éi S.V. VENRAÏ S.V. OOSTRli Midgetgolf S.V. Phoenix '75 CAFETARIA VOETBAL TRIMCLUB Atletiek vereniging vraag vrijwilligers VANAF 86,- PER DAG! PEEL EN MAAS uw weekblad RED CAPS VENRAY L.K.I.B. I.S.V. HANDBOOG SCHUTTERIJ WILLEM TELL VIERT HAAR 50-JARIG JUBILEUM F.C.C. Flying Jumpers Oostrum FIETSCROSS TE OVERLOON JEUGD- WIELERRONDE VOLLEYBAL- BUITENTOERNOOI M.C.C. VENRAY Sportverslagen svp zo vroeg mogelijk in leveren, doch uiterlijk dinsdags 10 uur. «I OEFENPROGRAMMA: Heren Venray 1: Woensdag 1 aug.: ,;FCV 1-Venray 1 19.00 "Êa terdag 4 aug.: Venray 1-Fortuna Sittard 1 14.30 :Woensdag 8 aug.: "-ölympia '18 1-Venray 1 19.30 Zaterdag 11 aug.: ';Yenray 1-Quick N. 1 18.00 Woensdag 15 aug.: .Volharding 1-Venray 1 19.30 •Saterdag 18 en zondag 19 aug.: •Öeelname „Twentse Ros"-toernooi. Woensdag 22 aug.: ■rSparta '25 1-Venray 1 19.30 ^Zondag 26 aug.: Venray 1-Spel. Enschede 14.30 Dinsdag 28 aug.: S Venray I-Al Nahda (Saoedie Arabië) 19.30 yp.onderdag 30 aug. f?6èrmania 1-Venray 1 19.30 Zondag 2 sept.: •jyenray 1 - le bekerronde >Zondag 9 sept.: start competitie ;:Meerssen 1-Venray 1 14.30 Dames Venray 1: .Zaterdag 4 aug.: :&CH 1-Venray 1 18.00 '-bondag 12 aug.: t Venray 1-Resia 1 10.00 >2ondag 19 aug.: ij^enray 1-JVC 1 10.30 ;_Zondag 26 aug.: j; Venray 1 - le bekerronde. Woensdag 29 aug. Venray 1-Overloon 1 19.00 Seizoen 1984-'«5: Binnenkort ontvangen alle spelende senior leden (dames en heren, alsmede de junioren dames, die bij de senioren afdeling spelen) een aantal Mededelin gen thuisbezorgd; deze informatie heeft betrekking op het naderende seizoen J984-'85 en bestaat uit: een compleet oefenprogramma voor ALLE elftallen; een overzicht van de elftalleiders; een trainingsschema; de VOORLOPIGE elftalindeling; een bericht van de penningmeester. Seizoenkaarten 1984-'8S: Volgende week vindt U als „seizoen- kaarthouder" nadere mededelingen hieromtrent: nog even geduld dus! VETERANEN Uitslag: SVVMaashees 1-3 Programma 7 juli: SVV—Cuyk 17.30 P. Bonants, H. de Bruyn, C. Coppus, P. Gommans, W. Janssen, R. de Klerk, G. Lormans, V. Lucassen, W. Peeters, P. Smits, H. Swaghoven, J. Viever- mans, P. Volleberg. A. Meyer (grens- rechter). AFD. VOETBAL: Op de laatst gehouden ledenvergade- ring is de contributie voor de senioren- voetballers vastgesteld op 105;-. De betaling «jient te geschieden via overma king op bankrekening 14.00.01.743 t.n.v. SV Oostrum, afdeling Voetbal. Wij verzoeken de leden hun contributie voor 1 september a.s. te betalen. Trainingen: De trainingen voor alle senioren-voet- ballers beginnen op donderdag 2 augustus a.s. Indelingen, aanvangstijden trainin- gen, enz. zijn reeds in voldoende mate bij de senioren-voetballers bekend. Cafetaria voetbaltoernooi t.g.v. het 5-jarig bestaan van Cafetaria ,,'t Aid Raodhuus" Wim Poels Wanssum op zaterdag 14 juli a.s. Aanvang 14.00 uur. Inzet: Wisselbeker, die ter beschikking >7-is gesteld door Cafetaria ,,'t Aid Raod- :;vhuus". Wedstrijdprogramma: Poule A: 1Cafetaria Jac Theeuwen Cafetaria „De Hap" :53. Cafetaria Sijbers I >PouleB: ;1. Cafetaria ,,'t Aid Raodhuus" ?'i2. Cafetaria Sijbers 2 ÏV3Cafetaria Thielen scheidsrechter 14.00-14.25: A1-A2 Th. Krebbers 14.30-14.55: B1-B2 J.Smits -15.00-15.25: Al-A3-Th. Krebbers - 15.30-15.55: B1-B3 J.Smits 16.30-16.25: A2-A3 Th. Krebbers 16.30-16.55: B2-B3 J.Smits 17.00: Finale Wimmaar Poule A en B 18.00 Prijsuitreiking in cafetaria ,,'t Aid Raodhuus". Om 20.00 uur zetten wij de feestelijk heden voort met stemmingsmuziek van de Eikenhofkapel. BEDRIJFSVOETBALCLUB VENRAY S.V.C.B. KAMPIOEN BEDRIJFSVOETBAL 1984 Op het zaterdag j.l. gehouden be- drijfsvoetbaltoemooi heeft S.V.C.B. 1 het felbegeerde kampioenschap weten te veroveren. Door een 2-0 overwinning op Inalfa 1 wisten de mannen van het Psychia trisch Centrum Venray zich winnaar van een zeer geslaagd toernooi, waarin verrassingen overigens niet uitbleven. Zo was het toch wel een verrassing dat het team van Rank Xerox, F.C.P.R., dit jaar niet zo sterk voor de dag kwam. Zij bereikten een 6e plaats. Weliswaar wisten zij de al wat overma- moedig geraakte PTT-ers de doorgang naar de finale te beletten door met 1-0 te zegevieren. Deze PTT-ers nu moesten om de 3e en 4e plaats na een gelijkspel tegen de kampioen van vorig jaar, Her mus, via het nemen van strafschoppen genoegen nemen met een 4e plaats. De finale verliep voor het tot dan toe ongeslagen eerste team van Inalfa niet geheel naar wens. Hoewel er sprake was van een behoorlijk veldoverwicht wist men hiervan geen voordeel te behalen. SVCB 1 speelde succesvol op de counter en wist zelfs tweemaal het net te vinden waarvan eenmaal uit een mooie lob van grote afstand. Inalfa 1 moest met een 2e plaats genoegen nemen en hield er een lichte kater aan over. Uitslag van het toernooi: 1. S.V.C.B. 1 2. Inalfa 1 3. Hermus 4. PTT 5. S.V.C.B. 2 6. F.C.P.R. 7. Inalfa 2 8. Gemeente Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf Cooperbaan Bee- kweg Maandagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op har dere ondergrond voor langere afstand. Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Cooperbaancircuit een gevarieerd trimprogramma. We ver zamelen en vangen aan om 9.00 uur bij Ballonzuil Beekweg. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit trimbaan Vla kwater. Verzamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Parkeerplaats Voetbal veld Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Door een grote toename van het aan tal leden dreigt Atletiekvereniging Ven- ray/Regio in de problemen te komen met het trainen van de verschillende categorieën atleten. Omdat de (hoofd)trainer het niet alle maal meer alleen aan kan, wordt door de vereniging een beroep gedaan op vrijwillig(st)ers, die behulpzaam willen zijn bij de training. Kennis van de atletiek is niet direkt noodzakelijk, hoewel dat natuurlijk wel gemakkelijk is. Voor de echte training blijven de deskundigen zorgen, maar voor het toezicht op het „uitvoerende werk" door de atleten wordt het toe zicht van de vrijwillig(st)ers erg op prijs gesteld. Voor het uitoefenen van deze toezien de taken wordt b.v. gedacht aan (ex) jeugdleid(st)ers en mensen, die vroeger lid zijn geweest van een atletiekvereni ging en daardoor het klappen van de zweep kennen. Gegadigden kunnen zich opgeven bij de heren W. Crooymans, Niessenstraat 5, tel. 04780-82842 of Frank Rijshou- wer, Dempseystraat 9, lel. 86268. ONBEPERKT RIJDEN: Excl. b.t.w., incl. alle kilometers van da Ven Leunseweg 47a, tel. 04780-85696 LANDELIJKE RIJVERENIGING EN PONYCLUB Uitslag 24 juni Ottersum, paarden: B-dressuur: Brigitte Janssen, Varona, 3e pr. 128 p. Jan Arts, White Lady, 4e pr. 124 p. Annemarie v. Lin, Bonny, 4e pr. 124 p. Uitslag 1 juli Siebengewald, pony's: B-dressuur: Rian Jacobs, Limbra, 2e pr. 124 p. L II-dressuur: Petri Kessels, Tanara, 2e pr. 125 p. L I-dressuur: Marie-José Clevers, Inest, le pr. 123 p. M-dressuur: Petra Jacobs, Flika, 4e pr. 136 p. Springen B: Petra Jacobs cat. A le pr. Rian Jacobs cat. C 3e pr. Afdelingsdressuur 8-tal 3e pr. 130 p. Uitslagen weekend 30/61/7: HB pup. Red Caps-All Stars 21-5 HB pup. Red Caps-Afcent 3-13 HB adsp. Red Caps-Venlo 21-6 HB jun. Red Caps-All Stars 1-8 HB senRed Caps-Kickers 11 -8 Laatste wedstrijden voor de vakantie, 7 en 8 juli: HB sen. 8/7 Samacols-Red Caps 14.30 HBjun. 7/7 Venlo-Red Caps 13.00 HB adsp. 7/7 All Stars-Red Caps 11.00 SB sen. 8/7 All Stars-Red Caps 14.00 We wensen iedereen een prettige vakantie. „VLAKWATER" Het is het tweede team niet gelukt om de kersverse kampioen Eindhoven 1 in de thuiswedstrijd bij ons een nederlaag te geven. De eerste ronde werd al meteen verloren, de tweede werd ge wonnen, waarna de gasten weer een voorsprong namen en Venray in de laatste ronde alles op alles moest zetten om het gelijke spel eruit te halen, iets wat ook lukte. Jo Barents was de beste speler met 105 pnt. Ook voor het derde team stond in de laatste competitiewedstrijd tegen en in Maasbree niets meer op het spel; mis schien vandaar de te hoge scores en een onvermijdelijke nederlaag. Donderdagavond worden er nog enkele inhaalwedstrijden gespeeld in de onderlinge competitie. Het eerste team speelt komend weekend op Papendal, om het Nationa le Teamkampioenschap. De vertrektijd wordt donderdagavond bekend ge maakt. Venray omstreken Clubavond: Vrijdag 13 juli 1984 aanvang 21.00 uur in café-cafetaria „Old Dutch" Leunseweg 8, Venray, onze jaarlijkse clubavond i.v.m. afsluiting voorbije seizoen. Wij verwachten al onze leden en be langstellenden en hopen samen nog eens gezellig het voorbije sport-seizoen door te nemen en tevens onze komende ak tiviteiten, die alweer kort voor de deur staan, te bespreken. U komt toch allen? Spelerskaarten: Wedstrijdsporters dienen ter verkrij ging van een nieuw seizoenzegel 84/85 15,— te voldoen op de clubavond (13 juli a.s.) om zodoende per 1 augustus 1984 de geldigheidsduur te laten verzor gen. Tafeltennistoernooi Eindhoven: Dit zal plaatsvinden op zaterdag 15 september 1984. Leden die hieraan wensen deel te nemen (en zich op een v.an de laatste trainingsavonden nog niet hebben opgegeven) dienen eveneens op clubavond, zich hiervoor op te geven, tegen betaling van 6,—. De inschrij ving hiervoor dient namelijk vóór 1 augustus a.s. te gebeuren. Geeft U dus tijdig op! Voor dit toer nooi is de geldige spelerskaart al ver plicht! Vakanties: Voor de goede orde de volgende mededelingen: Sjoelclub: hervatting training woensdag 15 augustus a.s. Tafeltennisclub: hervatting trai ning dinsdagavond 21 augustus a.s. Zwemclub: hervatting training zaterdagmorgen 25 augustus a.s. Allen een prettige vakantie toege wenst! Op zondag 8 juli zal handboogschut terij Willem Teil Oirlo haar 50-jarig jubileum vieren. Dit feest zal worden ingeleid door al lereerst een H. Mis in de parochiekerk te Oirlo. Aansluitend zal een receptie gehouden worden van 11.30 tot en met 13.00 uur in de feestloods van Cox, Gunhoekweg 2 te Oirlo. De heer Bert van de Ven zal dan te vens gehuldigd worden wegens 25-jarig bestuurslid. Dit alles is uitgegroeid uit het idee dat mensen kregen in 1934, om een hand boogschutterij op te richten. Er gaven zich 19 personen op als lid en de hand boogschutterij was van de grond. Als eerste voorzitter werd benoemd Uitslagen van zondag 1 juli: 5- en 6-jarigen: 1Steven Jansen. Oostrum 2. Niki v. d. Boogaard, Vierlingsbeek 3. Heidi Beerkens, Overloon 7-jarigen: 1. Denny van Vegchel,; Vierlingsbeek 2. Sander Jansen, Oostrum 3. Moniek Hagens, Horst 8-jarigen: 1Marvin Lenwol, Venray 2. Jeroen MarceUis, Vredepeel 3. Roy Theeuwsen, America 9-jarigen: 1. Roosje Linders, Horst 2. René Rongen, Heide 3. Giel Mommen, Oostrum 10-jarigen: 1Germie Hagens, Horst 2. Eduard Camps, Oostrum 3. Pascal Huys, Meterik 11-jarigen: 1Jeroen Arts, Overloon 2. Twan van Enckevort, Oostrum 3. Rudy Arts, Overloon 12-jarigen: 1Aron Voermans, Heide 2. Erik v. d. Krabbe, Overloon 3. René Kivits, Oostrum 13-jarigen: 1. John Rongen, Heide 2. Twan Vullings, Ysselsteyn 3. Eric Jacobs, Overloon 14-jarigen: 1Michel van Vegchel, Ysselsteyn 2. John Litjens, Ysselsteyn 3. Jos Hendriks, Overloon 16-jarigen en ouder: 1Roger Theunissen, Ysselsteyn Sportverslagen dienen dinsdags voor 10 uur te zijn ingeleverd! Op zondag 8 juli a.s. organiseert fietscrossclub „de Pritter" uit Overloon de 3e wedstrijd van dit jaar Zoals inmiddels wel bekend zal zijn, staat deze wedstrijd open voor jongens en meisjes in de leeftijd van 5 t/m 15 jaar en ouder, mits hij of zij geen licentiehouder is. Verplicht is het dragen van een valhelm, een lange broek en een shirt met lange mouwen. In iedere leeftijdsgroep zijn 3 bekers te winnen, terwijl iedere deelnemer een herinneringsvaantje zal ontvangen bij inlevering van zijn startnummer. De wedstrijd begint om 13.00 uur en het inschrijfgeld bedraagt 3,Vóór 12.30 uur moeten de startkaarten afge haald zijn en is er gelegenheid om te trainen. Dit alles zal plaatsvinden op het fietscrossterrein aan de Jan Hendrickx- straat te Overloon. De entree bedraagt Opgeven is mogelijk tot zaterdag 7 juli 12.00 uur bij onderstaande adres sen: Mevr. van Opbergen, Fr. v. Bijnen- straat 18, Overloon, tel. 04788-1623; Mevr. v. d. Weem, Fr. v. Bijnenstraat 5 Overloon, tel. 04788-1350. Meester Achten. Als secretaris dhr. P. Noyen. Natuurlijk moest er ook een clubhuis worden gevonden waar men deze sport kon beoefenen. Dit werd gevonden bij dhr. M. Drabbels. De naam van de ver eniging werd WILLEM TELL. Willem Tell u allen wel bekend als de jongen waarbij een appel van zijn hoofd wordt geschoten d.m.v. pijl en boog. Deze sport was 50 jaar geleden een echte zomersport, maar nu wordt er het hele jaar door geschoten. Ook het materiaal is zeer sterk veran derd. Waren het eerst houten bogen uit een stuk, nu zijn het bogen van kunst stof uit 3 delen. Het is een sport die door iedereen kan worden beoefend, van groot tot klein, vanjong tot oud. Het materiaal is in vele prijsklassen te koop, van goedkoop tot zeer duur. Het is echter niet zo dat iemand met een heel dure boog ook veel meer punten schiet als iemand met een goedkope boog. Dit ligt voor een groot gedeelte aan de schutter zelf. Men schiet op een wedstrijd 30 pijlen waarvan 5 proefpijlen. Zoals bij iedere sport moet ook de schutter zich warm schieten waarna hij met goede moed en ook een beetje geluk aan de slag gaat om er het beste van te maken. Dit jaar organiseert de Stichting Jeugdwielerronde van Noord-Limburg de 10e jeugdwielerronde. In 1975 is deze ronde voor de eerste keer georganiseerd en wel op initiatief van het Regionaal Jeugd Centrum. Doel van deze jeugdronde was, ener zijds het bieden van een alternatieve vakantie voor een deel van de jeugd van Noord-Limburg, anderzijds het geven van een bredere kijk op het gebied waarin zij wonen. Verder bestond de mogelijkheid om in kontakt te komen met jeugdigen uit de verschillende plaat sen van deze regio. Daarnaast was het de bedoeling van het R.J.C. om, wan neer deze ronde eenmaal op poten stond, deze in het vervolg te laten orga niseren door een zelfstandig werkend organisatieteam. Dat het R.J.C. in zijn opzet geslaagd is, blijkt wel uit het feit, dat deze ronde nu reeds voor de 10e keer georgani seerd wordt. In al deze jaren, is de ronde georganiseerd door een team, dat uitsluitend bestaan heeft uit vrijwiUi- gers. De tiende Jeugdwielerronde van Noord-Limburg zal plaatsvinden van 10 toten met 14 juli 1984. Deelname is mogelijk voor jongens en meisjes van 10 tot en met 12 jaar. Het doel is enerzijds het bieden van een alternatieve vakantie voor de jeugd van Noord-Limburg, anderzijds het geven van een bredere kijk aan de jeugd op de regio waarin zij wonen. De karavaan zal tijdens het rijden van de etappes in een gesloten formatie rij den. Er zal ongeveer met een snelheid van 15 20 km per uur gereden worden. Het is verboden om tijdens het rijden reclame-materiaal te verspreiden. De begeleiding zal in handen zijn van de heren van Rijks- en Gemeentepolitie. Zij zullen de karavaan begeleiden met motorordonnance en auto, waar dat in het traject nodig is. Iedere dag wordt er om 10.00 uur gestart. De deelnemers dienen om 9.30 uur op de startplaats aanwezig te zijn. Programma: Dinsdag 10 juli: Start eerste etappe in Siebengewald. Rust en behendigheidsproef in Well (sportpark). Finish in Vredepeel. Woensdag 11 juli: Start tweede etappe te Vredepeel. Rust en sprint te Meerlo. Finish in Horst. Donderdag 12 juli: Start derde etappe te Horst. Rust en verrassingsproef te Broekhuizen. Finish in Hegelsom. Vrijdag 13 juli: Start vierde etappe in Hegelsom. Rust en cyclo-cross in Meterik. Finish in Ys selsteyn. Zaterdag 14 juli: Individuele tijdrit in Ysselsteyn. Ver trek naar Venray. Prijsuitreiking in sporthal „de Wetteling" door ex-wiel renner Piet van Katwijk. Naast de door de organisatie beschikbaar gestelde prijzen hebben de Nederlandse Spoor wegen prijzen aangeboden en heeft Peter Winnen een beker beschikbaar ge steld. boekhandel van den munekhof is ook dlnsdagt de gehele dag geopend VENRAY OPGERICHT 1 APRIL 1975 Beste sportvrienden. Op zondag 26 augustus 1984 is het weer zover! Dan organiseert Volleybal vereniging S.V. Phoenix '75 wederom haar grote De wedstrijden zullen ook dit jaar gehouden worden op sportpark „De Wieën" aan de Zuidsingel te Venray. Op het toernooiterrein is eten en drin ken verkrijgbaar. Tevens is er een kleedaccommodatie aanwezig, waarvan gebruik kan worden gemaakt op deze dag. Ingeschreven kan worden door dames- en herenseniorenteams in de volgen de klasse: Promotie, 1e, 2e en 3e klasse. Tevens kan er ingeschreven wor den voor veteranen/recreanten dames- of herenteams. Wij hebben ook klas- se's voor buurtverenigingen, familie-teams, gelegenheidsteams en andere enthousiastelingen. Als verrassing zal er niet alleen bij de dames- en heren recreanten gestreden worden om mooie wisselbekers, maar ook bij de recreanten gemengd, buurt-, familieklasse en gelegenheidsteams. De hieraan verbonden kosten bedragen Z25,- per team. Bij inschrijving van 3 of meerdere teams van eenzelfde vereniging bedragen de kosten f 20,- per team. Dit jaar zorgt een speciale commissie ervoor dat er voor de hele kleintjes tot de pubers spellen e.d. worden georganiseerd onder leiding van de commis sie sport- en spelinstuif. Dus uw kinderen vermaken zich bij ons prima onder deskundige leiding en dat nog gratis ook. De inschrijvingskosten dienen bij inschrijving te worden voldaan door over making op bankrekeningnummer 57.97.31.057 t.n.v. ABN te Venray, on der vermelding van: Toernooi 1984 en de naam van uw team. De toernooiwedstrijden zullen om 10.00 uur beginnen. U wordt verzocht zich uiterlijk een half uur vóór aanvang te melden bij de wedstrijdleiding. Er worden geen ballen verstrekt. Deze dient U zelf mee te brengen. Tevens dient U per ingeschreven team één scheidsrechter te leveren. Om een goede verloop van het toernooi te kunnen garanderen, is het van groot belang dat u bijgevoegde inschrijfkaart voor 1 augustus retourneert aan onderstaand adres. Verdere informatie en bevestiging van uw inschrij ving ontvangt U door het programmaboekje dat U tijdig zal worden toe gestuurd. Wij zijn er vast van overtuigd dat 26 augustus een zeer sportieve en gezellige dag gaat worden en wij hopen U in grote getale te mogen begroeten. Met vriendelijke groet, de toernooisekretaresse van S.V. Phoenix '75 May Hendriks, St. Antoniusstraat 28, 5801 AR Venray, tel. 04780-87278 De vereniging: Contactpersoon: Adres: Wil zich inschrijven voor: promotieklasse heren/dames* 2e klasse heren/dames* recr./veter.* dames/heren* Woonplaats: 1e klasse heren/dames* 3e klasse heren/dames* aankruisen wat van toepassing is doorh. wat niet van toepassing is Sterke Peter Wilmsen wint 250 cc in Boxmeer In Boxmeer op circuit het Snepke tra den alle M.O.N. senioren uit de klassen 125 - 250 - 500 cc aan voor een wedstrijd om de Boxmeer-cup. Alle coureurs die bij de eerste 9 ein digden konden na 2 manches hieraan meedoen. In de 250 cc klasse hadden Peter Wilmsen en Toon Claessens, die pas hersteld is van een handblessure, kop- start. Dit "tweetaf trok er in de begin fase erg hard aan, maar Toon moest halfkoers toch het tempo laten zakken, zodat Gerard v. d. Brink en Tinie Verachterd hem nog passeerden. Peter ging ondertussen knap door, zodat hij als le werd afgevlagd. Bert Hendrix deed het nog niet zo slecht op dit lastige circuit en klasseer de zich als 15e. Geert goumans wist zich niet onder de eerste 20 te klasseren. In de 2e manche was Peter weer de snelste na de start met zijn groene Kawasaki en wist in het begin een flink gat op de concur rentie te slaan, maar een aanlopende achterrem gooide roet in het eten, waardoor Marjo v. d. Ven hem nog in de eindfase voorbij ging. De 3e plaats ging naarv. d. Brink. Toon die met de start tegen v. d. Brink botste kreeg weer veel last van zijn hand, zodat hij niet meer voluit kon gaan en daardoor terugviel naar een 1 le plaats, maar nog net genoeg voor de superfinale, waarin hij echter i.v.m. zijn geblesseerde hand niet aan mee deed. Op de foto: Peter Wilmsen. Bert Hendrix draaide in deze 2e manche voortreffelijk mee en werd en een mooie 10e plaats geklasseerd, dit was net niet genoeg om in de superfinale te mogen meedoen. Geertje streed ook dapper mee, maar kwam nu ook niet verder dan een plaats in de middenmoot. In de 500 cc klasse zat het Henk Maessen niet mee. Net toen hij de kop loper Geert Jan Boeyen gepasseerd was, liep zijn motor vast, zodat hij kansloos werd voor de superfinale. In de 2e manche weer pech, want nu liep de achterrem vast, waardoor hij weer langs de kant kwam te staan. In de superfinale was er geen kruit gewassen tegen v. d. Ven, die afgete kend won voor Boeyen, Jan Kaal, Ge rard v. d. Brink en Peter Wilmsen, die na een matige start op een 5e plaats bleef steken. Bij jeugdcrosswedstrijden in Horst wist Twan Vullings met een 2e en 3e plaats in de beide manches beslag te leggen op een fraaie 2e plaats in de 80 cc A klasse. Eduard de Bruyn werd als 5e geklas seerd met een 4e en 5e plaats bij de 125 cc jeugdklasse. Programma zondag 8 juli: Mill 250 cc senioren. In de maand juli is er geen ledenver gadering. Denkt U er wel aan ringen te bestellen vóór 1 augustus 1984 bij dhr. H. Don ders, Lindenstraat 18, Venray. Het bestuur.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5