Damesomnisportdag op 1 juni s.vv B.V. VENRAY S.V.V - JEUGD 8.V. leunen S.V. OOSTRH S.V. Merselo Midgetgolf MOTORSPORT DUIVENSPORT SPIO-NIEUWS ONA VETERANEN V.C.ROOY SPORT IN VENRAY A EK VENRAY VETERAN E N SV Ysselsteyn 2 kampioen fi'AMiïiM PEEL EN MAAS TRIMCLUB PEEL EN MAAS Kanarievereniging De Huisvriend I Het gemeentelijk sportpark ,,De ieën" is a.s. zaterdag strijdtoneel van in het kader van het 40-jarig bestaan n SV Venray te houden dames-omni- ortdag. Aan deze happening doen diverse renigingen uit de gemeente Venray x. De deelnemende damesteams zijn: Jumpers '76 (basketbal Venray) Manual 1 en 2 (handbal Venray) Judo Verneiging Venray De Peelkorf (korfbal Ysselsteyn) Oranje Wit (korfbal Leuen-Veulen- Heide) MHCV (hockey Venray) Red Caps (softbal Venray) 1 *t Huukske (zaalvoetbal Venray) Venrode 1 en 2 (zaalvoetbal Venray) Spio (zwemmen) Venray f SV Venray 12, 3 (veldvoetbal). Deze teams zullen een zestal sporeten joefenen. Er worden duels georgani- erd op het gebied van handba, iftbal, hockey, korfbal en volleybal). Nadat de deelnemende ploegen al om 9 uur getrakteerd zijn op koffie en Limburgse vlaai, zullen om 10 uur de wedstrijden van start gaan. Het meren deel der deelnemende teams is in de afgelopen weken in trai ning geweest om bij de diverse onder delen goed voor de dag te kunnen komen. Mogelijk hebben de in het voor uitzicht gestelde prijzen hen hier mede toe aangezet. Het Dagblad voor Noord Limburg heeft voor het winnende team een wis selbeker beschikbaar gesteld. Tevens kan dat team rekenen op een geheel ver zorgde bowlingavond verzorgd door Bowling Bistro Venray. Waarschijnlijk wordt deze wedstrijd dag jaarlijks georganiseerd door de af deling damesvoetbal van SV Venray. Er bestaat namelijk veel animo voor dit evenement. A.s. zaterdag zal blijken welke ver eniging beschikt over het beste allround team in 1985. EL!! V Venray-Roermond 2-1 Zaterdag jl. speelde Venray voor het atst dit seizoen een competitiewed- rijd op eigen veld. Er stond voor beide oegen niets meer op het spel, maar al i de openingsfase bleek dat de thuis- ub met het oog op de nog te spelen alve bekerfinale, er alles aan gelegen ras om op het 500-koppige publiek een oede indruk te maken. Dit lukte erg iel. Allereerst scoorde Eric van den lunckhof met een kopbal op goed ingeven van Leon Vievermans. In de 2e minuut werd het al 2-0 dankzij een izet van spitsspeler Theo Philipsen. loor deze twee snelle goals leek het uel al snel beslist. Maar met name in et laatste kwartier van de eerste helft wam Roermond erg goed terug. De nksbuiten Michaëlis van de gasten laakte daarbij een goede indruk. Frans iuysers moest keeper Theo van Els elfs éénmaal op de doellijn assisteren, f Na rust kwam roermond toch tot :oren. Deze goal werd echter gescoord »or Venray-linksback Frans Hendrix, |die desalnietemin nu het seizoen zo goed ils voorbij is, kan terugzien op een zeer erdienstelijke prestatie gedurende het iele seizoen op diverse plaatsen in het am. Bij de 2-1 stand hernam Venray het nitiatief. De thuisclub creërde veel kansen maar ((oor goed spel van loermond-doelman Bongers en falend fronden van de Venrayse buitenspelers kon de voorsprong niet worden ver groot. Nog even leek de overwinning in gevaar te komen toen Roermond-speler Stiphout van afstand buiten bereik van Theo van Als het houtwerk raakte. De stand bleef echter 2-1, mede door het energieke optreden van de jeugdige nvallers Peter Deenen en Henk de duider. Met een volledig fitte Arold Willems in de ploeg zou de score waarschijnlijk nog zijn vergroot. Na de wedstrijd werd bekend dat ittard kampioen was geworden. Hier- loor verloor de maandag jl. gespeelde Istrijd Heer-Venray aan belang. De itslag hiervan was 1-1. Hoewel Venray nog volop verwikkeld s in de bekerstrijd (de kans op een finaleplaats is reëel aanwezig), kan toch al de balans van het afgelopen seizoen worden opgemaakt. Steunend op een zeer solide verdedi gingscentrum is het elftal bijna pro bleemloos uit de le klasse gebleven. Na de degradatie uit de Hoofdklasse is zo een verder afglijden zoals Panningen en UNA dat hebben beleefd, voorkomen. Toch ging het dit seizoen niet allemaal vanzelf. De trainerswisseling ei. de vele blessures zijn echter grotendeels alweer lang vergeten. Dankzij een sterke teamgeest en o.a. de tomoloze inzet bij voor- en tegenspoed van elftalleider Piet Philipsen, is er nu een goede basis gelegd voor het nieuwe seizoen waarin Fortuna-jeugdtrainer Tom Houben het roer van trainer Tom Tullemans zal gaan overnemen. Ook in dat seizoen rekent SVV weer op haar supporters. Met name bij de uitwedstrijd bleek dat Venray zich gelukkig mag prijzen met een zo grote aanhang. Wat er nu nog resteerd is de bekerstrijd. Na de gedeelde derde plaats in de competitie kan een nog grotere prestatie worden bereikt door de beker te winnen. Mogelijke tegenstanders in de halve eindstrijd zijn Rapid, FC ODA of Sittard en SVN of Limburgia. De spelers zullen de scheidende trainer Tom Tullemans zeker een waardig afscheid gunnen. Mogelijk is dit een finaleplaats of de beker zelf! De ploeg die de beker wint, is gerechtigd tot deelname aan het „grote" KNVB-be- kertoernooi van het komende seizoen. DAMESOMNISPORTDAG 1 JUNI 1985 Onze damesafdeling organiseert a.s. zaterdag voor deelnemende teams van elf verenigingen een sportdag. Er worden op sportpark De Wieën vanaf 10.00 uur een zestal sporten beoefend. De deelnemende teams worden overi gens al om 9.00 uur in Den Boggerd verwacht. Er is voor de winnaar een wisselbeker beschikbaar gesteld en ook is er een geheel verzorgde avond in Bowling Bistro Venray te winnen. Uitslagen: Zaterdag 25 mei 1985: Heren: Venray 1-Roermond 1 2-1 Beslissingswedstrijd: Venray 3-Venlose Boys 2 3-1 Venlose Boys 2 degradeert. Veteranen: 6e plaats toernooi Oostrum. Maandag 27 mei 1985: Heren: Heer 1-Venray 1 1-1 Dames beker: Venray 1-FC Steyel '67 1 3-0 Veteranen: Programma zaterdag 1 juni 1985: 't Plein-Venray aanvangstijd wordt nog bekend ge maakt. Terrein: St. Anna. Afmelden: F. Philipsen, tel. 04782-758. Programma woensdag 5 juni 1985: Servio-Venray 19.00 Terrein St. Servatius Zaterdag werd ook bekend dat Venray 3 zich handhaafde (via een beslissings duel) in de Reserve 2e-klasse. Dit dank zij een sterke eindsprint o.l.v. elftallei der Jan Heckman. Programma zaterdag 1 juni 1985: Venray B4 toernooi RKDEV vertrek 10.00 uur Venray B2 en B3 poliofianle toernooi RKDSO,, vertrek 13.00 uur Venray C6 poliofinale toewrnooi RKDSO, vertrek 13.00 uur. Programma zondag 2 juni 1985: Venray Al, B2/, Cl en Dl toernooi Udi vertrek 9.30 uur Venray BI toernooi Arsenal vertrek 7.00 uue Venray C2 toernooi Meerlo vertrek 9.45 uur Venray El toernooi Helmondia vertrek 10.30 uur Venray E3 toernooi Venlose Boys vertrek 11.00 uur Voor de C-s zijn donderdag 6 juni nog onderlinge wedstrijden, aanvan 19.00 u. kampioenreceptie A-B-C: De kampioenen Venray A3, Venray B2, B4 en B5 en Venray C3 zullen op vrijdag 31 mei a.s. vanaf 19.00 uur recipiëren in clublokaal „Den Bog gerd". Wij nodigen hiervoor alle be langstellenden uit met name spelers, leiders en ouders. Toernooi UDI B2/3 Zaterdag 2 juni a.s., vertrek 9.30 uur gaan de volgende spelers op toernooi: T. Altinyuvd, P. Wilmsen, R. Her mans, T. Swinkels, M. Vandamme, P. v. Dinther, A. v. d. Meyden, R. v. d. Zanden, R. Arts, M. Lucassen, O. Salarbuks, Fr. Scholten, P. Schrooten. Eventuele afmeldingen voor vrijdag 31 mei a.s. vóór 19.00 uur bij W. Lenssen, tel. 88606 of overdag 04767- 2333 toestel 27. Programma 1 juni. SV V-Rood Wit a. 17.00 C. Coppus, P. Gommans, W. Janssen, R. de Klerk, V. Lucassen, E. v. Mill, W. Peeters, P. Smits, J. Smits, H. Swaghoven, T. Swinkels, J. Viever mans, P. Vollenberg, A. Meijer (grens rechter). Afmelden bij H. de Bruin, tel. 83127. W. Baartman en M. Wijnhoven doen mee bij SVCB, aanvang 17.00 uur. Programma zaterdag 1 juni. Leunen Al (nieuw elftal), toernooi in Melderslo v. 9.45 Jeugdleiderstoernooi Leunen a. 11.30 Leunen El, finale poliotoernooi te Lomm. Vertrek 8.00. Veteranen, toernooi Beekse Boys Zie opstelling. Receptie Leunen 1. De receptie van Leunen 1 n.a.v. het behaalde kampioenschap wordt ge houden op zaterdag 8 juni a.s. Nadere berichten volgen. AFD. VOETBAL Zaterdag 1 juni: Onderling seniorentoernooi met A- jeugd en veteranen met aansluitend 's avonds feestavond. De aanvang van het toernooi is 13.30 uur. De spelers gelieven om 13.00 uur aanwezig te zijn. De wedstrijden staan onder leiding van: Henk Rutten, Bert Linskens, Gerrit Linders, Piet Haegens en Ben Kempen. Poule- en teamindeling worden gepu bliceerd bij café Vermeulen en de kan tine van SV Oostrum. Tijdens de feestavond vindt de huldiging van jubilarissen plaats en te vens bekendmaking topscoorder sei zoen 1984-1985. Seizoen 1985 -1986 Intussen zijn wij weer gestart met de voorbereidingen van het nieuwe sei zoen. Van degenen die het enquêtefor mulier nog niet hebben ingediend nemen wij aan dat zij komend seizoen niet meer aktief spelen bij de senioren van SV Oostrum. Aan- en afmeldingen van spelers tel. 84114 (wedstrijdsecretaris), dit geldt ook voor het onderlinge toernooi. Donderdag 30mei: Bijeenkomst met alle senioren- en veteranenleiders i.v.m. samenstelling toernooi 1 juni. Aanvang 21.30 uur kantine. JEUGDVOETBAL: Programma zaterdag 1 juni: Leider en spelers van Cl en Dl raad pleeg het publikatiebord i.v.m. het ver volg op het poliotoernooi. Zondag 2 juni: C-toernooi te Venlo aanv. 11.50 u. vertrek 10.50 uur Afgelopen donderdag speelden we een inhaalwedstrijd uit tegen TOP Tien- ray en daar gingen we goed de boot in en verloren we met 3-1. Afgelopen zaterdag speelden we toer nooi in Oostrum. Door de eerste drie wedstrijden te winnen, gingen we de halve finale in en die wonnen we later door strafschoppen te nemen. De finale wonnen we met 2-0 van Oirlo en legden daardoor beslag op de eerste plaats. Het was een goed georganiseerd toernooi. A..s. zaterdag spelen we uit tegen Lomm. Ysselsteyn 2 is er in geslaagd om op overtuigende wijze het kampioenschap in de le klasse L binnen te halen. Lang heeft het er naar uitgezien dat het span nend zou blijven tot op het laatst van de competitie, wat vorig jaar ook al het geval was, maar toen bleef Ysselsteyn 2 op een punt van Blerick 3 steken. Dit jaar was Sparta 2 de grootste kon- kurrent voor Ysselsteyn en zes wedstrij den voor het einde van de kompertitie kwamen deze twee ploegen in Yssel steyn tegen elkaar uit en de winnaar kon twee punten uitlopen en zodoende de beste papieren verschaffen voor een eventueel kampioenschap. Ysselsteyn won deze ontmoeting zeer overtuigend met 3-0 en de ploeg in vorm bleek zeer moeilijk te stuiten. Sparta 2 verloor de volgende twee wedstrijden en Ysselsteyn bleef winnen en zo kjon het gebeuren dat de reserves van Ysselsteyn 3 wedstrijden voor het einde het kam pioenschap in de wacht konden slepen en in de eindstand had men zelfs 10 punten voorsprong wat het kampioen schap een extra glans geeft en de uitda ging om te spelen in de Reserve 2e klasse KNVB met volle moed tegemoet zal zien en met beide handen aangrijpt en dit succes hebben de spelers, leiders en de trainer dan ook al uitbundig gevierd op een later tijdstip zal er nog wel een ge legenheid komen dit elftal voor hun behaalde succes te feliciteren. AFDELING VOETBAL: Programma zondag 2 juni: Onderling toernooi om de Hubertus Ze- gers Memorial. Aanvan 13.00 uur. Bij eenkomst 12.30 uur. Vanaf 20.00 uur feestavond in het clubhuis met barbequen in de open lucht voor diegenen, die zich hiervoor hebben opgegeven. AFDELING VETERANEN: Programma zaterdag 1 juni: Toernooi Beekse Boys, sportpark Ste vensbeek. Vertrek 12.45 uur. AFDELING KORFBAL: Programma 2 juni: Toernooi te Meterik: junioren 1 en aspi ranten 1 Bij het i n het Pinksterweekend ge houden zaalvoetbalkampioenschap van Venray kwam deze begeerde titel voor de tweede maal in successie terecht bij SVCB. Bij de dames was 't team van 't Huukske een penalty sterker dan Venrode 1. De totaaluitslag is alsvolgt: Damesteams: 1. 't Huuske 1 6 3 3 0 9 5-1 2. Venrode 1 6 3 3 0 9 5-1 3. SVCB 6 2 3 1 7 4-1 4. Nelipak 6 3 0 3 6 6-5 5. Venrode 2 6 0 4 2 4 2-4 6. Klomp 1 6 2 0 4 4 3-9 7. Klomp 2 6 111 3 1-5 Herenteams: 1. SVCB 6 6 0 0 12 28-5 2. 't Huukske 6 4 0 2 8 18-15 3. Wetteling 6 4 1 1 9 23-14 4. Veronica 6 4 1 1 9 24-11 5. Venrode 2 6 3 2 1 8 16-11 6. Venrode 1 6 3 1 2 7 18-13 7. Le Coq 6 2 2 2 6 18-13 8. Venray Zuid 6 30 03 6 12-10 9. Veltumse Boys 6 3 0 3 6 12-15 lOKoetshuus 6 2 1 3 5 15-13 11Ford Oldtimer 6 2 0 4 4 10-21 12. VAT '71 6 2 0 4 4 7-22 13. Klomp 6 0 0q6 0 7-25 14. Thetru 5 0 0 6 0 5-25 De eerste vier plaatsen kwamen tot stand na de finalewedstrijden. Halve finale: Veronica-'t Huukske 2-3 Wetteling-SVCB 0-2 3e en 4e plaats: Wetteling-Veronica fy 2-1 leen 2e plaats: SVCB-'t Huukske 2-1 De winnende nummer in onze loterij waren: zaterdag: 369 (team Venrode 2) zondag: 49 (team 't Huukske) maandag: 104 (Nelipak) „VLAKWATER" Het pinkstertoernooi te Nuth is voor Venray zowel individueel en als team succesvol verlopen. 189 deelnemers uit Belgie, Duitsland en Nederland streden om de hoogste eer. Na 3 van de vier ronden was Hans Peeters de grote kanshebber voor de eerste plaats en tevens beste speler van dit 3 daags toernooi. Een score van 25 pnt was voldoende. Hij speelde er zelfs 24 slagen in deze laatste ronde, wardoor zijn totaal op een zeer goede score van 95 uitkwam. Hij werd hiermede eerste in zijn poule en tevens de beste speler van het geheel. Als team eindigde Venray op de tweede plaats slechts 2 slagen achter Denk 1. Komende zaterdag speelt het eerste team de zeer moeilijke uitwedstrijd tegen Eupen 1. We zijn zeer benieuwd naar de uitslag. ZO makkelijk als in de thuiswedstrijd zal het beslist niet gaan. De vertrektijd is 's morgens om half tien. Zonadg is Venray 2 de gast bij Eten Leur 1. Men zal zich niet zonder meer gewonnen geven en gelet op de goede resultaten die zij in de uitwedstrijd behaald hebben verwachten we dit ook hier. De vertrek tijd woardt donderdag avond na de onderlinge competitie bekend gemaakt. Het derde team speelt thuis tegen maasbree 2. Ook hier stelen we dat men niet automatisch kansloos behoeft te zijn. EEN ABONNEMENT WAARD De le „Acht van Beegden" is zowel kwalitatief als kwantiatief een succes geweest. De organisatie vaN DEZE ware cenrumloop verliep prima. Op de 10 km die ging over 6 ronden bepaalde Leon Classens (AV Swift) de strijd. Hij legde de 10 km over een klimmend en dalend parcours af in 32.58. Van onze zijde draaiden Chris Beurskens (Recr. Groep Regio) en Paul Coppus uitstekend mee. Paul Coppus legde beslag op de 2e plaats in 33.26, terwijl Chris Beurskens 3e werd in 34.28. De 15 km werd gewonnen door G. Krekelberg (Swift) in 19.50 voor Budzijn (Unitas) die er 49.58 over deed. Klubrecord voor Cor Madou In Neerpelt vebeterde Cor Madou het seniorenrecord kogelstoten tot 11.57 m. Hiernmee verbeterde hij zij een week oude record ruim. Een uitstekende prestatie verrichtte eveneens Paul Wijn hoven. Onze Junior B liep de 800 m. in 2.06.01, zodat de Venrayse atletiek een sterk trio heeft op deze aftand bij de jongens B. Wedstrijdagenda: 1 juni: CD en Pupillen competitie te Oss. 2 juni: Dreefloop te Deurne. Aanvang: 15.30 uur bij het sportpark in St. Jozef- parochie. EERSTE COMPETITIEWEDSTRIJD JUNIOREN Zaterdag 1 juni in Oss voor de pupil len en de C/D junioren, vertrek om 10.45 uur vanaf de Wetteling. Pupillen: meerkamp (individeel). Ploegleid(st)ers: Harry Theunissen en Jeannine Crooymans. D-junioren meisjes: samenstelling ploeg: Edith Cybulski, Anouk Jansen Groesbeek, Ilse Hermens, Veronique Hulsmans, Paulien van Dijck, Sharon Oomens, Mirella Drentje, Marijke Schoenmakers. D-junioren jongens: Janco Hoelen, Toon Poels, Mike Kramer, Chung Ming Tseng, Raymond Dreesen, Peter Fae- sen, Peter Willems, Richard Horster mans. Pleogleider D-junioren: Jan Poels. C-junioren meisjes: Colette Teunis- sen, Sandra Hofmans, Natasja Sören- sen, Saskia Strous, Emilia Hendriks, Nicole de Haart, Marieke van Osch, Jamaara der Meer. C-junioren jongens: Tom Alkim, Han van der Zanden, Dennis van den Berg, Peter van Hout, Alwin Crooij- mans, Wah Ling Tseng, Arthur Rutten, Raymond Rongen. Zondag 2 juni in Helmond: A/B junioren, vertrek om 11.45 uur vanaf de Wetteling. A/B jongens: Ted Strousm Patrick Jansen, Cameron Quigley, Leon Dors- sers, Danny Hoedemaekers, Dimi Al- kim, Udo Engelke. A/B meisjes: Jeannine Crooijmans, Yvonne Cybulski, Gerwin Rongen, Maureen Teunissen, Esther van den Berg. Ploegleiders: Cor Madou en Wim Crooijmans. Meerkamp in Weert C-junior Tom Alkim heeft deelgeno men aan een merkamp, die tijdens het Pinksterweekeinde in Weert werd ge houden. De achtkamp leverde voor hem een puntentotaal op van 4402, waar mede hij een verdienstelijke 9e plaats behaalde. De resulaten waren: 100 m 13.2 sec., ver 4.97 m, kogel 8.82 m, hoog 1.58 m, 100 m H 18.00, speer 34.65, discus 18.74, 1000 m 3.06.4 min. REKREATIEGROEP REGIO A.s. zaterdag vindt weer de maande- lijke testloop plaats aan de Schadijker Bossen. We starten om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats bij het begin van de wandekroutes. De deelname staat ook open voor niet-leden. Deelname is uiter aard gratis. Voor zondag staat de testloop aan de Ballonzuil te Venray op het program ma. In Venray starten we om 9.00 uur. De afstanden bedragen: 4800 m. in Horst-Meteriken 2400 m. in Venray. Voor meerinlichtingen omtrent onze nog steeds groeiende rekreategroep kun je terecht bij: dhr. Rijshouwer, tel. 04780-86268; dhr. Coppus 04709-4840 en dhr. Foppe 04767-2215. Op dinsdag en donderdag wordt er ook in Sevenum gelopen en wel op de Steegberg. We beginnen daar om 19.30 uur vanaf de Steegberg. Ere wordt dan in groepsverband intervan getraind. Trimlopen: Deurne 1 juni 5, 10, 15 km om 13.00 uur. Parcours nabij het sportpark in St. Jozefparochie. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf aan vang wandelroute. Zondagmorgen. Om 8.00 uur op het Cooperbaancircuit verzamelen bij Ballonzuil-Beekweg. programma als boven beschreven Lopersroep. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg trainingsloop van 12 km. Verschillende routes. Woensdagavond gevarieerd trimpro- gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdslal-Kempweg. Inlichtingen 85384. Peter Thissen draait goed mee in IMBA wedstrijd Tijdens de Nederlandse IMBA wed strijd in Schayk heeft onze zijspancom- binatie Peter Thissen met bakkenist Jan Roffers goed mee in dit sterke gezel schap. Na een goede start in de le manche waarin ze uitkwamen in het 2e Neder landse team dat alleen voor het dagklas sement rijdt, draaiden ze goed mee in de voorste gelederen. Na 18 min. 1 ronde kwamen ze uit op een mooie 10e plaats tussen voorna melijk Nederlandse en Belgische com binaties. In de 2e manche ging het zelfs nog beter en wisten tussen deze internatio nale elite een 9e plaats uit het vuur te slepen. In de laatste manche kwamen ze echter de pechduivel tegen toen hun motor het in de laatste ronde in de steek liet en een zekere 10^ plaats de mist in ging. De IMBA werd gewonnen door v. d. Einden-Weyers voor v. Amsterdam- de Wild. In het bijprogramma reden de 500 cc senioren hun 5e kampioenswedstrijd. Ook nu was de Eerbeekse coureur Gerard v. d. Brink onbetwist de sterkste en won de wedstrijd door beide manches op zijn naam te schrijven. Ook in de tussenstand van het kam pioenschap staat hij royaal aan de leiding met maar liefst 7 manche-over winningen. Met Henk Maessen ging het nu ook weer niet zo goed als we van hem ge wend zijn. De goede vorm van hem is op het ogenblik zoek en de vechtlust is ook niet meer aanwezig zoals we van Henk gewend waren. Maar bij Henk weet je het nooit; hij kan na een goede wedstrijd weer zo terug zijn. In de le manche had hij een redelijk goede start (5e), maar viel in de begin fase wat terug. Tegen het einde maakte Henk weer wat terrein goed en klasseer de zich als 6e. In de 2e manche had hij een slechte start, maar wist zich toch naar voren te werken, waarna zijn lucht helemaal op was en uit de wedstrijd stapte. Tussenstand N.K. 500 cc M.O.N.: 1Gerard v. d. Brink, Eerbeek 252 p. 2. Ton v. d. Voorn, Zaltbommel 224 p. 3. Geert-Jan Boeijen Zaltbommel 204 p. 4. Anton Kuys, Oss 1% p. 7. Henk Maessen, Venray 153 p. Programma zaterdag 1 juni: Berghem: Jeugdcross en Veteranen. Zondag 2 juni: Berghem: 500 cc senioren kamp. Op 2e Pinksterdag werd in Nijkerk de 5e kampioenswedstrijd verreden. De leider in de tussenstand om het kampioenschap Toon Claessens begon de le manche slecht. Met diverse val partijen kwam Toon niet verder als een 13e plaats. In het 2e wedstrijdgedeelte gfing het heel wat beter en wist na een schuiver van Couwenberg in de laatste ronde zelfs de manche-zege te grijpen. Peter Wilmsen komt ook steeds beter voor de dag. In de le manche, toen hij na de start 3e lag, wist hij deze plaats gedurende de hele manche goed te ver dedigen, zodat hij 25 punten aan zijn totaal kon toevoegen. In de 2e manche zat Peter er weer goed bij, maar moest gaandeweg wat terrein prijsgeven en kwam toch nog op een keurige 5e plaats uit. Tussenstand M.O.N. kampioenschap 250 cc: 1 .Marjo v. d. Ven, Asten-Heuden234 p. 2. Toon Claessens, Ysselsteyn 223 p. 3. Pedro v. Hout, Heeze 202 p. 7. Peter Wilmsen, Venray 134 p. Programma I juni a.s. LET OP! JP Breeton Sport-Manual v. 12.00 W Heidia 1-Manual v. 13.00 HS Manual 1-Alfa Schinnen 19.30 HJ Rapiditas-Manual v. 18.00 HV toernooi in Horst. DS sportdag van SVV. Programma 2 juni a.s. HS Alfa Schinnen-Manual v. 12.00 HS Manual 2-Heldia 2 12.30 HJ Manual-Rapiditas 13.45 DS Merefeldia 1-Manual v. 12.15 DJ Loreal 3-Manual v. 14.00 Woensdag 12 juni a.s. Kompetitie sporthal Weert HS DES'59-Manual 1 v. 19.15 Denken jullie aan het inleveren van de formulieren? Op zaterdag 22 juni is er toernooi voor welpen, pupillen en aspiranten in Uden. Technische commissie vergadert op 3 juni om 20.00 uur in de Wieënhof. EEN ABONNEMENT WAARD Ledenvergadering maandag 3 juni. Opening, Notulen, Ingekomen stukken, Opgave vogels enten, Bespreking natio nale wedstrijd, vogelpraatje, contribu tie, rondvraag, Sluiting. Vlucht Noyon, 26 mei, afst. 1. G. Linders, Yss. 2. H. Bouten, Vr. 3. Chr. Cuppen, Zw. 4. Chr. Gerrits, Zw. 5. Chr. Cuppen, Zw. 6. G. Linders, Yss. 7. J. v.d. Heijden, Zw. 8. P. Martens, Yss. 9. H. Rooymans jr., O. 10. A. v.d. Munckhof, Zw. 301 km. 1253.70 1239.53 1237.98 1233.10 1228.63 1224.38 1224.17 1222.00 1220.13 1217.50 P.D.V.DE ZWALUW Wedvlucht Pont St. Max 19 mei 1985. Chr. Gerrits 1 5 55 67 160 183; A. van den Munckhof 2 11 28 102 103 144 157; A. de Riet 3 35 42 73 111 156; A. v. Gerven 4 8 39 77 141; P. Strijbossch zn 6 32 43 60 72 147 158 164 172; W.Smits 7 10 38 52 63 88 89 119 138 162; J. Voesten dtr. 9 19 178; J. Versleijen B 12 124 167 175; M. Aben 13 83; J. v. Haren 14 96 133 194; H. Philipsen 15 27 62 100 194 197; G. Boom 16 25 69 145 165; Vollenberg-van Houdt 17 18 44 45 59 82 163; Comb. Bastiaans 20 30 56 64 74 85 99 105 110 135 136 139 198; A. Wijnen 21 75 117; P. v. Zwamen 22 61 97 98 181 190; H. Strijbosch 23 58 179; HLitjens 24 41 66; HPeters zn 26 113 118; Chr. Cuppen 29 36 51 53 81 126; W. Lormans 31 48 68 92 ,127 128 171; Jos Piet 33 34 50 57 182; J. Derks 37 51 149 142 192; W. Kuslers 40 70 78 80; W. Vermeulen 46; J. Gommans zn 47 174; A. Linssen 49 104 106 148; P. Hendricx 65 184; M. Voesten 71 188; H. Lucassen 76 109 180 191; L. Verhoeven 79 108 170; H. v. Elzen 84 87 115 132 185; JoCusters86; J. Basten 90 114 120 122 129 152 159; Th. Doezen 91 101 195; H. Hermans 93 107; Jac. Arts 94; Chr. v. Hoof 95 143; M. v. Dijck 112 151 153 176 196; P. Smits 116; J. Versleijen O 121 130; W. Arts 123 149 168 186 193; J. Janssen V 126 161 169; A. Loonen 131; Jac. Kusters 137; H. Kleuskens 146 154 155 199; A. Willems 150; G. Jansen 166 173 187 189; F. Sijbers 177. Wedvlucht Quevy 16 mei 1985. M. Voesten 1 3; H. Lucassen 2; J. v. Haren 4 8 10 11 17 18 21 30 33 39 40 42; A. de Riet 5 13 24 38; P. Strijbosch zn 6 12; L. Willems 7 23 26 40; Chr. Cuppen 9 25; Vollenberg-van Houdt 14; J. Janssen L 15 27 28 36; M. Loonen zn 16 43 44 45 48; F. Sijbers 19 29 32; Chr. v. Hoof 20; H. Hermans Lan 22; A. v. Houdt 31; W. Kusters 35 37 41; A. Linssen 46; L. Verhoeven 47; J. Cree- mers 49. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Pont St. Max. A. Hendrix I 6 7 43; B. Sanders 2 105; L. Willems O 3 21 45 62 71; M. Houben 4 60 66; J. Janssen K 5 8 18 26 30 34 35 39 48 59 63 65 78 82 85 96 98 104; H. v. d. Heuvel 9 38 49 56 61 70 76 94; W. Drabbels 10 19 44 81 89 93; Claessens-Verhaege 11 101; P. Janssen K 12 13 14 17 33 46 51 64 68 69 86 90; P. Vollenberg 15 79; J. Goumans 16 20 28 29 36 72 83 87; W. Vervuurt zn 22 23 2427 58 67 92 102 103; P. Janssen H 25 31 53 73; H. v. d. Laar 32 55 99; J. Vermeulen zn 37 91; Aben-Denessen 40 52 57; L. Ewalts 41 88; J. Kusters 42; J. Ewalts47; H. Bouten 50 54; L. Snijders 74 75 77 98 100; H. Walts 80; J. Achten 84 95; J.Leyssen 167. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht Pont St. Max 19 mei '85. G. Linders 1 2 4 5 6 7 8 10 16 20 29 32 44 45 47 64 75 77; G. Hendrix 3 12 23 34 39 52; Hub Koonings 9 38 53 70; H. Janssen 11 17 26 33 40 58; P. Arts 13 27 28 48 60; P. v. Asten 14 21 68; J. Cox 15 46; Th. Hendrix 18 24 50 55; M. Geurts 1943 71 73; J. v. Soest 22; W. Philipsen 25 66; H. Koonings 30 59 65; P. Mar tens 35 54; M. Hellegers 36 57; H. v. Ass 37 67; J. Custers 41 56 69; P.M. Cox 42 51 72; Th. Arias 49 61 62 76; H. Hendrix 63 74. Wedvlucht Quevy 16 mei '85. G. Linders 1 3 5 9 16; H. Koonings 2 17 50; H. v. d. Eijnden 4 10 11 14 18; G. Hendrix 6 19 22; P.M. Cox 7; Jac. Hendrix 8 12; J. Cox 13 15 21. OPROEP AAN VC ROOYERS Door omstandigheden is het nog niet helemaal gelukt om voor het toernooi van a.s. weekend voldoende scheids rechters te krijgen. Daarom nu deze laatste oproep. Heb je a.s. weekend vrij en kun je je enige uren vrijmaken, kom dan naar het sportpark en meldt je bij het toernooisecretariaat. Het zou nog beter zijn als je even belt naar 80320 zodat er meer zicht komt op de werkelijk inzetbare scheidsrechters. Trainen Kunstzwemmen Zaterdag De Meerpaal 06.30-08.05 senioren en junioren. Combibad 17.00 17.30 Mini's. Zondag De Meerpaal 11.30-12.30 Mini's. Dinsdag Langeweg 16.30-17.15 Mini's.Langeweg 17.15- 18.15 senioren en junioren. Trainen wedstrijdzwemmen Zaterdag Combibad 16.00-17.00 C groep. ZOndag Meerpaal 07.30-08.30 B-groep en LK kandidaten. Dinsdag Meerpaal 06.45-07.30 A-groep Woensdag Combibad 18.00-18.45 uur C-groep. 18.45-19.30 B groep en LK kandidaten. Donderdag en vrijdag Meerpaal 06.45- 07.30 A-groep. Kano-dag wedstrijdzwemmen. De kostaen voor de kanodag 22,50 dien voor zondag 2 juni bij Lambert Sweegers in bezit te zijn. Als dan niet betaald is kan niet gegarandeerd worden dat ook voor jou een kano klaar ligt op zaterdag 8 juni. Zwemmers die zich nog niet opgegeven hebben kunnen dit ook tot en met zondag 2 juni doen.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7