GEMEENTEPRAAT Agenda voor raadsvergadering van dinsdag telt slechts negen punten Voorlichting kiesrecht niet-Nederlanders Opleidingen voor alle diploma's in het gemeentelijk combi bad Verpachting kantine sporthal ,,De Wetteling" te Venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte. Bureau Voorlichting Spreekuur echtscheiding Verkeers- spreekuur Bouwvergunning aangevraagd Zaterdag wordt gedeelte- Langstraat afgesloten Hinderwet Hinderwet Afgaande op hel aantal agendapun ten, zou de openbare raadsvergadering van dinsdag 28 januari a.s., aanvang ze ven uur, wel eens een .makkie" kunnen zijn, die binnen een half uur is afgelo pen. De ervaring heeft evenwel geleerd, dat zelfs met een bescheiden agenda tóch lang vergaderd kan worden en dat zou dinsdagavond wel weer het geval kunnen zijn. TAAKOPDRACHT AMBULANTE DRUGHULP Door de gemeente Venlo is het ver zoek gedaan aan het gewest in casu de zestien samenwerkende gemeenten om de subsidiering van en beleidsverant woordelijkheid voor het drugteam over te nemen. Thans wordt de gemeenteraad voor gesteld in te stemmen met de regeling voor het bestuurlijk samenwerken tus sen de zestien gemeenten van het gewest met betrekking tot de ambulante drug hulp in de vorm van een taakopdracht aan het Gewest Noord Limburg. Voor 1986 kan de gemeentelijke bij drage per inwoner worden gesteld op 0,22. GEMEENTELIJKE HERINDELING De raad zal zich verder bezighouden met de door de provincie uitgebrachte discussienota over de gemeentelijke her indeling in Noord- en Midden-Limburg. Hierin wordt gesteld, dat ,,de grens tussen Venray en Meerlo-Wanssum in verband met de ligging van natuurgebie den nader dient te worden bezien". Hierover worden door Gedeputeerde Staten voorstellen van gemeentezijde met belangstelling tegemoet gezien. Sinds 18 september 1985 is in Venlo aan de Heutzstraat 23a het „spreekuur echtscheiding" geopend. Bij het spreekuur echtscheiding kan iedereen terecht met alle vragen op het gebied van (echt)scheiding. Het spree kuur staat open voor mensen die ge huwd of gescheiden zijn, mensen die sa menwonen, kinderen en jongeren. Ook kunnen anderen, die indirekt bij een scheiding betrokken zijn, een be roep doen op het spreekuur, bijv. leer krachten, familie, vrienden, huisartsen etc. en die met vragen zitten rondom (echt)scheiding. Het spreekuur geeft informatie, ad vies en zonodig korte begeleiding (maxi maal 3 gesprekken) op juridisch, maat schappelijk en opvoedkundig terrein. Hiervoor zijn gelijktijdig vier mensen beschikbaar: bali-medewerkster, ju riste, pedagoge en maatschappelijk wer ker. De hulp, informatie of advies van het spreekuur is gratis. Het spreekuur is een gezamelijk initiatief van instellingen in Noord Limburg. Een belangrijke reden voor de opzet van dit spreekuur is ge weest het versnipperde hulpaanbod bi (echt)scheiding. Daarnaast hebben veel hulpverlening sinstellingen de ervaring dat men di kwijls te lang wacht met het inwinnen van informatie of het vragen van advies. Hierdoor kunnen problemen, met name voor kinderen, in een later stadium uit de hand lopen. Op het kantoor van hel spreekuur is veel informatiemateriaal aanwezig (fol ders e.d.) over zaken die bij (echtschei ding spelen: voogdij, alimentatie, huis vesting, financiën, de positie van kinde ren etc. Het open spreekuur, waar iedereen zonder afspraak kan binnenlopen, is dinsdag van 18.30 tot 20.00 uur. Verder is het spreekuur op maandag, woensdag en vrijdag van 10.30 tol 13.30 uur en op dinsdag van 14.30 tot 20.00 uur. Telefonisch bereikbaar voor een eerste informatie of het maken van een afspraak met een of meerdere medewer kers: tel. 077-543766. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op donderdag 30 januari a.s. wordt vanaf 10.00 uur verkeersspreekuur ge houden in het raadhuis. Iedereen die opmerkingen heeft over bepaalde verkeerssituaties kan een af spraak maken om dit verkeersprobleem mondeling in het verkeersspreekuur ter sprake te brengen bij ambtenaren van de afdelingen Openbare Orde en Veilig heid, Onderhoud, Civieltechnische wer ken en Verkeer en aan de politie. Voor het maken van een afspraak kan men kontakt opnemen met de heer G. Rutten (tst. 344) of W. Gossens (tst. 159). Volgens b. en w. kunnen G.S. met de ze zinsnede alleen de gebieden „Land goed Geijsteren" en de „Diepeling" in Oirlo op het oog hebben. Het landgoed Geijsteren ligt verdeeld over de gemeenten Venray, Meerlo- Wanssum en Vierlingsbeek. Volgens b. en w. kan het landgoed niet worden on dergebracht onder één gemeente zonder wijziging van de provinciegrens en dat lijkt niet erg waarschijnlijk. Daarbij wordt getwijfeld aan het voordeel van het in één gemeente onderbrengen van het landgoed. Wat betreft de Diepeling, de ontgrin- dingsplas onder Oirlo met toekomstige recreatieve ontwikkelingen, zien b. en w. de noodzaak van grenscorrectie ook niet zitten omdat de praktijk heeft uit gewezen dat het gemeentebestuur van Meerlo-Wanssum een goede gesprekspartner is wanneer de ontwik kelingen nabij de Diepeling overleg en onderlinge afstemming vragen. Ook de gemeente Meerlo-Wanssum ziet een her indeling hier niet direct zitten. Vandaar dat de gemeenteraad wordt voorgesteld G.S. kenbaar te maken dat Venray geen termen aanwezig acht de grens met de gemeente Meerlo-Wans sum te wijzigen. OVERIGE AGENDA Onbekenden hebben in het weekeinde van 7 en 8 september jl. de dakbedek king, dakontluchting en lichtkoepel ver nield van de basisschool De Foekepot. De kosten van het herstel zullen, zo de raad daartoe besluit, voor rekening van de gemeente komen. De Stichting Katholiek Onderwijs Venray vraagt om vergoeding van de kosten voor het aanschaffen van meubi lair in verband met het realiseren van een gemeenschapsruimte in de vide van de Sint Petrus Bandenschool. Ten behoeve van een bouwaanvrage door de heer P. Willems voor uitbrei ding van zijn bedrijf aan de Peelweg 9 moet een voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Buitenge bied worden genomen. De heer Willems is in een voormalige champignonkweke rij een herstelinrichting voor bedrijfswa gens begonnen en heeft thans ruimtege brek. De geluidshinderverordening dient te worden gewijzigd nu het mogelijk is ge worden de boete te verhogen van 300,- tot 5.000,-. Hierdoor ontstaat een doelmatige strafrechtelijke handhaving van de geluidshinderverordening. Verder is er nog het voorstel van het college ten behoeve van het eigen perso neel een hypotheekregeling in te stellen. AFGEVOERD Op de agenda stond genoteerd het voorstel tot wijziging van de gemeen schappelijke regeling Gewesi Noord Limburg en vaststelling „Reglement in formatie raad en commissies inzake ge westaangelegenheden". Dit voorstel is van de agenda afgevoerd op verzoek van enkele fracties dit onderwerp nader besproken zal moeten worden in een ex tra vergadering van de commissie voor algemene zaken op maandag 17 februari a.s. om 17.15 uur in de b. en w. kamer. Op 19 februari a.s. starten de nieuwe zwemlessen voor kinderen vanaf 5 jaar (opleiding A diploma). De inhoud van het A-diploma is 25 m zwemmen met de kleren aan, 75 m schoolslag en 50 m rugslag en 1 min. watertrappen tot slot. Voor de zwemlessen is een indeling gemaakt en ziet er als volgt uit: Maandag en donderdag beginners 16.00-16.30 uur beginners 16.30-17.00 uur gevorderden 17.00-17.30 uur Dinsdag en vrijdag beginners 16.30-17.00 uur gevorderden 17.00-17.30 uur Woensdag en zaterdag beginners wo15.45-16.15 uur za. 11.00-11.30 uur gevorderden wo. 16.15-16.45 uur za. 11.30-12.00 uur Op 26 februari a.s. starten de nieuwe zwemlessen voor het B-diploma voor diegene die het A-diploma al behaald hebben. De inhoud van het B-diploma is: 100 m zwemmen met de kleren aan, 7 m geheel onder water en aansluitend 125 m schoolslag en 75 m rugslag, 1 min. watertrappen met de polsten boven wa ter tot slot. De lessen zijn op woensdag van 16.45 tot 17.15 uur. Op 26 februari a.s. beginnen de nieu we zwemlessen voor diegenen die het B- diploma al behaald hebben. De nieuwe zwemvaardigheidsdiplo- ma's zijn totaal verschillend van het A of B diploma. De opzet is dan ook om de kinderen bekend te maken met alle facetten van de zwemsport. Hieronder volgt maar 'n zeer korte opsomming van het totale pakket. Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart a.s. zullen ook niet- Nederlanders hun stem kunnen uitbren gen. Door een wijziging van de Kieswet is het actieve en passieve kiesrecht ver leend aan buitenlanders, van welke nati onaliteit dan ook, die minstens 5 jaar le gaal in ons land verblijven. Voor Venray betekent dit dat het kie zerskorps met ruim 600 personen extra wordt uitgebreid. De wetswijziging heeft geleid tot een landelijke voorlichtingscampagne onder het motto „Samen Wonen, Samen Stemmen". De televisiespot uit deze campagne wordt al regelmatig vertoond in de televisierubriek „Postbus 51". Het gemeentebestuur van Venray speelt, zoals bekend zal zijn, in op deze lande lijke campagne. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een woning met carport en hobbyruimte aan de Veulen- seweg 2 te Leunen, t.n.v. mevr. C.P.M. Janssen-Martens; het bouwen van een carport aan de Brennerlaan 5 te Venray, t.n.v. J.P. Grijmans. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 24 januari 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 23 januari 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Zo wordt ondermeer het schriftelijke informatiemateriaal over dit kiesrecht verspreid onder de nieuwe kiezers. Met het Regionaal Instituut Sociaal Cultu reel werk en met het Plaatselijk Educa tief Centrum is afgesproken, dat deze instellingen in hun gewone contacten met groepen van buitenlanders aan dacht besteden aan het kiesrecht. Met plaatselijke politieke partijen is overleg geweest over de wijze van benaderen van deze nieuwe groep kiezers. En last but not least, organiseert de gemeente Venray 3 voorlichtingsmidda gen over het kiesrecht. Op 25 januari wordt in het Spaans ontmoetingscentrum een voorlichtings bijeenkomst gehouden voor de Spaanse inwoners van Venray. Zaterdag a.s. zal het gedeelte van de Langstraat tussen de Blauwververstraat en de Weg in den Berg voor het door gaande verkeer worden afgesloten tus sen 13.00 en 17.00 uur. Het verkeer zal in die periode worden omgeleid via de Blauwververstraat, Veltumse Kleffen en Weg in den Berg. Ook de Zuid-Ooster bussen zullen deze omleiding volgen. Het afsluiten van dit gedeelte van de Langstraat houdt verband met de feestelijke opening van „Veltum 750 jaar". Om 13.30 uur zal nl. op het terrein voor de Veltumse Kapel tussen de Langstraat en de Hoebertweg een gas- ballon van de Haagse Ballonclub opstij gen. Een en ander zal gepaard gaan met een ballonnenwedstrijd voor de jeugd. Op 15 februari zal in het Marokkaans ontmoetingscentrum dit gebeuren voor de Marokkanen plaatsvinden. Op 22 februari wordt een bijeen komst gehouden speciaal voor de Turk se inwoners van Venray. Deze laatste bijeenkomst vindt plaats in het Turks ontmoetingscentrum Alle bijeenkomsten beginnen om 14.00 uur. Tijdens de bijeenkomsten zal worden uitgelegd wat een gemeenteraad is en wat zijn taak is. Uitgelegd zal worden hoe een stem op één van de kandidaten kan worden uitgebracht. Tenslotte zul len ook de politieke partijen die deelne men aan de verkiezingen, vertegenwoor digd zijn om uit te leggen welke de taak en de functie van de partijen is. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, dat vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aan vraag van: M. Wismans, Blankenberg 12 te Leunen voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Blankenberg 12 te Leu nen; Gebr. van Neerven, Bosrand 5 te Deume voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een rundveehouderij, waar eleclromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer an 1,5 kW, gelegen aan de Moostdijk 14 te Ysselsteyn; M. van Stiphout, Overloonseweg 99 te Venray voor het ex art. 6a uitbrei den wijzigen van een varkens- en stie- renmesterijgelegen aan de Overloonse weg 99 te Venray; B. Hegger, Op de Kamp 4 te Mer- selo voor het ex art. 6a uilbreiden wij- Het basispakket omvat diverse zwemslagen zoals borstcrawl, rugcrawl, samengestelde rugslag en verder onder delen zoals onderwater zwemmen, met 'n bal zwemmen, reddend zwemmen, sprongen van de kant enz. Verder bestaat het diploma uit 6 keu zepakketten: springen van de plank (o.a. div. sprongen (duiken) met of zonder aan loop); balvaardigheid (o.a. div. technie ken om 'n polobal te kunnen vangen en werpen); zwemmend redden (gekleed). Bij dit keuzepakket ligt de nadruk op het kunnen overleven als men mét kleding te water raakt, daarnaast het redden van drenkelingen vanuit het water, maar ook vanaf de kant middels aanwijzigin- gen. Ook wordt er geleerd om van je ei gen kleding drijfmiddelen te maken (overlevingstechniek); kunstzwemmen (o.a. het maken van verschillende figuren in het water); snorkelduiken (o.a. het leren om gaan met zwemvliezen, duikbril, snor kel en daarmee verschillende technieken aanleren zowel onder als boven water. Overigens hoeft U deze spullen niet zelf aan te schaffen); nostalgische zwemslagen (dit zijn zwemslagen van vroeger in ere hersteld zoals zeemansslag, Northern kick, trud- geon (crawl), spaanse slag enz.). Om een zwemvaardigheidsdiploma te kunnen halen moete de kandidaat een voldoende halen voor het basispakket en minimaal 2 keuzepakketten. Naarmate de diploma's hoger worden worden ook de afstanden groter, het aantal verschillende zwemslagen meer, oefeningen zwaarder en de diverse tech nieken uitgebreider. Uit het bovenstaande blijkt duidelijk dat dit diploma niet even gehaald wordt, maar gezien moet worden als een sport en o.m. als lichamelijke vorming (opvoeding). De lessen zien er als volgt uit: Zwemvaardigheid I (26 februari) Woensdag 17.15-18.00 uur Zwemvaardigheid II (15 februari) Zaterdag 12.0092.45 uur Zwemvaardigheid III (14 februari) Vrijdag 17.30-18.15 uur Op 17 februari starten de nieuwe zwem lessen voor volwassenen (16 jaar e.o.) opleiding A en/of B diploma of gewoon leren zwemmen. Bij dseze lessen is ook een indeling ge maakt voor beginners en gevorderden. De lessen zijn op maandag van 20.00 tot 21.00 uur. De tarieven voor de verschillende cur sussen zien er als volgt uit: Kindercursus vanaf 5 jaar (opleiding A diploma) ƒ85,- (24 lessen 3 mnd.). Kindercursus (opleiding B diploma) 42,50 12 lessen 3 mnd.). Cursus opleiding zwemvaardigheids di ploma's 42,50 (12 lessen 3 mnd.). Cursus volwassenen opleiding A en/of B diploma ƒ110,- (12 lessen 3 mnd.). zigen van een pluimveehouderijgelegen aan de Haag 25 te Merselo; De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 23 januari 1986 tot 23 februari 1986 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staal tot 23 februari 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Hei beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Hel verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 23 januari 1986 Burgemeester en wethouders Burgemeester en wethouders van Venray roepen serieuze gega digden op voor de exploitatie van de kantine in sporthal ,,De Wet teling" aan de Zuidsingel te Venray. Gedacht wordt aan een representief en vakbekwaam persoon die op grond van ervaring en de ingevolge de drank- en horecawet ver eiste bescheiden in staat is de kantine, met inachtneming van nader overeen te komen voorwaarden en bepalingen te exploiteren. Naast vakbekwaamheid gelden tevens kontaktuele vaardigheden met name in de omgang met jongeren, alsmede belangstelling voor het sportgebeuren. Gegadigden kunnen worden verzocht in te schrijven tot 30 janu ari 1986 onder vermelding van uitvoerige gegevens. Na de inschrij ving zal op basis van de verstrekte gegevens een voor-selectie wor den gemaakt van personen die voor een persoonlijk gesprek zullen worden uitgenodigd. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen op werkdagen bij de heer M. Zandbergen, hoofd van het buro sportzaken en re creatie óp het gemeentehuis, tel. 04780-83838, toestel 242. Venray, 21 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M Defesche, burgemeester J.M. Poels, gemeentesecretaris Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J. Smits, Puttenweg 70 te Ys selsteyn voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbrei den wijzigen van een legkippenhoude- rij, gelegen aan de Puttenweg 70 te Ys selsteyn, voor wat de uitbreiding betreft te weigeren en voor het overige te verle nen onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. F. van Rosmeulen, Paardekopweg 19 te Ysselsteyn voor een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het oprich ten en in werking hebben van een var- kensmesterij, gelegen aan de Rouwkui- lenweg (ong.) te Ysselsteyn, negatief te beschikken onder voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. J.M. Poels, Veldstraat 28 te Mer selo, voor het ex art. 6a uitbreiden wij zigen van een varkensmesterij en - fokkerij, gelegen aan de Veldstraat 28 te Merselo, te weigeren voor zover het een uitbreiding van 300 biggen betreft en voor het overige te verlenen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der van de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stuk ken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 6 februari 1986, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bo vengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 23 januari 1986 Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen voor een vergunning inge volge de Hinderwet van: Rank Xerox Manufacturing (Ne derland) BV, Maasheseweg 89 te Venray voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een inrichting, waar electromotoren worden gebruikt net een gezamenlijk vermogen van meet dan 1,5 kW, aan de Maasheseweg 89 te Venray; G. Vergeldt, Timmermannsweg 13 te Ysselsteyn voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en rundveehouderij aan de Timmermanns weg (ong) te Ysselsteyn; J. Michels, Volen 7 te Heide voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij aan het Volen 7 te Heide; A. van Hoof, Twistweg 10 te Vre- depeel voor het uitbreiden of wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij aan de Twistweg 10 te Vredepeel; Gebr. Burgers, Veulenseweg 31 te Veulen voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij aan de Veulenseweg 31 te Veulen; J. Hagens, Veulenseweg 32 te Veulen voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensmesterij en - fokkerij aan de Veulenseweg 32 te Veu len; De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 23 februari 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden inge^rach't. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 23 januari 1986 Burgemeester en wethouders Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 15 januari 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na ondergenoemde datum. het bouwen van een bankgebouw aan het Henseniusplein 8 en vier boven woningen aan De Gouden Leeuw 15, 17, 19 en 21 te Venray, t.n.v. Algemene Bank Nederland b.v., Postbus 669 te Amsterdam; het bouwen van 9 premie-A- woningen aan de Aronskelk 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 9a, 11 en 11a te Venray, t.n.v. Bouwbedrijf Raedts c.v., Mgr. Hans- senstraat 57 te Oostrum; het plaatsen van een poederopsla ginstallatie aan de Witte Vennenweg 6 te Oostrum, t.n.v. Nesllé Nederland b.v.; het plaatsen van een carport aan de Puttenweg 6 te Ysselsteyn, t.n.v. L.J.G.M. Heidens; het uitbreiden van een woning aan de Touwslagerstraat 9 te Venray, t.n.v. A.C.M. van Winkel; het bouwen van 2 kalkoenhokken aan de Paardekopweg 11 te Ysselsteyn, t.n.v. A.G.T. Jenniskens, Puttenweg 108 te Ysselsteyn; het bouwen van een fokvar- kensstal aan de Paardekopweg 13 te Ys selsteyn, t.n.v. W.M. Swinkels; het uitbreiden van een varkensstal aan de Paardekopweg 13 te Ysselsteyn, t.n.v. W.M. Swinkels; het uitbreiden van een champig nonkwekerij aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn, t.n.v. J.J.G. Philipsen; het bouwen van een berging en carport aan de Andeslaan 14 te Venray, t.n.v. G.P.C. Beerkens, Geeststraat 12 te Oostrum.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 12