GEMEENTEPRAAT gemeente venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting EEN TIMMERMAN m/v (speelvoorzieningen) (fOHtfnOHf vt Bekendmaking van de uitslag <3? Starter Theo Michiels verovert Benelux met infrarood verwarming Batterijcontainers op de scholen Hinderwet Hinderwet Invaliden verkeer Tijdelijke wegafsluiting Bouwvergunning verleend Emmabloem- collecte 1986 Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Geld voor sport minderheden Verkiezing leden gemeenteraad De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Venray maakt ingevolge artikel N 21, lid 2 der kieswet bekend, dat op vrijdag 21 maart a.s. te 10.00 uur, in een voor de kiezers toegankelijke zitting van dat bureau in kamer 004, de uitslag van de op 19 maart 1986 gehouden verkiezing zal worden bekendgemaakt. Venray, 18 maart 1986 De burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche Bij de onderafdeling „plantsoenen en bossen" van de hoofdafdeling GEMEENTEWERKEN kan worden geplaatst Algemeen: De gemeente Venray telt ca. 130 speelvelden, waarop on geveer 500 - in hoofdzaak houten -speeltoestellen zijn ge plaatst. Het maken van houten speeltoestellen gebeurt grotendeels in eigen beheer en wel in de houtwerkplaats „De Testerik". Funktie-inhoud: het vervaardigen van nieuwe speeltoestellen en het herstellen van gebruikte toestellen; het gebruiksklaar maken van hout ervoor; het regelen van verkoop open haard-hout het vervaardigen van boom- en afzetpalen het inzetbaar zijn voor andere werkzaamheden (van algemene aard) binnen de onderafdeling. Funktie-eisen: gedacht wordt aan kandidaten die praktische ervaring op timmergebied hebben, in staat zijn (een voudige) technische tekeningen te lezen, zelfstandig kunnen werken, praktisch inzicht hebben en eenvou dig administratief werk kunnen verrichten; bezit van het diploma LTS timmeren is niet nood zakelijk. Salaris: Aan deze funktie zal schaal III (maximum f 2567,-met een dienstuitloop tot f 2805,-) als funktieschaal worden ver bonden. Aanstelling zal plaatsvinden in de aanloopschaal li (maximum f 2336,-). Sollicitaties: Binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het college van burgemeester en wethou ders, postbus 500 5800 AM Venray, onder vermelding van het vacaturenummer PZ-245. Modieus - elegant - exclusief japonnen - Deux Pièces v.a. 495,- y| MODEHUIS VENR AY - Langstr. 61 - tel. 81281 Hei starten van een bedrijf is de heer Theo Michiels, ihans manager van Go- Gas Benelux aan de Kempweg 23d, niel vreemd. In december 1976 startte hij een bedrijf in caravans, zwembaden en aanverwante artikelen. Daarbij behield hij zijn functie als produktmanager bij de fabrikant van verwarmingsapparaten DRU te Ulft. Zijn vrouw verzorgde de dagelijkse gang van zaken en in de avonduren, zaterdags en zondags stortte de heer Michiels zich ook op dat werk. Zo'n bedrijf met kostbare vrijetijd sartikelen vergde uiteraard een behoor lijke aanlooptijd. De start van dit be drijf verliep redelijk. In 1978 werden b.v. ruim honderd caravans afgezet. Maar toen sloeg de economische crisis toe en de heer Michiels ontdekte dat du re vrijetijdsprodukten snel het slachtof fer werden van de economische recessie. De heer Michiels zegt hierover: „Eigen lijk ben ik hiermee tien jaar te laat gestart. Deze grote crisis was in 1976, toen „de bomen nog tot de hemel groei den", niet te voorzien". Hij reageerde hierop door een sport zaak - aan de Marktstraat - op te zetten, waarin minder conjunctuurgevoelige ge bruiksgoederen werden verkocht. Eind 1979 werd deze zaak onder de naam „Spraeland Sport" gestart. In 1980 legde hij zijn functie bij DRU neer na tien jaar bij dit bedrijf werk zaam te zijn geweest. DRU was in die periode van 1200 naar 650 personeelsle den terug gevallen doordat de lokale verwarming (gaskachels en -haarden) vrijwel volledig werden verdrongen door de centrale verwarmingsketel. Dit bedrijf was voor 80% aangewezen op deze lokale verwarmingsapparaten. Theo Michiels had echter de luchtver- warmers, c.v. -haarden en airconditio ning behandeld. Deze afdeling werd ver kocht aan een ander bedrijf, dat meer op dit gebied was gespecialiseerd. In de loop van 1980 werd de heer Mi chiels verkoopleider voor de Benelux bij Het is een bekend feil, dat lege batte rijen - of ze nu afkomstig zijn uil een za klantaarn, fototoestel of gehoorappa raat etc - behoren tot de probleemaf valstoffen, die het milieu ernstig kunnen verontreinigen. Om een bijdrage te kun nen leveren aan het inperken van milieu verontreiniging heeft het gemeente bestuur contact opgenomen met Speci aal Transport Cotrans b.v. (die in Ven ray de vuilnisophaaldienst verzorgt). Bij wijze van proef heeft dit bedrijf geduren éèn jaar bij de in de gemeente aanwezige scholen gratis een batterij-containertje geplaatst, waarin de kinderen dan de di- vere lege batterijtjes kunnen deponeren. Het gaat dan om alle batterijen en batte rijtjes die thuis overbodig zijn geworden of leeg zijn. Periodiek zullen de containertjes door S.T.C. worden geleegd. Het colle ge van b. en w. heeft alle schoolhoofden aangeschreven met het verzoek hieraan medewerking te willen verlenen. Opval lend hierbij is, dat alle scholen op de kerkdorpen positief op het verzoek heb ben gereageerd, doch dat een aantal scholen in Venray-kom (nog) geen me dewerking hebben toegezegd. Desondanks hoopt het gemeente bestuur, dat de kinderen toch hun lege batterijen mee naar school zullen nemen om ze daar in de containertjes te depo neren. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat op 13 februari 1986 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.A.P. Geurts, Houbenweg 10 te Leu nen voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art 6a uilbreiden wijzigen van een varkensfokkerij gele gen aan de Houbenweg 10 te Leunen. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 20 april 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; 'Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan levens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 20 maart 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaay Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dal door hen, op 12 maart 1986 vergunning is geweigerd in gevolge de hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van J. Schepers, Rouwkuilenweg 39 te Yssclsteyn (Lb) voor hel oprichten en in werking hebben van een varkensmestcrij gelegen aan de Rouwkuilenweg (ongenummerd) te Ys- selsteyn (Lb). De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in hel raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel van 20 maart 1986 tot 30 april 1986 elke werkdag van 9.00 tol 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 20 april 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staal is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen! van bestuur van de Raad van State.- 1 De beschikking ^ofdl' niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 20 maart 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A. de Blaaij Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierdoor bekend, dat bij hun besluit van 12 maart 1986, nr 193, de verkeersmaatregel, geldend voor hel gedeelte van de Parkweg, gelegen tussen het Parkeerterrein Hoopweg en de in gang van hel zwembad, zodanis is aan gepast dat de geslotenverklaring voor al le motorvoertuigen niet geldt voor hou ders van een (geldige) invaliden- parkeerkaart. Belanghebbenden kunnen legen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking instellen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Koninging, maar worden ingediend via de commissaris van de Koningin in Limburg te Maastricht. Nadere informatie kan worden inge wonnen op de afdeling openbare orden, veiligheid en milieuzaken. Venray, 20 maart 1986 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Met ingang van 24 maart a.s. zal de verbindingsweg tussen de Kruidenlaan - vanaf Knopkruid - tot de Rosmolen- baan voor alle verkeer worden afgeslo ten. Deze afsluiting in de uiterste oos thoek van de woonwijk Landweer! zal ongeveer vijf weken duren. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 12 maart 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wel A.R.O.B. daartegen bij hel col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. het bouwen van een uitgaanscen trum aan de Jan Poelsweg 12 te Ys- selsteyn, l.n.v. J.C. Bos, Lovinckplein 2 te Ysselsteyn; het verbouwen van een woonhuis aan de Lollebeekweg 23 te Caslenray, t.n.v. G.J.W. Smits, Past. Verheg- genstraat 2 te Castenray; het bouwen van een garage aan de Moerslag 14 te Ysselsteyn, t.n.v. A.M.M. Litjens, Veenmos 6 te Ys selsteyn; het verbouwen van een magazijn, (gevelwijziging) aan de Acaciastraat 15 te Venray, t.n.v. gemeentebestuur Ven ray; hel bouwen van een hobbyruimte berging aan de Timmermannsweg 85 te Yssesteyn, t.n.v. H.W.F. Daniëls, Apostelweg 12 te Griendtsveen. Venray, 20 maart 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. In de week van 24-30 maart aanstaan de wordt gecollecteerd voor de Stichting Emmabloem. De Emmablc -.m-collecte is de oudste collecte in ons land. Al 76 jaar zet de Stichting De Emmabloem zich in voor het kruiswerk en de tuber culosebestrijding. De opbrengst van de collecte wordt niet alleen gebruikt voor de strijd legen tbc in ontwikkelingslan den. Jaarlijks worden in Nederland onge veer 2000 gevallen van tuberculose gere gistreerd, vaak bij jongeren of buiten landse arbeiders. Naast de behandeling van deze patiënten is eveneens preven tief onderzoek nodig bij mensen uit de omgeving van de patiënten. Een belangrijk deel van het geld dat de Emmabloemcollecte opbrengt, gaat naar best rij dingsprojecten in onder meer, Mali, Tanzania, Kenya, Togo en Benin. In de derde wereldlanden lijden meer dan 20 miljoen mensen aan tuber culose waarvan elk jaar miljoenen ster ven. Dit is in feite onnodig, omdat tbc met geneesmiddelen betrekkelijk een voudig te genezen is. Hel geld voor de aanschaf van die medicijnen ontbreekt echter meestal. In de week van 24 - 30 maart zal op ie dereen een beroep worden gedaan via de huis aan huis collecte en via accept giro kaarten die worden toegestuurd. Men kan ook direct giften storten op postre kening 116.000 ten name van de stich ting Emmabloem, Den Haag. Op woensdag 26 maait is op de TV na het journaal van 20.00 uur een kort So- cutera filmpje te zien over tbc- bestrijding. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, dal op 12 maart 1986 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: H. Kusters, Timmermannsweg 47 te Ysselsteyn (Lb) voor hel uilbreiden en wijzigen van een varkenshouderij gele gen aan de Timmermannsweg 47 te Ys selsteyn (Lb). De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in hel raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter inzage en wel van 20 maart 1986 tot 20 april 1986 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wel algemene bepalingen milieuhy giëne slaat tot 20 april 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in slaat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot hel treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzieningmoet worden gericht ahh tle~voorzittferVan de"afdeling' voor de geschillen vhn Bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 20 maart 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van hel geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een carport aan de Sanshofstraat 28 te Venray, t.n.v. L. Otten; het bouwen van een carport aan de Sanshofstraat 30 te Venray, t.n.v. J. Sassen; het bouwen van 6 A woningen aan het Hoefblad te Venray, t.n.v. Bouwbe drijf M. Peeters B.V. Gen. Demp- seystraat 15 te Swolgen; het bouwen van een parelhoender hok aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn, t.n.v. J.A.M. van Haperen; het uitbreiden van een woning met garage aan de Werckenslaan 6 te Ven ray, t.n.v. G.A.F. Bloemen; het uitbreiden van een bedrijfs- een fabrikant uit Keulen, welke in Cu- lemborg kantoor had. Dit bedrijf lever de gasgestookte infraroodapparaten, welke voor hallenverwarming werden gebruikt. Dit vrij nieuwe systeem bleek in de praktijk grote energiebesparingen te kunnen opleveren in fabriekshallen, sport en tennishallen en de bio- industrie. Theo Michiels hierover: „Dat systeem was nog niet af, want regeltech- nisch klopte het niet helemaal omdat o.a. de warmtestraling niet kon worden gemeten. Een bezoek aan de grote twee jaarlijkse verwarmingsbeurs in Frank furt betekende het begin van GoGas. Op deze beurs maakte de heer Michiels n.l. kennis met GoGas Goch GHBH te Dortmund, dat hetzelfde systeem voer de als het Keulse bedrijf, maar daarbij een volledig scala aan electronische re gelsystemen aanbood. Na ruim een half jaar onderhandelen werd het Keulse be drijf vaarwel gezegd en op 1 april 1982 ging GoGas Benelux van start. De eerste twee maanden werden doorgebracht op de fabriek in Dortmund terwijl intussen werd uitgekeken naar bedrijfsruimte in Venray. Dat werd uiteindelijk gevonden in een gedeelte van de voormalige „Peelparel" aan de Kempweg. In de afgelopen 3,5 jaar is vanaf het nulpunt nu een internationaal werkend bedrijf opgezet. Als gevolg daarvan kon in 1983 de sportzaak aan de Marktstraat worden opgeheven. De Venrayse vesti Bij WVC ligt een miljoen gulden met het doel dit bedrag te verdelen onder ge gadigden voor hel stimuleren van sport beoefening door minderheden. De aan vragen moeten vergezeld gaan van een begroting, een projectbeschrijving, en de kansen op continuering. In aanmerking komen vooral de kosten die betrekking hebben op voor lichting, werving en organisatie. Maar ook kan tegemoet gekomen worden in de bijdragen voor zaal en accommoda- liehuur, honorering van activiteitenlei- ders en onkosten voor vrijwilligers. Het zal gaan om bedragen van enkele hon derden of hooguit enkele duizenden gul den. De aanvragen moeten voor 1 april 1986 binnen zijn. WVC deelt mee, dat wie het eerst komt het eerst maalt. Dit valt te lezen in de WVC brochure Sport voor minderheden in Nederland, die ook in acht vreemde talen is gedrukt. De brochure is te bestellen bj de directie voorlichting van WVC tel. 070-407911. Voor belangstellenden ligt deze brichure - in verschillende talen - ter inzage in de Infoliek van het raadhuis. VANDALISME Ergerlijk vandalisme werd gecon stateerd bij geparkeerde personenauto's in Oirlo. Maar liefst 11 eigenaren deden bij de politie aangifte dat hun auto's beschadigs waren. Antennes, ruitenwis sers en spiegels waren afgebroken, terwijl ook enkele auto's bekrast waren. Groene buitenbussen van de PTT blijken nog steeds doelwit te zijn van vandalen. Aangiften van vermissing van deze bussen kwamen binnen van de Hagelweg, de Verdistraat en de omge ving van de Heise- en Deurneseweg. Alle brievenbussen werden elders terug gevonden. Zeker is, dat de brievenbus sen in Heide door jongere knapen uit de grond zijn getrokken. De politie hoopt middels getuigen achter de identiteit van de daders te komen. Mogelijk door te veel drank ver nielde een inwoner van Venray met een bierpul in de Grotestraat een etalage- ruity van Minishop. Dank zij getuigen die een goed signalement van een ver dacht tweetal kon geven, heeft de politie deze personen aangehouden, Een> van Hen gaf'toe da| Jriij de etalageruit had vernield. Naast het procesverbaal zal hij ook de rekening van de ruit gepresen teerd krijgen. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter ruimte aan de Buitenweg 4 te Venray, t.n.v. J.A.G. Hendrickx; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Deurneseweg 131 te Ysselsteyn t.n.v. J. Effing; het bouwen van 4 premiekoopwo ningen aan de Urbanusweg te Leunen, t.n.v. Bouwbedrijf M. Peeters BV Gen. Dempseystraat 15 te Swolgen; het uitbreiden van een woning aan de Niessenstraal 2 te Venray, t.n.v. C. Verhey. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens aan deze bouwplannen mede werking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 21 maart 1986 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 20 maart 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. ging mag op dit moment als tot haar af nemers rekenen: de Nederlandse Spoor wegen (o.a. dieselreparatiewerkplaats Tilburg), Thijssen Edelstaal, Hoechst, Globe Tegelen, lnalfa, Hermus en Jako te Venray. levens hangen in diverse sporthallen de infraroodverwarmers en als uniek project enkele z.g. luchthallen welke door luchtdruk overeind worden gehouden. Ook een aantal kerken is reeds van een dergelijk verwarmings systeem voorzien met als grootste pro ject de Eusebiuskerk in Arnhem (zie Fo to). De aanleg hiervan is een puur Ven rayse aangelegenheid geweest. GoGas Benelux Venray leverde de apparatuur en een Venrays installatiebedrijf zorgde voor de aansluitingen. Ook in België en Luxemburg zijn gro te installaties geplaatst. Besparingen welke met dit systeem worden bereikt zijn door onafhankelijke instanties vast gesteld op ca 50% t.o.v. lucht verwar ming. Het ministerie van economische zaken heeft dit systeem dan ook opge nomen in de lijst van sterk energie besparende systemen waarbij een extra premie op de normale WIR-premie van 10% wordt verstrekt. Het ziet er naar uit dat Theo Michiels thans zijn belangrijkste start heeft ge maakt nu binnenkort de vestiging Go- Gas Benelux als volledig .zelfstandig dochter van GoGas Dortmund verder op de Benelux markt gaat opereren.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 14