cav27mc VERENIGINGSNIEllWS ^-NJ N SPRINGPLANK Cv Hengelsport Venray FNV Ven rays Mannenkoor f /jongerenkoor ^L^fCLitL" VANAF 86,- PER DAG! Werkgroep Ex Schutterij 't Zandakker Gilde SL Jan SURINAAMSE VERENIGING Venrayse Joeks-kapel „Half um Half" Venray PEEL EN MAAS uw weekblad WIJK NOORD-WEST TAEKWON-DO TONC7IL L.K.I.B. I.S.V. HELP HELPEN Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Donderdag 28 juni om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Na de repetitie nabeschouwing over de zeergeslaagde concertreis. Donderdag 5 juli om 19.30 uur repeti tie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. Na afloop kwartaal loepen. Maandag 16 juli bestuursvergadering. Zaterdag 21 juli fietstochtje naar Fons in Geysteren. Verzamelen Grote Markt om 20.00 uur. Donderdag 19 juli, donderdag 26 juli en donderdag 2 aug, geen repetitie we gens vakantie. Concerten op langere termijn 16 sept zondag ochtendconcert met medewer king van mandolinevereniging Lottum samen met fanfare St. Oda Merselo. 17 nov. concert te Linne (3 korenconcert). Oud papier? Achter garage van Ham. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY wv- HARMONIE Donderdag 28 juni. 19.30 uur repetitie. Vrijdag 29 juni lomeravondconcert Grote Markt. Bij- [cenkomst om 18.45 uur op de Markt na bij hel Upke. Concertuniform. Donderdag 5 juli. iBarbeque avond nadere mededelingen volgen hierover. AGENDA Vrijdag 29 juni. [Buitenconcert Markt Venray. Donderdag 5 juli. [Barbequeavond Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. Zondag 4 november gemeentelijk muziektournooi. Zaterdag 17 november. i€eciliafeest, LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 28 juni. 1.30 uur rep jeugdorkest Donderdag 5 juli. Barbeque. Zie meegegeven brief DRUMBAND Géén repetities i.v.m. vakanties Donderdag 5 juli Barbeque, nadere mededelingen volgen Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. HOFKAPEL Zaterdag 30 juni 17.00 uur Perdstal-vergadering Met het aanbreken van de schoolva kantie begint ook de vakantie periode ioor ons koor. De eerstvolgende repeti tie zal zijn op vrijdag 24 augustus; de eerstvolgende Hoogmis in de Paterskerk op zondag 26 augustus. Na de vakantie begint de drukke tijd van voorbererei- ding op het koor jubileum in oktober. Vandaar nu al een dringende oproep aan alle koorleden om zich na de vakan tie weer volledig in te zetten. Verder willen we er nog even op wijzen, dat een vrij groot aantal koorleden het witte overhemd nog moeten betalen. Graag overmaking op het bankreke ningnummer 23.18.36.104. t.n.v. Zan gers van St. Frans. Tenslotte wensen we alle koorleden en hun ouders, echtgenoten, verloofden enz. van harte een goede en vooral zon nige vakantie toe. VREDESKERK VENRAY De laatste repetitie is alweer achter de ug. Zaterdag 30 juni zingen we onze aatste mis voor dit seizoen in de Vre- leskerk. Alle leden van het koor en het ïrkest worden om 18.00 uur verwacht. De eerstvolgende repetitie in het nieu- ve seizoen zal waarschijnlijk zijn op mensdag 22 augustus. We hopen dan die leden weer terug te zien. Maar eerst worden jullie nog verwacht op ons bar- lequefeest op maandag 2 juli. Tot dan. Zondag 1 juli. Om 10.15 uur zingen wij de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 4 juli. Vakantie. In de vakantie is er geen repe titie, wel zingen wij dan de komende H. Missen op zondag. Dan wel gaarne trouwe opkomst voor diegene die kun nen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 CAPRICIO BOJEMA SALTARELLO Aan alle leden van deze verenigingen wordt een goede vakantie toegewenst. Voor „Capricio" en „Bojema" geldt nog wel de vraag of zij wven willen con troleren of de muziekmappen zijn inge leverd. En laten we zeggen, hopenlijk tot ziens in het nieuwe seizoen. ONBEPERKT RIJDEN: Incl. BTW en alle kilometers van de Ven Leunseweg 47a, tel. 04780-85696 DAMESKOOR Zaterdagavond 30 juni fietsenrally Woensdag 4 juli om 20.00 uur repeti tie. Woensdag 11 juli is onze laatste repe titie vóór de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Organiseert op maandag 2 juli a.s. een buitenaktiviteitenavond. Vertrek om 19.00 uur vanaf Hoenderstraat 33 te Venray, iedereen is welkom. Tevens hebben wij nog onze inloopavonden op iedere dinsdag avond om 19.30 uur op Hoenderstraat 33 te Venray. Welkom. A.s weekend is het dan zover, dar. gaat de Achterhoekexcursie van start. v. taan ui uii geotea, de achterhoek is het oostelijke gedeelte van Gelderland, naar verschillende typische gebiedjes kijken die in dit gebied voorkomen. Het gebied is voor NEderland uniek omdat er door bewegingen in de aardkorst zoveel verschillende grondsoorten (tot een ouderdom van 200 miljoen jaren) aan de oppervlakte komen. Hierdoor komen er in dit gebied planten voor die je in O. Limburg zou verwachten. We gaan o.a. een kijkje nemen in een eikenhaagbeukenbos dat aan de oever van een beek groeit en een zeer mooi bijna oerwoudachtig uiterlijk heeft met allerlei zeer fraaie planten. Ook gaan we naar een hoogveengebied waar allerlei zeldzame planten groeien en waar orchideeën in volle bloei staan. Al deze gebieden bezoeken we al lopende vanuit Winterswijk waar we met de trein naar toe gaan. Je kunt het beste een paar goede loopschoenen meenemen en brood en drinken voor de hele dag, (we zullen 's middags wel ergens uitrusten in een of ander dorpje) We vertrekken om 7.32 uur 's morgens met de trein vanaf het station Venray en dat betekend dat iedereen uiterlijk om 7.20 uur op het station aanwezig moet zijn zodat we rustig de kaartjes kunnen kopen. We komen dan om 9.41 uur in Winterswijk aan. Geef je echter wel op tijd op voor de excursie, liefst voor vrijdag 29 juni, zodat we weten hoeveel mensen er meegaan. De organisatie is bij Willy Kengen (tel 82128). De kosten voor de deelnemers aan deze reis bedragen slechts 10,- want de rest wordt door de afdeling vergoed. Rest mij nog iedereen een prettige excursie te wensen en hopenlijk allemaal tot op de excursie naar de Achterhoek. jeugdnatuurwacht Ondanks de slechte weersomstandighe den van de laatste tijd hoopt het bestuur van JNW dat jullie de Vlijtige Liesjes tot een mooie bloei hebt weten te brengen. Omdat hiervoor enkele stem pels te verdienen zijn, moeten jullie wel zorgen dat de bloeiende planten voor de grote vakantie op school aan je leerkracht worden getoond. Deze zal naar beoordeling de verdiende stempels in je boekje plaatsen. In de vakantie periode blijft als grote aktie de zonnebloemicweek doorgaan. Vanaf deze week zullen regelmatig berichten hieromtrent in dit blad verschijnen. Bij een forse groei blijft het binden aan een flinke stevige stok een vereiste!! In totaal zullen tot drie keer toe de zonnebloem-hoogte telefonisch door gegeven kunnen worden. De grootste zullen na iedere doorgave in de week nadien te verschijnen Peel en Maas gepubliceerd worden. Deze doorgeef data liggen resp. midden juli, einde juli, en half augustus. De preciese data van doorgave etc. kun je steeds vooraf lezen in dit weekblad. Sukses met alles. A.s. donderdag de laatste clubavond van het seizoen Monique Jolanda Trudy Jeanne Hedi en Truus staan dan weer van 18.15-19.45 voor jullie klaar. Bij mooi weer gaan we naar buiten. Vrijdag de laatste clubavond van het seizoen wordt verzorgd door groep 1 Michel, Peter, Truus. Ze staan klaar voor jullie van 19.00-21.00 uur Zater dagavond geen club. Denken jullie aan de kampformulieren. Slotdag zaterdag 30 juni. A.s. zaterdag is het dan zover onze jaarlijkse slotdag. We gaan naar Wanroy. Diegene die zich opgegeven hebben zorgen dat ze om 9.15 uur bij de club zijn. We vertrekken om 9.30 De jeugd van de vrijdagavond en zaterdag avond zorgen dat ze hun fiets bij zich hebben. Zorg dat het in orde is. De donderdaggroep wordt gebracht met auto's. Breng je zwemspullen mee. Brood hoef je niet mee te nemen we gaan gezellig pick nicken met zijn allen voor drinken wordt ook gezorgd. Kosten 2,- per persoon. Neem niet teveel zakgeld mee. Is er nog jeugd die graag mee wil, dan kan dat. Zorg dat je uiterlijk vrijdagavond 19.00 uur opgeeft bij Frank en Hanny tel nr. 10748. We hopen op goed weer. Tot aanstaand weekeinde. Groetje Leiding. SPEEL-O-THEEK Eindelijk is het zover! Wij hebben weer nieuw speelgoed. De ledenstop kan opgeheven worden. Wij hebben vooral naar degelijk materiaal gezocht, zodat de schade beperkt kan blijven. De tijden van de vrijdagmiddag zijn een half uur later geworden. Er is gebleken dat dit voor veel mensen beter uitkwam. Het is nu van 16.00 tot 18.00 uur De woensdag middag blijft gewoon van 14.00 uur tot 16.00 uur. Nu alvast iets over de vakan- tietijd. Woensdag 25 juli - Woensdag 1 augustus en woensdag 8 augustus zijn wij gesloten. De vrijdagen blijven ge woon open. De mensen die in die weken terug moeten brengen kunnen d\i op vrijdag doen. De agenda voor deze week luidt als volgt: Heden donderdag 28-6 oefenen, schieten op het schietterein de Endepoel aanvang 20.00 uur. A.s. zaterdagmid dag oefenen tamboer en fluiterkorps in de school „De Keg' Om 15.00 uur wordt er gezamelijk geoefend. A.s. zondag 1 juli is het O.L.S. in Maasmechelen (België) De bus is om 11.00 uur bij het gildehuis Cafe „De Klomp". Het vertrek is uiterlijk 11.15 uur. Zorg dat Uw uniform netjes in or de is. En denk aan zwarte kousen en zwarte schoenen. In de optocht hebben we no 85. Als U in bezit bent van een geldig paspoort neem het dan mee. Schutters, veel succes op het O.L.S. Prettige vakantie. De S.V. Venray organiseert op vrij dag 29 juni 1984 ter gelegenheid van de dag der vrijheden een grote feestavond. Het programma ziet er als volgt uit: vanaf 20.00 uur tot 2.00 uur *s nachts gaan we dansen met het zeer populaire orkest „Wasi Na Doja" uit Rotterdam; verder is er een „electric boogie" dans wedstrijd; ook zal er voor U optreden de bekende dansgroep „Hawaïn Soul Angels". Het gebeuren vindt plaats in zaal „In den Engel", Poststraat 1 te Venray. De Venrayse Joeks-kapel „Half um Half" gaat naar Bakel. Dit op uitnodi ging van het bestuur van de „Van-alles- wa-week" die ieder jaar met veel succes, in Bakel wordt gehouden. Deze uitnodi ging is dubbel welkom omdat één lid van „Half um Half" uit Bakel af komstig is. Als gasten gaan enkele be kende Venrayse muzikanten mee. De Venrayse Joeks-kapel „Half um Half" verzorgt de muziek. Op zondag 1 juli a.s. in de tent op het molen terrein van half drie tot half zes. Tot ziens in Bakel. m mu KUNSTKRING AMBER Vanaf vrijdag 22 juni exposeren zeven Amber leden in de Rabobank alhier. Henriette Assen olieverf, Sjef Beerkens olieverf, Anja Bolten olieverf, Jacques Cuypers fotografie, Liz Dom olieverf, Gerrit Hermsen olieverf, Piet Spee houtsnijwerk. Deze expositie duurt tm vrijdag 29 juni a.s. De werken van deze amateurs zijn Uw bezoek zeker waard. Wegens vakantie is er in de maand ju li geen zitting van de Rechtskundige dienst FNV in het vormingscentrum. Voor spoedgevallen bellen: 040-441244 Wegens vakantie is hel Bouw en Houtbondskantoor gesloten in de perio de van 16/7 tm 10/8 1984, Openstelling voor WW briefjes ed. 17/7, 20/7, 24/7, 27/7, 31/7 en 3/8-84 van 09.00 tot 11.00 uur. De week van 6/8 tm 10/8 iedere morgen van 09.00 tot 11.00 uur open. Voor spoedgevallen bellen: 040-441244 Info/klachtendienst Ind. bond FNV géén zitting in de maand juli. Wederom zijn er twee Venrayse bouw- en houtbondsleden met de NKV- Lourdes ziekentrein en week in dit Hei ligdom geweest. Deze wordt bij opgave gratis aangeboden. boekhandel van den munckhof is ooit dinsdags de gehele dag geopend Het is voor ons enorm plezierig dat wij door B. en W. erkend zijn als buurt vereniging die gelijk gerechtigd is aan een wijkraad. Ook onze statuten zijn bij de notaris gepasseerd, zodat wij ook een volledige rehtspositie bezitten. Deze feiten houden echter ook een grote verantwoordelijkheid in. Een er kenning op basis van wijkraad houdt in dat wij, in de breedtste zin des woords de belangen van bewoners van Brukske t.o.v. de gemeente moeten gaan beharti gen. Hoe e.e.a. ten uitvoer wordt ge bracht kunt U lezen in het aparte pro gramma. Naast deze belangenbeharti ging willen wij ook veel ontspanning gaan brengen zowel voor kinderen als voor volwassenen. Daar hebben wij ech ter ook Uw medewerking voor nodig. Ten eerste leden. De contributie is zeer laag gehouden, maximaal 6,- per jaar voor een gezin met kinderen. Daar naast hebbenwij mensen nodig die sa men met ons ideeën aandragen en uit werken, zodat wij van ons Brukske een echte levende wijk kunnen maken. Wij hopen dat dit lukt. Helpt U ons met Uw steun de communicatie naar de gemeen te te bevorderen en omgekeerd. Helpt U ons door U massaal op te geven als lid. Wij zijn er van overtuigd dat U veel ple zier aan Uw lidmaatschap zult beleven. U kunt U opgeven als lid bij de navol gende adressen; Marimbastraat 21, Vi- valdistraat 18, Mambostraat 154, Mam- bostraat 176, Doet U het, bedankt. Verenigingsnieuws s.v.p, dinsdags voor 10 uur Inleveren. VOETBALLEN Door Pierre Jansen uit Oirlo werd het idee geoppert om een elftal samen te stellen uit c.a.v. leden en eventueel niet leden. Enkele mensen hebben zich al aangeboden om een aantal wedstrijden te spelen. Zijn er meer liefhebbers dan kunnen die zich opgeven bij Jo Weber Handelstraat 2 Venray. Dit moet wel op korte termijn gebeuren, daar het hiet handeld om veldvoetbal, en niet om zaalvoetbal. Eventuele tegenstanders hebben we al gevonden... ASSISTENTIE M.C.C. Het afgelopen weekeinde heeft c.a.v. geassisteerd bij M.C.C. Het team be stond uit de gebroeders Jacobs, Jo Weber, Hans Hendriks en Huub Ja cobs. Zij hoefden maar enkele keren in aktie te komen om zwartkijkers terug te sturen, die langs de verschillend bospaatjes binnen trachten te komen. Nieuw dit jaar was, dat welwillende als nog een entreekaart konden kopen bij onze mensen die achterom keurig had den afgesloten. Dit gebeurde vier keer. Alles bij elkaar genomen verliep alles naar wens. Wij danken dan ook langs deze weg de mensen zie zich hervoor be schikbaar hebben gesteld, en de volgen de keer zijn we natuurlijk weer van de partij. INSTUIFAVOND? Van enkele leden werd ons gevraagd wanneer wer weer een instuifavond word georganiseerd. Dit kan ten alle tij den, mits wij er maar van op aan kun nen dat er voldoende deelnemers zijn, dus geen kijkers. Eenieder die zich voor zo'n avond interesseert, gelieve dit ken baar te maken bij een van de bestuursle den, zodat deze hier iets aan kunnen doen. Ook dit graag op korte termijn, en bij te weinig belangstelling gaat het natuurlijk niet door, begrijpelijk of niet FOTO'S WANDELVIERDAAGSE Zoals jullie weten, en de wandelaars van c.a.v. zeker weten, zijn er ook dit jaar weer foto's gemaakt. Eenieder die mee heeft gewandeld krijgt deze binnen kort ter inzage voor eventuele nabestel ling, de groepsfoto gemaakt door Wil lem Sant bij de Wetteling na de prijsui treiking, word aan een ieder die mee heeft gelopen gratis beschikbaar gesteld. Wil men meer dan één groeps- fot dan moet (en) die uiteraard worden betaald. Rest ons nog te vermelden in naam van de hoofdleidster, iedereen die in onze groep het beste beentje heeft voor gezet tijdens de wandelvierdaagse. Zij hoopt volgend jaar weer te mogaen rekenen op een goede opkomst en na tuurlijk allen weer fit aan de start. Lourdescomité a 0 Foto/Dia-avond A..s. maandag 2 juli houden wij onze jaarlijkse foto-Dia-avond in Huize St. Vincentius aan de Heuvelstraat te Venray, aanvang 19.00 uur. Op deze avond komt de 100e Limburgse Bedevaart naar Lourdes nog eens volop in beeld; zowel via de ten toongestelde foto's, de te vertonen dia's én een folmpje. Foto's kunnen worden bijbesteld, ook van de dia's. Breng s.v.p. een pen mee voor aantekeningen; voor bestellijsten wordt gezorgd. De bestellingen dienen bij inlevering van de lijsten te worden betaald en worden naderhand thuisbezoregd. Ook als men geen foto's wil bestellen, dan nog is het de mmoete waard deze avond aanwezig te zijn. Men ontmoet uw Lourdesvrienden nog eens en U hebt alle gelegenheid om wat bij te praten. Maak s.v.p. bij Huize St. Vincentius geen gebruik van de hoofdingang, maar volg de pijlen naar de zaal. Brengt gerust familie, vrienden of kennissen mee. Of als iets meer wilt weten over Lourdes, zijn onze mensen gaarne bereid u alle inlichtingen te verschaffen. Mogen wij U verzoeken op tijd aan wezig te zijn, zodat we om 22.00 uur kunnen eindigen. Vorige week hielden wij onze huis- aan-huis-kollekte t.b.v. Het Lourdes Liefdewerk in de gemeente Venray. We kunnen terugzien op een zeer geslaagde kollekteweek, die maar liefst 9.500,— opbracht, waardoor nu reeds 11 zieken uit de gemeente Venray een gratus reis in 1985 kan worden aangeboden, heel hartelijk dank aan alle milde gevers, maar ook aan de zeer vele kolportrices en kolporteurs voor hun enorme inzet. Mocht U de kollektebus gemist hebben en toch nog een bijdrage willen geven, dan kan dat natuurlijk door storting op rek. nr. 17.39.06.958 Rabo bank Venray t.n.v. Lourdescomité afd. Venray. De opbrengst van deze kollekte komt voor 100<7o ten goede van de Ven rayse zieken. Nogmaals hartelijk dank. Van 31 aug. - 7 september 1984 is er weer een Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Ook voor deze bedevaart is weer de nodige belangstelling. Voop opgave en/of inlichtingen: dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Ven ray, tel. 04780-83575. A.s. zaterdagavond 30 juni is het de laatste discoavond voor de vakantie. Na de vakantie op 11 augustus starten we weer met het discoprogramma. Tijdens de laatste discoavond om half negen zal er een show worden gegeven door Arobic dancing Gymclub St. Christoffel o.l.v. Hub Jansen, waarbij we behalve de kinderen ook hun ouders uitnodigen om eens te komen kijken naar het disco gebeuren. Verder zal de maand juli een rustige maand zijn, daar ook het volksdansen afgelopen woensdag een rustperiode in gelast heeft tot 12 september. Zaterdag 14 juli is nog een dansavond georganiseerd voor al de ouderen kun nen dan genieten van dansmuziek. Deze wordt verzorgd door Toon van de Pas met zijn discotheek „Holland Glorie" A.s zondag van 10.00 tot 12.30 uur het laatste koffie uurtje. Tot kermiszon- dag 5 augustus. Op de onlangs in Rosmalen gehouden open distriktswedstrijden bereikten on ze leden weer zeer goede resultaten. Zo konden voor de meerkeuzestijl wedstrijden, waar men kon kiezen uit drie onderdelen, de volgende leden met een prijs naar Venray terugkeren; Oguz 3e, Rob Greevink le en verder Mahier Akco le, Kwin Nanerjain 2e, en Ernst Kokke le, welke voor de eerste maal meededen. Bij het onderdeel sparring bereikten Harrie Xhofleer een 3e, René Janssen een 2e en Rob Greevink een le plaats. Verder kon elke school een lid in laten schrijven voor een 3 min. durende demonstratie waarbij Rob Greevink ook nog als 2e eindigde. Als laatste nog een bericht wat zeer zeker ook een goede prestatie is. Op de onlangs gehouden examens (zwarte band) in Ermelo slaagde de 15-jarige Leon Bosch voor de le Dan. Het bijzondere van dit examen was dat voor de eerste maal in Nederland de theoretische kennis schriftelijk over hoord werd, toch was het voor Leon mogelijk om dit af te leggen met 0 fouten. Hieruit blijkt dat onze leden niet alleen praktisch, maar ook theore tisch hun mannetje kunnen staan. Alle leden gefeliciteerd met de uit stekende resulatetn. Venray omstreken ORIËNTATIETOCHT Onder ideale weersomstandigheden organiseerde het hoofdbestuur van de Limb. Kath. Invalidenbond zaterdag middag 23 juni j.l. de jaarlijkse oriëntatietocht. Ruim 100 deelnemers van verschillen de afdelingen (van onze afd. Venray 4 deelnemers 1 auto) ging tussen 13.30 - 14.00 uur vanaf gemeenschapshuis 't Klöster in Meyel van start. Het Rode Kruis, groep Helden-Meyel verleende waar nodig assistentie. Er moest aan de hand van foto's worden gereden, terwijl diverse orders en vragen beantwoord dienden te worden. We mogen rustig stellen, dat de organisatoren een prachtige „Foto- Sterrit" hadden uitgezet, welke ons voerde door 't mooie Brabantse en Limburgse land, en waarbij zaal ,,'t Anker" in Merselo (onze Venrayse deel nemers waren dus dicht bij huis!) als rustplaats was gekozen en waar allen ge trakteerd werden op koffie met heerlij ke vlaai. Na de rustperiode werd wederom vol goede moed vertrokken, om ons via Venray's dreven - Horst-America - Kro nenberg - Helenaveen - weer terug te brengen naar Meyel, alwaar in 't Klöster aan allen een prima verzorgd souper werd aangeboden en tijdens deze gezellige avond nog de prijzen van de Truckers-dag, gehouden op 5 mei j.l. bekendgemaakt en eveneens uitgereikt werden. Ook onze Venrayse deelnemers haden met hun vragen en speeltjes de nodig prijzen weten te bemachtigen o.a.: Anneke Janssen, Sylvia Burgers en Leo Reintjes mochten een leuke attentie in ontvangst nemen. Toen werd tijdens een gezellige disco avond de prijsuitreiking gedaan van de „Foto-Sterreit 1984". Maasbree 1Roermond 2e, Heythuy- sen 3e, Horst 4e. Helden 5e, Venray 6e en Meyel 7e. Maasbree mocht tevens de wissel- beker wederom in ontvangst nemen en aan alle andere afdelingen werd een mooie herinneringsbeker uitgereikt. We zullen hopen dat zich volgend jaar meer deelnemers uit Venray zullen melden, zodat we op een hogere plaats eindigen! In elk geval hebben de „thuisblij vers" een prachtige én interessante „sterrit" (dicht bij huis) gemist! H.S.V. HET ALVERTJE OOSTRUM Zaterdag 23 juni was de tweede wed strijd van de korte hengels om de Zo- merkoningstitel. De uitslag is: 1Henk Theeuwen 3750 gr. 2. Frans Deenen 2000 gr. 3. Harry Theeuwen 1350 gr. 4. Hans Robben 1000 gr. 5. Toon Theeuwen 400 gr. A.s. zaterdag 30 juni is de derde wed strijd voor korte hengels. De bijeen komst is om 7.00 uur bij de Kruis te Geysteren. Er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Zaterdag 23 juni was de koppelwed strijd in Bergen. Hier behaalden René Wijnhoven en Peter Cuppen een achtste plaats. Zondag 24 juni was de eerste wed strijd van het bootvissen om de Lelie beker. De uitslag is: 1René Wijnhoven/Hav Lenssen 4910 2. Martien Lenny Branje 2000 3. Leo en André Gooren 1320 A.s. zaterdag 30 juni zou de wedstrijd Well-Oostrum worden gehouden. Deze wedstrijd gaat NIET door. A.s. zondag 1 juli is de selectiewed strijd korpsen te Afferden. De bijeen komst is om 8.00 uur in zaal Heyligers te Afferden en er wordt gevist van 10.30 tot 13.30 uur. Jeugdselectiewedstrijd Noord Limburg Zondag 24 juni was de selectiewed strijd voor de Nederlands kampioen schap van de Kring Noord Limburg te Lottum. Hier behaalden Robby Wijn hoven uit Wanssum, jeugdlid van onze vereniging de eerste plaats en werd daarmee Jeugdkampioen van Noord Limburg. Ook vorig jaar wist Robby deze plaats te behalen. Proficiat Robby en veel succes bij het Nederlands kam pioenschap 1984. H.S.V. DE ROERDOMP Na de eerste wedstrijd voor onze jeugdleden om de koningstitel is de stand als volgt: 1Davy Theeuwen 305 cm. 2. Jeroen v. Mill 286 cm. 3. Geert v. Mill 276 cm. 4. Roland Vlemmings 250 cm. 5. René Hain 215 cm. 6. Mike Sanders 175 cm. De stand na de eerste wedstrijd voor deelnemers met korte en lange hengels tegen Vierlingsbeek is als volgt: Korte hengels: 1Th. Creemers, Venray 2. C. Muyres, Venray Lange hengels: 1.A. Sanders, Venray 2. P. v. d. Hoogenhof, Venray 2750 gr. 3. R. Vlemmings, Venray 2080 gr. 4. B. Janssen, Venray 2030 gr. 5PEwalsVierlingsbeek 1960 gr Zondag 1 juli selectiewedstrijden voor korpsen te Afferden. Zaterdag 7 juli nationale koppelwed strijd te Vierlingsbeek. Zondag 8 juli selectie individueel voor plaa'tsing Ne derlands kampioenschap. Zaterdag 30 juni onderlinge wed- streijd; bijeenkomst om 8.00 uur bij de Creemersweerd. Voor deze wedstrijd hoeft men zich niet op te geven, er wordt gevist van 9.00-12.00 uur. 2000 gr. 700 gr. 3950 gr. DOE MEE 30 JUNI 1 JULI PEELHAAS TROFFEE Zondagmiddag om 14.00 uur begint de wedstrijd om de Peelhaas-trofee. Wij wensen iedereen veel sukses. VERGADERING Dinsdag 3 juli wordt de maandelijkse ledenvergadering gehouden in het Gil dehuis de aanvang is 20.00 uur. Agenda: opening notulen ingeko men stukken uitgaande post mede delingen contributie rondvraag sluiting. QeJTBO.86302 VOOR AL DIE AKKEFIETJES WAAR U ZELF NIET AAN TOE KOMT1 SNEL GOEDKOOP BETROUWBAAR Merseloseweg 30b

Peel en Maas | 1984 | | pagina 7