St. Christoffel Midgetgolf Duivensport Flying Flies MCC Venray Sjoelclub ,,'t Gleufje" Bowling Bond Venray Biljarten TC RODHE De Roos, Leunen Concours hippique te Overloon HENGELSPORT PEEL EN MAAS Le Coq opnieuw kampioen TWC Oostrum WOLBOETIEK Tennisclub Venray Brenda Pelzer algeheel kampioen 1986 Zondag 20 april jl. was het weer zo ver. Nadat eerst de recreatiegroepen voorselecties hadden gehouden in hun eigen groep mochten ze het opnieuw proberen in hun eigen kategorie tegen de winnaars van de andere groepen. Het aantal groepen was zo groot dat het de wedstrijdleider, Willie Boom, het heel wat moeite kostte om deze wedstrijd goed te plannen. Volgens een strak en goed uitgekiend schema konden we de wedstrijden op tijd afsluiten. 's Morgens maar vooral 's middags was de zaal aan de Langeweg eigenlijk te klein. Met veel ouders en andere belangstellenden langs de kanten was er nauwelijks plaats om te turnen. Een reden temeer om eens te bekijken of we niet moeten uitwijken naar de sporthal. De uitslagen: Meisjes recr. B 7, 8 en 9 jaar. Bij deze jongste deelneemsters wer den leuke en af en toe originele oefeningen geturnd. Iedereen deed hun uiterste best en werkte de oefeningen keurig af. 1. Karin Wolters 28,55 2. Astrid Schut 28,48 3. Leonie Poels 28,25 Meisjes recr. asp. A, 10 en 11 jaar. Dat de groepen uit Oostrum het goed deden hebben we een paar weken geleden al gemeld, maar dat de kam pioene uit deze groep zou komen had niemand verwacht. Met als hoogste score op de balk en de mat-oefening werd Inge Kreutz uit Ooslrum kam pioene in deze klasse: frlgg KlSUtt- 29,65 2. Fk>of-Zegers - 29*3©- 3. Jfessy Nelissen 29,00 Meisjes junioren 12 en 13 jaar. Bij deze groep werd er leuk en gemoedelijk geturnd. Met als hoofddoel plezier. Hier werden ze niet kwaad of keken ze somber na een mislukt onder deel. Nee, ze mochten meedoen aan de finale en dat was voor hun al een overwinning. Prima meisjes, zo hoort het bij de recreatieve groepen. 1. Nicole de Weert 30,75 2. Ingrid Cox 30,00 3. Chantal op 't Veld 29,85 Dames recr. 14 jaar en ouder. Bij deze groep was het bijzonder spannend, iedereen in deze groep kon kampioen worden.Een misstap en je werd laatste. Elkaar stimulerend wer den er toch prima oefeningen geturnd, met een verschil van 1,5 punt tussen de eerste en de laatse kun je je wel voor stellen hoe spannend het er hier aan toe ging. 1Angelique v.d. Heuvel 29,10 2. Cindy Marks 28,55 3. Judith Leenders 28,40 Wedstrijdgroep aspiranten B Dit zijn de kleinste meisjes, die al aan de competitie meedoen zodat er ook op de vloer met muziek geturnd moest worden. De oefeningen van deze meisjes zijn al van een hoger peil dan die van de recreanten, zodat we echt hebben kunnen genieten van Olympi sche kampioenen in spé. 1Susha Klijzen 30,10 Debby Litjens 30,10 3. Esther Visser 29,50 Wedstrijdgroep aspiranten A Bij deze is het helemaal stuivertje wisselen. Om beurten werden Anke Kusters of Peggy Dijkmans le van hun ploeg tijdens de afgelopen competitie. Vandaag trok Peggy aan het langste eind en mag zich nu een jaar lang kampioen noemen in haar kategorie. 1. Peggy Dijkmans 32,10 2. Anke Kusters 30,95 3. Cindy Penris 29,65 Wedstrijdgroep junioren A. Door verschillende omstandigheden waren hier maar drie deelneemsters, die onderling moesten uitmaken wie hier de beste was: 1Petranne Noten 30,30 2. Corina Engelke 29,15 3. Marie-José Jeuken 28,40 Wedstrijdgroep dames. De uitslag van deze groep is al jaren voorspelbaar. Zelfs het door de sup porters van Ellen van Eldonk aange brachte spandoek loog er niet om. Zij zou ook dit jaar weer de beker mee naar Oirlo nemen. Maar ook bij het turnen geldt: je bent pas kampioen als je op het einde de meeste punten hebt. Met de brug als eerste toestel nam Brenda Pelzer, haar enige concurrente, al een voorsprong van 1,4 punt, nadat de oefening van Ellen niet geheel uil de verf kwam. Extra gestimuleerd door het goede begin kon Brenda het verlies beperken met 0,5 punt op de balk. Bij het paardspringen pakte ze weer 0,1 punt terug, zodat het verschil met nog alleen de vrije oefening voor de boeg, precies 1 punt bedroeg. Verzekerd van haar eigen kunnen turnde Brenda dan ook een prima oefening, zodat Ellen alles uit de kast moest turnen om nog een kans te maken op het kampioen schap. Maar meer dan 1 punt hoger te turnen dan haar concurrente zat er niet in. Met 0,4 punt won Ellen wel de vrije oefening, maar Brenda Pelzer werd algeheel clubkampioen. 1Brenda Pelzer 34,05 2. Ellen van Eldonk 33,45 3. Monique Barents 30,55 Al met al kunnen we terugzien op een geslaagd kampioenschap en met dank aan de leiding, telcommissie, juryleden, t.c., de koffieverzorgsters en bestuurs leden, tot volgend jaar. Uitwisseling recreatieve wedstrijd Concordia BeringenSt. Christoffel In een leuke en ontspannen wedstrijd konden onze meisjes wederom aan de overwinning ruiken. Met een klein verschil wisten we onze tegenstanders te verslaan. 1Yris Couwenberg 29,80 2. Alice Klaassen 29,10 3. Femke Verhey 29,00 Auke Jansen 29,00 Ingrid Wouters 29,00 6. Maike Verhey 26,50 7. Maggie Vermeulen 25,50 Uitslag gespeelde selectiewedstrijden van de A.N.S. le selectiewedstrijd: Henny Jacobs 2e prijs H.D.. Olga Jenniskens le prijs DB. 2 selectiewedstrijd: Olga Jenniskens D.B. Miriam Jacobs le prijs D.C. „3,e^fileaie\ml&Uijd:f01ga Jennkkens lo prijs D.B., Miriam Jacobs 2e prijs D.C. Na deze 3 gespeelde selectiewedstrij den werd er gekeken wie de Limburgse sjoeltitel veroverd had, en wie er naar de Ned. kampioenschappen in Barneveld mag. Olga Jenniskens veroverde in de D.B. klasse de Limburgse sjoeltitel, en werd afgevaardigd voor de Nederlandse kampioenschappen. Per aug. '86 wordt zij gepromoveerd naar de A. Klasse, Miriam Jacobs veroverde in de DC klas se de Limburgse sjoeltitel en werd afge vaardigd voor de Nederlandse kampi oenschappen. Per augustus 1986 wordt zij gepromoveerd naar de B. Klasse. Volgend seizoen moeten deze dames een nog hardere strijd leveren. Op 5 april werden de Nederlandse kampioenschap pen gehouden, en hierbij eindigde Olga Jenniskens op de 4e plaats van 32 deel nemers Miriam Jacobs eindigde als 18e van de 32 deelnemers. Enkele uilslagen van vrije toernooien. Zaterdag 12 april te Nuenen. Olga Jenniskens, le prijs da mes B klasse, Miriam Jacobs, le prijs dames C klasse. Lee Piket, Huub Ja cobs en Coen Heideveld kwamen net en kele puntjes tekort om in de prijzen te vallen, dit was erg jammer. Zaterdag 19 april te Broekhuizen sjoelvereniging Sevelo: Olga Jenniskens le prijs dames B Klasse. Miriam Jacobs 3e prijs dames C Klasse. Huub Jacobs, Coen Heideveld en lylichel v.d. Rijt kwamen ook dit keer weer enkele pun ten tekort. Mensen die interesse hebben cn of willen meesjoelen, kunnen meer informatie inwinnen bij het sekretari- aat: M. Jacbos, Kruisdistel 5, 5803 JP Venray. Tel. 04780-86683. Uitslagen 2e klasse. Strikers-Pinhunters 1-3 Red Arrows-Altijd Raak 2,5-1,5 Hit&Miss-Club Up 3-1 Close Encounters-Scores 4-0 De Pinhunters, de koplopers hadden met nog twee wedstrijden te gaan een voorsprong van 3,5 punten op Altijd Raak en 5 punten op Close Encounters. Om enige kans te behouden moest Altijd Raak dus zeker met 4-0 winnen. Voor Close Encounters gold hetzelfde. Beide achtervolgers bleven echter af hankelijk van een misstap van de Pinhunters. Bij gelijk puntenaantal zou de titel altijd naar de Pinhunters gaan door hun veel hogere totaal pinfall. De Pinhunters gingen voortvarend van start tegen de Strikers. Aan het einde moesten zij toch een punt afstaan (3-1). Close Encounters streek de volle winst op. Altijd Raak daarentegen liet enkele fors steken vallen en verloor met 2,5-1,5 van Red Arrows. De 3-1 overwinning van de Pinhunters is voldoende om de titel binnen te halen. De eerste kampioen is dus bekend. VBB* Voor de finale 2e klasse libre VBB die op 2 en 3 meri a.s. gehouden wordt bij HGL in café Klomp hebben zich geplaatst: G. Vermeulen DOS; J. Poels BCY; R. Bax HGL; J. Voesten BIOS; J. Zanders P. Martens L'67; J. Bonants PGH; L. Cuypers OBK. le reserve J. Nillessen BVC en 2e reserve L. Jacobs L'67. DOS* Aan de finale 3e klasse VBB zal door Theo de Haart worden deelgenomen. De finale is in het Hof van Loon te Overloon bij OGO. Tijdens de voorronden 2e klasse VBB heeft Gerrit Vermeulen zich weten le plaatsen voor de finale bij HGL. Daarmee is het onze vereniging gelukt om in elke finale minstens één deel nemer te hebben. De door DOS georganiseerde finale 4e klasse VBB heeft een schitterende climax gehad. Tot de laatste beurt van de finalepartij tussen Henk Kamerman en J. van Belkom is het onzeker gebleven wie kampioen werd. Met een voorsprong van 9 caramboles op Henk wist Jan de laatste zelf te maken carambole niet te voltooien en kam pioen te worden met 9 maichpunten. Henk beëindigde de partij maar werd tweede achter Gerrit Bonants (PGH), omdat deze een beter eindpercentage had. Liefst vijf spelers stonden gelijk met 8 matchpunten en hel moyenne- verschil tussen nummer 2 en 3 (Jac Gielens van DAH) was slechts 0,006. De DOS deelnemers Ben Alders enJack van Ham eindigden op een 7e en 8e plaats. Stand bandstootcompetitie. De drie teams van DOS die deel nemen aan de onderlinge bandstoot competitie van het district Venlo e.o. bezetten momenteel een goede plaats. DOS A is eerste met 21 uit 4 voor Acquit A met 17 uit 4. DOS B volgt met 29 uit 6 op plaats 2, achter 't Wapen van Venlo (40 uit 6), maar nog voor DOS C met 21 uit 6. Twee toppers: Leo Siebers maakte zijn 85 te spelen caramboles in 19 beurten met een h.s. van 16. Wiel Vermeulen beëindigde zijn partij in 16 beurten met een h.s. van 20. Maandag jl. is tijdens de districts voorjaarsvergadering, benoemd tot lid van de districtsstrafkamer Venlo e.o. J. van Ham. Hierdoor is de DSK van dit district weer volledig en bevoegd. Clubkampioenschappen De stand tot zondag jl. is (uitsluitend via het percentage): J. van Ham 139,8%; J. Verhalle 128,8%; Fr. Dupont 127,1%; Th. de Haart 117,4%; P. Barents 112,9% EN Fr. v.d. Waerden met 198, 53%. De eerstvolgende (B. Suilen) is Frits tot op 0,3% genaderd. Inmiddels hebben maandag jl. de twee enigen zonder verliespunten (J. van Ham en A. van Gerven) een partij verloren. Er zijn voor deze voorronden nog, 9.partijen tempelen vóór. 30 april. Dinsdag 29 april is overigens 1 tafel bezet voor de bandstootcompetitie. NAS* C. Raateland kampioen 3-banden Ogenschijnlijk zag het er na de eerste ronde niet naar uit dat de titel in handen zou komen van C. Raateland omdat hij in deze ronde slechts 8 punten vergaarde terwijl L. Schaeffers en M. Gaal hier ieder 12 punten wisten te verzamelen. In de tweede ronde kwam hij echter sterk terug en behaalde hier 12 punten. Met 19 punten was Hans Schaeffers toen leider in het klassement. De beslissing zou vallen in de partij tussen M. Gaal en C. Raateland. Bij gelijkspel zou Hans Schaeffers na barrage nog een kans op de titel hebben maar Cees Raateland liet er geen gras over groeien en besliste deze partij heel duidelijk in zijn voor deel. De eindstand. 1C. Raateland 20 pt. 2. H. Schaeffers 19 pt. 3. M. Gaal 18 pt. 4C. Bonants 16 pt. L. Schaeffers 16 pt. L.anen 16 pt. 7. M. Arts 15 pt. 8. H. Hanen 13 pt. 9. J. Seykens 11 pt. Kortste partij, 14 beurten en hoogste partijmoyenne 0.857 kwamen beide op naam van Jeu Arts. VOP* Senioren Tijdens de op 11 t.m. 13 april gehouden distriktsfïnale bandstoten 2e klasse wist Erik Dercks de titel voor zich op te eisen. Theo Dercks speelde een voor zijn doen matig toernooi en eindigde als laatste. Door deze prestatie mag Eric ons district vertegenwoordigen op de gewestelijke finele van 9 t.m. 11 mei in Eindhoven. Jan Zanders wist zich via de op 18 en 19 april gehouden voorwed strijden te plaatsen voor de finales 2e klasse VBB. Jeugd Op het Acquit toernooi wist Frank Vermeulen zich rechtstreeks voor de In het afgelopen weekend en de dinsdag hieraan voorafgaand zijn 16 van de 17 teams gestart met de competi tiewedstrijden. Het weer zat de teams niet mee. Nadat zaterdag alle districts teams hun wedstrijden af hadden kunnen spelen was het zondag bar en boos. De partijen die toen werden afgebroken worden op 30 april hervat en uitgespeeld. Uitslagen landelijke competitie Gemengd Junioren Topspin 2-Rodhe 2-6 Heren 't Slotje-Rodhe 4-2 Uitslagen districtcomp. sen. Gemengd Rodhe Al-De Gagel 5-0 Rodhe Bl-Blerick 4 4-1 Lomm 1-Rodhe B2 5-0 Heren Tonido 1-Rodhe Al 4-2 Rodhe A2-Horst 1 2-4 Velden 4-Rodhe BI 3-3 Uitslagen dinsdagcomp. dames. Rodhe 1-Apollo 1 3-3 Venray 4-Rodhe 2 2-4 Maasbree 5-Rodhe 3 3-3 Districtscompetitie junioren Gemengd B Rodhe 1-Melick 1-4 Jongens A Horst 1-Rodhe 1 7-1 Het programma voor de komende week kunt U vinden in het clubhuis op het prikbord. Iedereen veel succes. De uitwedstrijd naar geleen, afgelo pen zondag viel voor ons eerste team bar en bar tegen. Geen enkele ronde kon in winst omgezet worden waardoor de maximale winst in Geleen bleef. Alleen Hans Peeters en Gerrit Janssen behaalden hun kwalificatie en een goede score (Voor de eerste 108 slagen en voor de tweede speler 110 over vier). Daardoor zijn we nog steeds de rode lantaarndrager en of daar a.s. zondag verandering in komt betwijfelen we, aangezien de uitwedstrijd naar Mierlo (Wolfsven 1) op het programma staat. In het verleden lukte het nogal eens om hier winst te behalen, doch gezien het feit van diverse nieuwe en zeer sterke spelers bij hun, zal het een zeer zware dobber worden... De eerste thuiswedstrijd voor het tweede team zit erop en ook hier waren de scores zodanig dat de volledige winst bij de bezoekers bleef. De laagste score bij ons was 122 over vier. Hiermede werd de moeilijkheid van deze baan voor onze spelers nog eens onder streept. Ook het tweede team speelt a.s. zondag in Mierlo tégen het tweede team aldaar. Ook voor hen zal winst zeer moeilijk te behalen zijn... Komende donderdag is de tweede ronde van de onderlinge competitie, aanvang half zeven. Daarna wordén de vertrektijden afgesproken voor zondag. Tussendoor zijn we alweer aan het verhuizen met de „oude" golfbaan, die definitief op een andere locatie komt te liggen. De invulling van het een en ander wordt in de loop der tijd aan eenieder meegedeeld. Schietvereniging Volgende week woensdag 30 april zullen bestuur en leden van luchtbuks vereniging De Roos in clublokaal café Martens te Leunen een receptie houden in verband met het behaalde kampioen schap van het tweede team in de eerste klasse. De receptie begint om 19.30 uur. Tevens is er dan gelegenheid i.v.m. het 10 jarig bestaan van de vereniging, welke werd opgericht op 8 maart 1976 en nu 26 aktieve schutters telt. finale te plaatsen door zijn poule te winnen met een alg. moy. van 24,07. Rene Dercks 12,24 en Marcel Arts 1,08 plaatsten zich voor de halve finale. Kampioen Ook dit jaar is een jeugdteam van VOP kampioen geworden in de team competitie van het district Venlo e.o. Ter gelgenheid hiervan wordt het team een receptie aangeboden. Gaarne nodi gen wij U uit voor deze receptie op vrijdag 25 april a.s. van 19.00 tot 20.30 uur in ons clublokaal, café Halfweg, Stationsweg 147 te Venray. Uw aanwezigheid stellen wij zeer op prijs. Het kampioensteam van links naar rechts: Richard v.d. Zee, Frank Ver meulen, Marcel Arts en Rik Kamerman. Door districtskampioen te worden heeft dit team zich direct weten te plaatsen voor de gewestelijke Finale. Deze wordt op 4 mei a.s. in ons club lokaal georganiseerd. Aanvang 11.00 uur. Op zondag 27 april houdt de landelijke rijvereniging „St. Joris" uit Overloon een concours hippique. On geveer 50 rijverenigingen uit Brabant en Noord-Limburg zullen hieraan deel nemen. Vanaf 10.00 uur worden er door ongeveer 600 combinaties wedstrijden gehouden in afdelingsdressuur, indivi duele dressuur en springen. Daarnaast zullen ook deelnmers in de categorie aangespannen koudbloed aan het con cours deelnemen evenals het bestgaande rijpaard. De wedstrijden tellen mee voor de afvaardiging naar de gewestelijke kam pioenschappen voor het Land van Cuijk. Het concours wordt om 14.00 uur geopend door burgemeester v.d. Moos- dijk waarna een parade wordt gehou den. Rond 16.00 uur vindt de prijsuit reiking plaats. De wedstrijden worden gehouden op het terrein van A. Linders aan de Rondweg 2 te Overloon. PDV DE VREDESDUIF Uitslag Heverle, 6 april. W. Vervuurt 11125, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 43, 52, 56, 57, 59; K. Tholen 2, 5, 14, 16, 36; P. anssen H. 3, 8, 32; W. Drabbels 4, 21, 46; J. Vermeulen Zn. 6, 15, 22. 30; P. Janssen K. 7, 20, 31, 48; J. Verdellen 9; J. Houwen 10, 51; J. Janssen K. 12, 13, 38, 50, 59, 60; H. Euwalts 17; H. v.d. Laar 18, 24; M. Kusters 19, 41; P. v. Zwamen 23, 37, 40, 58; P. Vollenberg 34, 47, 61; G. Aben 39; J. Leyssen 42, 44, 45; J. Kusters 49, 53; Claessens/Verhaeg 55. HSV DE ROERDOMP Tijdens de zesdorpenwedstrijd van Well werd T. Sanders Ie, J. Maggot- toux 4e, T. Voss 8e en J. Koenings 13e. Zondag a.s. le wedstrijd Vierlings- beek-Venray. Opgeven tot donderdag avond 20.00 uur bij H. v.d. Heuvel, tel. 86569. hsv 'T ALVERTJE Zondag 20 april was de eerste zes-dorpenwedstrijd van Well. De uit slag van de korpsen is: 1. Wellerlooi; 2. Oostrum; 3. Venray. Individueel waren er prijzen voor 't Alvertje door Gerrit Robben, Huub hendriks, Rene Wijn hoven én PieterKunën. Zaterdag 26 april is er een koppel- wedstrijd van 't Noorden te Venlo. Numers afhalen vanaf 10.00 uur in café Het Noorden, Veldenseweg te Venlo. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Voor deze wedstrijd opgeven bij Rene Wijnhoven, tel. 04784-1628. Zondag 27 april is de tweede wedstrijd voor de Vijverkoning aan de Wanssumseweg te Oostrum. Bijeen komst om 7.30 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Maandag 28 april jaarvergadering in zaal van Dijck te Oostrum. Na de gebruikelijke agenda van deze vergade ring is er een Film over de snoek. Hierna discussie over het vissen, de wijze waarop en het aasvoer. De vergunning voor het vissen in de overstortvijver van het Brukske en de Metaal weg is in aantocht. Wanneer in deze vijvers gevist mag worden zal nog bekend worden gemaakt. Verzeker U wel van een vergunning van 't Alvertje of De Roerdomp om in de Venrayse wateren te vissen. Zondag 20 april moesten we naar Odiliapeel waar een wedstrijd was voor de A.K. en voor de junioren de le wedstrijd om het junioren kampioen schap. Weer was er veel regen en wind. Maar de leden van g Flies bleven daar niet voor thuis. Met 24 crossers werd aan de start verschenen. De uitslagen. Experts Frank v. Melis 3e, Freddie de Vries le, Ramon Linders 3e, Carlo .Heesmans 8e, Rick van Melis, Ronny Hofmans, Hans v.d. Aa, Peter hees mans en jan van Els hebben de manches gefietst. Junioren Davy Jacobs manches, Guus Wijnhoven le, Sebastiaan Bosma 2e, Bart Arts 2e, Maurice Schoen makers 6e, Cristoph Doppelbauer le, John Jansen 3e. P.P. Caroline de Bruijn 4e, Mirella van Melis 2e, Sabine Schoenmakers 2e, Monique Hofmans le, Hanneke v.d. Bungelaar4e, Mandy v.d. Bungelaar 6e en Corry van Els le. Cruiser Herman Hofmans 2e. Open klasse: Gijs Wijnhoven 4e, Sebastiaan Bosma manches, Frank van melis 3e, Freddie de Vries had stukken aan zijn Fiets en werd 6e in de halve Finale, Rick van Melis 6e, Peter Heesmans 6e, Carlo heesmans 7e, Jan van Els Manches. We gingen toch weer met 14 ereplaatsen naar huis wat toch een goede prestatie is. Zaterdag is er in Valkenswaard een intern, afd. wedstrijd en zondag gaan we naar Helmond waar we weer een G.N. hebben. uw weekblad Na een prima start, vorig jaar, lukte het zaalvoetbalvereniging Le Coq weer om het kampioenschap te behalen. Men startte in het seizoen '84-'85 als nieuwkomer in de 3e klasse Q waarin men kampioen werd en promoveerde naar de 2e klasse. Nu, één jaar later is men dus opnieuw erin geslaagd het kampioenschap te Jaarprogramma. Het jaarproramma van 1986 van TWC Oostrum is weer met enkele nieuwe activiteiten aangevuld en ziet er in grote lijnen als volgt uit: een uitwisseling in september met wielerclub De Kroon uit Wissekerke; de internationale Pinksterrit Ven ray op 2e pinksterdag (40, 80 of 160 km); op 8 juni jaarlijkse wielerronde van Oostrum; Fietsvierdaagse De Peel van 15 t.m. 18 juli (40 of 60 km); op 6 september organiseren wij met Spio en AV Venray de tweede kwart-triathlon Venray. de jaarlijkse jeugdwielerronde op 20 september; de feestavond op 14 november; het crossweekeinde van 20 en 21 december met koppelcross en NWB crosswedstrijd. Naast deze jaarlijkse activiteiten staan ook de gebruikelijke activiteiten op het programma zoals: de drie gezinsFietstochten op hemelvaartsdag, zondag 6 juli en zondag 7 september; twee baantoernooien op 31 mei en 13 september; elke zondagmorgen trimtochten in clubverband; elke zondagmiddag wedstrijden in k verband, verdeeld over diverse categorieën; zaterdags training voor de jeugd leden onder deskundige leiding; in de zomer elke dinsdagavond training van de wedstrijdrenners en elke woensdagavond gezamelijke training van trimmers en wedstrijdrenners. De contributie wordt bewust laag gehouden. Voor jeugdleden en familie inschrijvingen worden zelfs zeer voor delige tarieven gehanteerd. Voor informatie kunt U terecht bij Eddy Oosthoek, 10 te Oostrum, tel. 86070. Enkel belangrijke gegevens: Zondag 4 mei gaan de trimmers groep 1 naar Zuid Limburg. Opgeven bij Harrie Horstermans voor 1 mei (84159) Het baantoernooi van 3 mei is verschoven naar 31 mei i.v.m. het bezet zijn van de baan in Baarlo. Zaterdagmiddag a.s. jeugdtraining. Om 13.30 uur de algemene groep en om 15.00 uur de wedstrijdgroep. Opnieuw een 2e plaats voor Toon Claessens in kampioenscross Toon Claessens heeft op de 3e kampioenscross op circuit de Reulsberg in Horst andermaal een 2e plaats weten te behalen achter winnaar Ben Scheres uit St. Joost. Een manche overwinning wist Toon toch de man uit St. Joost te ontfutselen. In de le manche had Toon een prima start en sloeg in enkele ronden een gat van zo'n 20 secondes. Scheres daaren tegen was in de le ronde al ten val gekomen en moest met een onoverbrug bare achterstand de strijd beginnen. Tegen het einde van de manche liep Scheres flink op Toon in maar hij wist het hoofd koel te houden en schreef zijn le manche in een kampioenscross op zijn naam. De 2e manche begon voor Toon rampzalig met een val even na de start en zo moest hij als laatste beginnen. Ondertussen zat Scheres riant op kop en won met een flinke voorsprong op zijn concurrenten. Toon moest een lange weg worstelen tussen alle coureurs zodat er aan de finish niet meer dan een 5e plaats in zat. ath Verreit deed het na zijn knie blessure niet zo slecht en wist twee keer als 15e te finishen. In de 500 cc seniorklasse ging de overwinning naar Gerard van de Brink met een 3e en le plaats in de manches, gevolgd door Mark Klessens en Paul v.d. Heuvel. Peter Wilmsen deed het na zijn oefening in Duitsland lang niet slecht en klasseerde zich als 7e en 8e in beide manches wat in de eindstand een 8e plaats betekende. Na enkele weken verplichte rust had Peter erg veel last van zijn onderarmen door gebrek aan training en kreeg daardoor minder dan hij verdiende. behalen, maar nu in de 2e klasse, wat tevens promotie betekend naar de le klasse. Asof dit niet genoeg was wist men ook nog het kampioenschap te behalen zondereen enkel verliespunt. 48 Punten uit 24 wedstrijden werden behaald met een doelgemiddelde van 178 tegen 50. Op de foto, staand v.l.n.r.: coach E. Theeuwen, C. v.d. Heuvel, G.J. Wismans, M. Pelzer, F. v.d. Heuvel (lijnrechter), N. Relouw. Zittend v.l.n.r. H. Wildenbeest, J. Eeren, J. Pleket, H,. Bierens, R. v. Lierop. Bij de 250 cc promotieklasse reed Bert van Well een uitstekende wedstrijd en nam de 4e beker mee naar huis nadat hij in de manches twee keer als 4e was geëindigd. Piet Aarts eindigde als 17e en 12e en Leo van Soest werd in de le manche 16e en in de tweede manche 20e. Erik v.d. Pas had een zware dag in Horst nadat hij beide manches bij de 125 cc jun. B. had verreden moest hij nog een keer aantreden voor de superfinale tussen groep A en B. In het begin ging Erik goed in de kop mee maar een duikeling wierp hem ver terug zodat een 25e plaats zijn deel werd. Stand kampioenschap 250 cc sen. 1. Ben Scheres, St. Joost 177 pt. 2. Toon Claessens, Ysselsteyn 155 pt. 3. Gerwin Couwenberg, Bladel 115 pt. Programma zaterdag 26 april. Asten-heusten, jeugdcross en veteranen Programma zondag 27 april. 250 jun. B., 250 cc prom. B., 250 cc sen., 500 cc jun. B, zijspan sen. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjeswol - Neveda - - Anny Blatt Het eerste competitieweekeinde van TC Venray verliep niet zonder proble men. De weergoden waren de tennis clubs niet gunstig gezind. Reden waarom diverse partijen niet konden worden afgespeeld en tijdens een inhaaldag moeten worden afgewerkt. We kunnen U daardoor niet alle uitslagen geven. Uitslagen juniorencompetitie Jun. A-Maasbree 1 3-7 Jun. B 1-Grubbenvorst 1 5-0 De Gagel 2-Jun. B2 4-1 Jun. B3-De Gagel 3 4-1 Tonido 2-Jun. B4 5-0 Jongens B 2-v. Home 2 3-1 Uitslagen dames district. Maasbree 1-Venray 1 4-2 Venray 2-Venlo 3 4-2 Venlo 4-Venray 3 1-5 Venray 4-Rodhe 2 2-4 Uitslagen dames Peel en Maas Venray 1-Topio 3 3-1 T opio 4-V enray 2 3-1 Venray 3- St. Tunnis 0-4 Programma zondag 27 april Gemengd Volley 4-Venray 1 Shaile 4-Venray 2 Venray 3-Slow 3 Junioren Venray 1-Shaile 1 Heren Venray 1-Echt 1 Op Dreef 2-Venray 2 Programma zaterdag 26 april. Senioren A gemengd Venlo 2-Venray 1 Blerick 1-Venray 2 Venray 1-Velden 5 Senioren B Lomm 2-Venray 2 Junioren B De Gagel 1-Venray 1 Venray 2-Venlo 5 De Poelder 2-Venray 3 Venray 4-De kaetelberg Heren Venray 1-Tonido 1 Venray 2-Rodhe 2 Venray 1-De Gagel 1 Venray 2-Grubbenvorst 1 Arcen 1-Venray 3 Junioren A Grubbenvorst 1-Venray 1 Dinsdagcompetitie dames Simpelveld 1-Venray 1 Rhode 1-Venray 1 Venray 3-Maasbree 3 Venray 4-De Poelder 2 Woensdagcompetitie Op 30 april geen programma. De thuiswedstrijden worden gespeeld op de tennisbanen van Vlakwater en zijn voor toeschouwers gratis toeganke lijk. U bent van harte welkom.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 7