BOWLEN MOETJE MÉÉR DOEN AGENDA Stille omgang Studiezaal bibiliotheek 's morgens open Pastoor Keulaerdts van Castenray gaat met emeritaat Grote vernieling ,,Kom met ons de lente bekijken BOWLING BISTRO VENRAY - 04780-83223 Voorlichting over de sektor procesindustrie |4 «DIPLOM Grandioze kappersshow Thema-avond midden- en kleinbedrijf Schouwburg Het reumafonds een actiefonds GEVONDEN Oude foto SPORTHAL DE WETTELING INGEZONDEN De stille omgang wordt dit jaar 'gehouden te Amsterdam in de nacht van •23 op 24 maart. De deelnemers uit jNoord Limburg worden met bussen in :hun woonplaats afgehaald. De vroegste Ibussen vertrekken rond 20.15 uur. In jCuyk verzamelen alle deelnemers zich Voor een plechtig lof om half elf. .Daarna reist men naar Amsterdam. ;Vóór de Stille Omgang is eerst een 'koffiepauze. Om kwart vóór twee •begint men met de omgang die dit jaar ^als intentie heeft „Onze vader, U wil igeschiede". Om drie uur is de nachtmis in de kerk van de Krijtberg aan de Singel. Dit jaar ;is deze kerk voor het eerst weer volledig :in gebruik na de restauratie. Na de {viering is een rustpauze. Daarna gaan ;alle deelnemers langs de kortste weg litaar huis terug. Vóór negen uur is ook de laatste deelnemer weer thuis. In alle kerkportalen hangt een affiche :yan de Stille Omgang met plaatselijke informatie. De buskosten zijn onveran derd, ƒ25,-. :j In Venray kan men kaartjes verkrij gen bij sigarenmagazijn 't Hofke en op Mgr. Nolensstraat 8. De bus vertrekt in :Venray om 21.45 uur vanaf de Met ingang van 1 januari 1985 zijn de openingstijden van de bibliotheek ver anderd. Vier ochtenden en één avond in de week dicht om de bibliotheek op zaterdagochtend open te stellen voor het publiek en om het personeel meer tijd te geven voor het vele admini stratieve werk. Het gevolg hiervan is dat de krant alleen nog maar in een drukke uitleen gelezen kan worden. Daar willen we wat aan doen. Vanaf 1 april gaat de studiezaal 's morgens open van 10.00 tot 12.00 uur. Daar kunnen de mensen kranten, tijdschrif ten en materiaal van de studiezaal inkijken. Er worden GEEN boeken uitgeleend. De toegang tot de studiezaal is via de zijdeur. i4 PARAPLU/ES Grote Markt 13 Venray Zondag jl. heeft pastoor S. Keu laerdts ofm van de Matthiasparochie te Castenray zijn parochianen meege deeld, dat hij op korte termijn met eme ritaat wil gaan. Hij heeft de bisschop zijn ontslag aangeboden in verband met zijn leeftijd (bijna 74) en het feit dat zijn huishoudster met haar gezondheid suk kelt. Hoewel het aanvankelijk de bedoe ling was zo lang mogelijk pastoor te blij ven, heeft hij er - bij nader inzien - toch maar een punt achter gezet, een jaar voordat zijn emeritaat officieel zou in gaan. Het is de bedoeling van de Castenrayse parochieherder om in Al verna bij Wijchen te gaan wonen. Zodra het huis voor hem klaar is zal pastoor keulaerdts Castenray gaan verlaten. Pastoor Keulaerdts is Heerlenaar van geboorte en werd in 1939 tot priester ge wijd. in 1979 werd hij in Castenray be noemd vanuit zijn toenmalige stand plaats Horst-America. Als zielzorger was hij op tal van plaat sen in Zuid-Limburg, het westen van het land en in Duitsland werkzaam. In Castenray heeft pastoor Keu laerdts zich verdienstelijk gemaakt met ó.m. het beschrijven van de geschiede nis van Castenray en zijn parochie. Na eerst nu bekend gemaakt werd ge maakt, zijn tussen 1 en 4 maart jl. grote vernielingen aangericht bij de Biologi sche school aan de Eikenlaan. Vandalen hebben er o.a. 6 bijenvolken verstoord en vernietigd. Van 5 afzuigroosters wer den de aluminium lamellen afgerukt en vernield. Materiële schade zeker 1000,- De politie is nog steeds op zoek naar de daders. Mocht iemand de politie kun nen inlichten, dan worden zo'n medede lingen gaarne en zeer discreet in ont- 'vangst genomen. Modehuis Thomassen, in samenwer king met Ariaens schoenen, parfumerie Cocon, bloemisterij Santé Craem en bakkerij Rongen heeft deze week een al leszins zeer goed geslaagde modeshow georganiseerd, onder bovenstaande slo gan. Speciaal hierbij waren uitgenodigd de dames van het Katholieke Vrouwen gilde, van de NCVB, KW en LVB, wat een uitstekende selectie is geweest. De dames van het Vrouwengilde en hun kinderen fungeerden als mannequins en Showden de nieuwe voorjaarsckoilektie. Dat werd een grandioze, gezellige en toch uitstekende verzorgde presentatie van een zeer gevarieerde mode - van sportief tot elegant. •- Een showopzet die zeker voor herha ling vatbaar is. verliefd verloofd verlinden JUWELIER VERLINDEN Venray Grote Markt 7 tel. 04780-86817 KINDEREN VAN DAK GEHAALD Herhaaldelijk bereikten de politie dat klachten dat kinderen op de daken spelen van de scholen in Zuid. Maar als de politie ter plaatse kwam bleken de knapen verdwenen te zijn. Er zijn met die klimpartijen in het verleden wel eens beschadigingen aangericht. Afgelopen week gelukte het de politie een viertal knapen in de kraag te grijpen toen deze op het dak van het Beuken- hofje waren. De vier knapen, woon achtig in de buurt werden naar het politiebureau overgebracht, daar ver hoord, maar ze bleken geen vernielin gen te hebben aangericht. Later konden zij door de respectievelijke ouders op het politiebureau worden afgehaald. Daarbij werd de ouders gewezen op hun verantwoordelijkheid ten opzichte van het gedrag van hun kinderen. VERNIELING De eigenaar van een auto, welke aan de Deken Thielenstraat geparkeerd stond, kwam tot de ontdekking dat vandalen hun lusten op die auto hadden botgevierd. Het kofferdeksel en een spatbord waren met een scherp voor werp bekrast. Schade 400,-. Een ruit van een woning in Venray centrum was met een steen aan diggelen gegooid. OORLOGSTUIG Op de Rouwkuilenweg kwam bij het ploegen een 40 cm. lange rookgra- naat naar boven welke nog volledig intakt bleek te zijn. In een tuin aan de Albionstraat werd een nog op schedrp staande granaat gevonden. De mannen van de EOD zullen zich over dit oorlogstuig ontfermen. DOOR AS GEZAKTE BLUBBERTON Door een spontane breuk zakte op de kruising Mgr. Hanssenstraat-Deumese- weg, achter Oostrum, een blubberton door zijn as. Het duurde geruime tijd eer de inhoud van die ton in een andere blubberton was overgetankt en de doorgezakte wagen in de takels kon worden gehesen en worden afgevoerd. Technisch personeel van de politie stelt een onderzoek in. OVERLAST IN TREIN De Venrayse politie hield vrijdaga vond, op verzoek van personeel van de Spoorwegen, op het station te Oostrum een 18 jarige knaap uit Maasbree aan, omdat deze in de trein muziek had gemaakt, wat verboden is. De verzoe ken van de conducteur om stil te zijn werden genegeerd. Nadat proces ver baal was opgemaakt werd hij huis waarts gezonden. AANRIJDING MET ZWARE SCHADE Door onvoldoende opletten van een autobestuurster uit Maashees, toen zij vanaf een uitrit de Leunseweg wilde oprijden, kwam haar auto in botsing met een personenauto uit Deurne. Een Venrayse autobestuurder maakte met zijn personenauto vanaf de Julianasingel niet de bocht van de Raadhuisstraat maar reed rechtdoor en kwam frontaal in botsing met een tegemoetkomende personenauto BROMFIETSER REED DOOR Vrijdagavond werd op het fietspad aan de Leunseweg een fietser ingehaald door een bromfiets. De bromfietsbe stuurder raakte bij het passeren de fietser, die hierdoor ten val kwam. De bromfietser reed door, zonder zich over de gevallen fietser te bekommeren en zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. De politie hoopt dat eventuele getuigen zich in verbinding zullen stellen met het politiebureau. De fietser werd bij de val licht gewond. ACCESSOIRES Grote Markt 13 Venray JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Een hart van wijsheid verwerven", in de Koninkrijkszaal aan de henri Dunanistraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen collek- te. Wij hebben altijd wel een baantje voor U vrij!! Op woendag 27 maart van 14.00 tot 16.00 uur wordt door de Stichting Onderwijs- en Beroepskeuze i.s.m. het CO A Venray een voorlichtingsbijeen komst over de sektor procesindustrie verzorgd. Hierbij zal m.n. worden ingegaan op opleidingen en beroepsmo gelijkheden binnen deze richting. De sektor procesindustrie omvat de (petro)chemische industrie, de kerami sche- en glasindustrie, de metallurgische industrie, de elektriciteitsopwekking, de aardolieraffinage en gasbehandeling, de voedings- en genotsmiddelenindustrie en de rubberindustrie. De procesindustrie beoogt om langs fysische, chemische en biochemische weg de aard van een grondprodukt, zoals dat door de natuur geleverd wordt te veranderen. Bijvoorbeeld van ver vuild water gezond drinkwater maken, van aardoliematerialen als rubber en plastic maken, het vervaardigen van melkpoeder, vla, toetjes uit de grond stof melk etc. De beroepen/funkties binnen de procesindustrie liggen voornamelijk op technisch en natuurwetenschappelijk/ scheikundig gebied. Hieruit volgt dat de voorlichting ook voornamelijk zal gaan over opleidingen in deze sfeer. Geïnteresseerden voor deze voorlich tingsmiddag kunnen zich t.m. vrijdag 22 maart telefonisch aanmelden bij de administratie van het beroepskeuzeburo aan Leunseweg 2a te Venray, tel. 04780-10032. In verband met de organisatiekosten wordt een bijdrage van 5,- gevraagd. De deelnemers ontvangen een informatiepakket tijdens de bijeenkomst. INFORMATICA VOORLICHTING Deze voorlichtingsbijeenkomst wordt op woensdag 20 maart herhaald. Tijd stip van 19.00 tot 21.00 uur. Er is nog plaats voor enkele deelnemers. Aan melding telefonisch 04780-10032. Kos ten 5,-. PORTEMONAIES Grote Markt 13 Venray GEEN RIJBEWIJS EN NIET VERZEKERD Donderdagmiddag reed een 19 jarige jongeman met een motor van een kennis van^f de Pr. Margrietstraat de Oude Oostrumseweg op en wilde daar keren. Hierbij stuurde hij verkeerd; kwam ten val en beschadigde een daar geparkeerd staande personenauto. De jongeman bleek niet in het bezit te zijn van een rijbewijs en bij controle bleek dat de motor niet verzekerd was. Na de spectaculaire opening van Hub Fashion Hairshop te Venray, met aansluitend een enquete rechtstreeks naar de cliënt, diverse avonden voor vrouwenverenigingen en de type-advies dagen zal Hub Fashion Hairshop op 26 maart a.s. in de schouwburg van Venray een kappersshow presenteren als geen andere. En het beloofd wat te worden. Hub Fashion zocht recht streeks contakten met het hele mode- gebeuren uit de regio Venray, omdat zij het belangrijk vinden om de mensen uit de regio duidelijk te laten zien, dat juist dat modegebeuren zich ook daar afspeelt. In samenwerking met bruids- boutique v.d. Wetering, Jos Arts baby artikelen en jeugdmode, Allemans Shop vrijetijdsmode en Santecraem bloem- sierkunst mag dit gebeuren kompleet genoemd worden. Hub Fashion, als dames- en heren kappers zullen in deze show uitdrukke lijk ingaan op het individuele aspect, op het gebied van de hedendaagse en toe komstmode in de haardracht. En hierbij zullen de kleintjes zeker niet vergeten worden. Alle revolutionaire verande ringen zijn op het podium te zien. Vooraf maakte Hub Fashion reeds foto-opnamen van de diverse kapsels, zodat deze na de show beschikbaar zijn in de salon om U de informatie te verschaffen bij het bepalen van uw eigen kapsel. Er zullen zo'n 40 50 modellen getoond worden, van groot tot klein en ook het Fill-in-Hair zal zeker niet ontbreken. Hub Fashion zal als bijzon dere attraktie een komplete familie op het podium brengen, van oud tot jong en deze zullen naar de laatste mode en behandeling ondergaan. De voorverkoop start in alle voor heen genoemde zaken. Voor de prijs van 7,50 inclusief een kop koffie hoeft u het beslist niet te laten. Ook nog omdat Hub Fashion U tijdens de pauze laat genieten van het optreden van jazz l ballet „Poer Twa" en buutreedner I Frans Clabbers als kapper, bekend van de Limburgse Buutkampioenschappen. Hub Fashion heet U dan ook van harte welkom, mede namens alle medewer kenden. Op woensdag 20 maart a.s. organi seert de Venrayse Vereniging van Zelfstandige Ondernemers in de Ven rayse schouwburg een informatiebijeen komst met ais thema „Het midden en kleinbedrijf in het perspectief van de jaren '80". Tijdens deze bijeenkomst zal de bekende econoom prof. dr. N.H. Douben, hoogleraar aan de t.H. te Eindhoven, een inleiding houden over dit thema. Vervolgens zullen de aanwezigen van gedachten kunnen wisselen met een forum, waarin deskundigen op sociaal- economisch terrein zitting hebben. De Venrayse ondernemersvereniging verwacht een grote belangstelling voor deze bijeenkomst, waarvoor zij naast haar eigen leden, ook een groot aantal gasten uit bedrijfsleven, politiek, onder wijs en standsorganisaties heeft uitge nodigd. TWEE „HIT" VOORSTELLINGEN IN DE SCHOUWBURG VERWACHT De nieuwe show van Rob de Nijs blijkt zowel in Nederland als in België geweldig aan te slaan. In Antwerpen in de Koningin Elisabethzaal (2500 plaat sen), zijn alle voorstellingen uitverkocht en er worden extra dagen aan toege voegd. Op woensdag 17 april komt Rob de Nijs naar Venray. Vooral moeders met hun dochters blijken bijzonder aange spoord te worden de voorstelling te bezoeken. Lekker nostalgie en toch nog van deze tijd. Iedere voorstelling blijkt een complete happening te zijn. Een feest voor iedere muziekliefhebber. De show van Paul van Vliet (woensdag 1 mei) blijkt eveneens een hit van formaat te zijn. Carré Amsterdam draaide op een 100% zaalbezetting en dat weken aan een stuk. Het publiek is bijzonder enthousiast over deze ge slaagde uitvoering die wij U van harte kunnen aanbevelen. ALICE IN WONDERLAND Alice in wonderland is een jeugd voorstelling gespeeld door het KA theater uit Amsterdam. Dit is een groep die ook voorstellingen voor volwassen en maken. Zo speelde zij in 1977-1978 Pinokkio en in 1981 Don Kiesjot. Het verhaal: op een dag, zittend aan de waterkant, ontmoet Alice een konijn, dat op zijn horloge kijkt en roept: „Oh wee, Oh wee, ik kom vast te laat". Alice, niet eens verbaasd, rent achter het konijn aan een hol in, waar ze heel diep naar beneden valt. Ze komt in een land terecht waar ze de meest wonder lijke avonturen beleeft. Kortom span nende, verdrietige en leuke avonturen. Je zult niet geloven dat één meisje dat allemaal mee kan maken. Toegangsprijs 5,-' ZONDAGOCHTENDCONCERT Zondag wordt het ochtendconcert verzorgd door Venray's Gemengde Zangvereniging „Ars Musica" o.l.v. Rob Berben, met medewerking van Hans Noyens, piano. Het concert begint om 11.30 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Ritorni omai nel nostro core, uit de opera Julio Cesare van Handel. Contique de Jean Racine van Fauré. Openingskoor uit Orpheus van v. Gluck. An die Sonne van Schubert. De Kadulletjes van M. Monnikendam Drie nederlandse volksliederen van A. Maessen (In de Hemel is ene dans, Ik zeg adieu. Pierlala). Zigeunerleven van Schumann. Vier Slowaakse volksliederen Het Nationaal Reumafonds is een actief fonds, dat in samenwerking met andere instellingen op het gebied van de gezondheidszorg wil komen tot betere voorzieningen voor gehandicapten in het algemeen. Het Nationaal Reuma fonds is in de eerste plaats echter actief wanneer het gaat om de reumabestrij ding en de reumapatiënt. Initiatieven van het Nationaal Reumafonds hebben er toe geleid, dat in samenwerking met andere organisaties in bepaalde mate gecoördineerde voorlichting wordt ge geven, onder andere via de (gratis) voorlichtingsfilms „Welke handicap heb jij?" en „Aangepast maar zelfstan dig". Ook via brochures, zoals de geza menlijke vakantiefolder. Daarin pre senteert een twintigtal instellingen va kantiemogelijkheden voor gehandicap ten en langdurig zieken. Het Nationaal Reumafonds werkt natuurlijk in de eerste plaats samen met reumapatiëntenverenigingen. (Mis schien is er wel zo'n vereniging in Uw woonplaats). Dat de belangen van de reumapatiënt voorop staan, blijkt wel uit de jaarlijkse begroting van het Nationaal Reuma fonds. Daarin worden grote bedragen genoemd voor wetenschappelijk onder zoek, individuele hulp, aangepaste vakantiemogelijkheden en andere vor men van recreatie, vöor de gehandicap te reumapatiënt. Al die activiteiten van het Nationaal Reumafonds zijn alleen maar mogelijk dank zij U. Omdat U ieder jaar wat in de bus doet, als de collectant(e) bij U langs komt, net als dit jaar. Ja toch? Mist U de collectant, dan is er nog onze bankrekening, 48.4115.626, op de Amrobank Venray. Wilt U meer weten over reuma, de reumabestrijding of het Nationaal Reumafonds, schrijf of bel naar le Sweelinckstraat 62, 2517 GG Den Haag, tel. 070-469696. Oh ja, bedankt voor Uw gift. Gouden dameshorloge, merk omega, bruine herenportemonnaie, 1 witte gymschoen maart 32, zes sleutels in een bruine etui, negen sleutels in een zwarte etui, een bruin-beige kinderwagen. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de ge meentepolitie Venray, Leunseweg 4, Venray, tel. 04780-84888. Deze week heeft onze oude foto betrekking op de jubilerende Buurt vereniging St. Jozef, die a.s. zaterdag haar 40 jarig bestaan viert. Elders in dit blad hebben we aan dat heuglijk feit een artikel gewijd. Deze foto werd genomen toen de jeugd van de buurtvereniging een uitstapje maakte naar Ouwehand Die renpark in Rhenen (1965). Programma van 15 t.m. 21 maart a.s. Vrijdag 15 maart. 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Zaterdag 16 maart. Tot 12.30 uur geen programma. 12.30-19.00 VC Rooy, volleybal comp. 19.00-21.30 Jumpers basketbal comp. 21.30-23.30 KNVB zaalv. comp. Zondag 17 maart. 10.00-14.00 Paterskoul zaalv. toern. 14.00-16.00 Batu Badaun zaalv. vr. 16.00-17.00 't Huukske zaalv. vr. 17.00-18.00 Old Calahan zaalv. vr. j8.00-19.00 De Klom zaalv. vr. 19.00-20.00 Vlemmings zaalv. vr. 20.00-21.00 Thetru zaalv. vr. 21.30-22.30 De Wetteling zaalv. vr. 22.30-23.30 v. Sinderen zaalv. vr. Maandag 18 maart. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 KNVB zaalv. vr. Dinsdag 19 maart. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 20 maart. 18.00-23.00 Badminton Donderdag 21 maart. 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. BITTERE TRANEN, ZURE REGEN! Als tiener kwam ik te wonen, bij de Rouwkuilen mijner dromen. Bijna iedere dag zag ik beetje voor beetje, jou veranderen, weetje. Ik probeerde jou te redden van al het gier wie ik ook inlichtte, het deed hun geen zier. Ik zag je bomen vanuit mijn raam, bij 't opstaan en slapen gaan. Ik heb zelfs gezwommen in de hondekoel, die is nu veranderd in een gierpoel. Niets van zure regen, mijn beste Staatsbosbeheer en Universiteit van Nijmegen. Ik heb dag in dag uit mijn Rouwkuilen zien gaan, Velen met mij weten wie dat op zijn naam heeft staan. Maar wie ben ik? Ik werd niet gehoord, een dorpsgemeenschap mag niet worden verstoord. Één grote familie die voor elkaar zwijgt, waar je niet één speldeprik tussen krijgt. Wanneer ik nu met mijn kinderen jouw paden betreedt, komen hun vragen en voel ik wrok en leed. Jou naam doet zich eer aan Rouwkuilen ik kan alleen nog maar bittere tranen huilen. Mevr. E.W.J.K.K. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan ,men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. Bovenste rij: van links naar rechts. v.d. Burcht Tonny Franssen Jos Bastiaans Frans Janssen Toon Houwen Fien Franssen Bep Bastiaans Han Claessens José Arts Wim Franssen Vorstenbosch Jan Rooyackers Bert Albers. 2e Rij van links naar rechts. Truus Stiphout Chris Beerkens Loes Ponjee May Beerkens Minnie Pelzer Mia van Dijck Kunsler Wilma Houwen Ben Geurts Jan Houwen Wies de Bruyn Dorothé van Daal Anne-Mie Cox Antoinette Kruysen Maria Houwen Sjaak van Dijck Tonny Reynders. 3e Rij van links naar rechts. Marian Cortenbach José Arts Anne-Mie Claessen Geert van Mil Truus Swin- kels JosTunnissen v.d. Burcht Hans Teunissen Herman Minten Stip hout Hariëtte Royakkers Wim Minten. 4e Rij van links naar rechts. Annie Minten Pieter Franssen Rianne Arts Elly Swinkels Gerry Swinkels José Vorstenbosch Tineke Houwen. Leiding: J. Franssen H. Minten mej. Hagelaar mej. v W. v. Mill W. Houwen. Goch T. Arts mej. Bonants ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: A. FRANCKEN Allegrostraat 43 tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60 tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN Past. Jeukenstr. 6 Horst-America. Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. MONNIKSKAP Paterslaan-Hoek Patersstraat tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN SR. Tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER Mgr. Nolenstraat 12 venray tel 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTUK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, J VAN WINDEN Tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Venray, tel. 04780-81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum Landweerl" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBF.MIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33. tel. 85251 Algemene Vereniging Paliëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127 STICHTING BLIJF VAN M N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3