AGENDA SCHOUWBURG FILMMEUWS GEVONDEN De Wetteling PvdA stelt b. en w. vragen PEEL EN MAAS Twee bijstands fraudes in één gezin OORLOGSTUIG Pasen met de Zangers van St. Frans Autocross in Veulen Play Back, Sound-Mix en rommelmarkt PEEL EN MAAS uw weekblad •«nrS1 INGEZONDEN VENRAYSE MONUMENTEN Eervolle onderscheiding voor Tino Zandbergen KRIJGEN UITKERINGSGERECHTIGDEN TE WEINIG UITBETAALD? Onlangs heeft de raadsfractie van de PvdA de Wet Werkloosheidsvoorzie ning (WWV) doorgenomen, om te kij ken hoeveel loonbelasting WWV-ers moeten betalen. Het viel de fractie op, dat de laagste WWV-uitkeringen, die afgeleid zijn van het minimum dagloon WWV, netto lager zijn dan bijstands uitkeringen. Voor deze WWV-ers bestaat echter de mogelijkheid, zo stelt de PvdA- fractie, aanvullende bijstand aan te vragen, zodat hun WWV-uitkering aangevuld wordt tot de bijstandsnorm. Iemand die te veel vermogen heeft, of door een tweede inkomen van zichzelf of de partner boven de bijstandsnorm uitkomt heeft geen recht op aanvullende bijstand. (Toegestaan vermogen alleen staande 7.950,- en voor een gezin 15.900.-). Bij de sociale dienst zou dit alles bekend zijn. Begin 1985 is door de sociale dienst immers reeds onderzocht welke mensen recht op aanvullende bijstand hebben en om welke bedragen het gaat. Sindsdien is er blijkbaar niets met de resultaten gedaan, aldus de frac tie. „Onbegrijpelijk, want daardoor heb ben mensen onnodig onder de bij standsnorm geleefd, omdat ze niet wisten dat ze recht op aanvullende bijstand hadden. De gemeentelijke sociale dienst had toch op z'n minst betrokkenen op dit recht kunnen wijzen. Het zou van ruimhartig beleid getuigd hebben als het initiatief in deze van de dienst zou zijn uitgegaan", zo zegt de PvdA in een brief aan het college waarin zij deze zaak aanhangig maakt en hierover een aantal vragen stelt. EEN ABONNEMENT WAARD! In de afgelopen week heeft de sociale recherche van de gemeente Venray een echtpaar uit Venray gehoord, dat in de periode van oktober 1985 tot en met februari 1986 aan de sociale dienst deed voorkomen dat zij gescheiden leefden. In werkelijkheid leefden zij echter gewoon samen onder één dak. Door een dergelijke scheiding te suggereren, kreeg de vrouw van de man, die al langere tijd een uitkering te Venray geniet, eveneens een uitkering van de sociale dienst. Vermoedelijk was die dubbele uitke ring nog niet voldoende, want de man ging vervolgens via een uitzendbureau werken, zonder daarvan mededeling te doen aan de sociale dienst. Na enkele weken te hebben gewerkt meldde hij zich ziek en kreeg gedurende 2/i maand een ziektewetuitkering, waarvan hij evenmin melding deed aan de sociale dienst. Al met al kwamen er in dit gezin in een tijdvak van 6 maanden gedurende ruim drie maanden drie uitkeringen binnen en gedurende de resterende tijd twee uitkeringen, terwijl men maar recht had op één uitkering. De sociale dienst van de gemeente Venray zal nu gaan proberen het fraudebedrag van ongeveer 12.000,- te verhalen op dit echtpaar. De sociale recherche van de gemeente Venray zal tegen de man en de vrouw proces-verbaal opmaken terzake het plegen van valsheid in geschrifte. MEVR. WISERAT HELDERZIENDE voor toekomst en problemen Afspraken telefonisch 08851-13129 Nog voor de lente officieel was begonnen, werd er in de gemeente al aardig „geoogst" op het gebied van gevaarlijk oorlogstuig. Vorige week dinsdag was het goed raak. Toen werd er op de Spurkt een verschoten 3,7 inch Engelse brisant- granaat gevonden. Deze levensgevaar lijke blindganger werd daags daarna door de EOD op de vindplaats tot ontploffing gebracht. Dezelfde dag kwam er een melding binnen dat er bij het bomenrooien ar.n het Vosseveen een granaat was gevon den. Bij onderzoek bleek dat hier niet één maar drie scherpe Engelse mortier granaten fosfor-brand van het kaliber 3 inch lagen. Deze projectielen werden door de EOD uit Culemborg op een open terrein, één voor één tot ontploffing gebracht, zodat het gevaarlijk fosfor uit kon branden. Verder werden er deze maand in de Spurkt en in Ysselsteyn twee Engelse scherpe handgranaten gevonden. In februari werd in Ysselsteyn een complete vernietigingslading van 26 pond springstof aangetroffen. De EOD heeft zich ook over al deze explosieven ontfermd. Ondanks eerder gedane waarschu wingen kunnen we er niet genoeg op aandringen. Vindt U iets van oorlogs tuig of iets wat er op lijkt: „BLIJF ER VANAF" en meldt het aan bij de politie. Begin maart werd aan het bureau een doosje afgegeven met daarin drie patronen klein kaliber munitie en een hand-geweergranaat van het kaliber 30 mm. Goed bedoeld, maar toch liever een telefoontje. De politie komt zo spoedig mogelijk, in ieder geval dezelf de dag. Afgelopen zondag was het Palmzon dag, het begin van de Goede Week. De liturgievieringen tijdens de Goede Week vormen jaarlijks het hoogtepunt van de kooraktiviteiten van de „Zangers van St. Frans. Dit geldt niet alleen voor het groot aantal keren dal dit koor tijdens deze week optreedt doch ook voor het uitgebreide repertoire dat, aangepast aan de verschillende dagen, ten gehore wordt gebracht. Dit jaar heeft het koor het moeilijker gehad dan andere jaren doordat een aantal ouderen het koor inmiddels heeft verlaten en er veel jongens zijn over gegaan naar de rijen van de tenoren en bassen als gevolg van hun stemwisse ling. Er is dan ook weer hard gewerkt en afgelopen zondag (Palmzondag) heb-- ben de bezoekers van de Paterskerk de goede resultaten hiervan kunnen be luisteren. Op Witte Donderdag, Goede Vrij dag, Paaszaterdag en Eerste Paasdag zullen de Zangers weer in de Paterskerk present zijn en zullen zij ongetwijfeld weer een belangrijke bijdrage leveren aan de verschillende liturgievieringen en de zo bijzondere sfeer die de Paastijd toch altijd oproept. Vermeldenswaard is zeker, dat het koor naast het bestaande repertoire, weer enkele nieuwe werken ten gehore zal brengen zoals Psalm 100 van H. Schiitz op zaterdagavond, met orgel en op Eerste Paasdag met een blazers ensemble van vrienden van het koor uit Blitterswijck. Bovendien verleent op Eerste Paasdag de „Venrayse Orkest vereniging" wederom haar gewaardeer de medewerking bij de uitvoering van de Missa Brevis in G-Dur van W.A. Mozart. Tenslotte zal dan ook het Laudate Dominum van Mozart, met sopraansolo door Don Mulders, gezon gen worden. De liturgievieringen in de Paterskerk beginnen om 19.30 uur op Witte Donderdag, Goede Vrijdag en Paasza terdag en om 10.15 uur op Eerste Paasdag. Voor de extra inspanning die geleverd wordt hebben de Zangers van St. ft toestemming gekregen om aan het einde van de diensten op Paaszaterdag en Eerste Paasdag een collecte te houden om op die manier de „beloning" van de kerkbezoekers in ontvangst te mogen nemen. Deze collecte is zeker dit jaar van belang omdat het koor een nieuw onderkomen gaat betrekken waarmee, vanwege de noodzakelijke verbouwing, hoge kosten gemoeid zijn. Op 2e paasdag wordt voor de achtste maal de jaarlijkse autocross georgani seerd door Autocrossclub 'l Veule in Veulen. Deze autocross is de eerste cross in het Limburgse land onder auspiciën van Auto Sport Unie Zuid en die meetelt voor het zo begeerde ASUZ kampioen schap 1986. Als speciale attractie voor deze auto cross zullen er als primeur voor Limburg, in aparte klasse, ongeveer 25 trikers van start gaan met rijders die vanuit het hele land komen om in Veulen een prachtige show in wedstrijd verband te komen brengen. Voor alle duidelijkheid, een crossauto kent men wel en de trikes zijn motors met drie wielen en waarop die dikke bandjes liggen. Een sensatie voor jong en oud. Het programma begint om 13.00 uur met de 1300 cc klasse, vervolgens de 1600 cc klasse, 2000 cc klasse, 6 en 8 cil. superklassen en de rodeoklasse, waarin mevrouw. Verhoeven, Martien Clas sens, Peter Pelzer en Hans Jacobs, allen lid van autocrossclub 't Veule, er alles aan doen om op de ereplaatsen te komen in de rodeoklasse. In de 2000 cc klasse zullen Hans Vervoort en Geert Kleuskens hun beste beentje voor zetten. In de 6 en 8 cil. klasse zullen de leden Lei Vervoort en Karei Donders met zijn 165 pk het nodige gas geven om met de eer te gaan strijken. In de superklasse zal Marcel Pakuza de strijd aan gaan om de eer van de club te verdedigen. Als afsluiting is er nog de grote Winaarsrace en de damesrace, waar led Philipsen en etra Vervoort hun kansen proberen waar te maken voor de ere plaatsen. Verder is er nog de algemene afvalrace. DRIE-KORENCONCERT TE VENRAY Zaterdag 5 april organiseert het Venray's Mannenkoor een korencon cert in de foyer van de schouwburg. Aanvang 20.00 uur. Een van de drie deelnemende koren is het mannenkoor Armonia uit Transsyl- vanië, Roemenie, dat onder leiding van prof. Boris Popovici in 1983 de Nationale Roemeense prijs behaalde. Verder treden op het, het jubilerende mannenkoor uit Deurne o.l.v. Jan Nooijen en het Venray's Mannenkoor o.l.v. Piërre Gerits. De entree voor deze avond is 7,50. SPEELGROEP STEVENSBEEK IN VENRAYSE SCHOUWBURG Zondag 6 april a.s. om 20.15 uur zal door de Speelgroep in de Venrayse schouwburg gespeeld worden- Ik zie, ik zie wat jij niet ziet. Een kluchtig blijspel van Noel Coward. Dit spannende komische blijspel van Coward is een van de twee toneelstuk ken die dit seizoen door de Speelgroep gepresenteerd worden; binnenkort vin den ook voorstellingen plaats van een modern blijspel „Zonder gekheid", een meesterwerk van Ayckbourn. Op dit moment gaat dus alle aan dacht naar „Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet" onder regie van Annemie Boeijen. Een totaal onmogelijk, onwaarschijn lijk blijspel waarin iemand met para normale kwaliteiten er in slaagt om overledenen weer tot leven te brengen, om geesten te doen verschijnen; pro bleem hierbij is echter dat de verschij ning van deze geesten niet steeds even gewenst is. Hoe dan ook, spanning en ouderwets lachen zijn gegarandeerd. Zaterdag 29 maart a.s. wordt in wijkcentrum De Kiosk een grote rommelmarkt met mini-fancy fair ge houden. Aanvang half elf. De mini fancy fair is t.b.v. Fanclub Richard. Tevens worden er 's avonds om half acht de tweede ronden van de Sound Mix Play Back wedstrijd artiest 1986 gehouden. Aanvang 19.30 uur. Daar er zich inmiddels zo'n twintig play-backers en sound-mixers hebben aangemeld, belooft dit net als de eerste voorronden weer spannende en gezel lige, muzikale avonden te worden. De jury zal deze avond bestaan uit FM piraten. De entree voor de avond is laag gehouden. Leden van de fanclub hebben 50% reduklie. Tot zaterdag in de Kiosk. Deelnemers voor de play back show kunnen zich nog melden. FANTASTISCH PAASPROGRAMMA IN VENRAY Het bioscoopprogramma van deze week is samengesteld uit vier toppro- dukties die ieder in hun eigen soort uitschieters zijn. Mama is boos ofwel Schatjes 2 blijkt de lachers op de hand te hebben. Men ziet en hoort het publiek genieten van een film die een paar uur regelmatige ontspanning biedt. Wanneer de pers enkele vinnige opmerkingen maakt mag men er donder op zeggen dat het echt leuk is. De tweede hit die deze week geprolongeerd wordt is Commando met krachtpatser Arnold Schwarzenegger in de hoofdrol. Deze film is zo spectacu lair en zo boordevol aktie, dat men nauwelijks op de stoel kan blijven zitten. Velen vergelijken deze film met Rambo. In ieder geval evenveel span ning en sensatie en dus voor de liefhebbers een onverbiddelijke topper. Nieuw komen er deze week bij A Chorus Line van Oscar winnaar Ri chard Attenbourg. Dit is de schitterende verfilming van de Broadway musical die daar al meer dan tien jaar het programma weet te houden. De verfil ming is zondermeer grandioos en de vergelijking met een „West Side Story" komt niet voor niéts uit de lucht vallen. Uiteraard is dit een film voor mensen die van musical houden, maar die krijgen dan ook iets te zien, wat ze wellicht nog nimmer beleefd hebben. Inderdaad een hoogtepunt. Tenslotte Weird Science, de film die onlangs zes weken lang het programma in Venlo beheerste. En dat niet voor niets, want dit is een uitermate goeie en gezellige film, waar men ontzettend veel plezier aan kan beleven. Het gaat om een stel jongelui dat via de computer de ideale vrouw willen scheppen. Dat geeft aanleiding tot veel plezier. Na „Back to the future" dus nu weer zo'n onwaar schijnlijk verhaal, dat door haar uitwerking zo reëel wordt, dat iedere bezoeker merkt, dat hier toch iets heel bijzonders aan de hand is. Ook deze film is een garantie voor een top-avonP uit. EERSTE en TWEEDE PAASDAG RESTAURANT en BOWLING geopend vanaf 13.00 uur Loop gewoon binnen of reserveer even: telefoon 83223 Mgr. Hanssenstr. 10 OOSTRUM ■vwvvvvvwyvvvvvvvvvwvwwv KEUKENBRAND In de keuken van een woning aan de Adelbertweg had de vrouw des huizes een pan met boter op het brandende fornuis gezet, toen zij door haar kinderen werd weggeroepen. Kennelijk ging daar wat tijd in zitten, want toen ze even later in haar keuken terugkeerde was de vlam in de pan geslagen en stond de afzuigkap in brand. Zij wist de vlam in de pan te doven, doch voor de brand in de afzuigkap moest de brandweer in aktie komen. Er viel veel rook- en roetschade te noteren. De bewoner is tegen brand verzekerd. ST. PETRUS BANDEN KERK Palmzondag wist ik echt niet wat ik zag m'n hele devotie was verdwenen, op slag Achter in onze pracht St. Petrus Banden ja, 't is echt 'n schande zag ik grote muren staan wie heeft zoiets toch gedaan? Het hele gebouw is geschonden Heeft monumentenzorg zoiets goed gevonden? Waar zitten de oudheidkundigen in Rooi? Vinden jullie zoiets mooi? Ik keek St. Petrus, dat pracht beeld, eens aan die wist ook al niet wat hij zag staan. „Jammer, jammer" zei hij, „van m'n mooie kerk Weg moet al dat metselwerk!" 't Is 't cadeau van Heer Deken z'n feest. Maar dit is de bedoeling van de parochianen niet geweest'. Doet het kerkbestuur maar raak? Hebben de Venrayse mensen geen inspraak? H.L. 27t.m. 23 maart 1986 Bril in stoffen etui leesbril, zilverkleurig montuur (halve leesbril) Rottweiler, reu bankbiljet witte wollen sjaal bruine portemonnaie met inhoud fietssleutel zwart sleuteletui met inhoud zwart leren hoesje met 5 sleutels stetoscoop bruine fiets, merk Windsor de Luxe, framenr. 553786 groene damesfiets merk Savoy, framenr. A281335 groene damesfiets merk Royal de Luxe groene damesfiets merk Simplex. Voor inlichtingen kunt U zich wen den tot de administratie van de gemeen tepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. Aan de Puttenweg 34 staat een vrijwel gaaf gebleven boerderij uit de allereerste beginperiode van Ysselsteyn, welke wordt bewoond door de familie J.F.H. Vergeldt. Min of meer tegen de zin van de eigenaar hebben b. en w. deze boer derij van het langgeveltype op de ge meentelijke monumentenlijst geplaatst. De heer Vergeldt vreest nl. dat hij hier door de plannen, die hij - met name voor het bedrijfsgedeelte - heeft niet zal kunnen uitvoeren. Bij het ontginnen van de Peel in het begin van de twintiger jaren zijn tijdens het ontstaan van het nieuwe dorp Ys selsteyn twaalf boerderijen gebouwd, waarvan de eerste die van de heer Grad Vergeldt was. Deze heer Vergeldt was een van de vier eerste kerkmeesters die Ysselsteyn had ten tijde van Pater Tulp en Rector van Montfort. Deze boerderij was ingericht voor een gemengd bedrijf, hetgeen duidelijk aan het pand is te zien. De inrijdeuren be vinden zich in de zijgevel. De uiterlijke vormgeving is nog grotendeels in de ou de staat. De dakvorm is een z.g. gebro ken dak met pannen gedekt. Het conse quent doorgevoerde strek/kop-verband geeft de buitenmuren een bijzonder aan zien. Bij het woonhuis zijn de muren ver sierd met witte, gepleisterde horizontale banden. Aan de ramen op de begane grond zijn luiken aangebracht. Dit zijn dubbele luiken bij dubbele ramen en en kele luiken bij enkele ramen. In het in slechte staat verkerende be drijfsgedeelte zitten rechte schuifdeuren voor gemetselde ronde bogen, die van de oorspronkelijke inrijdeuren geweest zullen zijn. In dit bedrijfsgedeelte bevin den zich vierkante stalraampjes. Zowel de indeling van de woning als van het bedrijfsgedeelte is waarschijn lijk in zijn oude vorm behouden. De boerderij van de heer G. Vergeldt is de enige Ysselsteynse boerderij, die nagenoeg ongeschonden is gebleven tij dens de bevrijding in oktober 1944. Uiteraard zijn er nog enkele andere boerderijen uit de begintijd van Ys selsteyn over, maar geen enkele is zo gaaf als de boerderij van de familie Ver geldt. openbare bibliotheek Q venray afd. vo or de jeugd, Schoolstraat 32, afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, VENRAY tel. 81970 Nieuwe aanwinsten op de afdeling voor volwassenen. Berkhof, Aster. Mexico Bar. De moord op een vrouw leidt een man naar Mexico. Carton, Martine. Samson en de Rastamannen. Een Nederlandse journa liste wordt tijdens een vakantie in Amerika samen met een bekende reggaezangeres ontvoerd en overge bracht naar Jamaica. Didelez, Guy. Moordende verha len. Verhalen in verschillende genres, die elk het thema moord gemeen hebben. Flipse, Henk. Lelijke jeugd. Verslag van een door wanhoop om het eigen uiterlijk getekende jeugd. Hellema. Een andere tamboer. In gesprekken met een fascistisch georiën teerde Italiaanse burgemeester door denkt een Franse overlevende van Buchenwald zijn verzetsverleden. Herbert, Frank. Het groene brein. Ecologische avonturen van gemuteerde insekten in allerlei vormen, waarachter een inteligente groepsgeest schuil gaat. Higgens, Jack. Het uur voor middernacht. Terug op zijn eiland van herkomst Sicilië, heeft een ex-Kongo soldaat de leiding bij een bevrijdings expeditie van de dochter van een mafia- leider. Koolhaas, A. Liefdes tredmolen en andere dierenverhalen. Deze bundel van A. Koolhaas bevat verhalen die het midden houden tussen sprookjes en zijn oude dierenverhalen. Philips, Jayne Anne. Machine- dromen. Verhaal over het ieven van een Amerikaanse familie in de periode 1950-1970. Vrijdag 28 maart. 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp.: SVCB-De Klomp (dames) De Peli- kaan-Jeans shop 2 (dames) De Klomp- GFC 3 De Wieën-Thetru. Vanaf 24.00 uur opbouwen tafeltennis toernooi Red Stars. Zaterdag 29 maart. Tafeltennistoernooi voor invaliden van 9.45 tot 17.00 uur. Zondag 30 maart. Junioren tafeltennistoernooi. Aapvang 9.00 uur. Einde rond 17.00 uur. Maandag 31 maart. Senioren tafeltennistoernooi. Aanvang 9.00 uur, einde rond 18.00 uur. Dinsdag 1 april. Tafeltennistoernooi Red Stars voor basisscholen. Aanvang 9.00 uur, einde rond 16.00 uur. RooyseVKtr. 18.00-21.00 Badminton 21.00-23.00 Woensdag 2 april. VeVoVo LTS toernooi. Aanv. 10.00 uur, einde rond 14.30 uur. Badminton tr. 18.00-23.00 Donderdag 3 april. Handbaltoernooi basisscholen. Organi satie Manual. Aanvang 8.30 uur, einde 16.00 uur. Manual tr. 18.00-21.30 RooyseVKtr. 21.30-23.00 De heer Tino Zandbergen van het bureau Sportzaken van de gemeente is voorgedragen als lid van de Algemene Nederlandse Voetbalvereniging „De Zwaluwen". Deze vereniging heeft o.m. tot doel het bevorderen van de voetbalsport in al zijn verschijningsvor men. De opbrengst uit de te spelen wedstrijden worden gebruikt voor culturele en maatschappelijke doelen. „De Zwaluwen" werd in 1907 opgericht en bestaat uit 150 leden, die alleen op uitnodiging kunnen toetreden. Slechts bij uitzondering kan men op jonge leeftijd lid worden. Tino Zandbergen heeft zijn voor dracht te danken aan zijn verdiensten voor de voetbalsport in Nederland en speciaal voor het bevorderen van de voetbalsport in al zijn verschijnings vormen en door middel van de voetbalsport bij te dragen aan culturele en maatschappelijke ontwikkelingen, in het bijzonder met de jeugdactiviteiten van „De Zwaluwen". Momenteel is hij lid van het afde lingsbestuur Limburg van de KNVB en speciaal belast met jeugdzaken. Tevens is hij lid van de landelijke commissie jeugdvoetbal en voetbalpromotie. Tijdens de algemene ledenvergade ring van „De Zwaluwen" op zaterdag 26 april a.s. zal de heer Zandbergen als lid worden geïnstalleerd. Fantasievol en lekker tafelen Anders dan andersl 's maandags gesloten SPECIALITEITEN RESTAURANT 't ohm paetorickc Vanrayseweg 5 Overloon tel. 04788-1733 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lank veld, H. Schraven en J. Wittgen: 29/30 Maart GABELER Allegrostraat 43 tel.82824 31 Maart SCHRAVEN Stationsweg IS tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: 29/30 maart P. CORVER Kennedyplein 6 tel. 81393 1 maart G. VAN LOON Patersstraat 60 tel. 88800 DR VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstr. tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN TEL. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER Mgr. Nolenstr. 12 tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTUK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MW VAN DILLEN Tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit- leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 utir, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 lot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 0478Q-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33. Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3