GEMEENTEPRAAT Wijziging parkeren en verkeerssituatie in centrum van Venray w f ■J gemeente venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting Hinderwet Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Lustrum kerkdorpen fietstocht Vrije uren in Sporthal De Wetteling in september Comité recreatie sport Venray organiseert ook in 1984 sport- kader- opleidingen in samenwerking met de N.K.S. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)TER Bouwvergunning verleend Verklaring van geen bezwaar Bekendmaking J. THEUWS .PIET THEUWS Zoals wij vorige week uitvoerig be richtten, zal op de vroege ochtend van WOENSDAG 26 SEPTEMBER a.s. de verkeerssituatie in het centrum van Ven ray vrij ingrijpend worden gewijzigd. De rijrichting in verschillende straten zal worden omgedraaid terwijl het fiets en bromfietsverkeer in enkele eenrich tingsstraten van beide rijrichtingen ge bruik mag maken. Door het invoeren van een z.g. blau- 1 we zone wordt het gebruik van een par- keerschijf verplicht, zodat de politie kan zien dat er in het centrum - buiten de grote parkeerplaatsen - niet langer dan één uur wordt geparkeerd, j Onder „Blauwe Zone" verstaat men I een gebied waarin op de aangegeven 1 parkeervakken en -stroken alleen met I gebruikmaking van een parkeerschijf voor de duur van één uur mag worden geparkeerd. Het gebruik van de par- keerschijven is verplicht van maandag tot en met zaterdag tussen 08.00 uur en I op koopavonden tot 21.00 uur. Op zon dag behoeft geen parkeerschijf te wor den gebruikt. CONSEQUENTIES Het invoeren van de Blauwe Zone heeft uiteraard zijn consequenties. Op I de eerste plaats zal iedere autobezit(st)er in het bezit moeten zijn van een parkeer schijf. Bij het parkeren van de auto in I de blauwe zone moet men voor de voor- i ruit de parkeerschijf zichtbaar plaatsen en aangeven hoe laat men de auto heeft neergezet. Na één uur MOET men de auto - op straffe van een bekeuring ver wijderd hebben. De politie zal hierop toezicht uitoefenen. De parkeerschijven zijn o.m. verkrijgbaar bij boekhandel van den Munckhof (GRATIS zolang de voorraad strekt). Op de grote parkeerterreinen w.o. het terrein van de Gouden Leeuw, Rose vlek (tussen Schoolstraat en Jan Hens- sen straat, Julianasingel (achter de mu- ziekschool) en bij hel raadhuis, kan zonder parkeerschijf onbeperkt worden geparkeerd. Vanaf de bestaande parkeervakken en stroken (waaronder b.v. Henseni- usplein. Grote Markt, Schoolstraat (bij Schouwburg), Poststraat, Wilhelmi- nastraat, Jan Hensenstraat, Merselose- i weg (bij Rabobank en NMB), Henseni- j usstraat en Paterssiraat, worden door het invoeren van de Blauwe zone lang- i parkeerders geweerd. Aanwoonenden die gewend waren hun auto voor de deur parkeren, en winkelpersoneel zul len na dinsdag 25 september hun auto op een van de grote parkeerplaatsen j moeten zetten. Alleen na 18.00 uur van maandag tot en met zaterdag na 21.00 J uur op koopavonden en zondag de ge- hele dag mag men de auto dicht bij huis op een parkeervak of strook plaatsen. SCHOOLSTRAAT Voor het gedeelte Schoolstraat tussen Marktstrat en Jan Henssenstraat wordt I de rijrichting voor het autoverkeer en bromfietsen omgedraaid. Dit betekent, dat het verkeer vanaf Electro Martens in de richting van de (nu gesloten) Eeuwige j Lente moet rijden. De rijrichting voor het Gedeelte I Schoolstraat tussen Jan Henssenstraat I (Electro Martens) en het Henseniusplein blijft ongewijzigd. Op dit stukje Schoolstraat is aan de oostzijde een markering voor een fietspad om te voor komen, dat auto's daar worden gepar- keerd. Hetzelfde is o.m, gebeurd op de I Kempweg en op de Leeuwstraat. Op de I Schoolstraat tussen Marktstraat en Jan Hensenstraat mag alleen aan de oostzij de (Dom Melskens) worden geparkeerd met parkeerschijf uiteraard. Fietsers mogen de gehele Schoolstraat in beide richtingen berijden. Bromfïet- I sers mogen daarentegen alleen het ge- 1 deelte van de Schoolstraat lussen het Henseniusplein en de Jan Hensenstraat in beide richtingen berijden. Voor het deel Schoolstraat tussen Jan Hen senstraat en de Marktstraat geldt, dat de Bromfietser alleen in noordelike richting -met het autoverkeer mee- mag rijden. OVERIGE STRATEN In de JAN HENSENSTRAAT wordt de rijrichting omgekeerd voor het auto verkeer waardoor met de auto vanuil de richting Merseloseweg of het parkeer terrein Rose Vlek links en rechts af de Schoolstraat mag inrijden. Fietsers en bromfietsers mogen in de ze straat in beide richtingen rijden. Het gedeelte EINDSTRAAT, vanaf de Marktstraat tot parkeerterrein bij „De Meikers" mag alleen in noordelijke richting worden bereden door auto's Voor de HOENDERSTRAAT, vanaf de Schoolstraat tot aan de ingang van het parkeerterrein Rose Vlek, geldt een richtingsverkeer. Auto's komende uit uit de Schoolstraat, mogen dus linksaf de Hoenderstraat inrijden. Of vanuit de Marktstraat. Vanuit de richting Langeweg mag men vanaf de ingang parkeerplaats niet meer doorrijden naar de Schoolstraat. Het gevaarlijke kruispunt nabij de Eeu wige Lente is daardoor aanmerkelijk veiliger geworden. De DEKEN TIELENSTRAAT mag door het autoverkeer alleen vanaf de Merseloseweg worden bereden door au to's. Autoverkeer komende uit de Marktstraat (uit de richting Grote Markt) mag rechtdoor de Hoen derstraat in maar moet rechtsaf richting Eindstraat rijden. Het mag beslist niet richting Henseniusplein. Omdat in de Marktstraat het parkeren op de rijweg wordt verboden, mogen fietsers en bromfietsers deze straat in beide richtin gen berijden. Bromfietsers mogen niet linksaf de Schoolstraat in. Op de aansluiting OVERLOONSE- WEG ST JOZEFWEG EINDSTRAAT (nabij de LTS) wordt de voorrang zoda nig gewijzigd, dat het verkeer uit de Eindstraat voorrang zodanig gewijzigd, dat het verkeer uit de Eindstraat voor rang moet geven aan het overige ver keer. Op het SCHOUWBURGPLEIN (het straatje voor de schouwburg) wordt de rijrichting omgekeerd waardoor hel in rijden vanaf de Schoolstraat is toe gestaan. Er ontstaat daardoor als het ware een „circuit je" rondom de schouwburg voor het auto-, brom-en- fietsverkeer via Merseloseweg, Jan Hen senstraat, Schoolstraat en Schouwburg- plein(straalje). Bromfietsers en fietsers mogen in het vervolg de Kempweg en de Leeuwstraat in beide richtingen berijden: Volgende week komen we nogmaals uitvoerig terug op deze nieuwe verkeer- scirculatie in hei centrum van Venray. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: H. Kusters, Timmermansweg 47 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning voor hel uitbreiden van een var- kensmesterij, gelegen aan de Timmer mansweg 47 te Ysselsteyn (Lb) positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 27 september 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het géven van de aange vraagde beschikking, eveneens, elke werkdag van 9.00 lot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 13 september 1984. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J.W.M. van Wylick, Pottevenweg 16 te Ysselsteyn (Lb.) voor een vergun ning ingevolge de hindewet voor het uit breiden van een champignonkwekerij gelegen aan de Pottevenweg 16 te Ys selsteyn (Lb.) J. Thielen Horsterweg 27 te Castenray voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een pluimve- en rundvee houderij, gelegen aan de Horsterweg 27 te Castenray; Th.G.M. Strijbosch, Langstraat 78 te Venray voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het ex. art. 6a uitbreiden/wijzigen van een garagebe drijf annex benzineverkooppunt, gele gen aan de Langstraat 78 te Venray; W.A.M. Bastiaansen, Moostdijk 1 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergun ning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een var- kensmesterij en rundvee-houderij gele gen aan de Moostdijk 1 te Ysselsteyn; Automobielbedrijf Wolters Horsterweg 200 te Venlo, voor een ver gunning ingevolge de hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een herstelinrichting voor personenau to's waar elektro motoren met een geza- melijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 111 te Ven ray; Maatschap Tacken, Lollebeekweg 39 te Castenray, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het uitbrei den van een varkensmesterij en - fokkerij. positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 27 september 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dal hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 13 september 1984. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: de bouw van een champignonkwe kerij op het aan de Steegse Peelweg gele gen perceel sectie O, no. 195, t.n.v. S.J.M. Nijssen, Puttenweg 56 te Ys selsteyn; de bouw van een machineloods aan de Puttenweg 56 te Ysselsteyn, t.n.v. S.J.M. Nijssen; de uitbreiding van een dubbele berging aan de Pastoor de Bolstraat 18- 20 te Merselo t.n.v. P.H.J. Gommans; de bouw van een zeugenstal aan de Timmermansweg 121 te Ysselsteyn t.o.v. M.P.J. Stiphout, Timmermans weg 123 te Ysselsteyn; de bouw van een opslagruimte aan de Witte Vennenweg 1 te Oostrum, t.n.v. Nestlé Nederland B.V.; de uitbreiding van een woning aan de Hoofdstraat 12 te Oirlo, t.n.v. J. Meesters; de bouw van een garage en een tuinmuur aan de Hemonystraat 1 te Venray, t.n.v. G.P.A. Jans; de uitbreiding van een ketelhuis en de bouw van een voorraadsilo aan de Roffert 8 te Castenray, t.n.v. J.M.M.M. Classens. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 14 sept. 1984 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 13 september 1984. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 10 september 1984 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van Bouwbedrijf Verhoeven Venray B.V. Dr. Poelsstraat 10 te Venray, voor het oprichten en in werking heben van eén inrichting waar bouwmaterialen worden opgeslagen en onderhouden, waarbij elektro motoren worden ge bruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 Kw, gelegen aan de Hulst 6 te Ooslrum. H. Drabbels, Rosakker 1 te Oirlo, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij, gelegen aan de Rosak ker 1 te Oirlo. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel van 13 september 1984 tot 13 oktober 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot i9.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 30 september 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot hel treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 13 september 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Op zondag 30 sept. a.s. vindt alweer de 5e kerkdorpenfietstocht plaats. De tocht zal ongeveer 80km lang zijn, maar daar kan de hele dag over gedaan wor den. In ieder kerkdorp van de gemeente Venray kan gestart worden. STARTPLAATSEN Venray: sporthal „de Wetteling" Oostrum: Café van Dijk Smakt: Pelgrimshuis St. Jozef Merselo: cafe Jansen Vredepeel: gemeenschapshuis de Kleine Loef Ysselsteyn: café van Dijk Heide: gemeenschapshuis „Gelderkoel" Veulen: zaal 't Veule Castenray: café Cuypers Oirlo: café Marjacq Leunen:, café Martens Starttijd: tussen 10.00 en 12.00 uur. Kosten: tot 14 jaar 1.50 vanaf 14 jaar 3.00. Iedereen ontvangt een leuke her innering. TOT ZIENS OP 30 SEPTEM BER. Woensdagen 12 september 19 september 26 september Donderdagen: 13 september 20 september 27 september Zondagen: 16 september 13.00-18.00 23 september 30 september 23.00-24.00 uur 23.00-24.00 uur 23.00-24.00 uur 23.00-24.00 uur 23.00-24.00 uur 23.00-24.00 uur 8.00-10.00 uur 19.00-24.00 8.00-10.00 uur 22.00-24.00 uur 8.00-10.00 uur 22.00-24.00 uur recreatiesport Nederlandse Katholieke Sportfederatie Diocesane Limburgse Sportraad WAAROM CURSUSWERK? De Nederlandse Katholieke Sportfe deratie bepleit en bevordert de vorming van bestuurskader en technisch kader en van de jeugdsportleiders, omdat daar door de begeleiding van de jeugdigen op levensbeschouwelijke grondslag gewaar borgd wordt. De leiders/sters drukken hun persoonlijke stempel op de gehele inhoud van de sportbeoefening, dus ook op de persoonlijkheid van de jeugdige sporters. De jeugd ontmoet in de sport vereniging, als aanvulling en voortzet ting van het eigen gezins en leefmilieu, in de leider/ster de volwassene en diens opvattingen. WELKE CURSUSSEN WORDEN ER GEGEVEN? De N.K.S. heeft daartoe een aantal kursussen opgezet, waarvan verschillen de in nauw overleg met de betrokken sportbonden. Algemene Basis Opleiding Kursusgeld 57.50 kursusduur 30 klok uren oftewel 10 avonden. Recreatiesportleider A Kursusgeld 275,- kursusduur 70 klok uren en 25 uren stage Bestuurskadercursus Kursusgeld 25,- kursusduur 15 klok uren Jeugdvoetballeider/ster Kursusgeld 70,- kursusduur 40 klok uren Jeugdatletiekleider/ster Kursusgeld 110,- kursusduur 60 klok uren. De kursussen zijn voor iedereen toe gankelijk vanaf de leeftijd van 17 jaar en ouder m.u.v. de A.B.O. opleidingen n.l. 16 jaar. Bij voldoende aanmeldin gen (15 personen) worden de kursussen in Venray gegeven. E.e.a. in overleg met de betrokken docent. Inlichtingen Gemeente Venray, Buro Sportzaken en Recreatie, Raadhuisstraat 1 te Venray. Tel. 04789-83838 tst. 243. PEEL EN MAAS uw weekblad Op de afdeling FINANCIËN EN BELASTINGEN kan worden geplaatst een voltijd In verband met de invoering van nieuwe comptabiliteitsvoorschriften is de opzet van een nieuwe (meer bedrijfsmatig) financiële en kassie radministratie noodzakelijk. Gelet op het projectmatige karakter van deze taak wordt voorlopig gedacht aan het sluiten van een tijdelijk dienstverband. De functie omvat verder de volgende deeltaken. - coderen van inkomsten en uitgaven van de algemene dienst; - via micro computer inbrengen van mutaties; - verstrekken van inlichtingen uit de financiële administratie; - Controle van de out-put; - verzorgen van debiteuren- en crediteuren- administratie. Vooral met het oog op eerstgenoemde taak is een diploma MBA/ en/of FBA èn boekhoudkundige ervaring noodzakelijk. De salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring doch reikt tot maximaal f 2974,- bruto per maand. De mogelijkheid van een vastdienstverband wordt volledig afhanke lijk gesteld van de uitkomsten van een nog lopend organisatieonder zoek. Sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethou ders, postbus 500, 5800 AM Venray, binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie en onder vermelding van het vacature nummer PZ-225. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 5 september 1984 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. de uitbreiding van een tuinbouw kas aan de Roffert 8 te Castenray, t.n.v. J.J.M. Classens; de bouw van een jongveestal en een machineloods gelegen aan de Moostdijk 11 te Ysselsteyn t.n.v. A.P.A. Leeijen; de verbouwing van de woning aan de Moderatostraat 8 te Venray, t.n.v. W.L.J. Crooymans; het vernieuwen en vergroten van een garage en loods aan de Veulenseweg 40 te Veulen, t.n.v. M.W.H. Geurts. Venray 13 september 1984 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 5 september 1984 aan het ge meentebestuur verzonden de navolgen de verklaring van geen bezwaar, als be doeld in artikel 15, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke is ver eist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunning voor: de bouw van 3 premie B woningen op het aan de Stationsweg te Venray ge legen perceel sectie T, no 809 ged. (in 2e fase Landweert, t.n.v. Bouwbedrijf M. Peeters B.V. Gen. Dempseystraat 25 5866 BM Swolgen. Deze verklaring van geen bezwaar kan worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van de ze verklaring van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 13 september 1984 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in artikel 4 lid 4 van „Beschikking vrijstel ling methylbromide" gedurende 3 maanden op het gemeentehuis, kamer 119, ter inzage ligt een verklaring van geen bezwaar van de directeur Land bouw en Voedselvoorziening voor het gebruik van methylbromide t.n.v. H.H.L. Geurts, Boddenbroek 9 te Oir lo. Venray, 14 september 1984. De burgemeester voornoemd. mr. H.J.M. Defesche boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehete dag geopend p. Jacob! zn - installatie materialen voor gas, water, electr. - sanitair - pompen en toebehoren - rijwielen - onderdelen - gereedschappen, ijzerwaren verfartikelen. Hm: «luiinkT, Imh.' mooier lint «Inclit |e mnnr TE KOOP Snijbonen breekbonen geschikt voor diepvr. knolselderij, prei, worte len, bloemkool J. Thielen Rosmolen weg 6 Tel. 82084 AUTOLAKKEIM VERF BEHANG MERSELOSEWEG 6 TEL. 81523 VENRAY TE KOOP 4 eiken barkrukken 150,- Tel. 04780-88993 Wagen zelf geschuurd? WIJ SPUITEN VOOR U Acasiastraat 1 TE KOOP Volvo 244 DL Blauw met. LPG trekhaak '78 i.z.g.st. Tel. 04787-462 LSPORTI. sport en training instituut Kempweg 23c Venray Telefoon 04780-88118 L.P.G. INBOUW Jan van Nies LANGSTRAAT 31 VENRAY TEL. 04780-87360 TE KOOP Chrysler 2 liter sept 1978 750,- Broekweg 19 Venray Tel 04780-89357 HEI DROPWINKEL IJl. Meer dan 50 soorten drop en caramels snoepzakje voor kinderfeestjes v.a. 0,75 droppoljes ais ge schenk. Ingang naast hel Ijshuisje Groteslraat 26 Venray TE KOOP Beo met kooi. grote aquarium met onder bouw, schommel, water pomp 25 mVH Tel. 04788-1872 AUTOSLOPERIJ w.j.H. robben Endepoel 2b - Merselo Tel. 04786-519 MAN rond de 50 jaar zoekt vriendin tussen de 40 en 50 jaar Brieven onder nr 371 TE KOOP Golf LS bwj 1975 i.pr.st. Tel. 81502 UITLAAT-SERVICE Jan van Nies LANGSTRAAT 31 VENRAY TEL. 04780-87360

Peel en Maas | 1984 | | pagina 13