BOWLEN MOETJE MÉÉR DOEN (bninxhof 15 jaar AGENDA L Muziekfeesten voor renovatie Castenrays gemeenschaps huis Nieuwe pastoor te Leunen Centrum voor Turkse jongeren officieel geopend PEEL EN MAAS Inzegening kapelletje te Merselo BOWLING BISTRO VENRAY - 04780-83223 Voorlichting over opleidingen en beroepen in.de horeca Zwemliefhebbers opgelet Bijkeuken aanbouwen? SPORTHAL DE WETTELING Gevonden Oude foto 15-16-17-18-19 mei 1985 Het is de bedoeling, dat in maart '86 legonnen wordt met de renovatie van iel gemeenschapshuis te Castenray. )iverse malen is het gebouw aan de dattiasstraat te klein gebleken voor llerlei aktiviteiten. Zowel het vloer- jppervlak van de zaal als de bühne uilen met ongeveer 50% vergroot rorden. Ook de toiletgroep, garderobe n entree worden aangepiast aan de ledendaagse normen. Het Castenrayse Gemeenschapshuis lateert van het jaar 1933. Vroeger had lke parochie een eigen Patronaatsge- iouw. Het stond meestal vlak naast de erk en werd beheerd door het kerkbe- tuur. In Castenray is „het patronaat" voor vele doeleinden gebruikt, o.a. Is noodkerk, school, kleuterschool, eugdhuis en gemeenschapshuis. Het initiatief tot de bouw van het latronaats- en bondsgebouw werd in pril 1933 genomen door de toenmalige :tor Richard Verheggen. Toen het ge- gereed was, schreef de krant er .a. dit over: „Het is geheel naar de isen des tijds ingericht en vporziet in :n dringende behoefte. Er zijn lokalen groote en kleine vergaderingen, ichtig toneel, terwijl onder ruime kel en een mooie beugelbaan zijn aan dacht. Het geheel maakt ook door de he beschilderingen een prettigen ndruk. Alle vereenigingen hebben pontaan toegezegd in de rentebetaling, trwijl de aflossing verkregen wordt loor de eiervereeniging (bijdrage van Zi I. per kg.). Een gehouden muziekfeest ezen zomer bracht hiervoor een netto rinsi van 300,— op." In de loop der jaren werd het voor de ;erk steeds moeilijker om de zaak naar lehoren te beheren en om aan de nodige inanciën te komen voor het noodzake- jke onderhoud. Ook de-nauwe verbondenheid van dit ebouw met de kerk werd steeds minder uidelijk. Door het gebrek aan onder- id aan gebouw en inventaris vonden rsteeds minder aktiviteiten plaats. Het verd zelfs zo erg, dat op een gegeven noment de electriciteit werd afgekeurd. In het begin van de zestiger jaren rerd nog een poging gedaan om de zaal verbouwing en renovatie weere likbaar te maken. Dit nobel streven randde echter op de financiën. De behoefte vanuit de dorpsgemeen- :hap aan een adequate gemeenschaps- limte werd echter steeds groter en in 170 werd een „Stichting Jeugd- en Ge- :nschapshuis" opgericht. Van het erkbestuur werd het gebouw voor een erwmijn van 10 jaren gehuurd tegen en symbolisch huurberdrag. Daarna mderging het gebouw van binnen de lige veranderingen en moderniserin- ;en, die in maart 1977 afgerond verden. Groter was het echter niet ge worden. Wegensruimtegebrek werd in 1979 en berging gebouwd en in 1980 werd :n nieuw buffet geplaatst. Momenteel wordt het gemeenschaps- mis zeer intensief gebruikt door de di verse plaatselijke verenigingen. Door ebrek aan ruimte konden verschillende ktiviteiten in het verleden niet georga- liseerd worden. De wens van met name Ie Fanfare „Dorpsklank", de herop- erichte Toneelgroep „Vondel" en de .VB om een grotere bühne en meer aalruimte wordt dan binnenkort einde- jk verzezenlijkt. Architectenbureau loisen uit Venrat heeft e.e.a. naar evredenheid van de Castenrayse vereni- ingen op papier uitgewerkt en het ge- neentebestuur heeft zich in principe be- eid verklaard haar medewerking te ferlenen. Op de meerjarenbegroting it dan ook al enkele jaren voor 1986 bedrag gereserveerd. Voor de eigen bijdrage van de ver- iwing van het Gemeenschapshuis ïjn in Castenray al ettelijke geslaagde ";ties ondernomen en netr als in 1933 ook nu weer een Muziekfeest gehou- len worden voor dit doel. Het is een itiatief van de Fanfare „Dorpsklank" ie samen met het Comité Bouwfonds ïeenschapshuis" tekent voor de or- isatie. De opbrengst, hopelijk nogal it meer dan de 300,— in 1933, zal iroederlijk gedeeld worden, omdat ook de fanfarekas dringend aanvulling be- [fioeft. Het programma van de Castenrayse Muziekfeesten ziet er als volgt uit: Woensdag 15 mei: 14.00 uur „Rinaldo's Juegdshow" voor cn VJ„ kinderen van heinde en ver; :schcr 20.00 uur „Korenavond" met o.a. Ven- rays Mannenkoor. Donderdag 16 mei: II.30 „Muziekfestival" met fanfares uit Hegelsom. Griendtsveen, Ysselsteyn Wanssum, Smakt/Holthees en Meerlo. 20.00 uur „Veronica's Top 40 Drive In Show". Vrijdag 17 mei: 20.00 uur „Wurmtaler Musikanten" o.l.v. John Quadflieg. Zaterdag 18 mei: ■w.30 uur „Dorpen-Zeskamp" met teams uit Leunen, Merselo, Oirlo, Ys- Iselsteyn, Vredepeel en Castenray. 20.30 uur „Free Way", dans- en show avond, met om 22.00 uur de prijsuiirei- 1/1 tong door Mario Verlijsdonk van FC 'I WV. Zondag 19 mei: 11.30 uur „Middagconcert" met fan- Ifares, harmonieën en drumbands uit Merselo, Oploo, Zeilberg, Leunen, Oirlo, Swolgen en Oeffelt. 20.00 uur „Spring", dans- en show avond. De muziekfeesten worden gehouden in de feesttent bij de kerk in Castenray. nd gaat hi( thoud Als klap op de vuurpijl heeft de organisatie van de Muziekfeesten Mer selo kans gezien het internationale ka rakter van de Country- en Western avond op a.s. zaterdagavond 25 mei, nog te vergroten door het kontrakteren van een Zweedse formatie, die inmid dels haar sporen op dit terrein ruim schoots verdiend heeft, n.l. MARIKE JOHNSSON met haar eigen MARIKE JOHNSSON BAND, afkomstig uit Marieholm bij Malmö in Zweden. Deze jonge, charmante zangeres bren^ cui formidabel stuk muziek in een stijl, die doet denken aan Emmilou Harris en Dolly Parton. Zij is niet voor het eerst in Nederland, want reeds in 1982 trad zij (op 17-jarige leeftijd!) te Utrecht op in de Tros Country Interna tional Show, waar zij onmiddellijk succes had. Thans is zij 20 jaar en heeft al een respektabele loopbaan achtyer de rug, maar zeker ook nog een veelbelobende carrière voor zich. Sinds het begin van haar optredens maakte zij reeds 4 LP's. Haar eerste belangrijke optreden vond plaats te Karis in Finland op 2 juli 1981 waar toen ook werd opgetreden door Tulsa. Deze uitbreiding van het programma van de Muziekfeesten Merselo betekent een aangename verrassing voor al diege nen die van goede muziek houden, en mag zeker door de echte kenners niet gemist worden. Zoals verwacht werd afgelopen zon dag tijdens de kerkdiensten te Leunen, de benoeming bekend gemaakt van de 50-jarige kapelaan P. Ewals uit Mont- fort tot pastoor van de St. Catharina- parochie. Hij wordt op zondag 7 juli geïnstalleerd. Ewals is afkomstig uit Tegelen. In 1963 werd hij priester gewijd en achter eenvolgens was hij kapelaan in Thora (tot 1967), Weert (tot 1969) en Mont- forl. In deze laatste standplaats werd hij tevens districtskatecheet van het deke naat Echt en godsdienstleraar aan een huishoudschool. De laatste tien jaar was hij in feite alleen nog katecheet en godsdienstleraar aan de huishoudscho len in Posterholt en Maasbracht. In montfort zelf had hij de funktie van assistent. Na veel schuren, zagen en schilderen en nog vele andere dingen is de opening dan toch gekomen van het Turks Jon gerencentrum. Dat gebeurde zaterdag in de zaal van Dingus. Het centrum kreeg de naam Arzum. De Turkse jongeren vonden het hele maal niet nodig de opening van het centrum te doen plaats hebben door het houden van toespraken of met het ver richten van officiële handelingen. Het centrum was vanaf zeven uur open voor iedere belangstellende. Vandaar dat wethouder H. Willems van Venray met enkele betrokken ambtenaren zich kon beperken tot het gezellig een pilsje drinken met de jeugd. De gasten werden voorts getrakteerd op Turkse gebakjes, klaar gemaakt door vrouwen uit de Turkse gemeenschap. Rond negen uur begon de Duits- Turkse groep Dostlar een concert, dat door veel mensen - Venraynaren en mensen uit de Turkse gemeenschap - werd bezocht. Op een groot scherm werden in het centrum doorlopend beelden uit Turkije geprojekteerd. EEN ABONNEMENT WAARD Zoals vorige week reeds aangekon digd, wordt morgen, Hemelvaartsdag, in Merselo het St. Annakapelletje weer in ere hersteld. Het door Piet Clephas gecopieerde beeld zal dan door pastoor Jans van Merselo na de Hoogmis ter plaatse gezegend worden, tijdens een kleine plechtigheid, waarbij wijk- en buurtbewoners zijn uitgenodigd. Ook zal daar het Mariabeeldje, dat al enige tijd geleden in een muurkapelletje aan de Haag werd geplaatst, worden ge zegend. Op zondag 27 mei a.s. zal in Heide, na de mis van 10.00 uur in processie naar het kruis op het erf van de familie Claes worden getrokken, waar tijdens een kleine plechtigheid de Eerw. Rector het nieuwe corpus zal zegenen. De plaatsing van de 7 Staties in de inmiddels gerestaureerde kapelletjes van de Paterskerk, langs de Leunseweg, is opnieuw moeten worden uitgesteld. Stagnatie in het vrijwilligerswerk ver hinderde eerdere plaatsing. Mogelijk dat men dit uitstel zal aan grijpen om de nieuwe staties te glazuren waardoor het schoonhouden vergemak- j kelijkt wordt, maar ook de duurzaam heid wordt bevorderd. Wij hebben a'Hijd wel een'baantje voor U vrij!! „Hiewp, hiep, hoera, de school is klaar", zong gistermiddag uit volle borst de jeugd van Veltum. Het scholen complex Coninxhof werd - feestelijk geopend, aldus een krant van 16 september 1970. GESCHIEDENIS In augustus 1969 startte de eerste klas van Coninxhof met 29 leerlingen in de hal van de Luciaschool en na de kerst vakantie in het parochiezaaltje bij de Vredeskerk. Juffrouw Vullings was de eerste leerkracht aan deze school en de heer J. Raedts hoofd. De kleuterschool startte toen met 67 kinderen in Den Hoebert. De eerste leerkrachten waren hier Mevr. N. Keursten-Kersten uit Tienray en Mevr, Peeters-van Hooft uit Venray. Door de sterke .toename van het aantal kinderen - op 16 septemberf 1970 waren er reeds 4 klassen met in totaal 129 leerlinggen - moest tijdelijk een ander onderkomen gezocht worden. De nieuwe lagere school was wel in aanbouw maar zou pas in de loop van het schooljaar gereedkomen. De streef datum was: herfstvakantie 1970. Voor die tussenliggende periode moest dus gezocht worden naar een tijdelijke op lossing. Deze werd gevonden in de kinderafdeling van het oude ziekenhuis. Het vervoer van en naar Veltum gebeur de met een bus. Io januari 1972>was het ook voor de lagere school zover. In optocht trokken De kleuterschool was eerst in de nieuwbouw getrokken met 4 klassen. In januari 1971 was het ook voor de lgere school zover. In optocht trokken ze van het oude ziekenhuis naar de nieuwe school. Het nieuwe schooljaar 1971-1972 werd gestart met 268 kinderen. Omdat het aantal kinderen bleef groeien moest men in deze nieuwe school ggebruik ggaan maken van de kelder. De vooruitzichten voor nieuwbouw 6 klassen l.o., 3 kjlassen k.l.o., gymzaal gemeenschapsruimte werden geëffec tueerd in 1972 en 1973. Doordat het aantal leerlingen toenam breidde ook het aantal leerkrachten zich uit. Naast de bovengenoemde werden in het schooljaar 1971 - 1972 aangesteld: W. Janssen, K. K. Smit en P. v. d. Berg en het aantal leerlingen groeide van 268 naar 284-287 en op 16 september 1972 387 leerlingen. Het scholjaar 1972/73. De 6 klassen lagere school waren inm.iddels klaar én de school was weer te klein. Daarbij kwam dat de wijk Veltum ook in de problemen kwam. Er was wel ruimte voor de wijk maar men kon er niet in omdat er nog steeds klassen in zaten. Er werd naarstig gezocht naar een andere oplossing. Deze werd gevonden in de bouw van een aantal noodlokalen (3 stuks). Ook de kleuterschool groeide uiter aard gestaag. De tweede kleuterschool kwam in 1974 klaar. De noodlokalen begonnen intussen ook weer vol te raken en men moest in de hal van de school twee noodlokalen bouwen. Het hoogste aantal leerlingen werd bereikt in 1977. Totaal zitten ér dan 592 lgere schoolkinderen en 201 kleuters op Coninxhof. Het aantal leerkrachten be droeg toen 25 voor de lagere school en 9 voor de kleuterschool. Het aantal lokalen wordt dan op nieuw uitgebreid met 4 noodlokalen. Met veel moeite krijgt men nog een uit breiding van twee permanente lokalen. DALING De permanente lokalen zijn nauwe lijks klaar of de daling van het aantal leerlingen zet zich in. In enkele jaren tijdsdaalt hun aantal van 592 naar 450 en nu in 1985 naar 324 leerlingen. De noodlokalen worden afgebroken en naar elders verhuisd. Op de kleuterschool komen lokalen leeg te staan en leerkrachten moeten ontslagen worden. Belangrijk is echter, dat de school springlevend is. Het onderwijs is up to date en Coninxhof is binnen het Venrayse een begrip geworden. Laten we daarom hopen dat deze naam én de school tot in lengte van jaren gehandhaafd mag blijven. FEEST Ter gelegenheid van dit derde lustrum hebben ouders en leerkrachten een feestweek gepland met allerlei aktivitei ten, welke volgende week gehouden wordt. De bedoeling daarbij is, dat het lesprogramma zoveel mogelijk wordt afgewerkt met iedere dag een leuke onderbreking van de lesuren. Boven dien worden de ouders en hun kinderen in de avonduren onthaald op een musical van de school. Op 29 mei a.s. wordt, in het kader van de serie voorlichtingsbijeenkomsten aandacht besteed aan de Horeca-sector. Het gaat hierbij om opleidingen van beroepsbeoefenaren, die de verzorging van de inwendige mens tot taak hebben. Daarnaast zullen ook opleidingen en beroepen aan bod komen, die de verzor ging van de uitwendige mens tot doel hebben. Het betreft hier de sector huishoude lijke dienst en de lichamelijke verzor ging. De voorlichting wordt verzorgd door het Bureau voor Onderwijs- en Beroeps keuze in samenwerking met het COA (Contactcenlrum Onderwijs Arbeid). We zullen hierna, per onderwijsni veau, een indruk geven van de desbe treffende beroepsgebieden. Wetenschappelijk oinderwijs [na VWO]: Huishoudwetenschappen, voeding, ge zinseconomie. Hoger beroepsonderwijs [na minimaal HAVO]: Diëtist, hoofd huishouding in bijvoor beeld een verpleegtehuis, manager schoonmaakbedrij fGezondheidsvoor- lichter, managemens-functies in het Ho- reca-wezen, Leidinggevende funkties in konferentie-oorden, bejaardencentra e.d. Middelbaar beroepsonderwijs [na minimaal LBO of MAVO]: Assistent-hoofd civiele dienst,voedings assistente, hoofd van de huishouding van een school of vormingscentrum, bejaardenverzorgende, gezinsverzor- gende, leider kindercentra, zelfstandig ondernemer in Horeca- of slijterijbe- drijven, kaderfuncties in verzorgings centra, dieet-kok, kelner, kapper, schoonheidsspecialiste. Aanmelding voor deze bijeenkomst kan telefonisch gebeuren vóór vrijdag 24 mei a.s. onder telefoonnummer 04780-10032. Daar wij bij de voorlichting re ke ning willen houden met Uw specifieke wensen, vragen wij U dit bij de aanmel ding aan te geven. De voorlichting duurt van 14.00 tot 16.00 uur en vindt plaats op de Leunse weg 2a te Venray. In verband met de organisatiekosten wordt van de deelnemers een bijdrage van 5,— gevraagd. Wie heeft er zin om 's woensdags avonds van 21.45 tot 22.30 uur gezellig en sportief te komen zwemmen. Wij zijn een groep van 30 personen (jong en oud) en zwemmen in het zwembad van St. Servatius te Venray. De kosten bedragen 40,- per kwartaal. Voor op gave of verdere informatie kunt U te recht bij: P. Baltussen Kapelstraat 35 Wanssum Tel. 04784-2122 of bij M. Janssen Albionstraat 18 Leunen tel. 04780-81356. Nu kan iedereen het Met het unieke Woning Plus Plan: handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's. Met het professionele resultaat van de yakman. Maar door zelfdoen de helft goedkoper. Bijkeuken, door het "tochtsluis" effect bijzonder energie besparend. Ruim genoeg om er een hoop spullen in op te bergen, klein genoeg om kleine tuinen net niet té klein te maken. Bouwbedrijf J. RAEDTS Zn. c.v. geopend: ma. t/mvrij 9.00-18 00 uur za. 10.00-16.00 uur. Mgr. Hansscnstraat 57, Oostrum. Tel.: 04780-81469/82274. openbare bibliotheek venray Jeugdafdeling schoolstraat 32, VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de jeugdafde ling: 365. Novelli, Luca. Mijn eerste com puterboek. Ada, Mark en hun hondje Plotter ontdekken dat een huiscompu ter heel nuttig kan zijn en zij willen dan ook alles over hem leren. 550. Avérous, Pierre. Onze aarde en het heelal. In de vorm van vragen en antwoorden wordt verteld over het weer, de opbouw van de aarde, over sterrenkunde en ruimtevaart. 577.2. Dekkers, Midas. Kijken met je handen. De natuur is overal om ons heen; je kunt er naar kijken, maar je kunt er ook iets mee doen. 619.61. Visbeen, Jon. Tenniscur- sus. Uitrusting, techniek en toepassing van het tennissen. 624.3. Kilroy, Sally. Met de groet jes van mij. Veel ideeën en voorbeelden van wenskaarten die eenvoudig zelf te maken zijn. 659.8. Jay, Michael. De ruimte vaart. Uitgelegd wordt wat de mens tot nu toe bereikt heeft in de ruimte met satellieten, raketten en sondes. 785.7. Michael Jackson'. Fotoboek over de carrière van deze Amerikaanse popzanger. 868.7. Kooiker, Leonie. De maanlandexpres. Fantastische verhalen en gedichten met vaak een onverwacht slot. eu-dene 918. Andersen, Hans Christian. De prinses op de erwt. Ver korte bewerking van het bekende sprookje met mooie grote tekeningen. 921. Hart, Angela. De prehistori sche mens. Beschrijving van de prehis torische mens vanaf zijn aapachtige voorouders tot de nederzettingen van de eerste landbouwers. OPENINGSTIJDEN JEUGDAFDELING: Maandag 14.00—18.00 uur Dinsdag 14.0018.00uur Woensdag 14.00—18.00 uur Donderdag 14.00— 18.00 uur Vrijdag 14.00 20.30 uur van 17 t.m. 23 mei 1985 Vrijdag 17 mei: 18.00-19.00 SVV-jeugd 20.00-21.00 v. Soest zaalv. vr. Zaterdag 18 mei: 16.00 Verhagen zaalv. vr. 17.00 S.S.V.V. zaalv. vr. 18.00 Bowling Bistro Venray zaalv. 19.00-21.00 KNVB jeugd zaalv. comp. 21.30-22.30 Bastiaans zaalv. vr. Zondag 19 mei: 17.00 Old Calahan zaalv. vr. 18.00 de Bruyn zaalv. vr. 19.00-21.00 Manual handbal 21.00-22.00 Thetru zaalv. vr. Maandag 20 mei: 18.00-21.00 VC Rooytr. Dinsdag 21 mei: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 22 mei: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 23 mei: 19.30-21.00 VC Rooy Ir. Hond, bruin vermoedelijk Golden Retriever Hond, St. Bernhard Hond, bruin vermoedelijk Schapendoes Witte parkiet Bruin/beige plastic draagtas inhoudende kleding Bruin etui inhoudende geld en sleutel Twee kleine sleutels aan een ring Een sleu telbos met 7 sleutels Een gastank Een parkerpen met inscriptie. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Deze week een foto van schutterij St. Anna (St. Anna-gilde) die vermoedelijk vrij kort na de bevrijding 1948) is gemaakt. Als men goed kijkt ziet men midden in de groep de schutterskoning van dat jaar: Jacob Siebers. Netjes in zwart pak met hoge hoed en omhangen met het koningszilver. Er staan nog veel meet bekende schutters op maar het was de inzendster onmogelijk alle namen te vergaren. Schutterij of Gilde St. Jan is enkele jaren geleden compleet in nieuwe uni formen gestoken. Ook wordt sindsdien Sint Anna in de schutterstoet uitgebeeld en heeft men ook een nieuw prachtig vaandel. Men is ook druk doende de geschie denis van het gilde opnieuw op papier te zetten en zoveel mogelijk foto's en andere gegevens uit de voorbije jaren op papier te zetten. Vorig jaar kreeg dit Gilde ook de zorg toevertrouwd van het gerestaureerde kapelletje van St. Anna op de Langeweg /Kennedystraat, waar ook een nieuw beeld van St. Anna geplaatst werd. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, 1 Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: HEMELV AARTDAG WEEKEND. H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: HEMELVAARTDAG T. VAN THIEL Tel. 88800 WEEKEND P. CORVER Kennedyplein 6 tel. 81393 DOKTER KEIZER van Beurdenweg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: HEMELVAARTDAG C. V. GEMERT TEL. 80700 WEEKEND H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak A. DERKX TEL. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr 30 tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr. 30 tel. 82411 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33. Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3