VENRAYSE MONUMENTJE" KERKELIJKE DIENSTEN PEEL EN MAAS GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. Antoinette Stoks-Bonn Grad Goumans ouders Arts-Dommeck Jan Smits (buurt). Zondag: Eerste zondag van de Ad vent. 8.00 leesmis, int. overleden paro chianen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. jrd. Cor Vonk en beide echtgenoten bijzondere intentie (V. R.) Huub Reijnders Piet en Mina Kersten-van Bracht; 11.00 nederlandse hoogmis, int. overl. fam. Emonts-v. d. Hulst Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk fam. Thijssen jrd. Martin Verschuren en Ton Driessen. Aan het begin van deze viering is er een kinderwoorddienst met als thema: „Verwachting". Maandag: H. Franciscus Xaverius, priester. 9.00 oude'stichtingen voor goede beterschap (A); 19.00 bijzondere intentie. Dinsdag: 9.00 Jan Tillemans Geer- truida Braam-Thijssen ouders Kers- ten-Daniëls en zoon Piet ouders van Soest-Swinkels en fam.; 19.00 fam. Hendricx-Peeters Nellie de Bruyn-v. d. Voort Sraar Spee Grad Goumans (v. d. buurt). Woensdag: 9.00 overl. fam. v. d. Berg-Poulissen; 19.00 tot intentie van het St. Nicolaasgilde. Donderdag: H. Nicolaas, bisschop. 9.00 Hendrikus Drabbels, echtgenote en kinderen Zr. Hermien Oosterom. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. H. Ambrosius, bisschop en kerkleraar. 9.00 overl. fam. Backus-Thuijls Miets Raedts; 19.00 Wilhelm Wilms en Hendrina Huisman Christien Vermeu- len-Albers Koos Bertijn. Zaterdag: Onbevlekte ontvangenis van de heilige maagd Maria, patrones van het bisdom Roermond. 9.00 ouders Arts-Cornelissen, Jenniskens-Janssen en Willy; 17.30 leesmis uit dankbaar heid voor een 75-jarige (eigen priester); 19.00 Pierre Goumans en dochter Aniie levende en overl. fam. van Goch- Stein FRans de Vocht overl. ouders Baken-van Rhee. Mededelingen: vrijdag, eerste vrijdag van de maand, v^ordt de heilige communie ge bracht aan de zieken. Zondag is er onder de mis van 11.00 uur een kinderwoorddienst met het thema „Verwachting". Akolieten: Zaterdag: 19.00 Leon Stoffels, lezer: G. de Groot. Zondag: 8.00 Tom Kengen, lezer: J. Wekking; 9.30 Veronique Jakobs en José Aerts; 11.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers, lezer: W. Bistervels. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Jansen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Joris Truyen en Anouk Pijpers. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 1 dec. 18.30 Eucharistievie ring met volkszang, int. fam. Hendriks- v. d. Grift. Voorganger: p. F. Sanders, schriftuitleg: G. v. Loenen, lector: R. v. Veen; misdienaars: Gert-Jan Wismans en Bas Dirkx; bestemming kollekte: Solidaridad voor Latijns-Amerika. Zondag 2 dec.: Eerste zondag van de Advent. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang, int. Huub v. d. Bekerom, fam. v. d. Bekerom-Straat- man, M. v. Houdt. Voorganger: p. F. Sanders, schriftuitleg: G. v. Loenen, lector: Br. Artemius; misdienaars: L. Nollé en J. Boonman; bestemming kol lekte: Solidaridad voor Latijns-Ameri ka. Door de week om 18.30 maandag en woensdag eucharistieviering, dinsdag en donderdag: woord- en communiedienst. Donderdag: 16.00 Werkgroep thema- dienst. De kollekte van het afgelopen weekend voor „Een voor Afrika" heeft opgebracht: 542,75. Dank U! EEN ABONNEMENT WAARD IETS OVER GEUREN Geur is een van de meest doeltreffen de manieren van communiactie in onze wereld. Parfum is ook veel meer een aangenaam aroma. Geurtjes zijn een belangrijk ónderdeel van ue garderobe ONTWIKKELING Parfum dient u te „dragen", want alleen dan komt een geur pas tot ont wikkeling. Het kan uw stemming ver beteren, uw persoonlijkheid meer doen opvallen en natuurlijk anderen een ge noegen doen. De „topnoot" is het eerst merkbaar wanneer een geur wordt opgebracht. Deze wordt iets zwakker tijdens het dragen. De „midden-moot" onthult het werkelijke karakter van de geur. Dit wordt verkregen door vele verschillende essences die uit alle delen van de wereld afkomstig zijn. De kostbaarheid van een parfun wordt bepaald door de schaarste van de ingrediënten. De „basis-noot" completeert de composi tie en wordt gevormd door belangrijke ingrediënten waaronder fixateurs, die nodig zijn om het bepaalde bouquet te verkrijgen en vast te houden. Parfum is een hoge concentratie (na tuurlijke en synthetische) in alcohol. Parfum wordt meestal gebruikt na een eau de toilette of cologne voor een cli max van de geur. Vanwege de hogere concentratie van ingrediënten, die het bouquet vormen, is parfum altijd kost baarder. Eau de toilette en eau de cologne be vatten dezelfde geurige bestanddelen als het parfum, maar in verdunde vorm, waardoor zij wat lichter van geur zijn en daarom vaker opnieuw aangebracht dienen te worden. Zij zijn echter minder kostbaar in aanschaf. Parfum verdamps wanneer het wordt blootgesteld aan lucht. Na gebruik dient U dan ook de flacon direct goed te sluiten en liefst in het donker bewaren. Warmte versnelt ook de verdamping. Zorg ervoor dat uw parfum nooit in aanraking komt met bont of parels. Parels worden dof en bont verliest zijn om uw aantrekkelijkheid en uw charme te accentueren. Parfum is het meest intieme dat een vrouw draagt. Het is uw mysterie... Een uitdagend, onweerstaanbaar accessoire, dat een geurende handtekening betekent van uw persoonlijkheid. glans en de kleur van bont kan zelfs worden aangetast. De oorzaak hiervan is het ingrediënt olie, dat ook op kleding vlekken kan achterlaten. Een geur dient U even vaak opnieuw aan te brengen als een lipstick. Verwacht niet dat parfum of eau de toilette, die U 's ochtends gebruikt heeft tot het einde van de dag zijn geur behoudt. Een goed parfum blijft 3-4 uur zijn geur verspreiden. De aanschaf van een nieuwe geur vraagt evenveel aandacht als het kiezen van kleren of make-up. Een geur moet n.l., passen bij uw huid, uw type, de gelegenheid, de tijd en plaats. Zelfs een seizoen of stemming kunnen belangrijk zijn. 1984 is het jaar van de parfum. Heer lijk veel nieuwe composities zijn gelan ceerd door de grote en minder grote, „neuzen" der aarde. Ze zijn er voor u. Probeer ze. Wilhelminastraat 1a Venray PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN T el efoori*04780-83877 PAROCHIE PATERSKERK Eerste' zondag van de Advent. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus; 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Via de kerk is 2.785,— binnenge komen aan giften. Dit bedrag werd overgemaakt naar één voor Afrika, misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. fam. Dechnar- Sijbers en Vermeulen-Dijkmans Con stant Pijls overl. ouders Kateman- Drabbels en overl. familie. Zondag: 9.00 Wim Pouwels voor de parochie; 10.15 Konrad Thijssen en overl. fam.; 11.45 Ben Coolen, Riet van de Berk en overl. familie; 18.00 overl. fam. v. Waaijenburg-Janssen Jan Arts. Maandag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Sef Drab bels. Dinsdag: 8.00 Celina Rojer en Con stant Rojer; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. familie. Woensdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer; 19.00 voor overleden fa milie Truus Wijnhoven. Donderdag: 8.00 overl. fam. Spring in 't Veld, Geurts en Konings; 19.00 overl. familie Janssen-Krijns. Vrijdag: 8.00 familie Peters-Arts; 19.00 gezinsmis; Teng Stevens Antoon Bovée. Zaterdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 André Basten. Zondag: 9.00 Martin Leenders; 10.15 Tonny Vermeulen; 11.45 Johan Pou wels; 18.00 Leo Pouwels. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 Marcel Meijer. Dinsdag en donderdag: 19.00 Per Lenssen. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 1 dec.: 19.00 H.Mis ter ere van Maria - voor roepingen tot het priesterschap en het religieuze leven. Zondag 2 dec.: Eerste zondag van de Advent. 10.00 Hoogmis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; voor Peter en Marianne Verstappen, Ton Korsten, overl. ouders en schoonouders; voor de bewoners van onze wijk. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zang koor. Er zal een kindercrèche zijn. Maandag 3 dec.: Gedachtenis van de H. Franciscus Xaverius, priester. 19.00 H. Mis voor overleden hr. Snijders. Dinsdag 4.dec.: 8.30 H. Mis voor de overledenen van onze parochie. Woensdag 5 dec.: 19.00 H. Mis voor mevr. van Dooren en om Gods zegen over het gezin. Donderdag 6 dec.: Gedachtenis van de H. Nicolaas, bisschop. 8.30 H. Mis voor de kinderen van onze parochie. Vrijdag 7 dec.: Eerste vrijdag. Ge dachtenis van de H. Ambrosius, bis schop en kerkleraar; 18.40 Kruisweg; 19.00 H. Mis voor Sjeng Hoedemae- kers; dat hét Kerstfeest, waarop God mens wordt uit liefde voor de mensen, voor allen een echte Blijde Boodschap mag zijn; tot zekere intentie. 0 Zaterdag 8 dec.: Hoogfeest van de Onbevlekte Ontvangenis van de H. Maagd Maria. 10.00 Hoogmis tot intentie van de priesters. Deze hoogmis is er Gregoriaanse zang. Lektoren: Zaterdag 1 dec. 19.00 Zr. Servaas; zondag 2 dec. 10.00 dhr. van Dooren. Misdienaars: Zaterdag 1 dec.: 19.00 Davy Theeu- wen, Jeroen Swinkels, Richard Kinder dijk. Zondag 2 dec.: 10.00 Twan en Peter Franssen, Tom Versteeg, Silvester Bombeeck. Maandag 3 dec.: 19.00 Maurits Ver meulen, Jeroen Swinkels. Woensdag 5 dec.: 19.00 Marco van Neer, Davy Theeuwen. Vrijdag 7 dec.: 19.00 Paul Francken, Maarten Bombeeck. Zaterdag 8 dec.: 10.00 Richard Kin derdijk, Luc Kemmelings, Tom Ver steeg. Mededelingen: 1. Gedoopt: 25 nov. Daniëlle Neuvel, Luitstraat 8; 25 nov. Michel de Lauw, Beethovenstraat 60. Ouders van harte proficiat en Gods zegen over uw kind. 2. Huwelijksafkondigingen: Peter van Aarssen, parochie Christus Koning en Maria van Bakel, Fagotstraat 3; Henk Toonen, Mambostraat 112 en Lily Lap; Emiel Beerkens en Irmgard Kol, Haammakerstr. 194. 3. Vieringen: Zaterdag 8 dec. is er een Hoogmis met Gregoriaanse zang op dit feest van Maria, om 10.00 uur. Van harte welkom! 4. Gezinsbijdrage: Parochianen, u hebt weer de kans. Binnenkort is het weer kerkbalans!!! Ned. Credietbank Venray rek. nr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Met veel dank voor uw bijdrage! 5. Om over na te denken.... Als de Kerk sterft, dan is de wereldgeschiede nis ten einde. De wereld zal nooit triom feren over de Kerk. Als de Kerk ziek wordt, dan zal de wereld jammeren om zichzelf PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 1 dec.: 18.00-18.30 Gele genheid tot biechten. 19.00 Vooravond mis voor de eerste zondag van de Ad vent. Kindermis wordt opgeluisterd door ons kinderkoor „de Vredesklok- jes". Voor overl. Cor Reynders-Lem- men jaargetijde Piet Strijbosch overl. Toon van Dijck (coll.) overl. Martha van Mil-van Meyel (coll.) Sja- rel Sijbers en dochters Mia en Truus Jan Essing en overl. ouders Essing- Welten Anna van Dijk-Janssen (coll.). Zondag 2 dec.: De eerste zondag van de Advent. 8.30 voor het geestelijke en tijdelijke welzijn van de parochie overl. Piet Willems en overl. fam.; 10.00 Nederlandse Hoogmis, voor de zieken van de parochie voor Priester roepingen; 11.30 voor Huub Jacobs (coll.) overl. Cor van Kempen (coll.); 18.30 uit dankbaarheid (K) voor over leden Martinus de Louw en familie Thijssen. Maandag 3 dec.: Gedachtenis van de H. Franciscus Xaverius. Priester. 8.00 voor Priesterroepingen; 19.00 voor de zieken van de parochie jaargetijde Wimke Siebers-Douma. Dinsdag 4 dec.: 8.00 voor overl. ouders Albers-van Leeuwen; 19.00 voor overl. Martin Willemsen (coll.) Frans Cremers Thei Linders (coll.). Woensdag 5 dec.: 8.00 voor een goede katechese op de scholen; 19.00 voor de gezinnen van de parochie voor overl. Toon van Dijck. Donderdag 6 dec.: Gedachtenis van de H. Nicolaas, Bisschop van de stad Myra. 8.00 voor de kinderen van onze scholen; 19.00 voor Christine Beuvens Leo Sophie. Vrijdag 7 dec.: Gedachtenis van de H. Ambrosius, Bisschop en kerkleraar. 8.00 voor overleden ouders van Rooy- Hendriks en zonen; 15.30 Huwelijksmis voor het bruidspaar Thijs Zee en Ellie Nijhuis in de kapel van Veltum; 19.00 voor overleden familie Thielen-Hen- driks. Zaterdag 8 dec.: Hoogfeest van de onbevlekte ontvangenis van de H. Maagd Maria, Patrones van het bisdom Roermond. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw. Mededelingen: Dinsdag 4 dec. om 15.00 uur gele genheid om de rozenkrans te bidden in de Kerk. Zaterdagavond is er weer een kin dermis met zang van ons kinderkoor De Vredesklokjes. Ouders met kinderen van harte welkom. Zaterdagavond 8 dec. zal het jongerenkoor uit Haps in onze kerk zin gen. Ook uw gezinsbijdrage naar ver mogen kan door de parochie niet gemist worden. Giro 42.02.249; Rabobank 15.39.39.559 t.n.v. Gezinsbijdrage Pa rochie Christus Koning Venray. Zaterdag 8 december is het hoog feest van de H. Maagd Maria. Om 8.00 uur is er in de parochiekerk een H. Mis, ter ere van Maria. U bent allen van harte welkom. Door Maria tot Jezus. Het stookseizoen is weer begonnen en in onze kprk doen wij ons best om een aangename temperatuur te verkrij gen. Echter stoken kost geld, daarom, als het kan, iets extra's op de collecte schaal. Bij voorbaat dank. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 John Rongen; 10.00 Oscar Geurts, Urbain en Pascal van Weert; 11.30 Theo Krouwel; 18.30 Giel Krijnen. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Erik Dijkmans; 19.00 Jos Vercauteren. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Jos Verstegen; 19.00 Jose Cornejo. Jullie hebben nieuwe togen gekregen, wees er zuinig op. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst van 2 december a.s. zal Ds. H. van Es voorgaan in „Den Hoebert", Westsingel 1 te Venray. In deze dienst zal het Heilig Avondmaal gevierd worden. De koliekten zijn be stemd voor Oecumenische Arbeid en de Diakonie. Aanvang van de dienst is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kindernevendienst gehouden. Na de diénst is er koffiedrinken. Attentie!! In verband met schilderwerkzaamhe den van „Den Hoebert" zullen de kerk diensten van 9 december 1984 tot 13 januari 1985 in de Prot. Chr. Basis school „De Hommél", Oostsingel 39 te Venray gehouden worden. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 overl. ouders Ach- ten-Verdijk Martien van Arsen gest. jaard. Wilhelmina Jeuken en ouders Piet Litjens. Zondag: Eeerste zondag van de Ad vent. 8.30 Lei Janssen; 10.00 overl. familie Fleurkens-Poels jaard. Jean Potten Piet Dupont en overl. familie gest. jaard. Leonard Maas en Maria Martens Jan Bernaerts Clara Camps-Wolters (v.w. de familie Wol- ters) Jongerenkoor. Maandag: 9.00 tot intentie Loonen- Rens. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Antoon en Wilhelmina Verheijen. Woensdag: 9.00 overl. familie Hen- drickx-Jenneskens. Donderdag: 9.00 tot zekere intentie. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 9.00 voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen. Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Peeters. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Bart Camps, Joris Rutten. Zondag: 8.30 Karin van Cuijck, Anita van Limbeek, Leonie Hendrix, Anke Kusters; 10.00 Christianne Jacobs Rion Verstraelen, Desiree Haehens, Marian Hendrix. Eerste zondag van de Advent Met dit weekend begint het nieuwe kerkelijk jaar. Opnieuw een jaar van verwachting en vervulling, van belofte en werkelijkheid. Voortdurend zijn wij op weg naar het Heil. Ons christen-zijn kan zo gemakke lijk sleur worden. Daarom is het goed van tijd tot tijd eens achterom te kijken Nu de voorbereidingen voor carnaval weer volop aan de gang zijn, kunnen we in onze rubriek „Venrayse Monument jes" ook gerust eens even aandacht be steden aan het enige Venrayse carna valsmonument. Het is een stenen Piël- haas, gemaakt door de destijds in Ven ray woonachtige beeldhouwer Piet van Dongen. Het beeld werd in 1964 aan Karei Wijnen aangeboden door de Venrayse Vastelaovesvereniging „De Piëlhaas". Karei Wijnen nam toen definitief afscheid van het carnavalsgebeuren. Hij was 25 jaar lid geweest van „De piël haas" en 18 jaar Vorst. Onder Karel's strakke leiding begon in 1948 „De piëlhaas" geleidelijk de vastelaovend beter te organiseren. Hij was een groot organisator, een „ge wichtige" spreker en hij kon geweldig te keer gaan als er iets niet klopte. Ieder een in 'de Vastelaovesvereniging had ontzag voor hem en konsekwent als hij was, gelastte hij in 1959 de carnaval af, omdat er geen overeenstemming bereikt kon worden met de gezamenlijke kaste leins, over hun bijdrage aan de organi satie. De stenen Piëlhaas kreeg een plaats in het Pastoor Wijnhovenpark aan de Paterslaan. Jammer genoeg was het beeld verschillende keren tijdens de car naval mikpunt van baldadige vastel- aoves-,,vierders" die de stenen Piëlhaas zelfs ten val brachten. Sinds het beeldje in het Past. Wijn hovenpark was geplaatst, was het een goede gewoonte op carnavalszondag na de carnavalsmis een korte herdenking bij het monumentje te houden ter nagedachtenis van Karei Wijnen. Omdat het bestuur van „De piël haas" niet erg gelukkig was met de tamelijk ver van de Grote Kerk gelegen plaats van het beeld, werd bij de viering van „viermaal elf" het beeld in de hal van de schouwburg geplaats, nadat be sloten was het monumentje niet meer op zijn oude stekkie neer te zetten. In afwachting van een definitieve plaats kreeg het beeld gastvrij onderdak bij het gemeentelager aan de Acacia straat. Intussen beraadt het bestuur van de Vastelaovesvereniging zich over een de en vooral om weer opnieuw te begin nen. Dat is van toepassing in het zaken leven, in de huwelijks- en gezinsverhou dingen enz. Zeer zeker geldt het voor onze relatie met God. Er daagt weer een lichtpunt: Jezus Christus. Hij is en blijft het LICHT der wereld. Laten we ons zelf onderzoeken, of we ons wel vol doende richten naar dat LICHT. Het is nodig om niet in de duisternis rond te dolen en om uiteindelijk goed terecht te komen. PAROCHIE OIRLO Eerste zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis als voor bereiding op het Kerstfeest. Mede verzorgd door de kinderen van de Basis school. Lei Ewals (koll.) Jan Peeters Maria Versleijen-Joosten (koll.) Ber nard Janssen (koll.) overl. ouders Nellen-Li jssen. Zondag: 8.30 H. Mis fam. Hellegers- Marcellis; 10.00 Hoogmis. Pieter-Jan Driessen (mnd.) Lambert Joosten (koll.) Anna Steeghs-van Rijswijck namens familie Classens en Voesten en Maria Classens Maria Wolters-Jans- sen namens volksdans en gymnastiek- groep. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Peter van Kempen en Anna Weijers Peter v. d. Rieth en Petronella Litjens. Woensdag: 8.00 H. Mis st. Johannes en Johanna Hendriks en Math. Vul- lings. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. Tot bijzondere intentie (O). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Toegewijd aan de verering van het H. Hart. 14.00 pl. Huwelijksmis Bruids paar Ten Holder-van de Pasch; 19.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor Priester roepingen st. Gerardus Nelissen en Johanna Geurts en zoon Martien. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Piet Classens (mnd.) Anna Steeghs-van Rijswijck namens de oude buurt. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat. di. en wo.: Marcel en Ronny; zond. 8 uur, do. en vr.: Wouter en Ivan; 10 uur: Guido en Roel. Zaterdag 1 dec.: 19.00 uit dankbaar heid bij gelegenheid van een 89e verjaardag. Zondag 2 dec.: 8.00 Bertus Janssen; 10.00 Martinus Kuypers (coll.). Dinsdag 4 dec.: 19.00 Willem Baltus- sen (door de bej. ver.). Woensdag: 8.00 voor een overl. moeder (K); int. offeraars. Donderdag 6 dec.: 8.00 overl. fam. Strijbos-Cleven. Vrijdag 7 dec.: 8.00 Piet Rambags t.e.v. het H. Hart. Eerste vrijdag van de maand. 9 uur ziekencommunie. PAROCHIE LEUNEN Eerste zondag van de Advent. Eerste zondag van de maand, bijzon dere collecte voor onze eigen kerk. Mogen wij blijven rekenen op uw aller steun. Bij voorbaat onze dank. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Leida Koonings-Hermans lsm. v. Antoon Voermans, echtg. en zoon Antoon lsm. v. Gerrit Janssen (vanw. Jan Jans sen). Zondag: 8.30 lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen; 10.00 Hgm. v. overl. ouders Schreurs-Verdellen en overl. fam. Hgm. v. Maria Loonen-Schef- fers jaard. v. Jan Janssen, echtg. en zoon Gerrit jaard. v. Gertruda van Opbergen; 11.15 lsm. v. Michel Loonen finitieve plaats, ergens in de buurt van het centrum. Er zijn contacten gelegd met het Pompgenoeëtschap om te bekijken of lsm. v. Gertruda Spreeuwenberg. Maandag: 19.00 lsm. v. Arnold Pijpers, echtg. en zoon Harry. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 19.00 lsm. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Mar tens. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 19.00 maandd. v. Herman v. Leipsig. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Leida Koonings-Hermans lsm. v. Helm Claessens en overl. fam. lsm. v. Jan Euwals. Misdienaar: 19.00 John Cornelissen. Akolieten: za 19.00 P. v. Zandvoort en J. v. d. Aker; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 Richard Jenniskens, M. Holt- ackers en P. Geurts; 11.15 M. en T. Heesen. Gedoopt: René Timmermans. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. maandd. v. Pas toor Janssen; 2. maandd. v. Frans van Soest; 3. H. Mis voor Mevr. Bos-Jans- sen nms. neven en nichten Bos; 4. weekd. v. Mevr. Gooren-Keijsers; 5. H. Mis voor overl. fam. Janssen-Koppens. Zondag: 8.30 H. Mis voor bijz. int.; 10.00 1. H. Mis voor Mevr. Teunissen- Gerrits nms. koffiekransje; 2. jgt. v. Godfried Puts en Nico v. Beers; 11.30 1. H. Mis voor overl. fam. Vogels-Jeu- rissen; 2. H. Mis voor Mevr. Gooren- Keijsers nms. de buurt. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor Grad Fleurkens nms. Mevr. Vergeldt; 2. weekd. v. Mevr. Teunissen-Gerrits; 3. H. Mis voor Gonda Baghus. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Jan Hen drix. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor An toon Verheijen; 2. H. Mis voor Mevr. van Hoof-Ewals nms. fam. Ewals. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Gerar dus Vergeldt en Petronella Burgers. Vrijdag: 14.00 H. Mis uit dankbaar heid b.g.v. het huwelijk van Nellie Cox en Wim Berkers; 19.00 1. maandd. v. Jan Vergeldt; 2. H. Mis voor Mevr. Teunissen-Gerrits nms. ouderenvereni ging; 3. H. Mis voor Gonda Baghus en pastoor Janssen. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Mevr. Bos-Janssen nms. fam. Janssen; 2. maandd. v. Fien Fleurkens-Keijsers; 3. jgt. v. Gerrit Thoone. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Patrick Vergeldt en Tjeerd Jenniskens. Zondag: 8.30 Rob Reijnders en Mare Derkx; 10.00 Peter Michels en Roel Smits; 11.30 Mattie van Ass en Patrick Marcellis. Weekdagen: Joan Lutters en Bart Rongen. Huwelijksmis vrijdag: Peter Michels en Tjeerd Jenniskens. Vrij: Tom Lemmens. Mededelingen: Zaterdag a.s. na de avondmis is er een afscheidsreceptie in het gemeen schapshuis van pater De Hosson, die 17 jaar lang hier assistent is geweest. Ik hoop dat zeer velen een hand komen geven. De receptie duurt tot 10.00 uur. RECTORAAT HEIDE Eerste zondag van de advent, 2 dec. 1984. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Gerardus Michels en Jacoba Jakobs en tevens voor- de overl. ouders Poels-Mi- chels. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overh ouders Willems-Janssen en kinderen; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Ako: lieten: Marco van Kempen en Maurice het mogelijk is het camavalsmonumei je onderdeel van de nabij de Latijn School (V.V.V.-kantoor) te herplaatsi pomp te laten uilmaken. Engbersen. Misdienaars van de week: Rich: Janssen en Michel van Kempen. Maandag: H. Fraciscus Xaveri priester. 8 uur H. Mis voor de ovi familieleden van Vegchel-Lemmen. Dinsdag: 8 uur H,. Mis voor V Derikx en overleden familieleden rikx-Voesten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor H; Muijsers en overl. familieleden. Donderdag: 8 uur H. Mis voor i Geurts-Gellings. Vrijdag: eerste vrijdag van de maa H. Ambrosius, bisschop en kerkler; 8.45 H. Mis voor Helm Claes en ov familieleden. Zaterdag:'19.30 Avondmis voor overl. ouders Voermans-Leijssen. RECTORAAT VEULEN Zondag 2 dec. Ie zondag van de vent. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 9.45 Hgm. uit dank ft Jacobs-Janssen; 11.15 Hgm. zal Jat d. Aker. Maandag: 8 uur lsm. uit dank fi Hendriks-Peelen. Dinsdag: 8 uur lsm. gest. jgt. Nabuurs en echtg. Woensdag: 8 uur lsm. uit dank fi L. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Lo Groetelaars. Vrijdag: eerste vrijdag van de maa toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. ter ere H. Hart van Jezus. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. P. Cleven en echtg. Akolieten voor 2 dec.: T. Leyssen, Reintjes, E. v. Dongen. Misdienaars: A, Reintjes, P. v. Sod PAROCHIE MERSELO Zaterdag H. Edmond Campion (1 gelse martelaar). 19.00 levende en ov] leden van zangkoren (Ceciliafeest) Zondag, le zondag van de Adventj zondag van de maand. Speciale colli voor de kerk. 10.00 jgt. Harry Verst gen (Haag); 11.30 Jac. Verlinden Handboogschutterij St. Hubertus. Maandag, H. Fransiscus Xaverii 8.30 Martinus Poels en Petronc Wismans. Dinsdag, H. Johannes van Dan scus, kerkleraar. 8.30 overl. fam. Dijck-v. Rijswijck. Woensdag 19,00 Antoon van R wijek. Donderdag, St. Nicolaas. 8.30 J Hub. Janssen, echtgenoten en zo Piet. Vrijdag, eerste vrijdag van de maan H. Ambrosius, kerkleraar. 8.30 ter van H. Hart voor wie geofferd hebbe Zaterdag, Onbevlekte Onvangei van de H. Maagd Maria. 19.00 J Janssen v.w. fam. v. Osch. Misdienaars Zondag 10.00 en zaterdagavoi Wendy Poels en Ilse Michels. 11.30 Ruud Tijssen en Pier Paul R ter. Kollectanten: Zaterdag: T. Emonts. Zondag 10.00 H. Arts. 11.30 F. Hc rix. Kerk schoonmaken Mevr. Arts-Driessen, Beekweg en Met Loonen, Boterpot. Hebt ge al gereageerd op i Nachtmisenquete? Hartelijk dank aan Piet Fransse Onze klokken zijn weer goed verlicht

Peel en Maas | 1984 | | pagina 14