60 AGENDA 10e Vlakwatercross: een jubileum waardig! GEVONDEN Samenstelling lijst fraktie Van de Vorle PEEL EIM MAAS Gemeentebestuur bezorgd over het toenemen van vandalisme PEEL EN MAAS Play back en soundmixshow CDA Venray weer met lijst 1 PK'85 Vierlingsbeek Gespreksgroepen alleenstaande ouders Raadslid Hendriks wil verbod verkoop Zuidafrikaans fruit PEEL EN MAAS VENRAYSE MONUMENTEN GESLAAGD SPORTHAL DE WETTELING Gemeente garantie kost de gemeente veel geld De Venrayse atletiek beleefde afgelo pen zondag onder winterse omstandig heden een goed geslaagde jubileum- cross. Als opening van een groot aantal festiviteiten rond het tienjarig bestaan kan deze cross als een schot voor de boeg gezien worden. Een evenaring van het aantal deel nemers, ondanks de steeds meer groeiende concurrentie van allerlei trim- evenementen, mag als een voor zich sprekend feit gezien worden. Wat aan deze cross vooral opviel was de deelname van atleten van buiten de Limburgse grenzen. Met name de loop voor de heren en veteranenloop over 11400 m, waarvoor wethouder van Oers het startschot loste, was een absolute climax. Met winnaar John van de Wanscm (Phoenix Utrecht) was de or ganisatie uiteraard in de nopjes. Van de Wansem moet gerekend worden tot de tien sterkste crosslopers hier ten lande. Na het eerste startschot voor de goed bezette Panken Scholieren- en vereni gingsloop ontsponnen zich in menige categorie interessante gevechten. De Bowling Bistrocross, met keuze uit 3800, 7600 of 11400 m trok weer een geweldig goed aantal deelnemers. Om 12.00 uur gingen de wedstrijd atleten van start met de pupillenwed- strijden. De Venrayse atleten beslisten in een aantal categorieën de strijd om de klubtitel.' Zo kunnen Eefje Hoedemae- kers (pup. A), Meta Leeuwenburg (meisjes D). Michel Steegs (jongens q, Sandra Hofmans (meisjes B), Paul Wijnhoven (jongens A), Leon Dorssers (jongens B) en Yvonne Cybulski (meis jes A) zich reeds klubkampioen noe men. In de hoogste categorieën is de strijd eveneens gestreden. Bij de heren legde Paul Coppus echter Gerrit Loonen in de laatste twee ronden4teLvuur nader aan de schenen. Laatstgenoemde hield echter stand en verzekerde zich met eèn voorsprong van 15 seconden van de klubtitel. De strijd bij deze erg sterk bezette herencategorie spitste zich toe tussen John van Wansem en Menno Groenendaal. Van de Wansem dicteer de de 11400 m lange cross en liet de mentaal zeer sterk lopende Menno Groenendaal uit Zevenaar geen moment langszij. John van Wansem, behorende tot de Nederlandse cross-elite, toonde zich zeer tevreden over het Venrayse parcours. Snel, afwisselend en doch hier en daat wat smal. Menno Groenendaal moest wederom genoegen nemen met een 2e plaats. Ton Klerxs (AV Weert) klasseerde zich als 3e in 36.12. Jan van Oss (AV Valkenswaard) reeds tweemaal winnaar in Venray, moest genoegen nemen met een 4e plaats in 36.17. Johan Kuypers, eens lid van AV Venray Regio, klasseerde zich als 5e in 36.47. Winnaar van de Wansem legde de afstand af in 35.16 en was precies 4 se conden sneller dan Menno Groenen daal. Bij de veteranen legde AV Liemers Zevenaar-atleet Gert Jolink beslag op de overwinning in 38.16 voor de in Venray zeere bekende Zjef Budzijn. Budzijn, winnaar van de Rank Xerox Halve Marathon in 1984, legde de afstand afin 39.01. Nederlands kampioen Wolter Scha- pelhouman uit Steenwij k werd 5e achter Lau Winhoven (AV Venray). Bij de veteranen 2 won de AV Venray atleet Jo Verlinden overtuigend in 41.29. Bij de dames won veterane Corrie Keyzers (AV Weert) in 17.10 met gerin ge voorsprong op Lenie van de Poel (De Spartaan Lisse). Op 1 februari 1987 steekt de AV Venray Regio van wal met de 1 le Vlak watercross. Voor het zover is echter or ganiseert AV venray regio op 16 maart een klub- en trimcross op het Vlakwa- terparcours. Zowel trimmers als wed strijdatleten kunnen hieraan deelne men. Op 19 en 20 april volgt dan de officiële baanopening, terwijl op 30 april de 3e Koninginneloop in het Venrayse centrum gehouden wordt. Voor de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart a.s. heeft de fraktie Van de Vorle de kandidatenlijst nu kompleet samengesteld. De samenstelling is van dien aard dat de verschillende wijken en maatschap pelijke organisaties zoals: wijkraden, de werkgroep woonlasten, de bejaardenbe- langen, de vakbond en de sociale dienst verlening, waarbij aan achterstandsge- vallen en minderheden gedacht wordt, volledig aan hun trekken komen. Tweederde deel van de kandidaten lijst is bovendien lid van de vakbond en zeven kandidaten zijn lid van de P.v.d.A. geweest. 1 Joost van de Vorle Centrum 2 Gerrit Lemmens Veltum 3 Hannie Fassotte Brukske 4 Mat de Bruyni Centrum 4 Matti de Bruyni Centrum 5 Piet Croymans de Wieën 6 Mies Baur Brukske 7 Chris Smeets Landweert 8 LoTroisfontaine Desselke 9 Jan Mulder Zuid 10 ToonOphey Centrum 11 Jep Stiphout Brukske 12 Sannie Scholts Veltum 13 HansBuursman Landweert 14 Marius van Leeuwen Brukske 15 AndréWeijts de Wieën 16 Bert van Wijk Centrum 17 Theo van de Vorst Landweert 18 LeoGhielen Oostrum 19 Nellie Claessens Centrum 20 John Marks Brukske BEMIDDELING DOOR POLITIE VIEL VERKEERD UIT Op de Langstraat was een ruzie ont staan tussen een inwoner van Venray en een dame. Bemiddeling van de politie viel verkeerd uit, want de jongeman werd zo agressief, dat hij met zijn hoofd een ruit vernielde. Hij werd aangehou den en voor kalmering ingesloten. Later bekende hij dat hij in een agressieve bui, daags daarvoor, een verkeerszuil aan de Julianasingel omver had getrokken. Ook hiervoor zal hem de rekening worden gepresenteerd. Na kalmering werd hij huiswaarts gezonden. 'n leesbare krant Onbekenden hebben in het weekeinde van 7 op 8 september 1985 de dakbedek king, dakontluchting en een lichtkoepel vernield van de basisschool ,,De Foeke- pot". De gemeenteraad kreeg het voor stel gepresenteerd de kosten van herstel voor rekening van de gemeente te laten komen. De heer Driessen (CDA) herinnerde er aan, dat het herstel van vernielingen door vandalisme zo zachtjes aan de pan beginnen uit te rijzen. Uit een overzicht van vernielingen was hem gebleken, dat in het afgelopen jaar 32 vernielingen aan scholen waren aangericht met een totaal schadebedrag van maar liefst 18.285,7 Omdat in het afgelopen jaar voor een totaalbedrag van 147.000,- was ver nield wilde hij toch wel graag, dat er maatregelen zouden worden genomen om vernielingen zoveel mogelijk tegen te gaan. Hij vroeg het college of er enig ver band bestond tussen het toestemming geven aan enkele grafitti-kunstenaars om een muur aan de Schoolstraat te „beschilderen" en de „verfspuitbussen- explosie", die daarop volgde. De scho len in Brukske, de Laterije en het via duct over de Oirloseweg moesten het ontgelden. Uiteraard kon burgemeester Defesche geen verband aantonen, maar ook hij vond het een ergerlijk gedoe wanneer men op zo'n wijze muren en viaducten bekladt. Wethouder J. van Oers vond de toe name van het vandalisme een bron van grote zorg en wat het bewerken van mu ren met spuitbussen betreft zei hij, dat het reinigen van de muren ook door de gemeente moet worden betaald. De heer B. Kersten tilde evenwel niet zo zwaar aan de spuitactiviteiten. Hij noemde dat eigentijds gedrag van de jeugd, die op deze manier zich in de kunst wil uiten. „Dat behoort helemaal tot de hedendaagse samenleving". Zijn mening kreeg echter geen bijval van de andere raadsleden. De heer v.d. Vorle had ontdekt, dat alleen scholen aan vandalisme blootstaan, die min of meer afgelegen in het groen liggen. Volgens hem blijft b.v. Coninxhof buiten schot omdat deze school midden in de bebouwing staat. Hij pleitte derhalve voor het snoeien van bomen en struiken rondom de scho len die het uitzicht belemmeren. uw weekblad Onder het motto „artiest 1986" worden er in Venray een aantal Play Back en Sound Mix shows gehouden. De eerst - volgende is gepland op zaterdag 1 maart, zaterdag 29 maart, 30 april Koninginnedag, zaterdag 31 mei en zaterdag 28 juni. Verder nog in september, oktober en november, waar de artiest(cn) 1986 bekend zullen worden gemaakt tijdens een grandioze slotavond. De evenementen vinden allemaal plaats in het wijkcentrum de Kiosk in Brukske te Venray aanvang 19.30. Dus iedere Sound Mixer of Play Backer kan hier aan meedoen, men moet zich wel opgeven bij de organisatie Iedere avond zijn er prijzen te winnen. Tevens wordt er op 29 maart in de Kiosk een grote Rommelmarkt en een mini Fancy Fair met tombola gehouden aanvang 10.30 uur. Hebt U thuis nog spullen liggen waar U niets meer mee doet, en deze ter beschikking wilt stellen dan kunt U de organisatie hierover bellen en die zorgen dan dal alles bij U wordt opgehaald. Wij willen als van ouds er weer gezellige en spannende avonden van maken. Voor inlichtingen of opgave of het ter beschikking stellen van spullen kunt U bellen 04780-80490, 04780-10008 of O4780-85847. Gaarne zien wij Uw reactie tegemoet. Fanclub Richard Venray. De verkiezingen voor een nieuwe ge meenteraad op 19 maart a.s. naderen met rasse schreden. Nog een kleine zes weken en de keuze van de Venrayse be volking zal duidelijk zijn. Het CDA gaat optimistisch de verkiezingsperiode tegemoet. Officieel is het CDA vanmid dag op het gemeentehuis door het cen traal stembureau in de lijstnummering als nr 1 geplaatst. Als LIJST 1 - CDA Venray presenteren wij in deze afleve ring van Peel en Maas onze kandidaten. Het campagneteam staat klaar om de komende weken met de kandidaten en de bestuursleden een actieve campagne te voeren. U zult het CDA de komende weken in velerlei vorm tegenkomen in de Venrayse samenleving. Uitermate verheugd zijn wij over de komst van on ze minister President Ruud Lubbers op vrijdag 14 maart in de Schouwburg. Sa men met Bert de Vries; partijvoorzitter Bukman en alle CDA ministers zal hij in gesprek gaan met U als kiezer. Reser veer deze datum. Ook onze CDA- gemeenteraadskandidaten met Joos Truyen als lijsttrekker zullen zich uit drukkelijk in de campagne aan alle be woners gaan manifesteren. Kortom het CDA komt U tegen. Tijdens de algemene ledenvergade ring van PK 85 op 30 januari j.l. is de lijst van kandidaten voor de gemeente raadsverkiezing van 19 maart 1986 definitief vastgesteld. De lijst ziet er als volgt uit: 1 Fons OpheijVierlingsbeek 2 Jan Koopmans, Holthees 3 Juul de Bont, Vierlingsbeek 4 Toon Weerts, Overloon 5 Mirjam Rutten, Overloon 6 Ger van Beekhuizen, overloon 7 Theo Verheijen, Maashees 8 Henk Broeren, Vortum-Mullem 9 Leo Nabben, Vierlingsbeek 10 John Arts, Overloon Binnekort start de Fiom in Venlo weer met gespreksgroepen voor geschei den ouders (mnnen en vrouwen). Je hoeft niet zielig te zijn om hieraan deel te nemen. Integendeel, je hebt elkaar juist heel veel te bieden. Je kunt met elkaar over de huidige situatie pra ten, b.v.: hoe lukt het je om de kinderen alleen op te voeden? Hoe verloopt de bezoekregeling? Onderwerpen die regel matig door de deelnemers besproken willen worden in onze gespreksgroepen. Daarnaast is het ook belangrijk om enige ontspanning in te bouwen in een praatgroep. Naast gespreksgroepen voor geschei den ouders willen we ook starten met een gespreksgroep voor gescheiden vaders. Voor deze groep is er nog ruimte voor 3 deelnemers. Voorts ligt het in de bedoeling, wan neer hiervoor tenminste voldoende be langstelling bestaat, te starten met een gesprekrgroep voor weduwen en we duwnaars. Elke groep bestaat uit tenhoogste 8 deelnemers, die lx per week, gedurende 10 achtereenvolgende weken bij elkaar komen (overdag of 's avonds). Elke bijeenkomst duurt ongeveer 2 uur. Deelndme is gratis. Voor opgave (liefst zo spoedig mogelijk) of meer informatie kun je terecht bij Fiom-Venlo, Heutzstraat 23a, tel. 077 - 548507 tussen 9 en 11 uur 's morgens. B.g.g. Fiom-hoofdbureau te Maastricht, tel. 043-214856. TE DIEP IN HET GLAASJE GEKEKEN De politie hield een 57-jarige Venray se bestuurder van een personenauto aan en constateerde dat die bestuurder teveel alcohol had genuttigd. Hij moest de bekende proeven ondergaan en kon met een rijverbod en aanzegging van procesverbaal huiswaarts keren. Het behandelen van ingekomen stuk ken door de gemeenteraad nam vorige week meer tijd in beslag dan de zeven officiële raadsvoorstellen. Het ging daarbij niet alleen om het schriftelijke antwoord van het college op door de heer J. Hendriks gestelde vragen over de neo-fascistische bijeenkomsten op de Duitse militaire begraafplaats in Ys- selsteyn, waarover wij reeds publiceer den. Ook de taak, welke de gemeente heeft om de bewustwording met betrekking tot de derde-wereldproblematiek onder de lokale bevolking te bevorderen, kwam uitvoerig ter sprake. Dit naar aanleiding van een brief van de ouders van Hanneke Naus. Hierin werd het werk van Hanneke in Peru onder de aandacht van de raad gebracht in ver band met eventuele steun aan ontwikke lingswerk van oud-Venraynaren in de derde wereld. Omdat deze vorm van bewustmaking van de bevolking tot op heden nog geen succes heeft gehad, probeerde de heer Jan Hendriks door middel van een mo tie een ander onderwerp aan te grijpen om de Venrayse bevolking bewust te maken: de boycot van Zuid Afrika. In de vraag van het gemeentebestuur van Deventer om een motie tot een sociaal-economische boycot van Zuid Afrika te ondersteunen, kwam hij met een eigen motie over hetzelfde onder werp maar dan toegespitst op Venray. Hij was er niet tevreden mee, dat zijn collega-raadsleden zich achter het voor stel van b. en w. schaarden om de De venter^ motie voor kennisgeving aan te nemen. Hij zag liever, dat de gemeente Venray ook een daad stelde. OPROEP TOT BOYCOT Volgens hem zou de Venrayse ge meenteraad zich moeten uitspreken: dat de Nederlandse regering het initiatief moet nemen tot een volledig sociaal-economische boycot van Zuid- Afrika; dat de gemeente Venray stappen onderneemt tegen de verkoop van Zuid- afrikaans fruit in Venray en met name strikte voorwaarden stelt om de ver koop van dit fruit op de wekelijkse markt stop te zetten en; dat de gemeente Venray een alge mene oproep doet aan de Venrayse win keliers om in de toekomst geen fruit of andere produkten uit Zuid Afrika meer te verkopen. De raadsvoorzitter, burgemeester De fesche, stelde, dat de gemeente onmoge lijk dergelijke bepalingen kon stellen bij het afgeven van marktvergunningen, omdat een dergelijke vergunning alleen nodig is voor een ordelijk verloop van de markt. De gemeente heeft niets te zeggen over de produkten, welke ter verkoop worden aangeboden. De heer A. den Brok raadde de heer Hendriks aan de oproep aan de Neder landse regering uit de motie te halen. De heer Hendriks vond dit een te vergaande afzwakking van zijn motie en weigerde. Daarop gaf de heer den Brok ook geen steun meer aan de motie, die hij aanvan kelijk wel ondersteunde. VERWORPEN Wethouder H. Willems voelde zich enigszins gechanteerd door de plotselin ge motie van de heer Hendriks en stelde voor de behandeling daarvan een maand uit te stellen. Maar Hendriks vreesde, dat de motie dan zo afgezwakt zou worden, dat hij er zelf niet meer achter kan staan. De VVD zag het nut van een dergelij ke motie helemaal niet in en de woord voerder van het CDA, de heer J. Poels meende, dat dan ook oproepen moeten volgen tegen andere regeringen die een verwerpelijk regime voeren. Uiteindelijk werd de motie in stem ming gebracht met het resultaat, dat zij werd verworpen. Alleen de heren Hen driks, v.d. Vorle en B. Kersten (PvdA) stemden voor. EEN ABONNEMENT WAARD! Nu het college van burgemeester en wethouders vorige maand heeft beslo ten een tiental panden toe te voegen aan de Venrayse monumentenlijst, kunnen wij weer even vooruit met onze serie „kleine monumenten", hoewel we in de meeste gevallen niet of nauwelijks van „klein" kunnen spreken. Deze (vervolg)serie komt in de plaats van de vorige week geëindigde reeks „De kerk in het midden". Wèl klein is in ieder geval het bakhuis met muurkapelletje aan de Hiept 3, waaraan wij deze week aandacht schen ken. Dit voormalige bakhuisje behoort bij de tegenoverliggende boerderij, be woond door de familie J. Bouten. Het tot monument verklaarde gebouwtje is thans in gebruik als veestal. Het dateert uit de 18e eeuw. Tegen de noordgevel is in de 19e eeuw aan de wegzijde een kleine muurkapel aangebouwd, toege wijd aan St. Anthonius Abt. Hierbij is gebruik gemaakt van smeedwerk uit de 17e eeuw. Dit is een van de weinig overgebleven bakhuisjes, die vroeger bij bijna elke grote boerderij voorkwamen. De bak oven en de verdere binneninrichting zijn uitgebroken. Wat resteert zijn het bak stenen huisje met zolder, gedeeltelijk gepleisterd, de eenvoudige muurankers en zaagtanden langs de topgevels. Het muurkapelletje is van donker rode baksteen een heeft een weinig voorkomende vormgeving. Voor de nis met spitsboog bevindt zich een ijzeren hekwerk. Ook het offerblok is nog aan wezig. De combinatie van bakhuis en muur kapel is bijzonder zeldzaam en voor Venray uniek. In verband met de architectonische en historische waarde, vinden b. en w. het van belang dit gebouwtje als monument aan te merken. Intussen heeft de Werkgroep Kruisen en Kapellen er voor gezorgd, dat het beeld van St. Anthonius Abt weer in de gerestaureerde muurkapel is geplaatst. Op zondag 19 januari j.l. werd een copie van het eeuwenoude beeld in de nis geplaatst in de oprechte hoop, dat het niet het slachtoffer van vandalisme wordt. De copie is gemaakt door de Venrayse kunstenaar Piet Clephas, daartoe destijds in staat gesteld door een fonds van Rank Xerox. Het origi nele beeld bevindt zich momenteel in het Venrayse museum. SSS». '>0^7 openbare bibliotheek LCt venray OPENBARE BIBILIOTHEEK afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 afd. voor volwassenen Julianasingel 33 venray. Tel.: 81970 Nieuwe aanwinst voor de jeugdafd. Als je van lachboeken houdt moet je Ben je belupklupt! geschreven door Ellen de Vries-Tijsinger eens lezen. Het gaat over Kiki en Michiel, een roodha rige tweeling. Hun vader en moeder maken de laaste tijd vaak ruzie. Hun vader Bas is een echte Pietje Precies en hun moeder Mara daarentegen de grootste sloddervos die er bestaat. Op een dag gaat Bas er vandoor omdat hij al dat gerommel zat is. Natuurlijk nemen Kiki en Michiel dat niet en ze bedenken de gekste plannen om die twee weer bij elkaar te krijgen. Ze worden daarbij geholpen door hun orginele buurvrouw Bebeloe en 2 geheimzinnge nedaillons. Het is al met al een dwaas boek, waarin veel te lachen valt. Toch is het ook een beetje ernstig, want het is niet alleen als je twee ouders het niet meer bij elkaar kunnen uithouden. Van deze tweeling kun je veel leren als het er om gaat hoe je twee mensen weer verliefd moet maken. Je kunt het boek Ben je belupklupt geschreven door Ellen de Vries-Tijsin ger lezen vanaf ongeveer 10 jaar. Het staat in de B kast. Vraag er naar in de Jeugdbibiliotheek van 27 jan. t.m. 2 febr. 1986 Donkerblauwe lederen handschoen Blauwe racefiets Zwarte damesfiets Zwarte herenfiets, merk Union Sevoy, framenr. 1586332 Zwarte portemon nee met inhoud. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. Wim Didden slaagde voor leraar Ne derlands en geschiedenis Interstudie Nijmegen. van 6 t.m. 13 febr. 1986 Donderdag 6 febr.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 RooyseVKtr. 22.00 Bekerwedstrijd Heren 1-Pan- cratius/VCH Vrijdag 7 febr.: 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB zaalv. vriendschappelijk programma Zaterdag 8 febr.Z: Geen programma. Zondag 9, maandag 10, dinsdag 11 febr. Karnaval, geen programma. Woensdag 12 febr.: 18.00-23.00 Badminton. Donderdag 13 febr.: 18.00-21.30 uur Manual tr. 21.30-23.00 Rooyse VK tr. De commissie voor financiële en economische zaken, die gisteren verga derde, werd als extra agendapunt ge confronteerd met een overzicht van de gevolgen voor de gemeente na „ge dwongen" verkoop van woningen met gemeentegarantie. Hieruit blijkt, dat dit de gemeenten handen vol geld kost. Ook het rijk, dat voor de helft van het ga rantiebedrag moet opdraaien, heeft hieraan een lelijke schadepost. Vanaf 1976 tot en met 1985 hebben eenentwintig gedwongen verkopen plaatsgevonden waarmee een totaal verlies van 852.000,— was gemoeid. Hiervan kwam 344.800,— ten laste van de gemeente. Het verlies wordt enigermate vermin derd in verband met terugbetalingen. In de loop van 1985 kwam van alle gedwongen verkopen vanaf 1976 een bedrag van 13.500,— terug waardoor de totale terugbetaling kwam op rond 54.000,—. Op het totale verlies is dit slechts een druppel op een gloeiende plaat. WOONLASTEN In de loop van 1985 werden vier wo ningen verkocht omdat de eigenaar in betalingsmoeilijkheden kwam. Het ging hierbij om een bedrag van 147.000,— waarvan 72.765,— ten laste van de ge meente komt. Uit het overzicht blijkt duidelijk, dat er een verschuiving is in de oorzaak van de betalingsmoeilijkheden. Tussen 1976 en 1985 waren als oor zaken aan te wijzen ziekte, ontslag, echtscheiding, werkloosheid, faillisse ment etc. In een enkel geval was er sprake van te hoge woonlasten. In de loop van 1985 zijn de te zware woonlasten in drie van de vier gevallen de oorzaak, terwijl in een geval vertrek naar buitenland als oorzaak staat aan gegeven. Op de gemeentebegroting is een bedrag van 150.000,— opgenomen om de gemeentelijke verliezen op te vangen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Zaterdag en zondag W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Maandag T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Dinsdag DR. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: Zaterdag F. DE MUINCK-KEIZER Tel. 88800 Zondag D.VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 Maandag J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Dinsdag T. VAN THIEL Tel. 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van hedèn vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 De Monnikskap is op 10 en 11 februari gesloten. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 Uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST V EN RA Y-YSSELSTEY N Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: Zaterdag en zondag B. RUYTEN, TEL. 81383 Maandag en dinsdag H. PEETERS, TEL. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggelovén wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In hel weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening^ Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur. en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur KAMERBEMIDDEL1NGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3