VERENIGINGSNIEUWS SPRINGPLANK Midgetgolf FLYING FLIES Venrays Mannenkoor PONS Peelland Operette St. Pe\^S O.J.C. de Brak Rode Kruis afd. Venray Wiellerronde Melderslo TRIMCLUB Donderdag 11 juli om 19.30 uur repe titie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Na afloop kwartaaltoepen om de V.M.K. wisseltrophee, die nu in het be zit is van Ben Min. Geen repetitie wegens vakantie: 18-25 juli en 1 aug. Op zondag 21 juli worden alle zangers van het koor die (nog) niet op vacantie zijn verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn voor opluistering van de kerkdienst voor Fons Baltussen in Geysteren. Bij mooi weer voor de lief hebbers vertrek per fiets v.a. Grote Markt om 9.00 uur. De H. Mis begint om 10.00 uur. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Of Wieënhof tel. 84124. Allen nog een fijne vakantie toege wenst. 198& I860 HARMONIE Donderdag 11 juli repetitie. Daarna vakantie. AGENDA Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zaterdag 17 augustus serenade zilveren bruidspaar. Zaterdag 24 augustus serenade hockey club kunstgrasveld. Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 31 augustus 40 jaar SVV sere nade. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 11 juli Repetitie, daarna vakantie. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Agenda: zie harmonieorkest. Geen repetitie vakantie. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Dank aan alle ouders, koorleden en derden die zo fijn hebben meegeholpen om het bezoek van onze Franse gasten op een voortreffelijke wijze te laten ver lopen. Ook dank voor het inleveren van oud-papier afgelopen zaterdag. De vol gende inleverdatum is zaterdag 27 juli a.s. tussen 09.00 uur en 11.00 uur. DAMESKOOR Donderdag 11 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. In officiële kleding. Ook weer graag op tijd aanwe zig. Zaterdag 13 juli om 19.00 uur opluistering van de avondmis in de Vre- deskerk. Woensdag 17 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. De vakantie is reeds begonnen deze duurt tot 20 augustus 1985. Dinsdag 20 augustus 1985 20.00 uur, eerste repetitie na de vakantie in Hotel De Peelpoort, dan zal ook het e.e.a. worden geregeld ten aanzien van deelname aan straat festival te Venray en aktie vreemde munten. Dinsdag 27 augustus 20.00 uur repeti tie in Hotel De Peelpoort. Zaterdag 7 en zondag 8 september mogelijke deelname aan het stratcnfesti- val te Venray. Van 9-15 september onze jaarlijkse traditionele inzameling vreemde munten te Deurne onder het motto „Peelland Operette laat uw munt mooier klinken". Bestuur en dirigent wensen U allen een prettige en vooral zonnige vakantie toe. Contaktman voor Venray e.o. dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, Venray-Brukske. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Sleen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. Zondag 14 juli Om 10.15 uur zingen wij de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 17 juli. Wegens vakantie geen repetitie. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Belangrijke data Zondag 25 augustus: begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zaterdag 7 september: Taptoe Ven ray. Zaterdag 23 november: St. Caecilia- feest. Zondag 8 december: koffiekonsert in de schouwburg. Zondag 14 juli géén repetitie!!! Woensdag 14 augustus Eerste repetitie na de vakantie. Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Het bestuur wenst iedereen een fijne vakantie toe. Einduitslag kampioenschieten over 8 zondagen: 1 A.v.d. Broek 41 2 P. Willems jr. 38 3 P.v.d. Broek 35 4 W. Jacobs 35 5 J. Willems 33 6 P. Willems 33 7 P. Volleberg 32 8 J. Marks 28 9 K.v. Kilsdonk 26 10 H.v.Tilburg 25 11 H. Rongen 24 12 J.Janssen 18 13 Th. v. Neer 18 14 J. v. Gerven 12 15 M. Vermeulen 3 Extra ronde 1 A.v.d. Broek 17 2 P. Volleberg 15 3 P.v.d. Broek 15 4 K.v. Kilsdonk 15 5 P. Willems sr 14 6 P. Willems jr 14 Jeugdkampioenschieten: 1 Marjo Willems 2 Dafne Willems 3 Helmut Willems 4 Stefan Willems Op zondag 30 juni jl. werd in Well de vrije gilde dag georganiseerd, met uite raard ook de deelname van ons gilde. In het algemeen klassement behaalden we de tweede plaats. In de vendelwedstrij den jeugd tot 16 jaar behaalde Mare Vermeulen de 5e plaats. In de muziek- tromwedstrijden behaalde het trio An- ja, Marjo en Dafne Willems in de B klasse de le plaats proficiat. Op zondag 14 juli a.s. wordt er ge schoten om de Peelhaastrofee aanvang 14.00 uur. Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan Afgelopen zondag heeft de schutterij deelgenomen aan het O.L.S. dat gehou den werd in Dieteren. De uitslagen lui den: Het A zestal behaalde 17 punten. Het muziekkorps behaalde een eerste prijs. Bij het solooptreden behaalde Monica Stiphout een eerste prijs. Ricard Philipsen een tweede prijs. Onze Sap- peurs Joop Gijsbers en Leon Stiphout behaalde een 2e prijs. Prijswinnaars al lemaal proficiat. A.s. zondag 14 juli worden er 4 tallen schietwedstrijden gehouden bij het Ak kermans Gilde te Venlo aanvang 15.00 uur. Zaterdag 20 en 27 juli worden er 3- tallen schietwedstrijden gehouden bij Schutterij St. Martinus te Maasbree. Aanvang telkens om 15.00 uur. Wij wensen alle leden een prettige vakantie toe mei veel zon. Even een berichtje voor de mensen die per ongeluk ons nieuwe nummer van het informatie-bulletin niet meegekre gen hebben. In de vakantie zijn wij net als vorig jaar op de woendagen geslo ten en wel op woensdag 31 juli, 7 au gustus en 14 augustus. Alle vrijdagen zijn wij op de gewone tijd open van 4u tot half 6 en van 7-8 uur. Omdat wij nu met de tweede jaargang begonnen zijn van het informatiebullentin hebben we de kop iets veranderd. Er staat nu een grote 1 op. U kunt nu direct zien ot U dat nummer al gehad hebt. Ook willen wij met een ouderrubriek beginnen. Het hoeven geen grote stukken te zijn, maar kleine artikelen waardoor het levendiger wordt. Deze kunt U afgeven op de S.O.T. of op het redactieadres. Nieuw aangeschaft zijn de spelen „kwestie van weten" en rummikub voor de groteren, een oranje kleurig nijlpaard met 6 ge kleurde blokken (leeftijd 1-4 jr.) en een Bé-bi-buitelaar voor de leeftijd van 6 maanden. Wij zoeken nog steeds vrijwillig(st)ers voor de woensdag en de vrijdag. Het is de bedoeling dat U dan om de veertien dagen uitleent. Vrijblijvende inlichtin gen kunt U hierover krijgen bij C. Ter Beek, Rochusstraat 26 Veltiim tel. 04780-82839. Het adres van de S.O.T. is Kolkweg 29 Venray. Six Plays Tzar. Ze maakten de nodige indruk in de grote prijs van Nederland. Die band heeft alles om het te gaan ma ken... schreeuwt om een nadere ken nismaking. (Oor 23, 17 nov. '84). Niet zomaar een New Wave band, maar een band die een eigen geluid heeft weten te ontwikkelen. Géén synthesizers, maar wel blazers en af en toe zelfs een accor deon. De stijl? Van jazz tot funk, van Heavy tot melodieus. Laatste band op donderdag 11 juli in O.J.C. de Brak aanvang 22.00 uur. Dit is de laatste band op donderdag tot Venrayse ker mis. JUM Merselo Vrijdag 12 juli treedt in JUM de groep TRAVELLER op. Aanvang 19.30 uur Entree gratis Ie dereen van 12 t.m. 15 jaar kan dan bij ons terecht voor top 40 muziek. Zaterdag 13 juli zijn we geopend vanaf 20.00 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. Zondag 14 juli geopend vanaf 15.00 uur. Om 20.00 uur wordt er weer een film gedraaid. Iede reen vanaf 15 jaar is weer welkom. Het seizoen zit er weer op. De slotdag afgelopen zaterdag naar de Efteling mag als zeer geslaagd beschouwd worden. Zowel leiding als de jeugd hebben erg genoten. KAMP A.s. zaterdag is het dan zover. Onze jongste leden, de donderdagavondgroep gaat op kamp. We wensen ze veel ple zier. KAMP Vrijdag zaterdaggroep: Zaterdag 3 augustus tot zaterdag 10 au gustus gaan de vrijdag en de zaterdaga- vondgroep op kamp naar Brunssum. Hoewel het kamp gelijk valt met de Venrayse kermis, hoeft dit toch geen be letsel te zijn om mee te gaan. Degene die al eens eerder mee geweest zijn weten zoal wat er gedaan wordt tijdens het kamp. Voor de nieuwelingen zullen we dat eens uit de doeken doen. Fietstoch ten, barbequeavond, pyama, disco, zwemmen, rode draad spel (d.i. iedere dag wordt er in groepsverband een be paald spel gedaan waarmee je punten kunt vergaren). Bezoek aan b.v. grotten Valkenburg, pretpark e.d.. Zoals je ziet is het een veelzijdig programma wat jul lie aangeboden wordt. Jammer helaas dat het animo niet zo groot is. Zijn er toch nog liefhebbers, die graag meegaan op kamp dan kan dat alsnog. Geef je op bij Henk, Eikenlaan 28 tel. 85688, of vraag eens aan de andere leden naar hun ervaring tijdens het kamp. Laat de ker mis geen beletsel zijn om thuis te blijven van het kamp en geef je op. We wensen jullie allemaal een prettige vakantie en tot op het kamp of anders tot het vol gende seizoen. VOLSKPETITIONEMENT De tekst van het Volkspetitionement is iets langer dan het woord nee. Uiteinde lijk is het toch het enige woord dat ge zegd moet worden tegen de plaatsing van kruisraketten hier in Nederland. We vergeten maar al te gemakkelijk de ge volgen van te veel bewapening. In het boekje medische gegevens van een ker noorlog staat het onomwonden. Het Hi roshima drama is nu nog steeds. Moeten wij niet op zijn minst protesteren en één daad stellen en die kruisraketten niet ne men. Niet dat we er dan wel zijn maar het is een begin in „anders denken en doen". Voor wat het doen in Venray be treft, hier zijn nog steeds mensen wel kom om handtekeningen op te halen, samen met anderen. Opgeven kan bij volgende groeperingen PvdA, COC FNV vrouwetrefcentrum, Vrouwen voor Vrede, Vredesberaad, Samenwer king party Venray, wereldwinkel, P.S.P. of bij kontaktadres N. De Best Tel. 86812 adres: Veltumse Kleffen 114 5801 SK. A.s. zondag 14 juli is het voor de laatste keer dit seizoen makrbiotisch vegetarisch eten in Dingus Hoen derstraat 10. Het begint om 18.00 uur en kost 10,- per volwassene en 7,50 per kind. Het menu ziet er als volgt uit: Linzen of uiensoep, gepekelde groen ten, spei met tempeh, champignon en ui, satésaus, taugé en prei, witte kool met imbushipruim, gierst en haver- moutvla of yoguhurt met aardbeien. Opgeven kan nog. Dingus Hoen derstraat 10 tel. 83293, of Meikers Eindstr. 2a tel. 87217. Vrijdag 12 juli The Happy days tu yuuh en Niche. Het muziekkollektief in Sittard heeft een aantal uitstekende groepen onder hun hoede. Twee van deze bands kun je zien in Dingus. Allereerst The Happy Days Tuuh Yuuh. Een 5 mans formatie die garant staat voor een swingend avondje. Verschillende leden hebben al de nodige ervaring opgedaan in diverse bands. Centraal staat een stevige beat en melodie. De tweede band is Niche. De band, uit 7 personen bestaand speelt swingen de eigen composities. Hiervoor zorgt m.n. de blaassektie (trompet, trombo ne, saxofoon) die voor een groot gedeel te het karakter van de muziek bepalen. Vrijdag 12 juli in de zaal van Dingus. Zaal open: 21.00 uur Entree 3,50 Vrijdag 19 juli Hardrock met Martyr In 1982 begonnen, is deze band uitge groeid tot een van de toppers op har- drockgebied. Martyr is zelfs vertegen woordigd op de Amerikaanse verzame laar Metal Messacrevi" vanwege de groeiende Amerikaanse belangstelling voor deze veelbelovende jonge band. 1985 wordt het jaar van Martyr. Een must voor de echte hardrockfanüü Een bedrag van 14.013,64 was de opbrengst van de Rode Kruis campagne 1985 in de gemeente Venray. Dit op zichzelf mooie bedrag was toch ca 900,- minder dan de opbrengst van de campagne 1984. Helaas hebben dit jaar de Psychiatri sche Centra Venray niet meegedaan aan de Campagne, waardoor zeker een ge deelte van de minderopbrengst ver klaard mag zijn. De afdeling Venray is erg blij met deze financiële bijdrage om dat het een van de weinige inkomsten bronnen van het Rode Kruis is. Tiental len vrijwilligers van hel Ned. Rode Kruis hebben zich enkele weken in gespannen om deze jaarlijkse campagne weer te doen slagen. Vrijwilligers van de sektoren Welfare werk, Jeugd Rode Kruis en leden van de Kolonne. Daar naast heeft het Rode Kruis weer dank baar gebnjik mogen maken van een aantal kontaktpersonen in de diverse kerkdorpen, die daar weer de collecte mogelijk maakten. Van de totale opbrengst gaat 50% naar het landelijke Rode Kruis, terwijl 50% tengoede komt aan de plaatselijke afdeling. Iedereen die enkele weken ge leden de grootse opening heeft meege maakt met de daaraan verbonden de monstraties in de kelders van „De Cloc- kert" weet dat de actieve afdeling Ven ray het geld goed besteedt. Het secreta riaat van het Rode Kruis wil graag nog in contact komen met vrijwilligers die aan de collecte 1986 willen deelnemen. Vooral uit de kerkdorpen is nog hulp gewenst. U kunt zich melden bij de se cretaresse Mevr. Jose Hofmans telefoon 04780-81969. Hieronder volgen de opbrengsten per dorp: Venray 8.727,90 Veulen 302,50 Vredepeel 177,— Ysselsteyn 1328,50 Oostrum 1038,80 Oirlo 608,30 Castenray 464,49 Smakt 81,70 Leunen 601,80 Merselo 251 Heide 431,65 Namens de afdeling Venray van het Ne derlandse Rode kruis iedereen bedankt. Lourdescomité afdeling Venray Op onze onlangs gehouden foto/dia avond in Huize Si. Vincentius, werden meer dan 1200 foto's bijbesteld. Het uitzoeken en selecteren van al die for mulieren vergt uiteraard nogal wat tijd, maar wij doen ons best om U toch zo snel mogelijk in het bezit te stellen van de door U bestelde foto's. Enige dagen vertraging is echter niet te vermijden. U kunt zich nog opgeven als pelgrim voor de september-bedevaart naar Lourdes. Voor inlichtingen en opgave: dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 83575. Ook in oktober organiseert de Lim burgse nog een bedevaart voor volwas senen. Ook hiervoor kunt U terecht bij dhr. G. Philipsen. De oude vertrouwde Lourdes-steun- kaarten zijn met het oog op bezuinigin gen uit de roulatie genomen. In plaats daarvan worden U straks coupons aan geboden. Alvorens wij in september met deze jaarlijkse donateursaktie van de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes starten, hopen we in deze rubriek een afdruk te plaatsen, zodat U dan reeds min of meer vertrouwd raakt met de nieuwe situatie. De prijzen en het doel van deze aktie is natuurlijk on gewijzigd, n.l. zoveel mogelijk zieken brengen naar het genadeoord van O.L. Vrouw in Lourdes. sSooAA Vanraij In verband met de komende vakantie periode het volgende: de spreekuren van BLUT zijn 10, 17 en 24 juli van 9.30 - 12.30 uur in het gebouw van JMW Hoenderstraat 33 in Venray. Vanaf 31 juli t.m. 27 augustus zijn wij met vakan tie. We zijn schriftelijk bereikbaar op Postbus 20, 5800 AA Venray. Verder willen we jullie er op wijzen dat de gemeente van plan is een proce dure te starten bij het kantongerecht te gen diegenen die stopzetting en/of te ruggave hebben ontvangen van de over bruggingsuitkering. Voor gratis juri disch advies neemt U kontakt op met het Buro voor rechtshulp in Venray, te lefoon 85968. BLUT vraagt dringend aan eenieder die bij de Sociale Dienst om stopzettin/teruggave van de over bruggingsuitkering heeft gevraagd en niets meer heeft vernomen, zich/haar bij BLUT te melden. Fijne vakantie, veel zon en tot ziens. HOMOSEKSUALITEIT VENRAY- COC We gaan verder met deel 3 over wat het COC is en wat het doet. Niet alle ak- tiviteiten zijn gericht op de „Buitenwe reld". De meeste afdelingen kennen soosavonden en sommige hebben een ei gen bar-dancing. Van flikker- en potten- cultuur valt te genieten op film- en thea teravonden, inhoudelijke discussies worden gevoerd tijdens themaavonden. De vrouwengroepen hebben eigen soos en programmaavonden. Daarnaast ko men er steeds meer activiteiten speciaal voor jongeren of ouderen. Vrijwel iede re afdeling heeft een eigen blad, waar mee de leden op de hoogte worden ge houden van wat er in de afdeling plaats vindt. Het COC is niet alleen actief in vele plaatsen in ons land, maar de vere niging werkt ook op landelijk nivo. Op het landelijke bureau in Amsterdam werken een aantal beroepskrachten aan de administratieve en inhoudelijke on dersteuning van het het vrijwilligers werk. Daar worden ledenadministratie en boekhouding bijgehouden en daar vindt de coördinatie van landelijke ak- ties plaats. De stafkrachten zorgen voor ondersteuning van afdelingen en lande lijke werkgroepen d.m.v. van informa tiemateriaal (folders, handleidingen) themadagen en trainingen. Sommige landelijke werkgroepen richten zich op bepaalde terreinen van het maatschap pelijk leven (bedrijfsleven, krijgsmacht, geloof en levensbeschouwing) andere op bepaalde taken (introduktiewerk, con sult) weer andere op bepaalde groepen (ouders, gehuwden, ouderen) De lande lijke Werkgroep Buitenland speelt een belangrijke rol in het internationale sa menwerkingsverband van organisaties van homoseksuele mannen en vrouwen. Ook is er een groep die zorgt voor het verschijnen van het SEK, Lesbisch en homoblad, het blad dat het COC uit geeft en dat in veel openbare bibiliothe- ken te vinden is (in de Venrayse bieb bo ven in de studiezaal). Heb je vragen over onze afdeling, over wat we doen en wat we nog gaan doen, dan kun je altijd bellen of schrij ven. Folders met algemene informatie en over onze afdeling zijn gratis. Wil je een proefnummer van ons afdelingsblad de Kletspo(o)t? Dat kan ten allen tijde. Schrijf naar postbus 316 5800 AH Ven ray of pak de telefoon en draai 04780- 84145 of 10211. Op deze telefoonnum mers kun je ook terecht voor (bijna) al je vragen rondom homoseksualiteit. Tijdens de vakantieperiode is het bouw en houtbondskantoor in de Burg. v.d. Loostraat geopend in de week van 15/7 tot 20/7 elke dag van 09.00-11.00 uur. Van 22/7 tot 10/8 alléén op maandags en donderdags van 09.00-11.00 uur. Al léén spoedgevallen bellen 04120-23128 of 040-441244. Vanwege de Venrayse deelname, schenken we in dit blad ook even aan dacht aan de wielerronde van Melders lo, die daar zaterdag wordt gehouden. Bij de junioren, die omstreeks 2.00 uur starten, zién we dan Michel Willem- sen uit Oirlo, die tot de streekfavorieten gerekend mag worden. Bij de gentlemen starten Thijs van Asten uit Ysselsteyn (zie foto) en Roel Clermonts uit Venray. Thijs van Asten is ongetwijfeld de man die het in Mel derslo gaat Maken. Bij de senioren, die dit wielerevene- ment besluiten met een tour van 60 km, zien we ook Venrayers bij de deelne mers genoteerd. Ons programma Inlopen c.q. warmlopen 10-12 min. oefeningen voor losmaken spieren. Loop of spel combinaties, uitlopen. Het geheel duurt ongeveer een uur en werkt zeer ontspannend. Geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Zin om mee te doen. Onze aktiviteilen: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf Par keerplaats de Vers op het Overlooncir- cuit. Zondagmorgen. Om 8.00 uur op het Cooperbaancircuit programma als boven beschreven verza melen bij Hoofdingang Rank Xerox. Lopersroep. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg trainingsloop van 12 km. Verschillende routes. Woensdagavond gevarieerd trimpro- gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdstal-Kempweg. Inlichtingen 85384. „VLAKWATER" De Nationale Teamkampioenschap pen, die afgelopen weekend op de eter- nietbanen van Papendal gespeeld wer den, hebben twee verschillende wed strijddagen te zien gegeven. Zaterdags werd er over het algemeen beduidend minder kwaliteit getoond dan men normaal op deze baan gewend was, terwijl zondags daarentegen weer behoorlijk beter gespeeld werd. Echter niet op hel niveau van verleden jaar. Bij de viertallen zat er niet meer in dan een achtste plaats en vergeleken met verleden jaar 14 slagen meer over tien ronden met vier personen! Dat was niet veel, doch de verwachting was, om onder de magische grens van 1000 pnt. te komen. Bij de zestallen eindigden we op een vierde plaats, ondanks de goede eind sprint, was ook hier geen beter resultaat te bereiken. Beste speler was G. Janssen met 261, gevolgd door G. Vermeulen met 264, H. Peeters 265, H. Lenssen 268, Jan Litjens 277 en G. Voermans 278; vooral deze twee spelers hebben be hoorlijk goed gespeeld, vooral gezien de spanning die er rond zo'n kampioen schap zit. Komend weekend spelen we een inter nationaal toernooi te Eupen België, hoge ogen zullen we daar wel niet gooien, doch ook de ervaring met an dere internationals is voor ons van b - lang. De vertrektijd wordt donderdag avond weer bekendgemaakt, na afloop van de onderlinge competitie; het zal zeer vroeg worden, gezien de aanvangs tijd van acht uur!!! 6 - 7 juli Olen België. Zes rijders van Flying-Flies zijn vrijdag naar Olen ver trokken voor 'n internationale wed strijd. Zaterdag waren de manches, die ze allemaal goed gefietst hebben. Zondagmorgen begonnen de halve fi nales en om 3 uur de finales. Experts: Frank van Melis le, Patrick Claessens 6e, Freddy de Vries 6e. P.P.: Sabine Schoenmakers le, Petra van Doorne 5e, Cruiser Peter Stiphout le. Er waren 12 rijders in Bergen en er gingen acht bekers mee naar huis toe. Ramon Linders had er zelfs 2, 'n le en 'n 3e plaats. Herald Heidens 3e; Hans v. d. Aa, Roger Baltes, Jan van Els, Jan Weyers hebben de 3 manches gefietst. Gijs Wijnhoven 3e. Sebastiaan Bosma 7e. Peter Stiphout le. P.P. Hanneke v. d. Bungelaar le en haar zusje Mandy heeft 3 manches gefietst. Corry van Els was le; Peter Stiphout op z'n cruiser le. Uitslag van Boxmeer: Gijs Wijnho ven 4e, Michel v. Kempen 3e, Jan van Melis le, Stephan van Soest 4e, Peter Stiphout le, Frank van Melis le, Ramon Linders 3e, Rick van Melis 4e, Freddy de Vries le. Herald Heidens 3e, Pascal Dings 7e, Jan van Els 3e, Merrela van Melis 2e, Lilian Arts 5e. Open klasse: Freddie le, Rick 3e, Frank 4e, Ramon 5e, Jan van Els 3e, Vrijdag vertrekken er 2 crossers van Flying-Flies naar Zwitserland. De club wenst ze veel geluk en hoopt dat ze 'n prachtige beker meebrengen. Sabine Schoenmakers en Patrick Claessens doe je best. Wilt U uw schooljaar goed beginnen? Bestel dan NU reeds de Schoolboeken van den munckhof Grotestraat 68 Venray Telefoon 04780-82727 AANRIJDINGEN: Een personenauto uit Roermond geraakte door het op de Beekweg liggend split in een slip. De bestuurder verloor de macht over het stuur en de auto sloeg over de kop. De bestuurder liep geen noemenswaardig letsel op, maar de auto werd behoorlijk bescha digd. Op de kruising Langstraat-West- singel vond een botsing plaats tussen een personenauto uit Venray en een be stelbus uit Boxmeer. De bestuurder van de bestelbus was door rood licht gere den. De bestelauto botste ook nog tegen een verkeersbord en een boompje. De ravage was groot, maar daar bleef het bij.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 5