GEMËENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Parkeerverbod Kempweg wethouders Verkiezing Koninginnedag 30 april 3e koninginne- loop te Venray Bestemmingsplan „Centrum" Leo Martens van de Blauwbilgorgel: een creatief- ambachtelijke starter Herziening bestemmings plannen Hinderwet Afvalverwerking in 1985 Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Geschied- en Oudheidkundig Museum Venray Telefoon nummer Atletiek vereniging GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY STUNTVERKOOP SEIZOENABONNEMENTEN tarieven Sinds enige tijd geldt op de Kempweg een (beperkt) parkeerverbod. Automobilisten die dat niet hebben opgemerkt en toch op de Kempweg parkeerden vonden bij terug komst bij de auto het volgende waarschuwingsbriefje achter de ruitenwisser: Venray, maart 1986 Geachte automobilist Tot voor enige tijd kon op het weggedeelte waar uw auto nu staat, onbeperkt worden geparkeerd in de parkeervakken. Wellicht is U niet opgevallen dat deze vakken er niet meer zijn. U heeft kennelijk ook niet het gewijzigde verkeersbord nabij de Langeweg opgemerkt. Sinds een aantal weken geldt voor het gedeelte van de Kempweg gelegen tussen de Langeweg en de Gouden Leeuw van maandag tot en met zaterdag steeds van 08.00 tot 18.00 uur een parkeerverbod. Dit verbod is ingesteld omdat de toegenomen verkeersdruk (vooral meer vrachtver keer) als gevolg van bouwactiviteiten op Gouden Leeuw-terrein, zulks in het belang van de veiligheid van het (brom-)fietsverkeer uil de richting centrum nodig maakt. Graag informeren wij U op deze wijze over uw onjuiste parkeergedrag. Wij vertrou wen erop dat U bij een eventuele volgende gelegenheid de verkeersmaatregel zult nale ven. Namens het gemeentebestuur en het korps gemeentepolitie Venray, het hoofd van openbare orde, veiligheid en milieuzaken De tijd van waarschuwen is nu voorbij. Er wordt thans streng gecontroleerd. En U weet het,veel Venrayse winkeliers zijn van mening dat er wel een betere besteding is voor het geld van uw parkeerbon. U weel het wel op 30 april, koningin nedag is bijna iedereen vrij. U weet dat op die dag geen huisvuil wordt opge haald. U weet dat op die dag het ge meentehuis inclusief het bureau burger lijke stand gesloten is. Wij weten dat U dit allemaal weel, maar toch Daarom deze herinnering. In samenwerking met de winkeliers vereniging en het oranjecomité organi seert A.V. Venray Regio op 30 april haar 3e koninginneloop door het cen trum van Venray. Programma: 15.30 uur Scholierenloop 9 en 10 jaar (1 ronde) 11 en 12 jaar (1 ronde) gratis. 15.45 uur Scholierenloop 13 en 14 jaar (1 ronde) 15 en 16 jaar (2 ronden) 2 ronden 3100 meter 16.15 uur Grote trimloop vanaf 17 jaar. Keuze mogelijk uit 3100, 6200 of 9300 m Parcour: door het centrum van Venray. Start en finish zijn gelegen bij de schouwburg. 1 ronde bestaat uit lOOom of 1550 m. Deze wedstrijden staan open voor zowel trimmers(sters) als K.N.A.U.-atleten. Inschrijfgeld: 2,- voor scholieren. 4,- voor de Grote Trimloop. Het is mogelijk vanaf 14.30 uur in te schrijven in de schouwburg. Dit tot een half uur voor aanvang van de gekozen loop. Omkleden: Dit is mogelijk in de schouwburg. Er zijn geen douches aanwezig. Eenieder die uitloopt ontvangt een fraaie herinnering. Voor de diverse lo pen zijn prijzen in natura ter beschik king. Tevens zijn er ereprijzen beschik baar gesteld. De prijsuitreiking vindt plaats na afloop in de schouwburg. Inlichtingen: Mevr. Alkim, tel.: 04780-85514. Tot kijk op onze 3e koninginneloop in Venray. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de ruimtelij ke ordening bekend, dat het besluit van gedeputeerde staten van Limburg van 13 september 1983, le afdeling, nr. BL 23347, waarbij goedkeuring is verleend aan de door de raad van de gemeente Venray op 10 augustus 1982 vastgestelde 2e herziening van het bestemmingsplan „Centrum" onherroepelijk is gewor den, met uitzondering van een op de plankaart aangegeven gedeelte van het plan en het daarbij behorende gedeelfë' van de voorschriften, waaraan bij Ko ninklijk Besluit van 30 januari 1986, nr. 91 goedkeuring is onthouden. Het bestemmingsplan ligt ter gemeen tesecretarie, afdeling ruimtelijke orde ning, kamer 201, voor een ieder ter inza ge. Venray, 24 april 1986 De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. „Ik ben de blauwbilgorgel Mijn vader was een por gel Mijn moeder was een porulan daar komen vreemde kind'ren van" schreef de dichter C. Buddingh in zijn in 1944 clandestien verschenen „Vier Gor gelrijmen". Hij voegde hiermee weer een nieuw dier toe aan zijn fantasiefau na, waarin de Drommeldaris en de Pan- tippe al vertrouwde „huisdieren" waren geworden. Men moet wel heel toevallig in het be zit zijn van het destijds uitgegeven boek je „Nederlandse nonsens op rijm" óf van de in 1953 uitgebreide bundel „Gor gelrijmen" van C. Buddingh om te we ten waaraan de pottenbakker - of wel keramist - Leo Martens de naam van zijn aan de Kempweg 9 gevestigde pot tenbakkerij heeft ontleend. Zeker was zijn vader geen porgel, net zo min als zijn moeder een porulan was. Maar toch mag van de nu veertigjarige keramist worden gezegd, dat hij ergens wèl een „vreemd" kind is... Anders is het niet te verklaren dal hij met een opleiding soci ale academie, via cultureel werk, kin Dinsdag 29 april a.s. begint om 19.00 uur de eerste raadsvergadering van de gemeenteraad van Venray in nieuwe sa menstelling. De agenda voor deze verga dering vermeldt 2 punten. Allereerst de benoeming van de leden voor de komen de raadsperiode en ten tweede de verkie zingen van de 4 wethouders. Zoals bekend betekende de uitslag van de verkiezingen van 19 maart jl. dat 6 personen uit de oude raad hun plaats moeten verlaten. De 6 nieuwe leden van de gemeenteraad zullen worden be noemd in de nieuwe raad, terwijl ook dé 17 blijvende raadsleden zullen worden benoemd, of misschien duidelijker zul len worden herbenoemd. Inmiddels is duidelijk geworden dat de PvdA en het CDA, de twee grootste partijen in de nieuwe gemeenteraad, af spraken hebben gemaakt over de voor tzetting van hun samenwerking in de nieuwe raadsperiode. Op basis van een De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan hel bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat de gemeen teraad van Venray in zijn vergadering van 15 aprill 1986 in voorbereiding heeft verklaard de gedeeltelijke herziening van: 1 het bestemmingsplan Leunen ten be hoeve van de bouw van 2 premie woningen aan de Vicarieweg, 4 pre mie woningen aan de Urbanusweg derbescherming en maatschappelijke dienstverlening, zo maar in juli 1981 met pottenbakken begon en sinds okto ber 1982 in Venray hiermee een brood winning heeft gevonden. Een startende creatieve ondernemer derhalve, die vóór 1981 - in tegenstelling tot zijn vrouw overigens - nog nooit klei had aangeraakt CREATIEF AMBACHT Na samen een jaar lang door Midden- en Noord Amerika te hebben gereisd, waarbij zijn vrouw o.m. „wat aan kera miek deed" als vervolg op haar aan de Arnhemse Vrije Academie opgedane ke ramische kennis, vestigden beiden zich in bungalowpark „De Vers" in Over- loon. Leo ontdekte, dat men, nadat hij een jaar was weggeweest, echt niet meer bij de maatschappelijke dienst verlening op hem zat te wachten. Zijn vrouw wijdde hem in in de „geheimen" van het pottenbakkersvak en zij ontdekte sluimerende talenten bij haar man. Hij volgde enkele keramische cursus sen en bekwaamde zich verder in het glazuren. Wat hij nooit had gedacht gebeurde, in het bungalowpark bestond be langstelling voor zijn produkten en Leo constateerde, dat het uitoefenen van een edel ambacht zeker was te verkiezen bo ven een uitkering van sociale zaken. Hij verhuisde naar de Kempweg in Venray en in het pand, waar voorheen de fysio therapeut Ad Verbeek enkele jaren „menselijk vlees kneedde" ging Leo klei kneden, ontwerpen, draaien, glazu ren en bakken. Eigenlijk was hetgeen Leo Martens in het pand Kempweg 9 ging doen niet he gezamelijk werkprogramma willen zij .gemeentelijke regeringsverantwoorde lijkheid" dragen. Door beide partijen is tevens af gesproken dat het CDA 3 wethouders kan leveren en PvdA 1 wethouder voor het college van burgemeester en wethou ders. Wie wethouder wordt voor de ko mende 4 jaar is pas dinsdagavond offi cieel bekend. De wandelgangen-geluiden die m.b.t. de invulling van deze plaatsen worden gehoord, willen we op deze pagina maar laten voor wat ze zijn. Over de taakverdeling (portefeuilles) in het college van burgemeester en we thouders zullen op korte termijn door dit college afspraken worden gemaakt. Het college zal eveneens op korte ter mijn aan de raad voorstel doen over de in te stellen raadscommissie. Over beide onderwerpen zullen wi U op de hoogte houden. V en een woning aan de Albionstraat; 2 het bestemmingsplan Buitengebied ten behoeven van de uitbreiding van bedrijfsruimte van een constructie bedrijf aan de Buitenweg; 3 het bestemminsplan De Wieën ten behoeven van de bouw van een dub bele woning aan de Langstraat. De voorbereidingsbesluiten met de daarbij behorende tekeningen ligger in gaande heden voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, ka mer 201 van het raadhuis. Venray, 24 april 1986 De Burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche lemaal in overeenstemming met de be palingen in het bestemmingsplan. De gemeente Venray was bereid de starten- Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J. Smets, Lemmenweg 1 te Heide, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het oprichten en in werking hebben van een varkensmesterij gelegen aan de Lemmenweg 1 te Heide; H. Drabbels, Rosakker 1 te Oirlo (Lb) voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a uitbrei den wijzigen van een varkensfokkerij gelegen aan de Rosakker 1 te Oirlo (Lb) L.T.G.H. Philipsen, Ringweg 12 te Ysselsteyn (Lb), voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden en wijzigen van een var kensmesterij, gelegen aan de Ringweg 12 te Ysselsteyn (Lb). positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De öntwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 8 mei 1986, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 24 april 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene zaken en economische zaken. 2 A. de Blaaij In 1985 werd op de regionale stort plaats „De Zuringspeel' gelegen op de grens van de gemeenten Horst en Seve- num 342.088 m3 afval aangevoerd. In vergelijking met het voorgaande jaar steeg de aanvoer met 4,2%. De verwerkte afvalstoffen kunnen als volgt worden gespecificeerd: Huishoudelijk afval 150.486 m3 veeg- markt- en kolkenvuil 24.420 m3 bedrijfsafval 140.089 m3 Bouw-en sloopafval 4.139 m3 Slib 22.954 m3 In 1985 werd een begin gemaakt met de inzameling van schroot en oude me talen op de stortplaats. In totaal werd ongeveer 67 ton ingezameld en afge voerd. Vanjhet verwerkte huishoudelijk afval was ca. 16.000 m3 afkomstig uit Venray en Voor het veeg-, markt en kol kenvuil betreft dit ca. 1800 m3. de ondernemer, onder bepaalde voor waarden, een kans te geven. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 16 april 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. het aanbrengen van een rookka naal aan de Mozartstraat 15 te Venray, t.n.v. G.M.W. Hellegers. het bouwen van een berging en scheidingsmuur aan de Paterslaan 26 te Venray, t.n.v. H.M.G. v.d. Weegh; het bouwen van een garage aan de Past. de Botstraat 1 te Merselo, t.n.v. P.G.M. Dielissen, Klaproos 11 te Ven ray; het plaatsen van twee dakkapellen aan de Molenklefweg 4 te Venray, t.n.v. Th. Kellenaers; het bouwen van een Carport aan de Hagelweg 1 te Venray, t.n.v. M.M.L.M. Hermans; het bouwen van een bergin en af scheiding aan de Kruidenlaan 238 te Venray, t.n.v. H.A.G.M. Vermeulen, Oude Oostrumseweg 21 te Venray; het verbouwen van een woning aan de Westsingel 56 te Venray, t.n.v. G.A.T. Janssen; het bouwen van een garage en tuinmuur aan de Meester Driessenstraat te Heide, t.n.v. P.J.M. Peeters, Mgr. Driessenstraat 4 te Heide; het plaatsen van een dakkapel aan de Gertrudisstraat 26 te Oirlo, t.n.v. K.A. Schulz; het bouwen van een garage en tuinmuur aan de Meester Driessenstraat 15a te Heide, t.n.v. J.J.M. Gielen, Spie- kert 11 te Heide; het plaatsen van een dakkapel aan de Gertrudisstraat 22 te Oirlo, t.n.v. A.H.J. Meijers; het plaatsen van een dakkapel aan de Gertrudisstraat 24 te Oirlo, t.n.v. mevr. G.A.J.M. Toebast; Venray, 24 april 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Uit een onderzoek was hem gebleken, dat met name vakantiegangers, een deel van hun budget graag besteden aan ke Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het aanbouwen van een serre aan Zandakker 26 te.Venray, t.n.v. P. Dijk- mans; het bouwen van een tuinhuisje, af dak en scheidingsmuur aan de Schuts- boom 29 te Venray, t.n.v. A. Bellema kers; het bouwen van een tuinberging aan de Kerkweg 14 te Ysselsteyn, t.n.v. P. Koopmans; Burgemeester en wethouders zijn voor nemens aan deze bouwplannen mede werking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 25 april 1986 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 24 april 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Veltum 750 jaar, een historisch overzicht van een Venrayse wijk. De tentoonstelling over 750 jaar Vel tum, wordt gehouden op twee lokaties en wel: a. de hal van het raadhuis vanaf 25 april t/m 4 mei 1986» b. het museum 't Freulekeshuus vanaf 25 april t/m 17 mei 1986 In de periode van 25 april t/m 4 mei is de tentoonstelling zowel in het raadhuis, als in het museum dagelijks geopend van 14.00-17.00 uur. Daarna gaat de tentoonstelling in het muséum verder, waarbij hij alleen geopend is op woens dag en zaterdagmiddag van 14.00 uur, ramiek. Dankzij de aanwezigheid van een aantal grote bungalowparken in de naaste omgeving van Venray bleek deze formule te werken. Maar Leo Martens verkeek zich even wel een beetje op de gemeente Venray met haar 34.000 inwoners, waarop hij mede gokte. Zijn grootste omzet heeft hij dan ook dankzij toeristen, die de weg naar zijn atelier en winkel weten te vinden. Van zichzelf vindt hij, dat hij in Ven ray een soort pioniersfuncie vervult. De mensen moeten meer keramiek-minded worden en hieraan wil hij wat doen, al gaat het langzamer dan hij aanvankelijk in alle enthousiasme van een startende ambachtsman dacht. FUNCTIONELE ARTIKELEN Begonnen met een oventje van 80 li ter, een tweedehands draaischijf en wat fabrieksglazuur begon de Blauwbilgor- gelproduktie voornamelijk met functio nele artikelen, zoals kopjes en schotels, suikerpotjes, vazen etc. Maar geleidelijk aan ontpopte Leo Martens zich als een creatief ondernemer, die naast het func tionele ook tot de produktie van kunst voorwerpen kwam waarbij hij met groot vakmanschap gebruik maakt van de diverse soorten glazuur. KUNSTPRODUKTEN Ongetwijfeld mag er intussen sprake zijn van zeer kunstzinnige produkten die door hem worden ontworpen en ver vaardigd. Hij weet de emotie in zijn ke met een extra openstelling op zondag 11 mei van 14.00-17.00 uur. Wat kunt U er zoal zien: 1. In het raadhuis kunstwerken van leden van de kunstk ring Amber, die betrekking hebben op Veltum, in velerlei facetten, werkstuk ken van de basisscholen Coninxhof en de Keg, waarin zij hun visie geven op het leven en wonen in Veltum, zowel in het verleden als in het heden. Het is niet uitgesloten dat de tentoonstelling in de hal wordt aangevuld met historische voorwerpen, die betrekking hebben op Veltum. 2. In het museum in deze tentoonstelling wordt de nadruk gelegd op de historische feiten en de ontwikkeling, bewoning, werken in Vel tum. Zo worden er voorwerpen ge toond, die betrekking hebben op het geestelijk leven in Veltum, de Veltumse kapel met name dé landbouw en vlas verwerking in Veltum, de bewoning in Veltum, gesimboliseerd door voorwer pen, die afkomstig zijn uit het huishou den van de diverse boerderijen en wo ningen. Aan de hand van tekeningen van o.a. Giel Kustérs, Thei Min en foto's uit de collecties van het gemeen tearchief, de heren Coopmans en van de Putten, wordt een beeld gegeven van Veltum van voor de nieuwbouw en be woning in het huidige Veltum. Voor velen zal het zeker herinnerin gen oproepen aan het oude Veltum, zo als zij het gekend hebben in hun jeugd jaren of er over hebben horen vertellen hoe het is geweest. De toegang tot de gehele tentoonstel ling, zowel in het raadhuis als in het mu- .seum is in de periode van 25 april t/m 4 mei gratis. Daarna moet in het museum de normale toegangsprijs worden be taald, zijnde voor volwassenen 1,- kinderen tot 16 jaar, bejaarden met pas ƒ0,50, bezitters van museumjaarkaart en kinderen onder 6 jaar gratis. Ook groepen kunnen afspraken maken voor het bezoek aan deze tentoonstelling hiervoor kunnen zij zich wenden tot de beheerder van het museum Dhr. J. Ren- kens, tel. 04780-83838 tst 124. In onze gemeentegids staat bij het secretariaat van de Atletiek vereniging Venray e.o. een fou tief telefoonnummer vermeld. Het juiste nummer is: 85425, dhr. Cybulski. INBRAKEN Tussen zaterdagmiddag en zon dagmorgen werd een gat gemaakt in het gaas van een volière achter een woning in de Fagotstraat. Vermist worden 14 kanaries, die gestolen zijn of zelf de weg naar de vrijheid vonden. Een schade post voor de benadeelde van 450,-. In een andere woning in de Fagotstraat heeft men getracht in te breken maar dat is kennelijk niet gelukt. Er was schade aan de achter deur, terwijl er ook een tuintafel vernield werd aangetroffen. In een afdeling van het psychia trisch ziekenhuis St. Servatius werd een hoeveelheid chemicaliën ontvreemd. Toegang werd verkregen door verbre king van een ruit. ramische activiteiten te verwerken, zo dat uiteindelijk een kunstprodukt het resultaat is. Het is dan ook niet verwonderlijk, dat hij met zijn produkten op diverse keramische regionale en landelijke ex posities aanwezig is. Daarbij geeft hij regelmatig demonstraties pottenbakken in diverse vakantiecentra. CURSUSSEN In zijn eigen atelier geeft hij dagelijks - met de vrijdag als uitzondering - van 11 tot 13.00 uur demonstraties, evenals op zondagmiddag van 13 tot 15 uur. Hier voor bestaat, vooral vah buiten Venray, ruime belangstelling. Mede met het oog de interesse voor het keramische ambacht te vergroten, worden door hem 's avonds en 's mid dags cursussen in hel pottenbakken ge geven. Men kan er tussen september en mei kiezen uit cursussen van totaal 60 lessen (3 uur 's avonds of 2 uur 's mid dags) Per groep zijn er vijf cursisten, welk aantal nu wordt uitgebreid tot zes. En allen hebben de garantie van hem, dat zij na afloop van de cursus „een goede pot kunnen draaien". Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 Het combibad opent op 1 mei de poorten van het buitenbad. De verkoop van abonnementen is gestart. De kassa van het zwembad is geopend, van maandag t.m. vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdags van 13.30 tot 15.30 uur. GEZINSABONNEMENT (geldig voor het hele gezin ongeacht het aantal gezinsleden) f 127,— PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Volwassenen f 50,- Jeugd t.m. 16jaar f 30,— Bovengenoemde abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei - 1 september 1986, zowel voor binnen- als buitenbad, wanner beide baden gelijktijdig open zijn. Na 31 mei zullen de vrij zwemuren op maandag, dinsdag en donderdag overdag aanzienlijk worden verruimd voor het binnenbad, na deze da tum vindt er geen schoolzwemmen meer plaats op genoemde dagen. 4 maanden zwemmen voor f 30,- of f 50,- zowel in binnen en/of bui tenbad betekent een gemiddelde badprijs van f 0,25 of f 0,40 per p.p. per dag!!!!! Voor een gezin van 4 personen is de gemiddelde badprijs f 0,25 per dag p.p.!!! als men gebruik maakt van een gezinsabonnement. Voorkom teleurstelling koop nu uw seizoenabonnement, de stuntverkoop duurt tot en met 29 april 1906, na deze datum zijn de seizoenabonnementen aan zienlijk duurder.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 8