V.Z.O. van de kerkdorpen viert haar 25-jarig bestaan Bedrijfszelf- beschermers van Inalfa kregen onderscheiding TWAALFDE WIELERRONDE Gouverneur opent nieuw bouw PC Venray Leerling verpleegkundigen krijgen onderdak VAN OOSTRUM Schoolatletiek voor voortgezet onderwijs Recreatief volley baltoernooi op 6 september a.s. WOLBOETIEK DAMMEN Flying Flies ZATERDAG 6 SEPTEMBER: 1/4 TRIATHLON VENRAY REGIO TC RODHE Tennisclub Venray HANDBOOG Boksvereniging Venray TRIMCLUB I Op donderdag 12 en zondag 15 juni a.s. wordt in Ysselsleyn het zilveren be- staansfeest gevierd van de Vereniging van Zelfstandige Ondernemers van de kerkdorpen Ysselsleyn, Vredepeel, Veu len, Merselo en Heide. Op donderdag 12 juni wordt om 19.00 uur in de Ysselsteynse parochie kerk een H. Mis uit dankbaarheid op gedragen terwijl op zondag 15 juni op 't Lovinckplein in Ysselsleyn een gezellige braderie wordt gehouden. De jubilerende vereniging van zelf standige ondernemers werd op 12 juni 1961 opgericht. Het hoofdbestuurslid, de heer Pluim uit Meijel fungeert op deze vergadering als voorzitter. Van de zusterverenigingen waren bij de oprich ting aanwezig de heren Janssen en Coenen uit Venray en Raedts uit Oostrum. Het eerste bestuur bestond uit de heren S. Keijsers, A. Linders (seer.), H. Gooren (penningm.). J. Bos en J. van Gassel als leden. In de loop van de afgelopen 25 jaar hebben de zelfstandige ondernemers ge zamenlijk verschillende akties gevoerd. Hiervan mogen worden genoemd de winkelweken, deelname aan beurzen en carnaval. Uiteraard was men zeer aktiéf in de dagen voor Sint Nicolaas. Wanneer men de notulen van de afgelopen jaren inkijkt, dan komt men tot de ontdekking, dat men ook wel eens voor problemen is komen te staan. Het jaarlijks uitstapje was een van de hoogtepunten, maar ook hier heeft zich volgens de notulen wel eens een probleem voorgedaan. De toenmalige secretaris vermeldde een bezoek aan een hertenkamp om de prachtige ranke dieren te bewonderen. De zelfstandige ondernemers moesten zich evenwel te vreden stellen met het aanschouwen van de hertekeutels. Van' de producenten was in geen velden of wegen iets te be kennen.... De laatste jaren is de vereniging erg aktief geweest voor het bevorderen van de leefbaarheid van de kerkdorpen en daarvoor verdient de jubilerende ver eniging zeker alle waardering. DE VIERING Na de H. Mis op donderdagavond wordt van 20.00 tot 21.30 uur in „Herberg de Peel" een receptie gehou den, waarna de leden in gezellig samen zijn bijeen blijven. Op zondag 15 juni wordt op het Lovinckplein een gezellige braderie ge houden van 13.00 tot 21.00 uur. Hieraan wordt alleen deelgenomen door de leden van de vereniging, die op een zeer gevarieerde wijze hun bedrijf zullen presenteren. Vriend en vreemdeling kunnen dan kennis maken met hetgeen de midden standers op-mntwiiuuipeii ie weueir hebben en welke systemen zij ontwik keld hebben om hun klanten het naar de zin te maken. In de feesttent op het Lovinckplein kunnen de bezoekers de inwendige mens versterken en genieten van vrolijke muziek terwijl een barbeque tevens aan wezig is. Veel plaats is ingeruimd voor een kin- dermarkt waar de ondernemers van de toekomst de gelegenheid krijgen een proeve van ondernemerschap af te leggen. Voor de kinderen is er bovendien een groot springmatras. Aan het eind van de middag worden de uitslagen van de kleurwedstrijd bekend gemaakt. KLEDINGDIEFSTAL Een 18-jarige inwoner van Venray werd aangehouden terzake diefstal van kleding uit een Venrayse zaak. Nadat hij een bekentenis had afgelegd kon hij, met de mededeling dat procesverbaal is opgemaakt, huis waarts keren. De kleding is aan de rechtmatige eigenaar teruggegeven. Vorige week vrijdag heeft burgemees ter H. J. M. Defesche in het Gasten- centrum „De Wieënhof" de medailles voor 10 en 15 jaar trouwe dienst bij de bedrijfszelfbeschermers uitgereikt aan vijftien medewerkers van Inalfa. In zijn inleidend woord zei direkteur F. Welschen dat het elk bedrijf siert over een hechte loyale groep te kunnen beschikken, die zich met groot verant woordelijkheidsgevoel wil inzetten voor de E.H.B.O. en de brandweer. De paraatheid van deze groep illu streerde hij met een aardig voorval. Toen onlangs Amerikanen op bezoek waren vroegen zij waar de Sprinklereninstal latie was voor de brandbestrijding. Het antwoord van de direktie bestond uit een druk op de knop, waarna in een mum van tijd de bedrijfsbrandweer in aktie kwamDaar hadden de Ameri kanen niet op gerekend. De burgemeester onderstreepte het grote belang van bedrijfszelfbescher ming, niet alleen voor het bedrijf zelf, maar ook voor de Venrayse gemeen schap, die er ook belang bij heeft dat dergelijke bedrijfsinstellingen goed funktioneren. Hij vond het een gelukki ge zaak, dat verschillende leden van de bedrijfsbrandweer van Inalfa ook lid zijn van de Venrayse vrijwillige brand weer. De medaille met oorkonde werd aan mej. Petr. Steeghs en aan de heren Berkhout, Paul Schmeitz uitgereikt, terwijl de heer Leemeyer die op een later tijdstip zal krijgen. Hij was weggeroe pen voor het blussen van een schoor steenbrand... Het jaarteken van 15 jaar trouwe dienst kregen mej. Helma Teinenga en de heren van Hoek, Driessen, W. Stof fels, J. Keysers, K. Arts, A. Schoen makers, C. Janssen, A. Janssen en J. Stiphout. Namens de onderscheidenen dankte de heer Berkhout voor de bijna profes sionele opleiding, want de tijd van het pleistertje plakken of het leegspuiten van een brandblusser is al lang voorbij. De commandant van de Venrayse brandweer, de heer W. Schillings, gaf door zijn aanwezigheid blijk van een goede band, welke al jaren bestaat. Hij stelde dat Inaifa een goede leverancier is van goed opgeleide brandweermensen voor de Venrayse Vrijwillige brand weer. REE GEDOOD Op de Venloseweg, even over de ge meentegrens, kreeg een Venrayse auto bestuurder een overstekende reegeit voor zijn personenauto. Hij kon het dier niet meer ontwijken, tengevolge waarvan de reegeit werd gedood. De Venravnaar zit met een hehoorliike schade. EX-PATIËNT BEZORGDE VEEL LAST Een ontslagen patiënt van een Venrayse inrichting, was weer aan opname toe, maar het gelukte maar niet hem weer in Venray te krijgen, ondanks pogingen van verschillende instanties. De uit Helden afkomstige patiënt, liet van hieruit een Venlose taxi komen om hem naar Venlo te brengen. Omdat de taxichauffeur bij een benzinetanksta tion aan de Leunseweg moest opbellen stopte hij daar, maar liet de sleutel in het kontakt zitten. In een mum van tijd ging de passagier er met de auto van door Hij kwam wel tot Venlo, maar daar hield de Venlose politie hem aan en bracht hem met de taxi terug naar Venray. Na verhoor werd hij vrijgela ten, maar enkele uren later moest de politie hem met zachte dwang uit de Paterskerk halen, waar hij vanaf de preekstoel een onsamenhangende pre dikatie hield. Maar ook voor die ,daad moest de politie hem later laten gaan. Voor de werkgroep ,,Anti Vandalisme" is nog veel werk. Vrij wel iedere week komen er immers meldingen binnen van vandalisme-slreken. Muren van scholen, van verenigingsgebou wen en viaducten worden beklad met viltstiften of met spuitbus sen. Maar zelden kunnen de daders in de kraag worden gegre pen. Als dat echter gebeurt, dan presenteert de gemeente wel de rekening van wat het schoonmaken heeft gekost. Bovenstaande foto spreekt voor zich en werd genomen bij een omgegooide glascontainer in Ysselsteyn. Dat opruimen kost ook geld; geld dat door de gemeente moet worden opgebracht. Om de werkgroep beter te laten functioneren wordt nogmaals de medewerking van het Venrayse publiek ingeroepen. Dikwijls worden vandalenstreken door omstanders opgemerkt. Als die getuigen nu eens onmiddellijk de politie op de hoogte brengen, dan is de kans zeer groot dat de vandalen in hun kraag worden gegrepen. Dat is de laatste weken al enkele malen gebleken. Zondag gaat voor de twaalfde keer in successie de Wielerronde van Oos trum van start. Aan dit jaarlijkse evenement, verreden onder de vlag van de N.W.B., gaan diverse plaatselijke favorieten van start. Om 13.00 uur bijten de jeugdrenners de spits af. De jonge Dennis van de Burgt gaat voor onze vereniging dse kleuren verdedigen. Hierna gaan achtereenvolgens de adspiranten B en A van Aarts. Maurice Engbersen, verleden week nog derde en Richard Voermans zetten in de A-cate gorie hun beste beentje voor. Na de jongerencategorieën gaan de gentlemen van start. Liefst acht TWC Oostrum-renners vertrekken in deze wedstrijd over 40 km. Het wielerevenement wordt besloten met een 60 km lange wedstrijd voor de De officiële opening van de nieuw bouw op locatie St. Servatius is definitief vastgesteld op vrijdag 20 juni. De opening zal worden verricht door dr. J. Kremers, Commissaris van de Konin gin in Limburg. De officiële opening van deze nieuw bouw, Plan 120 geheten, betekent de afsluiting van een lange periode van plannen, bouwen en renoveren. Zonder nieuwbouw en zonder renovatie van de huisvesting zou een integratie tussen St. Anna en St. Servatius niet mogelijk zijn geweest. Bij de officiële opening op vrijdag 20 juni zal ook het nieuwe ingangselement een geschenk van de gezamenlijke bouwers aan het P.C.V. worden overgedragen. Dat ingangselement zal bestaan uit twee schuinaflopende drie hoeken, aan beide zijden van de toe gangsweg. Het initiatief tot dit geschenk is afkomstig van Bouwbedrijf Verhoe ven, dat ook zorg draagt voor de bouw technische uitvoering. De voltooiing van de totale nieuw bouw houdt een groot aantal interne verhuizingen in, waarvan de eerste volgende week plaats hebben en de laatsten eind augustus begin september verwezenlijkt worden. Zoals reeds eerder gemeld ligt het in de bedoeling om t.z.t. de bewoners van De Kruuze tijdelijk onder te brengen in het P.C. Venray; dit om verbouwingen en renovaties in De Kruuze te kunnen uitvoeren. Gezien de huisvestingsvraag- stukken waarmee het P.C.V. nu te kampem heeft is het echter de vraag of de oorspronkelijke gedachte verhuizing in september/oktober haalbaar is. De komende weken valt een definitief besluit te verwachten over de datum waarop De Kruuze naar het PCV kan verhuizen. De directie van het PCV het Psy chiatrisch Centrum Venray heeft be sloten het Internenhuis op de Iokatie St. Anna weer beschikbaar te stellen voor (beperkte) bewoning. Dit houdt onder meer verband met de veranderingen in het inservice-onderwijs per 1 september. De PCV-verpleegleerlingen komen uit het hele land. Velen van hen zijn aangewezen op relatief dure kamerbe woning in Venray of omgeving. Boven dien wordt de eerste zeven maanden van de opleiding (de beroepsvoorbereidende periode) geen salaris meer verstrekt, maar een bescheiden vergoeding. Om te voorkomen dat kandidaat-leerlingen om financiële redenen afzien van het inservice-onderwijs wil het PCV deze mensen tegemoet komen. Tijdens de be roepsvoorbereidende periode wordt huisvesting geboden aan leerlingen voor wie de afstand wonen-werken-opleiding te groot is. Voor wonen in het Internenhuis komen ook stagiaires in aanmerking die al langere tijd binnen het PCV een stageplaats hebben. Ook deze studenten staan immers vaak voor grote financiële uitgaven. Door het bieden van huisvesting hoopt de directie dat met name de werving van leerlingen voor de inservice-opleiding positief zal worden beïnvloed. senioren. Vijf eigen renners zullen hier trachten de eer hoog te houden. Het parcours ie gelegen in het centrum van Oostrum en loopt via de wegen van Broekhuizenstraat, Ooster- thienweg, Watermolenstraat, Randen- rade. Vlasakker, Geijsterseweg en weer terug naar de Van Broekhuizenstraat, waar start en finish zijn gelegen. De permanence is café De Karklingel, waar na afloop de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Wij wensen alle deelnemers veel suc ces en de toeschouwers veel kijkplezier De Atletiekvereniging Venray-Regio organiseert op zaterdag 14 juni a.s. op de atletiekbaan, gelegen op sportpark „De Wieën", atletiekwedstrijden voor leerlingen van het voortgezet onderwijs (12 tot en met 18 jaar). De wedstrijden beginnen om 13.00 uur. De onderdelen zyn: sprint (100 - 80 of 60 m, afhankelijk van leeftijd) speerwerpen (jongens) hoogspringen (jongens) verspringen (meisjes) kogelstoten (meisjes) 4 x 400 m (schoolverband), 400 m individueel of 600 m Aanmelden voor deze wedstrijden kan geschieden bij mevr. Mieke Alkim, Laurahof 18, tel. 04780 - 85514 óf op de wedstrijddag van 12.00 tot 12.30 uur op de atletiekbaan. (Behalve voor degenen die reeds in schoolverband zijn aange meld). De deelnemers(sters) ontvangen het officiële J.A.N.S.-diploma en een her innering. De kosten voor de deelname bedra gen 1.50 per persoon. Dit gemengd volleybaltoernooi zal gehouden worden in Sporthal „De Wetteling". Deelname kan geschieden door teams gevormd uit families, ver enigingen, bedrijven of instellingen of gewoon uit uw eigen vrienden- en be kendenkring. Enkele regels d ie in acht genomen moeten worden zijn: Een team bestaat uit minimaal 6 spe- lers(sters). Per team mogen maximaal 2 geregis treerde leden van het Ned. Volley- balverbond spelen. In elk team spelen minimaal 3 dames. Gespeeld wordt volgens de regels van het Ned. Volleybalverbond. Het inschrijfgeld bedraagt 10, per team. Hebt U interesse om aan dit gezellige en sportieve gebeuren deel te nemen, kunt u zich voor nadere informatie en inschrijving wenden tot Joke Reyntjes, Helfrichstraat 40, Venray, tel. 04780- 88291 of Hento Bar 04780-82964. VOETGANGSTER AANGEREDEN Een 41-jarige voetgangster wilde de Langstraat oversteken om in de auto van haar man te stappen. Ze kwam achter geparkeerde auto's vandaan en lette mogelijk onvoldoende op. Een 70-jarige Venrayse autobestuurder deed nog een poging haar te ontwijken maar dat lukte niet. Zij werd geschept en moest met verschillende verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd en daar voor observatie worden opgeno men. Een tragische bijzonderheid was dat het ongeval gebeurde voor de ogen van haar man en de in de auto zittende kinderen. Of de bestuurder van de auto, gezien het remspoor, te hard heeft gereden, onderzoeken de deskundigen. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjeswol - Neveda - - Annv Blatt Ranglijstcompetitie D.C. Venray Het damseizoen loopt ten einde en daarmee ook de onderlinge competitie van de Venrayse dammers. Behoudens een twaalftal uitgestelde partijen is de strijd gestreden. De belangrijkste beslissingen zijn gevallen voor wat betreft de bezetting van de ere-plaatsen. Zo is er Noyens werderom in geslaagd het persoonlijk kampioenschap te beha len en wel op zeer overtuigende wijze door zeven achtereenvolgende winstpar tijen in de finale te boeken en geen enkele verliespartij gedurende de gehele competitie. De belangrijkste overwinning behaal de hij^op Hqrstenaar.Th, Peek, die Tnet 6 punten achterstand de tweede plaats gaat innnemen. A. Wester, die aanvan kelijk als een belangrijke mede-kandi daat voor het kampioenschap werd be schouwd, viel in de tweede ronde terug door een verliespartij en enkele remises. In de tweede groep heeft Fr. Jakobs uit Horst de eerste prijs behaald. Met grote voorsprong bewees hij hiermee, eigenlijk in de hoofdgroep thuis te horen. Brenkman heeft hier de beste kansen op de tweede plaats, terwijl de overige rangorde nog open staat. Tezijnertijd komen we terug met de volledig eindstand van deze competitie, die door 20 deelnemers met veel ambitie werd gespeeld. In augustus e.k. start D.C. Venray weer, hopelijk met een groeiend leden tal van enthousiaste dammers. Zondag 1 juni zijn we met 19 rijders van FCC Flying Flies naar Valkens- waard geweest voor de laatste G.N. die we daar nog moesten crossen, om de puntjes bij de ttsaar te krijgen voor de N.K. Het was een spannende strijd voor onze leden. Van de 19 crossers zijn er toch nog 10 doorgedrongen tot de finale. Experts: Mark de Bruijn 1, Frank v. Melis 6, Freddie de Vries 3. Powder Puffs: Mirella v. Melis 5, Carolina de Bruijn 7, Sabine Schoen- mkers 7, Monique Hofmans 6, Corrie van Els 5. Cruisers: Nico Jakobs 7, Peter Stip hout 1 Ronny Hofmans, Peter Heesmans, Carlo Heesmans en Mandy v. d. Bunge- laar hebben de menches gefietst. Rick v. Melis en Nico Jakobs kwa men tot de kwartfinale en Herman Hofmns was 6 in de halve finale en Hanneke v. d. Bungelaar 5. We kunnen terugzien op een mooie laatste G.N. Mark de Bruijn en Peter Stiphout zijn algemeen 1 geworden en Freddie de Vries 2 en Corry van Els 5. Zij mogen nu naar de Eurpese kampioenschappen in Duitsland. Er zijn ook nog 12 leden die zich geplaatst hebben voor de N.K. in Veldhoven. Zaterdag zijn ook nog enkele leden van onze club naar Odiliapeel geweest waar een weddstrijd was en daar waren Sebastiaan Bosma 2 en Gijs Wijnhoven 1. Zondag gaan we naar Baarlo crossen waar dan de prijsuitreiking is van de eerste 6 A.K. van onze afdeling. Op zaterdag 6 september organiseren de Atletiek Vereniging Venray-Regio, Zwemvereniging Spio en de Wielrenver- eniging TWC OOstrum weer een V* Triathlon voor wedstrijdatleten en recreanten. Vanwege de goede organisatie is deze V* Triathlon opgenomen in het Super Prestige Circuit van de Stichting Trith- lon Nederland. Dit betekent o.a. dat er vele toppers aan de start zullen ver schijnen bij de wedstrijdgroep. De betrokken afdelingen van de Ge meente Venray te weten: de Gemeente politie, Verkeer en Veiligheid, Gemeen tewerken en sportzaken en bedrijfslei der en badmeester vn het gemeentelijk zwembad en VVV Venray, zullen ook dit jaar weer hun positieve medewer king verlenen. Verder is het vanzelfsprekend dat er ook nu weer een compleet medisch team ten dienste van de deelnemers zal staan (2 artsen, 1 fysiotherapeut en 9 DURE ZONNEBRIL KWIJT Een Venrayse taxichauffeur deed bij de politie aangifte van diefstal van zijn dure zonnebril, ter waarde van 300,-. Vermoedelijk is deze bril door een taxi- klant meegenomen. KAMPIOEN Rodhe 1 gemengd 2e klasse en Heren 6e klasse, beiden uitkomend in de lan delijke competitie wisten met grote cijfers hun kampioenschap te behalen. Rodhe 1 kwam in de laatste wedstrijd uit tegen Rapiditas 5 in Nijmegen. Met een 6-2 overwinning wisten zij Son 5, de andere kanshebber voor het kampioen schap, met 2 punten de baas te blijven, (Son 5-Mierlo 1: 4-4). Om als eerste team in Overgangsklasse B uit te kunnen komen, zullen zij „thuis" op zondag 15 juni een promotiewedstrijd spelen op tennispark Landweert te Venray. Aanvang: 10.00 uur. Het Herenteam speelde als een waar kampioen de laatste wedstrijd thuis en won zeer overtuigend van DWZ uit Helmond met 6-0. Zij spelen hun promotiewedstrijd voor een plaats in de 5e klasse. Deze wedstrijd wordt „uit" gespeeld, eveneens op zondag 15 juni. Aanvang 10.00 uur Qok het le Damesteam, uitkomend in de District competitie 3e klasse, behaalde het kam pioenschap door in de laatste wedstrijd Venray 2 met 4-2 te verslaan. De promotiewedstrijd voor een plaats in de 2e klasse dames vindt „thuis" plaats op dinsdag 10 juni. Aanvang 9.30 uur. Wij nodigen u allen, zeker de leden van T.C. Rodhe uit om op dinsdag 10 juni en zondag 15 juni onze kampioens teams in hun promotiewedstrijdte ko men aanmoedigen. Leden van TC Rodhe, wij rekenen op U allen. Hieronder volgen de uitslagen van de gespeelde wedstrijden: Competitie-uitslagen: Landelijke competitie zondag 1 juni: 2e klasse gemengd: Rapiditas 5-Rodhe 1 2-6 3e klasse gemengd: Falcones 2-Rodhe 2 5-3 5e klasse gemengd: Sambeek-Rodhe 3 4-4 6e klasse heren: Rodhe-DWZ 6-0 4e klasse junioren: Rodhe-Bergen 5-3 District competitie sen. zaterdag 31 mei: 5e klasse gemengd A: Rodhe 1 -De Poelder 4 5-0 3e klasse gemengd B: Rodhe 1-Venlo 3 1-4 4e klasse gemengd B: Venlo 6-Rodhe 2 3-2 3e klasse heren A Venray 1-Rodhe 1 5-1 4e klasse heren A. Rodhe 2-De Kaetelberg 0-6 6e klasse heren B: Grubbenvorst-Rodhe 6-0 Districtcompetitie dames dinsdag 27 mei: 3e klasse Venray 2-Rodhe I 2-4 5e klasse Rodhe 2-Br'huizenvorst 2 4-2 6e klasse Rodhe 3-Het Moleneind 1 5-1 Districtcompetitie junioren zat. 31 mei: 3e klasse gemengd B: Rodhe 1-Tonido 1 0-5 Jongens A Apollo '69-Rodhe 8-0 Kringcompetitie jun. woensdag 28 mei: Meisjes BTonido 2-Rodhe 3-5 De competitiestrijd is gestreden. Zes weken lang hebben 16 seniorenteams hun wedstrijden gespeeld, ieder in hun eigen klasse op hun eigen nivo. Voor TCV kon er dit jaar slechts 1 kampioen gehuldigd worden en hoe. Tijdens een gezellige afsluitingsavond van de competitie afgelopen zaterdag in het eigen onderkomen van TCV werden de kampioenen binnengehaald als grote triomfatoren via een erehaag van TCV leden. Riet vn Dommelen, Marja Hof man, Leo de Kerf en Hay Peeters mochten bloemen in ontvangst nemen voor het behaalde kampioenschap in de 5e klasse senioren B. Zij wonnen hun laatste wedstrijd in Mookerheide met 3-2 tegen de club van die naam. In de landelijke competitie kon het vlaggeteam van TCV zich goed hand haven in de 2e klasse Gemengd. Fanny Hilhorst, Ellen en Beend Niessen en Maurice Franken versloegen in de laatste wedstrijd Budel nog met 7-1. Het herentean uitkomende in de 2e klasse moet helaas degraderen naar de derde klasse. Hun lot was, dat er met te veel invallers gespeeld moest worden. De overige teams hebben goede resul taten behaald, maar voor hen was geen kampioenschap weggelegd, doch ook geen degradaties. Diverse teams konden zaterdag of zondag slechts weten of zij hoogste geworden waren in hun klasse of niet. masseurs). De Triathlon zal zich weer helemaal afspelen in en om het Gemeentelijk zwembad in Venray d.w.z. start, om kleden en aankomst vn de verschillende onderdelen zullen allemaal op dezelfde lokalie plaatsvinden. Het is de Venrayse Thrïathlon orga nisatie gelukt een nog beter parcours te realiseren. Bij het fietsparcours is de Beekweg nagenoeg helemaal eruit en het loopparcours gaat bijn geheel over ver harde wegen (paden). Zoals iedereen inmiddels wel zal weten bestaat een '/i Triathlon uit 1 km zwemmen, 45 km fietsen, 10,6 km lopen. Voor meer informatie of voor het aanvrgen van een inschrijfformulier kunt U bellen naar VVV kantoor Venray 04780-10505 of secretaresse Organisatie Triathlon Venray Regio tel. 04780-82810. Doe dit snel (max. 150 wedstreijd- atleten en max. 150 recreanten) want er is veel animo. Sinds vele jaren onderhouden de vete- ranenschutters van distrikt 11 Venray en omstreken nauwe betrekkingen met de veteranenschutters van distrikt 10 Helmond. Telkenjare wordt er gemeenschappe lijk een wedstrijd verschoten. Ditmaal moesten de veteranenschutters van distrikt 11 naar de veteranenschutters vn distrikt 10 in Helmond. De wedstrijd werd verschoten op de prachtige banen van Recht door Zee Helmond. De wedstrijd ging over 25 pijlen voor afgegaan door vijf proefpijlen. Beide verenigingen hebben met 17 schutters geschoten. De uitslag was als volgt: De veteranenschutters van distrikt 10 be haalden 3038 punten met als hoogste schutter H. v. Roy Neerlandia Bakel met 225 p. De veteranenschutters van Distrikt 11 behaalden 3068 punten met als hoogste schutter J. van Osch St. Joris Leunen met 220 p. Distrikt 11 heeft voor de zoveelste maal de beker gewonnen. De eerstvol gende ontmoeting is pas weer in 1987 en dan bij de veteranenschutters van Distrikt 11. Dependance van Heerlen Op 25 mei j.l heeft boksvereniging twee van haar boksers uitgezonden met een Zuid-Nederlands team, bestaande uit verschillende boksers van de diverse verenigingen uit Zuid-Limburg. De plaats van bestemming was Bayern, in Duitsland, hier kwamen zij uit tegen de plaatselij kë*Vereniging, die zeer hoog uit komen in de Duitse competitie. De twee boksers van Venray waren Erik van Leipzieg en Fons Merken, de laatste ging als reserve en verzorger mee. Erik die zij eerste wedstrijd bokste kreeg een tegenstander die een kop groter was en verloor op punten. Fons hoefde niet in de ring te stappen. Er werden in totaal 11 partijen gebokst waarvan het team er vijf verloor, vijf won en er een van on beslist eindigde, zodat de totaal uitslag gelijk was. Van de vijf gewonnen partij en door het Zuid-Nederlandse team ein digde er 4 met een k.o in de le ronde, dit is een zeer mooie uitslag omdat de teams uit respectievelijk Tsjecheslowakije, Po len, DDR in Bayern geen voet aan de grond konden krijgen. A.s. zomdag 8 juni zend BW op nieuw 3 boksers uit naar Düsseldorf nl. Fons Merken en Hans Roozen in het zwaargewicht en Erik van Leipzig in het lichtgewicht als reserve. Wij wensen hen veel succes. Hebt U interesse in de bokssport, re creatief of wedstrijd (dames) en heren of jeugd bel dan voor informatie: 04780-84867. In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toene men. Veel mannen en vrouwen gaan in zien dat hun lichaam duidelijk profijft heeft van het regelmatig lopen. Ervaring heeft echter wel geleerd, dat het vooral wanneer het werkelijk aankomt op het doorzetten waarmee men begonnen is het alleen bezig zijn soms een probleem kan zijn. Waarom niet het besluit geno men om aan te sluiten bij de trimclub, niet gebonden zijn, geen contributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspan nen bezig zijn, gezamelijk lopen in en rond Venray op vaste tijden, vooral het samen bezig zijn met gelijke interesse kan een goede stimulans zijn om de ge zochte conditie, uithoudingsvermogen of andere goede kanten die aan het trim men verbonden zijn te (her)ontdekken, maar vooral ook in stand te houden, om de duidelijk positieve veranderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze aktiviteiten: Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van 19 km, vanaf Cooperbaan-Beekweg. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Cooperbaan cir cuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij Ballonzuil-Beekweg. Woensdagavond: gevarieerd trimpro gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf parkeerplaats Perdstal Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11