SCHOUWBURG- NIEUWS AGENDA 0 Kindermarkt Uitslag etalage wedstrijd Euterpe Kleurplaat muziekfeesten Merselo 50 jaar SV Oostrum (peel en maas Unicef aktie kans voor een kind Herstel van wegen ook dit jaar onvolledig Veel aanvragen voor gratis caravankeuring Na 25 jaar weer Venray's toneel! 1945-1985 40 jaar bevrijd Overioon Dodenherdenking in Overioon Reünie leerkrachten Ursulaschool Geslaagd Gevonden Oude foto 1. DO at klein m ge- derni- met 2 zeer orst (EG in het et 100 amer. eting is Op woensdagmiddag 15 mei zal op tHenseniusplein de jaarlijkse kinder- arkt gehouden worden. Vanaf 13.00 ir tot 17.30 uur kunnen alle kinderen de regio hun waren hier te koop nbieden. Zelf gekweekte plantjes, ide verzamelingen, gelezen boeken en ips of speelgoed waar je op uitgeke- n bent kan opnieuw aan de man bracht worden. In de loop van de middag zal aan de nderen door het Winkelcentrum nray, een kleine versnapering aange ven worden. Graag zouden wij wel zien dat de ullebakken ook op deze dag gebruikt arden waarvoor ze bestemt zijn en de ramel op straat beperkt blijft. Het Winkelcentrum Venray wenst e'kleine collega's een zonnige en ezellige middag toe. jTijdens de viering van het 125-jarig staan heeft de trekking plaatsgevon- ;n van de winnaars van de etalage- edstrijd. Deze trekking was noodza- füjk omdat onder de inzendingen 2 irmulieren met 2 fouten en elf met drie ihoofdprijs van 150,- en één tweede rijs van 75,-. Onder de elf anderen erd de overige prijs van 75 verloot [smede 4 prijzen van 25,-. Hier zijn de Prijswinnaars: 150,-: H. Stoef, Overloonseweg 8, V. 75,-: Ton Verslraelen, Mgr. Hans- instraal 6, Oostrum. 75,-: Mare Rutten, Eisenhowerstr. 8 25,-: Marja van Osch, Kiosk 57 Venr. 25,-: Mark van Els, Kolkweg 25 Venr. 5,- F. Versieyen, Witte Vrouwenstr. Oostrum. 25,-: Jean v.d. Tillaart, Aubadestr. 15 enray. De gewonnen prijzen kunnen worden gehaald bij P. Pannekoek, Eligiusweg Venray. i.v.m. de naderende muziekfeesten in Jerselo heeft men ook iets voor de ugd willen doen. Daarom bevindt zich ders in deze uitgave een kleurplaat die jeugd kleuren kan en die ze in kun- jn leveren op de stand van de Muziek - esten Merselo tijdens de Venrayse bra- erie op 17 en 18 mei. Ook kan deze eurplaat opgestuurd worden naar Pie- Rieter, Grootdorp 35 5815 AC Mer- lo. Er zijn diverse mooie prijzen aan bonden zoals o.a. een rubberboot $0m), een computerspel, cricket, en De prijzen die verbonden zijn aan te kleurplaat zullen zondag 26 mei rste Pinkslerdagjtussen 15.00 en 6.00 uur uitgereikt worden in de feest- u te Merselo. De afdeling voetbal van de SV Dstrum gaat haar gouden jubileum sen van woensdag 15 t/m zondag 19 Ei a.s. Er wordt een uitvoerig programma boden voor jong en oud. Veel sport, el muziek, veel show. Voor de kinde- n wordt eveneens een uitvoerig pro- amma geboden. Alle aktiviteiten vinden plaats op het lortpark De Spar. De feestelijkheden iginnen op woensdag 15 mei met een pderling voetbaltoernooi voor bewo- trs van diverse Venrayse en niet-Ven- kyse instellingen. Om 18.00 uur zullen er enkele para- iten gedropt worden. De avond It afgesloten in gezellig samenzijn muziek van het eigen huisorkest !S. Iedere volwassene is op deze ond welkom. Donderdag 16 mei: jaarlijks Polio- ernooi met 8 A-elftallen, 's Avonds iiziek voor de jeugd, met het orkest AME. Vrijdag 17 mei: 's middags spellen- iddag voor de Oostrumse schooljeugd n de le t/m 6e klas. Voor de kleinsten eelt het poppentheater LANTER- 1T. 's Avonds muziek, zang en show met H optreden van het orkest RENDEZ OUS en het zangduo FRANK en MI- "iLLA. Aanvang 20.30 uur. 'Zaterdag 18 mei: 's middags jeugd- lernooien voor B- en C-elftallen. De en E-elftallen spelen om de Br. Huy- ers-trofee. Van 19.30 tot 21.00 uur receptie met insluitend reünie met oud-leden van VO. De muzikale omlijsting is in inden van de Eikenhof Kapel en de isement Boys. Deze avond is ook voor et-leden toegankelijk. Zondag 19 mei: Om 10.00 uur ucharistieviering in de kerk. Om 12.00 ir aanvang van een Oostrums straten- •etbaltoernooi, met 15 elftallen, a 18.00 uur prijsuitreiking. Tijdens na dit toernooi zullen enkele joeks- pellen voor de muzikale omlijsting 'rgdragen. De toegangsprijzen bedragen voor Bfderdagavond 6,in voorver- »P/5,-. Voor vrijdag 7,50, in voorverkoop 6,50. Voorverkoop adressen zijn: café van ijk, J. Arts, Randenrade 50 en kantine lortpark. 'n leesbare krant TWEE VENRAYNAREN IN KEVELAER AANGEHOUDEN WEGENS DRUGSSMOKKEL De Duitse politie heeft twee inwoners van Venray, 42 en 37 jaar oud, op heterdaad betrapt toen zij bezig waren met het uitladen van plastik zakken met twintig kilo hasj, bij een inwoner van Kevelaer. De Duitse politie had al langer het vermoeden dat de bewuste man iets met verkoop van hasj te maken had en hield zijn woning geruime tijd in de gaten. Toen de twee Venrayers, ieder met een eigen auto, achter de woning reden en de zakken gingen uitladen, greep de politie in. De handelswaarde van deze verdo vende middelen bedraagt ongeveer 150.000,-. Het tweetal is na verhoor overgebracht naar de Kreisgevangenis te Kleef in afwachting van hun berechting. TWEE DADERS DIEFSTALLEN AANGEHOUDEN Vorige week werden een 33-jarige en een 19-jarige man, die in Venray een tijdelijke verblijfplaats hadden, aange houden inzake diefstal en heling. Bij een winkel in het Brukske had het tweetal onbetaalde goederen ter waarde van 75,- meegenomen. In de Pater straat hadden ze zich een polstasje met inhoud toegeëigend en tevens hadden ze zes flessen wijn ontvreemd. Het tweetal bleek verder in Horst, op twee plaatsen te hebben ingebroken: in een kapperszaak en in een café. Daar werden een videocamera, 30 pakjes sigaretten en enkele honderden guldens ontvreemd. De goederen zijn niet meer achterhaald daar deze al te gelde waren gemaakt. Na ingesloten te zijn geweest werden de heren later huiswaarts gezonden. BRANDJE De brandweer moest uitrukken voor een brandje in een schuurtje van een woning aan de Kruidenlaan. Vermoe delijk hebben kinderen met vuur gespeeld, waardoor kartonnen dozen en een matras in brand waren geraakt. Dankzij tijdige ontdekking en snelle maatregelen kon uitbreiding van de brand worden voorkomen. Wel liepen de woning en buurtwoningen roet- en rookschade op. BRAND IN KELDER Waarschijnlijk is door kortsluiting brand ontstaan in de kelder van een woning aan de Deurneseweg. Dankzij snelle ontdekking en het nemen van de juiste maatregelen kon uitbreiding worden voorkomen. Wel liep een diepvriezer en wat goederen die in de kelder stonden schade op. De Venrayse brandweer controleerden of een en ander goed uit was, maar behoefde niet tot grote aktie over te gaan. In de week van 29 april tot 5 mei houdt Unicef een aktie „Kans voor een kind" voor kinderen in Mozambique. Veel kinderen daar, die de honger, de burgeroorlog, de overstromingen heb ben overleefd, dreigen nu het slacht offer te worden van de sociale chaos die is ontstaan door de rampen van de laatste jaren in Mozambique, en in een groot deel van Afrika. Een toenemend aantal kinderen wordt gedwongen voor zichzelf te zorgen, zwervend door de steden. Unicef is begonnen de opvang van deze zwerfkinderen te organiseren. Via de actie „Kans voor een kind" wil Unicef-nederland op zijn beurt helpen door de benodigde financiën ervoor bij elkaar te brengen. Behalve door financiële steun biedt het Regionaal Unicef comité Venray e.o. U de mogelijkheidt ook op een andere manier uw bijdrage te leveren. Op woensdag 1vrijdag 3 en zaterdag 4 mei a.s. kunt U namelijk terecht bij onze stand in de Hema voor aankoop van allerlei prachtige Unicef-artikelen. Het is bijna Moederdag! Door Uw moederdag-geschenk bij Unicef te kopen helpt U moeder en kind in de uerae wereld. Vorige week hebben leden van de commissie voor openbare werken c.a. weer hun jaarlijkse bustocht gemaakt over de Venrayse wegen. Doel van deze tocht is telkens het stellen van prioritei ten voor herstel of vernieuwing van ons wegennet. Uit een door de gemeente opgestelde lijst van wegen die voor behandeling in aanmerking komen, moet de commissie een keus maken. Want, voor een algemeen herstel is geen geld. De afgelopen winter heeft aan de Venrayse structuurwegen enorme scha de toegebracht. Begroot is deze schade op 1.750.000,- terwijl de gemeente „slechts" 794.000,- beschikbaar heeft. Een goeie 40%.... En dan is nog geen eens rekening gehouden met landbouwwegen en wijkstraten. Het is dan ook geen wonder dat een aantal wegen het zonder herstel zal moeten doen. Er zijn zelfs wegen die al sinds 1982 op de gemeentelijke lijst voorkomen, maar waarvan de behande ling nu al vier jaar telkens wordt opgeschoven omdat elders in de ge meente wegen liggen die volgens de commissieleden dringender onder han den moeten worden genomen. Dat is ook dit jaar de reden dat 't fietspad langs de Beekweg slechts voor de helft zal worden opgeknapt. Dat is een gok, want deskundigen menen dat binnen een jaar het grind de weg uit zal vliegen. Maar de commissie waagt die gok. Ze krijgen daarmee 150.000,- vrij om andere straten te behandelen. Bijvoorbeeld in de Oranjebuurt....'. Opnieuw werd duidelijk dat er maat regelen moeten worden genomen in het buitengebied. Daar zijn de landbouw wegen niet berekend op het steeds zwaarder wordende verkeer, maar bovendien te smal om twee voertuigen elkaar te laten passeren. Het gevolg is kapotgereden wegranden en bermen. Eenrichtingsverkeer zou de oplossing kunnen betekenen, maar een dergelijke maatregel heeft veel haken en ogen. Vooral landbouwers die aan deze wegen hun grond of bedrijf hebben liggen zullen dan grote omwegen moeten maken. Het werken met ontheffingen zou dan weer geen zoden aan de dijk zetten.... In de commissievergadering van mei zal het herstelplan van de wegen nog maals bekeken worden, ook de alterna tieven die de gemeente heeft aangedra gen. Dan zal ook gepraat worden over de afsluiting van wegen of andere verkeersmaatregelen, zoals het genoem de eenrichtingsverkeer, om de wegen te sparen. Maar een ding staat nu al vast: alle beschadigde wegen dit jaar nog her stellen behoort tot de onmogelijkheden. Ruim 400 caravanbezitters hebben zich afgelopen weekend aangemeld voor de gratis caravankeuring, georganiseerd door de Venrayse politie, in samenwer king met de Plem, Veilig Verkeer Ne derland en de ANWB, terwijl een Ven rayse autorijschool aanwezig was om de caravanbezitters gratis advies te geven bij het slalom rijden. De organisatoren hadden geen slech tere dag kunnen uitkiezen. Het weer speelde hen danig parten, en daarom een eresaluut dat ze toch dikwijls in stromende regen er voor zorgden dat de caravanbezitters op de aangegeven tijd konden starten. Die start vond plaats bij de Nestlé te Oostrum waar auto en cara van op de weegschaal moesten. De weegbrug in Leunen was voor die toe loop niet geschikt. Van Oostrum ging het naar garage Alards aan de Paul Burgmanstraat, waar de papieren werden gecontroleerd en de caravan op de smeerbrug werd ge plaatst en de geconstateerde gebreken aan het papier werden toevertrouwd. Op de terreinen van de Rank Xerox wer den vervolgens, door leden- van de brandweer, de gasleidingen aan een con trole onderworpen, en veiligheidsmen sen van de Plem beoordeelden de elec- trische installaties. Personeel van Beer- kens banden onderzocht er de banden. Het ergste geval van verwaarlozing werd geconstateerd bij een caravan van een inwoner van Venray. Een de banden was dermate slecht dat het zelfs onver antwoord was dat men met die caravan naar de keuring was gereden. In de kantine van Rank Xerox kregen de deelnemers gelegenheid het keurings rapport met deskundigen te bespreken. Veilig Verkeer Nederland en de ANWB stonden daar klaar om de deelnemers van advies te dienen, evenals de leden van de afdeling Voorkoming Misdrijven van de Venrayse politie. Die gaven in een overzichtelijke stand een overzicht van de mogelijkheden om een caravan beter te beveiligen. De indruk van de deskundigen was, dat ook de caravanbezitters in Venray niet beter zijn dan elders in het land, en dat ook zij hun caravan stiefmoederlijk behandelen. Onverantwoord was het om met vele van de aangeboden cara vans op vakantie te gaan. Een pluspunt is echter, dat deze bezit ters zich wel de moeite hebben getroost te laten zoeken wat er aan hun caravan mankeert. Als ze nu nog de raad opvol gen, dan kunnen de organisatoren spre ken van een geslaagde keuring. Komende zaterdag zal wederom een keuring plaatsvinden. De caravanbezit ters hebben inmiddels een oproep voor die keuring ontvangen. Als zij er voor zorgen op de aangegeven tijd aanwezig te zijn dan kan ook deze keuring vlot verlopen. Na zo'n 25 jaar verstoken te zijn geweest van Venrays toneel heeft amateurtoneelvereniging „Ventiel" de ze leemte opgevuld. U kunt op 5 mei a.s. kennismaken met de groep in de Schouwburg te Venray, waar zij een avondvullend programma brengen met de titel Zo vader.... zo zoon „niet!", onder regie van Hans Dierdorp en Armand Lucas. Het verhaal speelt zich af in het huis van notarisfamilie Caroul. Opa Caroul geniet na zijn pensionering van het leven en dat gaat hem door zijn opgewekte en zonnige karakter uitste kend af. Zijn zoon, die ook André heet, heeft een heel andere aard dan zijn vrolijke vader. Je zou kunnen zeggen dat de appel in dit geval tamelijk ver van de boom is gevallen. Pa Caroul is veel meer het type van de degelijke notaris dan zijn vader. Hij is zeer vormelijk en zich sterk bewust van zijn notarisstatus. Alles wat, in zijn ogen, inbreuk kan doen op zijn goede naam, keurt hij ten strengste af. Samen met moe leidt hij een rustig, om niet te zeggen saai bestaan, Moe schikt zich hierin, hoewel ze eigenlijk liever zou zien dat Pa iets minder stijf en vormelijk zou zijn. Het verhaal begint nadat Gerard, student, aangekondigd heeft dat zijn vriendinnetje op bezoek komt. Deze vriendin, Maartje, is pianiste en dat staat Pa niet erg aan. Zeker niet als blijkt dat Gerard met Maartje wil trouwen. De verwikkelingen beginnen pas goed als uitkomt, dat er met Maartje iets aan de hand is.... Voordat duidelijk is hoe de vork precies in de steel zit, gebeurt er nog heel wat en moeten met name pa en opa het achterste van hun tong laten zien. Tante Paule, de „stadse" zuster van Moe, heeft tijdens deze ontwikkelingen een bemiddelende rol. Er zijn een journaliste en zelfs een maatschappelijk werkster nodig om alle problemen op te lossen. De voorstelling is op zondag 5 mei en begint om 20.15 uur. Entree 4,-// 6,-. EXPOSITIE TEXTIELABSTRAKTEN IN DE SCHOUWBURG Na haar deelname aan de 11e Biennale Internationale de la Tapisse rie, te Lausanne in 1983, exposeerde Jeanette Claessens, geboren te Venray, in samenwerking met Hannie Kortland, vorig jaar in het Nederlands Textiel museum te Tilburg. Van 1974 tot 1979 studeerde zij aan de NLO te Tilburg Textiele werkvormen en tekenen. Aansluitend hierop vol tooide zij haar studie aan de Academie voor Beeldende vorming te Amsterdam. Sindsdien heeft haar werk zich ontwik keld van 3-dimensionale objecten (Dutch Wind en Op Stakel) naar 2-di- mensionale Textielabstracten. Op de tentoonstelling in het Cultureel Centrum toont zij recent werk waarin verschillende druk- en verftechnieken gebruikt worden. Door de combinatie van verschillende werkwijzen, zoals vouwen, scheuren, accentueringen door machinestiksels, ontstaan kontourver- anderingen die een zeer verrassend en origineel resultaat geven. In het grotere monumentale werk worden kontrast- rijke kleurvlakken tegenover elkaar gezet om de vouwen in de stof te versterken. Jeannette Claessens woont en werkt te Amsterdam en is tevens werkzaam in het MDGO bij de opleiding Mode en Kleding. De expositie is te zien van 6 mei tot en met 27 mei. Programma zondag 5 mei. Wandelspeurtocht voor jong en oud .door de bossen van Overioon. Iedereen kan hier aan meedoen, individueel of in gezins- of groepsver band. De start is tussen 12.30 en 14.30 uur in het Gemeenschapshuis te Over ioon. Inschrijfkosten 1,- per routebe schrijving. Prijsuitreiking om 16.30 uur in het gemeenschapshuis. Van 18.30 tot 22.30 uur is er een disco-avond met Play-Back show in het gemeenschapshuis. Entree gratis. Voor de Play Back Show kunt U zich nog opgeven bij Jeanne Willems-Vloet, Vierlingsbeekseweg 22, tel. 04788-1814. A.s. zaterdag 4 mei, zal na de eucharistieviering van 19.00 uur, een herdenkingswoord worden gesproken door burgemeester H. v.d. Moosdijk. Daarna bijeenkomst bij het vrijheids monument op het 14 Oktoberplein. Verwacht dat zich daar niet alleen vele bewoners van Overioon zullen opstelleq, maar ook velen uit de regio, die zo nauw betrokken waren bij de slag om Overioon, aanwezig zullen zijn. Bij het monument wordt het „Last Post" geblazen en vervolgens twee minuten stilte in acht genomen. Met een kranslegging en het Wilhelmus, ge speeld door de fanfare van Vortum Mullem wordt de plechtigheid besloten. INBRAKEN Door forcering van een achter deur werd toegang verkregen tot een winkel aan de Eindstraat. Hier ver dween een zakcalculator. Door forcering van een' raam werd toegang verkregen tot een winkel aan de Schoutenstraat. Ontvreemd werd een schilderij ter waarde van enkele honderden guldens, benevens sleutels en een klein geldbedrag. Door forcering van een deur werd toegang verkregen tot de winkel van de Kaasbaas aan de Jan Hensenstraat. Ontvreemd werden enkele flessen met drank, enkele mandjes met relatiege schenken en een kaas. 30 maart jl. vond er een unieke reünie plaats van ex-leerkrachten van de Ursu laschool in de periode 1948-1973, de tijd waarin zuster Antoinette hoofd was. Het was uniek, omdat de middengroep van deze ex-leerkrachten nog les gehad had van de oudste groep, terwijl de mid dengroep ook les gaf aan mensen uit de jongste groep. Er waren drie generaties vertegenwoordigd in de leeftijd van 89 tot 35 jaar. De oudste deelneemster was Mère Caroline, voor veel echt Venrayse vrouwen een bekende Mère uit de lagere schooltijd. Het was een herleven van het wel en wee van de Ursulaschool met haar rijke historie en dit wel en wee werd bezongen in toepasselijke liederen. Het was een geslaagd weerzien en veel vrouwen die toen leerling waren in de Ursulaschool, zullen op bijgaande foto hun juf van toen (of nu) terugzien. Afgelopen week is onze plaatsgenoot René van Wijk geslaagd voor het Doctoraal Examen Nederlands Recht aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen. 22 t.m. 28 april Rode kater Mechelse herder, reu 3 4 jaar oud een bedrag van 160,- kinderspijkerbroek maat 140 zilveren hangertje voorstellende een sportend mannenfiguur gouden trouwring met inscriptie „11-4-1964 Mien" huissleu tel, merk Abus ring met 3 sleutels, opener en sleutelhanger. Voor inlichtingen kunt U zich wen den tot de administratie van de gemeen tepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888 tst. 227. Deze week weer eens een schoolfoto uit Leunen, gemaakt in 1931. De jongelui van toen beginnen nu zo tegen de 65 tot 70 jaar oud te worden. Óp de bovenste rij: v.l.n.r. Piet Kusters, Eduard Asselbergs, Piet Jans sen, Ger Pijpers, Antoon Lucassen, Joost Beckers, Theo Asselbergs, Jan Wilms, Meester Vissers. De middenste rij: Sef Gooren, Teng de Bruini, Sjeng Verkoeien, Pierre Lucassen, Gerrit' Lucassen, Jan v.d. Berg, Thei Voesten, Bér Wilms. De onderste rij: Teng Manders, Grad Manders, Beckers, Ties de Bruini, Wim de Bruini, Antoon Kusters, Sjaak Asselbergs, Fren Pijpers, Jan v. Osch. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Óver het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T LANKVELD Langstraat 76 tel 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT tel. 81878 DOKTER KEIZER van Beurdenweg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST ODA Passage 1 Venray. tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN R A Y-YSSELSTEY N Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER Tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E. RUIMBEEK. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr.Hanssenstr. 42 Oostrum tel 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN Horst tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr 30 04780-82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uiüeen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3