SO JAAR PRIESTER AGENDA le Grote vlooienmarkt te Venlo-Blerick in het Gemeenschapshuis De Staay KINDERBOERDERIJ VENRAY Gemeentehuis Meerlo-Wanssum officieel in gebruik meesterschilders Gemeente heeft bezwaren tegen toedlingsplan ruilverkaveling INGEZONDEN SPORTHAL DE WETTELING hilhorstM OUDE FOTO'S Zondag 20 januari van 10.00 tot 18.00 uur 1001 Artikelen voor elke beurs. Deelname allen voor particulieren. Inlichtingen: 045 - 310025 Een bezoek de moeite waard voor iedereen! Woensdag 23 januari om 20.00 uur is in MASJ (Hoenderstraat) iedereen welkom die meent ideeën en suggesties te kunnen leveren voor een kinderboerderij. Het zal die avond voornamelijk gaan over organisatie, beheer, doelstellingen, financiële midde len, huisvesting en bouw, veestapel, voedselbronnen, arbeidskrachten en akties. Elk die hierover mee wil denken is dan van harte welkom! De handtekeningenaktie die 22 december jl. werd gehouden heeft in totaal al zo'n 500 handtekeningen opgeleverd van mensen die een kinderboerderij in Venray een warm hart toedragen. Het is de bedoeling dat we vaker in de Grotestraat handteke ningen gaan verzamelen en akties voeren. leder die de lijst met handtekeningen wil aanvullen met zijn of haar handtekening kan dit doen in boekhandel van den Munckhof in de Grotestraat of bij Dingus (Hoen derstraat) Volgende week zondag gaan in Merselo de vlaggen in top, want dan is het 50 jaar geleden dal hun parochie herder, pastoor W. J. Jans S.V.D., tot priester werd gewijd. ,,Als het dan maar wat beter weer is", verzucht de aan staandejubilaris, die zich herinnert dat het ook op de dan van zijn wijding bitter koud was. Pastoor Jans, met de initialen S.V.D. achter zijn naam, onthult ons even dat deze afkorting „Socireit van het Godde lijk Woord" betekent. Een priesterorde met o.a. klossters in Steyl en Deurne. Een vrij strenge orde, aldus de pastdor. Veertig jaar lang mochten we er niet roken; toen moesten we het zelf maar weten Pastoor Jans werd bijna 76 jaar ge leden geboren in het Brabantse Zeeland. Toen nog een plaatsje van zo'n 3000 zielen. Nu zijn dat er 5000, maar nog even gezellig en saamhorig als 50 jaar geleden, toen hij er zijn eerste H. Mis mocht opdragen. In datzelfde jaar droegen in die kleine gemeenschap nog 2 andere priesters hun eerste H. Mis op. Zijn generatie is kennelijk uit het goede hout gesneden, want van 17 Gouveneur Kremers had er geen pro blemen mee, de verre reis van Maastricht naar Meerlo-Wanssum te maken, ondanks de slechte wegen. Hij benadrukte dat Limburg niet ophoud bij het midden van de provincie. Dat be wijst, ook wel het feit dat hij in 1984 tweemaal deze gemeente bezocht en bin nenkort kan de gemeenteraad van Meerlo-Wanssum hem weer op bezoek verwachten, als er op 17 april gepraat gaat worden over de opvolger van bur gemeester drs. Dittrich. Of dat een bur gervader óf -moeder zal worden zal de toekomst moeten uitwijzen. Gouverneur Kremers meende dat hel nieuwe gemeentehuis de bekroning is van 15 jaar burgemeester Dittrich. Volgens deze laatste rus te er op deze bouw alle zegen. Ook al was er ruim schoots gediscussieerd, als zou het ge meentehuis te groot zijn en le duur. Het wordt pas een kostbare geschiedenis, wanneer regelmatig uitbreidingen nodig zouden zijn. Dit gemeentehuis is groot genoeg voor de toekomst èn sober, ook al valt dat laatste niet meteen op. De nieuwbouw zal in geen geval ver hoging van welke belasting dan ook van de bewoners vragen. De raad heeft im mers in het verleden steeds gezorgd voor een zuinig beleid. Baron De Weichs De Wenne, als woordvoerder van de gemeenteraad, vond dat in dit gemeentehuis iedereen zich thuis kan voelen. „Hel is een echt gemeenschapshuis", zo verzekerde hij. „Na alle discussie's vooraf, mag het uit eindelijke resultaat er zijn". De baron bracht speciaal dank aan burgemeester Dittrich, die de bouw van het nieuwe ge meentehuis eigenlijk voor zijn opvolger had gereserveerd, maar zich tijdens de bouw als een degelijke opzichter had ontpopt. Het gemeentehuis is een ontwerp van de Samenwerkende Venrayse Architec ten en gebouwd door het Venrayse aan nemersbedrijf Nelissen/van Egteren, als een leerlingbouwplaats, ledereen was er van overtuigd dat die leerlingen een visi- neomislen die in 1935 in leteringen priester werden gewijd, zijn er nu nog 12 over. Als jonge priester kwam Pastoor Jans in België terecht. In Heide-Kalmhout (tussen Roozendaal en Antwerpen) waar hij zich vanuit het klooster met de Kajotters mocht bemoeien, zonder evenwel de funktie van kapelaan opge speld te krijgen. Elf jaar heeft hij dat gedaan ook tijdens de oorlogsjaren. In 1946 mocht hij gaan missioneren in Amerika. Zevenentwintig jar lang was hij er werkzaam onder de negers en meermalen als bouwpastoor. En dat niet alleen in naam, maar ook metter daad: met stenen en specie, met hamer en zaag. In 1973 keerde hij terilg naar Neder land. Op dat moment was het tekort aan priesters hier al merkbaar. Dank baar maakten de bisschoppen dan ook gebruik van de diensten van de terug kerende missionarissen, die over hel al gemeen een benoeming als kapelaan of pastoor niet uit de weg gingen. En zo werd pater W. Jans kapelaan te Uden, waar men hem zeven jaar later aanzocht als pastoor voor de parochie Merselo. tekaartje van vakmanschap hadden ach tergelaten, waar het onderwijs èn de Stichting Vakopleiding terecht trots op kunnen zijn. Tijdens de opening werd namens de' raad een schilderij aangeboden. Ook de Samenwerkende Venrayse Architecten en Nelissen/van Egteren deden dit. Naar goed gebruik werd de nieuw bouw ingezegend door de vijf pastores van de Meerlo-Wanssumse dorpen. Voor de prachtige omlijsting van de officiële ingebruikstelling fungeerden de fanfare De Eendracht uit Meerlo, het Jachthoomkorps uit Swolgen en de Ko ninklijke St. Willibrordusgilde uit Geijsteren. De bewoners van deze gemeente heb ben reeds eerder middels open dagen kennis kunnen nemen met hun nieuw gemeentehuis. Uit de vele positieve reac ties die het gemeentebestuur daarna ont ving, bleek duidelijk dal men best tevre den was. De kritiek welke eerder was geuit, was nu omgeslagen in positieve reacties. Als dank voor het verrichten van de officiële opening van het gemeentehuis bood burgemeester Dittrich Gouverneur Kremers een echte MAASKEI aan, wel ke bedoeld is voor het nieuwe Provincie huis in Maastricht. Nu deed zich het zeldzame geval voor, dat zijn voorganger, Pastoor Jesse, toen met 67 jaar met pensioen ging en Pastoor Jans al 71 jaar werd. Het kerkbestuur keek daar toch wel wat huiverih tegenaan, maar besloot ten slotte toch maar met pastoor Jans in zee te gaan. En ongetwijfeld is dat beide partijen best bevallen. Pastoor Jans in ieder geval wel. Die neemt zijn pasto raat een heel mooie tijd, waar hij zeker gaan spijt van heeft. Toch vindt pastoor Jans dat het stil aan tijd wordt dat ook hij er een punt achter gaat zetten, Maar zeker voordat hij weet dat er een opvolger voor hem benoemd is. „En als het zo ver is, dan verdwijn ik met de stille trom", zo voorspelt hij: „een afscheidsfeest wil ik helemaal niet hebben". De vooruitzichten voor een opvolger noemt pastoor Jans in het bisdom Roer mond nog zo slecht niet. In Brabant is de situatie veel slechter. Parochies met minder dan 2000 zielen krijgen er geen eigen pastoor aangewezen. Daar komt de lekenkerk meer en meer nader Toen Pastoor Jans in 1980 in Merselo arriveerde vond hij er ontzet tend veel paperassen die met een deftig woord „archief" genoemd kon worden, maar waarin elke orde ontbrak. Hij vond het een prettige taak daarin te grasduinen en te sorteren. Met plezier noemt hij de rekeningen van 1616 lot nu toe; het 400 pagina's tellende dagboek van pastoor Schaaks, die o.a. de ballon landing in 't Rossendaal uitvoerig be schreef; en niet te vergeten een prachtige oude bijbel uit 1648. Veel van zijn kerkelijke „schatten" heeft hij voor zijn parochianen tentoongesteld op de Aid Merselse-dag tijdens de muziekfeesten; maar toch, méér dan sorteren is het echter niet geworden. Daartoe ontbrak hem de tijd en de erva ring. Desondanks boeit de nu nog duistere geschiedenis hem erg. In 1760 was er al een school; maar hoe en waarom het dorp ooit gesticht werd, weet geen mens. Dat op te sporen is een taak voor jongere krachten. De Merselose Muziekfeesten vindt hij een uniek gebeuren. Zeker niet in het minst door de kolossale koorzang op tweede pinksterdag, wanneer honder den zangers de euchraistieviering op luisteren. Na zijn kerkelijke schatten ex poseerde hij er met Gregoriaanse muziek en dit jaar komt er een tentoon stelling over Ethiopië, met name over de godsdienst in dat land. Zijn kloosterorde had al een projekt in het zuiden van Ethiopië onderhan den, voordat er sprake was van hon gersnood. Hun missiekalender met re- produkties van Ethiopische liturgische schilderkunst is er wel een bewijs van en maakt de tentoonstelling des te interes santer. „Het is ook de enige dag in het jaar dat ik mijn priestertoog nog aan trek en daarmee door het dorp wandel". Zijn verbondenheid met het missione- ringswerk was voor hem dan ook aan leiding af te zien van persoonlijke ge schenken. Bijdragen voor demissie zijn echter van harte welkom. En dat heeft de Merselose bevolking ter harte geno men. Huis-aan-huis werden enveloppen bezorgd (en gevuld weer opgehaald) om voor dit goede doel beschikbaar te worden gesteld. Tijdens de receptie zondag na de mis van 10.30 uur in zaal 't Anker zal Pastoor Jans deze feestgave in ont vangst mogen nemen. Een receptie die extra lang duurt omdat zijn familie, vrienden en bekenden van heinde en verre naar Merselo willen komen om de gouden jubilaris te feliciteren en nog menig jaartje toe te wensen. Uit het toedelingsplan vanavel(s). Deze weggetjes zijn niet openbaar, doch in de meeste gevalen rust daarop een erfdienstbaarheid van de weg; de te geringe toedeling van grond bij de manege (ruiterterrein) en; de vorm en ontsluiting van een vrij grote kavel ten westen van Smakt in de nabijheid van de toekomstige Rijks weg 73. RUITERRERREIN In 1974 heeft de gemeente ca. 4.18.75 ha grond, gelegen tegenover de manege aan de Hoopweg, aangekocht t.b.v. het creëren van een ruiterterrein voor het houden van wedstrijden en concoursen. Die lokatie is destijds bewust gekozen met het oog op de exploitatie ervan van uit de manege. Bij de ruilverkaveling is er meermalen op aangedrongen om de gemeentegron den, gescheiden door een tussenliggend perceel, toegedeeld te krijgen in een ver grote en aaneengesloten kavel. Volgens het toedelingsplan krijgt de gemeente slechts 2.57.18 ha toegedeeld terwijl het ruiterterrein een oppervlakte dient te hebben van minimaal 8 a 10 ha. Nu vaststaat het elders creëren van een ruiter-Zevenemententerrein uilgeslo ten is, wil de gemeente alsnog toedeling van een aantal kavels tot een totale op pervlakte van ca. 10 ha. OV ERIGE GRONDEN De bezwaren tegen toedeling van en kele andere kavels aan de gemeente heb ben in hoofdzaak betrekking op on gunstige ligging. In sommige gevallen kan zelfs worden aangetoond dat toe voeging aan naastgelegen kavels wense lijker zou zijn. Het voorstel om tegen het loede- lingsplan bezwaren te maken zal in de raadsvergadering van dinsdag 29 janua ri worden behandeld. GEHOORD IN VENRAY: Jongetje: „Pap, waarom hebben ze in Oostrum zo'n prachtige ijsbaan en in Venray niet?" Vader: „Dat ligt aan de ijsmakers". Jongetje: „Pap, wat zijn ijsmakers?" Vader: „In Oostrum zijn dat eendrachtig samenwerkende, gewone mensen, die dat werk vrijwillig doen en in Venray zijn dat dure ambtenaren van de afdeling Sportzaken, die daar jaren voor hebben gestudeerd". Geachte redaktie, Dagelijks moet ik vele malen de Ju- lianasingel oversteken, tussen biblio theek en tandarts Jansen. Dat is sinds de winter toesloeg geen pretje meer. Elke dag help ik dan ook ouden van dagen oversteken en zelfs kinderen moet ik wel eens een handje helpen, want men durft deze drukke singel niet zo maar te passeren. De oversteekplaats is met dit winterse weer amper schoon en de hopen sneeuw liggen er ook tegen de trottoirs. En dat is eigenlijk niet eens het ergste, maar als men er staat te wachten om over te ste ken, dan kan dat wachten lang duren, want de goeden niet te na gesproken de automobilisten karren maar door. Men moet al heel brutaal de weg op gaan om ze te doen stoppen. En dat is natuurlijk met het natte wegdek weer levensgevaarlijk. Het moet toch niet nodig zijn, dat de politie daar op overtreders gaat staan te letten. Veel eer moet de automobilist rekening houden met het overige verkeer en met name met de voetgan gers. De oversteek is er druk genoeg voor. Maar misschien moeten er eerst slachtoffers vallen. Weet U wat voor 'n gevoel dat is, iemand te hebben aange reden? Met dank voor de plaatsruimte. L.van L. openbare bibliotheek v/enray afd. voor volwassenen Julianasingel 33, afd.voor de jeugd Schoolstraat 32 VENRAY Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: Ambler, Eric. Spionageroman waarin een onschuldige vakantieganger wordt gebruikt als lokaas voor het van gen van een gevaarlijke spion. Bates, H. E. Liefde sterker dan terreur. Tijdens het laatste oorlogsjaar -.indt de bemanning van het verongeluk te Engelse bommenwerper onderdak in een molen op het Franse platteland. Omnibus superspanning en avon tuur. Drie spannende avonturenromans van de bekende auteurs Alistair Mc Lean, Hammond Innes en Desmond Bagley. Thompson, Steven. Race tegen het noodlot. Een Amerikaans geheim agent krijgt de opdracht een cylinder met ge heime informatie aan de Russen door te geven. Toppen van Latijns-Amerika. Verhalen van negen Latijnsamerikaanse schrijvers o.a. Gabriel Garcia Mérquez en Julio Cort&zar. Vance, Jack. Lyonesse. Mytisch avonturenverhaal over de machtsstrijd tussen koningen, veroveraars, magiërs en fantastische schepsels. Eerste boek van de cyclus Lyonesse. Verrette, Joyce. De Fontein van de hartstocht. In het leven van een balle rina die in 1864 uit St. Petersburg ontvoerd wordt, spelen twee mannen een belangrijke rol. Vidal, Gore. Julianus de afvallige. Over de Romeinse keizer, die het chris tendom de rug toekeerde en een ver geefse poging deed het antieke heiden dom nieuw leven in te blazen. Vlaamse verhalen na 1965. Bloem lezing van Vlaamse verhalen samenge steld door Paul de Wispelaere. Walraven. Liever geen politie. Tijdens zijn onderzoek naar een ver dwenen dienstmeisje, stuit privé-detek- tive Charlie Allard op een heel andere zaak. Vrijdag 18 januari: 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Noord West P.S.-MVC'19 Veronica-Venrode Koetshuus-GFC '33 3 SVCB2-SVCB3 Zaterdag 19 januari: 08.00-11.00 MHCV zaalhockey comp J Bi-Weert BI 11.00-12.30 Manual comp. 1230-1730 Korfbalcomp 18.00-19.00 Wilms zaalv. vr. 19.00-21.30 Jumpers Basketbalcomp. 21.30-23.30 KNVB zaalv. comp. Dames Klomp-SVCB Klomp 3-Wijk Zuid Zondag 20 januari: 08.00-10.00 MHCV zaalhockey 10.00-13.00 Badminton comp. V 1-Wik 1 V 2-Trim 5 V 3-Roat 1 V 4-Pupke 2 13.00-17.00 Manual handbalcomp. 17.00-20.30 Korfbalcomp. 20.30-23.00 MHCV zaalhockeycomp Venray J Al-Tegelen Al D Venray-Horst 23.00-24.00 Surinaamse ver. Maandag 21 januari: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Hento-IVO Hento 2-Huukske Siebers Fr.-Klomp Dinsdag 22 januari: 18.00-21.00VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 23 januari: 18.00-23.00 Badminton. Donderdag 24 jan.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. Makelaars- en Taxatatiekantoor Zet Uw huis bij ons in de verkoopBij geen resultaat geen kosten Stationsweg 7b. Venray, tel 04780 8S9S8 82308 In 1936 werd deze Merselose school foto genomen. Meester Eyssen bestuur de er de zesde klas. Dit is dan (voor lopig?) de laatste oude foto van het Merselose schoolgebeuren welke ons ter beschikking staat. Op de foto zien we: op de bovenste rij, van links naar rechts: Beth Verlin den, Riek Proosten, Nel Verlinden, Mia Gielen, Nelly Litjens, Hanna Thijssen. Tweede rij: Jo Muyzers, Jan Pubben, Ser Michels, Jo Verstegen, Teng van Meyel. Derde rij: Teng Arts, Thei Janssen, Ben van Meyel, Toon Poels, Frans Creemers. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: A. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Tel. 88800 DOKTER KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur 7IFKFN- FN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER Tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREMER Mgr. Nolensstr. 12 Venray, tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, J. VAN WINDEN Tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag - tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In hei weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met v rijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13,30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 lot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9,00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bee 10211 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v d. maand van 17.00 lot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a. Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Paticntenbelangenbchartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127 STICHTING BLIJF VAN M N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3