10 jaar Zwarte Schaap Tennissen De vlag in top bij Mixed Hockey Club Venray BILJARTEN oostrum Geslaagd Peel en Maas toernooi TC Loonse Duinen PEEL EN MAAS Kanarievereniginc De Huisvriend RED CAPS VENRAY PEEL EN MAAS Afgelopen week hebben 17 van onze trimmers waarvan enkele van groep 2, deelgenomen aan de bevrijdingsrit van Overloon. Volgende week gaan we deelnemen aan de Molenroute te Oploo. Startplaats is café de oude Heerlijkheid in Oploo. Vertrek 7.30 uur. Groep 2 rijdt een tocht richting Siebengewald. Vertrek voor deze 45 km route is 8.30 uur. De wedstrijdrenners bereiden zich voor op de clubkampioensschappen van de NWB op 8 september. We hebben met 3 groepen ingeschreven. Indien mogelijk wordt er op de dinsdagavond op eigen afspraak getraind als ploeg. Verleden weekend werd Hans van den Munckhof zowel in Beegden als in Hoensbroek 8e. Michel Willemsen werd resp. 14e en 21e. Komend weekeinde kunnen de Junioren, Gentlemen, Veteranen en amateurs in Tegelen terecht (zaterdags) Zondags starten de junioren, veteranen en amateurs in Siebengewald. De adspiranten A, Gentlemen en Senioren starten in Belfeld. Op 7 september vindt onze eerste kwart Triathlon Venray, regio plaats. Van onze vereniging zullen 10 liefhebbers deelnemen. Ook degenen die niet meedoen houdt deze datum vrij en kom kijken. Het is beslist de moeite waard. De toegang is gratis. Jeugleden opgelet. In verband met ons 10 jarig bestaan het volgende. Zoals jullie reeds weten is er op zondag 25 augustus o.l.v. een aantal senioren een discomiddag in 't Schöpke in Veltum. Uiteraard worden jullie daar allemaal verwacht. Om het extra gezellig te maken mogen jullie ook nog 1 of 2 vriendjes of vriendinnetjes meebrengen, die geen lid zijn van onze vereniging. We beginnen 's middags om 4.00 uur en we stopten om 8.00 uur. Als je niet precies weet wat de bedoeling is, neem dan contact op met je trainer die weet er alles van. Senioren opgelet. Wanneer op 28 sept (houdt deze dag reédS'vrij)1 de reünie is, zal de lustfünr commissie een kleine expositie houden over de eerste 10 jaar geschiedenis van Manual. Zij zou daarover graag veel fotomateriaal in haar bezit willen krijgen. Daarom een dringende oproep heb je iets van dien aard, breng het mee op de eerstvolgende trainingen. Uiter aard krijg je alles terug. Graag inleveren bij Hans Kersten. Zo spoedig mogelijk. Programma 24 en 25 augustus Op 24 augustus toernooi voor de welpen, pupillen en aspiranten in Veldhoven. Vertrektijd voor de teams 9.00 uur behalve voor de jongens pupillen die vertrekken om 10.00 uur. Op 25 aug. toernooi voor de dames senioren in schaesberg. Op 25 aug. toernooi voor de junioren en combina tie heren senioren 1 en 2 in Eindhoven. Sportpark Woensel aan de Oude Bosschebaan. Aanvang toernooi 10.00 uur. Eerste wedstrijd heren senioren 10.50 uur, heren junioren 11.50 uur, dames junioren 12.17 uur. TC RODHE In de week van 11-18 augustus werd op het tennispark Landweert weer het traditionele maaistoernooi gehouden, dit is een open toernooi in de categorieën C en D 30+ Ofschoon de regen ook in deze week als spelbreker probeerde op te treden slaagde de organisatie erin de finales volgens schema op zondag jl. te laten spelen. De uitslagen zijn: HEC 1 P. Coenders, 2 P. Mol HDC 1 P. Brueeren-F. Vastert, 2 J. Dumas- W. v. Groningen. GDC 1 M. Brueren-F. Vastert, 2 M. Vastert- P. Brueren. DDC 1 T. Kok - P. Brekelmans, 2 M. Gerrits- W. Boots. HED 1 J. v.d. Heyden, 2 W. Heijnen. DED 1 A. Selder, 2 A. Wijnhoven. HDd 1 P. Coenders - L.v.d. Laak, 2 J. Basten - W. Heijnen. GDD 1 A. Selder-H. Bruijsten, N. Keursten - H. Keursten. DDD 1 A. Schellens-M. Philipsen, 2 W. v.d. Horck-N. Disveld. In zijn dankwoord benadrukte P. MOl als Nestor van het toernooi de gezellige sfeer en verzocht de wedstrijd leiding verder te gaan op de ingeslagen weg. Het spelen in poule vorm, omdat dit zowel het aantal keren dat gespeeld kan worden als de onderlinge band tussen de spelers positief beinvloed. Het regenachtige weer was enkele dagen spelbreker tijdens het Peel en Maas kringtoernooi. Zo kon het gebeuren dat men vóór de wedstrijden moest werken om de banen drooe te krijgen, daardoor konden de ongeveer 130 deelnemers die 218 wedstrijden speelden toch alles vlot afwerken. Hiervoor dankt bondsgedelegeerde Paul Holtman en de voorzitter van TC Loonse Duinen dhr. Litjens, de tech nische commissie en iedereen die meegewerkt had om dit toernooi te doen slagen. Ook sprak dhr. Holtman zijn waardering uit dat dit toernooi mogelijk was binnen de kring, zodat men zich aan eikaars krachten kan meten. Er werd vooral in de finale fanatiek gespeeld waardoor het een genot was de snel wisselende slage te kunnen volgen. De winaars zijn: HEB2 1 P. v. Son, 2 G.J. Roelofs. DEC2 1 A. Jenks, 2 T. v. Daal. HEC2 1 M. v. Rijssel, 2 H. Brekelmans. DED1 1 Y Laarhoven, 2 T. v.d. Cruysen HED 1 1 E. Kersten, 2 E. v.d. Leeuwen. DED2 1 N. Vloet, 2 L. Henckes. HED2 1 R. Walraven, 2 T. Verschuren. GDC 2 I T. v. Daal H. Brekelmans, 2 M. v. rijssel M. Bergman. GDD1 1 M. Nabbe - M. Reynders. 2 B. Kersten E. Kersten. GDD2 (zie foto) I H. Jacobs - R. Walraven 2 R. v. Son - C. v. Son. HDD1 <1 W. Goemans -'G; J. Verstraten. 2 T. v. Zwieten - T. v. d. Berg DDD1 1 W. v. Zwieten - M. Vloet. 2 T. v.d. Cruysen - G. Kuypers HDD2 1 J. Geurts - T. Verschuren 2 P. v.d. Berg - H. Henckens. DDD2 I M. Emons - H. Jacobs. 2 J. Coenen - A. de Kleyn CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 1985 Van 26 augustus tot 15 september worden de clubkampioenschappen 1985 gespeeld zowel voor senioren als voor junioren. Zullen Truus Kok en Ger v.d. Munckhof de wisselbeker die zij resp. voor de vijfde en derde keer wonnen kunnen behouden? Bij de junioren is hel Karin Stappers die de beker voor de derde keer gaat verdedigen. Het bestuur verwacht veel belangstellende toe schouwers en natuurlijk goed weer. DOS BERICHTEN Start KNBB competitie Drie weken na aanvang van de competitie van de Venrayse Biljartbond start op maandag 2 sept ook de KNBB. DOS C3 speelt thuis tegen „Het Wapen van Venlo", op dinsdag gaat DOS Cl op bezoek bij ,,De Elze" in Venlo Blerick en op donderdag zoekt DOS C2 het thuishonk van „De Toerist A" in Venlo op. Ook in deze competitie iedereen een goed en vooral sportief seizoen toegewenst. Toernooien: Hoewel de districtsfinales van het district Venlo e.o nog niet verdeel zijn over de aanvragers is de secretaris van DOS door het districtbestuur gemeld, dat onze vereniging op 13-14 en 15 december a.s. de gewestelijke finale libre klasse 4 is toegewezen. Dit is voor onze pas tweede jaar binnen de KNBB spelende vereniging een grote eer om de enige „gewestelijke" van het seizoen te mogen organiseren. Te zijnertijd meer hierover. DOS Toppers Week 33 (de eerste VBB week) leverde een topper op: de gebroeders Wiel en Gerrit. Vermeulen speelden in de A-klasse via DOS 1 en DOS 2 tegen elkaar. Het werd winst voor Gerrit in 15 beurten (moyenne 5.6 en H:s. 34) De uitslag van de totale ontmoeting was 7-0 voor DOS 2 wel te verstaan. 'n leesbare krant VENRAY- REGIO Zuid Nederlandse Meerkampkampioen schappen te Vught Met een verlate start vanwege het slechte weer kon afgelopen weekeinde te Vught een redelijk geslaagde Zuid Nederlandse titelstrijd meerkamp afge werkt worden. Van onze zijde namen Jeannine Crooymans aan deze meer kamp deel. Haar resultaten waren 100m H 17.00, hoog 1.45, kogel 8.23 m 200 m 27.3, ver 4.96, speer 22,94m 800 m 2.28.2. Op het laatste onderdeel klas seerde ze zich als derde achter winnares Dorine van Rosmalen die 2.25.7 liep. Het puntentotaal van Jeannine bedroeg 3826. Jeannine werd hiermee 4e van de 13 deelnemers. 10.000 meter Paul Coppus nam te Vught deel aan een baanwedstrijd over 10.000 m deel als onderdeel van zijn marathon voorbereiding kwam hij na een con stante race uit op een eindtijd van 34.19.4. en finishte als derde. Winaar werd Dave Cameron (PAC) in 31.04.2. Trainen: De trainingen zijn weer hervat. Het is mogelijk dat we komende week al op de baan kunnen trainen. In ieder geval wordt de baan eind deze maand officieel aan de vereniging overgedra gen. Een historisch feit. Trainingen: op woensdag pup van 19.00 tot 20.00 uur. OVerige trainen van 19.00 tot 20.30 uur. Vrijdag: Pup en jun D van 18.00 tot 19.30 overigen van 19.00 tot 20.30 uur. Sportpark de Wieën Kleedlokalen ibij de wetteling,tegenover. Wedstrijdagenda 23 aug. werp en springnummers voor sen. en jun. AB te Roermond 18.30. Sen en Jun AB te Nijmegen. 24 aug. Mönchen Gladbach Rheydt sen. en Jun ab en 2e jrs C. 25 aug. Weert jun CD en Pupillen, stratenloop te Panningen 8000 m voor heren en dames. Open Kempische kampioenschappen te Veldhoven voor Jun. CD en pupillen. 27 aug. Vught. Instuifwedstrijden sen en jun AB. 28 aug Veldhoven heren en jun A: 5000, Dames en Jun Ab 3000 m Mb 1500 m. 30 aug Sittard sen en jun AB. Stratenloop Blaos Oet te Blerick 10 km 19.45 uur. 31 aug Halve Marathon te Orsoy Duisberg. 1 sept. 25 km loop te Heythuijsen. REKREATIEGROEP REGIO A.s. zaterdag trimmen we aan de Schadijker bossen om 16.00 uur vanf de parkeerplaats begin wandelroutes te Horst Meterik. Op zondag gaan we in Venray om 09.00 uur van start vanaf jeugdgebouw de Holle Boom op de hoek Westsingel Kempweg. Op dinsdag en donderdag trimmen we in Sevenum om 19.30 uur vanf de parkeerplaats Steegberg. Trimlopen: 25 augustus 3 km te Panningen teven 8 km aanvang 17.30 en 18.00 uur. 30 augustus Blaos Oet loop te Blerick 10 km en 4 km. Inl. Dhr. Rijnshouwe 04780-86268, Dhr. Coppus 04709-4840 Dhr. W. Foppe 04767-2215. Vergadering maandag 26 augustus 1985 om 20.00 uur In den Engel Opening, verslag vorige vergadering, ingekomen stukken, bestuursmedede lingen, verkiezing TT bestuur, rond vraag, sluiting. Ondanks het slechte weer wonnen onze pupillen toch hun competitiewed strijd met 7-6 van DVS uit Aalst. De aspiranten togen 's morgen vol goede moed naar het sterke Black Wings uit Deurne. De wedstrijd werd verloren met het kleinst mogelijke verschil 8-7. Maar verder was het een klasse wedstrijd. De junioren moesten naar Weert. Phan- thoms kreeg geen enkele kans om te scoren. Onze boys stonden een bere- wedstrijd te spelen. Je kon zien dat er 4 van hun in de vakantie op een RADAR CONTROLE Tijdens een donderdag gehouden snelheidscontrole op de Albionstraat en de Westsingel werden 50 auto's als overtreders op de foto vastgelegd. De snelheden bedroegen van 64 tot 85 km per uur. De eigenaren zullen straks een acceptgirokaart thuisbezorgd krijgen om een boete te betalen. INBRAAK Door forcering was toegang verkre gen tot een woning aan de Langstraat. De eigenaresse deed aangifte van de inbraak. Er bleek ook ongewenst bezoek te zijn geweest op de kamer van een zoon. Omdat deze met vakantie is, kon nog niet worden vastgesteld wat er precies ontvreemd is. honkbalkamp geweest zijn. Helaas werd de regen spelbreken, met een stand van 7-0 in ons voordeel in de derde innings moest de wedstrijd worden gestaakt. En dan voor onze supporters, vrienden, ouders en belangstellenden, a.s. zaterdag spelen onze junioren hun alles beslissende wedstrijd tegen AU Stars uit Heerlen die op dit moment de tweede plaats bezetten. In de competitie kunnen onze mannen kampioen worden als ze winnen, kom ze dus aanmoedigen Ook onze aspiranten spelen a.s. zater dag hun beslissende wedstrijd en wel tegen Maastricht. Zij spelen om 11.00 uur en om 13.00 uur. Ook deze jongens kunnen kampioen worden, kom ze aanmoedigen. De pupillen moeten uit naar Geldrop vertrek om 11.00 uur bij de Wetteling. Zondag 25 augustus Senioren spelen om 14.00 uur om 12.00 uur in het kleedlokaal. VERNIELINGEN EN DIEFSTALLEN In de nacht van donderdag op vrijdag werden van een Mercedes, voor de woning van de eigenaar aan de Spiekert in Heide, de nodige onderdelen gestolen. Zo verdwenen de voor en achterspoiler, de verchroomde randen van de wielkassen, de gril van de motorkap, twee glazen van de kop lampen en de sierplaat achter de kentekenplaat. Door deze diefstal werd de auto behoorlijk beschadigd. De totale schade wordt op een bedrag van 5000,- gesteld. v.d. V deed aangifte van vernie ling van een ruit van zijn auto. Ook waren de startdraden al doorverbonden Men heeft kennelijk getracht de auto te stelen. In de Wagnerstraat werd van een voordeur een ruit vernield. De bewoners hadden wel voetstappen gehoord maar niet gedurfd te gaan kijken. In een woning aan de Kempweg werd met een baksteen de voordeur ingegooid. In de nacht van donderdag op vrijdag werd bij de Brak aan de Leunseweg een fiets in elkaar getrapt. uw weekblad ROOKGBANAAT GEVONDEN Tijdens werkzaamheden op een ter rein aan de Heidse Peelweg kwam een 105 mm Amerikaanse rookgranaat naar boven. De mannen van de EOD zullen zich over dit oorlogssouvenir ontfermen 23 augustus 1975 werd in Greven- brischt (L) in een verbouwde stal begonnen met de verkoop van garens voor breien, haken, knopen en weven, onder de naam het Zwarte Schaap. Dit initiatief werd genomen door de heer en mevrouw van der Sanden-Ament en de heer en mevrouw Prins-Smissaert, allen werkzaam in het onderwijs. Het idee was een ruim assortiment garens tegen zeer concurerende prijzen aan te bieden, waardoor het voor een ieder, mede tegen de achtergrond van de toenemen de vrije tijd, mogelijk zou worden zelf truien, vloerkleden, spreien etc. te vervaardigen. In die tijd had nog niet elk dorp haar wolwinkel en al snel vonden de mensen uit alle windstreken hun weg naar Grevenbricht, naar het Zwarte Schaap dat slechts VA dag per week geopend was. Wat begonnen was als een spontaan idee werd steeds serieuzer: personeel moest worden aangenomen, de winkel ging de hele week open, de heer en mevrouw Prins traden uit en het Zwarte Schaap werd een bv. Door toenemende concurrentie werd besloten ook elders in Limburg streekzaken op te richten. Dit gebeurde successievelijk in Cadier en Keer (1977 regio Maastricht) Eygels- hoven (1977 regio Kerkrade Heerlen) en Venlo (1977). In 1978 bij de opening van het filiaal te Weert zei de heer van der Sanden zijn funktie als socioloog bij het onderwijs vaarwel om zich geheel te wijden aan de uitbouw van het Zwarte Schaap bv. In Limburg werden ook in Venray, Horst en Roermond eigen zaken geopend, waarna zaken volgden in Eindhoven en Asten alsmede Doetinchem en Win terswijk. Het Zwarte Schaap voert een 60 tal soorten Wol en katoen onder eigen merk en in heel Europa wordt voor het Zwarte Schaap gesponnen. Door de direkte verkoop aan de konsument en relatief lage kosten is het Zwarte Schaap in staat de beste kwaliteiten ongeveer 40% goedkoper op de markt te brengen dan de traditionele wolwinkels. Eigen patroonboeken werden uitge bracht waardoor de service aan de klanten werd geoptimaliseerd. In 1984 werd gestart met de franchise formule: Zwarte Schaap wol werd aan winkels verkocht, die zich verplichten alleen het Zwarte Schaap-merk te voeren. Momenteel bestaat de Zwarte Schaap organisatie uit 12 eigen zaken en 28 franchise zaken (waarvan 14 in Belgie). In 1984 werd de hoofdvestiging ver plaatst naar Susteren waar op het handelsterrein kantoren en magazijn werden gebouwd. Ook werd vanuit het Zwarte Schaap de firma CURANNE b.v. opgericht, een groothandel in breiaccessoires die momenteel gevestigd is in Tilburg. Bovendien werd in 1984 mede aanzet gegeven tot de oprichting van de firma Lammy, die zich richt op de verwerking en verdeling van katoen. 30 en 31 augustus a.s. zullen in alle Zwarte Schaap zaken feestaanbiedingen gelden terwijl op l september in Susteren een receptie zal plaatsvinden. k PROGRAMMA Vrijdag 52 augustus iS.OO sar usixed wedstrijden junioren A en 8 2? .00 uur Paradise Video Drive In Show Zaterdag 24 augustus lü.OO uj= jPOLlrats junioren C, D en E 14.00 uur OPENING KUNSTGRAS- \.ul.Düoo- j. >an Ce?5 14.30 uur demonstratiewedstrijd 17.00 uur RECEPTIE 21.00 set feestavond voor leden en oud-kdes Zondag 25 augustus ;0.S3 uar ontvangst der gasten, leden ea oud-leden 10.30 unr aanvang van de wedstrijden kale lunch IS.öOuur sluiting van de feestelijkheden Komend weekeinde - vrijdag, zater dag en zondag - gaat de Venrayse Mixed Hockey Club (beter bekend als MHCV) uitbundig feest vieren. Daar is dan ook alle reden toe. Op de eerste plaats bestaat de vereni ging 30 jaar; op de tweede plaats heeft men het clubhuis „De Push-Inn" 10 jaai in gebruik, en op de derde plaats is er de opening c.q. ingebruikname van het nieuwe kunstgrasveld. HOE HET ALLEMAAL BEGON Het was wel een enthousiast groepje dat destijds in 1955 bij Restaurant Ver heugen op een zondagmiddag besloot een Hockeyclub op te richten. Geoefend werd er op ieder veldje waar maar gras stond en na verloop van tijd kreeg men het voetbalterrein van „De Valk" toegewezen. Een echte knol lentuin was het, zo erg dal de Hockey Bond de Venrayse club slechts toeliet onder beding dat er snel een goed en vei lig grasveld beschikbaar zou zijn. MHCV groeide en groeide, kreeg steeds meer behoefte aan meer sportvel den. Maar de Gemeente Venray kon on danks alle goede wil niet helpen. Enige verlichting kwam toen men ook terecht kon op een veld bij St. Servatius. Weke lijks moesten toen de goals versleept worden van het ene naar het andere veld. Omdat St. Servatius dat veld weer zelf nodig had, moest men uitkijken naar weer een ander onderkomen. Dat vond men uiteindelijk in Deurne. MHCV bleef groeien, maar ook Ven ray groeide uit haar jasje. De Gemeente Venray maakte grootse plannen voor een groot sportcomplex „De Wieën". EIGEN TERREIN En in de tijd dat nog alles kon - de bo men tot in de hemel groeiden - kreeg Venray zijn sportcomplex en MHCV ei gen sportvelden. Een ongekende weel de. Men kon er starten met twee speel velden en een oefenhoek. Maar wie gedacht zou hebben dat men nu tevreden was, vergiste zich. Bij de speelvelden moest natuurlijk ook een „onderkomen" zijn, een eigen clublo kaal.... Die mogelijkheid kreeg men weer van de Gemeente Venray. MHCV kreeg ge heel gratis een te slopen noodwoning, gelegen tegenover het oude „St. Elisa beth ziekenhuis". Heel voorzichtig werd de woning afgebroken en alles zorgvuldig vervoerd naar de bouw plaats. Maar toen men dan uiteindelijk dacht te kunnen beginnen, bleek alles niet meer bruikbaar te zijn. de eisen werden hoger; een eigen veld met drainage en alles er op en er aan wat „de moderne tijd" maar te bieden had. Maar nog stond de tijd niet stil... Veel verenigingen in de buurt en zeker in de competitie gingen over tot de aan leg van een kunstgrasveld. Beter bespeelbaar, méér bespeelbaar en betere resultaten. MHCV dreigde achterop te geraken als men „ouderwets" bezig bleef. De voorzitter van MHCV bracht dat tref fend onder woorden: „We zullen en moeten meegaan met deze ontwikkelin gen, willen we niet over enkele jaren via foto's, hangen in het Freulekeshuis: zo als het vroeger was...". Nu is de aanleg van een kunstgrasveld geen kleinigheid. Integendeel... Ruim een half miljoen was er hier mee ge moeid. MHCV nam de helft voor haar rekening, de gemeente de andere helft. Sommige raadsleden waren daar niet zo gelukkig mee. Maar toen men dank zij dat kunstgrasveld ruimte kon scheppen voor de Atletiekvereniging, verdween de weerstand praktisch helemaal. Het behoeft geen betoog dat het voor een vereniging een zware opgave is om VOL VERTROUWEN Bestuur en spelers gaan vol vertrou wen de komende tijd tegemoet. MHCV telt nu zeven senioren heren teams, vier senioren damesteams, drie veteranen herenteams, tien meisjes jeugdteams en acht jongens jeugdteams. De Heren 1 spelen in de tweede klasse en de dames 1 in de derde klasse. Met 18 jeugdteams telt men het groot ste aantal junioren van de gehele pro vincie Limburg. Dat legt natuurlijk ver plichtingen bij het bestuur op, maar men is blij de Venrayse jeugd op een fij ne manier te kunnen opvangen en ze een gezonde sport te kunnen bieden. Ongetwijfeld zullen velen nieuwsgie rig zijn naar dat nieuwe kunstgrasveld. Ze zijn van harte welkom tijdens de of ficiële opening op zaterdag 14.00 uur en de daarop aansluitende demonstra tiewedstrijd. De foto die we hierbij plaatsen geeft een momentopname bij de aanleg van het kunstgrasveld. De rollen kunstgras liggen gereed om uitgerold té worden over een van te voren intensief bewerkte ondergrond. KUNSTGRAS De tijd staat niet stil. Was men 30 jaar geleden al tevreden met een per ceeltje grasland om te kunnen hockey en; later was men in de wolken toen men een voetbalveld mocht gebruiken. Doch zo'n 260.000.- op tafel te leggen. Dat zulks toch gelukt is, is een bijzonder compliment voor MHCV. De leden heb ben daar „veel voor moeten doen en Ia- ten". Ze accepteerden een forse contri butieverhoging, naast de extra kosten die het bespelen van het nieuwe veld nog zal vergen. Met groot elan werd besloten een to taal clubgebouw neer te zetten. Bouw- ploegen werden geformeerd, acties om een en ander te financieren ontplooid; en het lukte. Het was in 1974 dat met een groots festijn het clubhuis „Push- Inn geopend werd. Daar is men nu nog trots op; het werd geheel in zelfwerkzaamheid verricht. Maar... hockeyen konden ze ook. Dat moge blijken uit het grote aantal kampioensteams dat men afleverde. Door de als maar grotere ledenaantal len kreeg men meer behoefte aan meer ruimte. En zo steeg door de jaren heen het veldenbestand uit tot vier en een- ei gen oefenhoek. Verder kon men tijdens de trainingsuren gebruik maken van de halfverharde velden op het sportpark. Ook Push Inn werd na verloop van enkele jaren te klein. Een forse uitbrei ding was nodig om het gebouw tot de huidige omvang te brengen.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 9