I r&tW De Wetteling AGENDA Unieke sportmeerkamp in Venray Meuleweifeesten in Geysteren INGEZONDEN Voorronden Tienerfestival Buurtbus blijft Grote Molenbeek feesten te Meerio Tentoonstelling: 100 jaar Oranje vorstinnen Succes en tegenslag voor Gerrit de Groot Verantwoord afslanken Ontspannings cursus voor vrouwen GEVONDEN P. THIELEN Oude foto Zaterdag 7 September kwart Triathlon rondom zwembad Op zaterdag 7 september kan met vanaf 's morgens tien uur in de omgeving van het zwembad kennisma ken met een nieuw sportevenement in het Venrayse. Voor sporters boven 18 jaar wordt door de Atletiek vereniging Venray, Spio Venray en TWC Oostrum een kwart Triathlon georganiseerd. Het woord Triathlon worde gevormd uit de Griekse woorden tri [drie] en athlon [wedstrijd]. Het triathlon gebeuren is een smeltkroes van drie sporten die nauwelijks met elkaar sporen; die slecht de aanslag van het uithoudingsvermo gen met elkaar gemeen hebben. Die sporten zijn zwemmen fietsen en hardlopen. De samenvoeging van deze sporten was zeven jaar geleden in Amerika een gril als gevolg van een weddenschap om de vraag welke atleet op deze duurspor- ten het beste was. Intussen is de triathlon geinstitutioneerd, als blijven sommige fysiologen de triathlon in haar oorspronkelijke opzet een vorm van zelfmoord zien... Wat nl. te zeggen van 3,8 km zwemmen,vanuit het water de renfiets om nog eens 180 km af te leggen en tot slot er nog eens een komplete marathon van meer dan 40 km achteraan te draven. Sinds enkele jaren heeft Almere de eer voor zich opgeeist voor het organiseren van het Nederlandse Tri athlon kampioenschap en dit jaar op 17 augustus was Almere de plaats waar het eerste Europese kampioenschap werd gehouden. Degenen die de t.v. uit zending hebben gezien en de kranten verslagen hebben gelezen over dit „sportgebeuren" in een geweldig noodweer, zullen ongetwijfeld ehun idee hebben gekregen over een dergelij ke „sportverdwazing". Gebleken is evenwel dat de combina tie van drie verschillende sporten met kleine afstanden zeer aanslaat bij de recreatieve sporters en de meer presta-.. tie gerichte sportlieden. Vandaar dat men in Venray een kwart Triathlon gaat organiseren, waarbij 1000 m moet worden gezwommen, 45 km worden gefietst en 10,5 km moet worden gelopen. Dit zijn zonder meer verant woorde afstanden, die kunnen worden afgelegd door getrainde sporters en een uitdaging beteken voor menig sportman of sportvrouw. In Venray kan me deelnemen in wedstrijdgroepen en in recreatiegroepen onder het motto „vol brengen is winnen" waarbij het vol brengen de getrainde atleet een eenorm gevoel van voldoening geeft. Onge twijfeld zal ook het publiek volop kunnen genieten temeer omdat dit gebeuren geheel gratis toegankelijk is. Ook het parcours is geheel te aanschouwen muts men rekening houdt met de aanwijzingen van de leden van de organisatie om zodiende hunderen van de atleten te voorkomen. De buurtbewoners van het hele parcours in de omgeving Vlakwater en zwembad worden verzocht hun medewerking te verlenen tussen 09.00 uur en 16.00 uur. Men wordt vriendelijk verzocht de auto te laten staan. Verder moet men er rekening mee houden dat de trimbaan van Vlakwater alleen toegankelijk zal zijn voor Tri- Atleten. De toeschouwers worden verzocht hun auto's te parkeren buiten het gebied van Vlakwater, Hoopweg en Kemweg. Deze wegen zijn voor alle verkeer gesloten. Ook het gebied bij en om het zwembad is geheel afgesloten. Voor alle mensen die op zaterdag 7 september op het zwembad zwemlessen volgen kun nen alleen via de Westsingel het zwembad bereiken. Hopelijk kan m?n begrip voor deze situatie opbrengen. Donderdag 22 augustus Boottocht naar Venlo. Opstapplaats Well. Inlichtingen en boekingen bij het VVV. Zaterdag 24 t.m. dinsdag 27 augustus Kermis Caslenray. Donderdag 22, vrijdag 23 augustiis Tentoonstelling kunstkring Amber in de Schouwburg te Venray. Geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 lol 17.00 uur. Donderdag 23 t.m. zondag 25 au gustus Jeugdwandeldriedaagse in Meerio. Zondag 25 augustus Fietscrosswedstrijdcn op terrein Vla kwater, aanvang 12.00 uur. Volleybaltoernooi SV Phoenix, sport park De Wieën, aanvang 10.00 uur. Maandag 26 t.m. donderdag 29 au gustus. Zwemvierdaagse in Combizwembad te Venray. Inlichtingen en boekingen te verkrij gen bij de VVV Venray, Grote Markt 23, telefoon 04780-10505. Voor de achtste maal in successie worden te Geysteren - als afsluiting van de vakantieperiode - in het weekend van 24 en 25 augustus a.s. de Meuleweifees ten gehouden. Zaterdag 24 augustus beginnen de feesten rond acht uur met een optreden van de inmiddels befaam de Kelderband uit Oirlo, terwijl ook de Wodesheimband uit Wanssum diverse nootjes zal kraken. Kortom de lucht boven de Meulewei in Geysteren zal ongetwijfeld zwanger zijn van kleurrij ke klanken en natuurlijk bestaat er gelegenheid tot het maken van een heuse weidedans. Verder zullen knap pende houtvuren de regen op een afstand trachten te houden en samen met het klateren van de waterval en met het ruisen van de bomen zorgen die houtvuren voor dat vleugje romantiek dat het feest al jaren bijzonder aantrekkelijk en geliefd maakt bij het publiek. Zondag 25 augustus staat in het teken van het Früshoppen dat rond 11.00 uur zal beginnen. Voor de kinderen is er een kindermarkt, terwijl vanzelfsprekend het luchtkussen niet zal ontbreken. Voor de muzikale omlijsting zorgen o.a. de Lensband uit Geijsteren en de Basement Boys uit Venray. De organi satie van de Meuleweifeesten tenslotte is in handen van de voetbalclub en het Pastoor Kemmere koor uit Geysteren. In verband met de komst van een naturistencamping naar de Ossendijk moet allereerst opgemerkt worden dat in de Gemeenteraad alleen de fraktie van de Vorle tegen de komst van deze naaktkampeerders gestemd heeft. Redenen om tegen te stemmen waren o.a. dat ter plaatse woonachtige Christelijke gezinnen met opgroeiende kinderen geconfronteerd zouden wor den met de aantasting van de normale zedelijke waarden door een groep van 25 gezinnen van elders die op hun beurt weer zegelieden (dit zijn mensen die geabonneerd zijn op hun bedenkelijke literatuur en dit soort zaken propageren, uit het hele land vreemd volk aantrek ken waardoor de plaatselijke kuituur en normen in gevaar komen. De komst van deze kampeerders is bovendien strijdig met de huidige zedelijkheidswetgeving welke is vastge legd in de algemene politieverordening waardoor er een crimeel-aspect aan toe wordt gevoegd. Erg verwonderlijk is verder hoe het mogelijk is dat voor zo'n klein clubje een bestemmingsplanwijzi ging in voorbereiding is genomen. Een eenmaal gegeven bestemming mag alleen om zwaar wegende redenen gewijzigd- Wórden. Zulke wijzigingen zullen hun precedent - werking niet missen daar er vast wel grotere groepen te vinden zijn die bestemmingen om betere en rechtvaardiger redenen gewij zigd willen zien. De ter plaatse economisch gebonden bedrijven zullen ongetwijfeld in welke vorm dan ook gehinderd worden in de uitvoering van hun bedrijf. Als men in aanmerking neemt dat in de toekomst eisen aangaande de hinderwet verscherpt worden (milieu-wetgeving) en als men weet dat een camping in de eerste categorie valt dan wil dat zeggen dat er aan de omgeving dezelfde eisen gesteld worden als bij een santorium of ziekenhuis het geval is. De onttrekking van een dergelijk gebied aan de openbaarheid stuit verder nog op een aantal bezwaren van andere natuurlief hebbers, recreanten en dagjesmensen die in dit gebied gewoon rust zoeken. De vogels, het wild en de natuur zelf zullen in dit gebied bij frequent gebruik zeker te lijden hebben en dus bedreigd worden. Ten aanzien van deze kam- peerdersclub mag verder opgemerkt worden dat ze de openbaarheid opzoe ken onder het mom van-.naakt zijn wij allemaal hetzelfde. Echter naakt is geen enkele garantie voor het overige wel gelijkwaardigheid, daar in deze gelede ren voor het overige wel bestaande rangorden overgenomen worden o.a. door de aanwezigheid van een voorzit ter in hun midden. Ook de expansie drang, de behoefte om verder uit te groeien is gebleken door een werfaktie en het zoeken van publiciteit. Erg verontrustend is echter dat er bij deze club geen enkele behoefte bestaat om ondoorzichtelijk plastic voor de ramen te spannen tijdens het naaktzwemmer dit wijst op de behoefte om publiekelijk te showen en te imponeren. Een positieve benadering inzake de water sport is echter wel mogelijk door deze club een stuk van de Diepeling in Oirlo toe te wijzen zodat een en ander funktioneler wordt. De toewijzing van bosgebied aan terreinen waar bedrijven gevestigd zijn en waar de hele dag hard gewerkt wordt is tegenstrijdig aan elkaar en brengt bovendien de arbeids plaatsen van deze bedrijven onnodig in gevaar. Echter ook aan de Diepeling zal de haalbaarheid van het plan disputabel blijven, omdat een commerciële bena dering uit de weg wordt gegaan en daarmee de werkelijkheid wordt ontlopen. In de praktijk van alle dag blijkt dat gewone werkmensen niet zo'n behoefte hebben om in groepsverband naakt te recrëren, zodat de financiële ruimte hiervoor er gewoon niet is en de raad het zich niet kan permiteren om naast de tekortkomingen op de schouw burg, de kabeltelevisie en het grondbe drijf er een nieuw geldverslindend projet aan toe te voegen. Er dient in de maatschappij voor gewaakt te worden dat de belangen van de meerderheid niet ondergeschikt worden gemaakt aan die van een minderheid. Daarom is het raadselachtig hoe het heden al tot zover is kunnen komen. S. Scholts Op zaterdag 7 september a.s. wordt er in het Wijkgebouw de Kiosk in het Brukske de plaatselijke voorrondes van het Limburgs Tienerfestival 1985 ge houden. Aanvang 19.30 uur. Opgave is mogelijk voor sound mix, Play Back en Disc Jockey in de leeftijd van 10 tm 19 jaar. Er zijn twee categorieën nl 10 tm 14 jaar en 15 tm 19 jaar. Van elke categorie gaat de winnaar over naar de regionale finale op vrijdag 27 sept in Maasbree. De Limburgse finale is op 15 oktober in Roermond, waar dan tevens op zullen treden Roberto Jacketti and the Scooters. Opgave voor dit gebeuren kan het liefst zo spoedig mogelijk, geschieden op Beethovenstraat 8 Ven ray tel. 04780 10008 of bij service buro voor de jeugd in Roermond tel. 04750-33945, waar ook verdere inlich tingen zijn te verkrijgen. Het plaatselijk buurtbuscomite heeft besloten om na een jaar proef het vervoer per buurtbus op het traject Smakt-Holtees-Maashees definitief door te zetten. Als afsluiting van de Grote Molen beekfeesten vindt er in Meerio voor de eerste keer een Avond wandel driedaag se plaats. Op 23 24 en 25 augustus kan er gelopen worden op de volgende afstanden 10 en 5 km. Tevens kunnen volwassenen ook op zondag 25 augustus starten op de 15 km. Deze driedaagse bedoeld voor iedereen doch speciaal voor de jeugd, wordt samen met het kindervakantiewerk uit Meerio georga niseerd. Men kan zich als groep of individueel in laten schrijven. De inschrijfkosten zijn 3,- p.p. Voor inschrijven of inlichtingen M. Guelen Irenestraat 5 Meerio, F. Martens Frisostraat 1 Meerio, C. Beterams Burgveldweg 15 Meerio. Opgave liefst schriftelijk. In de periode van 8 tot en met 14 oktober a.s. zal in het raadhuis de (reizende) tentoonstelling „100 jaar Oranje vorstinnen" worden gehouden. Op een achttiental grote panelen wordt een overzicht gegeven van de Oranje- vorstinnen die de afgelopen honderd jaar aan de regering zijn geweest REE GEDOOD Een plotseling op de Beekweg overstekende reegeit werd aangereden door een personen auto uit Venlo. Het dier werd bij de botsing gedood terwijl de auto behoor lijke schade opliep. BROMFIETSER KWAM TEN VAL Een 17 jarige bromfietser uit Schijn- del geraakte op het rijwielpad langs de Ripseweg uit de juiste koers. De bromfiets kwam in de berm terecht en de bromfietser kwam ten val. Hijliep diverse fracturen op en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Het mag intussen bekend zijn dat do snelste brandweerman van Nederland in Venray woont. Het is Ger de Groot, commandant van de bedrijfsbrandweer van Rank Xerox. Net terug van de wereldkampioen schappen in San Jose in Californië vertelt hij ons zijn belevenissen, die hij voor geen geld zou hebben willen missen. Er waren vooraf nogal wat proble men met de sponsors geweest. Aan vankelijk zou de Nederlandse afvaar diging aan die wereld kampioenschap pen voor politie en brandweerlieden bestaan uit 80 leden. Maar, omdat er enkele belangrijke sponsors afvielen, o.a. de KLM,werd dat aantal inge krompen tot 3l personen. Het was toen ook niet de KLM die de deelnemers naar Californië vervoerde, maar Marti nair. En niet in één vlucht maar in twee vluchten... En al was de organisatie daar perfect, toch raakte men een aantal deelnemers waaronder Ger de Groot, kwijt. Dankzij intensieve zoekakties door vele instanties, kwam men uiteindelijk toch aan in het RedLyor Hotel. Daar moesten o.m. de medische verklaringen worden afgegeven om het deelnemers pasje in ontvangste te kunnen nemen. Uit 31 landen uit de gehele wereld waren de deelnemers gekomen. En dan ziet men het grote verschil in „bagage" van de steden welke ze vertegenwoor digen. Zo waren er deelnemers met prachtige emblemen van verschillende brandweer en politieorganisaties, maar ook deelnemers met „souveniers", waardoor men uit de onkosten probeer den te komen... Bijzonder imposant was de opening met een vlaggenparade van de deelne mende landen^ vergelijkbaar met de opening van de'Ölympische spelen. Het •"showelement was daarbij niet vergeïen. Dat zelfs een' brandweerharmonie uit Australië acte de presents gaf, was niet ongewoon. Ook werden er duizenden duiven losgelaten, terwijl na de ope ningsceremonie duizenden balonnen het luchtruim werden ingestuurd. Omdat in vele kranten en op de televisie uitvoerig bericht was, dat de Nederlandse delegatie „spoorloos" was waren er vele honderden in Californië woonachtige Hollanders naar het Spar- ta-stadion gekomen. Toen daar de complete Nederlandse delegatie voorbij kwam ging er een daverend applaus op, welk applaus werd overgenomen door de tienduizenden die van de openings ceremonie getuigen waren. De politie en brandweermannen namen aan vrijwel alle discipline's deel welke ook op de Olympische Spelen worden beoefend. Alleen kwam daar nog bij, speciale wedstrijden voor paarden en honden en hoefijzergooien. Ook zuiver brand weerwedstrijden stonden op het pro gramma. Wat ons het meest interesseerde, dat waren de wedstrijden waarop onze Venrayse vertegenwoordiger had inge schreven. Dat was op donderdag 6 augustus de 10 kilometer loop. De start vond in de namiddag plaats met een temperatuur van 38 graden; een warmte welke men in Nederland niet kent. Maar Ger de Groot had zich tijdens zijn vakantie in Italië terdege voorbereid en ging goed van start. Te goed zelfs. Hij werd hartelijk aangemoedigd, maar hij had toch teveel van zich gevergd. Toen er 6400 meter waren afgelegd zakte Ger de Groot in elkaar en moest er een dokter bij te pas komen. Deze constateerde geen onherstelbare schade. Alles zou weer goed komen. Dat bleek al direct zaterdag's bewaarheid toen om 8 uur 's morgens moest worden gestart voor de halve marathon. Die marathon werd gelopen op heuvelachtig terrein, een terrein dat Ger herinnerde aan zijn training in Italië. Er verschenen 72 deelnemers aan de start. En wat donderdag niet mogelijk was, dat bleek nu wel te kunen. Want als je, zo verklaarde Ger nadrukkelijk, dan als 5e mag eindigen, dan kan men niet anders zeggen dan dat die deelname geslaagd is. Natuurlijk is het deelnemen belangrijker dan het winnen maar voor het thuisfront wil je toch iets meer dan alleen maar deelnemen. Later werden de deelnemers ontvan gen door het stadsbestuur van San Jose en werd ook aan Ger de Groot het ereburgerschap van de stad San Jose aangeboden. Woensdag keerde Ger de Groot weer terug, boordevol - met herinneringen maar ook met souveniers. Hij is de direktie van Rank Xerox nog erg dankbaar dat ze, toen andere sponsors het lieten afweten, Rank Xerox bij sprong. En dat „zijn" brandweerlieden en de directie hem niet vergeten waren, dat bleek wel bij zijn thuiskomst. En na deze unieke belevenis gaat Ger zich binnenkort weer bezighouden met de voorbereidingen van de Nationale bedrijfsbrandweerwedstrijden, welke op zaterdag 14 september bij Rank Xerox, sorry op Renkhuizen, worden gehouden, want ook bij die organisatie is Ger de Groot een wereldkampioen waardig. ^o° - o\\- v \ie^ Vrijdag 23 augustus 19.00 uur ZVV Thetru zaalv. vr. 20;00-24.00 uur ZVV Venrode Zaalv vr. Zaterdag 24 augustus 09.00-17.00 uur ZVV de Klomp zaalv. tournooi heren. Zondag 25 augustus 09.00-17.00 ZVV de Klomp zaalv. toernooi Dames. 17.00-18.00 Fc T Huukske zaalv. vr. 20.00-22.00 ZVV Venrode zaalv. vr. Maandag 26 augustus 18.00-21.00 RVK tr. 21.00-24.00 ZVV Venrode Zaalv. vr. Dinsdag 27 augustus 18.00-21.00 RVK trainen 21.00-23.00 Badminton woensdag 28 augustus 18.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 SVCB Donderdag 29 augustus 19.00-21.00 RVK trainen 21.00-23.00 ZVV Venrode zaalv. vr. Begin september start het Groene Kruis op tal van plaatsen in Limburg weer met de curus samen „stap voor stap" afslanken. Deze cursus is bedoeld om op een verantwoorde en gezonde manier te vermageren, maar vooral om daarna op het gewenste gewicht te blijven. In 15 wekelijkse bijeenkomsten wordt de cursist onder meer geleerd zijn of haar eetgedrag te beheersen en bewust gemaakt van (foutieve) eetge woonten. Deelname aan deze cursus kost voor leden van het Groene Kruis 25,- Niet leden kunnen ook aan de cursus deelnemen maar moeten een hoger bedrag betalen. Wanneer U de cursus afslanken wilt volgen dient U zo spoedig mogelijk contact op te nemen met het Groene Kruis in Uw woonplaats Daar zal men U graag van alle informatie voorzien. In september start de GGZ in Venray met een ontspanningscursus voor vrou wen die last hebben van lichamelijke klachten als bijvoorbeeld, hoofdpijn, pijn in de rug en schouders, benauwd heid, hartkloppingen, of meer algemene klachten als moe zijn, onrustig en gejaagd voelen, gespannen voelen, zonder dat voor deze klachten direkt een oorzaak aan te wijzen is. Vaak zijn deze klachten een gevolg van een kombinatie van faktoren, die zowerl met jezelf als met de omstandigheden waarin je zit, te maken kunnen hebben. Denk bijv. aan: voor veel dingen zorg moeten dragen, je snel druk maken, weinig afwisseling in het werk ouder worden, je onzeker voelen, problemen met je kinderen. Via ontspanningsoefe ningen en oefeningen uit bijv. de ypga en de bio energetica, kun je stilstaan bij hoe je lichaam reageert, en hoe je kunt ontspannen als je teveel spanningen hebt. Naast het doen van oefeningen is er in de kursus ook tijd om met elkaar te praten. Het kan een opluchting zijn om te merken dat je niet de enige bent en dat je samen met andere mogelijkheden kunt ontdekken om er anders tegenaan te gaan. De kursus telt 10 bijeenkomsten en zal plaatsvinden in de Clockert, Merse- loseweg 42, Venray op de dinsdagoch tend. De kosten zijn 25,-. Voor meer informatie over en aanmelding voor de kursus kunt U bellen naar de GGZ afd. preventie Venlo. tel. 077-50385. Grijze kat, Kleine witte hond; Klein bruin hondje teef; Zwart leren jack, donkerrood gevoerd; Drie sleutels aan een ring twee met opschrift M 1233 en een met opschrift G 3310; Een huissleutel merk Pörkey nr 984L; Een megafoon kleur rood/grijs; Een oma fiets framenr. 97855, blauw wit; Een damesfiets, groen merk Cortina; Een damesfiets zwart merk Gazelle; Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel, 04780-84888 tst 224. Verse mosselen VISHANDEL Nu de voetbalcompetitie weer gaat beginnen plaatsen we deze week een foto van het tweede elftal van de RKW „De Molenwiekers" gemaakt om streeks 1962. Eerder werd deze vereni ging Venray-West" genoemd. Hun speelveld was gelegen waar nu sporthal de Wetteling is. In 1962 sloot de vereniging zich officieel aan bij de KNVB en nam bij de aanvang van het voetbal seizoen 1962-1963 deel aan de competitie. Het clublokaal was restaurant Thielen aan de Langeweg. Knielend v.l.n.r. Wim Jansbeken, Bernard Assen, Sjaar Nogarede, Jan de Wit, Gerrit Lormans. Staande v.l.n.r. Wiel Vermeulen, Sjaak Swinkels, Johan Thijssen, Piet Barents, Jan Verheijen, Jan Barents, Theo van der Sterren (achter Jan Barents), Gerrit Willems (leider). ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Tel. 88800 DR. VAN DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN Tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E. RUYMBEEK, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN Horst, tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerio en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnasliek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEM1DDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. STICHTING BLIJF VAN M N LUF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3