SCHAKEN JUmrERS Midgetgolf oostrum H.V. Manual M.C.C. VENRAY „RODHE V.C.ROOY TRIMCLUB ZIEKENOMROEP TOON CLAESSENS WINNAAR MOTORCROSS VENRAY In de 2e wedstrijd is het nieuwe seizoen heeft Toon Claessens laten zien dat zijn vorm er al vroeg in het seizoen is. In een erg sterk gereden wedstrijd wist hij de grootste beker mee naar huis te nemen door de le manche te winnen en in de 2e manche fraai 2e te worden. Na het vallen van het starthak voor de le manche zaten Toon en Peter redelijk goed voorin op plaats 4 en 14. Naarmate de strijd vorderde wist Toonkompan Couwenberg te passeren en liep hij weg van zijn concurrenten. Tegen het einde van de manche werd Toon wat nerveus en maakte enkele kleine foutjes waarvan de concurrentie echter niet wist te profiteren. Peter, die goed naar voren wist door te stoten kwam toch niet verder dan een 3e plaats. Marjo van de Ven moest in een direkt duel met Peter kapituleren en werd als 4e afgevlagd. Ton van Dijck, onze derde deelnemer had een slechte start en kwam boven dien ten val, waardoor hij buiten de klassering viel. Nadat de coureurs voor de tweede manche waren vertrokken nam Toon resoluut de kop en leek regelrecht op de .overwinning af te stevenen. Maar Fred .van Loon gooide roet in het eten en jjasseerde Toon halverwege de wedstrijd en wist een kleine voorsprong op te ;bouwen die hij niet meer afstond. Toon :werd tweede en dat was genoeg voor de rdagoverwinning. Peter wist niet verder .dan de vijfde plaats te komen. Ton van •Dijck die nu wel goed gestart was, had tegen het einde van de wedstrijd conditionele problemen zodat hij erg veel terrein verloor. Programma a.s. zaterdag: Heeswijk, jeugdcross en veteranen. Programma zondag a.s. Heeswijk, 500 cc jun. B, 500 cc sen. kamp. en zijspan sen. •Juliana 4-De Treffers 2 951-965 Hoogste schutter: L. Kappel, 255 r. SCHIETVER: DE ROOS Klaasbree 1-Leunen 2 1071-1060 Beste schutter J. Bollen, 273 pt. Sevenum 3-Leunen 4 1045-1031 Beste schutter J. v. Soest, 263 pt. Leunen 5-MeerIo 3 1001-945 Beste schutter R. Meyer jr., 258 pt. Een goed begin is het halve werk zullen de meeste van onze leden denken. De opkomst van de trimmers op de zondagmorgen is hiervan een bewijs. Verleden zondag waren er weer zo'n dikke 25 trimmers present voor de .wekelijkse tocht. De nieuwe regel iaangaande het tempo functioneert prima. Het gemiddelde ligt nu tussen de 25 en 30 km. per uur en stemt eenieder .tot tevredenheid. Het komt de gezellig- •heid zeker ten goede. Voor het tempo 'hoeft men dus niet meer terug te ischrikken. Zondag staan de volgende tochten op :het programma: Trimmers groep 1, Oostrum, Mil- :heeze, Oostrum over 50 km. Johan •Philipsen chauffeurt en we vertrekken om 9.30 uur. Trimmers groep 2: Oostrum, Ameri- ;ca, Oostrum over 35 km. Deze groep •vertrekt om 10.00 uur bij het clubhuis. De wedstrijdrenners gaan zondag aan :de laatste van hun vier trainingswed- •strijden beginnen, waarna het eindklas sement kan worden opgemaakt. Afge- ilopen weekeinde waren weer diverse igoede uitslagen te noteren: aspiranten: Maurice Engbersen3e, René Spreeuwenberg 5e, Richard Voer- mans 6e en Cor van de Watering 7e. Junioren: Alwin Opbroek 4e en Hans :van den Munckhof 5e. Alwin is nog een goede kanshebber voor hel eindklas sement. Genltemen: Thijs van Asten le, Eric Classens 3e, Piet van Asten 9e, Marcel .Martens 10e en Henk Stevens 11e. Thijs en Eric zullen in deze groep strijd leveren voor de eerste en tweede plaats in het klassement. Veteranen: Gerard Keijsers le. Ook Gerard zal er alles aan doen om middels een overwinning zondag het klassement te winnen. Amateurs: Richard Rongen 5e, Theo Heynen 7e en Allard Jacobs 1 le. Gezien de kansen van enkele van onze renners •voor een overwinning in het eindklasse- iment, beloven het zondag spannende •wedstrijden te worden. 'Attentie wedstrijdrenners. Zondag 24 maart is er om 11.00 uur 'weer de jaarlijkse vergadering voor jwedstrijdrenners. Op het programma 'staan de wekelijkse trainingsavonden, •het vervoer, clubkampioenschappen :NWB en wat er ter tafel komt. Dus tot volgende week zondag in het clubhuis. BOWLING BOND VENRAY Uitslagen maandagavond. Pinhunters-Altijd Raak 10-5 Fall Down-Franssen Keukens 8-7 Ffanssen Keukens-Magic Line 11-4 Pinfall Wizzard-SVCB 4'A-IOIA Uitslagen dinsdagavond. Hustlers-Red Arrows 6-9 Bowling Bistro-Returns 7-8 Strikers-Spares 5-10 Oud Meerlo-Sjopins 7-8 Op maandag zit het eerste gedeelte van de tussenronde erop. Volgende week wordt gestart met de laatste ronde van de normale competitie. Na deze derde ronde worden de resterende wedstrijden van de tussenronde ge speeld. Het team van Magic Line voert het klassement van de tussenronde aan met een riante voorsprong van 9 pnt. op nr. 2, Fall Down. Het hierop volgende middenveld van vijf teams met een onderling verschil van niet meer dan vier punten, heeft een achterstand van minimaal 15 punten op de koploper. Maar misschien zit het venijn nog in.de staart en zetten de laatste wedstrijden de ranglijst nog eens op de kop. Op dinsdag blijft men met nog enkele weken tussenronde spelen, omdat men hier met negen teams speelt. De trotse koplopers van de tussenronde, Club Up moest afgelopen week de eerste plaats afstaan aan de Returns en zakte terug naar de vierde plaats. De verschillen zijn echter klein. Opmerkelijk is verder de sterke 2e plaats van de Spares. BEDRIJFSBOWLING COMP. Custers Hydraulica kampioen Ondanks een verrassende nederlaag, 3-1 tegen Amstelland mat. service, werd Custers Hydraulica toch kam pioen. Concurrent Nelissen-van Egteren kwam tegen Jacobs en Zn. niet verder dan 2-2. Voor AMS betekende de overwinning de derde plaats, die recht geeft op promotie naar de eerste klas. De spanning voor het team van Custers was blijkbaar te groot. AMS startte overdonderdend en haalde de eerste game binnen met 681-645. Custers herstelde goed in de tweede game met als gangmaker Twan Peeters, die en 193 game smeet. Totaal 742 punten, de hoogste game uit de compe titie. AMS was echter niet onder de indruk en haalde de derde en laatste game ruim binnen. Met 2049 werd de hoogste serie van de gehele competitie behaald. Nelissen v. Egteren Timmerfabriek moest met 4-0 winnen om kampioens kansen te behouden. Doch de Jacobs- boys gingen fel van start. Voordat Nelissen-van Egteren in de gaten had wat er aan de hand was stond Peter Kruysen al op een voor hem onwaar schijnlijke 161-game. Jacobs won de game dan ook met 653-526. Nelissen won wel de tweede en derde game maar doordat Jacobs de schade beperkt hield, werd het 2-2. Nestlé 2 kon tegen Torro 2 geen potten breken. De eerste twee games waren ruime winst voor Torro. Niet onvermeld mag blijven dat in de laatste game Nestlé alles op alles zetten met de eer redde653-626. Nestlé 1 tegen PCV 2 ging uitstekend tegen elkaar op. De verschillen in alle games waren minimaal. De uithaal met 182 pins van Jan Swinkels bracht de eerste game winst voor PCV. In de tweede game had Toon v.d. Wijst van Nestlé het heilig vuur en met 637 tegen 620 ging de game naar Nestlé 1Dordat ok de laatste game door PCV 2 in winst werd omgezet, betekende dit 3-1. Eindstand tweede klasse. 1. Custers Hydraulica 20-13672 2. Nelissen-van Egteren 19-13494 3. Amstelland Mat. Serv. 16-13276 4. PCV 2 14-13529 5. Torro 2 14-13295 6. P. Jacobs Zn. 14-12938 7. Nestlé 1 11-13206 8. Nestlé 2 4-12336 Het eerste team van Schaakvere niging Venray is er niet in geslaagd te winnen van Arx. Het werd 5-3 voor de mannen uit Arcen. En daarmee kwam er een eind aan de kans op een kampioenschap voor Venray. Coopman bereikte met de zwarte stukken aan bord twee snel remise en de andere topscorer van Venray, Harry Coolen, deed hetzelfde aan het derde bord. Ook de vaste invaller Rob Euwals maakte remise aan bord acht. Maar toen werd al duidelijk dat het mis zou gaan. Jan Tiggeloven offerde flink, zonder daarvoor in ruil voldoen de aanvalskansen te krijgen. Daarmee ging de eerste partij verloren. Wim Jeuken nam te grote risico's bij het verdedigen van een pluspion. Daarbij stelde hij zijn tegenstander in staat een beslissende aanval op de koningsvleugel te beginnen. Karin Jeuken werd slacht offer van een combinatie die resulteerde in familieschaak. Zo stelde de familie Jeuken, onaantastbaar in de interne competitie, enigszins teleur. Ook de stelling van Gerard Korten- oeven was slecht, maar hij wist via eeuwig schaak nog remise te bereiken. Victor Elfring tenslotte was de enige Venrayer die won. Eindelijk goed nieuws over het tweede team. Nadat alle wedstrijden tot nu toe werden verloren won Venray 2 donderdag gedecideerd van Horst. Het werd 5-3. Als Venray de laatste wed strijd tegen het niet al te sterke Bergen wint, kan degradatie nog voorkomen worden. Volgende week kunt U op deze plaats gedetailleerde uitslagen aantreffen. Red Stars 1 blijft koploper Door de uitwedstrijd tegen Kluis 1 met 6-4 te winnen blijven onze mannen boven aan de ranglijst staan. Langzaam maar zeker komt het kampioenschap dus in zicht. Ronald bleef dit maal ongeslagen, terwijl Arjan met twee overwinningen en Hohn met een overwinning voor de resterende punten zorgden. Komende zaterdag spelen de heren thuis tegen Nikon 2. Dit beloofd een uitermate spannende wedstrijd te worden. Dames verliezen in Arnhem Tegen Tios konden onze dames het ook deze keer niet bolwerken. Ondanks dat het spel beduidend beter was als in de thuiswedstrijd was de uitslag toch hetzelfde: een 7-3 nederlaag. Het was jammer, want de dames konden wat extra puntjes goed gebruiken. Kitty en Angelien zorgden met respectievelijk 2 en 1 winstpartij voor de tegenpunten. Zaterdag zal in Leiden toch geprobeerd moeten worden om minstens 1 punt mee naar Venray te nemen. Overige uitslagen. Heren. Red Stars 2-Rega 1 8-2 Red Stars 3-Bartok 1 2-8 Blue Star 2-Red Stras 4 6-4 Red Stars 5-Seta 1 5-5 DVO 1-Red Stars 6 4-6 Red Stars 7-Koningslust 3 7-3 Looping 4-Red Stars 8 0-10 Red Stars 9-Seta 4 9-1 Red Stars 10-Seta 3 4-6 Davita 1-Red Stars 11 4-6 Top Spin 3-Red Stars 12 1-9 Flop Shot 3-Red Stars 13 3-7 Red Stars 14-Panningen 4 1-9 Dames. Red Stars 2-Looping 1 9-1 Jongens. Red Stars 1-Seta 1 7-3 Tegelse TC-Red Stars 2 9-1 Red Stars 3-L&T 2 3-7 Helden 2-Red Stars 4 2-8 DVO 1-Red Stars 5 3-7 Red Stars 7-Noad 3 4-6 Red Stars 8-Red Stars 6 0-10 Red Stars 9-Noad 5 3-7 't B elke 3-Red Stars 10 8-2 Meisjes. Sempre Avanti-Red Stars 1 10-0 Red Stars 2-Armada 1 0-10 Red Stars 4-Asterix 1 1-9 Red Stars 5-Blue Star 4 5-5 Red Stars 6-Panningen 3 4-6 Mededeling. Komende zondag 17 maart is de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Natuurlijk wordt de aanwezigheid van alle leden zeer op prijs gesteld. De vergadering begint om 14.00 uur en wordt gehouden in het verenigings gebouw. BEDRIJFSCOMPETITIE TAFELTENNIS Uitslagen 4 maart jl. Poule 2. Amrobank-Rank Xerox 2 7-3 Clephas-Nestlé 3-7 IS Venray-Credietbank/R.Stars 3 8-2 Custers Hydr.-Gemeente 2 3-7 A TO,ütai LEDERWAREN KOFFERS REISTASSEN Grote Markt 13 Venray LEDENWERVING Handballen, 'n fijne sport. Het wordt gespeeld 's winters in sporthallen en In de zomer in de buitenlucht. Hebt U belangstelling, kom dan eens langs. Wij trainen in de sporthal De Wetteling. Voor verdere informatie: bel. 84932. Uitslagen afgelopen weekeinde. Heren asp.-Vios 11-9 Dames asp.-Wittenhorst 4-5 Breeton Sp.-Heren vet. 21-14 Dames vet.-Breeton Sp. 16-1 Let op! Zaterdag 16 maart a.s. mini-handbal toernooi in Helden. 12.45 Jongens aspiranten kampioen! Om 11.00 uur 's morgens vertrokken we met acht! auto's naar Tegelen waar we de laatste beslissende wedstrijd om het kampioenschap tegen Vios speel den. Aan een gelijkspel hadden de aspiranten genoeg om kampioen te worden. Zoals zo vaak dit seizoen kwamen we met 1-0 achter. Deze achterstand werd binnen tien minuten omgezet in een 4-1 voorsprong. Door ongeconcentreerd verdedigen kwam Vios terug tot een 5-4 voorsprong, wat ook de ruststand was. In de tweede helft groeide de achterstand tot drie punten. Goals van Henk v.d. Heuvel en Joris Berben mochten niet baten, het verschil bleef drie punten. Met nog zeven minuten te spelen was de stand 9-6 en leek de strijd in het nadeel van Manual beslist. Maar in de laatste minuten lukte alles. Freddie Basten schakelde de beste man uit en door goed keeperswerk van Leon Houwen hield Manual het doel schoon. De grote man was Perry van Bergen die met vijf! doelpunten de 9-6 achterstand omboog in een 11-9 voorsprong. Het kampioenschap van de jongens van Jos Smeets was een feit! Klubrecord hoogsprinen Tijdens de indoorwedstrijden te Nijmegen is Dimi Alkim er in geslaagd het clubrecord junioren B hoogspringen te verbeteren tot 1,80 m. Het oude record stond op 1,75 m. Klubcross AV Festina De clubcross te Tegelen is zeer geslaagd geweest. Bij de heren senioren, die 6700 m. aflegden, werd Paul Coppus 10e in de tijd van 24,47. Indoor le Dordtmund In Dordtmund heeft Lau Wijnhoven een uistekende 3000 m. gelopen in de Altersklasse 40-45. Lau werd derde in de tijd van 9.38.8, hetgeen goed was voor een nieuw clubrecord. Twee clubrecords in Dortmund Tijdens internationale wedstrijden in Dortmund hebben twee atleten gezorgd voor nieuwe clubrecords. Op de 100 m. horden liep Jeannine Crooijmans 16,4 seconden. Gerrit Loonen liep over de 3000 meter 9.15.00. Een goede prestatie leverde Patrick Janssen. Deze le jaars B-junior liep in de series 11,8 séconden over de 100 meter terwijl hij in de Finale met 11,9 seconden zijn sprintcapaciteiten be wees. Cameron Quigley legde de 100 meter af in de mooie tijd van 12.4 seconden. Van goed gehalte waren ook de tijden van Caspar Smeets en p Schoenmakers over de 1000 meter. Deze twee senioren finischten in respectieve lijk 2.39.5 en 2.40.5. Bij het verspringen behaalde Jeannine Crooijmans nog een goede 4.98 meter. Trainen. Zaal: maandag 17.00-18.00 pup. en jun. D en meisj. C, sporthal. 18.30 tot 19.30 jun. B en jo. C, zaal LTS. 19.30 tot 21.00 sen. en jun. A, zaal LTS. Baan: woensdag van 19.00 tot 20.30 voor sen. en jun. AB, sportpark De Wieën. Bos: zaterdag 10.00 voor sen. en jun. ABC en 2e jrs D. vanaf de Oude Barrier. Zondag om 10.00 uur vanaf de tennishal voor pupillen en le jrs. D jun. Wedstrijdagenda. 16 maart, indoor te Volkel, pup. en jun. D. Vertrek vanaf De Wetteling om 10.45 uur. 24 maart Volkslauf te Moers, 10 km weg. 31 maart, le loop om het Leuken te Well. RECREATIEGROEP REGIO A.s. zaterdag trimmen in de Schadij- ker bossen te Metprifc, We starten om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats, begin wandelroutes. Op zondag trimmen we om 9.00 uur te Venray. We beginnen vanaf de parkeerplaats begraafplaats Boschhui zen. Iedereen is weer van harte welkom om een maand op proef met onze groep mee te lopen. Wellicht bevalt het je zo goed dat je dan lid wordt voor 40,- per jaar. Je krijgt daarvoor het clubblad, activiteiten, begeleiding op loopgebied. Voor meer inlichtingen: dhr. Rijs- houwer, tel. 86268 en dhr. Crooymans, tel. 82842. Trimlopen. 24 maart Schloszparklauf te Moers, 10 km om 10.00 uur. 31 maart, le loop om het Leuken te Well. Afstanden tot 7100 m. Programma zaterdag 16 maart. Jong. Kad. 2-Quo Vadis 19.00 Tafel: May Klomp/W. v.d. Sterren Fluiten: Frans Mulders. Jong. Asp.-Erp 19.00 Tafel: M. Grootjans/M. Joosten. Fluiten: Bart Peeters. Dames 2-Yellow Sox 20.00 Tafel:N. Gonegai/Enr. Feenstra. Fluiten: Fred v.d. Sterren. Dames 1-Achilles 20.00 Tafel: Alex v. Loon/R. Pluym. Fluiten: j Lamers. Wolfpack-Heren 2 18.15 Fluiten: Riny Cruys. Akros 4-Heren 3 20.00 Fluiten: Mare v. Berlo. Yellow Sox-Meisjjun. 15.00 Fluiten: Erwin Hageman. Programma zondag 17 maart. Mini 1-Quo Vadis 15.00 Fluiten: Gunter Drabbels. Tafel: N. Arts/H. Op den Buisch. Gennep Cougars 2-Heren 1 14.30 Akros 2-Black Out 1 14.30 Fluiten: L. Bertrands/B. Hageman. Attentie: Dames 2 speelt in reserve tenue. Uitslagen afgelopen weekeinde. Heren 3-Con Brio 4 41-54 Jongens K. 1-Akros 2 80-6 Sjoko-Jong. Kad. 2 94-30 Lieshout-Dames 1 29-28 Dames 2-Deurne 42-58 Jasper-Meisjes Kad. 79-10 Jasper-Meisjes jun. 13-24 Attacus-Meisj. kad. 79-10 Mini 1-Deurne 24-60 Mini 2-Akros 21-45 Jong. Asp.-Yellow Sox 48-30 Rommelmarkt. Zaterdag 16 maart a.s. zal er t.b.v. de rommelmarkt langs de deuren gegaan worden in verschillende wijken. Rijden: Barry Peil en Wim Giliam. Helpen: jongens aspiranten en jongens kadetten. Laat het niet afweten en meldt je rond 9.45 uur bij St. Servatius. TENNISCLUB VENRAY Nu de barre winter van 1985 voorbij lijkt te zijn en de lente voor de deur staat, komen de voorbereidingen voor de zomersporten weer op gang. Zo ook bij TC Rodhe, waar de beide technische commissies gezamenlijk een activiteitenplan hebben opgezet, dat het seizoen 1985 geheel vult. Dat men zich daarbij zeker niet uitsluitend op de competitie en de externe toernooien heeft gericht, maar een programma heeft ontwikkeld, waarbij ook de recreatieve spelers ruimschoots aan hun trekken komen, is bepaald verheugend. Vooral de jeugd zal dit jaar meer dan ooit aan de bak komen. Dat moge blijken uit de onderstaande agenda van activiteiten en de toelichting. Op 30 maart opent het seizoen met een openingstoernooi voor junioren, gevolgd op 31 maart door het openings toernooi voor de senioren. Beide dagen hebben speciaal ook de bedoeling de nieuwe leden met de club te laten kennismaken. Hiervoor worden diverse mogelijkheden geschapen. Iedere dinsdag vanaf 19.00 uur wordt er een racketuitwisseling voor senioren georganiseerd. Op donderdag tussen 16.00 en 18.00 uur gebeurt dit ook voor junioren. Op woensdagmiddagen zal er vanaf 17 april om de twee weken een wedstrijdschema zijn voor mini's en junioren. Op 6 april gaan de junioren weer eieren verven en aanbieden aan de bejaarden van het Schuttersveld. Op 25 april draait een huisvrouwen toernooi, waarop ook introducees welkom zijn. Op 8 mei is er een extra minitoernooi terwijl op 16 juni de mini's en junioren een gezamenlijk toernooi spelen met de senioren. Vanaf 16 juni draait ook weer de bekende zomeravondcompetitie, een gezelligheidsgebeuren voor senioren. Op 22 juni komen de junioren van 15-17 jaar aan bod in een KNLTBb d senioren die op of omstreeks 28 juli niet op vakantie zijn, kunnen deel nemen aan een tennishappening waarop eveneens introducees welkom zijn. Junioren die dat wensen, kunnen via TC Rodhe deelnemen aan een vakantie kamp tussen 10 en 15 augustus. In de week van 12-19 augustus draait het bekende D30+ maistoernooi, ge volgd door de Open C-B Venrayse kampioenschappen en de clubkam pioenschappen. Als sluitstuk van het seizoen is ook dit jaar weer de mosselavond gepland rond de finales van de zomeravond- competitie op 21 september. Wanneer bij dit alles nog wordt opgeteld de disco-barbeque en andere festiviteiten dan durven de commissie leden testellen: „TochTC Rodhe, voor wie een fan is van tennis of dit nog wil worden". Nadere inlichtingen verstrekt de secretaresse mevr. A. Rottgering, tel. 80144. Dames-Activa 3-0 Met de uitstekende resultaten van de laatste weken blijft het Venrayse team in de race voor de tweede plaats die recht geeft op het spelen van promotie/ degradatiewedstrijden. Ook tegen Activia uit St. Anthonis heeft VC Rooy getoond waarom er met de Venrayse ploeg terdege rekening gehouden moet worden. Met een sterke service werd het spel van de Activia- ploeg in de eerste set volledig lam gelegd: 15-3. In de tweede en derde set wist het team uit St. Anthonis zich weliswaar iets beter op de service en harde aanval van p zijde in te stellen, maar toch bleef de Rooyse ploeg met spran kelend en overtuigend spel het verdere verloop van de wedstrijd te bepalen: 15-11 en 15-9. Heren 1-Linne 3-2 Eindelijk was het dan zover, dat de toeschouwers de grote winnaars waren, want zij zagen een herboren VC Rooy met spelers die échte spelvreugde ten toon spreidde, iets waaraan het het hele seizoen eigenlijk ontbroken heeft. Dit kwam niet in de laatste plaats door het wegvallen van trainer/coach Peter Frey, die door de meerderheid van de spelersgroep buitenspel werd gezet. Deze voor velen een emotionele wedstrijd werd verdiend gewonnen. Er werd hard gewerkt, spannende rally's en bij vlagen goed gevolleybald, iets wat het publiek nog altijd kan waarderen. Een reden waar wij het publiek zeer dankbaar voor zijn... omdat we het hard nodig hadden. Publiek, bedankt! Programma 16 maart. Dames 4-Set Point 4 13.00 Tellen: Ben Driessen (Hl) Dames 5-VC Kessel 2 13.00 Tellen: Bernie Swinkels (Dl). Dames 2-VC Meterik 2 14.30 Tellen: Phil Bongers (D4). Dames 3-Asterix 1 14.30 Tellen: Peter Camps (H2) Heren 3-Tornado 1 14.30 Tellen: Ingrid de Bruijn (D5). Dames l-B&S 16.30 Tellen: T. Arts en Mia Verschuyten Scorebord: Elvira Fuchs. Heren 1-Nuvoc 16.30 Tellen: 1. v.d. Weiden/B. v. Dinter Scorebord: Gitte Jacobs. Heren2-Tupos2 16.30 Tellen: Heino Mertens. Tupos 1-Meisjes B3 v. 17.30 Rijden: Sylvia Smits. Programma zondag 17 maart. Meisje BI -Meterik 1 Brukske a. 11.30 Meisjes B2-Peelpush Brukske a. 10.00 Siveco 1-Meisjes B4 v. 9.00 Rijden: Petra Martens. VC Velden 3 en 4-Meisjes D2 v. 12.15 Rijden: Jeaninne Thijssen en Iris Couwenberg. Jongens BI-Set Up Brukske 10.00 AV Flash VC Velden-Jongens Dl Vertrek 12.15 uur. Aeternitas-Lyceum 3-2 In de uiterst belangrijke wedstrijd tegen Aeternitas hebben de Lyceum dames een 3-2 nederlaag geboekt. Toch startten de Venrayse dames erg goed. In de eerste set kwam Aeternitas, mede door een slechte pass, zelden tot aanvallen. Lyceum beheerste de strijd en won erg duidelijk: 6-15. In de tweede en derde set kwam Aeternitas steeds meer in hun spel en Lyceum maakte op de beslissende momenten te veel persoonlijke fouten. Nadat men de tweede set met 15-10 had verloren ging de strijd in de derde set tot 9-9 gelijk op. Drie achtereenvolgende serve-fouten gaven de thuisclub de kans om met 15-10 te winnen. De vierde set ging met 11-15 naar Lyceum. In de vijfde set kwam Lyceum snel op een 9-1 achterstand. Men kwam nog wel terug tot 10-8 maar slaagde er niet in om door te stomen. Via 15-10 ging de zege naar Aeternitas. Door deze nederlaag is Lyceum vier punten achter geraakt en lijkt de strijd om het kampioenschap verloren. Programma 16 maart. Heren 1-Activa 16.30 Tellen/lijnrechters: dames 1. Holyoke-Heren 2 18.45 Grashoek-Heren 3 19.30 JSS 2-Heren 4 14.30 Dames 1-VC Heel 18.30 Tellen: heren I. Dames 2-AV Flash 2 16.00 Tellen: Margret Verberkt. Dames 3-Grashoek 14.30 Tellen: Han Jeuken. „VLAKWATER" De eerste ontmoeting om de Avan Moosdijktrofee is voor Venray niet dat geweest wat men de laatste wee jaren ervan verwacht had. Dit was in hoofd zaak te danken aan het kleine aantal deelnemers van onze zijde. Hierdoor werd een extra handicpa toegepast, voor diegene die niet aanwezig was. Desondanks speelden Harrie Lenssen met 136 pt. en Gerrit Janssen met 148 pt. een goede partij. H. Peeters bleef daar weer twaalf slagen achter en Fieke van Ham kon op deze zeer pittige baan veel ervaring opdoen. Komend weekeinde kan men probe ren van de toch echt wel grote achterstand op de koploper 't Wolfsven uit Mierlo, iets dichterbij te komen. Doch ook de deelnemers uit Heeze en Someren zullen hun beste slag naar voren willen brengen om toch nog een goed eindresultaat te kunnen bereiken. De aanvang is tien uur en er wordt wederom over vier ronden gespeeld. Harrie Lenssen en Gerrit Voermans speelden 'n tournooi in het verre Boskoop. Ereplaatsen waren er voor hun niet weggelegd, doch over de behaalde scores mag men tevreden zijn en zeker H. Lenssen. Diverse anderen hebben de training weer hervat en het wachten is nu nog op het begin van de Bondscompetitie en de onderlinge competitie, die resp. eind maart en half april van start gaan. Daar tussenin spelen we twee maal een toernooi om de Prestatieplaktrofee, met na afloop van de onderlinge competitie nog een vervolg van drie wedstrijden. De kaartcompetitie zit er inmidels ook weer op met als diverse winnaars L. Arts bij het rikken, Ria Vermeulen bij het jokeren en G. Janssen bij het toepen. Ons programma Inlopen c.q. warmlopen ±10-12 min. oefeningen voor losmaken spieren. Loop of spel combinaties, uitlopen. Het geheel duurt ongeveer een uur en werkt zeer ontspannend. Geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Zin om mee te doen. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen We vertrekken om 8.00 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf Cooperbaan Ballonzuil, Beekweg Zondagmorgen. Om 9.00 uur verzamelen bij aanvang wandelpad kapel Geysterse bossen, pro gramma als boven beschrecen Lopersgroep. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg trainingsloop van 12 km. Verschillende routes. Inlichtingen 85384. Dinsdag 19 maart gaat de jeugdgroep bowlen. Alle leden die hieraan willen deelnemen graag om 17.50 uur aanwezig zijn in Oostrum bij de bowlingbaan. Denk aan de eigen bijdrage. Afmelden kan bij Anneke en Hans tel. 04787-837. De jongerengroep komt om 19.30 uur bij elkaar in de clockert. Wij gaan ver der aan het gordijn waar we de laatste keer mee begonnen zijn. Afmelden kan bij Francien of Gerda tel. 86234 of 85936. Nieuwe leden kunnen zich opge ven onder tel. 85936. Tijdelijke stop hulpdienst Nu de weersomstandigheden danig ver beterd zijn is de Hulpdienst van het Ned Jeugd rode kruis en de Essel stopgezet tot nader aankondiging. INFO VOOR OUDEREN De Nederlandse bond van gepensioneerde ambtenaren van Rijk- provincie en gemeente afd. Nrd. Limburg Venlo-Venray e.o. nodigt haar leden uit tot het bijwonen van de algemene jaarvergadering. Deze wordt gehouden in het klooster Maria- Weyde, Nieuwstraat, achter C&A te Venlo op dinsdag 19 maart 1985 aan vang 14.00 uur te Venlo. Enkele agen dapunten: Jaar en financieel verslag benoeming kascommissie en bestuurslid causerie met dia's voor preventie, door de heer Vink, brigadier van politie te Venlo. Door het hoofdbestuur zijn er enkele leuke praktische dingen beschikbaar gesteld. Deze worden onder de aanwezi gen verloot. Mogen wij op Uw komst rekenen? Uw bestuur, Voorzitter, P. Ewalds Ven lo tel. 077-14826. Secretaris J. Kroonen- berghs Velden, 04702-1311. INBRAKEN Weer werd er ingebroken in de Brak aan de Leunseweg. Deze keer werd het in de speelautomaten aanwezige geld ontvreemd. Ook de geldlade was met geweld opengebroken. Eveneens werd er weer ingebro ken in het Turks ontmoetingscentrum aan de St. Antnoiusstraat. Twee kilo Salami (worst) en een kilo kaas werden ontvreemd. —In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in een naaimachine handel aan de Stationsweg. Ontvreemd werd een naaimachine ter waarde van 799,- en een geldbedrag van 225,-. DIEFSTALLEN Uit een horecabedrijf aan de Mgr. Hanssenstraat werd een winterjas mee genomen ter waarde van 130,-. Uit een afgesloten auto, welke geparkeerd stond op het Hensenius- plein, werd een suede damesmantel ter waarde van 700,- ontvreemd. Hoe de dader in de auto kon komen, kon niet worden vastgesteld. In een bar in het centrum werd een half lang stoffen jas ontvreemd ter waarde van 180,-. Van een in aanbouw zijnde stal aan de Kempkensberg-Ossendijk werd een hoeveelheid hout ter waarde van 350,- ontvreemd. Uit een handtas op een afdeling van het psychiatrische ziekenhuis werd een portemonnaie met 15 girobetaal kaarten en betaalpas ontvreemd. Programma van de Venrayse Omroep Stichting St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma „nieuws en actualiteiten, sport en de verzoekplaten." Donderdag: van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Nieuws en actualtei- ten", waarna het verzoekplatenpro- gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: Derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.15 uur het pro gramma „In 't gehoor". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non Stop". St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag, Derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten, waarna het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenpro- gramma en tot slot „zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In *t gehoor". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Slichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling kamer De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7