VERENIGINGSNM1WS SPRINGPLANK L.V.B. L.V.B. Venrays Mannenkoor St. Pe\^S Orkest vereniging Venray IMKERS Concertreis „Saltarello" Peelland Operette PEEL EN MAAS De Karklingels O.J.C. DE BRAK WIJK NOORD-WEST Open Dag wijkcentrum- Landweert WIJKVERENIGING VELTUM JERA '70 t'erenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge- ijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Donderdag 8 november om 19.30 uur epetitie bassen en om 20.00 uur gehele >or. Donderdag 15 november om 19.30 iur repetitie tenoren en om 20.00 uur ei hele koor. 17 November deelname aan het vier- orenconcert in Linne. Vertrek per bus a. gemeentehuis om 18.30 uur met da les. Op de heenreis wordt een kort be- oek gebracht aan Frans van Doorn in e Wietel in Helden. Op 24 november opluistering 25-jarig uwelijk G. van Geenen. H. Mis niet im 14.30 uur zoals eerder vermeld maar m 14.00 uur in de Paterskerk.De fluistering van de receptie niet om 9.00 maar om 19.30 uur in zaal Mar- ens te Leunen. Zaterdag 8 december jaarlijkse KSiavond in de foyer van de schouw- urg. Aanvang 20.00 uur. 25 En 30 december kerstconcerten. 12 Januari, opluistering prinsenpro- bunalie. Denk aan 't passen c.q. ophalen van Ie nieuwe pantalon! Oud papier? Achter garage van Ham. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 if bij het clublokaal Vlakwater, tel. 2318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 8 november. )m 19.30 uur repetitie harmonieorkest. Maandag 12 november. )m 19.30 uur bestuursvergadering. Donderdag 15 november. )m 19.30 uur repetitie harmonieorkest. AGENDA Zaterdag 17 november. Ccciliafeest. Intocht Si Nicolaas om 4.45 uur-. 27 november. lerenade. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 8 november. lepetitie om 18.30 uur. Donderdag 15 november. lepetitie om 18.30 uur. Individuele repetitie volgens afspraak net Uw leraar, DRUMBAND Dinsdag 13 november. lepetitie van 18.30 tot 19.30 uur. HOFKAPEL Zaterdag 10 november. )m 17.30 uur repetitie in de Schouw- lurg. Zondag 11 november. )m 10.30 uur schouwburg, liedjesfina- Afmelden harmonie-orkest bij de se- relaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer taedls, tel. 82803 en drumband bij de leer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Afgelopen zondag werd door ons orps deelgenomen aan het gemeente- jk muziektoernooi in Ysselsteyn. 4 november: Caeciliafeest. lepetitietijden: Minirelten ilke woensdag van 18.30 tot 19.30 uur ij St. Vincentius en 's zondags van 0.00-11.00 uur in de LTS.. Afmelden ij Mevr. Siebers, tel. 85944. Majoretten ilke woensdag van 19.30-21.00 uur in t. Vincentius en 's zondags van 11.00- 2.00 uur in de LTS. Afmelden bij tevr. Kessels, tel. 84459. Leerling tamboers. ilke woensdag van 18.30-19.30 uur in e LTS. Afmelden bij Ton Huijbers tel. 7380 Leerling blazers cdere woensdag van 18.30-19.30 uur in e LTS, en 's zondag vanaf 10.30 uur in e LTS. Afmelden bij Ton Huijbers tel. 7380. Korps, Blazers, en Tamboers. "dien gezamelijk, elke woensdag van 9.30-21.30 uur in de LTS. Indien niet namelijk, tamboers van 19.30-21.30 ur, eveneens in de LTS. Verder iedere ondag van 10.30-12.00 uur in de LTS. Afmelden en verzorging materiaal: on Huijbers, tel. 87380. Verzorging niformen: W. Stoffels tel. 88279. Ver- "rging muziekpartijen P. van Kempen, J. 86588. Aanmelden nieuwe leden kan tijdens e repetitietijden. Agenda: Vrijdag 9 november. om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen. Om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Maandag 12 november. Geen repetitie. Wel om 19.00 uur spela- vond. Dinsdag 13 november. Om 18.30 uur repetitie alle alten. Woensdag 14 november. Om 18.30 uur repetitie voor alle sopra nen. Afmelden: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Zondag zingen we niet de Hoogmis. Enkele koorleden moeten nog foto's afreken. Graag zo spoedig mogelijk. Zondag 11 november zingen we om 10.15 uur de Hoogmis in de Paterskerk. Deze H. Mis is tot een bijzondere intentie voor onze overleden directeur Dhr. Baltussen. Woensdag 14 november van half 7 tot half 8 repetitie in het akti- viteitencentrum. Zaterdag 17 november om 15.15 uur zingen wij voor een 25- jarig huwelijk in de Paterskerk. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 13 november 19.30 uur repe titie voor de bassen. Om 20.00 uur voor het hele koor in de'Essel.-Drsulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolk weg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. DAMESKOOR Zaterdag 10 november zingen we om 18.30 uur de meerstemmige latijnse mis in de Munsterkerk in Roermond. In of ficiële kleding. Woensdag 14 november om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in zaal Thie- len. Zaterdag 24 november om 14.00 uur en 15.30 uur opluistering van de H. Mis sen in de Paterskerk. In officiële kle ding. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Woensdag 14 en 21 november om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts en repetitie van het kleinen- semble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Programma: 8 december om 18.30 uur opluiste ring adventsviering door het klein en semble in de Lambertuskerk te Horst. Op -5 december adventsviering in de Petrus Bandenkerk te Venray door het klein ensemble. 22 december om 18.30 uur opluistering adventsviering in de Paters kerk te Venray. 23 december om 15.00 uur kerst concert in de Grote Kerk te Asten. Het symfonie-orkest begeleidt het Astens ge mengd koor. Kontaktdag Op zondag 11 november bij Marius Cornelissen, Scheiweg 14 te Leunen. Bi jeenkomst om ongeveer 10.30 uur. Feestavond. Op zaterdag 17 november a.s. zal de jaarlijkse feestavond worden gehouden. Om 19.00 uur is er een H. Mis ter inten tie voor de levende en overleden imkers van de vereniging in de Grote Kerk te Venray waarna om 20.00 uur een koffie tafel wordt aangeboden in zaal Maar- tens te Leunen, waarna een gezellig sa menzijn met muziek en een loterij. 3 (IUNUCOM DE VREDE SK LOK JE S«" Vrijdag 9 november. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.30-17.15 uur Zaterdag 10 november. We zingen de mis van 19.00 uur. Vrijdag 16 november. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.30-17.15 uur Vrijdag 23 november. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Blokfluitgroep Voor jullie is er weer repetitie iedere woensdagmiddag van 13.30 tot 14.30 uur. Je hebt allemaal wel begrepen dat het noodzakelijk is goed de repetities te be zoeken. Het is fijn dat jullie er allemaal steeds zijn. Zaterdagavond rekenen we evenens op jullie. Je kunt gewoon weer je zon dagse jurk aantrekken. I.v.m. het aan meten van de lange rokjes voor de nieuwste groep koorleden is het noodza kelijk dit van te voren even door te spre ken met de moeders. Dit kan op vrijdag 9 november om 15.30 uur in het parochiezaaltje. Bent U verhinderd? Laat het even weten. Jullie jongens en meisjes zien we mor gen op de repetitie. „CAPRICCIO" Zondag 11 november. Om 9.45 uur op Paschalis zijn. We zin gen daar om 10.00 uur de Hoogmis. Om 11.00 uur geen repetitie. Maandag 12 november. Gezamelijke repetitie om 19.00 uur. BOJEMA Vrijdag 9 november. Gezamelijke repetitie om 18.45 uur. SALTARELLO Zaterdag 10 november. Om 16.00 uur gezamelijke repetitie. Het in 1970 door pater Falco o.f.m. opgerichte muziekgezelschap „Saltarel lo" heeft in de herfstvakantie een con certreis naar Zwitserland gemaakt. In Biel werden verschillende huisconcerten gegeven en diverse malen werd op straat geconcerteerd. Deze uitvoeringen wer den steeds voor een talrijk en zeer en thousiast publiek gegeven. Aanvankelijk werd „Saltarello" op gericht als een begeleidingsgroep bij huwelijks- en uitvaartmissen en bij Kerstconcerten. Intussen heeft de groep zich uitgebreid tot een vijftiental jon gens en meisjes, meest leerlingen van het V.W.O. Op het repertoire staan momenteel rond tweehonderd werken en werkjes in het klassieke en licht-klas- sieke genre. Ook worden eigen bewer kingen van b.v. Beatlenummers ge speeld. De groep heeft optredens in verschil lende Nederlandse steden achter de rug. Tevens worden diverse Jiefdadigheids- concerten gegeven. Het succes van deze Venrayse mu ziekgroep wordt onderstreept door behaalde successen bij internationale concoursen in het Belgische Neerpelt, waaraan behalve door Europese ensem bles ook wordt deelgenomen door musici uit andere continenten. Na in 1977 een derde prijs te hebben behaald, kwam in 1981 „Saltarello" thuis met de eerste prijs. In 1983 zou de groep een concertreis maken naar Italië, doch deze ging niet door in verband met de hoge kosten. Als „alternatief" werd in de herfstva kantie de reis naar het Zwitserse Biel ge maakt waar men veel waardering had voor de muzikale prestaties van deze Venrayse groep. Het volgend jaar viert „Saltarello" haar derde lustrum en uiteraard zal de groep bij gelegenheid daarvan zich in Venray laten horen. Dinsdag 13, 20 en 27 november en 4 december om 20.00 uur repetitie in de Fatimaschool, Hogeweg 6 te Deurne. Indertijd is als datum van ons eerste optreden abusievelijk vermeld vrijdag 12 januari 1985. Dit moet zijn zaterdag 12 januari 1985. Denkt U aan onze oud papier aktie? Breng het op de U bekende plaats! Wij kunnen nog zangeressen en zan gers gebruiken, vooral allen en tenoren. Mensen, kom op en sluit U zich bij ons aan, dan zijn er voor ons weer zorgen van de baan. Contaktman voor Venray e.o. dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, Venray-Brukske. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. AFDELING VENRAY Op dinsdag 13 november a.s. leden bijeenkomst in wijkgebouw „Den Hoender". Kapsalon „Knip" uit Leu nen zal ons komen vertellen over haar- verzorging en hoe kan ik zelf thuis met mijn haren omgaan. Aanvang 20.00 uur. Het bestuur hoopt op een goede opkomst. 'n leesbare krant De jaarvergadering wordt komende zondag 11 november gehouden in café Vermeulen. Aanvang 20.00 uur. Na de vergadering zal men deel kunnen nemen aan een kwis. Voor de organisatie van de boerebrui- loft heeft zich reeds een vereniging aan gemeld. IETS VOOR MEISJES IETS VOOR JOU Dingus gaat weer leuke dingen voor en met meisjes doen. Voorlopig gaan we met MODE aan de gang. Tot kerstmis kun je op Dingus leuke en moderne kle ding maken. Dat kost je maar 1,- per avond en natuurlijk de stof die je nodig hebt. Daar moet je wel zelf voor zorgen. Als de kleren klaar zijn maken we er samen een gezellige avond van. We kun nen een modeshow houden van de zelf gemaakte kleding en/of ook andere kle ding gebruiken. Dan kunnen we ande ren laten zien wat we gemaakt hebben. Na de kerstvakantie beginnen we weer met iets nieuws. Ideeën zijn er al genoeg. We kunnen b.v. iets doen met muziek, aerobic dance, fotografie, to neel, sieraden maken.... maar de meis jes die meedoen kunnen zelf kiezen wat ze het liefst doen. Meisjes die in de derde of een hogere klas van de middelbare school zitten kunnen meedoen. Ook schoolver- laatsters tot 18 jaar zijn welkom. We be ginnen donderdag 15 november om 19.00 uur. Daarna elke donderdag van 19.00 tot 21.30 uur. Wil je meer weten, je kunt al tijd naar Dingus bellen, tel. 83293 en vragen naar Edith, Annelies of Tilly. Die kunnen je dan meer vertellen. Vrijdag 9 november. DUPLEX JOHNSON Vanaf 22.00 uur speelt Duplex John son in de achterzaal. Duplex Jonnson werd opgericht in 1982. Na een half jaar repeteren werd voornamelijk in Brabant en België opgetreden. In: 1983,verschijnt een mini-lp met vier nummers. Deze plaat bezorgt de groep meer optredens en in juni van dat jaar wordt de band uitgenodigd om in het voorprogramma van de Golden Earring te spelen. Na dit toernee wordt Duplex een volwassen po diumact en krijgt de groep een duidelij ker eigen geluid. De muziek wordt vaak vergeleken met T.C. Matic en Talking Heads, maar heeft een eigen stijl die zich moeilijk laat omschrijven. Het is de tweede keer in korte tijd dat Duplex Johnson in Dingus optreed. Dat zegt wel iets over hoe wij over hun kwa liteiten denken: bijzonder best. EXPOSITIE Vanaf deze week hangen er zo'n tien tal werken van de Venrayse kunstenaar Jacques Cuypers in het café van Dingus. Precies 10 jaar geleden exposeerde hij ook al bij ons. Mensen met een sterk ge heugen zouden de evolutie van zijn wer ken over die periode kunnen zien als ze er naar zouden komen kijken. Van dinsdags tot zaterdags, steeds vanaf 18.00 uur zijn de foto's, krijtteke ningen en aquarels te bezichtigen. Tot slot: alle tentoongestelde werken zijn te koop. Donderdag 8 november om 22.00 uur een optreden van „Kiem" uit Rotter dam. Hun muziek doei denken aan de vroegere Duitse formatie D.A.F. Een jazzy geluid met een minimale disco- dreun. Het geheel krijgt een nieuw sfeertje door het drumstel, dat door drummer Kees van Meurs zelf is ge maakt uit scheepsonderdelen. Hierdoor ontstaat een echte High Energy muziek met de inzet en het motto van Swingen mannen, wat ook op veel podia werd waargemaakt. Afgelpen week hebben we veel gezien in de Maasheggen. Deze week is er een excursie onder leiding van Martien. We gaan naar de Mariapeel maar dat is nog niet zeker. Vertrek om 8.30 uur vanaf het schouwburgplein. Op zaterdag 24 november is er de I.v. Op zondag 25 november is er een n.b. excursie. Later meer daarover. <2 0 Mededeling. De dansavond welke gepland was op zaterdag 10 november komt te verval len. Aktiviteitenprogramma. Zondag 11 november koffie-kaart- uurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Dinsdag 13 november vergadering L.V.B. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 14 november volksdansen. Aanvang 21.00 uur. Donderdag 13 november gezellige vri je kaartavond waarbij iedereen welkom is om een kaartje te leggen. Bij voldoen de deelnemers is er toepen, rikken of kruisjassen. Aanvang 20.00 uur. Op zaterdag 17 november is er, in plaats van op vrijdag de 16e, een dansa vond voor iedereen. De muziek wordt verzorgd door Hollands Glorie. Aan vang 20.00 uur. Allemaal tot ziens. Beste wijkbewoners Dinsdag 13 november is er weer de maandelijkse openbare vergadering in het wijkgebouw aan de Beukenlaan 4. Aanvang 20.00 uur. Daarnaast kunnen de bewoners op vrijdagavond van 21.15 uur terecht om te kaarten, biljarten etc. Iedere zondag van 14.00 tot 17.30 uur is het gebouw open voor de jongeren voor een gezellig samenzijn. Zondag a.s. video. Op zondag 11 november organiseert de Stichting Wijkcentrum Landweert een Open Dag voor de bewoners uit de wijk en voor belangstellenden. Omdat Landweert het voorlopig toch nog'even met de bestaande ruimte zal moeten doen heeft het stichtingsbestuur in de afgelopen weken enkele verande ringen in deze ruimte aangebracht om het geheel wat gezelliger te maken. Het doel hiervan is natuurlijk dat het bestuur hoopt dat nu meer wijkbewo ners van het wijkcentrum gebruik zullen gaan maken. Daar is ook de open dag voor be doeld. Iedereen kan op 11 november eens een kijkje gaan nemen in het ge bouw. Bovendien kan men kennis ma ken met de aktiviteiten die nu al in het wijkcentrum plaatsvinden. Het meren deel van de groeperingen die van het wijkcentrum gebruik maken werken ak- tief mee aan deze open dag. Samen met hen heeft het stichtingsbestuur een pro gramma opgesteld, 's Morgens is er een kaartmorgen voor de ouderen, 's Mid dags is er video voor de oudere jeugd en voor belangstellenden. Verder kunnen de peuters in de peuterspeelzaal onder begeleiding lampionnen maken voor het St. Maartensfeest welk om 17.00 uur be gint. De B.B.O. tenslotte zal in de hal een stand inrichten waar belangstellen den informatie kunnen inwinnen. Het wijkcentrum is geopend van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur. AFDELING OOSTRUM Donderdag 8 november zal mevr. M. Beerkens „Schoonheidsspecialiste" een informatie- en demonstratie-avond ver zorgen. Aanvang 20.00 uur in het ge meenschapshuis. Onlangs werd in Leunen op feestelijke wijze de nieuwe zaak van Elektro P. van Staveren geopend. Het bedrijf is gevestigd in het ruime pand aan de Horsterweg hoek Veulenseweg. Veel bloemen en gelukwensen mochten de heer en mevrouw van Staveren bij de ze opening ontvangen. De openingsweek ging gepaard met verschillende speciaal geprijsde aanbie dingen en voordeelkoopjes. De nieuwe winkel geeft een mooi overzicht van het ruime aanbod in alle mogelijke electri- sche apparatuur van alle bekende mer ken en betekent ongetwijfeld een aan winst voor het winkelbestand in Leu nen. Electro van Staveren was eerder ge vestigd aan de Brugpas te Veulen, maar bestond toen voornamelijk uit een repa ratiewerkplaats met eigen servicedienst. Die voorzieningen zijn ook in de nieuwe vestiging ondergebracht en hebben meer ruimte ter beschikking. Zaterdag 10 november St. Maarten Dit jaar viert Veltum voor de vierde keer het Sl. Maartensfeest. Dit jaar ver trekken we vanaf wijkcentrum 't Schöp- ke. Alle kinderen uit de wijk komen daar met lampioens om vijf uur 's avonds bij elkaar. Dan is het ook al lek ker donker! In de optocht wordt met de branden de lampionnen door de wijk getrokken. St. Maarten zelf is natuurlijk ook weer present. De tocht eindigt zoals gebruike lijk op de hoek van de Hardeweg en de Kuluutweg. Daar is weer een grandioze troshoop gebouwd. Met hulp van de brandweer wordt daar de brand in gestoken. Om het hoog oplaaiende vuur zingen we dan nog wat liedjes. Dropping Voor jongeren vanaf 12 jaar is er op zaterdag 10 november een dropping ge organiseerd in plaats van de disco. Zoals jullie weten was dit vorig jaar een groot succes. We zeggen natuurlijk niet waar we heen gaan, maar dat is toch zeker geen probleem voor jullie sportieve jon gelui. We vertrokken vanaf het Schöp- ke. Jullie moeten om 20.00 uur aanwe zig zijn. Zaterdag jl. werd in jeugdcentrum „De Koel" te Ysselsteyn de eerste voor ronde van het open Limburgse en Bra bantse d.j.-concours plaats. Dit evene ment wordt al enige jaren door Jera'70 georganiseerd. En hoewel het aantal deelnemers beduidend kleiner is dan voorafgaande jaren, was de publieke in teresse goed te noemen. In de eerste voorronde toonden vier deelnemers hun kwaliteiten als d.j. De jury beoordeelde hen op platenkeuze en presentatie. Jan Hendriks uil Merselo werd hier tweede achter Norbert van Worverm-Schmidt uil Venlo. Zij gaan beide over naar de finale. Op 10 november vindt de tweede voorronde plaats met o.a. Willy Janssen uit Ysselsteyn. Ook uit deze voorronde gaan twee d.j.'s over naar de finale. De finale wordt uitgevochten op 17 novem ber. Op deze avond zal ook Vincent van Engelen, bekende d.j. van de KRO, in de jury plaatsnemen. Hoewel deze tweede voorornde eigen lijk builen het tweewekelijkse schema valt zal deze avond toch een alchohol- discotheek zijn. De organisatie hoopt daarom ook op een grote opkomst om daarmee dit d.j. concours en de deelne mers te steunen. Hallo jongelui. A.s. donderdag club van 18.15 tot 19.45 uur voor de jeugd van 6 tot 9 jaar. Jullie krijgen een speurtocht. Breng een zaklamp mee en trek warme kleren en je laarzen aan. A.s. Vrijdagavond club van 19.00 - 21.00 uur voor de jeugd van 9 tot 13 jaar. Groep 4 heeft het programma in handen, dus Marin, Astrid, Twan, Wim, Henk. Zaterdagavond club voor de jeugd van 13 t/m 16 jaar van 19.30 tot 21.30 uur. Tot a.s. weekend. Beste ouders en kinderen. Zoals jullie weten wordt er jaarlijks op 11 november het St. Maartensfeest gevierd. Dit feest wordt ook meegevierd op Jong Nederland en wel op vrijdag 9 november 1984. Voor de leden van Jong Nederland begint de lampionnenoptocht, natuur lijk met de mooie zelfgemaakte lampi onnen op vrijdag 9 november om 18.30 uur vanaf de blokhut. Wij lopen vervolgens met de St. Maarten te paard en muziek de volgen de route: blokhut, Kempweg, Door manstraat, Kruitweg, Helfrichstraat, Molenpad, Arkstraat, Nieuwlandstraat, Molenpad, Veltumse Kleffen, Moni- kestraat, Gratenstraat, Dakdek kerstraat, Kempweg, blokhut. Na afloop van de tocht wordt op het terrein van de blokhut de grote brandstapel in brand gestoken en ver volgens iets warms aangeboden. Het geheel sluiten we rond de klok van 21.00 uur. Wij hopen dat er genoeg animo is bij jullie en loop fijn de lampi onnenoptocht mee. Tot 9 november om 18.30 uur. VENR AYe.o A.s. zaterdag 10 november is weer de jaarlijkse districtsfeestavond waar te vens de uitslag van de districtskeuring 1984 bekend wordt gemaakt. Deze feestavond vind plaats in het gemeen schapscenter „De Hamar" Hamarplein 2 te Belfeld. Ook dit jaar gaan we hier weer met een bus naar toe. De vertrek tijden zijn als volgt. Om 18.30 uur Kennedyplein bij Vre- deskerk, 18.40 uur hoek Zuidsingel- Brukske, 18.45 uur Landweert, tegeno ver ingang St. Servatius, 18.50 uur Oir- lo, hoek Gertrudistraat, 19.00 uur Horst, tegenover Politiebureau. We hopen een goede plaats te halen met de uitslag van de keuring. Vrijdag 16 november wordt er een dia-lezing gegeven over visziekten door H. Daemen uit Heijthuizen. Deze lezing vind plaats in zaal Elisa te Steijl. Aan vang 20.00 uur. We vertrekken om 19.00 uur bij A. Vermeulen in Oostrum en om 19.15 uur in Horst bij het politie bureau. Zondagmorgen 18 november maan delijks bakkenbezoek bij J. Pluk, Mr. Nellenstraat 16 in Melderslo. Jan heeft een gezelschapsaquarium. U bent wel kom van 10.00 tot 12.00 uur. Dinsdag 20 november is er weer een contaktavond bij A. Vermeulen te Oost rum. Op deze avond hebben we o.a. een dialezing van dhr. Kroon over zijn reis naar Suriname. De clubavond van 15 november is een „doe-avond". Op het programma staal: fotograferen in en rond am het nieuwe clubgebouw. U wordt dus vrien delijk verzocht om de nodige uit rustingstukken mee te brengen. De re sultaten van deze avond worden bespro ken op 13 december. Verder maken wij U nogmaals attent op 29 november: foto's n.a.v. het ver plichte onderwerp (Kerkepad Venray). Clubleden en andere belangstellenden zijn welkom in het aktiviteitencentrum aan het Kennedyplein. Aanvang 20.00 |W3H3VAT3vS

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5