KERKDIENSTEN OUDE MVS CLINIQUE PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KF.RK VEN RAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. Wim van den Munckhof en overl. fam. Johan Verhoeven en Willy Ben Franssen en Door Graats Frans Ver- blakt (v. d. buurt) Petronella Claes- sens-Poels. Zondag: Palm- of Passiezondag. 8.00 llesmis, int. overl. parochianen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Jan Polman (fam.); 11.00 Gezinsviering, thema: „Op weg naar Pasen", int. overl. ouders Seuren-Lins- sen Anna van Osch-Hebben (L.v.B.) Pierre Bertrams Theodorus Thijssen en Teng Hendrix. Maandag: 9.00 oude stichtingen Anna van Osch-Hebben (gezusters P) Leo en Rie Wolke-Greefkens "bijzon dere intentie; 19.00 Christina Vermeu- len-Albers Gerard Sijbers en echtge note Petronella Keijsers Johnnes H. Willems en Maria H. Reijnders Bertha van Rijt-Janssen Maria Oudenhoven- Jenniskens jrd. Toon Wilmsen. Dinsdag: 19.00 Jan van Heyster, ouders en broer overl. fam. Marcellis uit dankbaarheid; 19.00 Boeteviering ter voorbereiding op het Paasfeest. Woensdag: 9.00 Leonardus Johnnes v. Stiphout Piet en Mina Kersten-van Bracht echtpaar Hermans-van Maren; 19.00 ouders Janssen-van Gerven en overl. fam. Anna van Osch-Hebben (L.v.B.) Mia Bollen. Donderdag: Witte Donderdag: Vanaf 9.00 uur wordt de ziekecommunie ge bracht. 18.00 tot 18.30 uur Biechtgele genheid; 19.30 Plechtige viering van Witte Donderdag, int. ouders Laurens- se-Maessen en fam. Frans v. d. Heuvel (buurt Kempweg) jrd. Piet Bonnts H. Nelissen Jo Custers. Vrijdag: Goede vrijdag, vasten- en onthoudingsdag. 15.00 Kruiswegoefe ning; 19.30 Plechtige Avonddienst rond het lijden en sterven van de Heer. Zaterdag: 17.30 tot 18.00 uur Biecht gelegenheid. 19.30 Paaswake: plechtige viering van het nieuwe leven onder de tekenen van vuur, water, brood en wijn. Int. ouders Arts-Verkoeyen Wim Stip hout en zoon Antoon Herman van de Laar en overl. fam. jrd. Wiel de la Roy en Annie v. d. Akker; 21.00 Dezelfde viering als om 19.30, int. ouders van Vegchel-Muysers fam. v. d. Voorn-Wouters ouders Janssen- Wijnhoven en Marietje v. Overveld Anna v. d. Heuvel-Willems (fam. Gou- mans). Mededelingen: Zondag om 11.00 uur is er een Gezinsviering, thema: „Op weg naar Pasen. Dinsdagavond Boeteviering ter voorbereiding op Pasen. Donderdag, vrijdag en zaterdag zijn de vieringen om half acht en zater dag nog een viering om negen uur. Donderdagmorgen wordt vanaf 9.00 uur de heilige communie gebracht aan de zieken. Paaszaterdag: van 9.00 tot 12.00 uur kunt U wijwater halen (bij de sacristie). Akolieten: Zaterdag: 19.00 Pascal en Maikel Brons, lezer: A. Verbeek. Zondag: 8.00 Tom Kengen, lezer: J. Wekking; 9.30 Timo Flinsenberg en Wilco Jansen; 11.00 Rob en Bart Derkx. misdienaars: Maandag en woensdag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Jansen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 11.00 afschiedsdienst over leden heer Tielen; 18.30 boeteviering. Voorgangers: F. Sanders en G. van Loenen. Lectrice: Zr. Hélène. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. Voorgangers: F. Sanders en G. van Loenen. Lektor: Br. Artemius. Kollekte: landelijke vasten- aktie. Maandag:Bedevaart Smakt, dienst 15.00 uur. Geen avondviering. Dinsdag: Woord- en communiedienst Woensdag: 14.30 koorkommissie; 18.30 eucharistieviering. Donderdag: 13.45 witte donderdag viering R.K. Basisschool Landweert; 18.30 Witte donderdagviering. Misdie naars: B. Derks en G.J. Wismans. Vrijdag: 15.00 kruisweg; 18.30 Goede vrijdagviering. PAROCHIE PATERSKERK Palmzondag: H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis met palmwijding, gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.30 avondmis. Woensdag: 19.00 Avondmis met boeteviering als voorbereiding op Pa sen. Witte Donderdag: 19.30 boeteviering en herdenking van het Laatste Avond maal van de Heer. 9.30 wordt de Paas communie gebracht aan zieken en thuis zittenden. Wie de Paascommunie thuis wil ontvangen en ons niet bekend is, geve dit op aan de pastorie, tel. 80202. Goede vrijdag: vasten- en onthou dingsdag. 15.00 Oefening van de H. Kruisweg; 19.30 Boeteviering en Avond plechtigheid. Paaszaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 19.30 Paaswake. Mededelingen: De plechtigheden van de Goede Week beginnen 's avonds om half acht en worden opgeluisterd door de Zangers van St. Frans. Paaszatertdag kunt U vnaf 10.00 uur wijwater halen in het kerkportaal. Bijdragen voor de paasverziering zijn erg welkom in de offerblokken aan de uitgangen van de kerk. Misintenlies: Zaterdag: 18.30 voor de overledenen (offerbus) voor de parochie. NIEUWS VOOR DE VETTE, GECOMBINEERDE EN ACNE HUID Acné mag men niet onderschatten. Het komt niet alleen in de puberteit voor, maar kan ook een bedreiging vormen waanneer man 30 jaar is. Acné is vaak huidprobleem nr. 1. Vrouwen en mannen, ongeacht hun leeftijd, ondervinden er veel last van. Twee vooraanstaande producenten van huidverzorgingsprodukten, CLINI- QUE en LANCASTER brachten deze maand nieuwe produkten op de markt ter bestrijding van de hinderlijke gevol gen van een te vette huid. CLINIQUE's Anti Blemish Control Formula Anti Blemish Control Formula is een stevige crème substantie, Het heeft een dubbele werking. Het helpt de bestaan de onzuiverheden te verminderen en bovendien voorkomt het dat er zich nieuwe onzuiverheden kunnen vormen, met behulp van een oude vriend van CL1NIQUE: het principe van het ex- foliëren. Het exfoliërende element in deze crème, dat de poriën ontvet (verstopte poriën veroorzaken vaak acné). Wan neer men Anti Blemish Control Formu la op de juiste manier gebruikt, zal de huid er weer normaal uitzien. Anti Blemish Formula is er in twee neutrale tinten, Light en Medium, her stelt onzuiverheden en camoufleert. LANCASTER bracht deze maand het SKIN CONTROL huidverzorgings programma voor de vette en gecombi neerde huid op de markt. Een werkelijk fantastisch produkt uit deze serie is het SKIN CONTROL MASQUE PURIFIANT. Het is een snel werkend, intensief en diep reinigend en verfrissend masker. De vette en gecombineerde huid moet regelmatig grondig gereinigd worden, anders ontstaan door onderhuidse talg- ophopingen meeëters en puistjes. De dode celletjes die als een barrière op de huid liggen, moeten worden afgevoerd en tot diep in de poriën zittende stof- en vuildeeltjes moeten zorgvuldig worden verwijderd. Twee tot drie keer per week reinigen met dit masker is een zeer be langrijke factor bij de verzorging van de vette en gecombineerde huid. Veel tijd veregt het niet, want een inwerktijd van vijf minuten is voldoende voor een op timale werking. Met veel lauw water afspoelen. Dit masker neemt het te veel aan sebum (huidvet) op, weekt onzuiverheden en afgestorven huidcellen tot diep in de poriën los, verfrist en stimuleert de doorbloeding. De plantenextracten (o.a. rozemarijn en johanniskruid) ver fijnen de poriën. Het vochtgehalte van de huid wordt niet aangetast, maar blijft op peil. Het resultaat is een fijne re, stralend schone huid. Her SKIN CONTROL MASQUE PURIFANT kost ƒ27,—. Deze week vrijdag en zaterdag is de Lancaster schoonheidsspecialiste bij parfumerie COCON aanwezig. De specialiste van Clinique is volgende week woensdag en zaterdag bij CO CON: Loop een dezer dagen even binnen en begin de lente met een beetje aandacht voor U zelf. Zondag: 9.00 Thoedora Raemakers- Pouwels; 10.15 jgt. Piet Linders Antoon Lucassen; 11.45 Ben Coolen, Riet v. d. Berk en overleden fam. Piet Clephas Ben Strik; 18.00 jgt. Jan Michiels. Maandag: 8.00 familie Peters-Arts; 19.00 overl. echtpaar Hermans-v. Ma ren Constance Snijders en Jacoba Palm. Dinsdag: 8.00 uit dankbaarheid (B); 19.00 t.e.v. Maria jgt. Luc Rijnja fam. Wilmsen-Vos-Swinkels Elisa Palm en t.e.v. de H. Geest. Woensdag: 8.00 overl. fam. Gerrits- Hermans Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 fam. Esser-Timmer-v. Geffen overl. ouders Akkermans- Timmermns. Witte Donderdag: 19.30 overl. ou ders Litjens-Jacobs en Spee-Rühl. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Tonny Vermeulen. Zondag: 9.00 Per Lenssen; 10.15 Martin Linders en André Basten; 11.45 Leo en Johan Pouwels; 18.00 Martijn Smelt. Maandag en woensdag: 19.00 René Jansbeken. Witte Donderdag: 19.30 Tonny Ver meulen en Per Lenssen. Goede Vrijdag: 15.00 (Kruisweg) René Jansbeken, Marcel Meijer, Peter Weijs; 19.30 Martin Leenders en André Basten. Paaszaterdag: 19.00 (kaarsen) Heer Leenders en Martin; 19.30 Martijn Smelt; leo en Johan Pouwels. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van af spraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 22 maart: 19.00 H. Mis voor overl. hr. Stef Hendriks; voor overl. hr. Harry Hendriks. Ook deze viering begint met de palmwijding. Zondag 23 maart: Palmzondag. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; voor overl. hr. Rouweler. Het Kerk. Gem. Zangkoor zingt tijdens deze mis de vaste en wisselende gezangen in het Nederlands. De kindercrèche zal wor den verzorgd door Bernadine de Nijs. Maandag 24 maart: 19.00 H. Mis voor de levende en overleden leden v. d. Stille Omgang. Dinsdag 25 maart: 8.30 H. Mis voor de zieken; 19.00 Boeteviering met aan sluitend biechtgelegenheid. Woensdag 26 maart: 18.40 rozen krans; 19.00 H. Mis tot intentie van de fam. Lenssen-Geurts. Donderdag 27 maart: Witte Donder dag. 19.00 H. Mis voor onze parochie; voor priesterroepingen. Ons Kerk. Gem. Zangkoor zingt Gregoriaans deze viering. Aansluitend aan de H. Mis is er gedurende een uur gelegenheid tot aanbidding van het H. Sacrament. Vrijdag 28 maart: Goede Vrijdag - vasten- en onthoudingsdag. 15.00 kruis weg; 19.00 Herdenking van Jezus lijden en sterven, waaronder kruisverering. Zaterdag 29 maart: Paaszaterdag. 11.00 - 12.00 Biechtgelegenheid. De paaswake begint om 22.00 uur. Mededelingen: 1. Biechtgelegenheid: zaterdag 22 maart van 18.00 tot 18.30 uur, dinsdag 25 maart; zaterdag 29 maart. 2. Lektoren: zaterdag 22 maart: 19.00 zr. Servaas; zondag 23 maart: 10.00 mevr. Tijmensen; Witte Donder dag: dhr. Francken; Goede Vrijdag: mevr. Tijmensen. 3. FolderDe folder met de tijden van de vieringen is afgelopen week bij u thuis bezorgd. 4. Vaslenaktie... In deze vastentijd vragen wij uw bijdrage voor een project in Kameroen. Meer informatie vindt u op de folder, die u hebt ontvangen. Help mee om deze jongens een fijne toekomst te bieden! 5. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbak Venray reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Met veel dank! PAROCHIE V REDES KERK Zaterdag 22 maart: 18.00-18.45 uur gelegenheid tot biechten (P); 19.00 Vooravondmis voor Palmzondag. De H. Mis wordt opgeluisterd door het dameskoor Venrode. Voor Harry Lins- sen en overl. familie Linssen Frans van den Heuvel Wim Nieuwkamp. Zondag 23 maart: Palmzondag. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Gregoriaanse Hoogmis. Voor Harry van Meyel en zoon Gerrit Maria Cuppen-Pingen (coll.) Harry Willems en Piet Willems; 11.30 Kindermis met medewerking van de Vredesklokjes. Voor Gerard Claes- sens (coll.); 18.30 voor Martinus Pont man overl. ouders Smits-Flinsenberg. Maandag 24 maart: 8.00 voor de zielen in het vagevuur voor Priester roepingen en roepingen tot het religieu ze leven; 19.00 Biechtviering (boetevie ring met gelegenheid tot een persoonlijk gesprek. Dinsdag 25 maart: 8.00 voor Jos van Lierop; 15.00 gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans; 19.00 voor de zieken van de parochie. Woensdag 26 maart: 8.00 voor de levende en overl. familie de Haart- Creemers; 19.00 voor Tony vn de Burgt-Flinsenberg overleden ouders Maassen-Swaghoven Frans van den Heuvel. Witte Donderdag 27 maart: 8.00 Geen H. MisZ; 15.00 Ziekencommunie wordt rondgebracht; 19.00 Gregoriaan se gezongen H. Mis uit dankbaarheid jaargetijde voor Bernard Weys Martin Creemers en overl. familie jgt. voor Wilhelmus van de Ven. Goede Vrijdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. 14.00 Kruisweg met de kinderen van de Kemp. Ouders met kleine kinderen van harte welkom; 15.00 Kruisweg voor de parochie; 19.00 Herdenking vn het Lijden van Onze Heer Jexus Christus. Paaszaterdag Z9 maart: zu.uü Plech tig Gregoriaans gezongen Paaswake jaargetijde voor Jan van den Heuvel. Mededelingen: 1. Iedereen die graag op witte don derdag de ziekencommunie wenst te ontvangen en ons niet bekend zijn, kunnen zich opgeven bij de pastorie (tel. 81274). 2. Paasbrief zal weer in de parochie worden rondgebracht. Misdienaars en Akolieten: Palmzondag: 8.30 Gunther Stmper; 10.00 Urbain van Weert en Oscar Geurts; 11.30 Stefan Rongen; 18.30 Theo Krouwel. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Ronald Arts. Dinsdag en woensdag: 19.00 Rick Cornelissen. Witte Donderdag: 19.00 Jos Verste gen en Jose Cornejo en Pascal van Weert. Oefenen om 18.30 uur. Goede Vrijdag: 19.00 Oscar Geurts en Theo Krouwel en Stefan Rongen. Oefenen om 18.30 uur. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op Palmzondag, 23 maart a.s. zal in „Den Hoebert", Westsingel 1, Venray Ds. H. J. C. van Es voorgaan. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliek ten zijn bestemd voor de Kerk en de Geestelijke verzorging in het buitenland o.a. de Belgische Kerk. Tijdens de dienst is er kinderoppas en wordt er kindernevendienst gehouden. Attentie: Vanaf zondag 30 maart beginnen de diensten in „Den Hoebert" om 9.30 u. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Hendrik Jeucken, overl. ouders Camps-Wolters, Jeu Arts, Nol Verstegen, Cor Aben, overl. ouders Janssen-Peeters (namens de buurt), Ja cobus Driessen en Henrica Driessen- Daniëls, Helena Camps-Driessen, Pier re de Kleijn. Zondag: Palmzondag. 8.30 Lei Jans sen; 10.00 jaardienst Harry Valckx (He renkoor). Maandag: 9.00 gest. jaardienst Wil lem Jenneskens. Dinsdag: 9.00 tot zekere intentie. Woensdag: 9.00 gest. jaard. Michel Jacobs en echtgenote. Donderdag: Witte Donderdag - Her denking vn het Laatste Avondmaal. 15.00 voor de kinderen van de basis school (Kinderkoor); 19.00 Wim Jans sen (Gem. Koor). Vrijdag: Goede Vrijdag - Herdenking vn de dood van Jezus. 14.30 Kruisweg, aansluitend hierop het Lijdensverhaal en Kruishulde door de kinderen van de Basisschool (Kinderkoor); 19.00 Goede Vrijdag-dienst (Herenkoor). Zaterdag: Paaszaterdag. 19.00 Ge zinsviering Pasen 1986. Wiel van de Pasch, overl. ouders Camps-Wolters, Jeu Arts, Jan Loonen, Sjang Joosten, Cor Aben, overl. ouders Arfs-Peters, Hendrik Jeucken, Wim Janssen, overl. familie van Dijk-Claessens, uit dank baarheid, Pierre de Kleijn (namens de buurt) Jongerenkoor. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Inge Kreutz, Esther Litjens, Ingrid Lenssen, Noortje van Goch. Zondag: 8.30 Benoit van Osch, Marcel Nellen, Robin van Mill, Steijn Bus; 10.00 Akoliet: Geert Versteegen, Monique Wilms, Anita van Limbeek, Anke Kusters, Annemiek Raedts. PAROCHIE OIRLO In dit weekend zal onder de H. Missen de Palmwijding zijn. De palm takjes zullen na de H. Missen worden uitgereikt. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Kinder koor). Theodora Willemsen-Opheij Handrie Custers (koll.) Pater Coen Classens (koll.) Maria Versleijen- Joosten (koll.) Sjang Steeghs (koll.) Hendrikus de Mulder, Theodora de Mulder-Jeuken, Mia Cox-de Mulder en Piet de Mulder Truus Rongen-Euwals nmens kaartclub Past. Gerardsastraat. Zondag: Palm-of Passiezondag. 8.30 H. Mis voor de parochie; 10.00 Hoogmis, st. Martinus Bomm en Maria Poels st. Theodorus Heidens, Maria Baeten en Gertrudis Lenssen t.e.v. H. Machutus uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor een zieke. Donderdag: Witte Donderdag: 19.00 Boeteviering, waarna Plechtige herden king van het Laatste Avondmaal en in stelling van de H. Eucharistie, st. Jacq. Billekens en Wilhelmina Strijbos st. Johannes Thijssen, Maria v. d. Laak, Jacoba Geur3ts en Johannes Rongen. Vrijdag: Goede Vrijdag. Vasten- en onthoudingsdag. 15.00 pl. Kruiswegvie ring; 19.00 Boeteviering en plechtige avonddienst met Kruishulde en Com munieritus verzorgd door de kinderen van de Basisschool. Zaterdag: Paaszaterdag. Van 10.00 tot 12.00 uur gelegenheid om wijwater te halen bij de sacristiedeur buiten. Van 17.30 tot 18.45 biechtgelegenheid. 19.00 Paasplechtigheden. Zegening van vuur en water, waarna plechtige Eucharistie viering. Frans Verstappen en Maria Kuijpers Chris Houwen namens de buurt Theodora Kemmelings (mnd.) Bernard Janssen Helena van Dijk- Linders (mnd.) Sjang Steeghs namens kaartclub Haalakker Hendrikus Voer- PAROCHIE CASTENRAY Palmzondag: Zaterdag: 14.00 pl. huwelijklsmis v. Louis Marcellis en Anja Arts; 19.00 v. overl. ouders v. fam. Strijbosch-Cle- ven. Zondag: 8.00 voor de parochie t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bij Op deze foto, die op 14 augustus 1931 gemaakt werd, het personeel, dat in dienst was van Schildersbedrijf P. Beer- kens. Onlangs nog plaatsten wij een foto van een groep Venrayse schilders uit de oorlogsjaren, en vorige week een verhaal over het jubilerende schilders bedrijf Cor Reijnders. De buitenstaan der zal nu misschien denken, dat het vroeger bij de schilders een goudmijntje was. Het tegendeel was dikwijls het geval. Woningbouw zoals we die nu kennen, bestond vrijwel niet. Dus ook massaal schilderwerk was 'n zeldzaamheid. Kreeg men eens een groot karwei, dan werd alles wat schilderen kon, opge trommeld, om na gedane arbeid weer te worden ontslagen. Dat was zeker ook hel geval toen deze foto werd genomen. Ie rij v.l.n.r.: Louis Pouwels, Frits Bruns, Frans Coenders. 2e rij v.l.n.r.: Bas Vissers, Jo Mau- rer, Piet Beerkens, Jo Verstraeten, Thij Janssen. 3e rij v.l.n.r.: Joep Sjaak van Ger ven, Rudolph Schunck, Harrie Cremers en Toon Swinkels. stand; 10.00 v. Martinus Dinghs (koll.) en jrd. Hein Emonts. N.B. Op einde van iedere H. Mis op zaterdag en zondag (behalve Huwelijks mis) worden de gezegende palmtakjes uitgereikt. Maandag: 19.00 Boeteviering. Dinsdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (offerblok); 19.00 Boeteviering. Woensdag: 8.00 gezinsmis (offeraars) Witte Donderdag: 15.00 speciale Eucharistieviering voor de school, in tentie voor Priesterroepingen; 19.00 pl. viering van de instelling van het Allerh. Sacrament en van 't Sacrament van 't Priesterschap. Intentie: voor alle pries ters, die in onze parochie ooit werk zaam zijn geweest. Goede Vrijdag: geboden vasten- en onthoudingsdag. We gedenken vandaag het Lijden en Sterven van Jezus Chris tus. 15.00 Goede Vrijdagviering voor onze schoolkinderen; 19.00 Goede Vrijdagviering voor alle parochianen. Zaterdag: Paaswake 19.00uur. Mededelingen: óp Witte Donderdag wordt vanaf 9.30 uur de (Paas)communie gebracht bij de zieken. Mochten er mensen zijn, die niet naar de kerk kunnen komen, laat het me dan tijdig weten. De Vastenaktie loopt ten einde. U ontvangt Via de Schans weer uw vastenaktiezakje. De bus achterin de kerek wacht op uw Vastenoffer vanaf deze zaterdag en gedurende de gehele GOEDE WEEK. U kunt uw offerzakje ook naar de pastorie brengen of daar in de brievenbus deponeren. Laten wij allen proberen de diensten op Witte Donderdag en Goede Vrijdag bij te wonen. Misdienaars: Ivan-Wouter: zaterdag huwelijksmis; Martijn-Joris: zaterdag 19.00, dind. 8.00, woensd. 8.00; Marcel-Ronny: zond. 8.00, dond. 19.00, vrij 19.00; roel-Guido: zon 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN De Goede Week. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis: Palmpa sen. lsm. uit dankbaarheid (W) Ism. v. Wilhelmus Claessens en overl. fam. weekd. v. Anna Verheijen (6). Palmzondag: 8.30 Ism. voor het welzijn van onze parochie; 10.00 Hgm. als gest. jrd. v. Willem Jenniskens; 11.15 lsm. v. Gertruda Spreeuwenberg lsm. v. Johnnes Loenen en Leida Loenen-Poels. In elke H. Mis dit weekend wordt de Palmwijding gedaan. Na de mis kan iedereen een palmtakje komen afhalen vooraan in de kerk. Maandag: 19.00 lsm. uit danklbaar- heid (B) lsm. v. overl. ouders Janssen- van den Berg en Louis Janssen lsm. v. overl. fam. Hendrix-Philipsen. Dinsdag: 19.30 Boeteviering als voor bereiding op Pasen, (geen H. Mis). Woensdag: 19.00 lsm. v. Frans v. Bakel en overl. familie lsm. v. Hendrika Arts lsm. v. overl. fam. Manders-Litjens lsm. v. Jacob Reijn ders. Witte Donderdag: Vanaf 8.45 Paas communie aan huis voor zieken en ouden van dagen. 18.30-19.00 gelegen heid voor Privé-biecht; 19.30 Plechtige viering van de instelling van de H. Eucharistie en het H. Priesterschap. H. Mis v. Maria Loonen-Scheffers H. Mis voor Johnnes Loenen en Leida Loenen-Poels. Goede Vrijdag: vasten- en onthou dingsdag. 15.00 Goede Vrijdagviering met de kinderen van de basisschool; 19.30 Goede Vrijdagviering, tevens Boeteviering. Paaszaterdag: Vanaf 10.00 uur 's morgens kan men in het portaal van de nieuwe kerk wijwater verkrijgen. 19.00 Paaszaterdagviering met zegening en wijding van de paaskaars 1986 en het nieuwe doopwater, lsm. v. Joos Gom- mans en overl. ouders en broer Antoon /lsm. v. Johanna van Kempen-Logtens lsm. v. Gerrit Bouten en overl. familie lsm. v. Sjeng Philipsen. Akolieten: za 19.00 Rob Thijssen en Mare Theunissen; zo 8.30 John v. d. Aker en Sander Peeters; Hgm. 10.00 Peter Geurts, Mare en Johan Hermans; 11.00 Martin en Tonny Heesen Misdienaars: ma t/m vre Mare Theu nissen en Rob Thijssen. Lectoren: za 19.00 geen; zo 8.30 Mevr. Weijs; 11.15 H. Bovée. Gedoopt: Elleke Stevens, Vicarieweg 17. Huwelijksafkondiging: Ger Smedts uit Sevenum en Bernadette van Gisteren uit onze parochie (le roep). Goede Week: Wij nodigen iedereen uit om de komende Goede Week de verschillende diensten in de kerk mee te maken: Palmzondag, de boeteviering op dins dag, de plechtigheden op Witte Donder dag en Goede Vrijdag, Paaszaterdag en uiteraard Paasdag. De tijden staan ver meld bij de kerkdiensten. Maak van deze week echt een goede week door daden van boetvaardigheid, gebed en vastenoffer. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 1. weekd. voor Grad Arts; 2. weekd. v. Jan Lemmen; 3. maandd. v. Lei Thijssen; 4. H. Mis voor Jan Jeu- rissen; 5. H. Mis voor een jarige. Zondag: Palmzondag. 8.30 H. Mis voor onze zieken; 10.00 H. Mis met palmwijding. H. Mis voor Antoon van Asten; 11.30 H. Mis voor Grad Arts nms. de buurt. Maandag: 19.00 geat. jgt. voor Mar tinus Arts en Maria Janssen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Bos-Janssen-Bergmans. Woensdag: 19.00 H. Mis met Boete viering. 1. H. Mis voor overl. fam. Thijssen-Verhoeven; 2. weekd. voor Truus Mulders. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 Boeteviering en H. Mis. H. Mis voor onze Paus, onze bisschoppen en priesters en om nieuwe roepingen tot het priesterschap. Vrijdag: Goede Vrijdag. 19.00 Ge bedsdienst van Goede Vrijdag. Zaterdag: Paaszaterdag. 19.00 1. weekd. voor Grad Arts; 2. weekd. voor Jan Lemmen; 3. H. Mis voor de oprich ters van de Carnavalsvereniging „de Piëlreuzen" en alle overleden leden nms. oud-prinsen. misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob en Mark Reijn ders. Zondag: 8.30 Tjeerd en Rob Jennis kens; 10.00 Tom v. Asten en Rob Gom- mns; 11.30 Peter Janssen en Mattie van Ass. Weekdagen: Roel Smits en Mike Kuunders. Goede Vrijdag: Roel Smits, Mike Kuunders en Mark Derckx. Paaszaterdag: Tjeerd Jenniskens, Rob Jenniskens en Rob Reijnders. Mededelingen: 1. Vastenactie: De komende week is de laatste inzameling voor de vasten actie: het project voor pater Charles v. d. Hoff-in Zaïre. Laat hem enb zijn dierbre mensen in de pareochie St. Gabriël niet in de kou staan. Kom over de brug! 2. Boetevieringen: woensdag en don derdagavond om 19.00 met aansluitend de H. Mis. (Donderdag is er 's morgens geen H. Mis). 3. Persoonlijke biecht. Er is gelegen heid voor persoonlijke biecht op don derdag 27 en vrijdag 28 maart van 17.30 -18.30 uur. 4. Communie thuis: Zij die met Pasen de H. Communie thuis willen ontvan gen moeten dit spoedig doorgegeven aan de pastoor. Wij komen dan Tweede Paasdag tussen half negen en half tien. 5. Banknummer Missie Activiteiten: 15.93.15.344. RECTORAAT HEIDE Palm- of Passiezondag, 23 maart '86. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Achten-Cox en tevens voor Sjef Rongen v.w. de buurt. Zondag: 8 uur H. Mis t.z.i.; 10 uur Hoogmis, gesticht gezongen jaargetijde voor Handrie Maas, tevens voor Johannes en Hendricus v. Kempen en Ger v. Kempen-Friesen. Wijding en uit deling van de palmen. Misdienaars van de Hoogmis: Edith Geurts. Harriëlte Janssen, René Rongen, Roel Cornelis sen, Richard Janssen en Jos Maas. In de H. Missen van zaterdag en zondag Boetevieringen. Misdienaars van de week: Petra Willems en Trudi v. d. Haghen. Maandag: 8 uur H. Mis t.z.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Woensdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Witte Donderdag: 's Morgens geen dienst in de kerk. Biechtgelegenheid van half 6 tot half 7. 7 uur plechtige viering vn de instelling van de Eucharistie. H. Mis voor het rectoraat. Misdienaars: Roel v. Rens, Gijs van Gend, Michel v. Kempen, Ronnie Swinkels, Igor Erben ïn Frank Voermans. Na de dienst ranbidding tot 10 uur. Goede Vrijdag: vasten- en onthou- lingsdag. 's Morgens geen dienst in de kerk. 3 uur plechtige dienst ter nagedachtenis aan het lijden en sterven vaq op?e öpe^.^lisdienaars: Jolin V?r- koeijen,' Petra'willems, Trudi v. d. Haghen, Nicole en Sandra Jacobs. Biechtgelegenheid van 7-8 uur. Paaszterdag: 19.30 Paaswake waarna Paasmis voor de overl. oluders Huis- man-Paulus en overl. zoons, tevens voor Nella Rutten-Kerstjens, tevens voor Sef Janssen v.w. een vriend en tevens voor Sjef Rongen van de familie M. Misdienaars: Edith Geurts, Harriet- te Janssen, René Rongen, Roel Corne lissen, Richard Janssen en Jos Maas. Na de dienst gewijd water halen achter in de kerk. Laatste ronde vastenaktie. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: avondmis t.e.v. de H. Jo zef opgeluisterd door het Meerlo's gmengdkoor. Deze H. Mis wordt opge dragen voor verschillende intenties die zijn opgegeven. Zondag: Palmzondag 8.30 H. Mis le Holthees voor G. Boumans en overl. fam.: 8.30 l.e.v.d. de H. Jozef en voor Gerardus Reijnders, Adrina v.d. Broek Jonkers, fam. Bogaerts-Kersten, fam Ebus.; 10.00 Hoogmis opgeluisterd door Vocaal Ensemble Boxmeer, inten ties: Marinus Martens en Hendrika Martens-Michiels, fam. v. Es, fam. Hendrikx-Peters, fam Ebus e.v.b.i.; 11.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor Th. Gooren en fam v.d. Bosch; fam Gerrits-Direkx, Pastoor Janssen, fam v.d. Ven en fam. Boomen; 15.00 Ge bedsdienst t.e.v. de H. Jozef. Maandag 8.45 H. Mis voor de overle denen van de Carmel en t.z.i., 14.30 Be devaart servaas, 16.00 H. Mis voor groep Venray, (zwemclub) Dinsdag: 8.45 H. Mis Louisa Waps- Vermeeren intenties van de pelgrims: 10.30 H. Mis Bedevaart Dongen; Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit Dankbaarheid. 10.30 H. Mis voor Bedevaart Rijen: 19.00 Bedevaart LVB en OBV Oostrum. Donderdag: Witte Donderdagviering van hei avondmaal om 19.00 uur. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 t.i.v. de Familie Peeters-Janssen, levens boeteviering. Zondag: Palmzondag 10.00 voor overleden Adriana van Eerd-Strijbos. Maandag: 8.00 t.i.v. M. Janssen; Dinsdag: 8.00 voor overleden Arnold Zegers en Maria Fleuren-van Lipsich; Woensdag: 8.00 voor overleden Ma ria Botden-Geurts en Tonny. Donderdag: Witte donderdag 20.00 t.i.v. onze parochie. Vrijdag Goede Vrijdag 15.00 Kruis weg viering; 20.00 plechtige viering van Jezus lijden en dood. Zaterdag; Paaswake 20.00 uur t.i.v. onze parochie. Misdienaars vanaf zondag tm woens dag Dave van Vegchel en Ester van der Velden. ZIE VERVOLG KERKBERICHTEN ELDERS IN DIT BLAD Wilhelmmastraat ta Venray

Peel en Maas | 1986 | | pagina 16