ZEELEN-Yd BURGT ZEELEN-Yd BURGT GUIUB.V MAKELAARS EN ASSURANTIEKANTOOR Schoolstraat 27 5801 BN Venray Telefoon: 04780-83636 leder z'n vak! MAKELAARS EN ASSURANTIEKANTOOR Schoolstraat 27 5801 BN Venray Telefoon: 04780-83636 DIR. W.A.O. VAN SOEST Laaghuissingel 82. 5913 EV Venlo, Telefoon 077-11852 (4 lijnen) venray, patersstraat Modern appartement met berging op beg. grond, parkeer- gelegeheid en lift install. Ligging op 1e etage. Voorzien van eigen c.v. systeem. Ind. Entree, hal, toilet, woonkamer met balkon en rolluiken, open keuken met moderne inrichting, hoofdslaapkamer, badkamer met douche en vaste wastafel, 2e slaapkamer, c.v. ruimte, provisiekast. Berging op beg grond. Vaste parkeerplaats op afgesloten terrein. Aanvaarding spoedig. Koopsom f 79.000,- k.k. venray, eikenlaan t~ Uitstekend onderhouden en verbouwd tussenpand met c.v. en vrije achterom. Ind.: entree/gang toilet, woonkamer, ee- thoek, open keuken met tegelvloer en eikenhouten inrich ting, berging. Verd.: drie slaapkamers, geheel nieuwe bad kamer bouwjaar ca 1960. Aanvaarding terstond. Koopsom f 98.000,- k.k. venray. nieuwlandstraat Halfvrijstaand woonhuis met winkelruimte nabij centrum. Ind.: hal, toilet, keuken met tegelvl. woonk. douche kelder, Verd.: 4 sl.k. zolder Winkel 115 m2. Koopsom f 138.000,-k.k. venray, merseloseweg Centraal gel. goed onderh. vrijst. woonhuis met grote gara ge en tuin. Ind. hal, tegelvl., grote woonkeuken, grote kel der, woonk. met dubbele begl., berging. Verd.: badk. met zitbad, toilet en v.w., 4 ruime slaapkamers Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 185.000,- k.k. venray, kruidenlaan Zeer goed onderh. halfvrijst. woonhuis met c.v. en berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer, open keuken met inr., tegelvl.; bergkast. Verd.: ruime inloopkast, 2 ruime slaapkamers. Pand is geïsoleerd. Koopsom f 97.500,- k.k. venray, florishof Goed onderhouden tussenliggend woonhuis met garage, en c.v. Ind.: hal, toilet, woonkamer met tegelvloer, open keu ken met provisiekast. Verd.: overloop, 3 slaapkamers waar van een met vaste wastafel, badkamer met ligbad, toilet, vaste wastafel en aansluiting wasautomaat; zolder. Tuin op het zuiden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 104.000,- k.k. venray, schutsboom Zeer goed onderhouden ruimte, door garage geschakeld woonhuis. Fraai en rustig gelegen in directe nabijheid van het centrum. Ind.: entree, hal met tegelvloer, L-vormige woonkamer met tegelvl. en o. haard, half open keuken. Verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet en v.w. aansl. grote hobbyruimte. 2e Verd.: 2 ruime slaapk. doka en c.v.-ruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 174.000,- k.k. venray, dagoberthof Geschakeld woonhuis met garage. Ind.: hal, toilet, woonka mer met tegelvloer en wanden van schoonmetselwerk, schrootjesplafond en rolluik; keuken met tegelvloer, be- schroot; c.v. ruimte; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, v.w. en toilet; zolder bereikbaar met vlizotrap; tuin op het zuiden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 1 104.000,- k.k. venray, langstraat Karakteristiek vrijstaand woonhuis met c.v. en mog. tot bouw van kantoor- of praktijkruimte in achtertuin. Zeer ge schikt voor adv., adm.kant., ass.kant. o.i.d. Ind. huis: vest., hal, zitk.mod. keuken met eetk., bijkeuken, badk. met ligb,, berging, kelder; 1e Verd.: 3 royale slaapk., hal; 2e verd.: vaste trap, 2 slaapunits. Ligging in centrum. Voortr. staat van onderh. Aanv. in overleg. Vraagprijs f 225.000,- k.k. venray, gerbrandystraat Halfvrijstaand woonhuis met garage, c.v. en zeer gunstige ligging t.o.v. het centrum. Ind.: gang, toilet, keuken, kel derkast, woonkamer, verd.: overloop, 3 slaapkamers, grote muurkast, douche, bergzolder met trektrap. Aanvaarding terstond. Koopsom f 119.000,- k.k. venray, langeweg Centraal nabij centrum gelegen goed onderhouden half vrijstaand woonhuis. Ind.: entree, hal, toilet, geheel inge richte keuken met app., kelder, woonkamer met tegelvloer en schouw. Verd.: 3 ruime slaapk., badkamer, 2e verd.: zol derruimte en ruime slaapkamer. Vrijstaande garage met ber ging. Tuin op zuiden. Vraagprijs f 159.000,- k.k. venray, bingelkruid Zo goed als nieuw en uitstekend onderhouden tussenwo ning met ruime vrij gelegen achtertuin, berging en c.v. Ind. entree, hal, woonkamer, ruime keuken, toilet. Verd.: over loop, 2 zeer ruime slaapkamers, betegelde badkamer met douche, toilet en v.w. 2e verd.: grote slaapkamer en veel bergruimte. Begane grond, dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 95.000,- k.k. venray, eligiusweg Zeer goed onderhouden, fraai gelegen geschakelde wonihg, met garage en tuin op het zuiden. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonkamer, luxe keuken met inr., c.v. ruimte. Verd.: 3 sip. kamers, badkamer met ligbad, toilet, v.w. en aansl. w.m.. Ruime bergzolder. Aanv. in nader overleg. Vraagprijs f 109.500,- k.k. Venray, andesla an Vrijstaand woonhuis in landhuis-stijl c.v.-, garage, op per ceel grond van 675 m!, ligging direct nabij de bossen. Ind.: grote hal, toilet, keuken, woonkamer (ruim 50 m2) met zit- kuil, ruim terras, garage; verd.: 3 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet, douche, vaste wastafel. Bouwjaar 1979. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 273.000,- k.k. venray, stationsweg Royaal vrijstaand herenhuis in centrum van Venray, c.v., ca. 1065 m2 grond. Ind.: grote hal, werk/studeer sl. kamer, ruime doorzonwoonkamer, luxe woonkeuken, moderne complete inr., bijkeuken, bergkast, toilet, ged. overdekt ter ras, kelder. Verd.: overloop, 3 grote sl.k., vlizotrap naar zol derruimte, betegelde badk. met douche, toilet, v.w. en mog. voor ligbad. Schitterende vrije grote achtertuin met veel privcay, mog. voor garage. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 185.000,- k.k. venray, boschermolen Zeer rustig gelegen patio bungalow met c.v. en patio op zuiden, nabij bossen en loopafst. van centrum Venray Ind.: entree, hal, toilet, berging, keuken, ruime woonk. met schuifpui naar patio, slaapgang met 3 slaapk. badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en 2e toilet, c.v. ruimte. Ber ging heeft een aparte buitendeur. Aanvaarding terstond. Koopsom f 148.000,- k.k. venray sambastraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en cv Grondopp. 231 m2 inhoud 420 m3 Ind.: hal met parket vloer; toilet; woonkamer met parketvloer, o h. (kachel), open keuken, eiken inr. met div. app.; 1e verd.: 2 ruime slaapkamers; badkamer met ligbad en toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 153.000,- k.k. venray, sarabandestraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met ruime in pandige garage, vrije achterom en ca. 230 m2 grond. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonkamer mt tegelvloer, half open keuken, verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w.; zolder bereikbar via vlizotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagpr. f 129.000,- k.k. venray, langstraat Ouder winkel/woonhuis met aanbouw; grondopp. ca. 5.65 aren. Ind.: winkel (ca 21 m2), achterliggend magazijn (48 m2) met toegang via verbouwde achterom, woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, badkamer met ligbad, kel der. Verd.: 4 slaapkamers, totale inhoud winkel/woonhuis incl. aanbouw ca. 475 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000,- k.k. leunen, past. strijkerstraat Onder arch, gebouwd vrijstaand woonhuis met c.v. en ga rage, uitgevoerd in schoon metselwerk. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer, zitkuil, open haard, open keuken, bij keuken, studiehoek. Verd. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Veel privacy, goed on derhouden. Vrij uitzicht op landerijen. Aanvaarding in overleg. Koopsom n.o.t.k. oostrum, herenpasweg Te koop sfeervolle bung, met c.v., garage en 750 m2 grond, rondom geïsol., vrije ligging, ind.: hal, toilet, woonk., keu ken met uitg. inr. zitk., 3 slaapk., studeerk., badk. met zit bad, doka, garage, overdekt terras. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 205.000,- k.k. wanssum, kapelstraat Geschakeld woonhuis met met c.v. gas. Bouwjaar 1970. Ind.: entree, toilet, woonkamer ca 45 m2, met parketvloer en trap naar verdieping, ruime keuken ged. open, met goe de inrichting, Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 105.000,- k.k. overloon kuluutsheuvel. Luxe landhuis op 1500 m2 grond met mooie en vrije ligging met bl. vrij uiz. op bos en landerijen. Voorz. van c.v., gar. en tal van extra voorz. Woonk. met o.h., plavuizen e.d. half open keuken met luxe inr, groot ged. overd. terras; hoofdsl.k. met eigen badk. logeerk. met douce v.w. werkk. of slaapk.; c.v. ruimte aansl. w.a.; garage; div. kelderruim tes, prachtig aangelegde tuin. Aanvaarding in overleg Koopsom f 287.000,- k.k. info dag nieuwbouw Kulut II en Loonvast Hypotheek Aan de rand van Venray, daar waar de be bouwde kom langzaam overgaat in bossen ligt het terrein waar BOUWBEDRIJF VER HOEVEN VENRAY B.V. 22 PREMIE-C-wo- ningen gaat bouwen. Bij deze woningen is financiering middels de zeer gunstige loonvast hypotheek (rente op dit moment 4,7%) mogelijk. De koopsommen variëren van f 158.000,-v.o.n. tot f 178.000,- v.o.n. Hierop kan in mindering gebracht worden de uitkering die de kopers ontvangen krachtens de premie-C-regeling (f 6.500,-belastingvrij). Vraag uitgebreide; "documentatie op onze kantoren, of op de Infodag zaterdag 18 januari a s. grote info dag over dit bouwplan en de loonvast hypotheek in hotel de wieënhof aan de Leunseweg te Venray. U bent daar van harte welkom van 10.00 tot 16.00 uur. Ook als U Uw eigen huis nog moet verkopen is het voor U interessant om Uw licht te komen opsteken! makelaardij in onr. goederen kantoor Venlo: tel. 077-11852* kantoor Venray: tel. 04780-83636 ZEELEN Vd BURGTUU B.V. laaghuissingel 82. hoek k v. egmóndstrvenlo schoolstraat 27. hoek passage venray venray. etnalaan Vrijstaand landhuis met c.v. en garage, gelegen in bosrijk gebied. Veel schoon metselwerk wanden. Ind.: hal met plav. irlóer, toilet, woonkamer ca. 45 m2 met tegelvloer en open haard keuken met massief eiken inrichting, kelderkast, bijkeuken, garage met tegelvloer. Verd.: 4 slaapkamers met ruime afmetingen, badkamer met ligbad, douche en wasta fel, bergkamer, toilet. Thermopane beglazing op beg. grond, hardhouten kozijnen. Bouwjaar 1981. Aanvaarding in overleg. Koopsom op aanvraag venray. henseniusstraat Nabij centrum gelegen halfvrijstaand woonhuis met tuin op zuiden Ind. hal, toilet, kamer en suite, keuken, bijkeuken, verd. overloop 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w. 2e verd met vaste trap. mog. tot 2 slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagpr f 125.000,- k.k. venray, serenadestraat Gesch. woonhuis met v.v. garage en tuin op z.w. Ind. hal, toilet, c.v. ruimte, ruime woonk. met open keuken met ei ken inr. Verd. 4 slaapk. badk. met ligbad, toilet en v.w. Mooie ligging in rustige woonwijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 117.000,- k.k. venray, molenklefweg Riant vrijstaand woonhuis met c.v. ën garage, tal van extra's. Uitstekende ligging direkt aangrenzend aan bossen op loopafstand van het centrum. Opp. grond ca. 500 m2. Ind entree, hal met tegelvloer, toilet, woonkamer met te gelvloer, o.h. eethoek met open keuken met massief eiken inrichting: slaapafd. met hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, souterain met studeerkamer, was- en c.v.-ruimte met grote garage, berging. Bj. 1974 Aanvaarding in nader overleg. Koopsom f 225.000,- k.k. venray, isabellahof Uitstekend onderhouden halfvrijstaand woonhuis met gara ge en tuin, Ind.: entree, toilet, woonkamer met eethoek en mog. voor o.h., keuken. 1e Verd.: overloop, toilet, 3 slaap kamers van goed formaat waarvan 2 met balkon, badkamer met ligbad, v.w. en w.m. aansl.; 2e Verd.: bereikbaar via vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaapkamer; Het pand heeft een inhoud van 530 m3. Aanvaarding terstond. Koopsom f 186.000,- v.o.n. Voor meer informatie bestaande bouw vraag onze FOTOPRESENTATIE U het Uwe... Wij verkopen huizen. Ook van UW HUIS VERKOPEN weten wij waarschijnlijk meer af dan U (denkt). Daar zijn we dan ook de hele dag mee bezig. makelaardij in onr. goederen ✓"V kantoor Venlo; tel 077-11852* kantoor Venray: tel 04780-83636 ZEELEN Vd BURGTUU B.V. laaghuissingel 82. hoek k. v. egmóndstr.. venlo schoolstraat 27, hoek passage venray well, klokkemakerstraat Uitstekend onderhouden halfvrijstaand woonhuis met gara ge. Grondopp. 234 m2. Ind. entree, betegelde hal, toilet, woonkamer, betegelde keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, badk. met ligbad en toilet, 2e verd bereikbaar via vaste trap. Bouwjaar 1979. Vraagprijs f 135.000,- k.k. siebengewald, boterdijk Modern en ruim halfvrijstaand woonhuis met c.v., garage, mooie en vrije ligging. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Indeling: entree met ruime hal; toilet met fon teintje, royale L-vormige woonkamer van ca. 35 m2 met schuifpui naar terras; ged. uitgebouwde keuken, geheel be tegeld en voorzien van moderne inr. met div. app.; bijkeu ken met aansluitpunt wasautomaat; verd.: overloop; 3 slaapkamers; badkamer, geheel betegeld en voorzien van ligbad, wastafel en toilet; 2e verdieping met trektrap. Aanvaarding terstond mogelijk. Koopsom f 126.000,- k.k. vierlingsbeek, vlasakker Vrijstaand landhuis met grote garage c.v. en ca. 535 m2 grond. Ind.: hal met tegelvl., toilet, ruime keuken met luxe inr. en app.; bijkeuken met tegelvl.; woonkamer met balken pl. thermopane en tegelvl. Verd.: badk. met ligb., toilet, v.w., 3 slaapk. Vliering boven garage. Vraagprijs f 210.000,- k.k. leunen, albionstraat Te koop, horecapand met uitstekende reputatie met boven woning, Geheel voorz. van c v. Höreca bestaat uit bar, eet zaal, feestzaal en bedrijfskeuken. Parkeren op eigen grond (ca. 20 auto's). Woning met o m. 3 slaapk., luxe badk., L- woonk., keuken, garage. Aanvaarding terstond. Koopsom pand f 285.000,- k.k. meerlo, bernhardstraat Goed onderh. halfvrijst. woonhuis, garage en 430 m2 grond. Ind.: hal, toilet, woonk. met parket en schouw, ruime voll. inger. keuken; kelder- en muurkast. Verd.: 2 muurkasten, douche, 3 slaapk., vrije achterom. Vraagprijs f 109.500,- k.k. broekhuizen sef v. megenlaan Vrijst. landhuis, garage, 1000 m2 grond. Fraai uitzicht. Ind. Hal, woonk. met o.h. en schuifpui naar overdekt terras, keuken met inr.; slaap/studeerk. Verd 4 slaapk., badk., ligb., toilet, dubbele v.w.. Pand is geheel onderkelderd. Vraagprijs f 260.000,- k.k. swolgen, hulsweg Komfortabele woonboerderij met inpandig logeer-app., ge heel v.v. c.v., grondopp, 2.085 m2. Prachtige en rustige lig ging aan rand van dorp. Ind.: hal/vide, toilet; woonk.; keu ken; waskeuken; studeerk.; hobbyruimte; garage voor 2 au to's; paardenstal; 4 ruime slaapkamers; badk. kompl. Lo- geerapp.: entree, douche, woonkamer met kompl. keuken; slaapkamer. Het pand is gescheiden dan wel als geheel te bewonen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 310.000,- k.k. horst, henri dunantplein Ruim goed onderhouden geschakeld woonhuis met c.v. en tuin met vrije achterom. Ind. entree, hal, toilet, woonkamer met tegelvloer, vloerverwarming, ged. schoon metselwerk en ged granietpleister, halfopen keuken, ruime berging. Verd.: ruime overloop, 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. Grote zolderruimte met vaste trap Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 99.500,- k.k. geysteren, st. wilbertsweg Riante villa met atelier, c.v. en 1400 m2 grond, gelegen op prachtig punt in Geysteren met vrij uitzicht over de Maaslanderijen. Hal, toilet, living (55 m2), keuken (25 m2), kelder, waskeuken, hobbyruimte, atelier, 4 slaapkamers, badkamer. Voortreffelijke staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 300.000,- k.k. wanssum, achter de hoven Riant gelegen geschakelde semi-bungalow met garage, kel der onder entree en grote tuin met niveau-verschil. Ind. en tree, living met open haard, aparte keuken met ruime eetk., sik./studeerk., badk. met ligbad, wastafel, apart toilet. 1e verd.: 3 slpk., 2e badk. met douche en 2e toilet. ALg.: de bungalow heeft thermopane beglazing, dak en spouw- muurisolatie, alle houtwerk hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 235.000,- k.k. broekhuizen vorst, kerkstraat Betreft ambtswoning van de burgemeester. Verkeert na re cente renovatie, in een perfecte staat. Bezichtiging kan na afspraak via ons kantoor plaatsvinden. Ind.: hal, toilet, 55 m2 living, 2 slpk., aparte moderne eetkeuken overlopend in bijkeuken. 1e Verd.: 3 slpk., badkamer met ligbad, douche, dubb. wastafel, apart toilet. Zolder via vaste trap, hobbyka mer, v.d -ruimte. Tuin met vrije achterom. Alg. beneden dubbelglas en rolluiken. Het pand is geheel onderkelderd. Kap beschoten en geïsoleerd. Aanvaarding in nader overleg. Koopprijs op aanvraag. DIR. W.A.O. VAN SOEST Laaghuissingel 82, 5913 EV Venlo, Telefoon: 077-11852 (4 lijnen)

Peel en Maas | 1986 | | pagina 2