HTrW a AGENDA JOS VAN ES co Price Cleaning over voortdurende kwaliteitsverbetering Milieuvervuiling Tafeltenniscentrum Red Stars Auto - Carrosserriedelen L. Oudenhoven 40 jaar in dienst van de gemeente SCHOUWBURG NIEUWS SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN OUDE FOTO'S In november 1983 is Price Cleaning (schoonmaak, glazenwassen en klein onderhoud) van start gegaan met een bijeeenkomst van mensen, die vanuit klantenstandpunt ideeën hebben gele verd over de algehele opzet van het bedrijf. Gedurende het jaar dat Price Cleaning nu draait is daar nuttig gebruik van gemaakt. Vandaar dat vanuit de zorg voor een voortdurende kwaliteitsverbetering afgelopen zater dag een nieuwe bijeenkomst met een Kan ik daar wat aan doen? Natuurlijk kunt U daar wat aan doen. Dat het niet goed gaat met ons milieu weten we allemaal wel. Je kunt het iedere dag in de krant lezen, regelmatig worden gifbelten gevonden, bossen dreigen af te sterven door zure regen enz. Dat lijkt allemaal zo ver van ons af te staan. We staan er niet bij stil, dat ook wij in onze omgeving een grote bijdrage kunnen leveren aan een schone bodem, schone lucht en schoon water. Wat kunt U dan wel doen, en hoe kunt U dat doen?. Binnenkort start er in Venray een cursus „Milieu in het dagelijks leven" Dit wordt geen njoeilijke, weten schappelijke cursus, maar een handrei king voor mannen en vrouwen, die willen weten hoe ze in huis en in de omgeving bewuster bezig kunnen zijn met het milieu. Er wo rdt o.a. gepraat over water, energie, voeding en afval. Een informatieavond over deze cursus wordt gegeven op 6 februari a.s. in het wijkcentrum de „Kiosk" in het Brukske in Venray, om 20.00 uur. Voor meer informatie kunt U bellen 04780-86522 of 84545. aantal deskundigen uit verschillende vakgebieden is belegd. De bedoeling van de brainstorming was om de voortdurende kwaliteitsverbetering, v/elke Price Cleaning voor ogen staat, te toetsen aan de mening van anderen. Of daarbij de juiste koers wordt gevaren wordt en of /ér meer mogelijk is dan nu reeds gedaan wordt. We moeten het begrip Kwaliteit ruim opvatten in de betekenis dat het gaat om welke diensten op schoonmaakgebied d gebruiker verlangt, op welk moment en tegen welke prijs. Vanuit deze brede visie op kwaliteit zijn in deze - goed geleide -brainstorming vele aspekten aan de orde gekomen, die Price Cleaning bij de verdere uitbouw van het bedrijf ten dienste van de kliënt kan gebruiken. (advertentie) INBRAKEN IN TWEE CHINESE RESTAURANTS In de nacht van maandag op dinsdag werd er zowel in Veltum als aan het Kennedyplein in het Chinees restaurant ingebroken. Toegang werd verkregen door een ruit in de voordeur te vernie len. In het eerste restaurant werd een geldbedrag van 600,— meegenomen, in het twee restaurant werd in zover kon worden nagegaan, niets vermist. Omdat de toegang op dezelfde wijze werd ver kregen denkt de politie met dezelfde dader(s) te doen te hebben. INBRAAK IN MASJ Weer kreeg Masj aan de Hoender straat ongewenst bezoek. Toegang werd verkregen door vernieling van een ruit. Voor zover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. INGEZONDEN Het bestuur van de Hazekeutel is blij als iemand uit het publiek meedenkt om onze programma's zo optimaal moge lijk te laten verlopen. Wij zijn van mening, en dat zeggen wij niet geheel zonder trots, dat ons dat al aardig is gelukt. Maar toch! De jeugdzitting waarop Dhr. Moens doelt is afgestemd op; a) de jeugd van 0 tot 17 jaar. b) ouders van diezelfde jeugd. c) ouderen zonder kinderen die ons een warm hart toedragen. De jeugdzitting wordt gehouden in de foyer van een openbaar gebouw. Derhalve dienen wij de huisregels te respekteren. In goed overleg met de Schouwburgdirektie is bepaalt, dat de kleine kinderen de gelegenheid moeten hebben voor hun aangepaste prijzen limonade te kopen. Dit functioneerd prima. Echter niet alle jeugd drinkt limo nade. De oudere jeugd zal een goed glas bier ook weten te waarderen. Laten wij aannemen dat zij dit thuis of in Uw etablissement ook doen. Het is moeilijk te beoordelen hoe oud iemand is als hij/zij om een biertje vraagt. Al helemaal niet als hij/zij bijna 2 meter lang is. Natuurlijk zijn er uitzonderingen. De mensen achter de bar zullen in twijfelgevallen zeker hun maatregelen nemen. Wij zullen in het vervolg nog meer de nadruk leggen op dit punt. De schouwburg en wij zijn helemaal niet gebaat met problemen in die richting. De organisatoren van de jeugdzitting hadden voor het handhaven van de orde 15 a 20 personen van de Springplank bereid gevonden toezicht te houden, in de zaal, de toiletten, de garderobe en de trappen. Deze mensen brengen tevens lege glazen terug en manen de jeugd tot kalmte als dat nodig is. De entree wordt bewaakt door het echtpaar Spelbos. Toch mijnheer Moens moeten wij zeggen dat door ons enkele kinderen zijn buiten gezet die zich niet wensten te passen aan onze regels. Dit heeft met drankmisbruik niets te maken, maar met een bepaalde mentaliteit. Wij wensen orde en netheid in de zaal die uiteindelijk ook niet van ons is. Mensen die wel bij de jeugdzitting zijn geweest hebben hier niets van gemerkt. Nog sterker, die hebben zich met hun kinderen uitstekend vermaakt. Wij zijn blij hier de gelegenheid te hebben onze oprechte en welgemeende bedoelingen te presteren. Onze organi satie bestaat inmiddels uit ca. 125 personen die heel veel maanden, avonden lang werken aan Venrays jeugdcarnaval. Wij zullen Uw opmer kingen zeker ten harte nemen. Bedankt. Hangt er bij U al een affiche van Jeugd Boerebrulluft? Bij U komt zoveel jeugd. Kunt U er niet voor zorgen dat deze meer belangstelling krijgen voor de jeugdoptocht. Loobeekweg 2 Holthees, tel. 04782-777 p Nog zonder officieel vertoon heeft de meer dan 200 leden tellende Venrayse tafeltennisvereniging Red Stars het in ei gen beheer gebouwde tafeltenniscen trum in het Brukske in gebruik geno men. De officiële ingebruikstelling zal vermoedelijk medio april plaatsvinden. De eigenlijke hal meet 39 bij 21 meter en is 4 meter 20 hoog. Er kan met ge mak op twaalf tafels tegelijk worden gespeeld. Daarnaast zijn er gescheiden klee druimtes voor dames en heren alsmede douches en toiletten. Mede omdat de le den van de Invalidensportbond van de hal gebruik maken zijn er ook speciale voorzieningen aangebracht voor gehan dicapten. Verder heeft de hal nog een ruime kantine, welke, indien dat nodig is, door het uitnemen van de wanden, ge bruikt kan worden als tribune. Red Stars heeft in de landelijke bond een goede naam en speelt in, voor Ven rayse begrippen, hoge klassen. Nu is ge bleken dat de leden nog meer kunnen dan tafeltennissen: eigen initiatief ont plooien en samen de schouders zetten onder het karwei van een eigen clublo kaal. - De Venrayse tafeltennisvereniging .werd twintig jaar geleden opgericht en begon met 40 leden in de toenmalige zaal Wilhelmina. Daar bleef men slechts twee jaar, omdat het moeilijk was die ;zaal steeds vrij te hebben voor het spe len van competitie. Maar er kwam uitkomst. Er kon ge bruik worden gemaakt van de nieuwe gymzaal aan de Beukenlaan welke in de avond- en weekenduren toch vrij was. Maar de wens bleef steeds: een eigen ho me. De eerste tekeningen van dat eigen onderkomen dateren eigenlijk al van meer dan vijftien jaar geleden. Er werd geregend en gekeken, o.a. naar het oude ziekenhuis, het voormali ge lyceum, de TOP-garage, garage Bom aan de Oude Oostrumseweg en de Ursu- laschool aan de Maasheseweg. Maar al zou men een van die plannen hebben kunnen kopen, door de noodzakelijke verbouwingen werd het dan toch een onhaalbare zaak. Er kwam ruimte vrij in het voormali ge lyceum en daar zou men het vereni gingslokaal in onderbrengen. Maar het bleef een moeilijkheid, om de gasten na het spelen van de wedstrijden daar naar toe te brengen. Intussen was door zuinig beleid veel gespaard om het ideaal van een eigen centrum te realiseren. Dat bedrag be reikte al een hoogte van 70.000,-. Er werd in den lande rond gekeken, er wer den plannen uitgedokterd en prijzen op gevraagd. Uiteindelijk werd de knoop doorge hakt en gekozen voor systeembouw ten bedrage van 550.000,-. Er dienden zich vele eigen leden aan, die door mid del van zelfwerkzaamheid de kosten wil den drukken. Zo werd het graafwerk voor eigen rekening genomen. Er wer den tot zelfs in Arnhem toe bruikbare materialen bij een sloop gered en naar Venray overgebracht. Er werd in en rond het centrum het een en ander zelf gedaan, waardoor men uiteindelijk kwam op een bedrag van 405.000,- (de vloer niet meegerekend). Er werd in het kader van de werkgele genheid een plan ingediend om jeugdige bouwvakkers tijdelijk werk te verschaf fen en er kwam geld middels subsidie's los. De Provincie stelde een bedrag van 84.000,- in het kader van de werkgele genheid ter beschikking. De Nationale Sportfederatie (lotto- en totogelden) gaf 38.000,- en het Koningin Beatrixfonds 3.500,-. Er werden obligaties uitgege ven welke niet rentedragend zijn en daarvoor werd ingeschreven tot een be drag van 29.000,- terwijl door de Ven rayse bedrijven een bedrag van 30.000,- werd gesponsord. Verschuren Systeembouw uit Val- kenswaard werd de hoofdaannemer en Raedts Bouwbedrijf uit Oostrum werd de uitvoerder/onderaannemer terwijl nog enkele Venrayse firma's de andere voorzieningen verzorgden. De gemeente gaf de grond in erfpacht en medio april kon worden begonnen met een goede start, mede door de zelf werkzaamheid van de eigen leden, die daarvoor bij de officiële opening de dank in ontvangst mogen nemen. Ging de start goed, er kwamen toch moeilijkheden van de kant van de jeugd van het Brukske. Die moeilijkheden be horen nu tot het verleden want verschil lenden van hen, die toen protesteerden, zijn nu lid van Red Stars geworden. Ook zijn de buurtbewoners uitgenodigd tot een bezoek en onder het genot van een kopje koffie zijn veel problemen uitgepraat. De exploitatielasten voor Red Stars zijn berekend op 62.000,- per jaar. Een bedrag dat voor het bestuur geen bezwaren zal opleveren. Men denkt er dan ook niet aan om de contributie voor de jeugdleden, nu 7,50 per maand, te gaan verhogen. Daarvoor kunnen de le den tweemaal per week één uur trainen en een wedstrijd spelen. Die contributie is vrij laag, gezien de landelijk bekende contributieprijzen. Wat het bestuur van Red Stars het meest belangrijk vindt, is dat ze naast de wedstrijdhal ook een kantine heeft waarin de gasten ontvangen kunnen worden, én dat die kantine ook nog voor inkomsten kan zorgen, want de subsidie welke de gemeente jaarlijks geeft 1.500,-) is eigenlijk bij zo'n ex ploitatie te verwaarlozen. Bumpers, grillen koplampen Sikkens autolakken Op 22 januari jl. was het veertig jaar geleden, dat de heer L.A. Ou denhoven, hoofd van hoofdafde ling II, (Welzijnszaken) in dienst trad bij de gemeente Venray. Dit feit zal op vrijdag 8 februari a.s. worden gevierd in een buiten gewone vergadering van het colle ge van b. en w. die om 16.00 uur in de burgerzaal wordt gehouden. Aansluitend wordt een openba re receptie gehouden van 17.00 tot 18.00 uur in de burgerzaal van het raadhuis. UITSTEKENDE PROGRAMMA'S IN DE SCHOUWBURG Op dinsdag 5 februari brengen Pleuni Touw en Hugo Metsers de komedie „Te laat geboren". Een uitstekende toneel voorstelling die meer te bieden heeft dan de gulle lach. Vooral het gedeelte na de pauze is bijzonder pakkend. De pers spreekt haar waardering uit over deze voorstelling. Een dag later, woensdag 6 februari, komt het Nederlands Danstheater Juni or met een uitstekepd m-ogramma. Dit ballet is van hoge kwaliteit. Er zijn men sen die denken, dat junior iets te maken zou hebben met een voorstelling voor de jeugd. Niets is minder waar dan dat, want het zijn veelbelovende jonge ster ren die balletten dansen uit het normale repertoire van het Nederlands Dans theater. Gedanst worden Quartet van Nils Christie op muziek van Shostako vich, Folksongs van James Vincent op muziek van The Bothy Band en Lieder ohne Worte van Hans van Manen, op muziek van Mendelssohn. De echte ballet-liefhebbers mogen dit niet mis sen. Zo is het bijzonder te betreuren dat te veel balletliefiiebbers de schitterende uitvoering van Romeo en Julia door het Ballet de Lyon, ongezien voorbij lieten gaan. Deze voorstelling was het aller mooiste, wat de Venrayse Schouwburg in haar bestaan op balletgebied heeft ge bracht. De internationale top van de we reld was te zien in een sublieme voorstel ling en Venray liet helaas verstek gaan. Donderdag 7 februari komt Robert Paul met zijn nieuwe One-man-show. Deze voorstelling is uitverkocht, zoals de meeste voorstellingen in het populai re genre. Dat is natuurlijk prettig, maar het doet de directie van de schouwburg toch pijn, dat de werkelijke hoogtepunten zoals Romeo en Julia in balletvorm, maar ook de schitterende toneelinter pretatie van de Haagse Comedie te wei nig mensen trekken. Ook een veel besproken toneelvoorstelling als Nacht Moeder die overal in het land stampvol le zalen trekt vanwege het onderwerp zelfdoding, wist in Venray slechts 400 mensen te trekken. Ook het Limburgs Symphonie Orkest trekt in Venray te weinig belangstelling en ten onrechte. Het laatste LSO concert met Karin Lechner was een feest voor de muzie kliefhebber, terwijl de LSO-operette Der Bettelstudent ook meer belangstel ling had mogen boeken. Vol zitten dagen aan een stuk, Urba- nus, 'Toon, Freek en programma's waarom veel gelachen kan worden. Maar de werkelijk mooie zaken dreigen in het geding te komen. Met het idee „een avondje naar de schouwburg moet ontspanning zijn" wordt de schouw burg een verlengstuk van de televisie en de schouwburg beoogt juist kwaliteit te brengen. Dan moet daar wel publiek voor zijn en het is jammer dat men be zuinigt op het culturele programma, ter wijl het amusement rechtop blijft staan. Als culturele programma's vervelend of moeilijk zouden zijn, dan zou men het publiek groot gelijk kunnen geven, maar dat is juist niet het geval. De men sen die wel aanwezig waren, schromen niet voor hun enthousiasme en waarde ring kenbaar te maken. Het is alleen jammer, dat dat geen kettingeffect heeft, want topkwaliteit, zoals die in de afgelopen maanden werd aangeboden, verdient gewoon veel meer belangstel ling. GETUIGEN GEVRAAGD Vrijdagavond omstreeks zè& uur, re den op de Puttenweg te Ysselsteyn, een vrachtauto en drie personenauto's ach ter elkaar in de richting America, toen plotseling de eerste personenauto de vrachtauto ging inhalen. Uit tegenover gestelde richting naderde op dat mo ment een personenauto bestuurd door een 43-jarige dame uit Ommen. Om een aanrijding te voorkomen week die bestuurster uit naar de wegberm, ge raakte toen in een slip en kwam weer op de weg terecht, juist op het moment dat de tweede personenauto bestuurd door een 21-jarige inwoner van Sevenum, na derde. Een botsing was onvermijdelijk. De beide auto's werden zwaar bescha digd. De veroorzaker reed echter door zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. De politie verzoekt eventue le getuigen die iets naders kunnen vertel len over de inhalende auto, zich met haar in verbinding te willen stellen. van 1 t.m. 7 februari 1985 Vrijdag 1 febr.: 18.00-20.00 Maual 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Nrd. West P.S.-Raadhuisplein 2 Venrode-Baarlo Venrode 2-Wittenhorst Venrode 3-FC Hento 2 Zaterdag 2 febr.: 08.00-11.00 MHCV zaalhockey 11.00-12.30 Manual comp. 12.30-15.30 Korfbalcomp. 15.30-19.00 MHCV zaalhockey 19.00-21.30 Jumpers basketbalcomp. 21.30-23.30 KNVB zaalv. comp. Wijk Zuis-Venrode 4 Huukske 2-Klomp 3 Zondag 3 febr.: 09.00-14.00 Korfbalcomp. 14.00-18.00 Manual handbalcomp. 18.00-21.30 MHCV zaalhockeycomp 18.00 H2-EMHC 2 19.10 Jl-Maastricht 20.20 D-Bakel Maandag 4 febr.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-24.00 KNVB zaalv. comp. SVCB-Leeuwen SVCB 2-MVC2 Koetshuus-Siebers Fr. Dinsdag 5 febr.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 6 febr.: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 7 febr.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooytr. apenbare bibliotheek venray Keuze uit de nieuwe aanwinsten van de jeugdafdeling. Paull, John. Magneten en elektri citeit. Beknopte informatie en eenvou dige proeven met magneten en electrici- teit. Loo, N. van. Een spin in de bad kuip. Over spinnen die in Nederland voorkomen. Fischer-Nagel, H. Een vlinder ontpopt zich. Fotoboek over de ontwik keling van de vlinder. Sport op de buis. Van een groot aantal sporten worden de belangrijkste regels gegeven. BMX crossfietsen. Informatie over uitrusting, sprongen en technieken in de fietscrosssport. Hart, Marcella. Hoor je wat ik doe? Door middel van spelletjes en ver haaltjes worden allerlei begrippen aan peuters en kleuters duidelijk gemaakt. Spaan, Emile Met klussen extra zakgeld verdienen. Allerlei tips om met een baantje of het verrichten van klus sen extra zakgeld te verdienen. De Poes. Aan de hand van foto's en een korte tekst wordt uitgelegd hoe een poes zich gedraagt en hoe hij ver zorgd moet worden. Bouvier, reu, zwart bruine bastaard reu jonge bastaard hond, zwart goudkleurig dameshorloge 5 gebreide muts, geel/wit een paar gevoerde wan ten, licht bruin zwarte knipportemon- naie inh. sleutels en EHBO-A button beige sleuteletui tth. 3 sleutels en strip penkaarten cilindersleutel sleutel hanger, voorstellende een eekhoorn met één sleuteltje (verm, van tankdop) vijf sleutels aan een bruine leren hanger Datsun autosleutel, portiersleutel en huissleutel aan USA hanger twee sleu tels aan ring met broekhaak, flessenope- ner en een geel label 5 sleutel merk MCM nr. 2 reservewiel. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeentepo litie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. In 1944 werd de Grote Kerk bijna ge heel verwoest. Tijdens de wederopbouw werden daarom de diensten in de Pa terskerk gehouden. Het aantal misdie naars was toen (nog) groot, getuige bij gaande foto uit 1947, welke is genomen tegenover het oude ziekenhuis, thans trimbaan. De misdienaars tenmidden van hun leider: 1. Jan Kruysen; 2. Joos Verbeek; 3. Leo Linders; 4. Theo Kronenberg; 5. Henk Linders; 6. Rinus van de Heuvel; 7. Joos van Haren; 8. Wim Linders; 9. Dries Douma; 10. Pater Artemius; 11. Andrè van Gogh; 12. Jan Lucassen; 13. Tonny van Meyel; 14. Henny Geurts; 15. Koos van Haren; 16. Bert van Ha ren; 17Jeuken; 18. Wim Manders; 19. Jacq. Laurensse; 20. Harry Arts; 21. Joos Laurensse; 22. Jan Pijpers; 23. Martien Kruysen; 24. Broer Jeurissen; 25. Henny Fleurkens. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T.LANKVELD Langstraat 76, telefoon 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein, telefoon 81393 DOKTER VAN DONGEN Past. Jeukenstr. 6, America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan, hoek Patersstr. tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN Tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSEN PRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREMER Mgr. Nolensstr. 1 Venray, tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIEREN ARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, M. VAN WINDEN Tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIMMERMANS Broekhuizen, tel. 04763-1466 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 85211 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluj.end op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERW IJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingslijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale- nutsbedrijven PLEM. LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 84145 bgg 10211 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBÉMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127 STICHTING BLIJF VAN M N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3