VERENIGINGSNIEUWS VENRAY'S MANNENKOOR Vocaal ensemble Arabesque Orkestvereniging Venray Jongerenkoor CHRISKO D.S.V. nieuws VENRODE UMBRA '69 Kalender Muziekfederatie KINDERKOOR de BANDELIEREN M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN ARS MUSICA Peelland Operette CRESCENDO Stichting Wijkcentrum Landweert Peelland Operette zoekt nieuwe leden Buurtvereniging Brukske Huisvrouwen- kontakt Brukske Jeugd- natuurwacht PEEL EN MAAS O.J.C. DINGUS L.V.B. N.V.I.H.-COC Werkgroep gehandicapten belangen Venray Scouting De Peelspeurders Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan A.F.V.-Venray De Springplank Speel-o-theek N.J.N. TRIMCLUB VRIJWILLIGERS- CENTRALE ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting De Roos Leunen SV de Treffers Donderdag 27 maart om 20.00 uur Algemene vergadering in de Wieënhof. Naast de gebruikelijke agendapunten is er de bestuursverkiezing waarbij de her en H. Gominans en F. De Kruyf aftre dend zijn. Beiden zijn herkiesbaar. Ver der zal Dir. Pierre Gerrits de muzikale plannen nader toelichten. Donderdag 3 april om 19.30 uur repe titie tenoren en om 20.00 uur het gehele koor. Op zaterdag 5 april is er in de schouw burg te Venray het 3 korenconcert. Hieraan nemen deel naast het Venrays Mannenkoor, het Deurnes Mannenkoor en het Roemeens Mannenkoor Armo- nia. De aanvang is 20.00 uur. Zondag 6 april is er een concert door dezelfde koren aangevuld met Mannen koor Lambardi uil Helmond in het Peelland college te Deurne. Aanvang 14.30 uur. Hiervoor om 13.00 uur ver zamelen in de Wieënhof voor een sere nade aan onze clublokaalhouder in ver band met de viering an het eerste lustrum. Hierna vertrekken we met de bus naar Deurne. Op zaterdag 12 april is de eerstvolgende eucharistieviering in het kader van de kerkdorpen toernee en wel in Vredepeel om 19.00 uur. 24 mei Geritskorenavond in Venray. Afmelden R. v. Mil tel. 86917 of Wieënhof tel. 84124. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 27 maart Om 20.00 uur partijrepetitie hout. Donderdag 1 april 20.00 uur repetitie harm, orkest. AGENDA 26 april, voorjaarsconcert 27 april 4 mei Communiefeest. 4 mei dodenherdenking 18 mei concert te Broekhuizen van 13.00-14.00 uur 6 juni serenade 12 september serenade. II okt. uitw. concert met Heel en Gre- venbricht. 18 okt., concert met VMK. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 27 maart Geen repetitie. Donderdag 3 april. Geen repetitie. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw. leraar. DRUMBAND Dinsdag 1 april. Om 19.00 uur repetitie. Bardienst: Hr. Verhoeven Agenda: zie harmonieorkest. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Woensdag 26 maart Om 19.30 repetitie voor het hele koor, samen met orkest in de Paterskerk; Donderdag 27 maart Witte donderdag om 19.30 uur Liturgie viering in de Paterskerk. Vrijdag 28 maart. Goede Vrijdag om 19.30 uur Liturgie viering in de Paterskerk. Zaterdag 29 maart Tussen 11.00 en 13.00 uur inlevere van oud papier in Landweert achter super markt Paaszaterdag om 19.30 uur Avondmis in de Paterskerk (in uniform). Zondag 30 maart Ie Paasdag. Om 09.30 uur inzingen in de nieuwe Galmhut (St. Antoniusstraat 3a). Om 10.15 uur Plechtige Hoogmis in de Paterskerk, (in uniform). Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Afgelopen zondag (Palmzondag) is er prima gezongen. Laten we zo doorgaan tijdens de rest van de Goede week en met Pasen. Van belang daarbij is dat al le koorleden aanwezig zijn. A.s. maandag geen reptitie i.v.m. 2e paasdag. Maandag 7 april verwachten wij U weer van 20.30-22.00 uur. Lokatie St. Servatius Afmelden en informatie Tel. 04780-85377. Woensdag 2 april repetitie om 20.15 uur voor het orkest o.l.v. L. Boogaarts in St. Anna. Eveneens om 20.15 uur re petitie voor het klein ensemble o.l.v. A. Thijssen in de Muziekschool. Deze tijdelijke verandering van repe titieruimte houdt verband met de uit voering van het zondagochtendconcert op 4 mei in de schouwburg. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Programma 30 maart Paaszondag 10.15 uur speelt het symfonie orkest de Mozart mis in de Paterskerk gezongen door de Zangers van St. Frans. 23 april 20.00 uur geeft het orkest een uitvoering in het bejaardentehuis te Horst. Het programma ziet er voorlopig als volgt uit: Het zondagochtenconcert in de schouwburg van 27 april a.s. is verscho ven naar 11 mei a.s.. Jongerenvieringen in de Vredeskerk: 19-4, 17-5, 21-6 en 19-7. Zondag 20 april korenfestival te Haps. Vrijdag 25 april huwelijksmis St. Jo zefklooster. Zaterdag 26 april 25 jr. huwelijksmis fam. Munten. Zaterdag 3 mei, huwelijksmis kerk te Merselo. Zaterdag 31 mei, o.v. vormsel. Zondag 8 juni korenfestival te Deur ne. Jongens en meisjes van 13 jaar en ou der kunnen zich nog altijd bij ons koor aanmelden. We repeteren iedere woens dagavond van 18.45 uur tot 20.30 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Je kunt je ook telefonisch aanmelden Marly de Haart tel. 82730 of Elly v.d. Zanden tel. 83461. Voor afmeldingen: Pia Verstegen, tel. 82170. Wij willen onze leden graag een ple zier doen d.m.v. het organiseren van di verse festiviteiten. Omdat de contributie niet zo hoog is, staan Wij open voor uw vrijwillige bijdrage. Deze kunt U storten op bankrekening nr 1539.35.952. t.n.v. Jongerenkoor Chrisko. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Op 22 maart jl. heeft Giel Krijnen deelgenomen aan hel solistenconcours te St. Odilienberg. Hij behaalde hier een 2e prijs in de Ere-divisie. Proficiat. Programma april 6 april gezamelijke repetitie 11.30 uur Leunseweg. 17 april gezamelijke repetitie 19.30 uur Leunseweg. 20 april optreden te Venray. 27 april optreden te Grubbenvorst 27 april Twirl wedstrijden te Deurne. Programma mei 4 mei optreden te Sevenum. 8,9 en 10 mei, nationale twirlwedstrij- den te Groningen. 11 mei optreden te Thorn. 31 mei optreden gaat niet door. Tijden van optreden en plaats van bij eenkomst zullen nog nader bekend ge maakt worden. DAMESKOOR Woensdag 2 april beginnen de mezzo's en de alten om 19.45 uur. Zondag 6 april (Beloken Pasen) zin gen we om 10.00 uur de meerstemmige hoogmis in de kapel van het ziekenhuis in officiële kleding. Woensdag 9 april beginnen de sopra nen om 19.45 uur. Zaterdag 10 mei zingen we om 19.00 uur in de kerk van Oostrum tijdens de avondmis. Als U verhinderd bent, graag Uw afmel ding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353 of Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Maandag 31 maart geen repetitie. Maandag 7 april a.s. om 18.30 uur leerlingen en om 19.30 uur hele drum band in zaal 't Trefpunt. Zaterdag 10 mei deelname drumfesti val Groeningen 5/6 april solistenconcours in Oirlo. 26 april Harmonie Euterpe, voorjaar- sconcert. 3 mei finale Mgr. Ronckentoernooi in Venray. 4 mei, orkestvereniging, zondagoch tendconcert in de schouwburg. 11 mei, muziekdag Limb. Bond van Tamboerkorpsen in Thorn. 15/19 mei Muziekfeesten Merselo. 31 mei, algemene ledenvergadering LBM 7/8 juni, Peeltoernooi in Meijel. 27/29 juni, Fanfare Oirlo, zomermu- ziek feesten. 29 juni, Fanfare Ysselsleyn, open- luchtconcert. 6 juli, fanfare Castenray, zomerfesti val. 6 sept., MMSK St. Petrus Banden Taptoe Venray. 27/28 sept.: Harmoenie Leunen Mu ziekfeesten. 28 sept.: Fanfare Castenray Her- fstconcert. Dinsdag 1 april 18.30 uur 19.30 uur repetitie musical. Dinsdag 8 april Fluitgroep om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Om 19.00 uur gezamelijk met oud-koorleden. Fijn dat iedereen present was, Palm zondag en wat hebben de mensen op Vincentius weer genoten van jullie zang en de palmpasens. Nu gaan we ons rich ten op ons lustrum, wat we samen met oud-koorleden vieren. Dinsdag 1 april (geen grap) oefenen we voor de musical. Tot dan. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Zaterdag 29 maart. Optreden op servaas in de paaszaterdag dienst. 17.30 uur aanwezig zijn. De paaswake begin om 18.30 uur. De eerstvolgende repetitie van het koor begint op maandagavond 14 april. BOJEMA De eerstvolgende repetitie is op vrijda gavond 18 april. SALTARELLO Zaterdag 29 maart Optreden op Servaas in de Paaszater- dagdienst. 17.30 uur aanwezig zijn in de kapel van St. Servaas; 18.30 uur begint de Paaswake. In de vakantie zijn 2 repetities gepland: op donderdagmorgen 10 april in het muzieklokaal. Op zaterdagmiddag 12 april om 16.15 uur Gezamelijke repeti tie. Plaats wordt nog bekend gemaakt. Afmelden koor bij Helene Beterams, tel. 82873 en voor Bojema en Saltarello bij P. Falco Franken, Patersstraal 29, tel. 04780-85855. Voorlopige agenda 19 april serenade. 18 Pinksteren Oostende. 8 Juni, avondvierdaagse. 21 Juni, Sevenum. 31 Augustus, Efteling 6 September, Taptoe Venray Repetities Zondag 30 maart en woensdag 2 april reptitie voor majoretten, miniretten en korpsleden. Afmelden majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Dinsdag 1 april geen repetitie. Dinsdag 8 april 19.30 uur repetitie voor het hele koor in de Petrus Banden kerk grote Markt. Zaterdag 12 april, 19.00 uur opluiste ring Eucharistieviering eveneens in de Petrus banden kerk. Dinsdag 15 april jaarvergadering. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de loods achter Henk Smits, Jan Hen- senstraat. Agenda Dinsdag 1, 8, 15, 22 en 29 april 1986 om 20.00 uur repetitie in de Peelpoort te Deurne. I.v.m. het instuderen van een complete operette zijn deze repetities voor iedereen van belang. Kom dus al len en op tijd. Dinsdag 13 mei deelname aan voor speelavond van de Muziekschool te Deurne. Dinsdag 27 mei 1986 optreden in de Vereniging te Nijmegen in samenwer king met de politiekapel aldaar. Volgen de maand wordt begin gemaakt met het gaan instuderen van een complete ope rette. Voor de liefhebbers onder U, nu de tijd om U bij ons aan te sluiten. Re petitie elke dinsdagavond om 20.00 uur in de Peelpoort aan de Markt te Deurne. Contactman voor Venray e.o.: dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, 5802 EW Venray. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524. Gem. zangvereniging Zondag 30 maart. Pasen zijn wij vrij. Maandag 31 maart. Om 10.15 uur zingen wij de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 2 april. Van half zeven tot half acht repetitie in L"!t activiteilencentrum. Willen de leden er voor zorgen om vrij te zijn voor het zondagochtendcon cert op 20 april. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Kom eens over de drempel en naar ons luisteren. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 A.s. zaterdag 29 mart zullen in de wijk Landweert spullen voor de rom melmarkt huis aan huis opgehaald wor den door de leden van het stichtings bestuur en de activiteiten commissie landweert vanaf 10.00 uur. Zoals U weet komt de opbrengst van de rommel markt t.b.v. de inrichting van het nieuw te bouwen wijkcentrum Landweert. De rommelmarkt wordt gehouden in cafe zaal Halfweg gelegen aan de Stations weg tussen Venray en Oostrum. Mocht U betere spullen hebben kunt U Geert Cox Kruidenlaan 26 bellen tel. 80741 of Gerda v. Stelten, Kruisdistel 8 tel. 11011, gelieve wel na 18.00 uur. Dus ho pen wij U te mogen begroeten op zon dag 6 april in Cafe zaal Halfweg. Tot dan. Twee jaar geleden werd in Deurne gestart met een operette vereniging, die zich ten doel stelde de operette muziek te gaan brengen in Deurne en omgeving om zodoende uiteindelijk te komen tot de opvoering van een complete operette. Dat deze vereniging in die korte tijd haar bestaansrecht heeft bewezen, is ge bleken uit de optredens zowel binnen als buiten Deurne, die overal geestdriftig werden ontvangen en door een talrijk publiek werden bijgewoond. Vooral het laatste optreden in het Speelhuis te Hel mond was een hele eer, immers als jongste koor uit de regio viel het de eer te beurt voor het voetlicht te treden in hetkader van het afscheid van de voor zitter van het stadsgewest Helmond, mr. Geukers. Door deze successen gesteund wil de vereniging nu gaan beginnen aan het instuderen van een complete operet te ,,die Lustige Witwe" van Frans Le- har. In verband hiermede kunnen wij nog zangers en zangeressen gebruiken van alle toonaarden. U hoeft beslist geen geschoolde stem te hebben om bij ons te kunnen en mogen zingen, De meeste leden nu hadden op operettege- bied ook geen enkele ervaring. Zingt U graag en wilt U lid worden van een en thousiaste groep, bezoek dan eens een repetitie op dinsdagavond, aanvang 20.00 uur in cafe restaurant de Peel poort Markt 5 te Deurne, Telefonische aanmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen- Poels tel. 04930-13524. Contactman voor Venray e.o. A.H. Cleven. Serena destraat 61 Venray. Het kienen op vrijdagavond jl. was een groot succes. Het verheugende is dat wij ook veel buitenlandse mede wijkbe woners mochten ontvangen. Wij gaan dit beslist meer doen. Let op nadere me dedelingen. Ook de rommelmarkt van zaterdag jl. mocht zich in een grote be langstelling verheugen. Veel spulletjes verwisselden van eigenaar. Wij vinden zo'n rommelmarkt echt een sociale ge beurtenis. Men leert er veel mensen ken nen en er worden vriendschappen geslo ten. Ook is het hier verheugend zo veel Turkse en Marrokaanse mede landgeno ten aanwezig te zien. Het is een genot om met hun te loven en te bieden. Fietskeuring De fiestkeuring was een doorslaand suc ces en is waard om dit regelmatig te doen. De verkeersveiligheid is er zeker mee gediend. Eieren zoeken Kinderen die woensdag 25 maart mee gedaan hebben aan de knutselmiddag mogen zaterdag .29 maart a.s. eieren gaan zoeken. Verzamelen om 11.00 uur in de Kiosk en daar horen jullie waar we gaan zoeken. Vergeet niet het bonnetje mee te brengen. Kinderrommelmarkt Op zaterdag 12 april is er weer voor de kinderen een rommelmarkt op die dag kunnen de kinderen zelf hun overtollige spulletje verkopen ze kunnen dit dien vanaf 10.00 uur tot 12.00 uur. De deel name is gratis. Van de bestuurstafel. Wij kunnen nog steeds mensen gebrui ken die ons komen helpen. Er liggen zo veel plannen bij ons op tafel die wij wil len uitvoeren, dat wij echt nog wel hulp kunnen gebruiken. Iedereen is welkom al is het maar voor een paar uur per maand. Het is enorm fijn werk en het geeft veel voldoening. Voelt U er iets voor? Alle inlichtingen geeft gaarne Mevr. Koorevaar, Mambostraat 55 tel. 86478. De excursie naar het Koperslagersmu- seum op 8 april a.s. is reeds volgeboekt. Indien er onder de dames, die zich reeds hebben opgegeven, echter zijn, die on verhoopt niet mee kunnen gaan, verzoe ken wij hen vriendelijk even door te wil len geven aan onderstaande personen. Tot slot wensen wij iedereen een Vrolijk Paasfeest. Tot ziens. Voor nadere in lichtingen kunt U bellen naar Lenie Gosling (tel. 81059) of naar Ria v. Bre- derode (tel. 87042). Op 2 paasdag zal, zoals vorige week als is aangekondigd en zoals ook in de Natuurvriend staat vermeld, de eerste voorjaars- puzzel wandeltocht worden gehouden. Het vertrek is tussen 09.30 en 10.30 uur vanaf de Rosmolen in de Geysterse bossen. De tocht zal gaan door het prachtige natuurgebied lussen Oostrum en Geijsteren met het zeldza me stuifduinen gebied. We hebben er weer voor gezorgd, dat het weer een leerzame wandeling wordt met voor ie dereen oplosbare vragen. Neem wel de Natuurvriend mee en denk ook aan de gelijke kleding. Tijdens de paasdagen staat de Jeugdnatuurwacht, samen met he IVN met een stand in de Paasbeurs op het terrein De Hulst. Iedereen is van- harte welkom en een bezoek aan onze stand is zeker de moeite waard. Tot ziens dus op deze beurs of bij de wan deltocht in de Geijsterse bossen. EEN ABONNEMENT WAARD! SWING PARTY Vrijdag 28 maart. Na de Hip Hop Party van vorige week hebben we a.s. vrijdag om 21.00 uur een swingfeest met new- wave en alles wat daarbij hoort of kan. MUZIEKWORKSHOPS In de maand april worden er op de don derdagavonden 3, 10, I7,en 24 april een serie workhops voor amateur popmu- ziekanlen gehouden, verzorgd door de Stichting Popmuziek Limburg. Het doel hiervan is in grote lijnen het bevorderen van de vaardigheden in het spelen in groepsverband en het gericht werken aan de ontwikkeling van tech niek en kennis. Daarbij zal worden ge werkt met de basisopstelling gitaar, key- bords en drums. Vanuit dal gegeven wordt de funktie van ieder instrument bekeken. Op deze manier verwachten wij ieder(e) instrumenten groep) na drukkelijk aan bod te laten komen en tegelijkertijd aandacht te geven aan het samenspel van de verschillende instru menten. Er zal aandacht worden besteed aan: muzikale basisbegrippen, kommunikatie, improvisatie, herken nen van nivo's en stijlen en informatie op het gebied van optredens, kontrak ten, clubcircuit e.d. Daarnaast zal het van de interesse van de deelnemers af hangen hoe de inhoud er definitief uit gaat zien. De workshops zijn voorlopig gepland voor vier bijeenkomsten van elk drie uur en worden geleid door een ervaren popmuzikant docent. Popmu zikanten en geïnteresseerden kunnen voor informatie en opgave terecht bij Dingus, Hoenderstraat 10 5801 CK Ven ray. Tel. 04780-83293. Afd. Venray De excursie naar bakkersschool „De Hamert" kan door omstandigheden niet doorgaan. Nu gaan we op excursie naar de bierbrouwerij in Arcen en wel op dinsdag 8 april. Na afloop gaan we op de Hamert wandelen. Vertrek om 13.15 uur. Kosten 6,- p.p. Hierbij zijn twee consumpties inbegrepen. Opgave voor 2 april bij E. Jans-beken tel. 86534 dan weten we hoeveel auto's we nodig hebben. U krijgt dan nog nadere infor matie. Woensdag 2 april gaan we weer fiet sen. Hopenlijk hebben we weer net zo'n mooi weer als de vorige keer en komen jullie weer met zo'n grote opkomst. Vertrek om kwart over twee bij het raadhuis. Filmavond. Vanavond 27 maart om 20.30 uur draaien we twee films in de filmzaal van Dingus, Hoenderstraat 10. Zoals beloofd dit keer een beschrijving van de tweede film. Het idee voor deze homovideo ontstond bij een aantal jon gens die vanuit hun visie op hun eigen homoseksualiteit een voorlichtingspro gramma wilden maken ten eerste omdat er in het bestaande film- videomateriaal slechts een aantal facetten van de homo cultuur belicht worden, ten tweede om de homocultuur uit z'n isolement te ruk ken, daar het zich allemaal teveel af speelt in de besloten en veilige sfeer van kroegen, sauna's en pisbakken. In dit videoprogramma wordt homoseksuali teit niet verbeeld in voorstelbare stereo typen maar in de vorm van realistische en voorstelbare portretten van zeven mannen (van 17 tot 70 jaar) die vertellen over hun confrontatie met homoseksua liteit. Op deze manier is een indringende wandeling gemaakt langs drie generaties „homolief en mannenleed". Heb je vra gen die te maken hebben met jouw ho moseksueel of lesbisch zijn. Je kunt bel len naar 04780-10211 (voor jongens en mannen) of 04780-80102 (voor meiden en vrouwen). 't Is LENTE... na een lange, koude winter kunnen en willen óók de gehan dicapten weer naar buiten, genieten van het mooie weer en van alles wat Venray ons te bieden heeft... winkels, horecabe drijven, speciale evenementen zoals nu met Pasen. Wij wensen voor iedereen dan ook bereikbaarheid, toegankelijk heid, doorgankelijkheid, bruikbaar heid. Fijne Paasdagen allemaal, fijne lentedagen! Aktie: „Heitje voor 'n Karweitje" 2- 5 april, paasvakantie. Onze scouts doen dit jaar weer mee met de landelijke scoutingactiviteit Heitje Karweitje. U weet het al: 'n klein klusje, een boodschap, oppassen, iets opruimen, iets schoonmaken, enz. Daarvoor ontvangen de scouts (mini maal) een kwartje ('n heitje) maar dat mag natuurlijk ook meer zijn, graag zelfs. Dit geld wordt voor wat de Peelspeurders betreft gebruikt voor spe ciale aktiviteiten voor onze leden. Onze bevers, kabouters, welpen, gid sen, verkenners, scherpa's en Rowans, zo'n 300 kinderen en jongeren, zijn ti- dens deze aktiviteit zoveel mogelijk in uniform. Alle scouts hebben als identi teit een strippenkaart bij zich waarop staat dat zij lid zijn van onze vereniging en waarop ze hun/uw karweitje kunnen invullen. U krijgt dan een zegeltje. Wij rekenen op uw aller medewerking tij dens deze Heitje Karweitje aktie van 2-5 april., veel sukses scouts! Prettige paas dagen allemaal. A.s. zaterdag 29 maart 1986, moeten er verschillende werkzaamheden ver richt worden op de schuttersweide zoals tent opzetten, harken vullen enz. Ook op 5 april zullen we gaan werken op de Schuttersweiden beide dagen beginnen we om 10.00 uur. 2e Paasdag 31 maart, gaan we weer oefenen schieten op de schuttersweide in de Endepoel aanvang 11.00. St. Sebasti- anus Sevenum organiseert 2e paasdag een persoonlijke schietwedstrijd aan vang 13,30 uur. Donderdag 3 april gaan we schieten bij schietvereniging de Roos in Leunen aanvang 20.30 uur. Zondag 20 april is het koningsschie- ten. Zondag 27 april Dekenaal in Grub benvorst. Zondag 4 mei is het le bondsfeest bij de Schutterij St. Sebastianus te Seve num. Daar hebben we no 18 in de op tocht en de Wedstrijden Bij het O.L.S. te Stamproy hebben we no. 75 in de op tocht en tijdens de wedstrijden. De clubavond van 3 april staat geheel in het teken van de natuurfotografie (een onderwerp wat zeker niet regelma tig ter sprake is). Op deze avond hebben we de heer Van Dijck bereidt gevonden om ons een selectie uit zijn werk te to nen. Tevens wordt ook over de opname techniek en apparatuur gesproken. Het geheel wordt via dia's in overvloei en muziek gepresenteerd. Tijdens de avond komen o.a. de volgende onderwerpen aan bod. Voorjaarsflora, insekten, vo gels, reeën en alpenfauna. Een avond die beslist de moeite zal Ionen. Cluble den en belangstellenden zijn (zoals trou wens altijd) van harte welkom. Aan vang 20.00 uur. Plaats: aktiviteitencen- trum Kennedyplein te Venray. Hallo jongelui. Donderdag club van 18.30 tot 20.00 Komende vrijdag gaan we knutselen en wel in drie bedrijven. Allereerst is dat emailleren, waarbij we om beurten iets mogen maken. Verder gaan we in het kader van Pasen natuurlijk eieren schil deren en we gaan met behulp van ping pong balletjes een leuke versiering in el kaar knutselen. Dit alles wordt begeleid door groep 2, Hannie, Frank, Frans en Sjang. Dan is er nog nieuws van het Rollebol front. Dit jeugdfestij dat we al lemaal nog wel kennen van afgelopen jaar wordt in 1986 gehouden bij de Castenrayse club Castlo, en wel op 14 juni. Houdt deze datum dus vrij. Zaterdag club van 19.30-21.30 uur. Tot a.s. w.e. groetjes leiding Voor degene die ons informatie bul- lentin niet gehad hebben even de mede deling dat wij in de Paasvakantie ge woon open zijn. We hebben zelf iets ex tra's. Op woensdag 2 april verzorgt de Roteract een handenarbeid middag tij dens onze uitleenuren. Je kunt kiezen uit twee dingen: figuurzagen of gips. Tussendoor worden er spelletjes ge daan, dus dat beloofd wat. Vanaf 6 jaar kun je hieraan meedoen. De kleintjes hebben pas poppenkast gehad, nu zijn jullie aan de beurt. Kaartjes kun je hier voor kopen a 50 cent tijdens de ope ningstijden van de S.O.T. Dit is 's woensdags van 2-4 uur en vrijdags van 16.00-17.30 uur en van 19.00-20.00 uur. Het is niet nodig dat je lid bent van de speel-o-theek. Het knutselen duurt on geveer tot half 4. Tot ziens op 2 april, om 14.00 uur beginnen we. Zorg dat je een kaartje hebt. Ons adres is Kolkweg 29 Ventay. Deze zaterdag zal er een braakballen uitpluismiddag worden gehouden en wel op Hoenderstraat 33. Het zal om 14.00 uur beginnen. Er zullen braakballen van de kerkuil worden uitgepluisd. De ker kuil heeft een zeer gevarieerd menu en er zal dan ook zeker veel tevoorschijn komen. Ook zal er die avond iemand van de zoogdierenwerkgroep worden uitgenodigd die een en ander over zoog dieren gaat vertellen. Dan zal er nog op 2 april het paaskamp komen. Deze wordt gehouden in zuid Limburg. Er zal o.a. naar vleermuizen worden gekeken. Als je interesse hebt, geef je dan snel op bij Martien Kengen. Jullie zullen met hem vertrekken. We hopen dat er veel zullen komen. M. Kengen, Maashese- weg 67 tel. 04780-82128. Tot dan. Hoie Jumbo. Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf de parkeerplaats de Vers op het Overloon- circuit Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Overlooncircuit een gevarieerd trimprogramma. Verza melen en aanvang om 9.00 uur bij par keerplaat „de Vers". Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 04780 -8 28 10 De vrijwilligerscentrale bemiddelt tus sen vraag en aanbod binnen het vrijwil ligerswerk. Daartoe bevindt zich een va- katureklapper op het buro van de cen- tralen met daarin verschillende vrijwilli- gersbaantjes. Ook is er op vaste spree kuurtijden altijd iemand aanwezig die je wat meer achtergronden van het vrijwil ligerswerk of het werken met behoud van uitkering kan vertellen. Heb je vra gen over vrijwilligerswerk zoals, mag ik alles doen met behoudt van uitkering, welke rechten en plichten heb ik? Dan kun jij ook bij de centrale terecht. Wil je meer weten over de mogelijkheid van vrijwilligerswerk? U kunt langs komen op de vaste spreekuren te weten: Maan dagmiddag 13.30-14.30 uur, Woensdag middag 13.30-14.30 uur.Voor een af spraak buiten deze lijden kunt U altijd even bellen Tel. 04780-86245. Ons adres is V.W.C. Venray e.o. Berg weg 4 (de Clockert) Venray. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand", 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma „nieuws en actualiteiten, sport en de verzoekplaten." Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten", waarna het verzoekplatenpro- gramma zoals dat gisteren was uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma ,;Van maand tót maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand lot maand". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag, van 10.00 tot 11.00 uur het programma van maand tot maand. Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Leunen 1-Helden 2 1092-1070 Beste schutter L. Bartels, 279 pt. Swolgen 1-Leunen 2 1051-1036 Beste schutter H. Hermans, 265 pt. Leunen 3-Kerkrade 1 1058-1085 Beste schutter P. Martens, 280 pt. Maasbree 3-Leunen 5 985-1005 Beste schutter J. Willemsen, 260 pt. Dit was dan de laatste wedstrijd van het seizoen. Volgende week zullen we de eindstanden bekend maken. SV de Treffers kampioen 4e klasse klsb Door een overwinning op Leunen 5 tijdens de voorlaatste competitiedag is ons team er in geslaagd het kampioen schap 4e klasse K.L.S.B. te behalen. Na een felle doch sportieve tweestrijd met concurrent Helden 4 werd dit team naar de tweede plaats verwezen terwijl de laatste kompetitieronde de strijd om de derde plaats zal beslissen. Het bestuur zal het succesvolle team bestaande uit F. en L. Kappel, A. Vullings, P. Rutten alsmede reserve T. Born een receptie aanbieden op 29 maart a.s. van 18.00 uur tot 20.00 uur. Voor al die genen die zo'n succes aanspreekt en die als lang intresse koesteren in de luchtbuks schietsport bieden wij iedere donderda gavond 19.30-22.00 de gelegenheid om kennis te komen maken met deze schit terende sport in ons verenigingslokaal Cafe Hulsman Henseniusplein.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11