Kerkelijke Diensten OUDE FOTO'S PEEL EIM MAAS PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. ouders Driessen-Wagemakers Frans de Vocht jrd. Alphons Vercau- leren overl. fam. van Goch-Stein. Zondag: Viering van het Hoogfeest van Allerheiligen. S.00 leesmis, int. overleden pai ochianer.; 9.30 grego- riaande hoogmis, int. Hendrik Keijsers Maria Minten-Delauw Theo Thijs- sen (buurtver. St. JozeO Maria van Dijck-Duykers; 11.00 nederlandse hoogmis, Gezinsviering, thema: ,,De witte Raaf", int. ouders Duykers-Phi- lipsen en zoon Pieter Johan Rongen en overl. fam. Sjraar van Ham Wiel Franssen (van een vriend) Martin Ver- schuurenenTon Driesen; 15.00 Doden herdenking op de algemene begraaf plaats Boschhuizen. Maandag: H.H. Simon en Judas, apostelen. 9.00 oude stichtingen Jo Custers; 19.00 ouders Coenen-Hout- ackers en zoon Ed Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk jrd. fun Oden- hoven en zoon Jan uit dankbaarheid (NN). Dinsdag: 9.00 fam. Roex-van der Heiden bijzondere intentie; 19.00 Elisabeth Gerrits-Hermans en echtge noot. Woensdag: 9.00 overl. fam. Grum- mels-Dalessi bijzondere intentie (v. R.); 19.00 ouders Kleuskens-Achten Bill v. d. Werken en overl. fam. Donderdag: 9.00 Piet en Mina Kers ten-van Bracht. Vrijdag: Allerheiligen. Eerste vrijdag van de maand.9.00 ouders Arts-Come- lissen ouders Jacobs-Arts en fam.; 14.00 (kapel St. Jozefklooster) huwe lijkssluiting Anita Janssen en Joop van der Sterren); 19.00 ouders Bouten-Ver schuren en kinderen Harrïe Swagho- ven Handrie Jans-Beken en zoon Ar nold overl. ouders Bom-Hendriks. Zaterdag: Gedachtenis van alle over leden gelovigen [Allerzielen], 9.00 Jan -Tillemans; 10.00 Gezongen Requiem mis, int. overleden parochianen, bijzon der degenen, die het afgelopen jaar ge storven zijn Piet Janssen-Oudenhoven en overl. fam.; 19.00 Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk Piet Lenssen en Narda Kleppen-Lenssen Gerrit Jans sen en overl. fam. Mathieu Dreijer (buurt). Mededelingen: De viering van zaterdagavond (26 okt.) wordt opgeluisterd door 2 gast koren van „Ars Musica". Het feest van Allerheiligen wordt gevierd op zondag 27 oktober, 's Mid dags is de dodenherdenking om drie uur op de begraafplaats Boschhuizen. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand, wordt de heilige communie ge bracht aan de zieken. Huwelijksafkondiging: Anita Janssen en Joop van der Sterren. Zaterdag is om 10.00 uur een ge zongen-Requiemmis voor de overleden-- parochianen, bijzonder voor degenen die het afgelopen jaar gestorven zijn. A.s. zondag 27 okt. concert in onze kerk van 12.30 - 14.00 uur. Dit concert wordt verzorgd door het Box meers Strijk Ensemble o.l.v. Angelo Tonoli. Muziek van: Torelli - Manfre- dine - Vivaldi - Albioni - Hayden - Fortner. De toegang is gratis. U bent van harte welkom. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Pascal en Maikel Brons, lezer: G. de Groot. Zondag: 8.00 Leon Stoffels, lezer: J. Wekking; 9.30 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers; 11.00 Rob en Bart Derkx. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Janssen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Joris Truyen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 26 okt.: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. voor overl. fam. Arts, voor overl. broer. Voorgan gers: B. v. Bronkhorst en G. v. Loenen. Kollekte voor Wereldmissiemaand. Zondag 27 okt.: 30e zondag door het jaar. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang (ned. lit. gezangen), int. Math, van Houdt, Huub v. d. Beke- rom, overl. fam. van Houdt-Straatman. Voorgangers: B. v. Bronkhorst en G. v. Loenen. Kollekte voor de Wereldmissie maand. Door de week om 18.30 op maandag en woensdag: Eucharistieviering, op dinsdag en donderdag: woord- en communiedienst. Donderdag 24 okt.: 16.00 Werkgroep themadienst. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: Viering van het feest van Allerheiligen. H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis gezongen door Crescendo; 11.45; avondmis 18.00. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: Allerzielendag. 17.00 gele genheid om te biechten; 18.30 avond mis, waarin wij de overledenen van het afgelopen jaar bijzonder gedenken. Mededelingen: Zondagmiddag 27 Oktober om drie uur dodenherdenking op de begraaf plaats Boschhuizen. Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag om kwart voor zeven rozen kransgebed. Van de kollekte op wereldmissie- dag konden wij 1600,bestemmen voor het missiewerk van zuster Jennes- kens in Zaïre. Zij dankt U daar hartelijk voor. Een prachtig resultaat! Misin ten ties: Zaterdag: 18.30 Sj aak Classens overl. ouders Dupont-Gooren overl. ouders Koppes-Pijpers en kinderen Thei Thuyls en overl. fam. Thuyls- Swinkels overl. ouders Michiels-Wij- nen en Peter en Marianne Verstappen. Zondag: 9.00 tot zekere intentie (P) voor de parochie; 10.15 Gerard Litjens Frans Bergmans; 11.45 uit dankbaar heid (K) >verl. fam. Kusters-Beterams Harry Clephas (O.Oostrumseweg); 18.00 overl. ouders Janssen-Krijns en kinderen. Maandag: 8.00 overl. echtpaar Ger rits-Hermans; 19.00 Joh. Janssen, zoon Martien en overl. familie. Dinsdag: 8.00 zuster Helena Ded- ding; 19.00 voor overl. familie overl. fam. Rijnja-Manders. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akker- 'mans-Tïmmermansl 19.00 Pief en Theo •Linders.- - Donderdag: 8.00 tot zekere intentie (R); 19.00 Harrie Janssen José Rut- ten-Kusters (buurt). Vrijdag: 8.00 Sjang Ewals en overl. familie; 19.00 gezinsmis, Sef Drabbels overl. familie Slits familie Peters- Arts Jac. van Dijck. Zaterdag: 8.00 Godfried Philipsen en overl. familie. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Martin Leenders. Zondag: 9.00 Johan Pouwels; 10.15 Tonny Vermeulen; 11.45 Leo Poüwels; 18.00Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 René Jansbeken. Dinsdag en donderdag: 19.00 Twan van Mil. 'n leesbare krant OSCAR DE LA RENT A „POUR LUI" EEN KLASSIEKE MANNENGEUR Nieuws, nieuws en nog eens nieuws. De mannengeur POLO van Ralph Lau ren die veertien dagen geleden doof par fumerie COCON werd geïntroduceerd is zó nieuw dat de eerste publikaties na het „schoonheids-journaal" nog moe ten verschijnen. De damesgeur van OSCAR DE LA RENTA werd afgelopen week aan de Venrayse consument voorgesteld. Bij parfumerie COCON kreeg iedere klant op vrijdag en zaterdag een schitterend miniatuur van het parfum kado. Deze week is het de beurt aan „POUR LUI". „POUR LUI" is de gedistengeerde, klassieke mannengeur van OSCAR DE LA RENTA. Nu zeg ik wel mannen geur, maar POUR LUI is eigenlijk veel meer. De POUR LUI range van OS CAR DE LA RENTA bevat een: eau de toilette aftershave zeep deodorant talk bad/douche schuim en niet te ver geten de balm vitale face formula. De balm vitale face formula van OSCAR DE LA RENTA is een fantas tisch nieuw verzorgingsprodukt voor de mannenhuid. Het is zó nieuw en volko men anders dat wij er in dit stukje iets meer aandacht aan zullen besteden. Door wassen en scheren onttrekt men belangrijke huidoliën aan de huid, die daardoor gespannen en droog aanvoelt. Blootstelling aan de buitenlucht, zon en wind, en binnen aan verwarming en air conditioning geven een verder uitdro gend effect. De balm vitale kalmeert en beschermt die schrale mannenhuid en reguleert het vochtgehalte. Het bevat squalane, een puur natuurlijk ingrediënt dat niet alleen het vochtgehalte van de huid herstelt, maar eveneens de natuur lijke vochtigheidsgraad van de huid in evenwicht houdt. BALM VITALE FA CE FORMULA bevat eveneens allan- toïne, een krachtig werkzaam bestand deel, dat de geïrriteerde huid na het scheren kalmeert, kleine snijwondjes en oneffenheden herstelt en een voort durende bescherming geeft. Het resul taat: een huis die soepel, zacht en glad aanvoelt. BALM VITALE FACE FORMULA is de ideale „mixture" van een klassieke geur gecombineerd met een verzorgings preparaat. De perfecte wijze om de huid van de man te verzorgen. „POUR LUI" van OSCAR DE LA RENTA, exclusief bij COCON in Venray, de Bijenkorf en een aantal op kwaliteit geselecteerde speciaalparfume- rieën in de grote steden van het land. Telefoon 04780-83877 PROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van af spraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 26 okt.: 19.00 H. Mis tot intentie van zr. Servaas; voor overleden hr. Jan Noyen en zoon Leo; voor een overledene; voor een overleden vader en zoon. In deze viering zingt het kinder koor van de Vredeskerk. Zondag 27 okt.: Hoogfeest van Aller heiligen. 10.00 Hoogmis voor het gees telijk en tijdelijk welzijn van onze paro chie; voor overl. fam. Hebinck, Roes, de Nijs en om Gods zegen over de familie; voor Leo Zegers, Martien Zegers en mevr. Janssen; voor overl. hr. P. Kruysen en familie. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor met de vaste gezangen in het Gregoriaans. De kindercrèche zal wor den verzorgd door Ellen Gerrits; 17.00 Vespers (kerkelijk avondgebed met uit stelling van het Allerheiligste). Maandag 28 okt. Feest van de H.H. Simon en Judas, apostelen. 18.40 ro zenkrans; 19.00 H. Mis als jaardienst voor Cato Flinsenberg-Gooren. Dinsdag 29 okt.: 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor priesterroepingen. Woensdag 30 okt.: 18.40 rozwnkrans 19.00 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van de H. Rozenkrans. Donderdag 31 okt.: 8.30 H. mis om Gods zegen te vragen over een familie. Vrijdag 1 nov.: 18.40 kruisweg. 19.00 H. Mis voor overleden broer. Mededelingen: 1Huwelijksafkondiging: Rolndo Rongen en Hennie Keijsers, Fagotstraat 57. 2. Biechtgelegenheid: zaterdag 26 okt. van 18.00 tot 18.30 uur. 3. Lektoren: zaterdag 26 okt. 19.00 ze. Servaas. 4. Vieringen: Zaterdag 2 nov. om 19.00 vieren we Allerzielen, de gedach tenis van alle overleden gelovigen en met name hen, die het afgelopen jaar zijn overleden. U bent vn harte uitgeno digd om rondom Maria de rozenkrans mee te bidden. Zondagmiddag om 17.00 uur bidden we samen de vespers en houden een korte aanbidding. 5. Diakenwijding.... Op zaterdag 16 november om 10.30 uur wordt de heer Th. van Dooren in Roermond tot diaken gewijd. U kunt zich aanmelden na de H.H. Missen in het weekend om per bus mee te gaan. In het komende weekend houden we een collecte voor een kado voor hem. 6. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. 7. Om over na te denkenEr zijn verschillende heiligen en hun verschil is zelf een teken van Gods werkzaamheid, maar hoe verschillend ook en wat hun speciale taak ook geweest is, ze zijn er helden in geweest PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 26 okt.: 19.00 Vooravond mis voor Allerheiligen. H. Mis met sa menzang. Voor Harry van Geffen jgt. voor fam. Derks-Smits Riek van de Waeter (coll.) jgt. voor Theo Born Wim Nieuwkamp Toon van de Laar (coll.). Zondag 27 okt. Hoogfeest van Aller heiligen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Gertruda Smits-van den Hoogen (coll.); 10.00 Gregoriaanse Hoogmis, voor Toon en Matthie vn den Beuken (coll.) Toos Wismans-Sanders overl. Ser Willems ter ere van St. Jozef voor beeld en berschermer van onze katho lieke gezinnen; 11.30 voor Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders Manta Schim van der Loeff (coll.) overl. ouders Ruland-van Helden Truus Janssen-Beerkens; 15.00 Doden herdenking op de begraafplaats Bosch huizen; 18.30 voor Martinus Pontman Riek van Soest-van Hooy b.g.v. een verjaardag. Maandag 28 okt.: Feest vn de H.H. Judas en Simon, Apostelen. 8.00 voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 voor Ann Coopmans. Dinsdag 29 okt.: 8.00 voor de gezin nen van de parochie voor de zielen in het vagevuur; 19.00 voor Gerard Bouten (coll.) Gerrit Vermeulen. Woensdag 30 okt.: 8.00 voor Wim Nieuwkamp; 19.00 voor Rombout Appels Toon Stevens. Donderdag 31 okt.: 8.00 ter ere van het H. Sacrament; 19.00 H. Uur, na de H. Mis uitstelling van het Allerheiligste. Uit eerherstel. Vrijdag 1 nov. Hoogfeest van Aller heiligen. 8.00 voor overl. ouders van Dijk-Janssen; 19.00 voor overl. fam. Thielen-Hendriks overl. Jaap Min en zoon George en overl. fam. Min-Ver- meulen overl. ouders van Ool-Lucas- sen Piet Willems en overl. familie Martin Creemers en overl. fam. Mina Jacobs-Jans (coll.). Zaterdag 2 nov. Allerzielen. 10.00 Requiemmis gezongen door ons man nenkoor. Voor alle overleden gelovigen uit onze parochie. Als eerherstel aan het onbevlekte hart van Maria; 19.00 Gezongen Requiemmis door het dames koor venrode. Voor overl. ouders Jans- sen-de Bruyn Piet Willems en overl. fam. Jans Janssen overl. familie Baeten-Martens overl. ouders Maes- sen-Swaghoven Jac. vn de Vorle Harrie Linssen en overl. fam. overl. Annie Min-Poels fam. Siebers-Theu- nissen fam. Maassen-Huybers Riek van de Waeter (coll.) overl. zusters Hendrika Baeten Toos Lamers-Jacobs (neven en nichten) Riek van Soest-van Hooy. Mededelingen: 1. Vrijdag 1 november ziekencommu nie vanaf 8.00 uur. Als er nog zieken zijn die niet op onze lijst.staan en toch de communie thuis willen ontvangen, laten die kontakt met de pastorie op nemen, tel. 81274. 2. Allerheiligen vieren wij voor de hele parochie in het weekend van 26/27 oktober. Op 1 november (de eigenlijke dag) vieren wij ook het hoogfeest van Allerheiligen. Op zaterdag 2 novenmber is er geen H. Mis om 8 uur, maar om 10.00 uur en om 19.00 uur. Beide keren worden de teksten van de uitvaartlitur gie genomen. 3. Op zondag 27 oktober is er om 15.00 uur een dodenherdenking op de Boschhuizen. 4. De deurcollecte voor zuster Jen- niskens heeft het mooie bedrag van 1782,25 opgebracht. Hartelijk dank. Onze parochie heeft in deze maand oktober (Missiemaand) voor de missie ongeveer een kleine 6800,— bijeen ge bracht. Daarvoor onze hartelijke dank. 5. Vooraankondiging: In het week end van 2/3 november is weer de boekenstal achter in de kerk. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.30 John Dommeck; 10.00 Pascal van Weert en Oscar Geurts; 11.30 Theo Krouwel; 18.30 Jos Verstee- gen. Maandag t/m woensdag: 8.00 Rob Coppus; 19.00 Olaf Bongers. Donderdag t/m zaterdag: 8.00 Juan Lopes (behalve zaterdag); 19.00 Jos Vercauteren. Zaterdag: 10.00 Requiemmis: Gun- ther Stamper, Urbain van Weert, Giel Krijnen. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENARY e.o. In de dienst vn zondag 27 oktober a.s. zal Ds. H. J. C. van Es de voorganger zijn. Aanvangstijd 10.00 u. De koliek ten zijn bestemd voor de Kerk en het Diakonaatsprojekt. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. Aansluitend na de dienst is er gele genheid met Ds. van Es te praten over de dienst. Dit gesprek vindt plaats in de pastorie, Groene Hart 11 te Venray. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Anna Getrudis Jans- sen-Renkens Jeu Arts Sjang Joosten Cor Aben (namens de kaartclub) overl. familie Direks-Hellegers. Zondag: Feest van Allerheiligen. 8.30 tot zekere intentie; 10.00 overl. familie Broeren-Kersten overl. ouders Jeuken -Verhulsdonk en Gertruud Janssen overl. familie Janssen-Arts overl. ou ders van Mill-Lemmen overl. fam. Berrijdt-de Lauw Toon Camps, Gerrit Reintjes, Math. Basten (Gem. Koor); 15.00 Allerzielendienst (Harmonie en Gem. Koor). Maandag: 9.00 gest. jaard. Lamber- dina Derks. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Hubertus Jenneskens. Woensdag: 9.00 Michel Jacobs en echtgenote. Donderdag: 9.00 Theodora Camps- Strijbos. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Thielen- Steeghs. Zaterdag: 19.00 Pierre Jacobs, voor alle overledenen van onze parochie, overl. ouders Achten-Verdijk. Miszdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Benoit van Osch, Marcel Nellen, Barry Cornelissen, Comeel Jeuken. Zondag: 8.30 Paul Bovendeerdt, Jos Wilms, Marco Arts, Steijn Bus; 10.00 Inge Kreutz, Anita van Limbeck, Anke Kusters, Annemiek Raedts; 15.00 Geert Versteegen, Eduard Camps, Erwin Achten, Robin van Mill. Allerheiligen: Zondag 27 oktober vieren we het feest van Allerheiligen. In de namiddag om 15.00 uur de Allerzielendienst, op geluisterd door onze Harmonie en ons Gem. Koor. Na deze dienst gaan we, voorafgegaan door ons Tamboerkorps naar ons kerkhof, waar onze Harmonie ,,'n laatste groet" zal spelen, gevolhgd door 'n lied van ons Gem. Koor. Laten we zeker op deze dag onze dierbare overledenen niet vergeten. Denkt U allen ook aan de graven PAROCHIE OIRLO Feest van Allerheiligen en Dodenher denking. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 gez. H. Mis (Kinderkoor). Theodora Kemmelings (mnd.) st. Peter Muijzers en Maria v. d. Sterren Maria Wolters-Janssen (jrd.) overl. familie Vogelzangs-Jeurissen Peter van Rhee en overleden familie van Rhee-Hermes. Zondag: 8.30 H. Mis voor de weldoe ners van onze Kerk; 10.00 Hoogmis voor Wim Steeghs (jrd) st. Pater Antoon Peters; 15.00 Plechtige Doden herdenking (Fanfare). Daarna bezoek kerkhof. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor overl. familielid. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. Petronella Peters-Arts (koll.) Theodora Kemmelings (koll.). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering H. Hart. 19.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepingen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), Bernard Janssen (koll.) Anna Steeghs-van Rijswijck (jrd.) Wiel Bal- tissen (mnd.) Johnna Bots-ten Haaf (koll.) Pater Coen Classens (kol.) Alfons Kurvers (jrd.) Hubertus de Rijck (jrd.). PAROCHIE LEUNEN Allerheiligen. Zaterdag 26 okt.: H. Mis b.g.v. reünie familie Heidens; 19.00 lsm. uit dankbaarheid (G) lsm. v. Hermine de Bruijni-Raafs en overl. familie lsm. v. Gerard Hendrickx lsm. v. Piet Jacobs- van Cruchten lsm. v. Jan van Cuijck en overl. familie van Cuijck-Verhoeven en Frans Rongen en overl. familie. Zondag: 8.30 lsm. v. overl. familie Voermans-Rooyakkers lsm. v. Sef Gooren, overl. ouders en familie; 10.00 hgm. v. overl. familie Litjens-Nabuurs hgm. v. overl. ouders Reintjes-Hesen hgm. als jrd. v. Henri Direks hgm. als gest. jrd. v. Sjang Hesen hgm. als gest. jrd. v. Martin van Dijck en overl. ouders; 11.15 lsm. v. Harry Geurts (v.w. fam. Wismans); 13.30 Doopvie ring; 14.30 Allerzielen-herdenking met aansluitend stille tocht naar het kerk hof. Maandag: H.H. Simon en Judas, apostelen. 19.00 lsm. v. Henricus Leijs- sen (v.w. fam. P.) lsm. v. Johannes Loenen en Leide Loenen-Poels. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Gerardus Arts en overl. ouders weekd. v. Joos Gom- mans (5). Woensdag: 19.00 lsm. v. Maria Loonen-Scheffers weekd. v. Mathijs Geurts (6); 14.30 Huwelijksamis v. Frien Jeurissen en Jacqueline van Rijs wijck. Donderdag: 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels gest. jrd. v. Peter Johannes van Rens, Aleida Poels en Victor Asselberghs. Vrijdag: Allerheiligen en tevens eerste vrijdag. Vanaf 8.45 uur wordt de Ziekencommunie rondgebracht. 19.00 lsm. t.e.v. H. Hart (v.w. offerblok) lsm. v. José Timmermans, Jac. Ver vuurt en overl. familie lsm. v. overl. familie Wismans-Loonen. Zaterdag: Allerzielen. 19.00 gezon gen Requiemmis voor alle overleden ge lovigen. H. Mis voor Harry Geurts (v.w. L. R.) H. Mis v. overl. fam. Jenniskens-Arts en Antoon van Dooren maandd. v. Harrie Reintjes mandd. v. Henricus Leijssen. Misdienaars: Ma t/m vr 19.00 Barry Willems en MarcTheunissen. Akolieten: za 19.00 Peter Geurts en John Cornelissen; zo 8.30 Barry Willems en Robert Holtackers; Hgm. 10.00 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.15 Martin en Tonny Heesen. Gebedsdienst zomdag 27 okt. om 14.30 uur: Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans. Lectoren: za 19.00 J. Jenniskens; zo 8.30 mevr. Weijs; 11.15 H. Bovée. Opbrengst kerkdeurkollekte Wereld missiedag: 731,20. Namens de stich ting Pauselijke Missiewerken Hartelijk dank. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 14.00 H. Mis uit dankbaar heid b.g.v. het huwelijk van Thea v. d. Ven en Gerard v. Ham; 19.00 1. gest. H. Mis voor overl. ouders Horrevoets- Havermans; 2. weekd. v. Grad Ver- heijen; 3. weekd. v. Jac. Claessens. Zondag: 8.30 H. Mis voor fam. Vol- lenberg; 10.00 1. H. Mis voor overl. fam. Peters-Michels; 2. maandd. voor Mevr. Verstappen-Vervoort; 11.30 H. Mis voor overleden moeder. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor overl. fam. Vergeldt-Geurts; 2. H. Mis voor Grad Verheijen nms. kameraden. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor bijz. in tentie. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Mevr. Philipsen-Cremers nms. L.V.B.; 2. H. Mis voor Thei Janssen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor alle overledenen. Vrijdag: 19.00 Allerheiligen. 1. H. Mis voor de parochie; 2. H. Mis voor overl. fam. Mulders-Maessen. Zaterdag: 19.00 Allerzielen. 1. H. Mis voor alle overledenen van de paro chie; 2. weekd. voor Grad Verheijen; 3. H. Mis voor Jac. Janssen en overl. fam.; 4. H. Mis voor Antoon Verheijen en overl. fam. Misdienaars: Zaterdag: 14.00 Tom v. Asten en Mattie van Ass; 19.00 Mike Kuunders en Roel Smits. Zondag: 8.30 Mark Derckx en Peter Janssen; 10.00 Tjeerd en Rob Jennis kens; 11.30 Rob en Mark Reijnders. Weekdagen: Mattie van Ass en Rob Gommans. Vrij: Tom v. Asten. Mededelingen: Vrijdag 1 nov. Feest van Allerheili gen. Zaterdag 2 nov. Gedachtenis van Allerzielen. Zondag 3 nov. Om 10 uur plechtige Hoogmis t.e.v. het feest van Allerheili gen. Om 15.00 Allerzielenherdenking met gezamenlijke tocht naar het kerk hof. N.B. Mag ik nog extra aandacht vra gen voor de verzorging van de graven op ons kerkhof? RECTORAAT HEIDE Allerheiligen, 27 okt. 1985. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Sef Jansssen, tevens voor Ger v. Kempen- Friesen v.w. vriendinnen, tevens voor Handrie Maas en overleden familie leden Maas-Janssen, tevens voor Wim Swinkels v.w. de buurt en tevens voor de overl. vader Jan Droesen. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overl. familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaargetijde voor Wilhelmus Voesten, tevens jaarge tijde voor Gerrit Poels en Hendrina Michels, tevens jaargetijde voor An Achtèri-Cox. Misdienaars Hoogmis: Nicole en Sandra Jacobs, Petra Willems Trudi v. d. Haghen. Edith Geurts en Harriëtte Janssen. Misdienaars vn de week: Igor Erben en Frank Voermans. 3 uur plechtige gedachtenis van onze dierbare overlede nen, waarna processie naar het kerkhof. Misdienaars vn de Hoogmis. Maandag: H.H. Simon en Judas, apostelen. 8 uur H. Mis. Dinsdag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur H. Mis. Donderdag: 8 uur H. Mis. Vrijdag: eerste vrijdag. H. Mis 8.45 uur. 19.30 Avondmis voor overl. gelovi gen. Zaterdag: Allerzielen. 19.30 Avond mis voor Truus Gielens, tevens voor overl. ouders Gielens-Stax, tevens voor Wim Swinkels v.w. de buurt en tevens voor de overl. vader Jan Droesen. RECTORAAT VEULEN Zondag 27 okt. Hoogfeest van Aller heiligen. •Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. zal. Maria Ewals-Holtackers en overl. ouders Ewals-Holtackers. Zondag: Allerheiligen. 9.45 Hgm. afgest. fam. van Staveren-van Son en Hgm. zal. Sj. Smedts; 11.15 Hgm. zal. Theodorus Jacobs en 5e zeswekendienst zal. Antoon Janssen; om 15.00 Aller heiligen- en Allerzielenlof, met daarna bezoek aan het kerkhof. Maandag: 8 uur zal. Geert Classens. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Wilhelmina Fleurkens-Aarts. Woensdag: 8 uur lsm. uity dank fam. van Kempen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drabbels. Vrijdag: Allerzielen, lsm. ter ere van het H. Hart fam. Geurts-Ambrosius; 's avonds om 7 uur voor alle overlede nen. Zaterdag: Priesterzaterdag. Om 8 uur lsm. voor deze intentie; 's avonds om 7 uur lsm. zal. Marly Weys. Misdienaars: Nijssen, Dings. Akolieten voor 27 okt.: H. en P. Timmermans, H. Cleven. Alle misdienaars voor Allerheilien- en Allerzielenlof. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 26 okt.: 19.00 Mevr. Kessels -Claes v.w. fam. Wilms. Zondag 27 okt.: 30ste week door het jaar. 10.00 Mevr. Annie van Hoof-Gie- len (K); 11.30 Maria Sybilla Pubben. Maandag: H.H. Simon en Judas, Apostelen. 8.30 Hubertus Versteegen en Carolina van Dijck. Dinsdag: 8.30 Antoon van Rijswijck. Woensdag: 18.45 Rozenhoedje; 19.00 overl. fam. Gielen-Arts. Donderdag: H. Alfonsus Rodroguez. 8.30 Mevr. Hnna Hoenselaar-Thijssen v.w. de buurt. Vrijdag 1 nov.: Feest van Allerheili gen. 8.30 ter ere van H. Hart en alle priesters die hier dienst hebben gedaan; 19.00 speciale H. Mis voor alle overle- In het begin van de jaren dertig werd deze (niet al te beste) foto gemaakt bij de familie Reijnders-Nooijen aan het Laagriebroek. V.l.n.r.: Jacob Reijnders, staande bij de melkkar, waarmede hij bij de boeren melk ophaalde en naar de fabriek bracht; Antoon Reijnders, Jacobus Reijnders, Drika Nooijen, Anna of Tonia Reijnders. De auto rechts is van fotograaf van Rhee uit Castenray. Wie bij de auto staat is niet bekend. Hebt U ook 'n interessante oude to to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. denen van de parochie. Zaterdag 2 nov.: Allerzielen. 19.00 voor de fanfare „St. Oda". Misdienaars: zondag 27 okt 10.00 en zaterdagavond: Jacqueline Willems en Nicole Troisfontaine; 11.30 Wendy Poels en Ilse Michels. Kollektanten: zaterdagavond 26 okt.: T. Emonts; zondag 27 okt.: 10.00 H. Arts; 11.30 F. Hendrix. Kerk schoonmaken 31 okt.: Mevr. Loonen, Boterpot, Mevr. v. Stiphout van Osch Veldstraat. a) Op zondag 3 nov. zullen we om drie uur een dienst hebben voor de over ledenen in de kerk. Daarna processie naar het kerkhof en wijding der graven. Probeer het graf van uw dierbaren mooi in orde te hebben. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur voor Geert Clas sens. Zondag: 10 uur voor Henk Nabuurs. Maandag: 19 uur t.i.v. fam. Philip sen. Dinsdag: 19 uur voor overl. ouders Vullings-v. d. Broek. Woensdag: 19 uur t.i.v. fam. Huys. Donderdag: 19 uur voor Jacobus Lu- cassen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Feest van Allerheiligen. &.30 H. Mis t.i.v. M. Jansen. Zaterdag: Allerzielen. 19 uur H. Mis voor overleden parochianen. Misdienaars van 27 okt. - 2 nov.: Jeroen Marcellis en Rudi Klaassen. De collecte van 26 en 27 okt. is voor de Missie. Zondag 3 nov. na de Hoogmis bezoek aan kerkhof. RE(ïrÖ«XAfSMAkï In onze kerken Holthees en Smakt Feest van Allerheiligen en Allerzielen. Zaterdag 26 okt.: 19.00 Avondmis voor Jan Rouwens, Leo Koopmans, uit dankbaarheid voor een verkregen gunst en voor Gerrit Koopmans. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor alle overledenen van het rectoraat, Wilhelmien Kerkers en Peter en Martien Versleijen; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Nellen, Johanna v. Kempen, Jan Logtens en fam. Arnoldus Reijnders, Martinus Marlens en Drka Martens-Mi- chiels, vader en moeder Kersten en Sraarm Corry Peters, fam. Smits-Vous- ten, fam. Else, overl. ouders Kersten- Asselberghs, ouders Michiels-Verstee- gen, ouders Asselberghs-Keursten, Christina Gerrits-Asselberghs, Victor Asselberghs en Johanna Verberkt; 15.00 Allerzielen gebedsdienst voor alle overledenen van het rectoraat. Daarna processie naar het kerkhof. Maandag: 8.45 H. Mis vooralle over ledenen van het rectoraat en de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor de inten ties van pelgrims en t.z.i. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Rector Creemers en Rector Hijnen. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het heilig Hart. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, el ültimo de octubre, a las once y cuarto, en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa cantada para todos los difuntos. Después de la Misa reunión en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES La inauguración del nuevo Centro y la Fiesta espafiola del sèbado pasadé ha sido un verdadero éxito. Muchas gracias para todos que con tanto trabajo han realizado esta localidad. Sea un simbolo de union! También para nuestros huespedes hlandeses. Hasta la vista! JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Hoe neemt u beslissingen?" In de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. DIEFSTAL PERSONENAUTO Zaterdagavond werd op de Mgr. Hanssenstraat te Oostrum een perso nenauto ontvreemd. De auto, een rode Volkswagen Golf GTI, kenteken 76- TM-14, was voorzien van alle mogelijke attributen, spoilers, zonnedak, sier- strippen, radio-casetterecorder etc. en heeft een geschatte waarde van 9500,—.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14