VEILIG VERKEER VENRAY CO €QiC(S> 20% KORTING op alles* COC WOW 20% KORTING op alles* CC Gó) JUM Merselo B.H.V. L.V.B. VENRAY ZUID ccecvew 20% KORTING op alles* CCGCVeCS) 20% KORTING opalles*COG(VM AMBER AOW/WAO kontaktgroep Rommelmarkt RUILBEURS Jong Nederland WIJK t Culturele regio dag voor ouderen Grote rommel markt cq veiling te Oirlo Talentenjacht Venrayse schouwburg laat weer van zich horen School en ouders samen leren kleuters oversteken Aktiviteiten voor mensen zonder werk Groene Kruis start afslankcursussen ZIEKENOMROEP o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes lederwaren - verlichting huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - panner Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 august js - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 3 •Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van met afgeprijsde anikelen, 'Waardebonnen bij aankoop van elke t 25. van niet afgeprijsde artikek-n. 'Waardebonnen bij aankoop van elke t 25,-van niet afgeprijsde anikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25.- van met afgeprijsde artikelen. Waardebonnen bij aankoop van elke f 25. v, KUNSTKRING Op maandag 3 september is er om 20.00 uur een vergadering in restaurant Vlakwater. Besproken zal worden de bustocht naar de van Gogh-tentoonstelling op de Hoge Veluwe. Verder een korte agenda. Opkomst van ALLE leden wordt ver wacht. Lourdescomité afdeling Venray GOEDE REIS Morgen, vrijdag 31 augustus, ver trekt de 101e Limburgse Bedevaart naar Lourdes. De gele trein vertrekt vanuit Nijmegen om 18.42 uur en komt in Venlo aan om 19.43 uur. Zorg dat U op tijd in Venlo op het station aanwezig bent, zodat U op uw gemak uw gereser veerde plaats kunt opzoeken. De Lour- destrein vertrekt in Venlo om 20.09 uur richting Zuid-Frankrijk, alwaar men op zaterdag 1 sept. om 13.44 uur aankomt. Wat U beslist niet mag vergeten is: o.a.uw paspoort of toeristenkaart, treinkaartje dal U reeds thuis ontvan gen hebt, Franse francs naar eigen be hoefte, goed schoeisel, toiletartikelen, eventueel enkele handdoeken (voor hospitaalzieken verplicht), een vest voor de avonden en een parapluie of regen jas. (hopelijk hoeft dat laatste niet uit uw koffer). In de trein ontvangt het insigne van de Limburse Bedevaart, gebedenboekje en een programma voor de dag van aan komst. De eerste warme maaltijd krijgt U in Lourdes opgediend zaterdag 1 sept. om 19.00 uur. Dus voor onderweg een lunchpakket meenemen. Koffie of thee krijgt U in de trein. Donderdag 6 sept. wordt de terugreis aanvaard. Men vertrekt dan om 15.46 uur vanuit Lourdes. Aankomst in Venlo vrijdag 7 sept. om 9.51 uur v.m. Voor de terugweg-'ontvangt U een'riunchpak- fket in de trein. Wij wensen allen: mooi weer, goede reis, veel devotie en behouden terug keer. Nu de vakanties voorbij zijn. m.i.v. dinsdag 4 sept iedere dinsdagmiddag van 2 tot 5 uur wao-kontaktmiddag in ,,de Kiosk" in het Brukske. Als Wao'er bent U van harte welkom. Er worden wekelijks verschillende gezelschapsspe len gedaan. Tot ziens, Herman. Vrijdag 31 augustus. Zijn we weer gewoon geopend voor de jeugd tot 15 jaar. Zaterdag 1 september. Zijn we voor iedereen vanaf 15 jaar ge opend. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 8 september. In verband met het 10 jarig jubileum :van JUM zullen vanavond de groepen rPOWERPLAY en THE BINTANGS op het Boerenbondplein spelen. Aan vang 20.00 uur. Kaarten zijn reeds ver krijgbaar bij: Café 'T Bierhuus Hoen derstraat, Muziekhal Passage, Video theek Marktstraat, en op de JUM ikosten 10,- Op de avond zelf 12,50 BELANGENVERENIGING HART- EN VAATPATIËNTEN Voorlichting hart- en vaatpatiënten Ook in Venray is er blijkbaar een grote behoeft aan begeleiding en opvang van hart- en vaatpatiënten, nadat zij uit het ziekenhuis ontslagen, en door de behandelde medici als voldoende her- ste'lcl oT gerevalideerd verklaard zijn. Dit blijkt uit bij de vereniging binnen gekomen reacties op de plannen om te starten met ontmoetingsgroepen voor hartpatiënten. Teneinde na te kunnen gaan of deze activiteit ook in Venray en omgeving zou kunnen worden ont plooid in de vorm van zelfhulpgroep onder semi-professionele begeleiding, verzoeken wij belangstellenden zich in verbinding te stellen met het contact adres in Venray, dhr. Thijssen, Eisen- houwerstraat 3 te Venray, tel. 04780- 83742, of met het secretariaat Belangen vereniging Hart- en Vaatpatiënten, mevr. G. Vogels-Timmermans, Kapel straat 13 te Buggenum, tel. 04759-2363. Bij voldoende reacties en belangstel ling is de vereniging voornemens een voorlichtings- en kennismakingsbijeen komst voor Venray en omgeving te organiseren teneinde zo snel mogelijk daadwerkelijk de opvang van hart- en vaatpatiënten op vrijwillige basis te kunnen realiseren. Door de Belangenvereniging Hart- en Vaatpatiënten worden de volgende activiteiten georganiseerd: meer bewegen voor hart- en vaat patiënten, M.B.v.H. Dit gebeurt in extra verwarmd water onder deskundige leiding in zwembaden op verschillende plaatsen in Limburg, in samenwerking met het Provinciaal Limburgse Groene Kruis; ontmoetingsgroepen voor hart- en vaatpatiënten, te starten in september/ oktober, in nog nader te bepalen plaatsen in Limburg (lucht samen uw hart); reanimatie-cursussen in diverse plaatsen. Deze activiteiten vindt U uitgebreid beschreven in de door de vereniging uitgegeven en gratis verspreide voorlich tingskrant „Hartwijzer", welke ook op bovenvermelde adressen verkrijgbaar is. Het bestuur B.H.V. AFDELING OOSTRUM Donderdagavond 4 okt. bezoeken wij 'n juwelen-excursie. Deze wordt ge houden in ,,De Maaspoort" te Venlo. Wat staat U op deze middag te wach ten? Modeshow: mode sieraden; Sieradenambacht: goudsmid, gra veurs, diamantenverwerking, het rijgen van parels, enz. Informatie en demonstratie over ju welen. Een unieke kronenkollektie. De kosten, inclusief busreis, entree en koffie, bedragen 9.75. Opgave en kontante betaling vóór 6 sept. bij Mevr. M. Willems, Goetzenhof 4, tel. 80195 of overmaken op rek. 1400.93.613 t.n.v. L.V.B. Oostrum. Rommelmerkt op zaterdag 1 sept. a.s. van 13.00 - 17.00 uur. O.J.C. DE BRAK Leunseweg - Venray Op zondag 2 september wordt in het wijkcentrum ,,de kiosk" op het Bruk ske in Venray een ruilbeurs gehouden van 10.00 uur 's morgens tot 1 uur ,s middags. Er kan geruild worden in Postzegels, munten, kaarten, stickers, enz. Op 2 september begint het nieuwe seizoen van Jong Nederland, voor iedereen, jong en oud. Het is een opening met veel spanning, avontuur en humor. Laat je niet kennen en doe mee!! Inschrijven kunt U van 13.00 tot 15.30 uur bij de blokhut (kruising Westsingel/Kempweg). De entree is gratis... U komt toch ook? Dinsdag 4 sept is er weer de maandelijkse wijk raadsvergadering in het wijkgebouw Beukenlaan 4 aanvang 20.00 uur. Ook kunnen de bewoners vrijdagsavond vanaf 21.15 uur terecht om te kaarten, biljarten enz. u bent allen van harte welkom. REUMA VERENIGING VENRAY EN OMSTREKEN Reumavereniging Venray en Omstre ken houdt maandag 3 september a.s. haar maandelijkse bijeenkomst, in de kantine bij het voetbalveld van St. Ser- vatius. Ook reuma-patiënten die nog geen lid zijn, zijn van harte welkom. Aanvang 19.30 uur. Wederom is de regionale schouw burgcommissie er in geslaagd ouderen uit de regio Bergen - Horst - Maasdor pen - Sevenum - Venray een middag in de schouwburg te Venray aan te bieden. Deze middag zal geheel verzorgd worden door ouderen uit de regio. Een afwisselend programma van zang, dans, toneel en voordrachten zal U zeker een plezierige middag bezorgen. Dit alles vindt plaats op dinsdag 18 september om 14.00 uur in de schouw burg te Venray. De entree bedraagt 5,— per persoon. Omdat er dit jaar slechts één voorstelling wordt gegeven, geldt „eerst komt, eerst maalt". Kaartjes zijn verkrijgbaar bij: Wel zijnswerk Ouderen, Kennedyplein 1, 5891 VH Venray, Tel. 04780-86706. Op zondag 2 september a.s. wordt een grote Rommelmarkt georganiseerd door de Muziekvereniging „Ons Ge noegen" te Oirlo. Deze wordt gehouden in en nabij het Gemeenschapshuis „De Linde aan de Hoofdstraat in Oirlo. Door milde gevers zijn weerom een groot aantal oude en zeergoed bruikba re spullen bijeengebracht welke op de rommelmarkt c.q. veiling ten verkoop zullen worden aangeboden. De rom melmarkt is geopend vanaf 13.00 uur. De veiling van de hiervoor bestemde spullen vangt aan om 14.00 uur. Deze spullen zijn vanaf 13.00 uur te bezichtigen in het gemeenschapshuis alwaar ook de veiling zal plaatsvinden. Gezien de grote aanvoer van oude en goed bruikbare spullen, is het zeer de moeite lonend een bezoek te brengen aan deze rommelmarkt. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD Op zaterdag 29 september a.s. wordt er in wijkcentrum De Kiosk in Brukske Venray weer de jaarlijkse talentenjacht gehouden. Aanvang 19.30 uur. Dus meent U, als amateur, iets in uw muzikale mars te hebben, dan kunt U zich opgeven tot 10 september op Beethovenstraat 8, 5802 GS Venray, tel. 04780-10008, onder vermelding van naam, adres, geboortedatum en tele foonnummer. Hopenlijk kunnen wij DAN U begroeten op 29 september op de muzikale avond. De abonnementsverkoop van het ko mende seizoen is erg succesvol geweest. Desondanks zijn nog diverse plaatsen voor de verschillende voorstellingen be schikbaar. In het weekend van 31 augustus t/m 2 september, tijdens het Venrayse straat festival, wordt de vrije verkoop gehou den van nog beschikbare plaatsen. Een mooie gelegenheid orn tijdens het bezoek aan het festival een theater avondje te bespreken voor het komende seizoen. Het programma is zo samengesteld dat eenieder een keus naar wens kan maken. In de categorie operette en opera zijn bijv. nog plaatsen beschikbaar voor: Der Bettelstudent, DieLustige Witwe, Hoffmans vertellingen en Carmen, als mede voor een avond met operettemelo dieën m.m.v. Caroline Kaart. Bovendien beschikken wij over een uitgebreide selectie one man en one woman shows, zoals bijv. Jan Blaaser, Lopend oversteken moet worden ge leerd. Vooral aan kleuters. Door kleu terleidsters en ouders. Samen. Want kleuters zijn de meest onervaren deel nemers aan het verkeer. Veilig Verkeer Nederland heeft in nauwe samenwer king met het verkeerskundig Studiecen trum van de Rijksuniversiteit Gronin gen, de SWOV en de Directie Verkeers veiligheid van het ministerie van Ver keer en Waterstaat het project „Over steken" ontwikkeld. Het oefenpro gramma, bedoeld om kleuters een aan tal praktische regels bij te brengen, bestaat uit een schoolpakket en ouder materiaal. Over het kleuterproject meer in dit artikel. Om als voetganger aan het verkeer deel te nemen, moetje kunnen overste ken. Tot die voetgangers behoren ook veel kleuters. Maar juist voor hen is oversteken moeilijk. Toch gaan veel kleuters tegen het einde van de kleuter- schoolperiode al alleen naar school. Een goede voorbereiding op het verkeer is daarom noodzakelijk. Eén van die voorbereidingen is het leren oversteken. Dit kan het beste gebeuren door de kleuterschool en de ouders sómen. Met de nadruk op samen. Want uit onder zoek door het verkeerskundig Studie centrum van de Rijksuniversiteit Gro ningen is gebleken, dat het oversteek- gedrag van kleuters verbetert wanneer ouders en school er gezamenlijk het nodige aan doen. Aan de hand van dat gegeven heeft de afdeling Opvoeding en vorming van Veilig Verkeer Nederland het verkeers- oefenprogramma „Oversteken" ont wikkeld, in nauwe samenwerking met het Verkeerskundig Studiecentrum, de stichting Wetenschappelijk Onderzoek Verkeersveiligheid en de Directe Ver keersveiligheid van het ministerie van Verkeer en Waterstaat; de DVV had ook een coördinerende rol bij de totstandkoming van het project. DRIE SITUATIES Het oefenprogramma gaat uit van datgene wat je als kleuterleidster en als ouder kleuters kunt leren en van datge ne wat voor de kleuters het allerbelang rijkste is om te leren. Daarop is het les materiaal, waarover scholen en ouders binnenkort kunnen beschikken, afge stemd. Drie situaties staan in het programma centraal: oversteken in rustige straten, oversteken bij geparkeerde auto's en oversteken bij kruispunten. Het is de bedoeling dat in de klas aandacht wordt besteed aan het verkeer, waarbij onder werpen aan de orde komen als: het ver schil tussen stoep en straat, dat je moet stoppen voordat je oversteekt en wat je moet doen als er een auto aankomt. Het échte oversteekgedrag kan niet met behulp van het lesmateriaal voor de kleuterscholen worden geleerd. Daar voor is veel oefenen in de verkeerswer- kelijkheid nodig. Maar het is onmoge- WAT KOST'N AUTO TEGENWOORDIG? f 110,- voor 'n héél weekend! Vanaf f 110,- huurt u 'n Hertz auto van vrijdag 17.00 tot maandag 09.00 uur, incl. alle kilometers, excl. b.t.w. van de Ven Leunseweg 47a, tel. 04780-85696 wsmm fHertzl MIWUIMIItatfflJ Herlz verhuurt Fords en andere uitstekende auto s Robert Paul, Youp van 't Hek, Henk Elsink, Paul van Vliet en Matine Bijl. Voor liefhebbers van Toon Hermans zijn nog enkele plaatsen beschikbaar, evenals voor de jubileumshow van André van Duin. Ook liefhebbers van toneel en muzikale komedie kunnen nog aan hun trekken komen met voorstellingen zoals „Nacht Moeder, Song, Bij Gebrek aan Bewijs, Ping-Ping en de Ingebeelde Zieke". lijk voor kleuterleidsters met ieder kind apart te gaan oefenen op straat. De ouders kunnen dat wél. Het drie weken durende oefenpro gramma is zo samengesteld dat kleuter leidsters en ouders in dezelfde periode en op dezelfde manier ermee bezig zijn. In de eerste week wordt oversteken in stille straten behandeld, in de tweede week het oversteken bij geparkeerde auto's, en in de derde week die overi gens alleen voor de oudste kleuters be doeld is het oversteken bij kruispun ten. Voordat met het verkeersoefenpro- gramma „Oversteken" kan worden begonnen, dienen ouders erover geïn formeerd te worden. Daarvoor is een ouderavond nodig. Voor zo'n bijeen komst is een film op video gemaakt, die laat zien hoe vader en moeders het beste met hun kinderen kunnen oefenen. Tij- PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD Half september gaan er in de regio Noord-Limburg weer aktiviteiten van start voor mensen zonder een betaalde baan. Deze aktiviteiten worden georgani seerd door de Stuurgroep Werkloosheid en de gemeenten. Er worden momenteel hobby-, leer- en vaardigheidskursussen gegeven. Sommige kursussen hebben 1 bijeen komst per week, andere 2 bijeenkom sten per week. In totaal lopen de pro gramma's over 10 weken. Aan deze kursusaktiviteiten kunnen uitkeringsgerechtigden (WW WWV RWW WAJ AAW) deelnemen tegen betaling van 10,— inschrijfgeld per kursus. Ook schoolverlaters kunnen aan deze aktiviteiten deelnemen. Door de nog steeds groeiende werk loosheid is het aantal kursisten in de laatste jaren enorm toegenomen waar bij door de Stuurgroep Werkloosheid met wachtlijsten gewerkt moest wor den. In Venray worden de volgende kur sussen gegeven: Autotechniek, Metaal bewerken, Elektronika, Typen, Kreati- viteit, Kleding maken, Koken, Fotogra fie, Zeefdrukken en een Dia-projekt voor jongeren. In Horst worden de volgende kursus sen gegeven: Kreativiteit, Kleding-ma- ken, Koken. De inschrijving staat open tot 10 september 1984. Bij de Sociale Diensten van de Ge meenten zijn folders en aanmeldings- kaarten te verkrijgen. Ook bij de Stuurgroep Werkloosheid (STUW) kunt U de folder en aanmel- dingskaart en verdere informatie krij gen. Stuurgroep Werkloosheid, Bergweg 4 te Venray, tel. 04780 - 86245. Gezien de overweldigende belangstel ling voor Urbanus, proberen wij naast de twee reeds geplande voorstellingen nog een extra voorstelling te arrangeren op 19 november a.s. Degenen die op de wachtlijst staan, genieten de voorkeur bij de plaatsbespreking, de resterende plaatsen zijn beschikbaar voor de vrije verkoop. Wegens het enorme succes van de Abonnemenstverkoop is extra aan het programma toegevoegd de Opkomst en de Ondergang van de stad Mahogany van Bertholt Brecht en Kurt Weil. Uiteraard is het bovenstaande slechts een beperkte weergave van ons uitge breide programma. Onze medewerkers kunnen U tijdens het bezoek aan de Schouwburg wijzen op alle beschikbare voorstellingen en zullen U graag behulpzaam zijn bij het maken van Uw keus. Graag tot ziens op 31 augustus t/m 2 september a.s. in de Schouwburg. dens de ouderavond kunnen afspraken worden gemaakt over de gang van zaken rond het project, bijvoorbeeld hoe tijdens de uitvoering van het oefen programma de contacten tussen ouders en school geregeld worden. Tevens dient op deze avond het bij het project behorende oudermateriaal te worden uitgedeeld en toegelicht. Daarbij gaat het onder meer om een boekje waarin per oversteeksituatie stapsgewijs duide lijk wordt gemaakt wat voor ouders de beste manier is om hun kind het oversteken te leren. Verder bevat het oudermateriaal stickers en een poster, die bedoeld is om de kinderen te belo nen voor hun vorderingen tijdens de oefenperiode. SCHOOLPAKKET Bij ontwikkeling van het lespakket voor de kleuterschool heeft Veilig Ver keer Nederland er rekening mee gehou den dat in het kleuteronderwijs veelal projectmatig wordt gewerkt; met het materiaal kan een verkeersproject van twee tot drie weken worden opgezet. Het pakket, dat uitvoerig is uitgepro beerd op diverse kleuterscholen, bevat onder meer een uitgebreid achtergrond boek, samengesteld door het Verkeers kundig Studiecentrum. Daarin staat in formatie over bijvoorbeeld verkeerson gevallen met kleuters en hoe het aantal ongelukken kan worden teruggedron gen, over verkeerseducatie als een conti nu proces en over het nut van een over- steekprogramma. De verdere inhoud van het pakket een handleiding voor de kleuterleid(st)ers; een verhaal met bijbehorende poster waarmee het project bij de kleuters ge ïntroduceerd kan worden; een spiraal- boek met kleurige tekeningen die in de klas te gebruiken zijn bij het praten over oversteken; twee wandplaten met plak- figuren waarmee situaties op de platen kunnen worden opgebouwd; twee foto series over oversteken in een rustige straat bij geparkeerde auto's; drie pren tenboekjes; drie filmpjes op videoband die aan kleuters het oversteekgedrag laat zien. Het is de bedoeling dat de kleuterscholen elk jaar aandacht beste den aan het oversteken. Daarom is het schoolpakket ook geschikt voor her haald gebruik. Alle kleuterscholen hebben inmiddels van het landelijk bureau informatie ont vangen. Samen met het Verkeerskundig Studiecentrum zal VVN onderzoek doen naar de bruikbaarheid van het schoolpakket; ook zal worden nagegaan hoe ouders het oefenprogramma uitvoe ren. WANNEER ALLEEN? Er mag dan zijn aangetoond dat het oversteekgedrag van kleuters duidelijk beter wordt wanneer ouders hun deel van het oefenprogramma uitvoeren, dat wil niet zeggen dat kleuters na afloop van het programma alleen door het ver keer kunnen. Daarvoor duurt het oefen programma te kort. Kleuters kunnen in die korte tijd niet alles leren. Wel zullen zij bijvoorbeeld vaker onthouden dat vóór het oversteken eerst gestopt en ge keken moet worden. Het oversteekge drag zal nog meer verbeterd worden als ouders met grote regelmaat met hun kinderen blijven oefenen. Of het kind alleen door het drukke verkeer kan, zal afhangen van de buurt waar het kind woont en of het drukke straten moet oversteken. Maar het hangt ook af hoe het kind zich in het verkeer gedraagt. De enige manier om daar achter te komen is het kind te observeren in het verkeer. Het-alleen- laten-gaan blijft een beslissing van de ouders! Voor meer informatie kunt U terecht bij de afdelingssecretaris, telefoonnum mer 04780 - 86424. M. Wijnhoven, secr. afd. Venray DAN EEN DIEET! Begin september gaan in tal van plaatsen in Limburg weer de cursussen SAMEN „stap-voor-stap" AFSLAN KEN van start. Deze cursussen, die door de dienst Voedingsvoorlichting en Dieetadvisering van de provinciale ver eniging „Het Limburgse Groene Kruis" worden georganiseerd, zijn bestemd voor mensen die niet alleen op een ge zonde en verantwoorde wijze willen af slanken, maar vooral ook daarna op gewicht willen blijven. De cursus leert de deelnemers om stap-voor-stap hun eetgewoonten te veranderen. Daartoe krijgen zij elke week opdrachten, die aan een bewustwording van het eetge drag bijdragen en die een verantwoorde voedselkeuze bevorderen. 15 Wekelijkse bijeenkomsten De cursus SAMEN „stap-voor-stap" AFSLANKEN omvat 15 wekelijkse bij eenkomsten en bestaat uit: 1 kennismakingsbijeenkomst, 8 bijeenkomsten onder leiding van een diëtist(e) over gezond eetgedrag; 5 bijeenkomsten onder leiding van een docent(e) voedselbereiding; 1 bijeenkomst beter bewegen. De kennismakingsbijeenkomst en de bijeenkomsten over gezond eetgedrag worden in principe gegeven van 19.30 tot 20.45 uur. De bijeenkomsten over voedselbereiding of beter bewegen duren twee uur. Incidenteel kan de cur sus ook ,s morgens of 's middags ge volgd worden. Programma van de Venrayse Omroep Stichting St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 1115 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Donderdag: van 10.00 tot 11.15 uur het programma „Nieuws en informa ties", daarna het verzoekplatenpro- gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: van 15.00 tot 16.30 uur het programma „Non-stop lichte en veelge vraagde muziek". Woensdag: Eerste Woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.15 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en informaties" waarna het verzoekplater.programma. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Donderdag: vanaf 10.00 lot 11.30 uur het programma „nieuws en infor maties", waarna het programma „Van maand tot maand en tenslotte zomaar muziek. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tol 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en informaties", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - panner Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 august js - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 3" 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25, van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25.- v<

Peel en Maas | 1984 | | pagina 7