop we gedenken dat 50 jaar geleden Mejselo parpchie. werd. Vicaris Moonen vaii Rowmónd zalfde celebrant zijn, gealsnsleera aoor Pas toor Jessen, Pater Wim van Meyel en pastoor Jans. Tracht allen zoveel mogelijk u vrij te houden om deze Eucharistieviering bij te wonen. We hebben reden om dankbaar te zijn. b) Prettige kermisdagen voor ieder een. RECTORAAT VREDEPEEL Deze foto werd in 1936 gemaakt op de kinderzaal van St. Servatius, welke toen gehuisvest was in paviljoen St. Marie (ziekenhuis), waar thans zaal 1 is. Van links naar rechts de verplegers: Jan Branje, Jan van Soest, Chrit Schmeitz, Jan Langen. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoepsraak met als thema: „Behoud tot het einde toe een krachtig vertrouwen". In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunant- slraat 11, aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. DIEFSTAL UIT AUTO Door verbreking van een deur werd toegang verkregen tot een op de par keerplaats van het Gastencentrum „Wieënhof" geparkeerd staande Duitse personenauto. Op ruwe wijze was de daarin geplaatste Blaupunkt autoradio ontvreemd. Voor de eigenaar een scha depost van 1000,- DM. DIEFSTAL HORLOGE Van een toilet werd een gouden pols horloge ontvreemd die de eigenaresse even had afgedaan om haar tanden te wassen. ALARM GING AF Het bleef bij een poging tot inbraak bij de textielzaak B. aan de Grotestraat. Toen het alarm in werking trad rende de daders, twee knapen weg. Wel bleek in gebroken te zijn bij een andere textiel zaak in diezelfde straal. Hier waren wel kasten doorzocht in het kantoor, maar kennelijk hebben de daders naar geld gezocht, wat niet aanwezig was. De schade bleef tot braakschade in beide zaken beperkt. DOOR BUITENSPIEGEL €ERAAKT Een personenauto passeerde te dicht een bromfiets en de bestuurder daarvan werd door de buitenspiegel van de auto aan haar arm geraakt, waardoor zij haar evenwicht verloor en ten val kwam. De bromfietster moest met ver wondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Wilhptminastraat 1a Venray PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 Zaterdag: 19.00 voor overleden Si mon van Vegchel. Zondag: Feest van de H.H. Petrus en Paulus, apostelen. 10.00 t.i.v. de familie Veroude, uit dankbaarheid. Maandag: 19.00 t.i.v. M. Jansen. Dinsdag: 19.00 t.i.v. de familie Claes- sens-v. d. Weijer. Woensdag: 19.00 voor de overlede nen van de familie Poels-Geurts en dochter. Donderdag: Feest van de H. Thomas, apostel: 19.00 voor overleden Jo van Eerd-Strijbos, namens de buurt. Vrijdag: eerste vrijdag. 8.30 t.i.v. onze parochie. Zaterdag: 19.00 t.i.v. de familie Bot- den. Misdienaars van de week: Renzo van Duynhoven en Angelique van Asten. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 28 juni: 19.00 Avondmis voor overl. familie Zegers-Sweijen, fam. Elzen en Gerrit Koopmans. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor geestelijk en tijdelijk welzijn; 10.00 Hoogmis voor J. Clabbers-Pieter- se, v. d. Borne Frins, overl. fam. Ver munt en t.z.i. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel en J. Heesakker. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Paagman van Haren. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en bij een noveen en v.b.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Buskens. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het H. Hart (eerste vrijdag). VAMOSAVER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es la fiesta de los Apostoles Pedro y Pablo; en este dia el padre Juan celevbra su 40° aniversa- rio de su ordenación sacerdotal y el 25° aniversario de su función con los Esoafioles. En Geysteren, en frente de la lglesia paroquial, a las 10.30 h se celebra, en aire libre, la Misa solemne de acción de gracias. Todos los Espafio- les de Venray y alrededores son invita- dos en esta Misa y en la recepción después de la Misa con un refresco. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES En el Centro, Goudsmidstraat, el miérccles el dia 25 de junio, a las 19.30 h. Noche de mujeres; el sèbado el dia 28 de junio, a las 20.00 h. baile para todos; el domingo el dia 29 de juni a las 17.00 h: pelicula espanola en video. Hasta la vista! DIEFSTAL UIT AUTO Een aan de Akelei geparkeerde per sonenauto bleek op ruwe wijze le zijn gekraakt. Uit de auto verdween een radio-cassette-recorder. Voor de eige naar een behoorlijke schade. ZWARE MATERIËLE SCHADE Op de kruising Spurkt-Melaalweg vond een botsing plaats tusseb twee per sonenauto's. Het niet verlenen van voorrang was daar de oorzaak van. Beide auto's konden naar de sloper worden gebracht. Gelukkig liepen de bestuurders en inzittenden geen noe menswaardig letsel op. Ook op de kruising Beekweg- Kleindorp in Merselo werden de voor- rangsregels niet in acht genomen. De betrokken auto's werden zodanig be schadigd, dat ook deze naar de slopen gebracht konden worden. De bestuur ders eem 19-jarige Venrayer en een 41- jarige Bosschenaar liepen geen noe menswaardige verwondingen op. ASPERGES GESTOLEN In de nacht van zondag op maandag stond langs de Venloseweg, op Horster gebied, een personenauto met pech. Venrayse politiemannen die daar langs kwamen, gingen poolshoogte nemen en ontdekten dat op de voorruit van die auto een vals deel III geplakt zat. Dat was aanleiding om de auto aan een ander onderzoek te onderwerpen, In de kofferbak lagen twee kistjes met ongeveer 25 kilo asperges. Bestuurder en inzittende, respectievelijk 36 en 29 jaar oud, uit Sevenum en Horst, ver klaarden de asperges in Horst te hebben ontvreemd. De asperges werd in beslag genomen en procesverbaal opgemaakt. Na voor geleid te zijn geweest werden ze later huiswaarts gezonden. VANDALISME Namens de Provinciale Waterstaat werd bij de politie aangifte gedaan van vernielingen aan drie pas aangeplante bomen langs de Deurneseweg. Van die bomen waren de toppen uitgerukt. Een schadepost van 200 gulden Bij de Venrayse politie slaagden deze week de hoofdagente Mevr. Janssen- Sijben voor haar aantekening op het po- litiediploma Frans en de brigadier Wiet van der Hoff voor dezelfde aanteke ning. De hoofdagenten Garson, van Ballegoyen en Crommentuin voor de aantekeningen Engels. Proficiat.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 14