BILJARTEN Midgetgolf MOTORSPORT SPIO-MEÜWS Hengelsport HANDBOOG Heilderzieken s! JUM Merselo Bedrijfs- recreanten competitie tafeltennis PEEL EIM MAAS PEEL EN MAAS „RODHE RED CAPS VENRAY O.J.C de Brak PEEL EN MAAS Rooy haar tanden zien. Hovoc werd overbluft en de rest was kinderspel: 3-1. Op zondag 5 mei werd de beslissings wedstrijd gespeeld tegen SV Bach. Op papier een tegenstander waarvan nie mand had gehoord, maar in de praktijk een goede fanatieke ploeg. De eerste set begon vrij nerveus, en het liep niet helemaal. Maar toch was het VC Rooy dat de le set won. De tweede, set werd zeer gemotiveerd begonnen en VC Rooy liep uit naar 9-2. Maar de kansen keerden want SV Bach kwam terug en liep zelfs uit. Bij de stand 14-14 duurde het lang voordat de twee punten voorsprong bereikt werd. Het was SV Bach die aan het langste eind trok. De derde set ging gelijk op maar het geluk lachte VC Rooy toe: 2-1. De vierde set zou eigenlijk de laatste moeten zijn maar SV Bach wist deze set naar zich toe te trekken. De vijfde en beslissende set werd door VC Rooy gewonnen en was de promotie een feit. Namens VC Rooy heren 2 wordt het publiek van harte bedankt voor de grote steun. IEREN VC ROOY PROMOVEERT Na een overwinning op Tupos trad C Rooy aan voor de promotie-degra- tieduels. Er waren twee poules van Ier 3 teams. De winnaars hiervan uden de volgende dag terugkomen or de uiteindelijke beslissing. Linne gg Hovoc waren de eerste' tegenstan- "'$j rs. De wedstrijd tegen linne begon oeizaam maar de tweede en derde set :rd met gemak gewonnen: 3-0. >voc, de volgende tegenstander, li oest van VC Rooy 2 winnen om in de ce te blijven. In de eerste set verloor C Rooy maar in de tweede set liet VC Goed voorbeeld Afgelopen week is onze vereniging mengd geworden. Het eerste vrouwe- ke clublid werd aangenomen, n.T. onnie Vermeulen. Welkom. Een goed Dorbeeld verdient navolging. Clubkampioenschappen De beslissende fase blijkt te zijn be- mnen. In beide poules blijven uit- hieters achterwege en de winstpercen- ges komen op gelijke hoogte. Stand A-poule: L. Sieber met 12 uit vóór J. Schaeffers met 10 uit 7 en h. de Haart en Th.Kronenberg, beiden (*'10 uit 8. Zonder nieuwe spelers: B. iiile"rf(ó>uit 4), L. Siebers (6 uit 4) en h. Kronenberg en Th. de Haart beiden uit 4. Stand B-poule: L. Janssen en A. roffen beiden 10 uit 7 vóór J. van am met 10 uit 8. Zonder de nieuwe den (die zoals bekend zonder mede- nging naar de clubtitel via deze wed- rijden een gemiddelde bepalen): J. in Ham (8 uit 6) vóór HSteeghs en L. tnssen beiden met 6 uit 4. Toppers: De partij Wiel Vermeulen gen Harry Steegh 136-38 in 14 brt., oogste series 52 en 14. Wiel kwam drie tramboles tekort in een door beiden ihitterend gespeelde partij. Werderom mag een hoogste serie van Siebers vermeld worden: 85 in een wonnen partij: 226 uit 16 beurten, loyenne 14.1. enquête: Tijdens de clubavonden op 20 en 21 lei ontvangen alle leden een enquête- jrmulier in verband met belangstelling oor deelname aan de verschillende lelsoorten in de biljartsport. Met behulp van deze formulieren kan wedstrijdleider inzicht krijgen in de ïogelijkheden van de vereniging betref- tnde deelname aan de K.N.B.B.- en ..-competitie komend seizoen. ([Nadat wij, meisjes van 9 t.m. 12 jaar 21 april jl. kampioen waren worden mochten wij naar de finale op mei in Sevenum. Onze twee mede- ijders waren Swentibold Sevenum en ercules uit Reuver. Al snel hadden we gezien en toen we ook nog hoorden u van deze verenigingen enkele meis- s op nationaal niveau trainen en dat Swentibold de nrs. 4 en 6 van Lim- irg meeturnden, was onze hoop op Dud al snel verdwenen. Door te turnen gen deze meisjes in een sporthal met ssentijds het doorkrijgen van de inten op het grote scorebord, zijn wij lemaal een ervaring rijker geworden. Dhr. H. Hermans, trainer van wentibold Sevenum, was het na afloop in de wedstrijd met onze leiding eens it onze twee tegenstanders eigenlijk, niveau, beter in de klasse A tot hun 'ht zouden zijn gekomen. Dat we 'ndelijk op de derde plaats eindig- n, was voor ons dan ook niet zo'n ote teleurstelling. Wij waren al trots dat we in deze Ie waren. Wij willen meegereisde supporters en 'ers bedanken voor de ondersteu- ng- Liesbeth, Anke, Cindy, Sascha, Peggy en Lenny. #enrap Feest bij de B.C. Venray Donderdag 9 mei jl. werd op beschei- deri wijze het 35-jarig bestaan van onze club gevierd. Behoudens enkele zieken en een paar vakantiegangers waren alle leden aanwezig. De voorzitter, Eugén Meertens, sprak een sprankelend woord van welkom, waarna werd overgegaan tot het spelen van een ingekorte drive. Daarna sprak de voorzitter een zeer uitgebreid woord van dank aan onze voormalige voorzitter Antoon Bollen en bestuurslid Martien Bolwerk, voor het vele werk door hen voor de club gedaan. Als dank kregen zij daarvoor een kadeaubon en bloemen. Mevrouw Elly Bollen kreeg bloemen aangeboden voor de steun aan haar man en het vele keren missen van zijn gezelschap. Daarna reikte de voorzitter het kla verspeldje van de Ned. Bridgebond uit aan de heren Corzilius en Nollen, vanwege het behalen van het clubmees terschap. Toen volgde de bekendmaking van de kampioenen: Groep „geel", 1. Mevr. Driessen en dhr. Poels, 2e, de dames Hartong-Mol en 3e, de heren Corzilius en Bolwerk. Groep „rood": 1. Mevr. Volleberg en dhr. Goossens, 2. de dames Stap- pers-Verbove en 3e, mevr. Bollen en dhr. G. Janssen. Groep „groen": 1. de dames Lam- mertink-Goumans, 2e dhr. en mevr. Platenburg en 3e dhr. en mevr. Jonkers. De nummers 1 en 2 van rood en groen promoveerden. Naast een welgemeend woord van proficiat aan kampioenen en promo vendi, sprak de voorzitter een dank woord aan de initiatiefnemer van het etentje, dhr. Henk Arts, tot de verzorgers van de prijzen, de dames Volleberg, Simons en de heer van Pelt; tot, vergezeld door een bloemetje, mevr. Coenen, wegens het gratis beschikbaar stellen van serviesgoed en bestek, en tenslotte een zeer bijzonder bedankje tot de secretaris, vanwege de uitermate keurige wijze van verzorging van de Lustrumeditie van ons clubblad. Uitslagen d.d. 6 mei 1985: Poule II: Amrobank-I.S. Venray e.o. 3-7 Clephas-Custers Hydr. 6-4 Nestlé-Gem. Venray II 4-6 Credietbank-Red St.-Rank Xerox 2 3-7 Voorlopige stand na 6 gespeelde wed strijden: Poule I: TTV Oostrum SVCB Gemeentepolitie Gemeente Venray 1 6 Elisabethziekenhuis (5 gespeeld) 4 Poule II: Gemente Venray 2 12 I.S. Venray e.o. 9 Rank Xerox 2 8 Clephas 5 Amrobank (5 gespeeld) 5 EEN ABONNEMENT WAARD! (5 gespeeld) 9 DAMCLUB VENRAY KAMPIOEN NOORD- EN MIDDEN LIMBURG In de finale van het regionale clubkampioenschap tussen de vereni gingen uit Venray, Venlo, Helden en Roermond hebben de Venrayse dam mers op overtuigende wijze de kam- pioenswisselbeker binnengehaald. Kwam men voorgaande jaren achter Roermond en Venlo aan, dit jaar bleek dat DC Venray aan speikracht en wedstrijdmentaliteit had gewonnen. Dit resulteerde in het behalen van 40 bordpunten verdeeld over vier wed strijden. DC Roermond en DC Venlo bleven op grote achterstand met ieder 31 bordpunten terwijl Helden de rij sloot met 26 bordpunten. Op de finale-avond die te Helden plaatsvond, vergrootte Venray haar voorsprong nog met 11 bordpunten door overwinningen van Tijssen, Bak ker en Zaal. Noyens, Batist, Wester, Berhitu en Kroh maakten remise, zodat allen ongeslagen uit de strijd kwamen. Na het behalen van de derde plaats in de Noord Brabantse bondscompetitie is dit een nog fraaier resultaat, te meer als men in acht neemt, dat ruim afstand werd genomen van Roermond, die dit jaar het clubkampioenschap in de eerste klasse van de Limburgse dambond be haalde. De reserveviertallen speelden in de 2e klasse. Hier behaalde DC Venray met Jakobs, Thielen, Brenkman en Verste gen een tweede plaats achter Roermond maar voor Venlo en Helden, die men zes bordpunten voor bleef. De eindstanden, le klasse. 1. DC Venray 3-1-0-40 2. DC Venlo 2-1-1-31 3. DC Donderberg/Roermond 2-1-1-31 4. DSVH Helden 0-0-4-26 2e klasse. 1DC Donderberg/Roermond 24 2. DC Venray 15 3. DC Venlo 9 „VLAKWATER" Het eerste team ging op bezoek te Haps om te proberen Cuyk 2 'n winstpuntje afhandig te maken. Dit lukte bijzonder wel, met zeer goed spel werden zelfs alle rondes in winst omgezet en was er voor de gastheren geen winst te behalen. Gerrit Vermeulen behaalde zelfs 96 over vier ronden. Hans Peeters kwam op 99 (met tevens de laagste ronde van 20 pt.! Een nieuw districtsrecord). Gerrit Janssen speelde precies 100 punten en Harrie Lenssen bleef daar zeven slagen boven. Het totaal van 402 slagen betekende tevens een districts record over vier ronden en een evenaring van het teamrecord over een ronde tot 96 pt. Ook het tweede team was succesvol in Mierlo tegen het tweede team aldaar. Een 4-4 gelijkspel was het verdienste lijke resultaat, dat gezamelijk werd bereikt. Jo Barents was de beste speler met 110, ook de resultaten van de andere spelers waren verdienstelijk te noemen. Komende zondag speelt ons eerste team thuis tegen Cuyk 1, zeker geen tegenstander die onderschat mag wor den, doch met de vorm en instelling van de laatste wedstrijden, kan er eigenlijk niets fout gaan. Venray 2 gaat op bezoek bij Cuyk 3. Ook hier hoeft men niet zonder meer te verliezen, we schatten de winstkansen echt niet laag in. Eindhoven 2 is de gastheer van het derde team, we zijn hier zeer benieuwd naar de uitslag. Of er winst inzit, wagen we te betwijfelen. De vertrektijden worden donderdag bekendgemaakt, na afloop van de onderlinge competitie. uw weekblad TENNISCLUB VENRAY Dit weekeinde meldde zich de eerste kampioenen aan bij TC Rodhe. Op zaterdag werd het gemengde jeugdteam tot 14 jaar onze eerste kampioen van dit jaar. Spoedig volgde het gemengde senioren B-team dat concurrent TC Venray met maar liefst 5-0 versloeg. Op zondag mellde zich volgens de verwachting het eerste team. Zij gaan via een promotiewedstrijd Venray be slist een tweede tweede k lasser bezor gen. Aan alle spelers van deze teams een welgemeend proficiat. Uitslagen DS Horst 2-Rodhe 1 1-4 DS Lottum 3-Rodhe 2 4-1 DS Rodhe 3-Lottum 4 3-2 GS B Helden 4-Rodhe I 1 -4 GS B Rodhe 2-Venray 1 5-0 H A Rodhe 1-Heiden 1 3-3 H B Horst 3-Rodhe 1 6-0 H B Rodhe 2-Venlo 2 0-6 Jun. A Broekhuyzen-Rodhe 3-7 Jun. B Rodhe 1-Venray 2 5-0 LG Rodhe 1-Topspin 1 5-3 LG Slaile 3-Rodhe 2 5-3 LG Ray Prickers 3-Rodhe 3 5-3 LH Rodhe 1-Deurne 2 2-4 Veel pech voor de zijspancombinatie Thissen-Roffers In de 4e kampioenswedstrijd om het M.O.N. kampioenschap in de zijspan- klasse te Boxmeer, heeft Peter Thissen met bakkenist Jan Roffers weig geluk gebracht. In de le manche waar ze goed bij de start weg waren, reden ze met hun oude motor, omdat ze de 2-tactmachine niet goed kregen in voorgaande wedstrijden, goed mee. Het tempo van de kopmannen lag wat te hoog voor hen, maar ze lieten zich niet opjagen, zodat ze wel enkele plaatsen terugvielen, maar toch nog fraai zich als 6e wisten te klasseren. De 2e manche begon met een massale vbalpartij waar Peter en Jan ook slacht offer werden. Nadat ze uit de kluwen van rijders los waren hadden ze al bijna een ronde achterstand. Ze reden nog voor wat ze waard waren, maar er zat voor hen niet meer in dan een 16e. plaats. Door deze prestaties staan ze in de tussenstand na 4 wedstrijden op een 1 le plaats met 81 punten. Ook voor Henk Maessen was er in Boxmeer weinig geluk weggelegd. Na het vallen van het starthek voor de le manche kwam Henk al in de le ronde ten val en moest met 1 ronde achterstand de strijd beginnen. Hierbij kwamen Henk zijn talenten duidelijk naar voren en wist een indrukwekkende inhaalrace te besluiten op een 9e plaats. De 2e manche begon met een kopstart voor Henk die Boeyen in zijn wiel kreeg en rondenlang bikkelhard met elkaar duelleerden. Toen Henk het pleit gewonnen had van Boeyen zat v. d. Brink in zijn wiel, toen liet echter echter zijn motor hem in de s'eek en liep vast, zodat hij naar het rennerskwartier terug kon. Programma Hemelvaartsdag 16 mei: Zeeland: 250 cc kamp. Baarle-Nassau: 125 cc prom. B; 259 cc Jun. B; 500 cc Jun. B; 500 cc sen. Zaterdag 18 mei: Venlo: Jeugdcross veteranen Zondag 19 mei: Venlo: 125 cc jun. B; 250 cc Prom. B; 250 cc sen.; 500 cc jun. B. Zondag 19 mei: Oploo: 500 cc sen.; zijspannen sen. Woensdag 22 mei: MCC clubkampioenschap circuit De Peel. Onze pupillen heeb tegen Geldrop an dermaal een goede wedstrijd gespeeld, uitslag 12-10. Een mooie spannende wedstrijd waar onze jongsten toch weer het een en ander van hebben opgesto ken. De aspiranten verloren hun wedstrijd tegen Black Wings met 9-3. Helemaal niet erg jongens, je moet maar zo den ken, zelfs de allerbeste teams verliezen wel eens. De junioren gingen met veel spanning naar Weert om hun wedstrijd te spelen. Echter op het veld was van deze span ning niet veel te merken en met regel matig scoren werd de wedstrijd gewon nen met 15-3. Ook de senioren pakten hun twee punten tegen All—Stars uit Heerlen. Ondanks een achterstand van 9-3 kwamen ze sterk terug en maakten de wedstrijd goed af; einduitslag 16-10. Proficiat. Donderdag 16 mei: Senioren uit naarSittard, vertrek 12.00. Junioren inhaalwedstrijd tegen Maas tricht om half elf. Aspiranten inhalen tegen All-Stars. Zaterdag 18 mei: Pupillen naar Heerlen, vertrek 8.30 u. Aspiranten thuis tegen Maastricht om 13.00 uur. Junioren thuis tegen Heerlen om 14.00 uur en om 12 uur in het kleedlokaal. Zondag 19 mei: Senioren naar Weert, vertrek om 11.00 uur. WATERPOLO Trainingen: vrijdag 17 mei van 21.15- 22.15 oefenwedstrijd Heren 2 tegen Kon. Marechaussee in de Meerpaal. Teamopstelling: M. Barthel, T.Boek- holt, J. de Clerk, M. Jeuken, E. Lamers, M. Martens, A. Rutten, E. Verschuren, P. Flinsenberg, T. Rolfes. Zaterdag 18 mei: 15.45-17.00 Adsp. en Heren kring 17.00-18.15 Heren 1, Heren 2 en Heren District jeugd. Zondag 19 mei: 10.15-11.30 Dames 1 en Dames jeugd. Adspiranten-wedstrijden op de Grote Markt Vrijdag 17 mei: 18.00-18.30 uur. Zaterdag 18 mei: 11.30-12.00 en 13.30- 14.00 uur. Teamopstelling: H. Baltussen, W. Hoff, G. Hendriks, R. v. d. Berg, O. v. d. Berg, M. v. Osch, D. Gossens, W. Goossens, J. de Rooy, H. de Brouwer, B. Woltjer, R. Mariens. Aanwezig zijn een half uur voor begin der wedstrijden. TRAINEN KUNSTZWEMMEN: Zaterdag: 06.30-08.05 sen. en jun. zwembad De Meerpal; 17.00-17.30 Mini's zwembad Combibad Zondag: 11.30-12.30 Mini's De Meerpaal. Dinsdag: 16.30-17.15 Mini's gymzaal Langeweg 17.15-18.00 sen. en jun. gymzaal Lan geweg. TRAINEN WEDSTRIJDZWEMMEN: Donderdag géén trainen i.v.m. Hemel vaart. Vrijdag: 06.45-07.30 A-groep en kandi daten Limburgse kampioenschappen, zwembad De Meerpaal. Zaterdag: 16.00-17.00 C-groep zwem bad Combibad. Zondag: 07.30-08.30 B-groep en kandi daten Limburgse kampioenschappen zwembad De Meerpaal. Dinsdag, donderdag: 06.45-07.30 A- groep zwembad De Meerpaal. Woensdag: 18.00-18.45 C-groep zwem bad Combibad; 18.45-19.30 B-groep en kandidaten Limburgse kampioenschap pen zwembad Combibad. Geslaagden trainer/ster Kunstzwemmen-A: Tijdens examens op zaterdag 11 mei j.l. slaagden twee kandidaten van de Venrayse zwemvereniging SPIO voor het examen trainer/ster kunstzwemmen A. In mei wordt zoals reeds enkele jaren gebruikelijk is, gevist om de titel gemeentekoning door de leden van De Roerdomp en 't Alvertje. Dit jaar is deze titel voor H. Theeuwen jr. van 't Alvertje. 2. H. Theeuwen sr. 't Alvertje 3. F. Deenen 't Alvertje 4. H. Deenen 't Alvertje 5. N. Roncken De Roerdomp In het wedstrijdrooster zomer/herfst zijn enkele wijzigingen aangebracht: wedstrijd Oostrum-Well van 29 juni wordt gevist op 16 mei a.s. koppelwedstrijd Wellerlooi van 5 oktober wordt gevist op 29 juni. zondag 7 september koppelwed strijd te Horst. zaterdag 5 oktober koppelwed strijd te Reuver. De selectiewedstrijd voor de jeugd voor het Nederlands kampioenschap wordt dit jaar gehouden op de visvijver te Siebengewald. Jeugdleden kunnen zich daar nog voor opgeven, voor 1 juni bij Martien Goorts, Beethovenstraat 51 Venray, tel. 80644. H.S.V. DE ROERDOMP Na 2 wedstrijden om de Gemeente koning is de uitslag als volgt: 1H. Theeuwen sr. 192(Xgr. 2. FÏ. Theeuwen jr. 'lÓ80'gr. 3. F. Deenen 970 gr. 4. H. Deenen 960gr. 5. N. Ronken 820 gr. Na 2 wedstrijden om de vijverkoning is de eindstand als volgt: 1.J. Koenings 1710gr. 2. John Sanders 1580 gr. 3. L. v. Grootel 1300 gr. 4. H. v. d. Hoogenhof 1140 5. N. Ronken 1020 Zondag 19 mei: le Koningswedstrijd op de Maas voor K en L hengels. Bijeenkomst 7 uur bij Creemers- weerd. Voor deelname opgeven uiterlijk voor donderdagavond 8 uur bij: B. Janssen, tel. 80526 of A. van Bommel, tel. 87543. BOWLING BOND VENRAY Uitslagen Huisleague: Maandag: Close Encounters-Altijd Raak 3-1 SVCB-Fall Down Disco 2000 3-1 Magic Line De Steeg-Pinhunters 3-1 Pinfall Wizzard-Franssen Keukens 2-2 Dinsdag: Returns-Sjopins 3-1 Club Up-Strikers 3-1 Hustlers-Bowling Bistro Venray 0-4 Red Arrows-Oud Meerlo 0-4 Stand: Maandag: 1Magic Line 60 2. Fall Down-Disco 2000 46'/2 3. Franssen Keukens 45 4. SVCB 43 5. Pinhunters 40 6. Pinfall Wizzard 39 7. Altijd Raak 36'/i 8. Close Encounters 26 Dinsdag: 1Bowling Bistro Venray 64 (20) 2. Returns 62 (21) 3. Oud Meerlo 45 (20) 4. Sjopins 40 (20) 5. Red Arrows 39(21) 6. Club Up 37(21) 7. Strikers 36(20) 8. Hustlers 28(21) 9. Spares 17(20) Op maandag zit de huisleagus erop en kan Magic Line zich nu officieel kam pioen van de maandagavond lwague noemen. Zij mtreden op 11 juni in het strijdperk tegen de kampioen van de dinsdagavond om te strijden voor het Venrays Teamkampioenschap (wissel beker). Fall Down wist ondanks verlies de 2e plaats vast te houden. Op dinsdag wonnen de Sigma's met 4-0 van de Hustlers (die maar met 4 spelers waren). De Returns moesten he laas 1 punt afstaan aan de Sjopins. Hierdoor voeren de Sigma's de ranglijst aan met een voorsprong van 2 punten en 1 wedstrijd minder gespeeld. Komen de week zijn de Returns vrij en wordt het aantal wedstrijden gelijk getrokken. De Returns zullen op deze avond onge- twijfels met grote aandacht de verrich tingen van de Sigma's volgen vanaf de tribune. Oud Meerlo won overtuigend met 4-0 van de Red Arrows. Zelfs een baandefect kon hun niet ui de concen tratie bregen, alhoewel het verschil in de laatste game slechts 6 pins was. Door deze overwinning staat Oud Meerlo vast op de 3e plaats, 5 punten los van de Sjo pins. Op persoonlijk niveau deed Piet van Dijck van zich spreken. Hij bowlde met games van 201, 188 en 225 een serie van 614(+ hc 689) bij elkaar. Hiermee ver dreef hij zijn teamgenoot Hay Joosten van de le plaats voor wat betreft Hoogste serie 4- hc. ennisclub venray Het afgelopen weekeinde zijn er al een aantal beslissingen in de competitie gevallen. Voor diverse.teams zijn er nog voldoende kansen aanwezig om de erewimpel te behalen. In de districts- damescompetitie kan dames 1 de hoogste plaats nauwelijks meer ont gaan. Dit geldt eveneens voor het herenteam dat uitkomt in de landelijke 2e klasse. In de landelijke gemengde competitie maakt het eerste team nog goede kansen. Jammer dat de wedstrijd van zondag afgebroken werd. Het gemengde B team district heeft afgelo pen zaterdag de eer aan plaatsgenoot Rodhe gelaten, die daardoor kampioen werd. Wees welkom op tennispark Vlakwa ter en moedig de teams aan, op dinsdag en woensdagmorgen (dames), zaterdag morgen (jeugd) en zaterdagmiddag (se nioren). De landelijke competitieteams spelen de gehele zondag van 's morgens 10.00 uur tot 's middags 5 uur. Toegang gratis. Nadere inlichtingen Aubadestraat 6 Venray. Programma zaterdag a.s. District gemengd. Helden 2-Venray Al Venray A2-Venlo 2 Venray A3-Bevo 1 Grashoek 1-Venray BI Heren Schaapskooi BI-Venray BI Venray B3-Horst 2 Helden 2-Venray B2 Venray B4-Rodhe 2 Venray Al-Weert Oost 1 Programma zondag a.s. Landelijk gemengd. Mierlo 1-Venray 1 Venray 2-Venlo2 Bergen 2-Venray 3 Venray 4-Horst 1 Venray 5-VrèfHngsbeèk Heren Volley-Venray Junioren St. Tunnis 1-Venray Uitslagen jeugdcompetitie. jo. 10 j. Blerick-Venray 2-6 jo. 14 j. Venray-Velden 7-1 Mei. 14 j. Boekend-Venray 0-8 Mei. 14 j. Velden-Venray 3-5 Districtkompetitie. Gemengd. Venray A2-Tonido 1 1-9 SLTC 1-Venray Al 3-7 Venray Bl-Belfeld 1 1-4 Rodhe 1-Venray A2 5-0 Venray A3-Belfeld 2 0-5 Arcen 2-Venray B4 3-2 Jongens Grubbenvorst 1-Venray A 5-3 WERKGROEP GROEF SEKSU LIMBURGSE ASPIRANTEN KAMPIOENSCHAPPEN EN OPEN HUIS BIJ HANDBOOGSCHUTTE RIJ ST JORIS LEUNEN Op zondag 19 mei organiseert hand boogschutterij St. Joris uit Leunen de Limburgse aspirantenkampioenschap pen. Om 13.30 uur. zullen ongeveer 40 aspiranten (schutters tot 13 jaar) aan de meet verschijnen om in 25 schoten te strijden om de Limburgse titel. Na af loop van de wedstrijd, om ca 16.00 uur zal de nieuwe titelhouder bekend zijn en is de prijsuitreiking. De organiserende vereniging H.B.S. St. Joris heeft sinds haar oprichting in 1901 haar clublokaal bij café Mariens in leunen. Sinds enkele jaren heeft St. Joris daar de beschikking over volautomatische banen. Vooraf gaand aan de wedstrijd houdt St. Joris van 11.30-13.00 uur open huis, waar in formatie gegeven wordt over handboog- schieten en waar U onder deskundige leiding daadwerkelijk kennis kunt ma ken met deze tak van sport. Zowel 's morgens als 's middags is de toegang gratis. Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd >1e.NR*YtS HOMOSEKSUALITEIT VENRAY- COC Maandagavond a.s. om 20.00 uur ben je weer van harte welkom op onze weke lijkse vergadering. Het adres: Hoen- derstraat 33 in Venray. Mocht je het niet weten, bij ons kun je altijd terecht met je vragen m.b.t. homoseksualiteit, onze afdeling, het coc in het algemeen enz. enz. Je kunt bellen 04780-84145 if b.g.g. 04780-10211, of schrijven post bus 316, 5800 AH Venray (ons adres en telefoonnummer staat altijd vermeld in de kolom „Agenda" van Peel en Maas). Donderdag 16 mei treedt in JUM de country rock groep GREEN RIVER op. aanvang 20.00 uur Entree gratis Iedereen vanaf 15 jaar en ouder is welkom. Vrijdag 17 mei is de soos om 19.00 uur geopend wat er dan te doen is, is nog een verrassing. Zaterdag 18 mei zijn we geopend vanaf 20.00 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. Zondag 19 mei geopend vanaf 15.00 uur. Om 20.00 uur wordt er weer een film gedraaid. Iede reen vanaf 15 jaar is weer welkom. „CAPRICCIO" Hemelvaartsdag om 09.00 uur vertrek de bus bij het boschveldcollege naar Scheessel. Denk aan Duits zakgeld, identiteitsbewijs en lunchpakket. Zondag 19 mei geen repetitie. Maandag 20 mei 19.00 uur repetitie. BOJEMA Vrijdag 17 mei Geen repetitie SALTARELLO Hemelvaartsdag 09.00 uur vertrekt de bus bij het Bosch veldcollege naar Scheessel Denk aan Duits zakgeld, identiteitsbewijs en lunchpakket. EIGEN STANDAARD MEENEMEN!!!!!! Op donderdag 23 mei a.s komt er de 2e dia-lezing door de héér Dekkers uit Raalte aanvang 19.15 uur in de Volle Maan Merseloseweg 36 te Venray. Deze avond zal gaan over huisvesting, voe ding, ziekte van kan tropen, parkieten en wildzang. Alle vogelliefhebbers zijn welkom. Met sportgroeten, het bestuur. Op Hemelvaartsdag, donderdag 16 mei a.s. zal in O.J.C de Brak een optre den plaatsvinden van de Venrayse gara ge rock formatie „The Creeps". Bezet ting Sip v.d. Berg Bass, Theo Claessens Keybords, Peter Derks slag/sologitaar, Mat de Bruyni Drums. Afgelopen woensdag kwamen de pel grims van de Nationale bedevaarten te rug uit Lourdes. Met moeite maar gesterkt door het vele Lourdes gebeuren ging men verder huiswaarts. De eenheid die men in Lourdes gevormd had, was voor vele een indrukwekkende gebeurte nis. Van enkele pelgrims mochten we de volgende reaktie's ontvangen, die wij gaarne aan U door geven; „Hier lijkt het wel oorlog, Lourdes is zo vredig". „Allen waren bezorgt, voor iedereen, het was een goede gemeenschap. Onze Bedevaart liep ten einde en bij het laatste bezoek aan de grot gutste de re gen bij stromen neer, doch dankbaar voor alles wat wij hebben mogen genie ten en opnieuw gesterkt in ons geloof verlieten we Lourdes". „Diep onder de indruk kwam ik van de processie's, de boeteviering, de grote kruisweg en de H. Mis aan de grot door Mgr. Bluyssen ook de internationale mis was indrukwek kend. Daarnaast het bezoek aan het wassenbeelden museum en de cite Secours-dia-panorama was prachtig. Een mooie herinnering blijft eveneens de groepsfoto bij het Bernadette altaar met in ons midden Mgr. Bluyssen." Aan de hand van de zeer vele positie ve reaktie's kan de Nationale Bedevaar ten afd. „Heil der Zieken" deze bede vaart als zeer geslaagd beschouwen. We hopen U t.z.t. terug te zien op de foto middag. EEN ABONNEMENT WAARD

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7