'GROETEN UIT VENRAY H KERKELIJKE DIENSTEN PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. Pierre Goumans fam. v. Goch- Stein Frans de Vocht overl. ouders Baken-van Rhee. Zondag: Tweede zondag van de Ad vent. 8.00 leesmis, int. Antoon Janssen en echtgenote; 9.30 gregoriaanse hoog mis, int. Wilhelmus Janssen Anna en Sjang Zeegers overl. fam. Philipsen- Gellings Antoon Leonard Janssen; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Peter Johan Aben en Maria Louisa Fleurkens Pierre Thuijls Jeanette Tillemans- Jansen Harrie van Meijel en Wim v. Kempen. Maandag: 9.00 oude stichtingen bijzondere intentie; 19.00 Jacobus v. Beescl, Petronella Cortenbach en kinde ren overl. ouders Laurensse-Maassen Ben Geurts en overl. fam. Geurts- Versteegen. Dinsdag: 9.00 ouders Heldens-Jeu- rissen Geertruida Braam-Thijssen; 19.00 Jan Kersten, oma en ouders van Dommelen Grad Goumans (van de buurt). Woensdag: 9.00 overl. fam. Gom- mers-Sengers Mina Verstegen-van Bracht; 19.00 overl. ouders Coenen- Houtackers en zoon Ed Drien Arts- Dommeck Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie. Donderdag: H. Lucia, maagd en martelares. 9.00 overl. fam. Bexkens-v. Praat Miets Raedts. Vrijdag: H. Johannes van het Kruis, priester en kerkleraar. 9.00 pastoor Amouri Esser, ouders, broers en zus sen; 14.30 Huwelijkssluiting Annie Philipsen en Thoe v. d. Vorst; 19.00 Antoon van Osch Wim Driessen en overl. fam. Zaterdag: 9.00 overleden parochia nen; 19.00 Antoinette Maassen en fam. overl. fam. Wijnhoven-Geurts Hen drik v. d. Heuvel Jan Smits (van de buurt). Mededeling: Huwelijksafkondiging: Annie Phi lipsen en Theo v. d. Vorst. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Anneke van Soest, lezer: A. Verbeek. Zondag: 8.00 Wilbert v. Waayenburg en Wiljan Wilms, lezer: L. Truyen; 9.30 Saskia en Esther Truyen; 11.00 Erik en Sandra Wekking. lezer: W. Bistervels. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Bart Derkx en Renz van Nisselroy. Woensdag en vrijdag: 19.00 Bianca Prinsen en Martine Basten. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 8 dec.: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. voor overl. Hr. Sala. Voorganger en schriftuitleg: p. P. Hendriks; lector: R. v. Veen; mis dienaars: Hans Hebben en Gert-Jan Wismans. Bestemming kollekte: Solida- ridad voor Latijns-Amerika. Zondag 9 dec.: 2e zondag van de Ad vent. 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang, int. voor overl. P. Jans sen. Voorganger en schriftuitleg: p. P. Hendriks; lector: Mieke Weekers; mis dienaars: Fr. Bierens en J. Boonman. Bestemming kollekte: Solidaridad voor Latijns-Amerika. Door de week om 18.30 maandag en woensdag: eucharistieviering; dinsdag en donderdag: woord- en communie dienst. Donderdag 6 dec.: 16.00 Werkgroep Themadienst. PAROCHIE PATERSKERK Tweede zondag van de Advent. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis, gezongen door Crescendo; 11.45; avondmis 18.00 Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag 15 dec.: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis: Ge zinsviering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Jans- sen-Krijns en kinderen voor de paro chie. Zondag: 9.00 Sef Drabbels overl. ouders Aarts-Jacobs; 10.15 Johanna Veldhuizen-v. d. Heuvel Fons Baltus- sen (van vrienden); 11.45 overl. ouders Akkermans-Timmermans; 18.00 uit dankbaarheid To en Sjeng Lormans. Maandag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 Helena Holthuis. Dinsdag: 8.00 overledenen (koll. Allerzielen); 19.00 Karei Derickx Godfried Philipsen overl. ouders Ver- sleijen. Woensdag: 8.00 overl. fam. Ewals£v. Osch; 19.00 uit dankbaarheid bij een 80e verjaardag Lambertus de Lauw en zoon Peter. Donderdag: 8.00 Wim Pouwels; 19.00 Antoon Luijpers voor overleden broer. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; Harrie Janssen. Zaterdag: 8.00 Constance Snijders en Jacoba Palm; 15.00 tot intentie van de leden N.V.V.S. afd. Venray en omstre ken. VEEL NIEUWE PARFUMS IN 1984 In het schoonheidsjournaal van 29 november heb ik U het een en ander ver teld hoe een parfum tot stand komt en hou U het parfum het beste tot z'n recht laat komen. Deze week neem ik U mee langs de schapppen van Uw persoonlij ke parfumerie en Iaat U snuffelen aan de belangrijkste nieuwe parfums 1984. COCO van CHANEL In de Chanel-Dynastie van parfums spelen twee schijnbaar contra-tonen de „muziek". Hun accoorden vormen een stijl die we „touch Canel" mogen noe men. Maar voor COCO componeerde Jaques Polge, de „neus" van het be faamde huis Chanel, accoorden die niets met bloemen hebben te maken. Hij wilde een toets baroque en twintiger ja ren oproepen. Toch is de basis er een van bloemen. Een chique en sensueel parfum. C'EST MOI en SILVER van ETIENNE AIGNER Etienne Aigner ontwierp C'EST MOI voor de zelfbewuste vrouw. Een geur die met geen enkele andere is te vergelij ken en waarvan U meer gaat houden, naargelang U hem méér gebruikt. Absoluut beschaafd en van grote klasse is SILVER. Een uniek parfum voor iedere man die het heeft gemaakt en dat ook weet. Dit bijzondere parfum is zeker niet om royaal te sprenkelen. Veeleer om gedistingeerd aan te zetten al naar gelang de stemming en het mo ment van de dag. Het is niet alleen aan de vrouw voorbehouden om te spelen met parfums... LUMIERE van ROCHAS De nieuwste van het parfumhuis Ro- chas is geïnspireerd op licht. Rochas noemde deze creatie dan ook LUMIÈ- RE. Door de bijzondere samenstelling kan dit eau de parfum zowel overdag als 's avonds worden gebruikt; licht en te der als een eau de toilette en geraffi neerd als een parfum. Dat is het geheim van LUMIÈRE en Rochas nodigt U uit dit zoete geheim aan de stralende flacon te ontfutselen. DAVIDOFF Uit Rusland gevlucht, hebben de Da- vidoffs hun buitengewone feeling voor tabac verder ontwikkeld. Nu is DAVI DOFF inherrent aan de allermooiste en meest geurige havanna's. Is het verwon derlijk dat er nu een parfum voor man nen wordt gebracht onder de naam DA VIDOFF? Deze DAVIDOFF heeft een minstens even intrigerende neus als de allerbeste havanna. Met zijn pittig bitterzoete on dertonen blijft DAVIDOFF gedurende de hele dag prettig aanwezig. Een nieuweling onder de aller grootsten, waarvan U nog veel zult ho ren. Niet helemaal nieuw, maar beslist een vermelding waard zijn: JULES van CHRISTIAN DIOR ANTHEUS van CHANEL MYSTÈRE van ROCHAS CINNABAR van ESTEE LAUDER JIL SANDER WOMAN TWO DIVA van UNGARO en IVOIRE van BALMAIN Nu heerlijke geurend de Kerst en het nieuwe jaar tegemoet. De feesten met sfeer, een element dat ook onverbreke lijk is verbonden met een goed parfum. Wilhelminastraat 1a Venray Telefoon 04780-83877 Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Pepijn Dobbelaar. Zondag: 9.00 André Basten; 10.15 Martin Leenders; 11.45 Tonny Vermeu len; 18.00 Jan Pouwels. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Theo Camps; 19.00 Nancy Eibers. Dinsdag en donderdag: 8.00 René Jansbeken; 19.00 Twan van Mil. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zatyerdag 8dec.: 19.00 H. Mis voor de overledenen van onze parochie. Zondag 9 dec.: Tweede zondag van de Advent. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze pareochie. Deze Hoogmis wordt gezon gen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kindercrèche zal worden verzorgd door Trudy Vullings en Mechtild van Caste ren. Maandag 10dec.: 16.00 huwelijksmis Emiel Beerkens en Irmgard Kol; 19.00 H. Mis om zegen over een gezin te vra gen. Dinsdag 11 dec.: 8.30 H. Mis voor de jongeren van onze parochie. 19.00 boeteviering met aansluitend biechtge legenheid. Met name de kinderen en jongeren zijn van harte welkom om zich voor te bereiden op het Kerstfeest. Woensdag 12 dec.: 19.99 H. Mis voor de zieken en allen, die het erg moeilijk hebben. Donderdag 13 dec.: Gedachtenis van de H. Lucia, maagd en martelares. 8.30 H. Mis om God te danken. Vrijdag 14 dec.: Gedachtenis van de H. Johannes v. h. Kruis, priester en kerkleraar. 19.00 H. Mis voor roepin gen tot het priesterschap en het diako- naat. Lektoren: Zaterdag 8 dec.: 19.00 zr. Servaas; zondag 9 dec.: 10.00 dhr. Klaassen. Misdienaars: Zaterdag 8 dec.: 19.00 Luc Kemme- lings en Paul Verhoeven. Zondag 9 dec.: 10.00 Twan en Peter Franssen, Silvester Bombeeck, Tom Versteeg. Maandag 10 dec.: 16.00 Davy Theeuwen en Maurits Vermeulen; 19.00 Richard Kinderdijk en Peter Franssen. Woensdag 12 dec.: 19.00 Paul Fran cken en Marco van Neer. Vrijdag 14 dec.: 19.00 Maarten Bom beeck en Davy Theeuwen. Mededelingen: 1. Huwelijksafkondigingen: Peter van Aarssen en Maria van Bakel, Fa gotstraat 3; Henk Toonen, Mambo- straat 112 en Lily Lap. 2. Vieringen... Op dinsdag 11 dec. is er om 19.00 uur een boeteviering met aansluitend biechtgelegenheid. Met na me bedoeld en afgestemd op kinderen en jongeren, ledereen is van harte uit genodigd zich zo op het Kerstfeest voor te bereiden. Zaterdag 8 dec. is er om 10.00 uur een Hoogmis met Gregoriaanse zang op dit feest van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria. Op zondag 16 dec. is er een Hoogmis met Gregoriaanse zang. Op zaterdag 22 dec. en zondag 23 dec. zullen enkele leerlingen van de mu ziekschool de vieringen opluisteren met zangen muziek. 3. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray rek. nr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Wij vragen de medewerking van allen, die meedoen met de gezinsbijdrage. Wilt u uw bijdrage tijdig overmaken in verband met de komende feestdagen. Hartelijke dank! 4. Om over na te denkenWees opgewekt en tevreden, omdat u zo geroepen bent om een lid te zijn van de pelgrimerende Kerk van Christus. PAROCHIE VREDESKERK Vrijdag 7 dec. zal vanaf 8.00 uur de ziekencommunie weggebracht worden. Zaterdag 8 dec.: 18.00-18.45 Gele- gemheid tot Biechten; 19.00 Voor avondmis voor de tweede zondag van de Advent. Jongerenmis opgeluisterd door bet jongerenkoor uit Haps (N.br.). Voor Piet Zimmermann overl. Toon van Dijck (coll.) overl. Martha van Mil-van Meyel (coll.) Peter Pelzer Cor van den Heuvel Jan Essing en overl. ouders Essing-Wlten overl. Anna van Dijk-Janssen overl. Cor van Kempen (coll.) Jacobus Thijssen (coll.) Anna Strijbosch-Gommans Antoon van Soest (coll.). Zondag 9dec.: De tweede zondag van de Advent. 8.30 Voor het geestelijke entijdelijk welzijn van de parochie Piet Willems en overl. familie Inzege ning van het St. Lucia beeldje. 10.00 Nederlandse Hoogmis. Voor Harry Janssen en overl. familie; 11.30 voor overl. Huub Jacobs (coll.) overl. Henk Vermeulen (coll.); 18.30 voor overl. Teng Linders en Wilhelmina de Goede-Linders en Wilhelmina Linders- van Herpen Emilie Mathon. Maandag 10 dec.: 8.00 voor overl. ouders Cremers-van Bree; 19.00 overl. familie Gommans-Bouten. Dinsdag 11 dec.: 8.00 voor de zieken van de parochie; 15.00 gelegenheid tot bidden an de rozenkrans; 19.00 voor Martin Wilmsen (coll.) Thei Linders (coll.) overl. Cor van Kempen (Buurt). Woensdag 12 dec.: 8.00 voor de zielen in het vagevuur; 19.00 voor Christine Beuvens (coll.). Donderdag 13 dec.: Gedachtenis van de H. Lucia, Maagd en Martelares. 8.00 voor Priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 voor Leo So phie. Vrijdag 14 dec.: Gedachtenis van de H. Johannes van het Kruis. Priester en kerkleraar. 8.00 voor een goede Kate- chese op de basisscholen; 19.00 voor overl. familie Sijbers-Vermeulen en fam. Mölders. Zaterdag 15 dec.: 8.00 voor de we reldvrede. Mededelingen: Zondag 9 december wordt tijdens de H. Mis van 8.30 uur het beeldje van de H. Lucia gezegend. Het beeldje zal een plaats krijgen in de Rochuskapel aan de Langstraat. Zaterdagavond om 19.00 zal het jongerenkoor ui; Haps zingen in onze kerk. De inleiding, de lezing en de voorbeden en het slotwoord zal ver zorgd worden door leden van ons eigen jongerenkoor. U bent allen van harte uitgenodigd. Aan de kerkdeur zal U weer een exemplaar van het Carillon worden uit gereikt. Het is deze keer een zeer be langrijke uitgave. Uw mening via een enquête wordt gevraagd over ons dia- scherm en projector. Wij staan voor de keuze: ofwel overgaan op een kerk boek, waarin naast de liederen ook de H. Mis in is afgedrukt en alle andere sacramenten. Tevens de dagelijkse gebeden en andere devotionele oefenin gen. Ofwel een nieuwe projector met bijbehoren. Uw mening in deze wordt gevraagd! De ingevulde strookjes kunt u in de kisten van de gezinsbijdrage werpen, en wel tot en met zondag 23 dec. Ook uw gezinsbijdrage (naar vermogen) voor de parochiegemeen schap kan niet gemist worden. Verge ten!!! Geen nood, het kan nog altijd. Giro 42.02.249; Rabo bank nr. 15.39.39.559 t.n.v. Gezinsbijdrage Pa rochie Christus Koning te Venray. Denkertje: Laat het Licht van Christus in uw hart binnen. Dan word je verlicht en straalt dit licht als een glimlach in deze zo duistere wereld. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Oscar Geurts; 10.00 Stefan Rongen, Pascal en Urbain van Weert; 11.30 John Rongen; 18.30 Theo Krouwel. Maandag tot en met woensdag: 18.00 Olaf van Leeuwen; 19.00 Jose Cornejo. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Erik Dijkmans; 19.00 Jos Vercauteren. PROTESTANTSE KERKEN GEMEENSCHAP VENRAY In de dienst van 9 december zal Ds. H. van Es voorgaan in de Prot. Chr. Basisschool „De Hommel", Oostsingel 39 te Venray. Aanvang van de dienst is 10.00 uur. Het zal een themadienst zijn rond de Rechten van de Mens. Medewerking wordt verleend door de Werkgroep Tweede Wereld. Na de dienst is er ge legenheid tot napraten en het schrijven van brieven. Tijdens de dienst is er kinderopvang en kindernevendienst. Attentie: In verband met werkzaamheden aan de aula van „Den Hoebert" zullen vanaf 9 december tot 13 januari 1985 de kerkdiensten plaatsvinden in de Prot. Chr. Basisschool „De Hommel", Oost singel 39 te Venray. Bij de school is weinig parkeerruimte. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Peeters. Zondag: 8.30 Lei Janssen; 10.00 overl. ouders Hulsman-Jansen Peter Matthias van Mil Clara Camps-Wol- ters (Saxophoon-kwartet van Wans- sum). Maandag: 9.00 overl. familie Nooijen Booten. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk. Woensdag: 9.00 Pierre Vandevenne. Donderdag: 9.00 overl. familie Di- reks-Hellegers. Vrijdag: 9.00 Toon van Cuijck. Zaterdag: 19.00 Hendrina Maria Houwen-Jacobs Gerrit Reintjes Sibertus Moorrees en Hendrina Custers Piet Raassens Piet Litjens Jan Bernaerts Jan Custers Jan Loonen Pierre Jacobs, Jan Hulsman, Martien Moorrees Albers Claessens en Aleida Claessens-Teuws (Jongerenkoor). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Gebr. Pluk. Zondag: 8.30 Pieter Rijs, Gardo Lin ders, René Bonteri, Jules Janssen; 10.00 Bart Nellen, Rob van Lieshoyut, Ton Verstraelen, Bram Joosten. Saxophoon-kwartet Zondag zal de Hoogmis om 10.00 uur opgeluisterd worden door het saxo phoon-kwartet van Wanssum, met o.a. Pieter Poels, dirigent van onze Oos- trumse Harmonie. PAROCHIE OIRLO 2e Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Piet Classens )mnd.) Anna Steeghs-van Rijswijck namens oude buurt Margaretha Camps-Ingen- hau en Willy Ingenhau Sef Claessens en zoon Simon. Zondag: 8.30 H. Mis Mathieu van Rijswijck (koll.); 10.00 Hoogmis, Her man Kerkhoff (mnd.) Piet Janssen (koll.) Marie Wolters-Janssen (koll.) Harry Camps (koll.) Pater Toon Peters Theodora Willemsen-Opheij. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de paro chie. Woensdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Donderdag: 8.00 H. Mis Piet Clas sens (koll.). Vrijdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Ma- chutus. Zaterdag: 19.00 gez. H.Mis (Dames koor). Pieter-Jan Driessen (koll.) Johanna Bots-ten Haaf (koll.) Truus Guffens-Swinkels (jrd.) Jan en Cato Gommans-Achten st. Antonius Ron gen, Huberta Houba, Elizabeth Briinc- ken en Pater Hieronimus Rongen. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat. di. en wo.: Martijn en Joris; zond. 8 u. do. en vr.: Marcel en Ronny; zond. 10 u.: Wouter en Ivan. De tentoonstelling „Venray Toen - Venray Nu" was afgelopen vrijdag voor het laatst geopend in het Venrayse ge meentehuis aan de Raadhuisstraat. Volgens het gastenboek werden er 1493 namen geteld van mensen die deze interessante tentoonstelling over de oor logsjaren en de jaren daarna bezochten en waarvan de verste bezoeker uit Indonesië kwam. Er zijn natuurlijk meer mensen die deze tentoonstelling bezocht hebben, want niet iedereen heeft zijn naam in het gastenboek gezet. De tentoonstelling was ingericht in de raadszaal van het gemeentehuis en was tijdens de kantooruren en op zaterdag en zondagmiddag geopend. Uit reakties is gebleken dat er meer mensen in de gelegenheid moeten zijn om zoeits te bezoeken. Misschien is dit in de toekomst ook mogelijk met het museum aan de Eind- straat, want vaak is die woensdag- en zaterdagmiddag een belemmering. Op deze tentoonstelling was ook aan dacht besteed aan de periode van 1944 (al was dit jammer genoeg zeer be perkt). Daarom in deze „Groeten uit Ven ray" 'n ansichtkaart van 't Hensenius- plein, genomen vanaf café Hulsman. De opname is uit ca. 1941 en werd uit gebracht door winkelier Beerkens uit de Schoolstraat (dit pand staat nog steeds leeg en ligt naast het Postzegelwinkel tje). Rechts zien we het afgebroken pand van „De Gouden Leeuw" dat destijds gesloopt werd i.v.m. nieuwbouw ter plekke en zoals u reeds eerder in dit blad heeft kunnen lezen zal op deze plaats binnenkort een meubelzaak en een bankgebouw verrijzen. Verder zien we rechts op de hoek Henseniusplein/Leeuwstraat forograaf Hoedemaekers, toen nog gedeeltelijk café. Verder is amper te zien Coenders (de slegter), Kruidenierszaak Verriet - later Edah. Nu zijn in dat pand onder gebracht een textielzaak en een electro- zaak. Op de achtergrond tussen de bomen nog net zichtbaar rechts de zadelmaker Th. Claessens (nu Aquarius) met daar naast Wijnhoven (thans bloemenzaak). De bomen die hier nog prachtig het plein sieren zijn helaas verdwenen. Met de laatste renovering van het Hense- niusplein zijn de bomen weer gedeelte lijk teruggekomen, maar of het plein nog ooit zal worden als op deze foto zullen we moeten afwachten. De autobus op de voorgrond is voor zien van een „buitenboord stookinstal- latie", waarmee houtgas verkregen werd. Dat diende als brandstof voor auto's en autobussen bij gebrek aan benzine en diesel. Sjaak Laurensse. Zaterdag 8 dec.: 19.00 Lei Heidens b.g.v. een verjaardag (L) Feest van Maria Onbevl. Ontvangenis. Zondag: 8.00 voor de lev. en overl. fam. Janssen-Emonts; 10.00 overl. ouders Philipsen-Philipsen en zoon Herman. Dinsdag: 19.00 Dora Willemssen- Martens. Woensdag: 8.00 overl. ouders, Hein en Martinus Emonts. Donderdag: 8.00 overl. fam. Duy- kers-v. d. Ven. Vrijdag: 8.00 Josephina Seykens-Col- lin. Woenadag 12 dec.: 8.00 tevens int. van de offeraars. PAROCHIE LEUNEN Tweede zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Leida Koonings-Hermans lsm. v. Helm Claessens en overl. fam. lsm. v. Jan Ewals weekd. v. Harrie Reintjes. Zondag: 8.30 lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen; 10.00 gest. jaard. v. Louisa Geurts-Geurts maandd. v. Eduard en Stans Dietz hgm. v. Maria Loonen-Scheffers; 11.15 lsm. v. overl. ouders Litjens-Keysers en dochter Mia lsm. v. Michel en Elly Loonen en Elly van Berlo. Maandag: 19.00 lsm. v. Piet Janssen, echtgen. en overl. fam. Janssen-Mar- tens. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 19.00 lsm. v. Frans v. Bavel en overl. fam. lsm. v. Jacoba Vogelsangs-Botden. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 19.00 lsm. voor genezing van een zieke lsm. v. Harrie Reintjes (vanw. fam. Lempens-Teuwen). Zaterdag: 19.00 weekd. v. Leida Koonings-Hermans lsm. v. Hermine de Bruyni-Raafs en overl. fam. jaard. v. Manders-Hendrix en Vullings-Joos- ten weekd. v. Harrie Reintjes. Misdienaar: 19.00 Ruud Jenniskens. Akolieten: za 19.00 M. en J. Her mans; zo 8.30 J. Janssen; 10.00 H. en J. Cornelissen en P. v. Zantvoort; 11.15 M. enT. Heesen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1H. Mis voor Mevr. Bos-Janssen nms. fam. Janssen; 2. maandd. v. Mevr. Fleurkens-Keijsers; 3. jgt. voor Gerrit Thoone. Zondag: 8.30 H. Mis voor Mevr. Gooren-Keijsers nms. fam. Keijsers; 10.00 H. Mis voor overl. ouders Vollen- berg-Aerts; 11.30 1. maandd. v. Mevr. Teunissen-Gerrits; 2. H. Mis voor Giel Trommelen. Maandag: 19.00 1. maandd. v. Jep Verhoeven; 2. H. Mis voor Mevr. de Weert-de Swarts; 3. H. Mis voor Lam bert Gooren en echtg. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Mevr. v. Hoof-Ewals nms. H. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Frans Werneke nms. bewakers Rayon Zuid; 2. H. Mis voor overl. ouders Swinkels-Claessens; 3. H. Mis voor Mathieu Arts. Donderdag: 8.00 H. Mis voor alle overleden parochianen. Vrijdag: 19.00 1. H. Mis voor overl. fam. Wismans-Droessen-Gooren; 2. H. Mis voor overl. fam. Vogels-Jeurissen; 3. weekd. voor Mevr. Teunissen-Ger rits. Zaterdag: 19.00 1. jgt. v. Mevr. v. d. Ven-Verheijen; 2. H. Mis voor Frans Werneke; 3. H. Mis voor fam. Janssen- Koppens. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Tom Lemmens en Patrick Vergeldt. Zondag: 8.30 Tjeerd Jenniskens en Rob Reijnders; 10.00 Mare Derkx en Peter Michels; 11.30 Roel Smits en Mattie van Ass. Weekdagen: Patrick Marcellis en Joan Lutters. Vrij: Bart Rongen. RECTORAAT HEIDE Tweede zondag van de Advent, 9 dec. 1984. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overl. ouders Voermans-Leijssen. Zondag: 8 uur H.Mis voor Jan Janssen en overleden familieleden Jans- sen-Gielen; 10.00 Hoogmis: jaardienst voor Johannes Drabbels. Akolieten: Johnny Rongen en Aron Voermans. Misdienaars van de week: Geert van Osch en Igor Erben. Maandag: 8 uur H. Mis voor Piet Spee en overl. familieleden. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor overl. familieleden Rutten-Potten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor overl. ouders Huisman-Paulus en overleden zoons. Donderdag: H. Lucia, maagd en martelares. 8 uur H. Mis voor Gerardus Michels en Jacoba Jakobs. Vrijdag: H. Johannes van het Kruis, priester en kerkleraar. 8 uur H. Mis voor de overl. familieleden Rutten-Pot ten. Zaterdag: 13.30 plechtige H. Mis b.g.v. het gouden feest van de L.V.B.; 18.30 Avondmis voor Harrie Willems. RECTORAAT VEULEN Zonda 9 dec. 2e zondag van de Advent. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. P. Cleven en echtg. Zondag: 9.45 Hgm. overl. fam. Roo- sen-Verscharen; 11.15 Hgm. zal. P. Custers en echtg en bijz. intentie fam. Fleurkens. Maandag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie fam. van Ooi H. Dinsdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Antonius, offerblok. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Jozef, opfferblok. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Louis Groetelaars. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Gerrit Thielen. Zaterdagavond om 7 uur jgt. zal. Hub Burgers. Akolieten voor 9 dec. Fr. Reintjes, J. Geurts, K. Backer. Misdienaars: M. v. Kempen, J. Nijssen, B. Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 8 dec.: Onbevlekte Ontvan genis van de H. Maagd Maria. 19.00 Jan Janssen v.w. fam. van Osch. Zondag 9 dec. 2e zondag van de Ad vent. 10.00 Lambert van Meijel en Lau- rentia Noyen; 11.30 Fam. Pubben. Maandag: 8.30 Jan Litjens en Henrica Relouw; Gerardus van Helden, Johannes Rongen en Wilhelmina Claes- sen. Dinsdag: H. Damasus I, Paus. 8.30 Peter Mathijs Gielen en overl. kinderen. Woensdag: H. Johanna Farnisca de Chantal. 8.45 Schoolmis; 19.00 Han- drie Arts en Maria van Bemt. Donderdag: H. Lucia, Maagd en martelares. 8.30 M. v. d. Zanden. Vrijdag: H. Johannes van het Kruis. 8.30 Johan van Keysteren. Zaterdag: 19.00 fam. Janssen (H. J.). Misdienaars: zondag 9 dec. 10.00 en zaterdagavond Ruud Tijssen en Pieter- Paul Rieter; 11.30 Gerton Claassens en Eric van Dijck. Kollektanten: zaterdagavond 8 dec. H. Arts; zondag 9 dec. 10.00 F. Hen- drix; 11.30G. Ewals. Kerk schoonmaken 13 dec.: Mevr. Loonen, Boterpot en Mevr. van Stip hout-van Osch, Straat. In het „Krêntje" van vandaag kunt ge het resultaat van de enquête over de nachtmis lezen. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Huys. Zondag: 10 uur voor Joh. v. Keyste ren. Maandag: 19 uur t.i.v. fam. Claes sens. Dinsdag: 19 uur voor overl. fam. Fleuren-Jansen. Woensdag: 19 uur t.i.v. M. Janssen. Donderdag: 19 uur voor overl. ouders Vullings-Janssen. Vrijdag: 19 uur voor Bertha v. d. Pas-Camps. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Peeters- Janssen. Misdienaars van 9 - 15 dec.: Michel Bolden en Dave van Vegchel. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 8 dec.: 19.00 Avondmis t.e.v. de Onbevblekte Ontvangenis van de H. Maria. Voor intentie van overl. ouders Coppis-Barenls en kinde ren, Jan Rouwens, Christina Burger en L. van Es. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees boor Maria Stoffelen; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Janssen-Versteegen, fam. Tuel v. d. Ven, overl. ouders Her- mans-Derkx en overl. ouders Nellen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel en v.b.i. Dinsdag: 8.45 H. Mis t.z.i. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid, bij een noveen, en t.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor inten ties van pelgrims. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. Johannes van het Kruis en voor al onze weldoe ners. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el segundo domingo del Adviento y fiesta de la Imaculada: a las once y cuarto Misa con plètica y cantos en Castellano. Después de la Misa en la salita del convento. Hasta la vista también con nuestros amigos de Mexico! NOTICIAS CULTURALES Estan acabandose los trabajos en el nuevo local del Centro; ya estéin la Tele y el bar; faltan todavia el gaz y el agua y la coopetación de muchos. Hasta la vista! JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Wie is uw God?" In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunant- straat 11, aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen-collecte.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 12