Gezinsbudgettering en minimabeleid GEMEENTEPRAAT Tournee „Die Fidelen Rosentaler" Bouwvergunning aangevraagd Gemeentehuis vrijdagmiddag gesloten Bekendmaking Commissie Maatschappelijke zorg Verklaringen van geen bezwaar Bouwvergunning verleend Commissie onderwijs en cultuur Educatie en emancipatie 1986 Gebruik van methylbromide Auto tegen personentrein Duivenciub Overloon in radioprogramma Taxivervoer Musical ,lk Jan Creemer' toch naar Venray? J, THEUWS Venray niet blij met wijzigingen stadsdienst in juni 1986 üPltl THE1IW8 GEEF EEN VVV GESCHENKBON CADEAU SCHAEFFERS GLASHANDEL =AMVTV TOON HENDRIKS NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting In de komende vergadering van de commissie Maatschappelijke zorg, woensdag a.s., zullen de gemeentelijke mogelijkheden voor hulp aan gezinnen of andere leefeenheden met financiële problemen, of die rond moeten komen van een minimum inkomen, centraal staan. De commissie wordt gevraagd een ad vies uit te brengen over het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. het project Gezinsbudgettering. Vervolgens zal de commissie van gedachten wisselen over de notitie ,,hel minima-beleid" en in bijzonder het instellen van een steun fonds. GEZINSBUDGETTERING In Nederland, en ook in onze ge meente, is van ernstige financiële pro blemen sprake in veel gezinnen of ande re leefeenheden. Hiervoor zijn twee hoofdoorzaken aan te wijzen. Ten eerste staan de inko mens onder druk door aan de ene kant verlaging van inkomen (b.v. als gevolg van werkloosheid) en aan de andere kant de steeds hoger wordende vaste lasten. Hierdoor ontstaat een lagere koopkracht, een kleiner deel van het in komen dal vrij te besteden is. Ten tweede: veel mensen zijn niet in staal om op een juiste en planmatige wijze om te gaan met dat (verminderde) inkomen. Men heeft dal niet geleerd en is vaak niet opgewassen tegen koopver leiding. Financiële problemen worden in de meeste gevallen veroorzaakt door een combinatie van beide oorzaken. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een ballenvanger (4m hoog gazen hekwerk) bij het speel terrein aan de Kruitweg te Venray t.n.v. Gemeente Venray, Raadhuisstraat 1 Venray; het uitbreiden van het tennispavil- joen aan de Smakterveldweg 6 te Ven ray, t.n.v. J. Drentje; hel bouwen van een houten mo torstalling aan de Vicarjejyeg, 15 Ie Leu nen', t.n.v. F.J.G.M. Janssert; het bouwen van een schei dingsmuur aan de Stationsweg 86 te Oostrum, t.n.v. H.J Crijns; het verplaatsen van een duivenhok aan de Kruisstraat 6 te Venray, t.n.v. P.J.C. Janssen; het uitbreiden van een garage berging aan de Pettemakerstraat 2 te Venray, t.n.v. J.P.M. Poels; het bouwen van een opslagloods aan de Paardekopweg 17 te Ysselsteyn, t.n.v. T. Bouwman; het bouwen van een veranda aan de Zandakker 21 te Venray, t.n.v. C.W. Douwes; het verbouwen van de woning aan de Prinses Irenestraat 10 te Venray, t.n.v. A.M.A.M. van Houdt; het bouwen van een kalkoenen- hok aan de Pas 3 te Merselo, t.n.v. M.G.E. van Osch; hel bouwen van een tankstation, wasplaats, shop c.a. aan de Jan Poels- weg te Ysselsteyn, t.n.v. Autobedrijf Gommans de Wit, Gezellebaan 8 te Ys selsteyn; het bouwen van een transforma torhuisje aan de Oostsingel te Venray, t.n.v. NV PLEM Gelissendomein 5 te Maastricht; het bouwen van een loods annex varkensstal aan de Heidsepeelweg 60 te Ysselsteyn, t.n.v. Gebrs. J. en W. Pee- ters; het uitbreiden van een bedrijfs ruimte aan de Ysselsteynseweg 82 te Ys selsteyn, t.n.v. Braks Bouwmaterialen Odiliapeel bv; het aanleggen van tennisbanen en het oprichten van een berging, hekwer ken en lichtmasten op de hoek Leunse- weg /Deurneseweg te Venray, t.n.v. H.P.J. Voermans, Urbanusweg 16 te Leunen; het verbouwen van de woning aan de Kruitweg 15 te Venray, t.n.v. A.J.L.M. v.d. Sanden; het aanbouwen van een serre en hel plaatsen van een raam in de zijgevel aan de Herik 7 te Venray, t.n.v. P.M.H. Lucassen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 16 augustus 1985 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij hel bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 15 augustus 1985. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Als gevolg van het invoeren van de ar beidstijd verkorting voor de ambtena ren (38-urige werkweek) is het gemeen tehuis op vrijdag 16 augustus na 12.00 uur gesloten. Wie in financiële problemen is ge raakt kan in de gemeente Venray een be roep doen op hulpverleningsinstanties zoals het Maatschappelijk Werk. de ge meentelijke Sociale Dienst of de Volks kredietbank. •De hulpverleners constateren echter dat een sanering van de financiële pro blemen slechts een gedeeltelijke oplos sing is voor mensen die niet uit kunnen komen met hun budget, maar dat hun geleerd moet worden hoe het beperkte inkomen op een juiste wijze kan worden verdeeldover de noodzakelijke uitga ven, m.a.w.: gezinsbudgettering. Het project gezinsbudgettering houdt een nauwere samenwerking van de hulpverlenende instanties, incl. de ge zinszorg, om zo de problemen die zich aandienen beter op waarde te kunnen inschatten; het organiseren van activiteiten met als doel financiële problemen te voorkomen. Hierbij wordt o.m. ge dacht aan algemene voorlichting over de besteding van het gezinsbudget; hulp aan hen die in financiële pro blemen zijn geraakt. Dit kan via schuld sanering maar ook via een langdurige begeleiding door vrijwilligers met als doel het gezinsbudget te bewaken en te leren omgaan met geld. Voor de meer deskundige leiding is de hulp ingeroepen van de stichting huis houdelijke en consumentenvoorlichting (HVP). Het streven is om het project 1 sep tember a.s. van start te laten gaan met een voorlopige duur van 1 'A jaar. De burgemeester van Venray maakt bekend, dat van 15 augustus 1985 tot 16 oktober 1985 op het raadhuis voor een ieder ter inzage liggen het ontwerp sta tenbesluit tot indeling van de provincie Limburg in samenwerkingsgebieden in gevolge artikel 2 van de Wet gemeen schappelijke regelingen alsmede de bij behorende toelichting. Tot een week na afloop van de hier boven genoemde termijn - dat wil zeg gen tot 23 oktober 1985 - kunnen be langhebbenden schriftelijk tegen dit ontwerp-besluit bezwaar maken bij Pro vinciale Staten van Limburg, Postbus 1980, 6201 BZ Maastricht. Venray, 14 augustus 1985 de burgemeester voornoemd- mr. H.J.M. Defesche Woensdag 21 augustus a.s. komt de commissie voor maatschappelijke zorg bijeen voor haar eerste vergadering na de zomervakantie. De vergadering be gint om 17.00 uur in het raadhuis. Naast de gebruikelijke agendapunten vermeldt de agenda de volgende onder werpen: beschikbaarstellen krediet t.b.v. het project Gezinsbudgettering (zie be richt elders op deze pagina); nota inzake het door de gemeente Venray te voeren minimabeleid (zie ook elders op deze pagina); de consept planverordening in het kader van de Wet Voorzieningen Ge zondheidszorg voor het Gewest Noord Limburg. De vergadering is zoals gebruikelijk openbaar en wordt vooraf gegaan door het spreekrecht van het aanwezige pu bliek. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 26 juli 1985 aan hel gemeen tebestuur verzonden de navolgende ver klaringen van geen bezwaar, zoals be doeld in artikel 19 en/ of artikel 15, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 8 van de Woning wet, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van 4 premie B wo ningen aan de Stationsweg te Venray, t.n.v. M. Peeters b.v. Gen. Demp- seystraat 25 te Swolgen; het bouwen van 8 premie-A en 4 premie B woningen aan de Kruidenlaan Christoffelkruid te Venray, t.n.v. Drs. Ruijters b.v. Stationsplein 1 te Sittard. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 15 augustus 1985. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De kosten van het project worden voor een groot deel gedekt door subsi die. Het aandeel van de gemeente Ven- rav bedraagt voor 1985 ƒ3.000.- en voor 1986 30.000,-. MINIMABELEID De toename van het aantal personen met een minimum inkomen heeft op ve le plaatsen er toe geleid, dat men naar de mogelijkheden is gaan zoeken om ex tra of aanvullende hulp te bieden, ten einde met dat beperkte inkomen zo goed mogelijk rond te komen. Ook het Venrayse gemeentebestuur heeft naar dergelijke mogelijkheden gezocht. Uitgangspunt voor het gemeente bestuur is, dat het inkomensbeleid rijks beleid moet blijven en dal plaatselijk geen inkomensaanvulling in het alge meen moet worden geregeld. Binnen dit uitgangspunt blijven er echter wel enige mogelijkheden over, met name Gezinsbudgettering en de vor ming van een steunfonds. Het steunfonds is een mogelijkheid voor extra financiële hulpverlening, naast de bestaande mogelijkheden. Het college van b. en w. heeft nog geen crite ria kunnen opstellen op grond waarvan een beroep op hulp via het te stichten steunfonds kan worden gedaan. Men wil echter graag met de commissie van gedachten wisselen over de instelling van een dergelijk fonds en over de rela ties van een dergelijk fonds met reeds aanwezige voorzieningen t.b.v. minima. Deze andere voorzieningen zijn de mo gelijkheid tot vrijstelling van de af valstoffenheffing, de volkskredietbank en het budgetteringsprojekt. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 7 augustus 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eèn of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij hel col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na bovengenoemde datum. „r—j J»et aanbrengen van een dafc met teibord op ëe'rio'pslagloods aan de Bongerdstraat, t.n.v. Jan Linders b.v. Industrieterrein 15 te Bergen; het bouwen van een kelder aan de Geysterseweg 5 te Oostrum, t.n.v. J.W.R. Rommen; het verbouwen van een woning aan de Vullingstraat 4 te Leunen t.n.v. R.J.M. van Gorp; het verbouwen van de woning aan de Deken Thielenstraat 14 te Venray, t.n.v. F. Kroon; het uitbreiden van een varkensstal aan de Eijkenhofweg 14 te Veulen, t.n.v. Maatschap Mulders; het verbouwen van de woning aan de Molenklefweg 8 te Venray, t.n.v. J.H.M. Moors; het bouwen van 4 woningen aan de Leunseweg (hoek Zuidsingei) te Ven ray, t.n.v. Smits Bouwbedrijf Someren b.v. Boerenkamplaan 106b te Someren; Venray 15 augustus 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Omdat in de gemeenteraadsvergade ring van eind augustus enige onderwer pen worden besproken, die voordien in de commissie onderwijs en cultuur moe ten zijn besproken, is een extra vergade ring voor deze commissie vastgelegd op dinsdag 20 augustus 17.00 uur in het raadhuis. De commissie zal advies uitbrengen over: het gemeentelijk bibliotheekplan 1986-1989; de benoeming van directeur van de openbare basisschool De Keg, voor gesteld wordt om tot tweede directeur in een meerhoofdige leiding te benoemen de heer T. Liebrand; het beschikbaarstellen van een krediet t.b.v. energiebesparende maat regelen aan gebouwen voor het basison derwijs; het weigeren van medewerking voor het aanschaffen van leermiddelen voor het vak lezen aan de basisschool De Hommel; het verlenen van medewerking voor de vernieuwing van de electrische installatie van de basisschool Dr. Poels; het voorstel tot ontslag van de heer H. Dierdorp als hoofd van de lage re school de Land weert. Ook voor 1986 wordt door de gemeente als onderdeel van het welzijnsprogram- ma een educatief- en emancipatiepro gramma vastgesteld. Hiervoor dient de gemeente in het bezit te komen van de voorgenomen activiteiten van de ver schillende organisaties. Organisaties die hierover nog geen bericht hebben ontvangen en die in verband met bovengenoemde activiteiten subsidie willen aanvragen, kunnen formulieren aanvragen bij afdeling sociaal-culturele zaken, toestel 456 of 227. De-^byrgeaieester van Vtettrdy-maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in artikel 4, lid 4 van de „Beschikking vrijstelling methylbromide" gedurende 3 maanden op het gemeentehuis te Ven ray, kamer 119, ter inzage ligt een ver klaring van geen bezwaar van de Direc teur Landbouw en Voedselvoorziening in de provincie Limburg, voor het ge bruik van methylbromide ten name van H.H.L. Geurts, Boddenbroek 9, 5808 AK Oirlo. Venray, 15 augustus 1985 De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. RADIO EN ANTENNEBOUW Reparaties en nieuwbouw R. POTS Gerard Smuldersstraat 79a America, tel. 04764-1335 Van 14 tot 19 augustus a.s. zijn Die Fidelen Rosentaler uit Merselo te gast in Schiltigheim bij Straatsburg. Uitgenodigd door het gemeentebe stuur, hebben ze daar met medewerking van Muziek en Organisatieburo „Van Roosmalen" Etten-Leur, een tournee uitgezet Na de ontvangst door de burgemees ter begint het orkest op 14 augustus met een optreden 's avonds in Schiltigheim. 15 augustus twee optredens in Marlenheim, ook in de buurt van Straatsburg. 16 en 17 augustus verzor gen ze in Duitsland twee avonden, in Kehl aan de Rijn en Waldshut tegen de Zwitserse grens 18 augustus sluiten ze 's avonds af op het bierfeest in Schiltigheim, vanwaar ze op 19 augustus weer richting Merselo vertrekken. Woensdagmiddag omstreeks 4 uur bemerkte een 30 jarige bestuurster van een personenauto afkomstig uil Deurne niet de in werking zijnde knipperlichten van de beveiligde overweg nabij de Wit te Venneweg in Oostrum. Ondanks het feil dat de bestuurder van de personen trein welke uit de richting Oirlo kwam nog claxoneerde botste haar auto tegen de personentrein. De auto werd terug- geslingerd en botste legen hel knipper licht op. De bestuurster kon met zeer veel moeite uit het wrak van de auto worden bevrijd en met zeer ernstige ver wondingen naar hel ziekenhuis worden vervoerd. Zaterdag 17 aug. a.s. zullen er in het radioprogramma „Hallo hier Hilver sum" ±70 duiven van Overloonse liefhebbers voor de studio in Hilversum gelost worden. Dit in het kader van een reeks vluchten welke de Vara organiseert in haar jubileumjaar. De lossing wordt rechtstreeks uitge zonden en zal als het weer 't toelaat om ±8 uur plaatsvinden.De liefhebber die het eerst 'n duif van deze vlucht weer op het hok heeft komt dan rechtstreeks in de uitzending met zijn eerste melding. We verwachten de eerste melding tussen 9 en 10 uur. Het programma „Hallo hier Hilver sum" wordt uitgezonden via Hilversum 1 en begint om 7.30 uur. Wij wensen alle deelnemers veel succes toe. Aangezien er enige verwarring is ont staan over de tarieven die de taxibedrij ven uit Venray mogen/moeten bereke nen voor vervoer van personen binnen de gemeente vermelden wij hier de juiste tarieven. Voorrijtarrief: aanslag 2,75 Dagtrief: ƒ1,87 voor elke verreden kilometer na instap pen. Nachttarief: 2,73 voor elke verreden kilometer. Stadsrittarief: 3,06 voor ritten korter dan 1 kilometer. Wachttarief per uur: 34, Voor vervoer in een taxibusje gelden afwijkende tarieven. Met nadruk willen wij er op wijzen dat andere tarieven niet in rekening mogen worden gebracht. De Roek-opera IK JAN CREEMER die afgelopen zaterdag in Groningen in première ging blijkt het theater-evene ment van de laatste jaren te zijn. Een dergelijk professioneel geraffi neerd en groots schouwspel is sinds „Hair" niet meer op het toneel te zien geweest. Alle landelijke bladen schreven zonder uitzondering zeer lovend en enthousiast over dit theater-evenement. Dat een regionaal blad wat denigreren de opmerkingen maakte omdat er geen „boodschap" in zat, is iets waaraan verder niemand een boodschap zal hebben. De direktie van de Venrayse Schouwburg ziet de mogelijkheid deze produktie naar Venray te halen en wil dat ook bijzonder graag. Omdat het evenwel om een uitzonderlijk dure produktie gaat, moet het financieële risico voorop tot een minimum beperkt worden. Daarom wil de direktie de belangstelling van het publiek uit de regio nagaan. Wie de voorstelling wil zien kan daarom mondeling, schriftelijk of telefonisch zijn interesse kenbaar maken. Van deze geinteresseerden wordt dan een lijst aangelegd die bij het doorgaan van de voorstelling gehono reerd zal worden. De voorstellingen (minimaal 2 vanwege de enorme technische toestanden) moeten bij voorbaat uitverkocht zijn wil men tot contractering over kunnen gaan. De prijs wordt 32.50 wat gezien hetgeen men ervoor geboden krijgt niets teveel is. Dit is wereldklasse zoals men dat op Broadway en Londen te zien krijgt. Hoe eerder het publiek reageert des te sneller kan het schouwburgbestuur een beslissing nemen. Het is te hopen, dat Venray zich deze volslagen unieke theaterbelevenis niet laat ontgaan. Het publiek beslist hier als eerste wat er gaat gebeuren. GEREEDSCHAP GESTOLEN Uit een onafgesloten garage aan de Eligiusweg werden een aantal houtbe werkingsgereedschappen gestolen, ter waarde van 1200 gulden. GLASSERVICE VERF BEHANG MERSELOSEWEG 6 TEL. 81523 VENRAY In het periodiek overleg, dat de ge meente voert met de Zuid Ooster over het openbaar busvervoer in Venray, heeft onlangs het vervoersplan 1986- 1987 centraal gestaan. Concreet voorziet dit plan in een strekking van de streeklijn 27, die NS- Helmond en NS-Venray verbindt en in een vergroting van de stadsdienstfunctie van de Maasdorpenlijn (29). Om een betere treinaansluiting in Helmond te verkrijgen komt in verband met de tijdwinst de omloop van lijn 27 door het Brukske het volgend jaar te vervallen. In 1982 is om dezelfde reden ook al de omloop van deze bus door Veltum teruggebracht. Lijn 27 zal daarom vanaf juni 1986 via Heide over de Langstraat (randbe- diening Veltum) en de Henri Du- nantstraat (randbediening Brukske) naar het NS station in Oostrum rijden met een tussenstop op het autobusstati on. Gelijktijdig wordt de wijkontslui- ting van Brukske overgenomen door lijn 29. Voor de bediening van de kerkdorpen en het ziekenhuis wijzigt er niets. Voor de interlokale reiziger zal de verbeterde aansluiting op de intercity- dienst in Helmond een goede zaak zijn, maar voor de Brukske bewoners is er het nadeel, dat zij voor deze trei naansluiting moeten gaan opstappen aan de haltes van de Henri Du- nantstraat. Hoewel het gemeentebestuur alle be grip heeft voor de aanpassing is men er niet blij mee, omdat weer de nodige tijd winst in Venray moet worden gevonden. De stadsdienstfunctie van de streeklij- nen wordt er niet door op een hoger peil gebracht, terwijl de veranderingen de reiziger weer om een nieuwe gewenning vragen. Overigens bestaan er in de nabije toe komst wellicht mogelijkheden dat op lijn 30 (Roermond-Venray) èèn bus ex tra wordt ingezet ten behoeve van de be diening van nieuwbouwwijken in Horst. Het gemeentebestuur van Venray heeft er nu al bij de Zuid Ooster voor gepleit om de daardoor ontstane ruimte te be nutten voor een aansluiting via Brukske op het NS Station waardoor Brukske weer een goede halfuursdienst kan krij gen. Voor Leunen, Castenray en Horst e.o. zal dit een rechtstreekse verbinding opleveren met de treindiensten richting Nijmegen/Roermond. Deze mogelijk toekomstige uitbreiding is voorlopig het enige lichtpuntje om het openbaar ver voer binnen Venray daadwerkelijk te verbeteren. Overigens is met de Zuid Ooster over eengekomen, dat deze tenminste twee en zo mogelijk vier abri's levert. Venray blijft in ieder geval op het vin kentouw zitten en zal op ambtelijk ni veau de verbeteringsmogelijkheden voor het openbaar vervoer, samen met Horst, blijven volgen. TE KOOP GEVRAAGD vloerzeil, 25 m2 vi trine koeling DE MEIKERS Eindstr. 2a, tel. 87217 TE KOOP keuken 3.30 lang, eiken voorfront, met koelkast, gasfornuis, oven en af zuigkap. 3 Radiatoren. Hardhouten voordeur. 1 Achterdeur. Carbox voor Mercedes Oude Oostrumseweg 43 TE KOOP 1700 betonpannen (Theeuwen bruin); platte- buiskachel, geitenbokje, eventueel ruilen Tel. 04780-87973 TE KOOP gasfornuis; driezitbank Tel. 04780-83409 TE KOOP damesmotorjack mt. 38/40 z.g.a.n. tel. 04780-83659 TE KOOP gereviseerde gazonmaai er, z.g.a.n. merk Alco Tel. 04787-1278 TE KOOP Honda CB 400 F, 4 in 1 p.n.o.t.k. Tel. 04780-89985 TE KOOP aardappelen, bonen, spitskool, worteltjes. Gratis jonge poesjes Th. Vollenberg Deurneseweg 40 TE KOOP z.g.a.n. eiken bankstel, 3-1-1, losse kussens. Prijs ƒ900,- tel. 04780-84971 TE KOOP aardappelen Kusters, Hoopweg 38 Tel. 84658 TE KOOP ponyzadel, 2 rijcaps Tel. 86783 TE KOOP appels, peren, pruimen, weer geregeld verkrijg baar Fruit bedrijf „De Boerderij" W. Drabbels-Martens Ysselsteynseweg 2 Heide TE KOOP snijbonen, aardappelen, kalkoenen B. Bonants, Spurkt 13 Venray, tel. 81039 TE KOOP Honda motor CB 750 cc i.z.g.st. bj.'81 Tel. 04780-81520 TE KOOP Opel Kadett bj.'72 ƒ500. Tel. 04780-81546 TE KOOP antieke kamerkast; wan- dewagen zak Kattestaart 7, tel. 80993 TE KOOP Lada 1200 bj.'77 1900,- kinderwagen ƒ75,-; Akai casseltedeck ƒ275,-; Sony direct drive draaitafel ƒ350,-; ouderwetse flip perkast ƒ150,-; crossfiets ƒ25,- Cunerahof 15 Venray TE KOOP zeer mooie potkachel, type Doubt1? Star Overlo-mseweg 41 Tel. 04780-10654 VOOR Ai UW SPUITWERK DANSEN VOOR PAREN a.s. zaterdag 21.00 uur ZAAL IN DEN ENGEL KLUSSENBEDRIJF BEN GEURTS Beekweg 32 5804 BE Tel. 04780-80268 Venray DANSEN VOOR PAREN a.s. zaterdag 21.00 uur ZAAL IN DEN ENGEL TE KOOP Opel Record diesel eind'79 Wilgenstraat 15 Venray, na 18.00 uur Ruit stuk? Geen nood Bel 81315 Patersstraat 14 Daar wordt U nog voordelig geholpen! Voor Alfa Romeo onderdelen onderhoud en 24 uurs service Alfa Romeo verkoop en service TE KOOP slachtkalkoenen, net van de leg, ƒ10,- p.st. Deurneseweg 182 Ysselsteyn Tel. 04785-645 b.g.g. 317 of 371. Bellen v.a. zondag TE KOOP konijnchokken op gaas W. Dobbe Kempkensberg 1 Ysselsteyn TE KOOP zithoekelementen met salon- en hoektafels. Prijs n.o.t.k. tel. 84902 TE KOOP diepvrieskist Bauknecht 250 Itr. 1 jaar oud en ei kenhouten kamerkast 2.00x1.60 m. Tel. 82780 TE KOOP vrijwel totale stoffering van flat in Veltum. Vloerbedekking, vitrage, overgordijnen (als nieuw), verder 6 pers. ta fel stoelen, kasten, lampen 4 pits gascom- foor Tel. 81277 na 18.00 uur TE KOOP pick up en boxen Gratenstraat 21 Venray TE KOOP bankstel 3-2-1 zits. Re nault 5 t.a.b. Veltumse Kleffen 208 TE KOOP bankstel 3-2-1. Tafeltje en t.v. tafeltje ƒ250,- Jan Poelsweg 1 Ysselsteyn tel. 04785-384 TE KOOP mooi oud fornuis met opstand oud harmoni um houten bureau. Tel. 04767-3382 TE KOOP diepvrieskist 400 Itr. Her en renfiets Koga Myata z.g.a.n. Leren motorjas Hoebertweg 13 tel. 82429 TE KOOP halfvrijstaande woning te Overloon i.z.g.st. Inl. 04788-1425 TE KOOP boeken middenstandscur sus le en 2e jaar i.z.g.st. van ƒ350,- voor ƒ150,- Kruidenlaan 23 Landweert TE KOOP koelkast 160 Itr. zonder vriesvak ƒ100,- Kruidenlaan 57 UW VERTROUWD ADRES VOOR EEN PIANO OF ORGEL VAN KLASSE. STEEDS EEN RUIME KEUZE UIT WERELDBEFAAMDE MERKEN! NIEUWSTRAAT 42-44 - VENLO TELEFOON 077-16627

Peel en Maas | 1985 | | pagina 12