VERENIGINGSNIEUWS junrERS SPRINGPLANK Hengelsport FLYING FLIE nl n BILJARTEN Hondenspor WEST 1 ZUID Venrays Mannenkoor KINDERKOOR de BANDELIEREN St. Pe\^ O.J.C de Brak WIJK NOORD-WEST Ruilbeurs WIJKCOMITE WIJK Wijkraad Smakterheide RED CAPS VENRAY „RODHE" Ch 4 PEEL EN MAA r Wielerronde Oostrum Donderdag 30 mei om 19.30 uur repe titie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. 1 juni optredens en wel om 16.00 uur verzamelen in Uniform op de Grote Markt waarna optreden aldaar. Hierna om 17.00 uurvertrek per bus met dames naar Hulsberg alwaar om 19.00 uur eu charistieviering wordt opgeluisterd, waarna deelname aan de Geritskorena- vond. Hierna gezellig samenzijn. Tusen 16.00 en 20.00 uur is voor broodjes etc Donderdag 6 juni om 19.30 uur repe titie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Agenda: 9 juni deelname aan de slotdag van de wandelvierdaagse. Deelnemers gaarne even opgeven bij Jac. Nooyen. 13 juni donderdag na de repetitie kwar- taaltoepen. 21 juli opluistering eucharisatieviering te Geysteren ter nagedachtenis aan Fons Aanvang 10.00 uur. 10 augustus opluistering huwelijk Twan Oudenhoven. 24 augustus opluistering 40 jarig huwe lijksfeest Jan Oudenhoven. 22 september zondagochtendconcert sa men met fanfare St. Oda uit Merselo. 26 oktober 25 jarig huwelijk Leo Pou- wels. 30 november 25 jarig huwelijk Piet Jeu ken. 22 december kerstconcert Grote Kerk. 25 december Kerstmis Grote Kerk. Afmelden R. v. Mil tel. 86917 of Clublokaal Vlakwater tel. 82318. 4985- 1860 HARMONIE Donderdag 30 mei. Om 19.30 uur repetitie harmonie orkest. Donderdag 6 juni rep. Harmonieorkest. AGENDA 9 juni: Jeugdvierdaagse Donderdag 27 juni Schuttersveld. Zondag 30 juni Stramproy. Donderdag 11 juli Barbeque. Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 30 mei 18.30 uur repetitie jeugdorkest in Perdstal. Donderdag 6 juni. 18.30 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Dinsdag 4 juni 19.00-20.00 uur repetitie. Bardienst Dhr. v. Hooren. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. DAMESKOOR Woensdag 5 juni om 20.00 uur repeti tie voor het hele koor in zaal Thielen. Woensdag 3 juli om 20.00 uur concert in het ziekenhuis. Donderdag 11 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. Woensdag 17 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Donderdag 30 mei Extra repetitie voor de zangersdag. Zondag 2 juni Om 12.15 uur opstappen bij het Hense- niusplein en daarna bij het Schutters veld voor de busreis naar de zangersdag te Echt. Weest allen op tijd aanwezig en in uniform. Woensdag 5 juni Van half 7 tot half 8 repetitie in het acti viteitencentrum. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Vrijdag 31 mei. Om 18.30 uur voor alten en sopranen. Om 19.15 voor jonge bassen en tenoren, van 20.00 tot 21.00 uur voor alle bassen en tenoren. Zaterdag 1 juni/zondag 2 juni Kenne- dymars. Maandag 3 juni. Om 19.00 uur spelavond voor alle jon gens. Dinsdag 4 juni om 18.30 uur repetitie voor de allen. Woensdag 5 juni Om 18.30 uur repetitie voor de sopra nen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Gerekend wordt op een grote be langstelling van koorleden en ouders voor de Kennedymars en het gebeuren daar rondom heen. Denk aan de aan melding voor de avondvierdaagse en de opgave voor het onderbrengen van onze Franse gasten. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 4 juni 19.30 uur repetitie voor de bassen om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. KIHDKKJwa^r 'DE VREPESKLOIOES Vrijdag 31 mei Repetitie voor het hele koor van 16.00- 16.45 uur Zaterdag 1 juni. Feestelijke Eucharistie t.g.v. het 10- jarig bestaan om 19.00 uur. Maandag 11 juni „Kooruurtje" van 16.15 uur tot 17.00 uur. We hopen dat de koorbrief goed gele zen is. Zodag we alles af kunnen wer ken. De voorbereiding van het feest is nog in volle gang maar naderen zijn vol tooiing. Zijn er nog vragen? dan verne men wij dat graag. Morgen is er een korte repetitie. De programma's woar- den uitgedeeld, dus rekenen we erop dat jullie er voor de laatste repetitie dit koorjaar er allemaal weer bij zijn. Tot morgen en zet hem op met zijn allen. Zondag 2 juni 11.00 uur Gezamelijke repetitie. De be doeling van deze repetitie is ook het na praten over en het bekijken van foto's die in Scheesel gemaakt zijn. Vergeet ze dus niet mee te nemen. Maandag 3 juni 19.00 uur gezamelijke repetitie. BOJEMA Vrijdag 31 mei geen repetitie vanwege de diplomauitrei king op het Boschveldcollege. Vrijdag 7 juni 18.45 uur gezamelijke repetitie. Willen de leden van het orkest die niet meer naar repetities (kunnen) komen hun mappen inleveren met partijen. SALTARELLO Zaterdag 1 juni 14.30 uur samenkomst bij het museum op de Eindstraat. Daarna gezellig sa menzijn om nog eens na te praten over Neerpelt en Scheessel. Ook hier: neem eventuele foto's mee. Zaterdag 8 juni 16.00 uur Gezamelijke repetitie. Zaterdag 15 juni 11.00 uur vertrek naar Maastricht. Eigen standaard mee nemen. Zaterdag 1 juni Uitstapje, voor ons koor en de misdie naars. We verwachten juillie om 8.45 uur aan het repetitiezaaltje. We vertrek ken om 9.00 uur zorg dus dat je op tijd bent. in zigeunerkleding en in een op perbeste stemming. Dinsdag 4 juni Repetitie 2e stem 18.00 uur Repetitie allen om 18.30 uur. Belangrijke data Zondag 2 juni optreden asperge feesten Venray 12.00 uur, in tenu Op zaterdag 8 juni deelname aan de taptoe in Mijdrecht. Vertrek van de bus om 17.00 uur aan de LTS Zondag 9 juni avondvierdaagse Vrijdag 14 juni receptie P. Rijnders Zaterdag 22 juni Kollekte. Zondag 25 augustus begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zondag 8 december koffiekonsert in de schouwburg. Repetities Woensdag 29 mei en zondag 2 junirepe- titie voor het gehele korps Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. P.s. denk aan het overmaken van de kontributie 1985 A.s. zaterdag 1 juni houdt Flop Shot weer haar jaarlijkse tafeltcnnistoernooi met aansluitend de traditionele barbe que voor deelnemers en mensen die hier voor ingeschreven hebben, 's Avonds zal in de zaal van Dingus een swingend bandje optreden de zaal gaat om 22.00 uur open en de entree is gratis. Filmavond A.s. woensdag 5 juni is ons eigen bio- scoopje weer geopend. De aanvang is 20.30 uur en de entree bedraagt slechts 1,50. 7 Juni Social Security Met „Homesick Home" komt alweer de derde prima langspeler voor deze Ne derlandse band op de markt. Vorig jaar scoorden ze nog een prima hit met het nummer „The Wedding" dit jaar kwa men ze al met „Slow Emotion", dat goed was voor enkele weken Vara's ver rukkelijke 15. De single is afkomstig van de nieuwe elpee „Homesick Home" Social Security heeft tot nu tot uitste kende kritieken gekregen vanuit Hilver sum, getuige o.a. optredens in Count down Café en Spleen van de VPRO. Donderdag gaan we naar de bosen waar we een spel gaan doen. We hopen op mooi weer. Vrijdagavond Groep 2 (Frank, Han- ny, Frans, Sjang) heeft een fancy fair in elkaar gezet. Dit zijn 15 verschillende spelletjes die jullie dan allemaal moeten doen. Onder deze spelletjes zijn er enke le die jullie ook op Rollebol moeten doen. Dan kunnen jullie een beetje oe fenen. Trouwens Rollebol nadert met rasse schreden, want het is zo 15 juni. Binnenkort krijgen jullie daar meer in formatie over. Maar eerst naar de cluba vond van 31 mei waar het weer een leu ke ouderwetse avond belooft te worden. Zaterdagavond gaan we barbequen. Alle vaste en of trouwe leden zijn van harte welkom. Wil je garaag meedoen geef je dan uiterlijk vrijdagavond 18.00 uur op bij Henk, Eikenlaan 28. De kosten bedragen 10,- p.p. hierbij is het drinken inbegrepen. Wat overblijft krijgen jullie terug. Donderdag 30 mei speelt in O.J.C. de Brak de Venrayse Rock and Roll band „Street-Corner" bekend van succesvol le optredens in de regio een band de oude Rock and Roll door de jaren heen Ck 0 Vrouwenkonlaktgroep Veltum. De vrouwencontactgroep gaat nog even door met haar aktiviteiten 30 mei broches maken van kleine tegelt jes Een leuk idee ook voor een kadoot- je. 6 juni komen 2 vrouwen van het vrou wencafé inlichtingen geven en vragen beantwoorden over het vrouwencafé. 13 juni informatiemiddag rond het the ma schoolverlaten. De meeste examens van de middelbare schooljeugd zitten er inmiddels op of je kind heeft ze nog in een van de komende jaren voor de boeg. En dan is er nog de vraag die rijst: Wat nu? Gaat je dochter of zoon verder stu deren dan is vaak de vraag hoe zit het met het aanvragen van een studiebeurs of het krijgen van een studietoelage? Wil jouw kind toch een baan zoeken, dan duikt meteen de vraag op zijn er ba nen, in welke sectoren, welke mogelijk heden zijn er om je beter toe te rusten op een baan die je zoekt? Komt jouw zoon of dochter in die tussentijd voor een uitkering en hoe krijg je die dan. Welke mogelijkheden zijn er om je vrije tijd op een leuke manier door te krijgen. Kortom een middag waarop we samen met mensen van het schoolverlaterspro ject Venray een antwoord proberen te vinden op onze vragen. 20 juni sluiten we ons programma voor lopig af, want na de zomervakantie gaan we weer verder, even af met een gezellige middag, waarop we iedereen wat lekkers, wat hartigs en wat nats wil len presenteren. Mocht je in bovengenoemde program ma's geinteresseerd zijn, dan heten we je van harte welkom op de donderdag middag van 13.30-15.30 uur in het Wijkcentrum 't Schopke. Heb je be hoefte om er eens lekker uit te zijn, even wat bijpraten, met andere vrouwen, dan ben je van harte welkom op onze don derdagmiddag. Overige aktiviteiten Wijkvereniging Inzameling van oud papier op zaterdag 1 juni a.s.(het papier voor 10.00 uur buiten zetten). Dinsdag 4 juni bestuursvergadering van de Wijkvereniging Veltum om 20.00 uur in 't Schöpke deze vergadering is voor een ieder toegankelijk. Organiseert op zaterdag 8 juni van 10.30 uur tot 14.00 uur een Fancy- Fair. Dit gebeuren zal plaats vinden in en als het mooi weer is rond het wijk centrum Kiosk in 't Brukske. Wij hopen dat U die dag vrij houd om bij ons lans te komen. Er worden allemaal ouder wetse spelletjes gespeeld, waarmee leuke prijzen zijn te winnen. Komt U allen langs dan beloofd het een leuke dag te worden. Verder aandacht voor het volgende. Op zaterdag 22 juni organiseert de Buurtvereniging in samenwerking met de winkeliersvereniging 't Brukske te Venray een grote zomermarkt. Er zullen rond het winkelcentrum kramen komen te staan met allerhande artikelen. Ook sport en muziekverenigingen eet. wor den in de gelegenheid gesteld zich op de ze zomermarkt te manifesteren. Ook hebben wij graag mensen die een de monstratie van het een of het ander kunnen geven. De tijden van de markt zijn van 09.00 tot 16.00 uur. Mocht U ook Intrese hebben voor het huren van een kraam 35,-, neem dan kontakt op met mevr. Korevaar tel. 04780- 86478. Op zondag 2 juni wordt in het wijk centrum „De Kiosk" op het Brukske in Venray een ruilbeurs gehouden van 10.00 uur 's morgens tot 1 uur 's mid dags. Er kan geruild worden in postze gels, munten, kaarten en stickers enz. trouw is gebleven. Zij garanderen U een swingende rock and roll avond met een reportoire dat bestaat uit numers van o.a. Cochran, Elvis, Johnny Burnette aanvang ±22.30 uur entree 2,50 Za terdag 1 juni eerste zaterdag van de maand dus „swingavond" in de Brak met 'n vette discotheek. Op maandag 3 juni a.s. om 20.00 uur vergadert het wijkcomite in de school ,,'l Groenewold" Groenewoltsepad 2. Agenda: Opening, notulen van de vori ge vergadering, inkomend en uitgaande stukken, bespreking betreffende aktivi teiten te organiseren na augustus, wat er verder op tafel komt en rondvraag sluiting. Zoals elk jaar gebruikelijk zal er ook dit jaar in de maanden juli en augustus de maandelijkse vergadering achterwege blijven. Ook het wijkblad Pleinpraat je" zal in genoemde maanden niet ver schijnen. Het bestuur hoopt dat de wijkbewoners op de laatste vergadering voor de vakantie wederom in grote geta- lenm aanwezig zijn. Er wordt op U gere kend, de koffie is zoals altijd goed bruin en uw stoel is zit-klaar. Vrijdagavond v.a. 21.15 uur is ons wijkgebouw open en om te kaarten bil jarten tafelvoetbal enz. Maandag 3 juni a.s. v.a. 13.30 -15.30 uur bloemschikken onder deskundige begeleiding in het wijkgebouw, Beuken laan 4 Dinsdag 4 juni openbare wijkraads vergadering aanvang 20.00 uur. Lourdescomité afdeling Venray 85 pelgrims (zieken en gezonden) gaan vandaag ter bedevaart naar Lourdes met de Stichting Limburgse Bedevaart. De Lourdes-trein komt om 18.14 uur in Vemo aan en vertrekt aldaar om 18.38 uur. Aankomst te Lourdes vrijdag 31 mei om 12.30 uur. De weersvooruitzichten lijken ook in Lourdes vrij gunstig te zijn. Wij wensen U allen in ieder geval: een goede reis, veel devotie eneen zonnig weertje. volgende week donderdag zullen zij 's morgens weer in Venlo terugkeren. Voor inlichtingen kan men de komende week terecht bij: H. Beerkens, Noordsingel 11tel. 04780 - 83428. KOLLEKTANTEN GEVRAAGD Nauwelijks terug uil Lourdes, staat onze jaarlijkse kollekte week al weer voor de deur n.l. van 10-16 juni. Wij zouden gaarne nog enkele vrijwilligers vragen de helpende hand te bieden. Vele handen maken licht werk. Wilt u een avondje medewerken heel graag. In onze wijk houden wij vrijdag 31 mei een kienavond in ons wijkgebouw op 't nipperke gelegen aan de St. Odastraat 41. Wij hopen deze avond veel menen te zien en ook mensen bui ten de wijk zijn welkom. Dan zijn we als besturen van de wijk al volop bezig met het organiseren van ons jaarlijks sport feest weekend. Deze is op zaterdag 22 juni en zondag 23 juni a.s.. Zaterdag middag hebben we sporten voor de jeugd, 's avonds een grote dansavond. Zondag's Friihshoppen en de hele dag een grote rommelmarkt en kinder- markt. Wi j hopen weer op een geslaag weekend. Voor verdere informatie ko men we de volgende Peel en Maas terug. WERKGROEP HOMOSEKSUALITEIT /ENRAY - COC TIEN JAAR COC VENRAY Op 15 juni 1985 vieren we het feit dat onze werkgroep 10 jaar bestaat. Ter ge legenheid hiervan kun je in het juni nummer van ons afdelingsblad „De Kletspo(o)t" de geschiedenis van het COC Venray lezen. Dit nummer is te bestellen door 1 gulden aan postzegel op te sturen naar Postbus 316, 5800 AH Venray. Vergeet niet je naam en adres te vermelden. Op ons feest wat gevierd wordt in Dingus op 15 juni a.s. speelt de uit Venray afkomstige popgroep „IKS" Ze spelen wavie-rock. Het volledige programma van die dag wordt te zijner tijd gepubliceert in Peel en Maas. Onze wekelijkse vergadering (althans voor dit seizoen) vindt plaats maandagavond 3 juni om 20.00 uur op Hoenderstraal 33 in Venray. Je, bent van harte welkom! Zondag 2 juni a.s. om 14.00 uur is er een ingelaste training voor de mini's die op zullen gaan voor het mini-diploma. Zaal: Servaas. Zondag 9 juni vindt het examen voor het MINI DIPLOMA plaats. Verder willen wij via deze weg alle leden die op 2e Pinksterdag in Merselo geholpen hebben van harte danken. H.S.V.DE ROERDOMP Afgelopen zondag 26 mei werd de jaarlijkse onderlinge wedstrijd vervist. De uitslag is als volgt: Lange hengels: 1A. Snders, Venray 7000 gr. 2. J. van Cuyck, Vierlingsbeek 5150 gr. 3. N. Ronken, Venray I570gr. 4. J. de Wyes, Venray 470gr. 5. J. Wyes, Vierlingsbeek 440 gr. Korte hengels: 1C. Meures, Venray 2630 gr. 2. Th. Creemers, Venray 270 gr. 3. H. Willems, Venray 150gr. Zaterdag 1 juni: returnwedstrijd Vierlingsbeek-Venray. Bijeenkomst 12 uur aan de pontveer in Vierlingsbeek. Er wordt gevist van 13.00-16.00 uur. Zondag 2 juni: 2e wedstrijd konings- vissen. Bijeenkomst 7 uur Creemers- weerd. Zaterdag 8 juni: Oostrum Nat. Er wordt gevist van 13.00-16.00 uur. Num mers afhalen vanaf 11.30 uur bij café van Dijk te Oostrum. Voor bovengenoemde wedstrijden opgeven uiterwlijk voor donderdag avond 8 uur bij: B. Janssen, tel. 80526 of A. van Bommel, tel. 87543. Denk voor 1 juni aan uw vernieuwing van uw viskaart. Zij die lid willen worden van onze hengelsportvereniging kunnen zich op geven bij H. v. d. Heuvel. Langeweg 38, Venray. HSV HET ALVERTJE Zaterdag 1 juni is de eerste wedstrijd van het Zomerkoningsvissen van de korte hengels in de Maas bij Geijsteren. De bijeenkomst is om 6.30 uur bij het Kruis aan de Maas en er wordt gevist van 7.30 tot 10.30 uur. Daarvoor opge ven bij Jan Maessen, Langeweg 104, Venray, tel. 10804 of Harry Theeuwen, Houskuilstraat 38, Wanssum, tel. 04784-1967. Woensdag is de eerste wedstrijd bij het jeugdvissen in de vis vijver aan de Wanssumseweg. De bijeenkomst is om 17.45 uur en er wordt gevist van 18.30 tot 20.00 uur. Zondag 2 juni is de tweede wedstrijd van het Maaskoningsvissen van de lange hengels. Bijeenkomst om 6.45 uur en er wordt gevist van 7.30 tot 10.30 uur. Onze pupillen konden afgelopen za terdag geen winst maken tegen PSV en verloren met 16-2, jammer jongens, de volgende keer beter. Houdt de moed er, ondanks dat, toch in. De aspiranten kregen Weert op bezoek en ze deden wat er van hen ver wacht werd ern wonnen met 9-4. Ook de junioren wonnen en wel met 9-5 van Venlo. Regelmatig scorend en slechts enkele fouten makend, kwamen zij geen moment in gevaar. Keurig boys. De senioren werden zaterdag afge droogd, veel te gespannen en elkaar bverwijten makend als er iets mis ginf, kregen zij er met 13-2 van langs. Dat ze afgelopen zaterdag toch wat geleerd hadden bleek 2e Pinksterdag in Kerk- rade, met maar liefst 23-8 werd Sama- cols verslagen in zeven innings, of mis schien kwam het omdat werper Henk de Römph weer op de plaat stond. De man met zijn ervaring bracht de rust in het team weer helemaal terug. Henk je hebt zelf gezien, we kunnen je nog niet missen. Zaterdag 1 juni: Pupillen uit naar Aalst, vertrek om 9.00 uur. Junioren uit naar Maastricht, vertrek om 10.00 uur. Aspiranten ook naar Maastrich, vertrek om 8.30 uur. Zondag 2 juni: Senioren uit naar Heerlen, vertrek om 11.30 uur. TENNISCLUB VENRAY Deze week moest geoogst worden, wat de Technische Commissie middels training in de wintermaanden had gezaaid. Deze oogst viel bepaald niet tegen, hetgeen een compliment waard is voor de spelers en speelsters, maar zeker ook voor hun trainers Mark Willems en Marie-José Dentjens. Niet alleen kwamen er 6 kampioenen uit de bus een verheugend hoog gemiddelde op eentotaal van 14 teams maar bovendien wisten alle 3 de teams, die automatisch gepromoveerd zijn zich stevig in hun klasse te handha ven. In de landelijke gemengde competitie werd hel eerste team met vlag en wimpel kampioen. Pascal Schreurs, Gerard Bastiaans, Marie-José Dentjens en Mieke Lamers gaan nu in de promotie klasse proberen de club een tweede klasser te bezorgen. Tegenstander is (Hoogvliet (Rotterdam) en de wedstrijd wordt op 2 juni a.s. op ons park in Landweert gespeeld. Aanvang 10.00 uur. In de districtscompetitie 3 kampioe nen; zowel het le als het 2e Gemengd Senioren B-team behaalde in hun afde ling het kampioenschap met grote over macht. Het tweede damesteam werd even eens kampioen, hetgeen terecht een gezellige vreugde met zich bracht De uitslagen zijn: Zaterdag 18 mei '85: 4e klasse Gemengd Senioren B: Bosddael 2-Rodhe 1 (Rodhe 1 kampioen) 5e klasse Gemengd Senioren B: Pann.-Egchel 2-Rodhe 2 (Rodhe 2 kampioen) 3e klasse Heren A: Rodhe 1-Apollo '69 1 5e klasse Heren B. Rodhe 1-Arcen 1 6e klasse Heren B: Venray 4-Rodhe 2 5e klasse Junioren A: Rodhe 1-Boekend 1 (Rodhe 1 kampioen) 4e klasse Junioren B: Horst 2-Rodhe 1 (Rodhe 1 kampioen) Zondag 19 mei 1985: 3e klasse Landelijk Gemengd: Grubbenvorst 1-Rodhe 1 (Rodhe 1 kampioen) 3e klasse Landelijk Gemengd: Rodhe 2-Deurne 1 5e klasse Landelijk Gemengd: Baexem 2-Rodhe 3 6e klasse Landelijk Heren: Rodhe 1-Bergen De uitslagen van deze week zijn: Dinsdag 21 mei: 3e klasse Dames senioren: Rodhe 1-Meyel 1 6e klasse Dames senioren: Rodhe 2-Arcen 2 (Rodhe 2 kampioen) 6e klasse Dames senioren: Moleneind 2-Rodhe 3 ln ver den m uid tu; het vei :iele b deze egvak tn afge ns one msiani elaten, word ogelij k De k kelei oem zi et zijn Met het mooie Pinksterweer toch nog crossers naar Beek en geweest. Er waren 72 races gewee hi dat is heel wat. De crossers haddi veel te warm, maar de ouders ook, die kregen allemaal 'n mooi kit Gijs Wijnhoven was 2e in de fina zijn eerste beker is binnen. N( Twan Baltissen ook 2e; Jan van le; Ramon Linders 5e; Freddy de le; Herald Heidens 4e; Alexandei Doorne 2e; Raymond Doppelbaue Nico Jacobs 8e; Merella van Meli Hanneke v. d. Bungelaar 2e; Schoenmakers le; Mandy v. d. laar 7e; Nico Jakobs met z'n was 2e maar kreeg geen beker, omi maar 2 rijders van zijn klasse Peter Stiphout le. In de open klasse behaalde Fret Vries ook nog 'n eerste pfaats Tot zondag in Venlo. De zi rende j andwe iristol le illen. 'edt ut a 'd UZIC wlUTOE Deze alle: d1 enster Lijn lute a 'enray ifd. DOS BERICHTEN igt de jn in el Ziel Vierli enhui: asinge Ook in de A-poule is nummer bekend. De partij Leo Siebers-Thei Haart moest Leo winnend afsluiten een barrage partij tegen Bert Suilt an- 1 forceren. Zo ver kwam het echter iveede Theo beëindigde deze partij in ver d' beurten. Leo had 220 van de 22 'oord* maken caramboles. In de nabeurt ti ,ons®' Leo en daarmee was Bert eerste en tweede in de a poule. In de B poulel de Partij Piet de Haart, Jack van 1 reinen beslissend voor de tweede plaats, winst van Piet zou Jack op gel „or hoogte blijven mei Bert Linssen, '1J llie verlies van Piet werd Jack onbereiklfaarns voor zijn belager. Dit laatste gebei Hierdoor zijn de finale partijen bekt om plaats 1 en 2 spelen Bert Su tegen Louis Janssen. Om plaats 3 spelen Leo Siebers tegen Jack van H Deze partijen zijn op dinsdag 28 gespeeld. aar O ►eek S PHV BUITENLUST Op de keuring voor politiehom gehouden in Horst zijn door leden PHV Buitenlust zeer hoge pui behaald, t.w. Politie Hond I, Verbruggen met Rex, 428 pt. Ol Bewaking, Fr. Thomassen met Fei 345 pt. Beiden behaalden zij het hoe aantal punten in hun afdeling en hoogwaardig certificaat met lof. Bij de gehouden clubkampioensd pen werd Tom Verbruggen met Do clubkampioen 1985. EEN ABONNEMENT WAARD Zondag 2 juni is hel weer zover. 1 Oostrum organiseert dan weer I jaarlijkse wielerronde. Hel geheel onder auspiciën van de N.W.B. parcours, gelegen in het centrum Oostrum, is identiek aan voorgaam ren. Gezien het bochtenwerk mag wedstrijd als pittig worden beslem| We kunnen dan ook verzekerd zijn een aantal interessante en spann wedstrijden. Liefst 6 categorieën schijnen aan de start. OM 13.00 wordt door de jeugd de spits afgebl gevolgd door de adspiranten B en I nioren, gentlemen en veteranen, onze vereniging gaan 16 rennersl start, verspreid over de diverse groqj Enkele goede kanshebbers zijn j van den Munckhof uit Horst en A Opbroek uit Lottum bij de junic Thijs van Asten uit Ysselsteyn bi gentleman en onze veteraan, G< Keijsers uil Kessel. Natuurlijk zulle overige renners proberen om hun I beentje voor te zetten om zo hoog gelijk in het klassement te eindigen, afloop zal de prijsuitreiking geschil in clubhuis van Dijk.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 10