VENRAYSE MONUMENTJES KERKELIJKE DIENSTEN PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN PEEL EN MAAS GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis nt. Antoinette Maassen en fam. iverl. fam. Wijnhoven-Geurts Hen- Irik v. d. Heuvel Jan Smits (van de juurt). Zondag: Derde zondag van de Ad- lent. 8.00 leesmis, int. overl. parochia- |en; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Itnna Smits-Lijssen (buurtver. St. Jo- jeO bijzondere intentie (V. R.) Leopold Sala (namens het Kerkbestuur) [1.00 nederlandse hoogmis, int. jrd. »iet Tacken fam. Stapels ouders ^rts-Sikes Harrie Swaghoven. Maandag: 9.00 oude stichtingen fckere intentie J. W. Sjang Janssen en pon Pierre ouders Thuijls-Muijsers ai overl. kinderen; 19.00 Bernard Hen- Iriks en Johanna Dommeck overl. luders Seijkens-Janssen en Antoon jeijkens overl. ouders van Vegchel- Huysers. Dinsdag: 9.00 Wilhelm van Meijel, phtgenote en kinderen Mina Kersten fan Bracht; 19.00 Boeteviering ter voor leiding op het kerstfeest. Woensdag: 9.00 Hendrik Keijsers finus Franssen-Beclet Miets Raedts 19.00 Martinus Direks Grad Gou- Bans. Donderdag: 9.00 Geertruida Braam- Thijssen ouders Ponjée-Huijbers; |9.00 Boeteviering ter voorbereiding op iet kerstfeest. Vrijdag: 9.00 Jen Henckens overl. [am. v. d. Berg 19.00 Mien Wismans- Laumen Yheodora Flinsenberg-v. d. Boogaard. Zaterdag: 9.00 ouders Neeteson-Cus- iers ouders Custers-Oudenhoven en Dverl. kinderen; 19.00 Mien de Bruyn- Iris Drien Arts-Dommeck (buurtver. St. JozeO Anna Smits-Lijssen (buurt- ler. St. JozeO Coby Jacobs-Reijnders tn fam. Mededelingen: Dinsdag- en donderdagavond is )m 19.00 uur een boeteviering ter voor- iereiding op het kerstfeest. Wanneer er zieken of bejaarden lijn die met kerstmis de heilige pmmunie aan huis wensen te ontvan- jen, en die niet op de maandelijkse lijst Itaatn. kunnen zij dat laten weten bij len van de parochiepriesters, ikolieten: Zaterdag: 19.00 Tom Kengen, lezer: 5. de Groot. Zondag: 8.00 Leon Stoffels, lezer: J. dekking; 9.30 Fieke Schwachöfer en 'etra Berkers; 11.00 Veronique Jakobs B José Aerts, lezer: T. Verbeek. Misdienaars: Maandag: 19.00 Fieke Schwachöfer r Petra Berkers. Woensdag en vrijdag: 19.00 Joris fruyen en Anouk Pijpers. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.00 Eucharistieviering Bet volkszang, voorbereid door de werkgroep liturgie, int. Pierre Janssen (Kerkdijklaan 1/2). Voorganger p. P. Hendriks, schriftuitleg: G. v. Loenen, misdienaars: Bas Dirkx en Hans Hebben. Bestemming kollekte: Solida- ridad Laijns-Amerika. Zondag: 3e zondag van de Advent. 9.30 Eucharistieviering met koor-en volkszang, (nederlandse liturgiscge ge zangen), voorbereid door de werkgroep liturgie, int. uit dankbaarheid. Voor ganger: p. P. Hendriks, schriftuitleg: G. v. Loenen, misdienaars: L. Nollé en J. Boonman. Bestemming kollekte: So- lidaridad voor Latijns-Amerika. Door de week 18.30 maandag en woensdag eucharistieviering, dinsdag en donderdag woord- en communiedienst. Attentie: om te weten hoevel plaatsen we in de kapel moeten maken voor de nachtmis 24 dec. 21.30 uur wordt U ge vraagd een kaart mee te nemenvoor of na de diensten in het weekend. PAROCHIE PATERSKERK Derde zondag van de Advent. Zaterdag: 18.30 Gezinsviering met als thema: Licht als het donker is. Zondag: H. Missen 9.00; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Donderdag 20 dec.: 19.00 Avondmis, Boeteviering als voorbereiding voor Kerstmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis opgeluisterd voor het Barakensemble van de Orkest vereniging Venray. Mededelingen: 1Als voorbereiding op Kerstmis zijn er twee boetevieringen. Donderdag 20 dec. om 19.00 en zondagavond 23 dec. om 18.00 uur. Gelegenheid om te biechten is er zaterdag 15 dec. en 22 dec. om 17.00 uur, zolang er biechtelingen zijn. 2. Het einde van het jaar is in zicht. Allen hartelijk bedankt voor het vol doen van Uw Kerkbijdrage. Was U het vergeten? Doet U het dan nog in de laatste weken. Postgiro 420.40.20. Bank: 2318.08.526 t.n.v. kerkbestuur O.L.V. van Zeven Smarten. 3. De Stichting Hulpaktie Kerk in Nood dankt alle gevers namens de arm- sten en noodlijdenden in Brazilië. De aktie was een sukses. De opbrengst aan kleding via onze parochie bedroeg 750 kg- Misintenties: Zaterdag: 18.30 Jan Euwals. Zondag: 9.00 Sibilla Fleurkens-Op Het Broek en zoon; 10.15 Konrad Thijssen; 11.45 Petronella Linders-Lau- kens voor de parochie; 18.00 overl. ouders Janssen-Krijns en kinderen. Maandag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Giel Trois- fontaine en overl. zoon jgt. Wim Derix overl. fam. Vermeulen-Dijk- mans en Boeren-van Wees. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Barn- hoorn-v. Houdt; 19.00 Wim van denb Munckhof en overl. familie tot inten tie leden K.V.V. Waarom is Clinique zo anders? leder produkt dat het revolutionaire Amerikaanse cosmeticahuis Clinique maakt is op één punt verschillend. Deze lijn is ontwikkeld om te voorzien in een behoefte, waar de traditionele cosme tica niet aan beantwoordt. Wat is er zo anders aan de huidver zorging van Clinique. De samenstelling van de produkten lerust op een klinische studie, uitge- toerd door een groep vooraanstaande wnerikaanse dermatologen. Deze heb- ien de Clinique produkten getest op ).a. allergie. Deze proeven bestaan uit i,repeated-insult-tests", waarbij een >rodukt 6600 maal onder afgesloten pleisters op de huid word aangebracht, jij 600 personen. De Clinique produk ten worden niet in produktie genomen vanneer tijdens de testen blijkt, dat temand een allergische Contact Derma- ptis krijgt. Op dit moment kan met het Clinique iuidverzorgingssysteem met geen enkel |nder huis vergelijken. Wilhelminastraat 1 a Venray De eerste stap is het reinigen met zeep, een reinigingsprodukt dat jaren door de cosmetische industrie verwaar loosd werd, maar door Clinique in ere werd hersteld. De tweede stap bestaat uit exfoliëren, d.w.z. het verwijderen van een laagje dode huidcellen waardoor de huid verstopt en de werking van een moisturizer wordt geremd. De derde stap is het aanbrengen van een moisturizer. Clinique, een vorm van bescherming, speciaal afgestemd op de behoefd van het individuele huidtype. Minimale bescherming voor de vette huid. Zorgvuldige bescherming voor de droge huis. Selektieve, aangepaste verzorging voor de gecombineerde huid. Dit 3 stappen systeem is de basis van Clinique. Men gebruikt dit systeem twee maal per dag. Clinique is eenvoudig. Doeltreffend. Clinique werkt. Zover de tijd vooruit, dat het de toekomst van de schoonheid genoemd wordt. Telefoon 04780-83877 Woensdag: 8.00 overl. fam. Boveé- Broekmans; 19.00 overl. familieleden Veldhuizen overl. ouders Akkermans- Kersten. Donderdag: 8.00 Zuster Willibrorda Baart en Maria Geurten; 19.00 Boete viering; overl. ouders Kleuskens-Achten familie Peters-Arts. Vrijdag: 8.00 t.e.v. H. Geest; 19.00 gezinsmis; Antoon Camps en overl. familie. Zaterdag: 8.00 overledenen (koll. Al lerzielen). Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Twan van Mil en René Jansbeken. Zondag: 9.00 Pepijn Dobbvelaar; 10.15 André Basten; 11.45 Martin Leenders; 18.00Tonny Vermeulen. Maandag, dinsdag en donderdag: 19.00 Per Lenssen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Marcel Meijer. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 15 dec.: 19.00 H. Mis om vrede tussen de volkeren aan God te vragen. Zondag 16 dec.: Derde zondag van de Advent - zondag Gaudete. 10.00 Hoog mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; voor pries terroepingen. Deze Hoogmis zal er Gregoriaanse volkszang zijn. De crèche zal worden verzorgd door Miriam Claessens en Ellen Gerrits. Maandag 17 dec. 8.30 H. Mis voor Theo Pouwels, overleden te Leunen; 19.00 Géén H. Mis. Dinsdag 18 dec.: 8.30 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Woensdag 19 dec.: 8.30 H. Mis ter ere van de Moeder Gods; 19.00 Boete viering met aansluitend biechtgelegen heid. Donderdag 20dec.: 8.30 H. Mis voor alle overleden priesters van de Kerk. Vrijdag 21 dec.: 19.00 H. Mis voor overleden hr. Snijders. Misdienaars: Zaterdag 15 dec.: 19.00 Paul Verhoe ven, Richard Kinderdijk. Zondag 16 dec.: 10.00 Twan en Peter Franssen, Paul Francken, Luc Kemme- lings. Vrijdag 21 dec.: 19.00 Paul Francken en Maurits Vermeulen. Lektoren: Zaterdag 15 dec.: 19.00 zr. Servaas; zondag 16 dec. 10.00 dhr. Klaassen. Mededelingen: 1Huwelijksafkondiging: Henk Too- nen, Mambostraat 112 en Lily Lap. 2. Vieringen.... Zondag a.s. is de Hoogmis met Gregoriaanse zang. Maandag is er om 8.30 en niet om 19.00 uur een H. Mis. Woensdag is er om 8.30 een H. Mis; 's avonds een boeteviering met aansluitend biechtgelegenheid. De ze begint om 19.00 uur. U bent van harte welkom om u zo voor te bereiden op het komende Kerstfeest. De Mede delingen over de vieringen voor en met Kerstmis vindt u op de folder, die inge sloten is bij de Miniknobbel. Voor de gezinsvieringen van 18.00 en 19.30 uur op Kerstavond zijn plaatsbewijzen nodig. Deze zijn af te halen na de vierin gen op 15,16, 22 en 23 december. 3. Aanmeldingen voor de Eerste H. Communie en het Vormsel. De katho lieke kinderen uit het Brukske hebben begin deze week via school een brief meegekregen om zich aan te melden voor de eerste H. Communie het Vormsel. Ook andere belangstellende ouders (die deze brief niet ontvangen hebben) kunnen hun kind hiervoor aan melden op de pastorie tot 8 januari a.s. 4. Aanmeldingen voor de jongeren groep: Er is nog plaats voor jou bij onze jongerengroep! Als je bent in de leeftijd van 16 tot ongeveer 25 jaar. Ons doel: bezinning en gesprek over ons geloof en gezellig samenkomen met leeftijdsgeno ten. Heb je interesse? Bel even 85206! 5. Gezinsbijdrage. Ned. Credietbank Venray rek. nr. 23.18.08.461 of giro 2442386 t.n'v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Wij vragen de medewerking van allen, die meedoen met de gezinsbijdra ge. Wilt u uw bijdrage tijdig overmaken in verband met de komende feestdagen. Hartelijke dank! PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 15 dec.: 18.00-18.45 Gele genheid tot Biechten; 19.00 Vooravond mis voor de derde zondag van de Advent. Het dameskoor „Venrode" zal de H. Mis opluisteren. Voor overl. Toon van Dijck (coll.) overl. Martha van Mil-van Meyel (coll.) John Ba rents (coll.) Wim Boom en Gertruda Lucassen overl. Jan Essing en overl. ouders Essing-Wlten Anna van Dijk- Janssen (coll.) overl. Cor van Kempen (coll.) overl. Jacobus Thijssen (coll.) Overl. Antoon van Soest (coll.) jgt. v. overl. familie van Gervan-van Rhijn Sjeng van Maris. Zondag de derde zondag van de ad vent. Zondag Gaudete. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de pa- rochier voor Piel Willems en overl. familie; 10.00 Gregoriaanse Hoogmis, maandgetijde voor Frans van Oord; 11.30 voor Huub Jacobs (coll.) Henk Vermeulen (coll.); 18.30 voor overl. Hans Gommans Emilie Mathon overl. Leo Sophie. Maandag 17 dec.: 8.00 voor overl. Piet Lomme; 8.00 Kapel van Veltum: tot zekere intentie; 19.00 Biechtviering als voorbereiding op Kerstmis. Geen H. Mis. Dinsdag 18 dec.: 8.00 voor de zieken van de parochie; 8.00 Kapel van Vel tum: Voor een goede katechese op de scholen; 19.00 Biechtviering als voorbereiding op Kerstmis. Geen H. Mis. Woensdag 19 dec.: 8.00 voor de zielen in het vagevuur; 19.00 voor Toos Wismans-Sanders jaardienst voor Martinus Toonen en overl. familie voor overl. moeder Agatha Theuvenet voor overl. Cor van Kempen (buurt). tf Donderdag 20 dec.: 8.00 voor de ge zinnen van de parochie; 19.00 voor Mia Willemse-van Helden Ser Willems Christine Beuvens (coll.) Thei Linders (coll.). Vrijdag 21 dec.: 8.00 voor Elizabeth Geurts; 14.30 In de kapel van Veltum plechtige huwelijksinzegening van het bruidspaar Henk Toonen en Lily Lap; 19.00 jaargetijde voor Antoon Jennes- kens. Zaterdag 22 dec.: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand voor een verjaardag. Mededelingen: Maandagavond en dinsdagavond zijn er in de kerk geen H. Missen. Daarvoor in de plaats is er op die dagen ook om 8.00 uur in de kapel van Veltum eenH. Mis. Maandag- en dinsdagavond om 19.00 uur zullen en biechtvieringen ge houden worden als voorbereiding op kerstmis. Het zijn boetevieringen met gelegenheid tot persoonlijk gesprek met een priester. Meer informatie in het Carillon en in de kerstbrief. Voor het weekend zal in de parochie de kerstbrief 1984 huis aan huis bezorgd worden. Hierin kunt U alle gegevens vinden op kerkelijk gebied voor de komende feestdagen. Voor diegenen die nog geen Carillon hebben; ze zijn nog voorradig in de lectuurbakken bij de uitgangen van de Kerk. Wilt U het strookje, waarin Uw mening wordt gevraagd over het dia-scherm, voor 24 december in een van de kisten voor de gezinsbij drage werpen. Zijn er nog zieken in de parochie, die mer Kerst graag de ziekencommunie thuis wensen te ontvangen en van wie wij de naam niet weten? Laat het ons even weten. Tel. 81274. De parochie kan uw gezinsbijdrage [neer vermoegn] niet missen. Vergeten: geen nood. Rabobank no. 15.39.39.559 Giro 42.02.249 t.n.v. Gezinsbijdrage Par. Christus Koning te Venray. Zaterdagavond zingt het dames door Venrode weer in onze kerk. Van harte welkom. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Giel Krijnen; 10.00 Stefan Rongen, Urbain en Pascal van Weert; 11.30 John Dommeck; 18.30 Oscar Geurts. Maandag t/m woensdag Kerk: 8.00 Erik Dijkmans. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Olaf van Leeuwen; 19.00 Jos Vercaute- ren. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst van zondag 16 december zal voorgaan Mevr. J. den Ouden-Lig- telijn, uit Steyl. Aanvang van de dienst is 10.00 uur. De dienst wordt gehouden in de Prot. Chr. Basisschool „De Hommel", Oost singel 39 te Venray. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. De koliekten zijn bestemd voor eigen kerk en Solidaridad. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Hendrina Maria Houwen-Jacobs, Gerrit Reintjes, Siber- tus Moorrees en Hendrina Custers, Piet Raassens, Piet Litjens, Jan Custers, Jan Loonen, Pierre Jacobs, Jan Hulsman, Martien Moorrees; Albert Claessens en Aleida Claessens-Teuws (Jongeren koor). Zondag: 8.30 Hannes Verberk; 10.00 Sjaak Jeucken Clare Camps-Wolters (v.w. familie Woltyers) Herenkoor. Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 voor de genezing van een zieke; 19.30 Kerstviering O.V.B. en L.V.B. (Jongerenkoor). Woensdag: 9.00 Tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Gerar- dus Derks; 14.00 Kerstviering Vereni ging van Ouderen. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie; 15.00 voor het Bruidspaar Steenkamer- Linssen (Jongerenkoor). Zaterdag: 19.00 voor hen die geof ferd hebben bij het kruis van de Spurk- terdijk Piet Litjens Jan Loonen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Christianne Jacobs, Rion Verstraelen, Mieke Hoedemae- kers, Desiree Haegens. Zondag: 8.30 Esther Litjens, Anita van Limbeek, Leonie en Marian Hen- drix; 10.00 Noortje van Goch, Inge Kreutz, Carin van Cuijck, Monique Wilms. Zondag 16 december: Derde zondag van de Advent. We naderen het Kerstfeest en daarom klinkt nog de ingehouden oproep: „Verheugt U". Nog twee weken van voorbereiding hebben we. Die zullen we dan ook nog moeten benutten om voor al onszelf klaar te maken voor een her nieuwde komst van de Heer in en onder ons. Echte christelijke vreugde is geba seerd op het diep geloof dat God met ons is. Het betekent wel, dat wij dan Gods aanwezigheid onder ons durven te zien; ja, dat wij zelf god present moeten stellen in ons leven. PAROCHIE OIRLO 3e zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Poieter-Jan Driessen (koll.) Johanna Bots-ten Haaf (koll.) Truus Guffens-Swinkels (jrd.) Jan en Cato Gommans-Achten Jozef Direks. Zondag: 8.30 H. Mis familie Helle gers-Marcellis; 10.00 Hoogmis, Her man Hebing (kollekte), Piet Janssen (mnd.), Maria Versleijen-Joosten (mnd) overl. ouders Hollemans-Verwaay en Johannes Verwaay, overl. familie Ten Holder-v. d. Pasch, Handrie Custers Bij gelegenheid van de (twee jaar uit gestelde) viering van het 25-jarig bestaan van Bouwmaatschappij Janssen werd in 1972 aan de Venrayse gemeen schap een blijvende herinnering aange boden. Het werd een door de Limburgse beeldhouwer Daan Wiltschut vervaar digd kunstwerk, dat een plaats heeft ge kregen op het Schouwburgplein. Aan dit kunstwerk werd in sterke ma te het accent van een speelwerktuig voor de jeugd gegeven. De „geschiedenis" van dit kleine mo nument begon in de raadsvergadering van 17 december 1969, toen het college van b. en w. de raad voorstelde een aan de gemeente gedane schenking te aan vaarden. als plaats werd, in overleg met de stedebouwkundig adviseur van de ge meente, het plein voor het Cultureel Centrum uitgezocht. In deze raadsvergadering noemde namens de buurt. Dinsdag: 8.00 H. Mis overl. familie Gerritsen. Woensdag: 14.00 Kerstviering Be jaarden Kring Venray. Donderdag: 8.00 H. Mis st. Gerard Kemmelings, Anna Geurts en Anna Kemmelings. Vrijdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Ma- chutus (G). Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis. Grad Verstappen (koll.) Hendrikus Voer- mans Anna Steeghs-van Rijswijck (mnd.). PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat. di. en wo.: Guido en Roel; zondag 8 uur, do. en vr.: Martijn en Joris; zond. 10 u. Mercel en Ronny. Zaterdag 15 dec.: 19.00 overl. ouders Philipsen-Vousten. Tevens uit dank baarheid. Zondag: 8.00 Pieter Jan A. Reynders (coll.); 10.00 overl. fam. Wismans- Wijnhoven. Donderdag: 8.00 (dus geen avond mis!) overl. fam. Gellings-Verhoeven (jrd.). Woensdag: 8.00 Geert Classens int. offeraars. Donderdag: 8.00 tot intentie van de fam. Gooren-Dings. Vrijdag: 8.00 jrd. voor Wilhelmina Linders en Leonardus Geurts. Attentie: Donderdag- en vrijdag avond om 7 uur Boeteviering als voor bereiding op het Kerstfeest. Wie het Sacrament van de Biecht wenst te ontvangen, zie daarvoor de kerkberich- ten in Peel en Maas. PAROCHIE LEUNEN Derde zondag van de Advent. Zaterdag 15 dec.: 19.00 weekd. v. Leida Koonings-Hermans weekd. v. Harrie Reintjes lsm. v. Hermine de Bruijni-Raafs en overl. fam. jrd. v. fam. Manders-Hendrix en Vullings- Joosten. Zondag: 8.30 lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen lsm. v. overl. fam. Ouwerkerk-Manders; 10.00 Hgm. v. overl. ouders Schreurs-Verdellen en overl. fam. Hgm. als mnd. v. Wilhel mina, Antoon en Bernard Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen- Loonen; 11.15 lsm. v. Gertruda Spreeu- wenberg lsm. v. overl. fam. Loonen- van Rens en Michel Loonen maandd. v. Anna Kuenen-Thijssen. Maandag: 19.30 t.i.v. de L.V.B. lsm. v. Martinus en Maria Verheijen, Antoon Euwals en Hendrina Simons. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 19.00 lsm. v. Martinus v. d. Poel en Maria v. d. Poels-v. d. Berg lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. Bouten-Teeuwen lsm. tot bijzondere intentie (G). Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 14.30 lsm. v. levende en overl. leden van de Bejaardenbond; 19.00 lsm. v. Frans Verkoeijen en overl. fam. Verkoeijen-Janssen lsm. t.e.v. O.L. Vr. v. Altijddurende Bijstand. Zaterdag: 19.00 Boeteviering, aan sluitend H. Mis, weekd. v. Leida Koo nings-Hermans weekd. v. Harrie Reintjes lsm. v. Jan Ewals lsm. v. Jozef Croymans, echtg. en Martin Croymans lsm. uit dankbaarheid. Misdienaar: 19.00 (ma 19.30) Mare Hermans, Akolieten: za 19.00 G. Thijssen en M. Holtackers; zo 8.30 J. Janssen; Hgm 10.00 H. Cornelissen, R. Jennis- kens en S. Peeters; 11.15 M. en T. Heesen. Gedoopt: Angela Hellegers. mevr. Rutten-Tielen, toen nog raadslid, deze schenking van Bouwmaatschappij Janssen een zeer sympathieke geste en dat men de gemeentenaren wil laten de len in de feestvreugde vond zij zeer ver heugend. Maar tot verbazing van de toenmalige raadsvoorzitter, burgemeester Schols, verzette zij zich hevig tegen de plaats. Zij vond het onjuist „zoveel parkeer ruimte af te geven en daardoor spelende kinderen in het verkeer te brengen". Zij vond het uniek passen in een park, waar zowel de schoonheid als hel praktische volledig tot zijn recht zou komen. De heer L. Timmermans was er vóór, dat iets moois in het centrum werd te ruggebracht omdat men van de twee pleinen in de kom woestijnen gemaakt heeft door de bomen te vellen, Henseni- us in een hoek te zetten en de pomp ka pot te slaan.... PAROCHIE YSSELSTEYN qqZaterdag: 19.00 1. jgt. v. Mevr. v. d. Ven-Ver hei jen; 2. H. Mis voor Frans Werneke; 3. H. Mis voor fam. Janssen- Koppens. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. Vergeldt-Smeets; 10.00 1. H. Mis voor Zus Bos nms. het personeel; 2. H. Mis voor Harrie Jenneiskens; 11.30 1. maandd. v. Ben Geurts; 2. H. Mis voor overl. fam. Janssen-Jansen. Maandag: 19.00 H. Mis voor mevr. Gooren-Keijsers nms. ouderenvereni ging. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Jacque line Bos nms. vriendin. Woensdag: 19.00 Boeteviering en H. Mis. 1. maandd. v. Piet Potten; 2. weekd. v. Mevr. Teunissen-Gerrits; 3. gest. jgt. v. Gerardus Coenen en Aleida Spreeuwenberg. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overleden parochianen. Vrijdag: 19.00 Boeteviering en His Mis. 1, maandd. v. Mevr. v. Hoof- Ewals; 2. H. Mis voor Willem Smeets. Zaterdag: 19.00 1. maandd. v. Mevr. Bos-Janssen, Pierre en Harrie Janssen; 2. H. Mis voor Teng Pouwels; 3. H. Mis voor Frans van Soest namens de buurt; 4. H. Mis voor Mevr. Gooren-Keijsers nms. de buurt. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Bart Rongen en Tom Lemmens. Zondag: 8.30 Patrick Vergeldt en Tjeerd Jenniskens; 10.00 Rob Reijnders en Marc Derkx; 11.30 Peter Michels en Roel Smits. Weekdagen: Mattie van Ass en Patrick Marcellis. Vrij: Joan Lutters. Mededelingen: 1. Boetevieringen voor Kerstmis: woensdag 19 en vrijdag 21 dec. om 19.00 uur. 2. Kerstvieringen: maandag 24 dec. 19.00 Kinderkerstviering; 21.30 Nacht mis; dinsdag 25 dec. 10.00 en 11.30 u.: woensdag 26 dec.: 10.00 en 11.30 uur. 3. Kerstconcert: zondagmiddag 30 december 15.00 uur. 4. Communie thuis met Kerstmis: Willen degenen die met Kerstmis de H. Commumie thuis willen ontvangen en wel op EERSTE KERSTDAG rond 9 u. 's morgens, dit zo spoedig mogelijk opgeven bij de pastoor. RECTORAAT HEIDE Derde zondag van de Advent, 16 dec. 1984. Zaterdag: 13.30 uur plechtige H. Mis v.w. het gouden feest van de L.V.B. Geen Avondmis. Zondag: 8 uur H. Mis voor Hubertus en Huberta Janssen-Gellings en tevens voor Maria van Dijck-Duijkers; 10 uur Hoogmis: jaargetijde voor Toon Huis man. AkolieteN. Wilbert Claessens en Harold Linders. Misdienaars van de week: Geert van Osch en Igor Erben. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand. Dinsdag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur H. Mis uit dank baarheid. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Truus Gielens en tevens voor Harrie Willems. 'n leesbare krant Enfin, de schenking werd aanvaard en in de zomer van 1971 werd het beton nen, speelse monument geplaatst. Om dat al spoedig bleek, dat het monument veel aantrekkingskracht op de jeugd had, besloot de schenker rondom, voor de veiligheid van de kinderen, rubberen tegels te leggen. De onthulling vond plaats tijdens een mooi feest in en rond de schouwburg bij gelegenheid van de viering van 25 jaar Bouwmaatschappij Janssen. De beken de regisseur van massaspelen, Carel Briels, had daarbij een vinger in de pap. Het monument staat er alweer twaalf jaar. Sindsdien is de grauwe zanderige parkeerruimte van weleer voor de schouwburg, dank zij particulier initia tief keurig opgeknapt. Het kunstwerk, dat de naam van „Spelement" heeft ge kregen staat intussen wel te wachten op een verfkwastje.... RECTORAAT VEULEN Zondag 16 dec.: 3e zondag van de Advent. Vrijdagavond 14 dec. om kwart voor acht Hgm. Kerstavond voor gehandi capten. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Huber Burgers. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. zal. Veel Steegh en Ceciel Engelen; om 11.15 Hgm. zal. Jan van den Aker. Maandag: 8 uur lsm. zal. Gerrit Thielen. Dinsdag: 8 uur lsm. overl. fam. Koenen-Janssen. Woensdag: 8 uur lsm zal. Wim van de goor en kinderen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Gertruda van Opbergen; 's avonds 7.30 in verband met Kerstavobnd LVB H. Mis als voorbereiding Kerst mis. Vrijdag: 8 uur lsm. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand, tot bijz. int. fam. Geurts. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. H. Holtackers en echtg. enb zal. Maria Ewals-Holtackers. Wij staan vlak voor Kerstmis, daarom zal deze Hoogmis ook 'n voorbereiding zijn voor Hoogfeest van Kerstmis. Akolieten van 16 dec. Backer, Reintjes Tw., Spreeuwenberg Roy H. Misdienaars: Peter Knapen, J. Dings, M. Hagens. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 15 dec.: 19.00 fam. Janssen (H.J.). Zondag: 3e zondag van de Advent. 10.00 Math. Muijsers (jgt.); 11.30 jgt. Jan Wilms. Maandag: 8.30 Jan Bardoel en zoon. Dinsdag: 8.30 overl. fam. van Dijck- van Rijswijck. Woensdag: 19.00 fam. van Rijswijck- Claassen. Donderdag: 8.30 alle overledenen van onze parochie. Vrijdag: 8.30 lev. en overl. fam. Janssen. Zaterdag 22 dec.: H. Johannes van Kenty, priester. 19.00 fam. Bouten-van Vegchel. Misdienaars: zondag 16 dec. 10.00 en zaterdagavond Gerton Claassen en Eric v. Dijck; 11.30 Arno Poels en Marc van Tilburg. Kollektanten: zaterdagavond 15 dec.: F. Hendrix; zondag 16 dec. 10.00 G. Ewals; 11.30 K. v. Vegchel. Kerk schoonmaken 20 dec.: Mevr. v. Stiphout-v. Osch, Straat; Mevr. v. Ass, Haag. Mededelingen: a) Zoals u gezien hebt zal de Nacht mis met Kerstmis om 10.00 uur zijn. b) Zijn er nog vrijwilligers om in de H. Mis een lezing te doen. Hebt geen „drempelvrees c) De twee Martha's hartelijk be dankt voor het verkopen van de Ethiopië-kalenders RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 uur t.i.v. fam. Peeters-Janssen. Zondag 10.00 uur voor Henk Na- buurs. Maandag 19.00 uur voor overl. fam. Fleuren-Janssen. Dinsdag 19.00 uur t.i.v. fam. Claes sens. Woensdag 19.00 uur t.i.v. M. Jansen. Donderdag 19.30 uur t.i.v. L.V.B. Vrijdag 19.00 uur voor overl. ouders Muijsers-v.d. Sterren. Zaterdag 19.00 uur voor Bertha v.d. Pas-Camps.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 13