uuxiivm Midgetgolf GEMEENTEPRAAT JOS VAN ES co TRIMCLUB Bekendmaking Wijziging bus diensten tijdens carnaval Vrije uren in sporthal de Wetteling in de maanden februa ri en maart Laat geen paspoort in de auto liggen Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Woningbouw vereniging Taxi standplaatsen Militaire oefening Sporthal gesloten Ophalen van huisvuil Zwembad gesloten Hinderwet Hinderwet Auto - Carrosserriedelen Red Stars 1 en 2 koploper De heren van de eerste twee teams doen het op dit moment uitstekend. Red Stars 1 won zaterdag de uitwedstrijd tegen De Meppers 1 met 9-1 en nestelde zich daarmee aan de kop van de rang lijst. Arjan heeft hopenlijk zijn vorm weer gevonden. Met 3 overwinningen is i hij in ieder geval op de goede weg. Ook John won drie partijen, terwijl Ronald met 2 winstpartijen genoegen moest nemen. Red Stars 2 is ook op de goede weg. J Zij wonnen thuis met 8-2 van Hercules 1; Arie (lx), Bert Thijssen (3x) en Bert Bogaard (3x) zorgden samen met het dubbel voor de punten. Overigens speelde het tweede afgelopen zondag de vooruitgeschoven uitwedstrijd tegen Tielse T.C. Ook deze wedstrijd werd ge wonen en wel met 9-1. De toppositie is dus verstevigd. Arie v. d. Giessen en Bert Bogaard bleven ongeslagen, terwijl Bert zich lx gewonnen moest geven. De heren van Red Stars 3 staan door het verlies van 4-6 tegen Linne nog vaster op de laatste plaats. Het zal erg moeilijk worden om daar weer weg te komen. Dames kansloos in Tilburg De dames hadden weinig in te bren gen tegen het team van Irene. Het werd een 9-1 nederlaag. Alleen Kitty kon tegenscoren. Overduidelijk is dat de dames van Irene te sterk zijn voor deze klasse. De komende wedstrijd tegen Steeds Hoger wordt nu erg belangrijk. Overige uitslagen: Heren: Red Stars 4-Helden 1 6-4 Armada 2-Red Stars 5 8-2 Blue Star 3-Red Stars 6 8-2 Meijel 1-Red Stars 7 4-6 Red Sars 9-Koningslust 4 9-1 Looping 3-Red Stars 10 5-5 Red Stars 1 l-'t Belke 5 10-0 Red Stars 13-'t Belke 4 1-9 DV0 5-Red Stars 14 9-1 Dames: Red Stars 2-FIop Shot 1 9-1 Jongens: Falco-Red Stars 1 8-2 Red Stars 2-Bergeyk 0-10 Red Stars 3-TTCN 3-7 TTC 2-Red Stars 4 6-4 Panningen 4-Red Stars 5 4-6 Red Stars 7-Veta 1 uitgesteld Noad 4-Red Stars 8 10-0 Seta 3-Red Stars 9 3-7 Red Stars 10-DVO 2 2-8 Meisjes: Red Stars 1-ATC 2-8 Red Stars 2-Blue Star 2 4-6 Red Stars 3-Armada 2 1 -9 Armada 4-Red Stars 4 4-6 H Belke 2-Red Stars 5 6-4 Helden 2-Red Stars 6 9-1 Junioren opgelet! Op vrijdagavond 15 februari wordt er voor jullie in de nieuwe hal een karna- valsavond georganiseerd. Kom dus alle maal. Je mag een vriend of vriendin meenemen. De avond begint om 19.00 iiur. Voor de senioren is er daarop aan sluitend ook een karnavalsavond. U bent allemaal van harte welkom. Maak van de gelegenheid gebruik en kom kij ken. Mededeling: Omdat de toplaag van de vloer moet worden aangebracht is er vanaf donder dag 15 februari tot na karnaval geen trainen. 1EDR1JFSKOMPETIT1E TAFELTENNIS De uitslagen van maandag 4 februari. Óp deze avond werden poule 1 de volgende wedstrijden gespeeld: TTV Oostrum-Rank Xerox 1 8-2 Gem. Venray 1-Ziekenhuis 7-3 SVCB 1-Red Stars rekr. 7-3 Red Stars rekr. 3 Gemeentepolitie 4-6 De stand na twee rondes is nu: gesp. - pnt. Gemeen te Venray 2 4 T.T. V. Oostrum 2 4 Red Stars rekr. 2 2 2 Gemeentepolitie 2 2 SVCB 1 2 2 Red Stars rekr. 1 2 0 Komende maandag wordt er in verband met karnaval niet gespeeld. ^.DEN ffNRkN Uitslagen van de Pubdartwedstrijden gehouden in de maand januari: Bar ,,OId Dutch" 1. Abdula-Ben-Brahim 2. Paul Bol 3. Henk Vermeulen Bar ,,De Peelhaas": 1. Peter Willems 2. Henk Vermeulen 3. Walter Blaaupot Café ,,Den Engel": Martien Hendriks 2. Abdula-Ben-Brahim 3. Ger Willemsen „Picardi Bar": 1. Huub v. Eyck 2. Doedel 3. Jac. Biestervelt I.v.m. carnaval wordt het pubdarten in „Den Engel" verzet van 16 naar zaterdag 23 februari. Junioren B ploeg le op Zuid-Nederlands Veldloopkampioen schap In de prognoses had men er niet direct rekening mee durven houden. Toch is de Venrayse Jongens B ploeg erin geslaagd beslag te leggen op de Zuid-Nederlandse titel in hun categorie. Een knap resultaat dat tot stand kwam door een evenwichtige uitslag. Zo wist Leon Dorsers de 6e plaats te behalen voor Danny Hoedemaekers (8e) en Paul Wijnhoven (9e). Door dit resultaat bleef men de ploeg van AV De Keien uit Uden met een punt voor. Jo Verlinden behaalde bij de Vetera nen 2 een 2e plaats achter Zenden (Achilles Top). De tijd van Jo Verlinden was 35.05 over 9000 m. N.K. Junioren te Maastricht De andere titelstrijd vond plaats op de indoor-piste van Maastricht. Patrick Janssen, de beloftvolle B junior, bleek toch nog te licht bevonden voor het echte grote werk. Patrick werd in de series 60 m via 7.92 uitgeschakeld. Trainen: De zaaltrainingen gaan i.v.m. carna val niet door. Baan: woensdag van 19.00 tot 20.30 uur op sportpark De Wieën voor de sen. en jun. AB. Bos: zaterdag om 10.00 uur vanaf de Oude Barrier voor de sen. en jun. ABC en 2ejaars D. Zondag om 10.00 uur vanaf de ten- nishal voor Pupillen en Jun. D (le jaars). Wedstrijdagenda: 16 febr. Karnavalscross te Valkens- waard. Heb je interesse, bel dan met Paul Coppus. 24 febr.: Indoor ABC jun. en senioren te Dortmund. 24 febr. Abdijcross te Kerkrade. 3 maart: Steegbergcross te Sevenum. 3maart: Nederlandse kampioenschap pen Veldlopen in Schaesberg. 10 maart: Klubcross AVT/Festina te Tegelen. 16 maart: Indoor te Volkel. Driekamp voor Pupillen en Jun. D. 31 maart: le Loop om het Leuken te Well. Afstanden t/m 7500 m. REKREATIEGROEP REGIO A.s. zatertdag gaan we weer trimmen aan de Schadijker Bossen. We beginnen om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats begin wandelroutes. U bent van harte welkom. Wanneer je zin hebt om in groepsverband wal aan je conditie te doen dan is dit de ideale gelegenheid daartoe. Je kunt geheel vrijblijvend een maand lang meelopen. Attentie: op zaterdag 23 febr. trim men we niet in Horst maar in Sevenum. De tijd van vertrek is 16.00 uur op het parcours van de cross. Komende zondag lopen we ook weer in Venray en wel om 9.00 uur. We ver trekken dan vanaf de parkeerplaats be graafplaats Boschhuizen. Inldhr. Rijshouwer 04780-86268; dhr. Crooymans 04780-82842; dhr. Coppus 04709-4840; dhr. Foppe 04767- 2215. Trimlopen: 3 maart Steegbergcross te Sevenum. Afstanden tot 6 km Dames sen.: M.S.V.-Manual Behoorlijk optimistisch en niet „meer" optimaal gemotiveerd, doordat de wedstrijd een half uur werd uitge steld, begonnen we aan onze een-na- laatste competitiewedstrijd. Gesterkt met Marly en Marian die allebei her steld waren van een blessure en weer optimaal konden meedraaien, leek niets ons kampioenschap nog in de weg te staan. Dit pakte echter heel anders uit! We kregen geen tijd om in ons ritme te komen en stonden al snel met 2-0 achter. Onze verdediging was zo lek als een zeef en M.S.V. maakte hier danig gebruik van. Na 20 minuten waren we eindelijk in staat een behoorlijke aanval op te bouwen en krabbelden we terug naar een ruststand van 5-1 In de tweede helft kreeg de wedstrijd een steeds grimmiger karakter. Er werd erg hard gespeeld, wat versterkt werd door het slechte en zwakke optreden van de scheidsrechter. MSV speelde hier goed op in en pakte ons „letterlijk" van alle kanten!!! Wat dat betreft zijn wij niet geraffineerd genoeg. Maar laat ik de schuld echter niet op de scheidsrech ter sch uiven want we hebben gewoon slecht gespeeld. In de tweede helft was er geen sprake meer van samenspel en probeerden we d.m.v. individuele akties er nog wat van te maken. Even leken we ons te herstellen en kwamen we met 5-6 voor. We konden deze voorsprong ech ter niet handhaven. Bij een achterstand van 8-7 grepen we, in de laatste minu ten, naar een wanhoopspoging, de man-op-man verdediging. Ook dit mocht niet baten en we gingen de boot in met 9-7. Het enige lichtpuntje in deze wedstrijd was onze keepster Leonie, die op uitstekende wijze Gerrie wist te ver vangen. Sondermeyer/SVL-Lyceum dames 0-3 De Lyceum-dames hebben zich prima hersteld van de nederlaag van vorige week. Met goed verdedigingswerk als basis kon Lyceum gevarieerd aanvallen. Sondermeyer uit St. Odiliënberg werd aldus ondere grote druk gezet. In de eerste twee sets kwam Sondermeyer niet in het spel voor en werd naar duidelijke setnederlagen gespeeld: 6-15 en 4-15. In de derde set verslapte Lyceum enigszins. De thuisclub kon daardoor in het begin goed bijblijven tot de stand 9-12. Toen beslisten de Venrayse dames de strijd: 9-15. A.s. zaterdag is er geen competitie. Vrijdag 15 februari: Carnavalsbal in VAT '71. Dinsdag 19 februari: Ook dit jaar vindt er weer de jaarlijkse kroegentocht plaats. Dit jaar vertrek ken we bij de Hento Bar om 15.11 uur. Programma 23 februari: Competitie: Peelpush 4-Heren 4 17.00 Beker: Bach SV-Dames 1 17.00 „VLAKWATER" De vierde en laatste indoorgolfavond, als dagwinnaar H. Lenssen en Jo Barents, met 37 slagen elk naar voren gebracht. Wederom een goede bezetting en zeer veel inzet, om alsnog een plaats te kunnen klimmen, iets dat niet iedereen lukte. Algeheel winnaar werd Hans Peeters met een gemiddelde van 1.5 slag per baan, 96 banen in totaal. De organisatie mag op een geslaagd geheel terugzien, wat niet in het minst te danken is aan de banenbouwers. Voor een volgende keer (in het naseizoen) staat een uitwisseling met MGC de Bosrand uit Arcen op het nog (steeds) op het programma voor de komende Bondscompetitie die eind maart van start gaat. De onderlinge competitie is definitief rond wat de indeling betreft, de datum kan eventueel nog twee weken ver vroegd worden. Ook de kaartcompetitie loopt ten einde, op dit moment zijn er 9 wedstrij den gespeeld en zal 26 februari de defi nitieve eindstand bekend gemaakt wor den. TENNISCLUB „LOONSE DUINEN" VERGADERDE Dat het organisatorisch bij tennisclub Loonse Duinen in Overloon, goed gaat, bleek wel tijdens de jaarvergadering, die vorige week werd gehouden. Er waren weinig problemen zodat de vergadering een vlot verloop had. Ook de opkomst van de leden was groter dan vorig jaar. Voorzitter Litjens was aftredend en herkiesbaar en werd met algemene stemmen herkozen. Als secretaresse trad af Mevr. v. d. Meent, en werd op gevolgd door Mevr. v. d. Boom-van Son. Ook binnen de technische commissie waren er veranderingen, daarvoor stel den zich beschikbaar Wil Goemans, Martien Venhuizen en Ruven Venneker. De heer J. v. Mil nam de hoofdredaktie van het. clubblad op zich. Doordat de kas sloot met een batig saldo is men voornemens op baan drie en vier ook verlichting aan te brengen, zodag nog meer leden gebruik kunnen maken van de banen, vooral als er competitie of tournooien worden gespeeld. Het pro gramma voor dit seizoen biedt aan ieder de gelegengeid om aktief deel te nemen. Het bestuur hoopt dan ook op een grote deelname van de leden. EN KUITKLUP Ozze groep bustöt onguvèr uut 25 kels en vrollie. Ien en gebied van miër dan 35 duuzend minse zün toch mier minse ien buweging motte zien zudde zegge. Vien- de ut gek oof durfde gej nie te kómme? Ge ziet nie wies, ge lèft mar iëne kiër en as dat ök nog gezoond en en bitje „Sportief" kan gebeure, is dat toch moj mitgenome oof nie sooms. Ut zien mar en paar uurkus „zwië-tu" miër nie. Pruuf zelluf is, hoe schon dat is um smergus te „zwi'-'tu". Ziet zelluf hoe gej dan béter tigge veul miër dinge kunt, lekkur oontspanne en mit veul miër zin. Belóve kunne wej ollie alius, mar ut beste is as gej zelluf mit koomt loëpe. As gej ment dat gej van alius man- kiërt, doe dür dan zellef wat an en „oontspan" oow. Ziet now is iëne kier goed wies en got trimme, ök mit dees daag. Weej doen dat 's winters um aacht uur smèrgus, sommers drie kwar- tierkes iër, sondags lope en speule um nege uur. Ue rest ziede ien de weekblaar oof bel anders mar efkus noar Piet Loomans, weliswaor iemport, mar den bcgriept oow wel. Belle is ut mekkelekst, 85384, schireve mudde ok wel mar dan ien ut hollands gèr, nor de Oeverturestraot 14. O joa, dat zeuj ik nog host vergète. NOTITIES EN MEDEDELINGEN AN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütle. Bureau Voorlichting De burgemeester van Venra> Maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat met ingang van 11 februari 1985, gedurende één maand, ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 202, voor een ieder ter inzage ligt het bestem mingsplan Vlakwater II, zoals dit door de gemeenteraad van 29 januari 1985 werd vastgesteld. Aangezien het bestemmingsplan door de gemeenteraad ongewijzigd is vast gesteld en niemand zich tijdig met be zwaren tot de gemeenteraad heeft ge wend, is het indienen van bezwaren bij gedeputeerde staten van Limburg gedu rende bovengenoemde termijn tegen het vastgestelde bestemmingsplan niet mo gelijk. Venray, 7 februari 1985. De burgemeester voornoemd H.J. Defesche In verband met divere carnavalsop tochten in Venray en enkele kerkdorpen zal de dienstregeling van de Zuid Ooster als volgt worden aangepast: In Venray Op zondag 17, maandag 18 en dinsdag 19 februari a.s. vervallen tussen 13.00 en 16.30 uur de volgende bushalten: Langstraat (bij Kennedystraat) Langeweg (bij Torro) Raadhuisstraat Bergweg Sl. Ursulastraat en Stationsweg (rest. Macedonië en J Markt. De bussen van en naar Veltum en het ziekenhuis rijden via Leunseweg - Zuid singel - Westsingel - Noordsingel - Oost singel - Oude Oostrumseweg. De bushalten in de woonwijk Veltum worden niet gewijzigd. In Oostrum Op zondag 17 en dinsdag 19 februari rijdt de bus tussen 13.30 en 16.00 uur niet door de kom, maar gaat vanaf Wanssum via de Wittevenneweg naar het N.S. Station. In Oirlo Op zondag 17 februari vervalt de rit van 13.45 uur. In Heide Op zondag 17 februari zal er tussen 14.00 en 16.00 uur hel kerkdorp Heide niet door de bus worden aangedaan. De busroute is dan Deurneseweg (Venray) Rouwkuilenweg - Ysselsteyn v.v. Buurtbus Op maandag 17 en dinsdag 18 februari zal de dienstregeling van de buurtbus naar Merselo-Vredepeel v.v. en Smakt- Holthees-Maashees v.v. niet worden uitgevoerd. Maandagen 16.00-17.00 uur Dinsdagen 23.00-24.00 uur Woensdagen 16.00-17.00 uur 23.00-24.00 uur Donderdagen 23.00-24.00 uur Vrijdagen 16.00-17.00 uur Zaterdag 23 februari 08.00-09.00 uur 16.00-19.00 uur Zaterdag 2 maart 08.00-09.00 uur Zaterdag 9 en 16 maart 08.00-12.30 uur Zaterdag 23 maart 08.00-09.00 uur Zaterdag 30 maart 08.00-12.30 uur Zondag 24 februari 08.00-09.00 uur 18.00-21.30 uur Zondag 3 maart 08.00-09.00 uur 22.30-24.00 uur Zondag 10 maart 08.00-09.00 uur 22.00-24.00 uur Zondag 17 maart 08.00-10.00 uur 19.00-20.30 uur 21.30-24.00 uur Zondag 24 maart 08.00-09.00 uur 22.00-24.00 uur Zondag 31 maart 21.00-24.00 uur. Wej zien altied vief minute vur dat wej beginne al dor, um oos te verzamele. Doede gillie dat dan ök mar, dat is mek- kulukker vur oos ommöl. Lop ze. Onze aktiviteiten. Zaterdagmorgen 16 februari duurloop van 6 of 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 8.00 uur vanaf Cooperbaan Beekweg. Zondagmorgen 17 februari loop-, trim- en speloefeningen. Vertrek om 9 uur va naf Cooperbaan Beekweg. Woensdagavond om 21.00 uur gym zaal Watermolenstraat voor loop-, trim- en speloefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aangegeven vertrek tijden. Ondanks de waarschuwingen op en nabij parkeerplaatsen om geen waardevolle spullen in de auto te laten liggen èn de goede raad de auto af te sluiten, beho ren diefstallen uit auto's tot de orde van de dag. Dikwijls beho ren autopapieren inclusief de co- pie van deel III tot de buit. Nog erger is, wanneer men op deze manier zijn paspoort kwijt raakt. Dit document mag zeker nooit in handen van kwaadwil lenden valllen. Is men het paspoort kwijt is het moeilijk een nieuw exemplaar te krijgen. Bo vendien moeten voor het verkrij gen van een nieuw reisdocument extra leges worden betaald (op dit moment 75,-) Een paspoort be hoort thuis veilig te zijn opgebor gen en zeker niet in het hand schoenenkastje van een al dan niet afgesloten auto. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 6 februari 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. het bouwen van een zeugenstal aan de Lollebeekweg 20 te Castenray, t.n.v. L.J. van Casteren; het bouwen van een kraamstal aan de Lollebeekweg 20 te Castenray, t.n.v. L.J. van Casteren; het bouwen van een opslagge bouw voor benzine, olie en smeermidde len aan de Timmermanssweg 89 te Ys selsteyn, t.n.v. Ministerie van Defensie, Directie Limburg, Postbus 986 te Roer mond; het bouwen van een bedrijfspand aan de Ysselsteynseweg 108 te Ys selsteyn, t.n.v. H.L. Baartmans, Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn; het bouwen van een loods aan het Grootdorp 2 te Merselo, t.n.v. L.F.M. Marcelis; het bouwen van een bergruimte aan de Hoenderstraat 10 te Venray, t.n.v. Gemeente Venray. Venray 14 februari 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het herbouwen van de woning aan de Deken Thielenstraat 11 te Venray, t.n.v. Woningbouwvereniging „Noord Limburg" Plataanstraat 15 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 15 februari 1985 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van hel raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 14 februari 1985. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Het kantoor van de woningbouwvere niging Noord Limburg is eveneens op carnavalsmaandag en dinsdag gesloten. Voor storingen kan men het nummer 8 15 4 1 draaien. Tijdens de carnavalsdagen zullen er weer taxi standplaatsen zijn op het Hen- seniusplein, Henseniusstraat, Poststraat en de Grote Markt. In de periode van 25 tot 28 februari wordt op gemeentelijk grondgebied weer een militaire oefening gehouden. 11 Painfbat GG houdt dan een veldoe- fening waaraan wordt deelgenomen door 250 militairen met 47 voertuigen. De sporthal „De Wetteling" is op maandag 16 en dinsdag 17 februari gesloten. Op carnavalsmaandag en -dinsdag zal er in de gemeente geen huisvuil worden opgehaald. Op carnavalsmaandag 18 en dinsdag 19 februari is het gemeentelijk zwembad de gehele dag gesloten. Op woensdag, donderdag en vrijdag zijn er extra uren om vrij te zwemmen nl van 9 tot 12 en van 13.00 tol 15.30 uur. Op woensdag 20 februari van 9 tot 12 uur is het z.g. „Vrouwenuur". De overige tijden zijn niet gewijzigd. In de carnavalsweek, op de dagen waarop het zwembad niet is gesloten, wordt er iedere middag spee- linstuif georganiseerd. Op zaterdag 16 februari is het zwembad vanaf 13.00 uur gesloten. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 6 februari 1985 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: J.M. Classens, Roffert 8 te Castenray, voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een glastuinde rij waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamelijkv ermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Roffert 8 te Castenray; M. Loonen, i_uge Steeg 4 te Leu nen, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij, gelegen aan de En ge Steeg 4 te Leunen; Galvanisch bedrijf Th. J. M. van Remmen BV Benedendorpsstraat 16 te Zeddam, voor het oprichten en in wer king hebben van een galvaniseerinrich- ting, gelegen aan de Energieweg (onge nummerd) te Venray. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 14 februari 1985 tot 14 maart 1985 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 7 maart 1985 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 14 februari 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking onlwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dal zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J.J.F. Hendrikx, Horsterweg 18 te Leunen, voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een var- kensmesterij, gelegen aan de Horster weg (ongenummerd) te Castenray; J. Deters, Puttenweg 93 te Ys selsteyn (Lb.) voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een var- kensmesterij, gelegen aan de Puttenweg (ongenummerd) te Ysselsteyn (Lb.); M.A. Derks, Puttenweg 134 te Ys selsteyn (Lb.) voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en legkippenhouderij, gelegen aan de Put tenweg 134 te Ysselsteyn (Lb.); M.H.C. Lensen, Hoopweg 36 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensfokkerij, gelegen aan de Hoopweg 36 te Venray; F. Janssen, Weverslo 2 te Merse lo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij en -fokkerij,'gelegen aan Weverslo 2 te Merselo; C.H.H. Steeghs, Zandhoek 2 te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een rundveehouderij, waar pro- paangas wordt gebruikt, gelegen aan de Zandhoek 2 te Oirlo; L. v.d. Mortel, Ericaweg 7 te Oir lo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van var kensmesterij en fokkerij, gelegen aan de Ericaweg 7 te Oirlo; Varkensmesterij Nijssen B.V., Veulenseweg 20 te Veulen, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een varkensmesterij, gelegen aan De Hoef 18 te Leunen; A. Vriens, Timmermansweg 66 te Ysselsteyn (L.b.) voor een vergunning ingevolgde de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden wijzigen van een var kensmesterij, -fokkerij en rundveehou derij, gelegen aan de Timmermansweg 66 te Ysselsteyn (Lb.). positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 28 februari 1985, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 lot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 14 februari 1985 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Loobeekweg 2 Holthees, tel. 04782-777 Bumpers, grillen koplampen Sikkens autolakken

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7