TWINTIG JAAR STREEKSCHOUWBURG twintig jaar het visitekaartje san Venrav PEEL EN MAAS Midweek-arrangement restaurant bowling- partycentrum 't ohnt postorirke Sacraments processie afgestudeerde informatiekunde DONDERDAG 5 JUNI 1986 Nr. 23 HONDERDENZEVENDE JAARGANG Als zo'n jubileum geen reden is om extra aandacht aan het theatergebeuren te schenken, dan weten we het niet meer. Tegen de verdrukking in, on danks subsidie-vermindering,staat het schouwburgprogramma opnieuw als een paal boven water. Om het lustrum een extra accent te geven, is gezocht naar een aantal bijzondere voorstellingen, die kwalita tief goed zijn, een groot publiek aan spreken en die bovendien nog wat te zeggen hebben. MUSICAL-OPERA-OPERETTE Zo'n kanjer van een voorstelling is Jesus Christ Superstar. Een wervelende punk-show met meer dan tachtig mede werkenden. Sinds Hair is iets dergelijks niet meer in het theater te zien geweest. Wat te denken van My Fair Lady met Luc Lutz als Professor Higgens. Ook hier gaat het om een zeer groots gemon teerde uitvoering met tachtig mede werkenden. Beide uitvoeringen zijn in de Neder landse taal zodat ze nog eens goed te volgen zijn ook. Eveneens groot van opzet wordt Rigoletto van Guiseppe Verdi. Dit is een van de mooiste opera's met de schitterende aria ,,La donne mobile". Net als de schitterende „Traviata" vorig seizoen een grandioos schouwspel met meer dan 100 medewerkenden. Datzelfde geldt voor de fantastische Strauss operette Der Zigeunerbaron. Opgelegd pandoor mag men welzeggen. Een volstrekte voltreffer is het kerst- circus met het Staatscircus uit de DDR. Dit programma staat op zeldzame hoogte en U kunt daarin tenminste 6 bekroonde acts van het festival van Monte Carlo zien. Er is meer muziek. Rond het leven van Edtih Piaf werd een muzikaal portret geschilderd met de titel Piaf. Niet zo groot gemonteerd als de voorgaande produkties, maar des te meer een voorstelling met een hart. Marco Bakker zal operetteliefhebbers verwennen met Muziek uit Duizenden, terwijl de Hoofdstadoperette zoals steeds een feestelijke avond gaat brengen met Der Bettelstudent, een geheel nieuwe versie onder regie van de Weense regisseur Pichler. Die Ungarische Hochzeit is ook alweer zo'n romantische operette met een grote rolbezetting. TONEEL Op toneelgebied is gekozen voor uit stekende voorstellingen en klassiekers die het publiek weten te boeien. Tennessee Williams prachtige Glazen speelgoed kunt U zien in sterbezetting met o.a. Ellen Vogel en Josine van Dalsum. Eveneens in sterbezetting Het Wijde Land van Arthur Schnitzler door het Publiekstheater. In de hoofdrollen o.a. Annet Nieuwenhuyzen, Guido de Moor, John Kraaykamp en Sigrid Koetse. De sterren uit de TV-serie „Zeg eens AAA" kunt U nu in een geheel ander werk bewonderen: Het Hemelbed van Jan de Hartog. Allemaal Leugens is een spannende voorstelling met o.a. Kitty Janssen en André van den Heuvel. Agnes van God, een bekroond stuk dat op Broadway triomfen viert is te zien met Henny Orri en Linda van Dijk. Boefje is volkstoneel met veel muziek en veel bekenden o.a. Carry Tefsen. De moeder van David S. gaal over drugsverslaving en is van Yvonne Keuls. Van Jos Brink komt een schokkend toneelstuk over Aids, Een nieuwe dood. Bij de concertserie van het L.S.O. vallen de internationale topsolisten op. Yeremy Menuhin (zoon van Yehudi) en Valter Dispay staan garant voor muzikaal vuurwerk. CABARET De Cabaret-serie is helemaal raak. Hier mikt men duidelijk op een jeugdig publiek, door een aantal aantrekkelijke jonge groepen te introduceren en dat tegen zeer redelijke prijzen. Wanneer men daarnaast nog eens het landelijke CJP-paspoort neemt is de prijs hele maal laag te noemen. Toch gaat het om talenten die elders in het land reeds groot succes boeken. We noemen Purper, Cabaret Boeme rang, Cabaret Klunder, Hans Liberg en Herman Finkers. Deze laatste twee zouden wel eens in de voetsporen van Freek en Youp kunnen treden. Overigens, Youp van 't Hek is er ook met een nieuw programma. Adèle Bloemendaal is met haar show de topper van het jaar. Seth Gaaikema komt weer met een daverende politieke show En jou kis ik. Andere namen zijn Robert Paul, Tineke Schouten, Jenny Arean en Peter Faber, sterren die hun gewicht in goud waard zijn. Voor mensen die veel willen lachen is er de klucht Drie is teveel met o.a. Joop Doderer. MUZIKALE TOPPERS In de zondagochtendserie alweer opgelegd pandoer. Het Maastrichts Salonorkest, Gemini Ensemble en Het Kliekske zijn vertrouwde namen die het publiek reeds voldoende aanspreken. Nieuw zijn het Sharon Kwartet bestaande uit vier uitstekende Roe meense muzikanten en het zigeuner orkest Andrei Serban. Ook een jonge piano-soliste krijgt evenals enkele jaren geleden Rian de Waal, haar debuut. Jet Jansen is haar naam en ze speelt uitstekend. Ook de amateurs komen dit jaar weer volop aan bod. Naast een groot aantal amateurtoneelavonden, zullen bijna wekelijks zondagochtendconcerten ge geven worden waar zo'n veertig vereni gingen aan meedoen. JAZZ Dit jaar komt er een door de Provincie Limburg gesubsidieerd Jazz festival. Naast zondagochtendconcerten Bar- relhous Jazzband, Soesja Citroen, Ferdinant Povel Kwartet en avond- happeningen waar twee orkesten om beurt de zaal inswingen t.w. Circus Square Jazzband, The Dutch Swing College band, Frank Grasso Big Band enz., zullen er ook Jazzballetten te zien zijn evenals educatieve programma's, die de ontwikkeling van de jazzmuziek (project SLIM) en de Jazzdance (Dance Work Shop) op levendige wijze zullen tonen. Er is ook een Jazzballetavond op muziek van George Gershwin, terwijl als klapper rechtstreeks uit Amerika het USA Black Jazz Ballet uit Los Angeles een voorstelling in Venray zal geven. Dit is zondermeer een uniek programma op Hollywood niveau waar ze eigenlijk ook vandaan komen. Zoiets krijgt men in Nederland zelden te zien. Maar er is meer. Er is een lustrum. Dat wordt gevierd met o.a. Muziek Marathons, waarbij een gehele zondag de Schouwburg uitpuilt van Venrayse muziekgezelschappen. Er zijn reeds vele aanmeldingen binnen, maar niemand hoeft buitengesloten te worden, als men alsnog wil aansluiten. Een telefoontje naar de schouwburg is voldoende. De organisatie van deze marathons zal binnenkort vaste vormen krijgen, door dat alle deelnemende groepen opgeroe pen zullen worden. Ze zullen daar hun inbreng, wensen en opvattingen om trent deze marathon naar voren kunnen brengen. VAN EIGEN BODEM Dan is er natuurlijk de VENRAYSE REVUE. Op initiatief van de Schouw burg, die uiteraard nauw betrokken is en blijft bij het projekt, wordt door een groep Venrayers op enthousiaste wijze een revue in elkaar gezet, waarvan men met ogen en oren zal klapperen. Maandenlang zijn een aantal mensen volop bezig geweest om ideeën, situa ties, zang- en dansnummers bijeen te brengen om een spetterende show op het toneel te krijgen. De voortekenen zijn dusdanig, dat verwacht wordt dat er héél veel voorstellingen gegeven zullen worden. Voorlopig heeft men zes avonden gepland. Aan decors en kostuums worden kosten noch moeite gespaard/ maar door zelfwerkzaamheid van velen wordt alles toch betaalbaar. Hoewel opzet en uitwerking van de Revue nu in het beslissende stadium is gekomen, geeft men alsnog gelgenheid aan mensen die mee willen doen, door zich op te geven Wj de Schouwburg. Men wil nooit te horen krijgen, dat iemand niet mee mag doen. Wel is talent op welk gebied dan ook noodza kelijk. Als het om ideeën gaat, zullen ze wel sterk moeten zijn, om alsnog in de Revue opgenomen te worden, want het grondconcept ligt er en wordt slechts gewijzigd indien er zich iets uitzonder lijks aandient. Wellicht zullen vrijwil ligers gevraagd worden om b.v. de kos tuums te maken, schilderwerk aan decors doen etc. etc. Bekijkt U het maar. Het is een Venrayse aangele genheid, gedragen door vele Venrayers en het zal velen een plezier doen tot die groep te horen, want de Venrayse Revue.... Dat wordt het. BEURSDAGEN Vanaf 7 juni kan men schriftelijk abonnementen bestellen, maar men kan ook de beursdagen bezoeken die op 7 en 8 juni gehouden worden. Tijdens de beursdagen komt er ook een aparte stand van de Venrayse Revue. Daar kan men dan los van het schouwburg- abonnement kaarten bestellen voor de Revue. Zorg dat U erbij bent. Zes dagen is niet veel en het zal moeilijk zijn extra dagen in te passen omdat de agenda van de Schouwburg, maar ook van de deelnemers zijn beperkingen heeft. Wie aarzelt loopt de kans er naast te zitten. Een gewaarschuwd man telt voor twee. Het is overigens te hopen, dat velen een abonnement op de schouwburg nemen, omdat het voortreffelijke pro gramma dat ook dit jaar weer geboden wordt, basis kan worden voor het daar opvolgende programma. Een publiek krijgt altijd wat het waard is. Dus veel publiek ook veel voorstellingen. Het is bekend, dat mensen die geen abonne ment nemen, nauwelijks naar de schouwburg gaan, omdat dan hun agenda met andere dingen wordt gevuld. Dat is jammer, want er zijn veel leuke en mooie voorstellingen, die dan aan de thuisblijvers voorbijgaan. De kwaliteit van een leven wordt voor een deel bepaald door de inhoud die men er aan wenst te geven. Een stukje van die inhoud kan door de schouwburg gevuld worden, dus grijp die kans. Elke woensdag- en donderdagavond Een goed verzorgd diner ind. één glas wijn plus \\\HG 'Ut anderhalf uur bowlen, tesamen slechts f30,- p.p. 1® (m'n- 4 personen) Mgr. Hanssenstraat 10 - OOSTRUM - Tel. 04780-83223 Omdat schouwburgbezoek voor een aantal mensen meer is dan een voor stelling bezoeken, door erna bijvoor beeld gezellig na te zitten, zal dit jaar extra aandacht gegeven worden aan de na-zil in de Tarluffebar. Daar komen vaak de artiesten die men even tevoren nog op het toneel zag staan. Het is er vaak héél gezellig, men moet hel echter wel weten. Tevens wordt met het nieuw restaurant Gaslerij Du Theatre een af spraak gemaakt, om na de voorstelling iets kleins te kunnen eten. Dit uiteraard bij voorstellingen die niet te laat zijn afgelopen. Ook andere Venrayse Horecazaken, zoals De Zwaan, haken in op het schouwburg-gebeuren. Programmaboekjes worden aan abon nementhouders en aan iedereen, die op enigerlei wijze belangstelling getoond heeft voor de programma's, toegezonden. Er worden 20.000 exemplaren uitge geven. U kunt ze afhalen aan de Schouwburg, bij de VVV-kantoren in de regioalsmede bij de Rabo-banken in een grote omtrek. Wie een boekje wil, kan er dus gemakkelijk aankomen. Op deze manier komen de boekjes terecht waar ze thuishoren. Daarnaast wordt het publiek uit voerig voorgelicht via de regionale en plaatselijke pers, zoals door de twee speciale pagina's in dit blad. Die basis-informatie is voldoende om de belangstelling bij het breedst mogelijke publiek te wekken. Het lustrumseizoen startoverigens ook met tentoonstellingen uit eigen regio. De Kunstkring Venray begint het nieuwe seizoen van 11 t.m. 26 augustus, vervolgens exposeert de Fotoclub Ven ray van 1 t.m. 19 september, terwijl Irene Leurs van 21 september t.m. 11 oktober exposeert. Van 16 oktober t.m. 9 november houdt de Venrayse Kunst kring haar tweede tentoonstelling. Fantasievol en lekker tafelen Anders dan anders! 's maandags gesloten SPECIALITEITEN RESTAURANT Venraysaweg S Overloon tel. 04788-1733 UITKLIMMER MELDDE ZICH BI>DÉ POLITIE De vanuit de luchtplaats van het Venrayse politiebureau ontsnapte arres tant, heeft zich enkele dagen later vrij willig bij de Roermondse politie ge meld. De arrestant, een inwoner van Roermond verbleef in de Venrayse politiecel in opdracht van de justitie voor het ondergaan van een korte vrij heidsstraf. Op weg naar Roermond om hem op te halen kwam de politieauto op de Lor- baan in botsing met een reebok. De bestuurder van de politieauto kon het dier niet ontwijken. Bij de botsing werd de reebok gedood. De politieauto liep behoorlijke schade op. De reebok werd door de politiemannen volgens voor schrift naar de poelier afgevoerd. De Sacramentsprocessie, die in ver pleeghuis „De Kruuze" in ere is hersteld werd dit jaar voor de derde keer gehou den. Veel mensen, die De Kruuze een warm hart toe dragen waren gekomen om een helpende hand te bieden. Om 14.30 uur begon de processie te trekken door de prachtige grote buitentuin. In een lange rij trokken bewoners, perso neel, familie, bezoekers van buiten, vrij willigers, harmonie, koorbruidjes, flam bouw en baldakijndrager, en misdie naars, alles bij elkaar zo'n 300 perso nen, biddend, zingend en luisterend vóór het Allerheiligste onder het balda kijn uit. Harmonie en koor zorgden voor de muzikale ondersteuning, terwijl de bruidsmeisjes hun kleurrijke bloem blaadje rijkelijk strooiden voor het Al lerheiligste. menigeen werd van diepe ontroering vervuld. De processie werd afgesloten met een lof in de Paterskerk, waar tot slot het eigen koor van De Kruuze het Te Deum ten gehore bracht. Voor kleine en grote drukwerken van den Munckhof b.v. Grotestraat 68 - Venray - natuurlijk mag U bellen: 82727 BOSCHVELDCOLLEGE VENRAY voor het eindexamen gymnasium-A: Monique Brummans, Venray, Femke Hendriks, Venray; Monique Hoeijma kers, Horst Voor het eindexamen gymnasium-B: Jon Anderson, Venray; Frank Arts, Venray; Antoon van Baars, Deurne; Annette Cox, Horst; Sylvia van Dijck, Oirlo; Gunther Drabbels, Venray; Marian Driessen, Me- terik; Tonnie Engels. Merselo, Maarten Fijneman, Venray; Willem Heidens, He- gelsom; Rene Jakobs, Sevenum; Anja Janssen, Horst; Marijn Kappen. Seve num; Petra Keijsers, Horst; Rogier Krebbekx, Venray; Wilma Lemmens, Ysselsteyn; Yvonne Litjens, Horst; Mau rice Lucassen, Venray; Juliette Maessen, Meerlo; Elona Manders, Venray; Mare Nio, Venray; Lonneke Peters. Venray; Marian Slangen, Ysselsteyn; Nicole Smits, Venray; Erik van Teeffelen, Horst; Henriette Weijs, Leunen; Rene Wiezer, Merselo. Voor het eindexamen atheneum-A: Dorry Aarts, Melderslo; Ans van Berlo, Melderslo; Angelique Billekens, Seve num; Geert van Boven, Venray; Sjef De- rix. Horst; Victorine Derks, Venray; Na- tascha Dietz, Venray; Han Dohmen, Wanssum; Katina Gargalasis, Venray; Ronald van Gasselt, Sevenum; Ellen Gerrits, Venray; Danielle van Gerven. Venray; Marjolein Gielen, Horst; Esther Haegens, Leunen; Carla Hanraets, Meer lo; Xander van der Heijden, Venray; Anita Hendrix, Meerlo; Susan Huren kamp, Wanssum; Jolanda Huijs, Seve num; Leon Jacobs, Horst; Carla Janssen. Heide; Loes Janssen, Venray; Merel Kanters, Leunen; Margriet Kerkhoff. Horst; Niels Kuijten, Venray; Gerard Linders, Ysselsteyn; Marionne Lommen, Leunen; Leon van Meijel. Broekhuizen- vorst; Yvonne van Meijel, Horst; Stephan Michels, Ysselsteyn; Marij Moorman, Horst; Harriet de Mulder, Leunen; Marco Niehsen, Horst; Jose Noijen, Merselo; Leonie Oehmen, Oostrum; Edith Philip- sen, Ysselseyn; Heidi Rutten, Oirlo; Paul Schim v.d. Loeff, Venray; Peter Smelt, Venray; Marianne Stoks, Venray; Petra de Swart, Horst; Marcel Teegelbeckers, Horst; Elles Theulen, Meerlo; Leo Ver- donck, Venray; Lianne van Vonderen, Leunen; Suzan Vos, Sevenum; Hans van der Waerden, Venray; Toine Waterreus, Overloon; Ronald Wijers, Meerlo; Ineke Wijnen, Horst; Paul Wijnhoven. Voor het eindexamen atheneum B: Barbara van Bakel, Venray; Jacqueline Bonekamp. Oirlo; Antoine van Bree, Venray; Mechtild van Casteren. Venray, Marcel Clephas, Venray; Rien Daamen, Overloon; Elza van Dijck, Melderslo; Geert van Dijk, Oostrum; Peter van El- zakker, Ysselsteyn, Daan Flapper. Ven ray; Herwin Ceilings, Castenray; Ton Gerrits. Horst, Roger Henkens, Venray; Marcel Hesen, Horst. Cees Hof. Venray, Jose Janssen, Heide; Peter Jenniskens, Horst; Erik de Jeu, Venray; Rene Keij sers, Leunen; Anneke Kersten, Broek- huizenvorst; Stefan Klaver, Horst; Rene Knoop, Broekhuizenvorst; Bart Koning, Veulen; Stephan Kuijpers, Wanssum; Irene Kwaaitaal, Sevenum; Eric Maes sen, Horst; William Mevissen, Wanssum; Gert-Jan Nabuurs, Overloon; Pim Poels, Venray; Twan Poels, Heide; Erwin Pou- wels, Venray; Leon Pouwels, Heide; An- nemarie Rutten, Wanssum; Luc Schlan- gen, Venray; Lilian Schoeber, Horst; Khe Tran, Venray; Patrick Verheijen, Horst; Frank Verschuuren, Heide; Hubert Vroomen, Heide; Marielle Weijs, Horst; Rob Wijnen, Horst Voor het eindexamen havo: Antoine Achten. Venray William Alards, Melderslo; Ivo Appels, Venray; Janine Arts, Venray; Peter Baken. Ven ray; Emmy van der Beele. Leunen; Christa van den Bekerom, Horst; Hans Bloemen, Venray; Janine Bom, Horst; Nicole Boumans, Broekhuizenvorst; An- nemarie van den Broek, Venray, Frank Clabbers. Horst; Marc Clabbers. Broek huizenvorst; Maria Clarke, Venray, Ton nie Coenen, Horst; Tinka Coppis, Heide; Leon Derks, Melderslo; John Dommeck, Venray; Daan van den Einden, Venray, Perry Eibers, Venray; Joost van Elzak- ker, Ysselsteyn; Herman van Enckevort, Wanssum; Joel Eijssen, Merselo, Mandy Frankefort, Venray; Mare Gellings, Cas tenray; Miranda Geraats, Venray, Moni que Geurts, Veulen, Saskia de Goede, Venray; Carolien Graafsma, Venray; Leon Gruntjens, Horst, Maarten Hagens, Grubbenvorst; Norbert van Haren, Ven ray; Jolanda Heidens, Horst; Yvonne Hellegers, Horst; Peter Hendriks, Horst, John Hesen, Sevenum; Simone Hoex, Venray; Gert-Jan Hof, Venray, Esther van der Hoff. Ysselsteyn; Willy Hopman, Sevenum; Theo Houwen, Venray; Joop Huijs, Horst; Jacomijn Jacobs, Venray; Maarten Jacobs, Venray; Mare Jacobs, Venray; Monique Jakobs, Venray; Christel Janssen, Melderslo; Hanny Janssen. Leunen; Jan-Piet Janssen. Me- terik, Willy Janssen. Ysselsteyn; Jacque- lien Jenniskens, Meterik, Petra Jennis kens, Horst; Mare Keijsers, Hegelsom; Erik van Kempen, Horst; Joop van Kem pen, Horst; Frank Klomp, Venray; Frank Kol. Venray, Maurice Koonings, Yssel steyn; John Koppes, Horst; Saskia de Koster, Venray, Luuk van Kreij, Venray; Twan Kroon, Venray; Marike Kuijpers, Venray; Rob Kunkeler, Venray; Rob Leijssen, Venray; Christa Lemmgn, Horst; Ivonne Lemmens, Ysselsteyn; Rene Lemmens. Ysselsteyn; Hans Lens- sen. Horst; Angelique Linders, Heide; Bas van de Lisdonk, Melderslo; John Litjens, Horst; Stefan Lommen, Wans sum; Leon van Loon, Venray; Judith Lu cassen. Leunen; Ronald Luijendijk, Ven ray; Henk Lukken, Venray; Aloys Mar tens, Oostrum; Marc Martens. Horst; Sylvia Minten, Meterik; Loek Nelissen, Venray; Margo van den Oetelaar, Leu nen; Geert van de Pas, Melderslo; John van de Pas. Melderslo; Helmie Peeters, Oirlo; Frank Peters, Venray; Peter Pe ters, Wanssum; Rob Peters. Ysselsteyn; Tino Poels, Horst; Sander Poos, Venray; Saskia Raaijmakers, Tienray; Janine Reintjes, Veulen; Leon van Rengs, Horst; Geert van Rengs, Meterik; Peter Rutten, Horst; Marielle Seuren, Horst; Mariel Sloots, Venray; Minouke Sonneville, Venray; Johan Spreeuwenberg, Melders lo, Marielle Steenbekkers, Wanssum; Marian Swinkels, Heide; Tonnie Swin- kels, Venray; Marion Thomassen, Ven ray; Rosemarie Tonk, Venray; Ingrid Trent, Venray; Jolanda van Vegchel, Ys selsteyn; Nathalie Verhaag, Venray; Maurice Verschuuren, Heide; Martien Versleijen, Horst; Jolanda Wanten, Seve num; Jan-Willem van de Waterlaat, He gelsom; Rob Westphal, Venray; Diana Wethlij, Horst; Jeroen Wijnen, Hegel som; Angelique Wijnhoven, Horst; Peter Zegers, Wanssum. SCHOLENGEMEENSCHAP JERUSALEM VENRAY Gymnasium A: M. Cecile Heuvelmans, Horst; Ilene Verbeek, Venray; Cara Ver dellen. Venrav. Gymnasium B: Marielle Cuijpers, Geys- teren; Ivonne van Duijnhoven, Well; Hans Kapteijns, Venray; Monique Man ders, Venray; Geert-Jan Peeters, Ven ray; Antoine Peters, Venray; Anne-Ma- rie Philipsen, IJsselsteijn; Manon Smits, Swolgen; Peter Taminiau, Venray; Jos Verrijdt, Well; Annemarie Vonk, Ven ray; Chantal Willems, Venray. Atheneum A: Bernard van den Berg, Oostrum; Jolande van Bers, Venray; Ma- rie-Jose Clevers, Venray; Ingrid Coen- ders. Broekhuizen; Wim Duffhues, Horst; Lucas Ederveen, Venray; Stance van Heijst, Venray; Carla Hendrix, Broekhuizenvorst; Veronique Kainama, Venray; Alexander Kessels, Venray; Pascale Kleintjens, Venray; Desiree Kools, Venray; Silvia Linders. Overloon; Hilda van Osch, Venray; Anette Philip sen, Castenray; Renate Rubie, Horst; Carla Smits, Horst; Marleen Spee, Ven ray; Jolanda van de Ven, Venray; Ingrid Verblakt, Tienray; Bernadette Verstrae- len, Blitterswijck. Atheneum B: Alain de Boer. Oostrum; Ron Cup, Venray; Geert Custers. Swol gen; Marleen Goumans, Geysteren; Ed ward Henckens, Overloon; Karina Hen driks, Venray; Frank Janssen. Merselo; Anja Madou. Horst; Twan Manders, Venray; Andre Meeusen, Venray; Corina Meeusen, Venray; Dave Moorrees, Oos trum; Hans van den Munckhof, Tienray, Rudie Peeters, Venray; Henny Pruppers, Maashees; Jules Schaminee, Venray; Frank Verschuren, Overloon; Jos Ver- voort, Venray; Lilian Vloet. Overloon. HAVO Erwin Aben, Venray; Maurice Achten. Venray, Monique Arts. Geysteren; Erica Backbier. Venray; Dagmar Bennigsen, Horst; Petra Bennis, Venray; Sylvia van den Berg, Oostrum; Willy Blok, Venray, Robin Boele. Venray; Antoinette Bo- nants. Venray; Lian Bos, Tienray; Elles Bouten, Broekhuizen; Eric van bree. Maashees; Marleen Burger. Oostrum; Dave Cavis. Venray; Sylvia Claassens. Swolgen; MaartenCramers, Venray; Marly Creemers, Venray; Jerome Cus ters, Merselo; Ellen Derix, Horst; Lu- cienne van Dijk, Oostrum; Jeroen van Driel, Deurne; Natasja Eekhout. Venray; Theo Francken, Broekhuizenvorst; Wil- bert Franssen. Maashees; Desiree von der Haar, Blitterswijck; Karin Haegens, Horst, Loes Hartong, Venray; Rudi Hen driks, Venray; Paul van den Heuvel, Venray; Gerrie Hodzelmans, Swolgen; John van den Hoef, Swolgen; Alexander Huijs, Well; Vincent Huizer, Venray, Paul Jansen, Venray; Johnny Janssen, Swolgen: Ramborg Janssen, Swolgen; Robert Klomp, Venray; Marianne Kokke, Venray; Ellie Kuijpers, Oirlo, Esther Ku- nen, Oostrum; Hannie Linders, Venray; Monique Linssen. Meerlo; Nancy Mar tens, Blitterswijck; Jeannette van Mul- lem, Venray; Marika van den Munckhof, Horst; Robert van den Munckhof, Horst; Anja Noijen, Oirlo, Esmee van Oosten, Leunen; Rea van Os, Maashees; Hetty Oudenhoven, Venray; Bart Peeters, Ven ray; Jeanne Peeters'VenrayGerald Pij pers, Blitterswijck; Rene Poels, Venray; Jolande Reintjes, Meerlo; Eric Rongen, Oirlo; Joost van Rossum, Venray; Erica Schrijver, Blitterswijck; Karin Seegers, Wanssum; Sjoerd Selen. Horst; Doreen Smits. Holthees; Mabel Spnnkhuyzen, Well; Liane Stienstra. Venray; Petra Stollman, Oirlo; Angelique de swart. Swolgen; Jos Swinkels. Oirlo; mare Thijssen, Venray; Karin Tijssen, Venray; Loek Timmermans, Bavel; Ron Toekook, Broekhuizen; Peter van Veghel, Well; Suzanne Verberkt, Tienray; Gerard Ver- bruggen, Venray; Jacqueline Verheijen, Oostrum; Paul Verheijen, Venray. Hen riette Verhoeven. Venray; Anouk Ver- KATH: MAVO DE KOLK VENRAY Mare van Ampling, Venray; Michel Arts, Venray; Robbert Arts, Venray, Nicole Avra- midis, Venray; Patrick Baltissen, Maashees; Memhet Bay ram, Venray; Nicole Beks, Ven ray; Aukje Berben, Venray; Carlo Berg, Venray; Brigitte van Bergen, Venray; Anne marie Berns, Venray; Edith Blonk, Venray; Wilbcrt van Boekei, Maashees; Leon Bosch, Venray; Adri van Boven, Venray; Vincent Camps, Venray; Roel Coppus, Venray, Mar- loes Cupr Maashees; Rachel David, Leunen; Leon van Dijck, Venray; Patrick van Dinter, Vneray, Michel Dirkx, Venray; Marietje Emonts, Leunen; Marvin Gallas, Venray; Bianca Gejas, Venray; Carin Geurts, Leu nen; Hein Geurts, Venray; Jos Geurts, Hei de; Tom Giliam, Venray; Petra van den Goor, Veulen; Harm Goumans, Veulen; Ma rianne de Haas, Venray; Sandra Heijster- man, Venray; Wilbert Heidens, Leunen; Christel Hendriks, Venray; Silvia Hermsen, Venray; Saskia Hoedemaekers, Venray; Me- lanie Hofmans, Venray; Edith Houben, Ys selsteyn; Karin ten Hove, Venray; Leon Jan sen, Venray; Stefan Jansen, Venray; Ron Jansen, Venray; Carina Jenniskens, Venray; Freddy Jeuken, Venray; Nancy Kellenaers, Venray; Wilma van Kempen, Leunen; Tom Kengen, Venray; Ronald van Kessel, Ven ray; Koen Klaassen, Leunen; Edith Koonings, Ysselsteyn; Sandra van der Krab ben, Venray; Mabel Kroon, Venray; Ingrid Kruize, Venray; Mariejan Kusters, Venray; Lorance Lemmers, Venray; Germa Lensen, Venray; Rob Linders, Oostrum; Wanda Lin ders, Oostrum, Peter Loonen, Oostrum, Marion Luyten, Ysselteyn; Camiel Martens, Venray; Sjef Martens, Leunen; Suzanne Martens, Oostrum; Marika Meulendijks, Ys selteyn; Wennie Michels, Merselo; Sjoerd Michels, Venray; Ellen Munten, Venray; Roel van Osch, Venray; Kudret özsin, Ven ray; Angelique Peeters, Venray; Karin Pel- zer, Venray; Luc Peters, Venray; Nancy Pluym, Venray; Toon Rats, Venray; Stan Reijnders, Venray; Simone van Rhee, Oirlo; Arno van Rijdt, Venray; Jeanette in de Rijp Venray; Hélène van Roy, Venray; Jan Wil lem Rutten, Oostrum; Petra Rutten, Venray Saskia Ruymbeek, Venray; Sunita Sanichar Venray; Roos Relouw, Venray; Rob Sijbers, Venray; Monique Siroen, Venray; Etienne Smits, Venray; Rob Smits, Merselo; Mirjan van Soest, Venray; Henri van der Staak, Ys selsteyn; Chantal Steemers, Venray; Anne marie Stevens, Ysselsteyn; Andre Swinkels, Heide; Annelies Swinkels, Venray; Tanja Tervoort, Venray; Frank Timmermans, Ven ray; Niek Tzekos, Venray; Maurice Van- damme, Venray; Arnie van Vegchel, Heide; Gerard van der Velden, Venray; Ellen Ver- heyen, Venray; Karin Verhoeven, Ysselteyn; Anja Vermeulen, Venray; Mariëtte Vermeu len, Venray; Harieëtte Versteegen, Merselo; Margaretha Werinussa, Venray; Luc Wient- jens, Venray; John van der Wijst, Venray, Rene Wilms, Oostrum; Liana Woelm, Ven ray; Franklin van Zandvoort, Leunen; SCHOLENGEMEENSCHAP STEVENSBEEK Aan de scholengemeenschap te Stevensbeek slaagden de volgende Venrayse leerlingen: HAVO 5 Liesbeth Marsman en Sjak Arts. MAVO 4 Jose v.d. Heuvel, Ilse Arts, Anouk van Nieu- wenborg en Bart Poels. LEAO 4 Ingrid Driessen, Ronny v.d. Hop, Wanda Jansen, Ingeborg Mols, Delene v.d. Munck hof, Natasja Nooyen en Carla Schueler. Aan de universiteit te Utrecht slaagde in de Faculteit voor dierengeneeskunde, de Venrayer Wim Kremer jr. De oud-Venrayer Ger Alders, (27) nu woonachtig in Tilburg is onlangs als eerste afgestudeerd aan de experimente le studierichting Bestuurlijke Informa tiekunde van de Katholieke Hogeschool Tilburg (KHT). Tijdens een feestelijke bijeenkomst ontving hij de doctoraalbul uit handen van prof dr. J. Oonincx. De KHT begon in 1983 met de nieuwe experimentele studierichting. Daarbij gaat het om het besturen van organisa ties met automatiseringsprocessen en over de wisselwerking tussen informa tiesystemen en een organisatie. De komende jaren ontstaat een grote behoefte aan deskundigen die op dit ter rein geschoold zijn. In 1990 zal het aan tal afgestudeerde bestuurlijke informa- liekundigen slechts 20% van de vraag dekken. Op dit moment volgen in Tilburg 150 studenten de nieuwe studierichting. De eerste afgestudeerde informatiedeskun- dige drs. Ger Alders had de keuze uit een groot aantal bedrijven waar hij kon gaan werken. Uiteindelijk werd dat Mars in Vegchel. Ger Alders begon in 1983 aan de nieu we KHT-studie, na aan de Eindhovense Hogere Technische School bedrijfskun de te hebben gestudeerd. „Het heeft me altijd al geboeid om te weten waar in formatie vandaan komt en hoe je die in een organisatie efficient kunt gebrui ken", zegt Alders. Hij ontving zijn doc toraaldiploma op grond van een onder zoek dat hij bij de Shell Verkoopmaat schappij uitvoerde naar het gebruik van personal computers. meulen. Oostrum; Heidï Verschuren, Overloon; Irene Vollenberg, Castenray; Frederieke Vooijs, Swolgen; Trea van der Vorst, Geysteren; Harald de Vries, Venray; Coen Wijenberg. Holthees: Eric Willems, Broekhuizen; Miranda Willems, Venrav; Ronnie Willems, Venray.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 13