VERENIGINGSNIEUWS «ttoQ m mesi IV Km y JUM Merselo Venrays Mannenkoor PEEL EN MAAS Peelland operette KINDERKOOR de BANDELIEREN Sf. Pe\^S Orkest vereniging Venray miERnimonni WAT KOST'N AUTO TEGENWOORDIG? II Ki I J! ymo[j^Eh WERKGROEP EX Buurtvereniging Brukske Culturele Regiodag voor ouderen Bijeenkomst regionale P2000 thuiscomputer club PEEL EN MAAS Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 6 sept. om 19.30 uur voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor in Vlakwater. Donderdag 13 september om 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor. Na de pauze om 21.15 uur repetitie met de Mandoline vereniging Rosa Musica uit Lottum. Zondag 23 september zondagoch tendconcert in de schouwburg, verza melen voor repetitie om 10.00 uur. Donderdag 20 september na de repeti tie kwartaal toepen. Verder programma 17 november ko renconcert in Linne, ook de dames kun nen mee, 24 november 25 jarig huwelijk G. v. Genen. De jaarlijkse feestavond wordt dit jaar gehouden op 8 dec. en staat in het kader van het 75 jarig bestaan. Verdere kerstconcerten op 25 en 30 december. Het grote jubileumconcert met het L.S.O. is vastgesteld op 28 maart. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of bij het clublokaal Vlakwater, tel. 82318. (Cb> KONINKLIJKE y* HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 6 september. Om 19.30 uur repetitie harmonieorkest. Maandag 10 september. Om 20.00 uur bestuursvergadering. Donderdag 13 september. Om 19.30 uur repetitie harmonieorkest. AGENDA Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. Zondag 4 november gemeentelijk muziektournooi. Zaterdag 17 november. Ceciliafeest. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 6 september. Repetitie om 18.30 uur. Donderdag 13 september. Repetitie om 18.30 uur. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Zondag 9 september. I Om 10.00 uur repetitie leerlingen. Om 10.30 uur repetitie drumband. Bardienst dhr. Vossen. HOFKAPEL Vrijdag 7 september. Ysselsteyn, 21.00 uur. Afmelden harmonie-orkest hij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Vrijdag 7 september, om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zondag 9 september. Om 10.15 uur hoogmis in de Paters kerk. (ook de nieuwelingen weer graag aanwezig) Maandag 10 september. Om 18.45 uur alleen voor de nieuwelin gen, aansluitend om 19.30 uur spela- vond voor alle jongens. Dinsdag 11 september Om 18.30 repetitie voor de allen. Woensdag 12 september Om 18.30 uur repetitie voor de sopra nen. Afmelden: (tijdelijk) Hr. Staal Rochusstraat 14 tel. 81348. Algemeen: Woensdag 12 september repeteert weer het hele koor met orkest in zaal de Essel aan de Ursulastraat. Zondag 9 september wordt na de hoogmis een foto van het hele koor ge maakt. Deze foto hebben we nodig voor dé feestgids en andere festiviteiten ron dom ons 25 jarig bestaan. Zorg dat je aanwezig bent, anders missen we je af beelding dat zou jammer zijn. Deze week krijgen ook alle ouders een brief over de onderbrenging in de nacht van 13/14 oktober. Vraagt U het ook aan vrienden en kennissen. Er komen diver se koren naar Venray, we hebben uw hulp nodig ook een snelle reactie, zodat we het op het laatste moment niet te druk krijgen. EEN ABONNEMENT WAARD DAMESKOOR Woensdag 12 september om 20.00 uur repetitie in zaal Thielen. Zaterdag 15 september avondmis in de Vredeskerk om 19.00 uur. Donderdag 27 september concert in het Schuttersveld in officiële kleding. Aanvang 19.30 uur. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 11 september om 19.30 uur repetitie voor de tenoren en om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Es sel, Ursulastraat. Zondag 16 september uitstapje naar IJmuiden, Volendam en Amsterdam. Wilt U de formulieren tijdig inleveren? Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. GEMENGDE ZANGVEPxENIGING VENRAY f\ Zondag 9 september zijn wij vrij Dinsdag 11 september van half 6 tot half 7 repetitie in het akti- viteitencentrum. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 „CAPRICCIO" zondag 9 september. Repetitie om 10.30 voor tenoren en bas sen. Om 11.00 uur het hele koor. Maandag 10 september. Begint de nieuwe regeling 19.00 repetitie voor het hele koor dus geen partij repe tities. Zorg dat je' erbij kunt zijn. Denk ook aan de contributie 30,- BOJEMA Vrijdag 7 september. 18.45 Uur gezamenlijke repetitie. NIEUWELINGEN ZIJN ALTIJD WELKOM SALTARELLO Zaterdag 8 september. 16.00 uur gezamelijke repetitie. Zaterdag 15 september. Gezamenlijke repetitie om 16.00 uur. P.S. De contributie bij alle verenigingen bedraagt 30,- wacht niet te lang met het betalen daarvan. Dinsdag 11 september 1984 om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor in de Fatima school aan de Hogeweg (tegen over de Vierspan) te Deurne. Dinsdag 18 september als hiervoren vermeld. Wij kunnen nog mannenstemmen zowel bassen als tenoren gebruiken terwijl ook de alten nog aanvulling behoeven. Voelt U er iets voor om in een operette gezelschap te zingen, bezoek dan eens een repetitie. Ook kunt U kontakt opnemen met onze vice voorzitter te Venray de heer A.H. Cleven Serenade- straat 61 brukske. Zangers en zangeres sen zijn van harte welkom. (iMKMCOO* ■W»0E VREDESKLOK JEfc# Vrijdag 7 september. Repetitie 1 e stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Zaterdag 8 september. We zingen de avondmis van 19.00 uur. Vrijdag 14 september. Repetitie 1 e stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 21 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Hardstikke fijn dat jullie er allemaal weer waren. Zaterdag zingen we de eerste mis van het nieuwe koorjaar. We rekenen erop dat jullie er allemaal zijn. Kun je persé niet, dan even afmelden. Om kwart voor zeven moeten ullie in het parochiezaaltje zijn, gewoon in je zondagse jurk of pak. Op de repetitie krijgen jullie de beloofde brieven mee bewaar ze heel goed!. Tot morgen op de repetitie. Fijn dat er weer zoveel kinderen op tijd waren bij onze eerste repetitie na de vakantie. Fijn is het ook dat er weer nieuwe kinderen bij zijn gekomen. Dat wil niet zeggen dat er nu genoeg kinde ren zijn. We zouden nog graag zien dat er wat kinderen vanaf 9 jaar bij het koor kwamen. Dus, zing je graag en kun je op dinsdag van 18.30-19.30 uur kom dan eens kijken en meedoen, (we repete ren in het zaaltje onder de kerk). Onze agenda: Dinsdag 11 sept 18.15 uur notenle zersgroep. Om 18.30 uur koorrepetitie. Dinsdag 18 sept 18.15 uur notenle zersgroep. Om 18.30 uur koorrepetitie. Zondag 23 sept De eerste gezinsmis na de vakantie. We zingen de mis van 11 uur, we zijn om 10.30 uur in het repeti tiezaaltje. Na de zeer geslaagde taptoe van afge lopen zaterdag (zie elders dit blad) kan het programma weer normaal gaan draaien. Vrijdag 7 september treedt het korps op bij de heropening van de Volksbank op het Desselke. Verzamelen om 18.00 uur op de LTS. Zondag 9 september optreden in Ys selsteyn, vertrek 16.00 uur vanaf de LTS. Woensdag 12 en 19 september om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts en repetitie van het blokflui tensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 r Op zondag 7 oktober begeleid het or kest de jubileummis van de Zangers van St. Frans. Voor de meesten van ons is de zomer vakantie afgelopen en kunnen we uitge rust weer aan de slag. Dat geldt ook voor Amnesty International. Dit najaar zal de campagne tegen het martelen, die in mei van dit jaar begonnen is, worden voortgezet. In het kader van deze cam pagne zullen diverse doelgroepen uit de Venrayse samenleving benaderd wor den. U kunt al vast kennis maken en in formatie ontvangen over deze campag ne, in onze stand die U zaterdag 8 sep tember kunt vinden in de Grotestraat. Wij rekenen er op dat U even langs komt en Uw belangstelling toont voor het werk van Amnesty International dat door zal gaan zolang er ergens in de we reld mensenrechten niet geeerbiedigt wdorden. U kunt ook informatie ver krijgen door ons te bellen. F. de Jong. Tel. 85469. Vrijdag 7 september aanvang 19.00 uur Discotheek MAN OF ACTION met lichtshow. Entree 2,50 Iedereen vanaf 12 jaar tot en met 15 jaar is van harte welkom. Zaterdag 8 september. Optreden van de groepen „THE BIN- TANGS" en „POWERPLAY" aan vang 20.00 uur op het boerenbondsplein te Merselo. Entree tijdens de voorver koop ƒ10,- aan de kassa 12,50. kaarten verkrijgbaar bij: Café 'T Bier- huus Hoenderstraat, Muziekhal Passa ge, Videotheek Marktstraat, en op de JUM Zondag 9 september. Vanaf 12.00 uur is er in de JUM OPEN HUIS vanaf ongeveer 14.00 uur bestaat er de gelegenheid om diverse records zo als telefoonboeken scheuren, bierkrat ten heffen etc te verbeteren. Tevens is er de gelegenheid om te barbequen. De ju bileum activiteiten zullen 's avonds af gesloten worden door de bekende Ven rayse Groep Rose Garden die om onge veer 20.30 uur op zal treden. Vrijdag 7 september. Motel BOKASSA (slagwerkgroep) en Emotional Painting (aklieschilderen). Slagwerk is in: groepen trekken volle zalen of ze nu uit Japan of uit Eindho ven komen. Open Jongeren Centrum Dingus opent haar reeks optredens met Motel Bokassa. Motel Bokassa is een Percussiegroep uit Amsterdam die sind anderhalf jaar bestaat: de groep bestaat uit 4 drummrs. Motel Bokassa brengt alleen eigen werk, wat meestal al improviserend bij elkaar gespeeld word. Grondslag van hun trommelmuziek is de rock basis, wester se muziek dus i.p.v. traditioneel etni sche of Afrikaanse muziek. Dit maakt het optreden van Motel Bokassa dan ook zo interessant. Gespeeld wordt op drums congas limblades, basdrums etc. De leden Glen Hahn, Stefan van Cam- penhout Yogi Gillis en Pierre van de Winkel. Aanvang 21.30 uur. Omdat ons zaaltje geisoleerd is, oogt hij als nieuw, een beetje kaal en moet dus weer geleefd worden. We hebben daarom de schilder Thei Verstappen uit Maastricht gevraagd een aktie schilde ring te maken in vaktermen Emotional Painting. Thei Verstappen, onlangs af gestudeerd op de kunstacedemie, zal staand op de rolsteiger op de kale muur en bovenal de oren wagenwijd open, spontaan een muurschildering gaan ma ken. Hij Iaat zich hierbij leiden door de ritmes van Motel Bokassa. Thei is op het gebied van aktie-schilderen al een behoorlijke autoriteit dus alles bij el kaar belooft het een swingend avondje te worden. Zondag 9 september Reincarnatie-avond „Vroeger was ik medicijnenman van Limbabwe". Als er gesproken wordt over reincarnatie, over het feit dat een mens meermalen leeft, weten de lolbroe ken onder ons er meestüT snel een ant woordt op. Vaak de meest belachelijke. Maar wie zegt dat het niet waar is? Waarom zou alle levenservaring, kennis en alle vormen van energie niet meerma len gebruikt worden? Dit thema staat centraal op deze avond. Het program ma ziet er als volgt uit. - inleiding over wat is en waarom rein carnatie - ingaan op een aantal begrippen als: daar ben ik al eens geweest, het loopt el ke keer mis.... etc - stemmingoefening. - demonstratie met enkele vrijwilli gers. Het organiseren van deze avond roept blijkbaar nogal wat vragen en reakties op daarom willen we nog het volgende kwijt: het is een serieuze avond onder deskundige leiding en geen therapie. Aanvang half 9 toegang gratis. Verdere aktiviteiten in September 14 sept: Hammerhead internationale hard rock band. 16 sept: dia vertoning over Rusland/Transsiberische spoorlij n 21 s«pt: Venrayse muziekgroepen. 23 sept: opruiming van oude spullen Dingus. Gezond eten/macro Biotisch dineren. f 110,- voor 'n héél weekend! Vanaf f 110,- huurt u 'n Hertz auto van vrijdag 17.00 tot maandag 09.00 uur, incl. allo kilometers, excl. b.t.w. van de Ven Leunseweg 47a, tel. jeuadnatuurwacht A.s zaterdag 8 september de laatste doorgave zonnebloemhoogte tussen 11.00 en 12.00 uur onder tel. 04780- 82772. Kontaktdag. Op zondag 9 september om ongeveer 10.30 uur vindt er weer een samenkomst plaats. Na de vakantieperiode kunnen imkers weer hun wetenswaardigheden kwijt van het bijenseizoen 1984, welke binnenkort weer teneinde gaat. Bijeen komst bij Marian Jennen Kuluutweg 2 te Overloon. Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Afgelopen zaterdag hebben wehet persoonlijk kampioenschap van onze vereniging gehouden. De uitslagen zijn: In de A klasse: 1 J. Schutte 33 sch. 2 J. Krijnen 3 Jo Lenssen In de B klasse: lH.de Klein 27 sch 2 P. v. Lierop 3 M. Lenssen In de C klasse: 1 J. Groeneweg 24 sch 2 E. Beyer 3 M. Pala In de D klasse: 1 Mevr. M. Stiphout-Graat 24 sch. 2 Mevr. J. Krijnen-Gooyer 3 Jeanette Krijen Algemeen kampioen van onze vereni ging 1 Mevr. M. Stiphout-Graat 34 sch. 2 J. Schutte 33 sch. 3 Mevr. J. Krijen-Gooyer 32 sch. Alle prijswinnaars van harte proficiat met het behaalde resultaat. De agenda voor de komende week luidt als volgt: Heden dondderdag 6 sept schieten oefe nen op het schietterrein de Endepoel aanvang 19.30 uur. A.s. zaterdagmiddag 8 sept oefenen voor het tamboer en fluiterkorps in de school de Keg. A.s zondag 9 sept is het dekenale schuttersfeest 1984 in Horst. Bijeen komst bij Café „De Klomp" aanvang 13.00 uur Vertrek uiterlijk 13.15 uur. Om 14.00 uur vertrek optocht bij cafe De Beurs Stationsstraat 3 te Horst. Na de optocht met de auto's naar het schietterrein aan de Reulsberg. (langs de weg Horst-Venlo) waar de schiet wedstrijden om 15.15 uur beginnen. Zorg dat Uw uniform netjes in orde is en denk aan de zwarte kousen en zwarte schoenen. In de optocht hebben we nummer 6. Schutters veel succes. De clubavond van 6 september is ge reserveerd voor een rondreiscollectie en bespreking van het meegebrachte werk. Tevens vragen wij de „diamakers" hun eventuele dia's voor de bondsdia- wedstrijd mee te brengen. Deze avond is tevens de laatste avond waarop ingele verd kan worden, De presentatie van de clubcollectie volgt dan op 20 september. Clubleden en belangstellende (voor een eerste of verdere kennismaking) zijn van harte welkom. Aanvang van de avond is 20.00 uur in het aktiviteiten- centrum Kennedyplein 1 Venray. Mededeling voor de leden. Clubleden welke werken hebben voor de rayon wedstrijd kunnen dit werk inleveren tot uiterlijk 20 september. KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING Op dinsdag 11 september a.s. gaan we op excursie naar het Trefcentrum in Venlo. De leden die zich voor deze excursie opgegeven hebben, worden verzocht dinsdagavond om 19.00 uur voor het gemeentehuis aan de Raad huisstraat aanwezig te zijn, waar de bus om die tijd ook daar klaar staat. Iedere dinsdagavond inloopavond van 19.30 tot 22.30 uur. Op Hoenderstraat 33 te Venray. Iedereen is hier welkom. 0 WIJK NOORD-WEST Aktiviteitenprogramma. Vrijdag 7 sept. om 16.30 uur opent burgemeester Defesche het kantoor van de C.V.B. of te wel centrale volks bank. Na deze opening is er een receptie voor genodigden tot ongeveer half zeven. Om 19.00 uur opent drumband St. Petrus banden „Open Huis" waarbij iedereen kennis kan maken met het geheel nieu we kantoor, en natuurlijk met het wijk centrum zelf. Zaterdag 8 sept. discoavond voor de jeugd de entree is vrij. Aanvang 19.30 uur. Zondagmorgen van 10.00 tot 12.30 uur kunt U een kaartje leggen onder het genot van een kopje koffie, tijdens het alombekende kaart-koffie-uurtje. Woensdag 12 september start om 21.00 uur het Volksdansen. Geïnteres seerden kunnen zich opgeven. Wie levert ons het ontwerp van een nieuw vignet voor Uw buurtvereniging? Het gekozen vignet wordt beloond met een waardebon van 25,-. Nieuwe leden zijn nog steeds van har te welkom. Hoogste contributei 6,- per kalenderjaar. Ja U leest het goed per kalenderjaar. U doet toch ook mee, ja toch zeker? De kinderfilmmiddag was van'woensdag 29 augustus j.l. was-een groot succes. Ruim 250 kinderen geno ten er van. Voor herhaling vatbaar. Talentenjacht op 29 september a.s. in de Kiosk. Leden van de vereniging krij-1 gen op vertoon van hun lidmaatschaps kaart 50% reductie. Zij betalen slechts 2,- i.p.v. 4,-. Weer een reden om lid te worden. De secretaris D.H. Jellema Mambostraat 176. Lourdescomité afdeling Venray Op het moment dat U dit leest zijn de pelgrims van 101e Limburgse Bedevaart weer op weg naar huis. Er heerste weer een goede stemming onder de pelgrims, terwijl zij mochten genieten van warm weer(± 34°C). Heden donderdag heeft men om 15.46 uur weer de terugreis aanvaard Ze komen morgenvroeg om 9.51 uur m Venlo aan, waar het weer een flinke drukte zal zijn, aangezien er altijd veel belangstelling bestaat, vooral van de kant van familie en kennissen. Deze bedevaart is voor 1984 de laatste van de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Wij de afdeling Venray van de Limburgse gaan binnenkort weer van start met de voorbereidingen van de mei-bedevaart in 1985. Als eerste aktie staat geprogrammeerd de verkoop van steunkaarten. Binnen enkele weken zullen onze medewerkers/sters weer de kaarten ontvangen en aan de slag kunnen. Als U de kaarten op tijd ont vangt kunt U naar eigen inzicht en vrije tijd op uw gemak uw route afwerken. Meer hierover hoort U bij de ontvangst van de kaarten. Wij kunnen natuurlijk nog altijd nieuwe medewerkers/sters gebruiken. Venray wordt groter en vergt steeds meer tijd van onze vaste mensen. Hebt U enkele uurtjes vrij, stel U dan even in verbinding met dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 83575 of H. Beerkens, Noordsingel 11, tel. 83428. boekhandel van den mvncUhof is ook dinsdags de gehele dng geopend Komend seizoen knalt het er weer op los!! Als je tussen de 10 en 15 jaar bent ben je van harte welkom bij de Pioniers elke woensdag van 18.30 tot 20.30 uur in het wijkcentrum de kiosk Brukske. we starten weer op 12 sept a.s. We kunnen ook nog 2 leiders leidsters gebruiken. Als je minimaal 18 jaar bent en intresse hebt in jeugdwerk in de ruimste zin, neem dan kontakt op met Joke Hofman Chopinstraat 34 5802 HC Venray, Of kom op woensdagavond (vanaf 12 sept) naar het wijkcentrum voor nadere informatie. Wederom is de regionale schouwburg commissie er in geslaagd ouderen uit de regio Bergen, Horst, Maasdorpen, Se- venum, Venray een middag in de schouwburg van Venray aan te bieden. Deze middag zal geheel verzorgd wor den door ouderen uit de regio. Een af wisselend programma van zang, dans, toneel en voordrachten zal U zeker een plezierige middag bezorgen. Dit alles vindt plaats dinsdag 18 sep tember om 14.00 uur in de schouwburg van Venray. De entree bedraagt 5,- per persoon. Omdat er dit jaar slechts één voorstelling wordt gegeven, geldt, „eerst komt, eerst maalt". Kaartjes zijn verkrijgbaar bij: Welzijnswerk Oude ren, Kennedyplein 1 5801 VH Venray tel. 04780-86706. En ook via de secreta rissen van de plaatselijke afdelingen van de ouderenbonden. De onlangs opgerichtte P2000 Thui scomputer voor de regio Deurne-Horst- Venray zal op dinsdagavond 11 septem ber a.s. haar eerste bijeenkomst hou den, en wel van 19.30 tot ca 23.30 uur. Plaats van handeling: Gastencentrum de Wieënhof Leunseweg 2A Venray. Toegang gratis. Het programma voor deze avond is als volgt. 19.30 uur Entree en kennismaking. 20.00 uur ledenvergadering. 21.00 uur Pauze (gelegenheid tot aan melding als lid) 21.30 uur inleiding cursus „Program meren in BASIC met de P2000 T (begin ners) door Jacques van Gerwen en John Jenniskens. 22.00 uur Pauze 22.45 uur gelegenheid tot demonstratie van eigen programma's door leden, ca. 23.30 uur sluiting van de bijeen komst. We verzoeken een ieder om op tijd aanwezig te zijn opdat de ledenvergade ring ongestoord kan verlopen. Voor na dere inlichtingen omtrent onze club kunt U 's avonds bellen met Peter Jans- sens (04780-88454) of met Riko Peeters (04709-1200). Start seizoen. Zaterdag 8 september a.s. om 14.00 uur een spelmiddag om 19.30 uur een disco. Direkt na de start beginnen de clubavonden Maandag klas 3 en 4 l.o. 19.00-20.15 kosten 35,- Woensdag klas 5 en 61.0. 19.00-20.15 kosten 35,- Donderdag klas 1 en 2 v.o. 19.30-21.00 uur kosten 35,- Zaterdag klas 3 v.o. 19.30-22.00 uur kosten 20,- Tot ongeveer 20 jaar eens per veertien dagen. We gaan door tot juni volgend jaar. Het jeugdwerk van het C.J.V. „De Echo" is er voor kinderen vanaf de derde klas lagere school tot en met de tweede klas van het voortgezet onder- Voor jongelui vanaf de derde klas van het voortgezet onderwijs tot ongeveer 20 jaar is er om de veertien dagen een soos (alcohol vrij). De clubs worden wekelijks gehouden in ons clubgebouw aan de Oostsingel no 39 achter de Christelijke school „de Hommel" De clubs zijn bezig met o.a. kleien, plakken toneelstukjes en wat je zelf nog meer weet te bedenken. Bij de soos is het vaker praten en bijv. eens een speurtocht. Dan houden wij af en toe gezamelijk een disco of filmavond en als afsluiting van het seizoen een kampavond. Informatie tel. 88186. EEN ABONNEMENT WAARD

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5