Kerkelijke Diensten GROETEN UIT VENRA1 GROTE KERK VEN RAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. ouders v. Vegchel-Muysers fam. Clephas-Linders Coby Jacobs-Reijn- ders. Zondag: Derteinde zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Jozef Aarts en Antoinetta Janssen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Frans v. Opbergen en overl. fam. Sjraar van Ham Dora Kemmelings; 11.00 ouders Cox-Deckers Teng Manders uit dankbaarheid b.g.v. 35 jaar huwelijk. Maandag: 9.00 oude stichtingen; 19.00 Elisabeth Gerrits-Hermans. Dinsdag: 9.00 Piet Janssen-Ouden- hoven en overl. fam. Theodor Cree- mers; 19.00 Petronella Jansen-van Dijck en zoon Frits en voor een 80-ja- rige Wim Vermeulen, echtgenote en zoon. Woensdag: 9.00 Mina Kersten-van Bracht; 19.00 Peter Jan Rutten, echtge note en overl. kinderen Sjraar van Ham (bejaardenvereniging). Donderdag: 9.00 Helena Arnoldina Haenraets en H.E.H. Henricus Haen- raets. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 Gerd Wens; 14.00 25-jarig huwe lijk van Mil-Jenniskens; 14.30 (kapel St. Jozefklooster) huwelijkssluitimng Anja Michiels en Jan Janssen; 19.00 Martinus Direks Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie Handrie Jans-Beken en zoon Arnold. Zaterdag: 9.00 bijzondere intentie; 19.00 Doortje van Lin-Relouw Antoon Lucassen. Mededelingen: Huwelijksafkondiging: Anja Mi chiels en Jan Janssen (Merselo). Vrijdag, eerste vrijdag van de maand word: de heilige communie ge bracht aan de zieken. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilbert van Waayen- burg, lezer: W. Bistervels. Zondag: 8.00 Leon Stoffels, lezer: L. Truyen; 9.30 Veronique Jakobs en José Aerts; 11.00 Saskia en Inge Truyen, lezer: T. Verbeek. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Bart Derkx en Renz van Nisselroy. Woendag en vrijdag: 19.00 Joris Truyen en Bianca Prinsen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 29 juni: 18.30 Eucharistie viering met volkszang. ,,Ga door waar mee je begonnen bent", een viering „UITGAAN" is gewoon leuk en met een abonnement weet je zeker dat je gaat. SCHOUWBURG VENRAY rond het vormsel van een van de bewo ners. Voorganger: P. Hendriks, schrift- uitleg: G. v. Loenen, misdienaars: Hans Hebben en Gert-Jan Wismans. Bestemming kollekte: Venrayse missio narissen (Comeo). Zondag 30 juni: 13e zondag door het jaar. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang (nederlandse liturgische gezangen). Voorganger: F. Sanders, schriftuitleg: G. v. Loenen, int. uit dankbaarheid. Door de week iedere dag om 18.30 woord- en communiedienst, behalve vrijdag. PAROCHIE PATERSKERK Zaterdagavond: 18.30 GEZINSVIE RING met als thema: „Vakantievreug de". Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; avondmis 18.00. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Constant Pijls Antoinette Janssen-Flinsenberg Sjaak Classens Piet Koenen. Zondag: 9.00 overl. fam. Maas-van den Berg voor de parochie; 10.15 overl. fam. Linders-van den Wolden- berg; 11.45 overl. ouders en zoon Jum; 18.00 overl. ouders Barnhoorn-van Houdt. Maandag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen Piet Baken; 19.00 voor de familie (K). Dinsdag: 8.00 Celina Rojer en Con stant Rojer; 19.00 Piet en Theo Linders. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Sjeng Brou wers (Wandelclub Bej.). Donderdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer; 19.00 tot zekere intentie. Vrijdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 gezinsmis; Sef Drabbels Lambert Kerkhoff Jac. van Dijck. Zaterdag: 8.00 overl. fa. Arts-Jans- sen. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Tonny Vermeulen. Zondag: 9.00 Johan Pouwels; 10.15 Martin Leenders; 11.45 Leo Pouwels; 18.00 André Basten. Maandag en vrijdag: 19.00 Theo Camps. Dinsdag en donderdag: 19.00 Per Lenssen. Woensdag: 19.00 Twan van Mil. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. HAARMODE ZOMER 1985... BESTUDEER DE NONCHALANCE Ook al komt U regelrecht bij de kapper vandaan, uw haar ziet er uit alsof U re gelrecht uit bed bent gestapt of met windkracht 10 door de Peel hebt gelo pen. Een grote trent is die, waarbij elk lokje nauwkeurig op zijn plaats is ge bracht, maar dan wel zo, dat er heel na tuurlijk en semi-slordig uitziet. Om het haar perfect nonchalant in model te houden is een goede haargel onmisbaar. Geen wonder, dat ze de laatse tijd als warme broodjes over de toonbank gaan. Trouwens, U hoeft geen „war hoofd" te hebben om profijt te trekken van zo'n transparante gel. Als U plotse ling een leuke uitnodiging krijgt of een telefoontje dat Uw man zakenrelatie's mee naar huis brengt, is 'n gel het red middel om uw haar in een oogwenk in model te brengen en te houden. Gek is het dan ook niet dat haargel ineens weer vreselijk populair is geworden. Lancaster brengt daarom in haar „Ligne Capillaire (waarin diverse speci ale shampoos, conditioners, kuurbe- handelingen, lotions en sprays) nu een Gel Coiffant uit, een niet vette, lekker ruikende haargel, waarmee elke ge- bruikster (of gebruiker) een beetje kan toveren. Gel Coiffant bevat geen alco hol, zodat het ook voor het meest kwetsbare haar geschikt is. Het heeft een verstevigende werking door een soe pele film om de haarschacht te leggen. Het bestanddeel D-Phanlenol verbetert de structuur van het haar, herstelt het natuurlijke vochtgehalte en verbetert de souplesse. Met name in kortgeknipt haar of in korte lokken is het een welkome, zeer natuurlijk ogende ondersteuning. Deze transparante haargel wordt eenvoudig met de handen aangebracht. Een kleine hoeveelheid op de handen verdelen en ermee door hel haar woelen, waarmee U Uw haar in de gewenste richting be weegt, is alles. Voor het naar bed gaan bqrstelt U uw haar als gebruikelijk en als bij toverslag verdwijnt alle gel spoor loos uit uw haar. Zonder ongewenste restjes achter te laten. Gel Coiffant kan op droog, vochtig of nat haar worden aangebracht. Ge woon laten drogen en luchtig doorkam- men en uw natuurlijk ogende kapsel zit schitterend in model. Uw haar voelt soe pel aan en glanst als zijde. Voor een kapsel in „wet-look" brengt U Gel Coiffant op vochtig haar aan. Na het in model brengen en laten drogen kamt U het niet meer door. Dat is alles. Het leukste kapsel kapsel is kin derspel met deze nieuwe haargel van Lancaster die tegelijkertijd verstevigt en verzorgt. Per handzame tube van 100 ml 19,50 HhMÉ O Wilhelminastraat 1 a Venray Een soortgelijke gel maar dan met een toevoeging van moutextract en het be kende heerlijke mannegeurtje- is de Maltplex van Aramis Ook Élienne Aig- ner brengt een hair gel en de mogelijk heden van de Hair Shaper van Clinique zijn wel haast onbegrenst. Een heerlijk product maar niet om te eten. PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 Zaterdag 29 juni: 19.00 H. Mis voor overleden fam. Hermans-Rijvers. Zondag 30 juni: Dertiende zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; voor overleden hr. P. Kruy- sen en familie. Deze Hoogmis wordt ge zongen door ons Gem. Kerk. Zang koor. De kindercrèche zal worden ver zorgd door Trudy Vullings. Maandag 1 juli: 8.30 H. Mis voor een overleden broer; 19.00 Géén H. Mis. Dinsdag 2 juli: 8.30 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Woensdag 3 juli: Feest van de H. Thomas, apostel. 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor overleden hr. Lei Bos. Donderdag 4 juli: 8.30 H. Mis tot bij zondere intentie. Vrijdag 5 juli: Eerste vrijdag. 18.40 Kruisweg; 19.00 H. Mis ter ere van het H. Hart van Jezus. Mededelingen: 1. Huwelijksafkondiging: Cor Cree- mers en Marjonie Hulleman, Marim bastraat 11. 2. Lektoren: zaterdag 29 juni: 19.00 zr. Servaas; zondag 30 juni: 10.00 mevr. Tijmensen. 3. Biechtgelegenheid: zaterdag 29 juni van 18.00 tot 18.30 uur. 4. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray rek. nr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Blijft u onze pareochie steunen, ook in deze zomermaanden? 5. Om over na te denken.... Christus en de Kerk zijn één. Wij moeten de Kerk nemen zoals ze is: Moeder en Lerares. PAROCHIE V RED ES KERK Zaterdag 29 juni: 18.00-18.45 gele genheid tot biechten; 19.00 Vooravond mis voor de dertiende zondag door het jaar. Voor Adrianus Kuunders en zoon Frans, ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo jgt. voor Jan Jacobs voor overl. ouders van den Heuvel-Albers Sjang Hendriks en overl. fam. Franssen-Coe- nen Harrie van Geffen Herman Willems (coll.) jgt. voor Peter Pelzer Mayaene Berendsen (coll.) Catharina Versteegen-Arts Piet van de Vorle. Zaterdag 30 juni: De dertiende zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de pa rochie tot zekere intentie; 10.00 Ne derlandse Hoogmis, voor Harrie van Meyel (coll.) Piet van der Lienden (coll.) overl. ouders Kusters-Ewalts; 11.30 voor de levende en overleden fam. Tijssen-Pelzer Herman en Lies Ger rits-Hermans en overl. ouders Jaco bus Thijssen Annie Goumans: 18.30 voor Drika Martens-Michiels (coll.) An Coopmans (coll.) Mevr. Siebers- Willems en zoon Guus. Maandag 1 juli: 8.00 tot zekere inten tie overl. ouders Loonen-Lenssen; 19.00 voor Toon Stevens Aloys Spee en overl. ouders Spee-Seegers. Dinsdag 2 juli: 8.00 voor overl. moeder; 15.00 gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans in de kerk; 19.00 Rombout Appels Miet Hendriks -Willems (coll.) An Coopmans (fami lie). Woensdag 3 juli: Feest van de H. Tomas, Apostel. 8.00 tot zekere intentie (TH); 19.00 voor overl. ouders van Dijk-Janssen. Donderdag 4 juli: Gedachtenis van de H. Elisabeth van Portugal. 8.00 voor Zuster Veronique Spanjaards; 19.00 voor Leonardus van Hoof. H. Uur met na de H. Mis uitstelling van het Aller heiligste. Vrijdag 5 juli: Eerste vrijdag van de maand. Tevens gedachtenis van de H. Antonius Maria Zaccaria, priester. 8.00 tot bijzondere intentie (B). Na de ochtendmis wordt de ziekencommunie rondgebracht. 19.00 Gezongen Re quiemmis voor Pastoor Geerits. Voor overl. familie Thielen-Hendriks jgt. voor pastoor Geerits jgt. v. Piet Bae- ten Piet Willems en overl. familie. Zaterdag 6 juli: Gedachtenis van de H. Maria Goretti. 8.00 voor de jeugd tot bijzondere intentie; 15.00 Kapel van Veltum: 25-jarig huwelijk van de familie Logister. Mededelingen: 1. Donderdag 4 juli om 19.00 uur H. Uur. Na de H. Mis uitstelling van het Allerheiligste en gelegenheid tot aanbid ding tot 20.00 uur. 2. Vrijdag 5 juli wordt vanaf 8.30 uur de ziekencommunie weer rondgebracht in de parochie. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Giinther Stamper en John Rongen; 10.00 Urbain en Pascal van Weert; 11.30 Theo Krouwel; 18.30 Stefan Rongen. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Roger Luypens en Erik Dijkmans; 19.00 Sander Rötgering en Anjo Coppus. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Ronald Aerts en Rick Cornelissen; 19.00 Jos Vercauteren en Olaf Bongers. Willen jullie doorgeven wanneer jullie op vakantie gaan. Dan kan daar mee rekening worden gehouden. (Tel. 81274). PEEL EN MAAS uw weekblad PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst van zondag 30 juni a.s. zal Ds. Mevr. E. Muntinga uit Delden voorgaan. Aanvang 9.30 uur. De kol iekten zijn bestemd voor de Kerk en het Diakonaatsprojekt. Tijdens de kerk is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk aan de Maas- weg 9 te Blitterswijck zal ook Ds. Mevr. E. Muntinga voorgaan. Aanvang 11.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor het Rest.fonds en de Diakonie. Hier is geen kinderopvang en kinder nevendienst. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Mathilde Custers- Peeters en Jan Custers overl. familie Wismans-Geurts Nol Verstegen (na mens de kinderen Peeters) Jeu Arts (namens zijn vrienden) Johannes Ron gen. Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 Jan Hulsman jaard. Piet Hermans overl. ouders Camps-Wolters (namens de familie Wolter) Jan Loonen Toon Camps (Gem. Koor). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 overl. familie Bovee. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 9.00 Maria Jacobs-Nooijen; 14.00 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van Bergen-Hagens. Zaterdag: 19.00 voor de levende en overl. leden van het Tamboerkorps Gertruda Janssen-Peeters jaardienst Piet Dupont Jan Versleijen (Harmo nie en Gem. Koor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Bert Camps, René Bonten, Ralf Bus, Gardo Linders. Zondag: 8.30 Bart Nellen, Rob van Lieshout, Gebr. Pluk; 10.00 Marian Hendriks, Christianne Jacobs, Mieke Hoedemaekers, Desiree Haegens. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 18.30 H. Mis, mede ver zorgd door een saxofoon-kwartet. Voor levende en overl. leden van Muziekver eniging „Ons Genoegen". Jos Driessen (jrd.). Zondag: 8.30 H. Mis Johannes, Wil helmus v. d. Broek; 10.00 Hoogmis, Herman Hebing (koll.) Jozef en Jo hannes Baten (jrd.). Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Theodoras Janssen, Hendrina Litjens, Agnes Geurts, Maria Baeten. Woensdag: 8.00 H. Mis tot bijzon dere intentie (O). Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. Petronella Peters-Arts. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, speciaal toegewijd aan de verering H. Hart. 19.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor Priesterroepingen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Piet Classens (koll.) Bernard Janssen (koll.) Anna Steeghs-van Rijswijck (mnd.) Wiel Baltissen (mnd.) Pater Coen Classens (koll.). PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: Zie in „De Schans". Zaterdag 29 juni: 17.00 jrd. voor Louis Roelofs Ger Janssen (coll.). Feest van de H.H. Petras en Paulus. Zondag 30 juni: 8.00 voor Bertus Janssen; 10.00 voor een overl. vader (K). Dinsdag: 19.00 Frans Weys (best. door de bejaardenver.). Woensdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Tevens t.i.v. de offeraars. Donderdag: 19.00 Ger Janssen. Vrijdag: 8.00 Johan van Dijk; 9.00 zieken-communie. Eerste vrijdag van de maand. PAROCHIE LEUNEN Dertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Hermine de Bruijni-Raafs Johanna Peters-Raij- makers (vanw. Gussenstr. en Weipas) /gest. jrd. v. Martinus Direks, echtg. en overl. fam. Zondag: 8.30 lsm. v. Leida Loenen- Poels en echtg. gest. jrd. v. Martinus Claessens; 10.00 hgm. v. overl. ouders en fam. Schreurs-Verdellen Maria Loonen-Scheffers hgm. v. Piet Hee- sen; 11.154 gest. jrd. v. overl. ouders Litjens-Reintjes Lsm. v. Gertruda Spreeuwenberg lsm. v. Michel Lonnen en overl. fam. lsm. v. Antoon Janssen en echtg. Lsm. v. Teng Voesten (vanw. kaartvrienden). Maandag: 19.00 lsm. v. Leida Loenen-Poels lsm. v. overl. ouders Janssen-v. d. Berg en Louis Janssen lsm. v. Teng Voesten (vanw. kaartvrien den). Dinsdag: 19.00 gest. jrd. v. Gerardus Smits, echtg. en dochter Maria lsm. t.e.v. H. Josef en H. Barbara voor 'n zalige dood (L). Woensdag: 19.00 lsm. v. Frans van Bavel en overl. fam. lsm. v. Gerard Litjens lsm. uit dankbaarheid (L). Donderdag: 19.00 weekd. v. Johanna peeters-Raijmakers. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 19.00 lsm. v. Bert Jenniskens en Truus Jenniskens- Droesen gest. jgt. v. Mathijs Litjens en echtg. gest. jrd. v. Hendrik Mar cellis en echtg. Zaterdag: 19.00 maandd. v. Harry Reintjes lsm. v. Helm Claessens en overl. fam. lsm. v. Johanna Peeters- Raijmakers (vanw. Catharinastraat) lsm. v. Wim Weijs en overl. fam. Misdienaar: 19.00 J. v. d. Aker. Akolieten: za 19.00 Ruud Jenniskens en Pasc. v. Zandvoort; zo 8.00 J. Jans sen; 10.00 hgm. Sander Peeters, Geert Thijssen en Mario Holtackers; 11.15 M. enT. Heesen. Gedoopt: Roy Keijsers. Huwelijksafk.: Theo Voermans en Aldie Haazen. Overleden: Maria Lucassen-Chris- tiaens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1H. Mis voor Mevr. v. Hoof-Ewals nms. „Ons Genoegen"; 2. maandd. voor Rinus Dijkhuizen. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. van Soest-Moors; 10.00 1. gest. jgt. v. Petrus van Well en overl. fam.; 2. weekd. v. Mevr. Lemmens-Verstraa- ten; 3. H. Mis voor Frans Werneke en overl. ouders Werneke-v. d. Akker; 4. maandd. v. Mevr. Verstappen-Ver- voort; 11.30 H. Mis voor Ben Geurts. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor Mevr. Teunissen-Gerrits; 2. H. Mis voor Rinus Dijkhuizen nms. bejaarden- koor. OUDSTE EN EENIGE 8EDEVAARTKAPEL IN NEDERLAND St. Uo?ft -v, Sma In Peel en Maas van 28 maart jl. schreef ik reeds, dat het dit jaar 75 jaar geleden is, dat er in het Venrayse kerk dorp de Smakt met de bouw van het Pelgrimshuis begonnen werd. Vanwege dit jubileum is er volgende week vrijdag 5 juli om 18.00 uur een familie reünie voor oud-bewoners met familieleden van het Pelgrimshuis. Daar om in deze aflevering van „Groeten uit Venray" toepasselijk een terugblik op hel bij de meeste Venrayers goed bekende café 't Pelgrimshuis. Toen ik enkele weken geleden begon met het zoeken naar van gegevens over het Pelgrimshuis kwam ik al gauw tot de ontdekking dat er niet zo heel veel te vinden was over dit onderwerp. In het gemeentearchief vond ik alleen een bouwtekening die ondertekend was door Martens-Venray en van oktober 1909 dateerde. Doordat de toeloop van pelgrims naar St. Jozef elk jaar meer werd, kon het toenmalige cafe van de familie As- selberghs het niet meer aan. Daarom werd in 1910 begonnen met de bouw van het Pelgrimshuis. Volgens de huidi ge koster Harry Nellen stond dit jaartal vroeger boven de ingang van het café. In februari 1911 meldt Peel en Maas dat het Pelgrimshuis op de Smakt is gereed gekomen, waarmee rector Frans Cree- mers zich een nieuwe parel gehecht heeft aan de kroon van verdiensten welke hij zich jegens de oudste bedevaartplaats van de H. Jozef verworven heeft. De eerste bewoner van het Pelgrims huis was kleermaker Frans Bonants die samen met zijn vrouw en kinderen de eerste tien jaar dit cafe runde. Om streeks 1921 nam Jos Nellen het over van het echtpaar Bonants-Baltissen. In het Pelgrimshuis hangt een groot por tret van Jos Nellen, die niet alleen be heerder was maar ook nog ter plaatse het kosterschap vervulde en ook nog lid was van de fanfare O.L.Vrouw Gilde Smakt-Holthees. Tot 1965 bleef de fam. Nellen-Barentz eigenaar van het Pel grimshuis. Daarna kwam de familie Wismans-Kuipers en vanaf 1969 dat Jeu en Lies Custers-Bonants. huidige eigenaars Piet en Els Bonaq Janssen namen in 1977 de zaak over) zijn daarmee de vijfde eigenaar van ij Pelgrimshuis geworden. De langste bewoner van het Pelgrin huis is tot op heden nog steeds Kos Jos Nellen geweest. Van hem in deze levering een foto zoals de meeste Sm: ter en Venrayse mensen hem zullen h kenne. Dinsdag: 8.00 1. H. Mis voor Jan Hendrix en overl. fam. Hendrix-v. d. Weijer; 2. H. Mis voor Giel Tromme len. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Antoon Verheijen en overl. fam.; 2. H. Mis voor Thei Janssen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Mevr. Verstappen nms. ouderenvereniging; 20.00 H. Mis voor onze schoolverlaters en hun ouders tot intentie voor goede toekomst voor de 6e klassers en uit dank voor de inzet van de-leerkrachten op de basisscholen. Vrijdag: 19.00 1. maandd. v. Mevr. Gooren-Keijsers; 2. H. Mis voor gene zing van een zieke. Zaterdag: 19.00 Maandd. v. Mevr. Fleurkens-Keijsers. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Reijnders en Bart Rongen. Zondag: 8.30 Roel Smits en Mark Derckx; 10.00 Patrick Marcellis en Peter Michels; 11.30 Joan Lutters en Tom Lemmens. Weekdienst: Tjeerd Jenniskens en Rob Jenniskens. Vrij: Mattie van Asten en Patrick Vergeldt. Mededelingen: 1. GROEPSFOTO: Zondag a.s. wil len we graag een groepsfoto maken van de mensen die op 14 mei mee geweest zijn naar de Pausmis in Beek. We willen dit doen nè de H. Mis van half 12 bij de kerk. 2. KERMIS: In verband met de kermis is er op maandag en dinsdag 8 en 9 juli a.s. 's morgens een H. Mis om 9.00 uur i.p.v. maandagavond en dins dagmorgen om 8 uur. RECTORAAT HEIDE 13e zondag door het jaar, 30 juni. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden familieleden Gielens-Stax. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overl. familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis, jaargetijde voor Gerardus Wismans. Akolieten: Jos Heesen en Ruud Michels. Misd.: Nicole Jacobs en Petra Willems. Maandag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overl. familieleden Derikx- Voesten. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Helm Claes en overl. familieleden. Woensdag: H. Thomas, apostel. 8 u. H. Mis voor Paula van Vegchel-Lem- men. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Betje Geurts-Gellings en overl. familieleden. Vrijdag: 8 uur geen H. Mis; 2 uur plechtige Hoogmis b.g.v. het zilveren huwelijksjubileum van Sjeng Nellen en Maria Hendrikx. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Truus Gielens, tevens voor de overl. fa milieleden Achten-Cox en tevens voor de overl. ouders Poels-Michels, tevens voor Betje Geurts-Gellings en Maria van Dijck-Duijkers. RECTORAAT VEULEN Zondag 30 juni 13e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor overl. fam. van Staveren-van Son. Zondag: 9.45 le zeswekendienst zal. Wilhelmina Fleurkens-Aarts; 11.15 Hgm. zal. Leo Geelen en broer Harrie. Maandag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drabbels. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dank fam. van Kempen. Woensdag: 8 uur gest. jgt. M. Kunen, echtg. en Gerardus. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. van Oool-Houben. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart; 's middags om 2 uur PI. Hgm. uit dank bij 25-jarig huwelijks fam. Weys-Simons. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur H. Mis voor deze intentie; 's avonds om 7 uur Hgm. Annie Vollenberg-van Rijs wijck. AlcQjietfip^yqot. 10,j^ni: R. V. O eft) M. v. Staveren, M. Spreeuwenberg. Misdienaars: André Reintjes, J. P. Litjens, M. Hagens. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 29 juni, feest van H.H. Petras en Paulus. 19.00 jgt. Bernard Gielen en Maria Arts. Zondag 30 juni: 12e week door het jaar. 10.00 ter ere van het H. Hart en voor Malhias Manders, Rosina Schanz en dochter. Geen H. Mis om 11.30 uur. Maandag, dinsdag, woensdag, don derdag en vrijdag geen H. Mis. Zaterdag juli: H. Maria Goretti. 19.00 Annie van Hoof-Gielen v.w. neven en nichten. Misdienaars: zondag 30 juni 10.00 Cindy Rongen en Heidi Hendrix en ook zaterdagavond. Kollektanten: zaterdagavond 29 juni: J. v. Hoof; zondag 30 juni: 10.00 Teng Arts. Kerk schoonmaken 4 juli: Mevr. Arts-Gielen, Coppelenberg; Mej. Nelly Hendrix, Kleindorp. Mededelingen: a) Hartelijkste gelukwensen aan allen die met succes hun scholing of gedeelte ervan beëindigd hebben. Het beste voor de toekomst. b) Ik wens iedereen een gezellige kermis en mooi weer. c) Aan al degenen die op vakantie gaan, prettige vakantie en veilige thuis komst. Als het mogelijk is laat iets van je horen. We gedenken jullie in onze ge beden RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur Feest van de H.H. Petrus en Paulus. H. Mis t.i.v. fam. Baten. Zondag: 10 uur voor de parochie. Maandag: 19 uur voor Simon van Vegchel. Dinsdag: 19 uur voor Willem Peters. Woensdag: 19 uur voor overl. ouders. Donderdag: 19 uur voor Henk Na- buurs. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 H. Mis t.i.v. M. Janssen. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Botden. Misdienaars: Monique van Asten en Angelique van Asten. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 29 juni: Avondmis voor fam. Coppis-Gielen, Gerrit Koopmans. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees fam. Ermers-Verstegen en v.b.i.; 10.00 Hoogmis voor Sjang Josten, fam. Ro- sen-Welbers, Arnoldus Reijnders, Dora Versteegen-van Kempen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Baronesse van Hugenpoth en t.z.i. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. jozef uit dankbaarheid. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Theri- sia Herckenrath-Giessen. De ansichtkaart van deze week to( ons een opname uit de beginjaren het Pelgrimshuis. Wanneer U deie name goed bekijkt kan men boven ingang heel vaag het bouwjaar 19U I_i/S Tijdens de tweede wereldoorlog he het Pelgrimshuis veel schade opgelop Na de oorlog werd een muur tegen oude gevels aangebouwd, waardoor c „het gezicht" van het Pelgrimshuis anderde. Sjaak Lauren Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Hart en Louisa Waps-Vermeer. JEHOVAH'S GETUfGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het 1 wonen van een bijbeltoespraak met thema: „Maakt u Jehovah lot uw v ting?" In de Koninkrijkszaal aan Henri Dunantstraat 11, aanvang 10 i v.m. Gratis toegang, geen collecte. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo celebraremos fiesta de San Pedro y Pablo. A las on y cuarto en nuestra capilla, Overloo seweg 2. Misa con platica y cantos Castellano. Después de la Misa Reuni en la salita del convento. Hasta la visl NOTICIAS CULTURALES Monaquillos, no olvidrais, Verdaj de nuestra excursión con el grupito j Geysteren en miércoles, el dia 3 i julio? Salida a las ocho y media de l maflana en la plazuela delante de iglesia pareoquial en Geysteren; vohj remos sobre las seis en Geysteren. Has| la vista! - VERNIELING Een inwoner van Venray dj aangifte van vernielingen aan zijn aj welke hij geparkeerd had aan de j Hensenstraat. De buitenspiegel ruitenwissers waren vernield. GEVAARLIJK SPELLETJE In de nacht van zaterdag op zon kwam in hel politiebureau een meld binnen, dat enkele knapen zich vree gedroegen in de Henri Dunantstral Nabij het viaduct aldaar werden i jongelui tussen 16 en 20 jaar aangett fen die mei hun fietsen plat op het fi< pad lagen. Even later kwam nog melding binnen, dat deze jongens <f op de rijbaan van de Henri DunJ straat hadden gelegen. Met een donJ preek van de politiemannen kondenj huiswaarts keren. Dankzij het feit dat een passerel taxi groot licht had gevoerd, was I drietal tijdig opgemerkt en een onge| voorkomen. Na de donderpreek gaf het drifl toe onvoorzichtig te hebben gehande}

Peel en Maas | 1985 | | pagina 16