Hondensport H.V. MANUAL FLYING FLIES SPIO-NIEÜWS JUm^ERS MOTORSPORT LMtXbV coewecs) 20% KORTING opalles*COe(Ve<N> 20% KORTING op alles* C CGW w.s.c. C CCO)C(9 20% KORTING op alles* C OC(VC(V 20% KORTING op alles* CCG (VI 6e Bonds wedstrijd S.R. De Peeldrivers RED CAPS VENRAY RODHE PEEL EN MAAS Surfwedstrijd International o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - panner Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 august rs - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 3' •Waardebonnen bij aankoop wan elke f 25,- wan niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. -Waardebonnen bij aankoop van elke f 25.- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25. van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elk° 15. P.H.V. „BIJ DAG EN NACHT" Op 10 aug. '84 j.l. behaalde de heer C. van Vught met zijn zelf gefokte Mechelse Herder Barrie het certificaat ^Reddingshond met 201 punten. Hier door zijn de heer van Vught en Barrie afgevaardid voor de kampioenschappen •"Reddingshond op 22 sept. a.s. te Gies- sen. Voorheen behaalden zij de certifica ten P.H. I met 429 p. en Objektbewa- king 324 punten, dus beiden met lof. De heer B. Barendts behaalde met de Mechelse Herder Ben het certificaat P.H. I met 410 punten met lof te Odiliënberg. A.s. zaterdag zijn beide combinaties en nog zes andere te zien bij de onder linge wedstrijden bij PHV „Bij dag en Nacht" op het terrein aan de Smakter- weg. Manual-Noav In de eerste wedstrijd na de zomer- pauze leed Manual een verwachte ne derlaag. Doordat er een aantal spelers niet be schikbaar was, moest er een beroep worden gedaan op enkele jeugdspelers, die zich goed van hun taak kweten. Maar vooral fysiek was Manual niet op gewassen tegen het sterke Noav. Manual werd in de beginfase sterk onder druk gezet en vooral doordat het zélf schotkracht miste, kon Noav uit lopen naar 4-8. Door enkele break-outs kon Manual meteen na de pauze tot 6-8 terugkomen, maar verder liet Noav het niet komen. Ondanks dat ze nog enkele kansen mis ten en het soms te mooi wilden doen, konden de Noav-heren een ruime over winning boeken. Veel beter deden het zaterdag de kleinsten. De Venrayse welpen (7 t/m 10 jaar) stonden bij de rust nog gelijk, 4-4, maar konden in de tweede helft, o.a. door een prachtig doelpunt van Roel, een 8-4 overwinning boeken op Eksplosion. Uitslagen: Welpen: Manual-Eksplosion 8-4 Dames asp. Manual-Blerick 2-9 Heren asp. Manual-Popeye 4-12 Dames sen. Manual 1-Ospel 2-21-6 Manual 2-Gr. Ster 2 6-22 Dames jun. Manual 2-Alcides 4-11 Heren sen. Manual 1-Noav 8-17 Manual 2-Breeton Sp. 18-13 Heren jun. Manual-Loreal 2 25-6 Programma zaterdag 1 sept.: Dames asp. Athene-Manual 14.00 vertrek 13.00 uur :Heren asp. Manual-Heldia Zondag 2 sept.: -Dames sen. Loreal 2-Manual 2 12.00 vertrek 11.00 uur Dames jun. Manual 1-Merefeldia 15.15 Wittenhorst-Manual 2 13.00 vertrek 12.15 uur Heren sen. Manual 1-DES 14.00 Heldia-Manual 2 14.00 vertrek 13.00 uur Heren jun. Blerick 2-Manual 16.15 - vertrek 15.15 uur N.B. Thuis spelende teams zorgen voor sleutels, ook van de tegenstanders. De ledenstop is weer opgeheven. Nieuwe leden zijn weer van harte wel kom. Jeugdleden kunnen 1 maand op proef trainen. A.s. zondag 2 september vindt op cir cuit De Spurkt van de Venrayse Model Stockcar Vereniging alweer de 6e Bondswedstrijd van dit seizoen plaats. Aangezien diverse rijders nog een aantal punten nodig heeft om aan de dreigende degradatie te ontsnappen en een aantal nog promotiekansen heeft, belooft het opnieuw een strijd op het scherp van de snede te worden. Bij de kleurdakkers is Ronald Mos man de grote favoriet voor de overwin ning. Ronald, die momenteel in top vorm verkeert, wist afgelopen zondag bij de Nederlandse kampioenschappen te Wehl een prachtige 4e plaats te beha len. Hij zal echter ernstig rekening die nen te houden met een aantal sterke gastrijders uit Rosmalen en Wehl, waar door de wedstrijd er echter alleen maar aantrekkelijker van wordt, terwijl ook Ton Schoenmakers, na enkele zwak ge reden wedstrijden aan een come-back bezig schijnt te zijn. Aan de kleurdak- kerswedstrijd wordt een internationaal tintje gegeven door de deelname van een tweetal sterke Belgische gastrijders. Bij de witdakkers is de strijd na de promotie van Jos Linders en Guus Rou- mans naar de geeldakkersklas weer ge heel open. Voornaamste kanshebbers zijn hier Pierre Bovee en Peter Rou- mans, terwijl ook Toon Hendriks en de jeugdige Marco v. d. Wijst voor een der ereplaatsen in aanmerking komen. De training is op zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur en zondag van 10.00 tot 11.45 uur. De wedstrijd begint op zondag om 12.30 uur op het circuit De Spurkt, gelegen aan de Smaklerweg. Nationale C-spelen te Amsterdam met Venrayse deelname Onze junioren C Sandra Hofmans en Danny Hoedemaekers hebben met succes deelgenomen aan de C-spelen te Amsterdam. Voor beiden rolden er persoonlijke tijden uit. Voor Sandra Hofmans, die de 600 mliep, was er zelfs een klubrecord weggelegd: 1.44.0 goed voor een 7e plaats. Danny Hoedemae kers liep de 800 m in 2.08.9 en werd daarmee 10e. Goede 3000 m steeple van Lau Wijnhoven In een redelijk bezette 3000 m steeple liep Lau een tijd van 10.46.0. Mirelle Crooymans liep de 300 m hor den in 54.7, terwijl Esther van den Bergh een tijd van 57.8 liet afdrukken. AVT-loop tc Tegelen: le plaats voor Lau Wijnhoven Lau won in de Veteranenklasse de 10 km in de tijd van 37.27 en bleef daarmee Jeu Kremers uit Roermond ruim voor. Bij de Heren legde Carolus Bouten de 10 km afin 38.33. Trainen: Woensdag voor Pupillen van 19.00 tot 20.00 uur. De overigen tot 20.30 uur. Vrijdag van 19.00 tot 20 .30 uur voor alle categorieën. Sportpark De Wieën. Wedstrijdagenda: 8 sept. Pupillen te Veldhoven. 12 sept. Sen. en Jun. AB te Sittard. 13 sept. Uurloop te Veldhoven. 13 sept. Instuifwedstrijden te Vught Sen. en Jun. A. 15 sept. Sen. en Jun. en Veteranen te Gemert. Baanwedstrijden. 15 sept. Int. Bouvigneloop te Breda. Wie interesse heeft kan zich bij Paul Coppus melden. 16 sept. 15 km wegwedstrijd te Eindho ven. Airborneloop. Let op: 14 sept. Baanwedstrijd te Nij megen. Sen. en Jun. AB. Trimmers: 1 sept. testloop te Meterik. 2 sept. testloop te Venray. 8 sept. Volkslauf te Duisburg Wedau. 9 sept. Volklauf te Niederkrilchten. Voor info: Paul Coppus, 04709 - 4840. Goede resultaten C/D jeugd in Weert Ofschoon het openingsnummer, de estafette, niet het gewenste resultaat op leverde, kunnen de C/D jongens en meisjes die hebben deelgenomen aan de wedstrijden in Weert, terugzien op goede resultaten: Meisjes C: 80 m. horden: Mirelle Crooijmans: 2e plaats met 14.7 sec. (PR); Esther van den Berg: 3e plaats met 15.3 sec. (PR). 80 meter: Colette Teunissen: le plaats in finale 11.3 sec.; Mirelle Crooijmans: 2e in 11.6 sec.; Miriëlle Delveau: 5e in 12.1 sec.; Bemice Fijneman: in serie 12.7 sec.; Saskia Strous: in serie 12.8 sec. Ver: Esther van den Berg: 4e plaats met 4.11 m (PR). Discus: Mirelle Crooijmans: 3e met pers. record worp van 19.76 m. Meisjes D: 60 m. borden: Natasja Sörensen: le plaats met 11.5 sec Anouk Jansen: in serie: 12.7 sec. 60 meter: Natasja Sörensen: 2e plaats in 9.1 sec. Anouk Jansen: 5e plaats in 9.8 sec. (in serie: 9.6) Edith Cybulski: in serie 10.0 sec. Ver: Veronique Hulsman: 3.54 m. Jongens D: 80 meter: Wah Ling Tseng: 11.9 sec. (5e plaats in finale); Chung Ming Tseng: 13.4 sec. (serie). Kogel: Alwin Crooijmans: 8.19 meter. Ver: Wah Ling Tseng: 3e plaats met 4.35 m. Alwin Crooijmans: 4.03 m. REKREATIEGROEP REGIO A.s. zaterdag is weer de testloop te Horst-Meterik. We starten om 16.00 u. vanaf de parkeerplaats Schadijker Bos sen bij het begin van de wandelroutes. De testloop is bedoeld voor iedereen. Ben je nog geen lid; kom dan toch ge rust eens meedoen. Wellicht bevalt het je voor de toekomst. We lopen a.s. zaterdag de rode route die ongeveer 4800 m lang is. Op zondag lopen we de testloop te Venray. We beginnen om 9.00 uur en wel vanaf de Ballonzuil. We lopen dan 2400 m. Naast de heren trimmers zijn ook de dames trimsters wederom van harte uit genodigd. Enkele data: 30 aug. de bijeenkomst te Sevenum om 20.00 u. met de Sevenumse trim mers in „Donkey-shed", Pastoor Vul- linghsstraat 3. 9 sept. Volkslauf te Niederkrüchten. Heb je interesse, bel dan even met Paul Coppus, tel. 04709-4840. Noteer nu alvast: 7 okt. 2e Int. Halve Marathon Rank Xerox Venray. Trimlopen over de acht ste, kwart en halve marathon! Informatie omtrent de Rekreatie- groep wordt gaarne verstrekt door: Dhr. Rijshouwer, tel. 04780-86268, Dempseystraat 9 te Venray. Dhr. Crooymans, tel. 04780-82842, Niessenstraat 5 te Venray. dhr. Coppus, tel. 04709-4840, Gebr. v. Doornelaan 108 te Horst. BOWLING BOND VENRAY Beste Bowlingvrienden Maandag 3 september en dinsdag 4 september a.s. beginnen we met de Bowlingcompetitie voor het seizoen '84 '85. Als aanvangs tijd voor de huisleague geldt dit jaar 20.00 uur Van 19.00 uur tot 20.00 uur wordt er een dubbelcompetitie gespeeld op maandag en dinsdag, georganiseerd door Dhr. Michiels i.s.m. Bowling Bond Venray (voor inlichtingen en inschrijven zie prikbord). Namens onze penningmeester wil ik hierbij iedereen die zijn contributie nog niet heeft betaald vriendelijk doch dringend vragen dit zo vlug mogelijk te doen. De contributie bedraagt 60,- en kan betaald worden op rek nr. 1400.01.360 t.n.v. Bowling Bond Ven ray bij de rabobank te Oostrum (Postgiro Rabo bank 1026567). Via deze weg wil ik iedereen een plezierig spannend maar vooral sportief bow lingjaar toewensen. Kortom „STRIKE ZE" Flying Flies is toch weer goed voor de dag gekomen in Nistelrode want er verschenen 37 rijders aan de start. Hier en daar stonden de parasols op voor de zon maar die heeft zich weinig laten zien maar voor de crossers was het wel goed. En Erik kon toch ook niet thuis blijven want hij was al vroeg in Nistelrode maar later op de dag zij hij een keer wat is dat bale als je niet mee kunt fietsen. Maar de andere crossers hebben wel goed hun best gedaan want er kwamen veel stofwolken tevoorschijn. Jeroen Bönschen werd le, Ramon Linders 4e, Danny van de Poel 3e, Sandra Pelzer 3e Maurice Schoenmakers 5e, Marco v. Kempen 7e, Pascal Dings 3e. Roger Baltes 6e Mark Rongen had weer geluk en werd nog net 3e. Frank Heidens 4e, Maurice Janssen 8e, Ron v. Opbergen le Alfons Pirlo 3e maar kreeg geen beker net als Raymond Doppelbauer want die was ook 3e P.P. Sabine Schoenmakers le Hanneke v.d. Bunge- laar 2e Petra v. Doome 2e. Experts Freddy de Vries le Herald Heidens 4e Alexander van Doorne 6e, Mark Pelzer le Nico Jacobs 7e. Die andere crossers hebben alleen de manches gefietst, en die Marcel de kleine had een pechdag want die deed niets als vallen. Open klasse Freddy de Vries 3e Herald Heidens 3e Patrick Claessens en Peter Stiphout de cruiser is in Japan geweest om de wereldkampioenschappen te fietsen. En Patrick is 2e geworden. En Onne Cruiser was 4e. Nog van harte gefeliciteerd jongens. Komende zaterdag worden er weer enkele vriendschappelijke wedstrijden gespeeld. Tafeltennisvereniging Irene uit Til burg komt dan naar Venray met de eerste twee herenteams en het eerste damesteam. In afwijking van een norm^Je kompetitiewedstrijd zullen de heren in teams van 6 spelers aantreden (Red Stars 1 en 2) en zullen de dames in teams van 4 speelsters aantreden. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur aan de Beukenlaan. Voor tafeltennis kan men zaterdag ook in de Wetteling terecht. Daar wor den dan regionale voorronden gespeeld voor de achtkampen. Van onze vereni ging spelen natuurlijk ook weer de nodige leden mee. Red Stars is ook tijdens de braderie aktief. Net als bij de kollekte kan men zich bij een stand informeren over Red Stars. Ook zal de robot weer worden opgesteld. Natuurlijk zorgen we voor wat extra verrassingen, maar die zie je tijdens de braderie wel. Uitslagen afgelopend weekend. HB sen Kickers-Red Caps 12-23 HB ads Black Wings-Red Caps 5-2 HB pup Nuenen-Red Caps 5-12 3Programma 2 september. HB sen Red Caps-Samacols 14.00 u De competitiewedstrijden voor alle teams, behalve de HB sen zijn afgelopen. Eventuele inhaalwedstrijden of beslissingswedstrijden worden via de trainers bekend gemaakt, of als op lijd bekend zijn via de Peel en Maas, dit geldt tevens voor de diverse tournooien. STRAATFESTIVAL Op 1 en 2 september a.s. doen we met een promotiestand mee aan het door het winkelcentrum georganiseerde straat festival. In verband hiermee worden enkele softballeden gevraagd om zon dag 2 sept hieraan mee te helpen. Aanmeldingen bij Gijs Gommans tel. 81529. We rekenen op jullie medewer king. OUD PAPIER Dinsdag 4 september is er weer papier ophalen. Ook hier rekenen we op de hulp van enkele clubleden want omdat het vroeg donker wordt willen we zo vlug mogelijk klaar zijn. We beginnen om 18.00 uur, verzamelen bij de ATEBE garage. TENNISCLUB VENRAY Voor de tweede maal werd met „mais-toernooi" georganiseerd. Het aantal deelnemers was groter dan vorig jaar en dat betekende dat de organisatie zeer veel partijen moest verwerken. In de HEREN ENKEL moest de ge doodverfde winnaar Axel Reiter zijn meerdere erkennen in Jan van der Heijden uit Wanssum. De finale werd door Willem Heijnen uit Vierlingsbeek in 3 sets gewonnen. Bij de dames stonden de twee finalis ten van vorig jaar tegenover elkaar. Ook deze keer moest Yvonne Drost uit Vierlingsbeek de hoogste eer laten aan Petra Sengers van onze eigen vereni ging. De overige uitslagen waren: Heren Dubbel: H. Roest/J.Kramer-W. Heijnen/J. Basten 7-6 6-2 Dames Dubbel: A.Selder/J. Zuidhof-M. BruerenH. Hilgers 6-7 6-1 1-6 Gemengd Dubbel: H. Roest/M. Brueren-G. v. d. Elzen/ Y. Drost 6-3 3-6 6-4 Na afloop reikte de voorzitter de schitterende prijzen uit aan de finalis ten, dankte de organisatoren voor het vele werk, dat verricht was en de spon sors voor het beschikbaar stellen van de prijzen. Clubkampioenschappen Junioren: Ruim de helft van de junioren heeft meegedaan aan deze kampioenschap pen. Omdag het voor junioren niet zo leuk is na de eerste partij uit het toer nooi te zijn, was er door de wedstrijd leiding een herkansingsronde inge bouwd in alle enkelspelen. De uitslagen waren als volgt: Heren enkel t/m 17 jaar: Luc Zuidhof-Ray David 6-3 6-3 Dames enkel t/m 17 jaar: Sylvie Zuidhof-Sylvia v.d. Berg 6-2 6-2 Heren enkel t/m 14 jaar: Tjerk Lerou-Petran Lerou 6-4 6-4 Dames enkel t/m 14 jaar: Karlijn Bouwens-Jacqueline Schreurs 6-06-1 Heren enkel t/m 12 jaar: Petran Lerou-Luc Reijnders 6-1 6-2 Mini's: Olav Molemans-Judith Siroen 6-1 6-2 Heren dubbel: Heren dubbel t/m 17 jaar: Bernard van de BergLuc Zuidhof- Ray David/Tjerk Lerou 3 6 6-0 7-5 Dames dubbel t/m 17 jaar: Sylvia v.d. Berg/Sylvie Zuidhof- Karlijn Bouwens/Marielle Aarts 6-0 6-2 Heren dubbel t/m 13 jaar: werd in poule-vorm vespeeld. Op de eerste plaats eindigden Stefan en Petran Lerou; op de tweede plaats: Guido van Casteren en Luc Reijnders. Voordat de voorzitter van de vereni ging de prijzen uitreikte, vermeldde hij enkele opvallende zaken van deze kam pioenschappen: De junioren hadden zich voor, tij dens en na de wedstrijden voorbeeldig gedragen. Dank zij de inzet van onze train- ster, Marie-José Dentjens, was m.n. de jongste jeugd tennis-technisch hard vooruitgegaan. Terecht prees hij de jeugd voor hun mentaliteit en de trainster voor haar vermogen de kinderen zo goed te kun nen begeleiden. Voor de eerste maal had de wedstrijd leiding een „aanmoedigingsprijs" inge steld, een fraaie beker. Deze werd toe gekend aan de jongste deelneemster van deze kampioenschappen: Lonneke Gil lissen. Tenslotte dankte hij de wedstrijdlei ding voor de voortreffelijke organisatie en reikte de prijzen aan de finalisten uit. Vervolgens gingen de clubkampioen schappen voor de senioren van start en.... volgende week start het B-C toernooi onder de titel „Venrayse kam pioenschappen". EEN ABONNEMENT WAARD Trainen: Kunstzwemmen: zaterdag 1 sept. De Meerpaal 06.30-08.05 senioren en jun. Combibad 17.00-18.00 Mini's. Zondag 2 sept. De Meerpaal 11.30- 12.30 Mini's. Dinsdag 4 sept.: Gymzaal Langeweg 16.30-17.15 Droogtraining Mini's; 17.15-18.00 Droogtraining sen./jun. Waterpolo: Alle teams trainen maan dag tot en met vrijdag 7 sept. nog in het gemeentelijk Combibad van 19.00- 20.00 uur. Wedstrijdzwemmen Zaterdag 1 sept. Combibad 16.00-17.00 C-groep. Zondag 2 sept. Meerpaal 07.45-08.45 B-groep. Dinsdag/donderdag/vrijdag Meerpaal 06.45-07.30 A-groep. Woensdag 4 sept. Combibad 18.00- 18.45 C-groep; 18.45-19.30A-groep. Donderdag 13 sept. is er een info- avond over het wedstrijdzwemmen voor het nieuwe seizoen waarbij alle zwem- mers/sters mét hun ouders van harte welkom zijn. De info-avond vindt plaats in de judozaal (Antoniusstraat 3) en begint om 18.30, eindigt 20.30 u. Zaterdag 1 sept. is er een waterpolo- toernooi in Blerick voor Dames 1 en Heren 1. Vertrek om 14.30 „De Oude Markt". Teamopstelling Heren 1: Frank Arts, Theo Rolfes, Leen Rolfes, René Hou- ben, Perry Brands, Ludwig Coenen, Davey Moorrees, Geert Flinsenberg, Rob Cornelissen, Jacco Smits, Eric en Paul Nellen, Marcel Hoff. Coach: W. Cornelissen. Teamopstelling Dames 1: Jacqueline Martens, Sylvia Rintjema, Linda Pon- jée, Mieke Schaminee, Marleen Jacobs, Woutera Flinsenberg, Ellen Boekholt, Loes Clement, Inge Rintjema. Coach: G. Brands. Zondag 2 sept. is er een Jubileum feest in Roermond ter ere van het 50-ja- rig bestaan van de Kring Limburg. Waterpolo kunstzwemmen zullen zich hier presenteren. Kunstzwemmen: Bianca Jacobs, El len Boekholt, Sandra Pelzer, Yvonne van Gerven, Sylvia Rintjema, Miranda Keyzers, Mieke Schaminee, Marjo Klee- ven, Hanny Bloemen, Dorothé Jacobs, Woutera Flinsenberg, Yvonne Lucas- sen. Demonstraties om 11.00 uur en 15.00 uur. Vertrek om 9.30 uur vanaf „De Oude Markt". Verver: Ria Brands Mea van Vught, Tiny Schaminee. Muziek: Jules Schaminee. Waterpolo Adspiranten, aanvang 12.00 uur. Deelnemers. Jules Schami nee, John Custers, Ruud brands. Waterpolo Dames, aanvang 14.00 uur. Deelneemsters: Ellen Boekholt, Woutera Flinsenberg, Bianca Jacobs. Waterpolo Heren, aanvang 16.00 uur. Deelnemers: Leen Rolfes, Perry Brands, Rob Cornelissen. basket-ball club venray A.s. zondag zullen er i.p.v. het september-toernooi enkele oefenwed strijden gespeeld worden. Het september-toernooi voor Heren en Dames 1 gaat dit jaar niet door om dat zowel het bestuur als Luc dachten dat de ander het toernooi zouden orga niseren, een misverstand dus. Heren en Dames I krijgen nu in mei 1985 alsnog hun eigen toernooi. Wie er oefenwedstrijden speelt en hoe laat zal op de training medegedeeld worden. Mogelijke veranderingen in het trainingsschema De kans is aanwezig dat er enkele ver anderingen in het trainingsschema komen. Dit zal dan gelden voor Dames 2, Jongens Kadetlen en Mini's. Let op mededelingen tijdens de training. De briefjes voor de betaling van de kontributie zijn weer verspreid, zorg voor tijdige betaling. De leden die be talingsachterstand hebben worden pas voor de competitie opgegeven als ze be taald hebben. Oud papier - Oud papier Zoals afgesproken op de jaarvergade ring gaan we dit jaar ook oud papier in zamelen. We hebben hier nu toestem ming van de gemeente voor gekregen; dus we kunnen aan de slag. Deze week komt er al een container te staan bij Ri chard de la Roy op het terrein. Daar kun je iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur oud papier inleveren. Of een telefoontje naar Richard als je op an dere tijden wilt inleveren. Voor verdere informatie zie het Pivotje wat deze week uitkomt. Doe allemaal mee want het kan de club aardig wat geld opleveren. Verdere informatie bij Kees Spitters, tel. 88319. Slechte dag voor Peter Wilmsen en Toon Claessens in Wijchen Op het erg fraaie en snelle circuit van de motorclub Wijchen kende Peter en Toon een erg slechte dag. Direct na de start van de le manche kwamen beide coureurs al ten val en toen ze overeind gekrabbeld waren was de rest van het rennersveld al uit het zicht. Toon wist zich aanvankelijk redelijk te herstellen maar een schuiver aan het eind van de wedstrijd wierp hem weer terug in de achterhoede. Peter herstelde zich ook redelijk maar tegen het eind moest hij toch uitvallen met een defecte ontste king dus ook geen punten. Van de andere favorieten was het alleen Fred van Loon die punten haalde en de rest viel uit zodat de schade beperkt bleef. In de 2e manche storten Peter en Toon erg voorzichtig uit de 2e rij waardoor ze veel goed moesten maken. Het beste deed dat Peter die na 20 minuten en 1 ronde als achtste afgevlagd werd. Toon had wat meer moeite om naar voren te komen en klasseerde zich als 17e wat he nog 4 punten opleverde. De dagover winning ging naar Couwenberg voor v.d. Berk en v. Loon die derde werd. Tussenstand NK 250 cc le Gerard v.d. Brink Eerbeek 364 pt. 2e Marjo v.d. Ven Heusden 311 pt. 3e Peter Wilmsen Venray 236 pt. 4e Fred van Loon Liessel 224 pt. 5e H. v.d. Berkt Helmond 202 pt. 6e Toon Claessens Ysselsteyn 185 pt Programma a.s. zondag 2 sept bladel 125 cc Junioren B 125 cc Promotie B 250 cc Promotie B 250 cc Senioren 250 cc Junioren 500 cc Senioren. Ohlenberg Duitsland IMBA 250 cc Zij taart 125 cc Senioren 250 cc Promotie Zijspan Senioren. Ondanks de zeer zwakke wind werd in een stemming besloten de wedstrijd toch door te laten gaan. Slechts drie manches konden er worden gevaren. Verrassend was de opkomst, vele nieuwe gezichten verschenen er aan de start, maar ook de einduitslag was ver rassend. Een aantal junioren surfde zich na de 2e manche naar uitstekende plaat sen. Deze 5e clubwedstrijd kende 42 deel nemers waarvan 7 gasten. Aanvang van de wedstrijd was om 13.00 uur bij ons clubhuis in het watersportinstituut Bergerheide aan het Leukermeer. De wedstrijd kende twee diskwlifika- ties, wat opmerkelijk laag is voor zulk lich weer dat vaak uitnodigt voor pompen met veel protesten als gevolg. De volgende wedstrijd zal op 9 sep tember worden gehouden op dezelfde plaats en om dezelfde tijd. Er wordt we derom gestart met een wedstrijd in de H4 klasse van de K.W.V., dus een wed strijd met een rekreatief karakter. W.S.c. Internationaal brengt U graag op de hoogte van het wedstrijdgebeuren en van haar vele aktiviteiten daar buiten om. Neem gerust eens kontakt op. Tot ziens. Uitslag 5e clubwedstrijd 26 aug.: Ronobodems: 1. M. Sibers (3) 2.E. v. Boxtel (11) 3. E. Knopp (13.7) Platbodems: 1. J. W.Lely(O) 2. F. Grve (5.7) 3. P. Faessen(ll) op de 7e plaats finishte de eerste dame m.n. M. Janssen uit Ayen. Beste (ex)Lyceum(jeugd)leden aan hang. In het kader van het 20-jarig bestaan van Lyceum '64 wordt er op 21 en 22 september een lustrumweekend georga niseerd. Op 22 september is er een volleybal toernooi, waarop aansluitend een recep tie en feestavond. Hierover volgt nadere informatie. Op 21 september is er een avond speurtocht door Venray. Iedereen die mee wil doen, dient om 19.00 uur in café D'n Oldtimer (voormalig café Veerhuis) aanwezig te zijn. Einde speur tocht zal rond middernacht zijn. Er worden nog enkele posten gezocht. Hiervoor kun je je opgeven bij Guido v. d. Tillaart, Juhanasingel 3, tel. 81871 óf 81996. o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - pannen uitzetten - cassettes - lederwaren - verlichting - huishoudelijke art. enz. enz. o.a. serviezen - panner Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 august is zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 augustus - zaterdag 1 en zondag 2 september. Alleen vrijdag 31 •Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelnn. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25,- van niet afgeprijsde artikelen. 'Waardebonnen bij aankoop van elke f 25.- vö

Peel en Maas | 1984 | | pagina 23