™)b.V. Een huwelijkskado van Uw drukker ZEELEN Yd BURGT KAMERS GEZOCHT COMMUNIE JURKJES PAKJES leder z'n vak! Schoolstraat 27 5801 BN Venray Telefoon: 04780-83636 VELE SCHOOL TYPEN VAN LBO t/m VWO WIEL POELS dakbedekkingen Extra aanbieding vóór prijsverhoging AUTO WASSEN FR. V. GERVEN SERVICESTATION B.V. Dat krijgt U, als U als a.s. bruidspaar bij ons zo'n mooie trouwkaart uitzoekt uit de Intercard-kollektie. Wij helpen U graag met de tekst en zorgen voor mooi drukwerk. Kom eens langs. 1 intcrcnril een leuke verrassing. Drukkerij van den Munckhof vierlingsbeek, vlasakker Vrijstaand landhuis met grote garage c.v. en ca. 535 m' grond. Ind.hal met tegelvl., toilet, ruime keuken met luxe inr. en app.; bijkeuken met tegelvl.; woonkamer met balken pl. thermopane en tegelvl. Verd.: badk. met ligb., toilet, v.w., 3 slaapk. Vliering boven garage. Vraagprijs f 210.000,- k.k. wanssum, helling Gemoderniseerd voormalige boerenwoning met garage (6125 m2), voorzien van olie c.v. Opp. grond ca. 7.000 Ind. Entree/hal, eetkamer, woonkamer, werkkamer, kelder keuken met goede inrichting, achterentree, toilet, badka mer met ligbad en wastafel, dubbele berging, garage Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met toilet en wastafel. Bergzolder met vaste trap. Kap geïsoleerd Aanvaarding in overleg. Koopsom f 220.000,- k.k. smakt, st. jozeflaan Zeer vrij gelegen vrijstaand woonhuis met grote ga rage voorzien van zolder en ca. 1200 m' grondopp Ind. entree, hal, woonkamer met schouw en balken- plafond, ruime keuken, kelder, bijkeuken, betegelde doucheruimte, toilet, grote berging; verd.: 3 ruime slaapkamers met schrootjes plafond. Overloop be- schroot. Aanvaarding in overl. Vraagpr. f 162.000,-k.k. siebengewald, boterdijk Modern en ruim halfvrijstaand woonhuis met c.v., garage. Indeling: ruime hal; toilet, L-vormige woonkamer, uitge bouwde keuken met mod. inr. met div. app.; bijkeuken; verd.: overloop; 3 slaapkamers; badkamer, v.v. ligbad, wastafel en toilet; bergzolder met trektrap. Aanvaarding terstond mogelijk. Koopsom f 126.000,- k.k. overloon kuluutsheuvel. Luxe landhuis op 1500 m2 grond met mooie en vrije ligging met bl. vrij uiz. op bos en landerijen. Voorz. van c.v., gar en tal van extra voorz. Woonk. met o.h., plavuizen e.d. half open keuken met luxe inr, groot ged. overd. terras; hoofdsl.k. met eigen badk. logeerk. met douce v.w werkk. of slaapk.; c.v. ruimte aansl. w.a.; garage; div. kelderruim tes, prachtig aangelegde tuin. Aanvaarding in overleg Koopsom f 287.000,- k.k. oostrum, herenpasweg Te koop sfeervolle büng. met c.v., garage en 750 m! grond, rondom geisol., vrije ligging, ind.: hal, toilet, woonk., keu ken met uitg. inr. zitk., 3 slaapk., studeerk., badk. met zit bad, doka, garage, overdekt terras. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 218.000,- k.k. oostrum. geijsterseweg Grotendeels gerenoveerde woonboerderij met c.v. en in to taal 3470 m2 grond, met mooie en vrije ligging aan de rand van het dorp. Ind.: entree/hal, met trappenhuis en vide; zij kamer, woonkamer (40 m2), eetkeuken met compl. inr. bij keuken, toilet, douche, werkkeuken, garage; (hooi)schuur. Verd.overloop, 4 slaapkamers, zolderkamer, prachtig aan gelegde tuin, ged. bestaande uit weiland, moestuin, vijver, tuinkas, div. schuren. Het pand is voor meerdere doelein den geschikt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 288.000,- k.k. melderslo math. claassenstraat Halfvrijst. woonh. met c.v. en ruime en vrije tuin met hou ten berging. Ind hal. toilet, living met open haard, eetka mer met open keuken, waskeuken, garage, verd.: overloop. 3 slaapk., badk. v.v. ligb., douche, v.w. en toilet; 2e verd vaste trap, bergz., c.v.-ruimte. Beg. gr. v.v. thermopane begl. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 136.000,- k.k. swolgen, hulsweg Komfortabele woonboerderij met inpandig logeer-app., ge heel v.v. c.v., grondopp 2.085 m2. Prachtige en rustige lig ging aan rand van dorp. Ind.: hal/vide, toilet; woonk., keu ken; waskeuken; studeerk.; hobbyruimte; garage voor 2 au to's; paardenstal; 4 ruime slaapkamers; badk. kompl. Lo- geerapp.: entree, douche, woonkamer met kompl. keuken; slaapkamer. Het pand is gescheiden dan wel als geheel te bewonen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 310.000,- k.k. swolgen nachtegaallaan Vakantie-bungalow met c.v. geheel gemeubileerd en inger voor 6 pers. Ind.: portaal woonk. met o.h. tegelvl. keuken met inr, dubbele bak, 2 sl.k. met stapelbed, 1 oudersl.k douche/toilet met v.w. berging Koopsom all-in: f 48.000.- U het Uwe... Wij verkopen huizen. Ook van UW HUIS VERKOPEN weten wij waarschijnlijk meer af dan U (denkt). Daar zijn we dan ook de hele dag mee bezig. makelaardij in onr. goederen ZEELEN Yd BURGT UU B.V. laaghuissingel 82. hoek k. v. egmondstr., venlo schoolstraat 27, hoek passage venray oirlo, gunhoekweg Te koop een bijz. fraai gerenoveerd en gemoderniseerd voorm. boerenwoonhuis met c.v., eenv. zwembad, diverse stallingen en in totaal 3450 m2 grond. Het pand heeft een mooie en rustige ligging. Ind.: hal, toilet, eet/werkk. met aangrenzende keuken, gr. living met studiehoek (ca 90 m2), alles met plavuizenvloer etc., berging, c.v., achterentree, sauna, slaapk., met luxe badk., Verd.: overl. 3 slaapk., badk., grote slaap/livingruimte, kelder. Totale inhoud woonhuis ca. 1225 m2. Aanvaarding in onderling overleg. Koopsom n.o.t.k. meerlo, bernhardstraat Goed onderh. halfvrijst. woonhuis, garage en 430 m2 grond. Ind.: hal, toilet, woonk. met parket en schouw, ruime voll. inger. keuken; kelder- en muurkast. Verd.: 2 muurkasten, douche, 3 slaapk., vrije achterom. Vraagprijs f 109.500,- k.k. holthees kapelstraat Schitterend verbouwde, geheel gerenoveerde en gemoder niseerde voormalige boerenwoning met ca 2365 m2 grond Ind: ruime betegelde hal met garderobenis, living van ca 100 m2, met zithoek, eethoek, o.h. hoek betegeld, zeer ruime keuken met eiken inrichting en app. eveneens betegeld, bij keuken, grote slaapkamer, met aangrenzende badkamer, ligb. douche, toilet, dub. v.w. zeer grote berging/garage/schuur va ca 200 m2. Verd. Vide met over zicht over gehele living, 3 ruime slaapkamers, zolder, hoby- ruimte, ca 200 m2 Aanvaarding in overleg. Koopsom f 279.000,- k.k. meerlo, irenestraat Modern en zeer goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en c.v. Vrije achtertuin. Ind.: hal, toilet, zitka mer met open haard en tegelvloer, eetkamer met keuken (tegelvloer), berging, verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, bergzolder met trektrap. Aanvaarding in overleg. Koopsom n.o.t.k. maashees, de goeystraat Halfvrijstaand woonhuis met aanbouw, c.v., berging, gara ge, grote tuin 500 m2 en vrij uitzicht aan achterzijde. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en grote ee thoek, ruime woonkeuken met balkenplafond, verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en vaste wastafel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 135.000,- k.k. leunen, albionstraat Te koop, horecapand met uitstekende reputatie met boven woning. Geheel voorz. van c.v. Horeca bestaat uit bar, eet zaal, feestzaal en bedrijfskeuken. Parkeren op eigen grond (ca. 20 auto's). Woning met o.m. 3 slaapk., luxe badk., L- woonk., keuken, garage. Aanvaarding terstond. Koopsom pand f 285.000,- k.k. horst. nieuwstraat Zeer goed onderhouden verbouwde tussengelegen woning met c.v. en grote tuin. Ind.: entree, hal met tegelvloer, toi let, ruime woonkamer met parketvloer, ged. schrootjes en fraiie open haard. Half open keuken met schrootjes plaf. en tegelvloer, bijkeuken met aansl. voor w.m., fietsenberging. Verd.: overloop met schrootjesplaf., badkamer met bad en v.w., 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met balkon. 2e verd.: bergzolder en slaapkamer. Aanvaarding vrijwel terstond. Vraagprijs f 109.500,-k.k. horst, henri dunantplein Ruim goed onderhouden geschakeld woonhuis met c.v. en tuin met vrije achterom. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met tegelvloer, vloerverwarming, ged. schoon metselwerk en ged. granietpleister, halfopen keuken, ruime berging Verd.: ruime overloop, 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. Grote zolderruimte met vaste trap. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 99.500,- k.k. geysteren, st. wilbertsweg Riante villa met atelier, c.v. en 1400 m2 grond, gelegen op prachtig punt in Geysteren met vrij uitzicht over de Maaslanderijen. Hal, toilet, living (55 m2), keuken (25 m2), kelder, waskeuken, hobbyruimte, atelier, 4 slaapkamers, badkamer. Voortreffelijke staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 300.000,- k.k. castenray, horsterweg Luxe halfvrijstaand woonhuis gelegen in centrum van dorp. Ind.: hal, ruime betegelde keuken met luxe inrichting, woonkamer voorzien van parket, kelder, verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer. Zolder. Pand is voorzien van uitst. isolatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 158.000,- k.k. te huur WINKELCENTRUM VELTUM 3 winkel-units, allen voorzien van pui, toilet, aanrecht, was gelegenheid en centrale verwarming. Opp. van ca. 50 m2 tot ca. 80 m2. Aangrenzend ruime parkeerplaats. Aanvaar ding: terstond, diverse branches mogelijk. Huurprijs f 160,- per m2 p j. blitterswijck van lyndenstraat Vrijst. bungalow met c.v. garage en 620 m2 grond, luxueus pand in uitst. staat van onderhoud Ind hal, ruime zitk met open haard, keuken met uitgebr. inr. en veel app. bijkeuken, studeerk. 3 sl.k badk. ligb. douche, toilet. Geh. pand voorzien van tegel vloer. tal van extra voorzieningen. Aanvaarding in overleg. Vraagpr. n.o.t.k. venray, veltum Luxueus halfvrijst. woonh. met c.v., garage en veel isolatie. Ind.: hal, L-kamer met open haard, luxe keuken, bijkeuken, toilet; verd.: 3 slaapk., badk. met ligbad, douche, toilet en wastafel; 2e verd. vaste trap, bergzolder, slaapk. Zeer mooi woonhuis met achtertuin op het zuiden. Aanvaarding in overleg. Koopsom op aanvraag venray, langstraat Ouder winkel/woonhuis met aanbouw; grondopp. ca. 5.65 aren Ind winkel (ca 21 m2), achterliggend magazijn (48 m2) met toegang via verbouwde achterom, woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, badkamer met ligbad, kel der. Verd 4 slaapkamers, totale inhoud winkel/woonhuis incl. aanbouw ca. 475 m3 Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165 000,- k.k. venray, serenadestraat Gesch. woonhuis met v.v. garage en tuin op z.w. Ind. hal, toilet, c.v. ruimte, ruime woonk. met open keuken met ei ken inr. Verd. 4 slaapk. badk. met ligbad, toilet en v.w Mooie ligging in rustige woonwijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 117.000,- k.k. venray, sarabandestraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met ruime in pandige garage, vrije achterom en ca. 230 m2 grond. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonkamer mt tegelvloer, half open keuken, verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w.; zolder bereikbar via vlizotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagpr. f 129.000,- k.k. venray, nieuwlandstraat Halfvrijstaand woonhuis met winkelruimte nabij centrum Ind.: hal, toilet, keuken met tegelvl. woonk. douche kelder, Verd.: 4 sl.k. zolder Winkel 115 m2. Koopsom f 138.000,-k.k. venray, merseloseweg Centraal gel. goed onderh. vrijst. woonhuis met grote gara ge en tuin. Ind. hal, tegelvl., grote woonkeuken, grote kel der, woonk. met dubbele begl., berging. Verd.: badk met zitbad, toilet en v.w., 4 ruime slaapkamers Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 185.000,- k.k. ven ray, Tangstraat Karakteristiek vrijstaand woonhuis met c.v. en mog. tot bouw van kantoor- of praktijkruimte in achtertuin. Zeer ge schikt voor adv., adm.kant., ass.kant. o.i.d. Ind. huis: vest., hal, zitk., mod. keuken met eetk., bijkeuken, badk. met ligb., berging, kelder; 1e Verd.: 3 royale slaapk., hal; 2e verd.: vaste trap, 2 slaapunits. Ligging in centrum. Voortr. staat van onderh. Aanv. in overleg. Vraagprijs f 225.000,- k.k. leunen, past. strijkerstraat Onder arch, gebouwd vrijstaand woonhuis met c.v. en garage, uitgevoerd in schoon metselwerk. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer, zitkuil, open haard, open keuken, bijkeuken, studiehoek. Verd. 4 slaap kamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Veel privacy, goed onderhouden. Vrij uit zicht op landerijen Aanvaarding in overleg. Koopsom n.o.t.k. meerlo, beatrixstraat Fraai gelegen vrijstaand woonhuis met garage, ca. 300 m2 grondopp. en een prachtig uitzicht over lan derijen. Ind. entree, hal, toilet, ruime woonkamer met parketvloer, zeer ruime keuken met luxe inrich ting en app. en tegelvloer, berging. Verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en v.w. Zolder bereikbaar via vliso trap. Pand is voorzien van thermopane en rolluiken. Tuin is gele gen op zuiden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 168.000.- k.k. venray, langeweg Centraal nabij centrum gelegen goed onderhouden half vrijstaand woonhuis. Ind.. entree, hal, toilet, geheel inge richte keuken met app., kelder, woonkamer met tegelvloe en schouw. Verd.: 3 ruime slaapk., badkamer, 2e verd.: zol derruimte en ruime slaapkamer. Vrijstaande garage met ber ging. Tuin op zuiden. Vraagprijs f 159.000,- k.k. venray, isabellahof Uitstekend onderhouden halfvrijstaand woonhuis met gara ge en tuin, opp 345 m2. Ind. entree, toilet, woonkamer met eethoek en mog. voor o.h., keuken. Ie Verd.: over loop, toilet. 3 slaapkamers van goed formaat waarvan 2 met balkon, badkamer met ligbad, v.w en w.m. aansl.; 2e Verd.: bereikbaar via vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaap kamer; Het pand heeft een inhoud van 530 m3. en is geheel geisoleerd. Aanvaarding terstond. Koopsom 1 186.000,- v.o.n. venray berg kwartier Halfvrijstaande patiobungalow met cv garagebox en tuin. Ind.: entree, hal, woonkamer met o.h. schuifpui naar patio, open keuken, slaapgang, toilet, alles met tegelvloer, 3 sl.k. douche met v.w. hele hgis schrootjes plafond, zonnescher men Vraagprijs op aanvraag venray, gerbrandystraat Halfvrijstaand woonhuis met garage, c.v. en zeer gunstige ligging t.o.v. het centrum. Ind.: gang, toilet, keuken, kel derkast, woonkamer, verd. overloop, 3 slaapkamers, grote muurkast, douche, bergzolder met trektra;i. Aanvaarding terstond. Koopsom f 119.000,- k.k. venray, kruidenlaan Zeer goed onderh. halfvrijst woonhuis met c.v. en berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer, open keuken met inr., tegelvl bergkast. Verd.: ruime inloopkast, 2 ruime slaapkamers. Pand is geïsoleerd. Koopsom f 97.500,- k.k. venray, alexanderhof Te koop. een gesch. woonhuis met inp. garage, c.v., vrije achtertuin op het zuiden, mooie ligging. Ind.: hal, toilet, woonk. met open haard, keuken met eethoek, verd.. overloop, 3 slaapk., wast bal kon, badk. met ligbad, wast. en toilet. Bergzolder met trektrap Garage met bergzolder. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 1 132.000.- k.k. MAKELAARS EN ASSURANTIEKANTOOR DIR. W.A.O. VAN SOEST Laaghuissingel 82, 5913 EV Venlo, Telefoon: 077-11852 (4 lijnen) SCHOLENGEMEENSCHAP STEVENSBEEK Door het samengaan van de scholengemeenschappen Stevensbeek en St. Tunms en de toekenning van het VWO is de nieuwe scholengemeenschap ontstaan met veel onderwijsmogelijkheden zoals: VWO. HAVO, MAVOLEAOLDGO en LAO. Na het LBO of MAVO kunnen twee vormen van KMBO gevolgd worden: op adminstratief-en agrarisch gebied Individuele gerichtheid,uniek De individuele gerichtheid met het oog op tussentijdse horizontale en verticale doorstroming in de scholengemeenschap Stevensbeek is uniek voor de regio. Schooltypen V.W.O. (Voorbereidend wetenschappelijk onderwijs) 6 jaar. H.A.V.O. (Hoger algemeen voortgezet onderwijs) 5 jaar. M.A.V.O. (Middelbaar algemeen voortgezet onderwijs) 4 jaar. L.E.A.O. (lager economisch en admininstratief onderwijs) 4 jaar. L.D.G.O. (Lager dienstverlenings- en gezondheidszorgonderwijs) 4 jaar. Het L D G O is voortgekomen uit het L H N O (Lager huishoud- en nijverheidsonderwijs). L.A.O. (Lager agrarisch onderwijs) 4 jaar. Vraag vrijblijvend de overzichtelijke folder aan Scholengemeenschap Stevensbeek Inlichtingen: Adjuncl-direcleur P. Gommans. Tel 08858-1785 Postbus 14. 5845 ZG St. Anthonis Aanmeldingen: Postbus 14 5845 ZG St. Anthonis Tel 08858 1657 Voor al Uw renovatie of nieuwbouw Prins Hendrikstraat 13 5802 BD Venray Tel. 04780-87290 Dujardin Vieuxf 16,95 Goblet jeneverf 16,95 Bokma jeneverf 17,50 (geldig t.m. 1 maart) Voor al Uw dranken. Guldens voordeliger.. Leen en's Dranken Venray bv Henseniusstraat 1 - 3 VENRAY Tel. 04780-81801 in de self-service hogedrukwasserette of in de enigste in Venray e.o. VOLAUTOMATISCHE BORSTELMACHINE dan naar Raadhuisstraat 30 Venray voor grote en kleine kantoormachines kantoormeubels kantoorinstallatie KANTOORBOEKHANDEL van den munckhof b.v. Grotestraat 68 Venray telefoon 04780 82727* en vele leuke kombinaties Een bijzondere mooie sortering bij Yea JEUGDMODE HOFSTRAAT 2 VENRAY ROUWDRUKWERK drukkerij v.d. munckhof l^y-1 RAMEN-DEUREN SCHUIFDEUREN VERANDADAKEN VOOR NIEUWBOUW EN RENOVATIE ALUMINIUM ramen, geïsoleerd. Geen condens. Kleur naar keuze. KUNSTSTOF ramen, systeem Stöckel wit/bruin Unieke Afdichting Practisch elke vorm. elke afmeting en COMPLEET AFGEWERKT. Vergelijk prijs en kwaliteit!!! Horsterweg 31 5811 AA Castenray, tel. 04787 1481 Grotestraat 68 Venray Tel. 04780-82727 Kamer vrij, maak iemand blij. Telefoon 85251

Peel en Maas | 1986 | | pagina 2