:v S.V.VEMAY ONA VETERANEN Ruitersport SPIO-MEÜWS DUIVENSPORT BILJARTEN 'entay EEBEa TRIMCLUB Rekreatiegroep Regio Surfwedstrijd W.S.C. International Oprichting zeil- en kano vereniging Noord-Limburgse HAVO/VWO surfkampioen- schappen oostrum FLYING FLIES Derde Bondswedstrijd van S.R. De Peeldrivers M.C.C. VENRAY TC Loonse Duinen RED CAPS VENRAY Sportverslagen svp zo vroeg mogelijk in- i leveren, doch uiterlijk dinsdags 10 uur. De voorlopige selectiegroep voor SV Venray 1 en 2 bestaat uit de navolgende spelers: 1. Frank de beer. 2. John Beerkens 3. Nico de Bakker 4. Peter Deenen 5.Theo van Hls (Holthees) 6 Geert Franssen 7 Peter-Paul Fleuren 8 Frans Hendrix 9 Roel Hendrix 10 Frank Janssen ll.Noud Janssen (M.V.V.) li. Geert Litjens 13. John Lucassen (jeugd) 14. Mare Linskens (jeugd) 15. Eric van den Munckhof (jeugd) 16. John Mulders J7. Frans Muysers 18. Theo Nellissen (Olympia '18) 19. Bert Nellissen (Olympia '18) 20. Peter Philipsen 21Theo Philipsen 22. Jan Poels 23. Stan Poels 24. Bert Pelzer 25. Loek Swinkels 26. Hans Tummers 27. Twan van Soest 28. Leon Vievermans 29. Arold Willems 30. Piet Wijnhoven Uitslag: SVV—HBS V 1-2 Programma 30 juni: SVVMaashees 17.00 H. Beertman, H. de Bruyn, P. Gom- jnans, W. Janssen, R. de Klerk, J. Laurentzen, V. Lucassen, E. v. Mill, W. Peeters, P. Smits, T. Swinkels, J. Vievermans, M. Wijnhoven. A. Meyer [grensrechter). Afgelopen zaterdag speelden we uit (tegen Lomm. We gingen de rust in met een 1-0 voorsprong. Na de rust wist ;omm de stand weer gelijk te trekken, raar in de laatste minuut van de wed- trijd slaagden we er nog in lx te scoren, zodat we deze wedstrijd wonnen met B1C'.9fPci jBEDRIJFSVOETBALCLUt VENRAY Zaterdag a.s. wordt op de velden van it. Servatius door 8 teams uitgemaakt /elk bedrijfsvoetbalteam zich dit jaar ;ampioen bedrijfsvoetbal mag noemen. Om 10.00 beginnen de wedstrijden, elke in 2 poules gespeeld worden. De B.V.C. wisselbeker welke in 1983 loor Hermus werd veroverd, zal o.a. r.et zijn van de strijd. De wedstrijden zullen traditiegetrouw forden geleid door bekwame KNVB- heidsrechters. Om 15.15 uur is de prijsuitreiking en m zal tevens bekend zijn welk team 'enray dit jaar zal mogen vertegen- 'oordigen bij de Limburgse kampioen- :happen in Maastricht. I De acht teams zijn: Hermus, PTT, FCPR (Rank Xerox), Gemeente, Inalfa II, Inalfa2, SVCB 1.SVCB2. Onze aktivileiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op hel Rank Xeroxcircuit. We vertrek ken om 7.15 uur vanaf Hoofdingang Rank Xerox. Donderdagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooplraining over 10 km op hardere ondergrond voor langere af stand, Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Rank Xerox circuit een gevarieerd trimprogramma. We ver- tamelen en vangen aan om 9.00 uur bij Hoofdingang Rank Xerox. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit trimbaan Geyslerse Bossen. Verzamelen en ver trek om 18.45 uur vanaf Parkeerplaats Voetbalveld Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu- restraat 14, tel. 85384. SPORTTERREIN ST. SERVATIUS Zuidelijke C-spelen te Beel De resultaten in Beek waren ietwat aan de matige kant. Desalniettemin no teerden Mirelle Crooymans en Sandra Hofmans goede tijden op de 600 m. Mirelle liep 1.53.5, terwijl Sandra 4e werd met een knappe 1.46.0. Colette Teunissen liep 1.59.2 en voldeed daar mee aan de verwachtingen. Op de 80 m Horden noteerde Mirelle Crooymans 15.7. Bij de jongens liep Danny Hoedemae- kers de 800 m in 2.16.7. Marvin Gallas en Cameron Quigley noteerden beiden 12.7 in de halve finale 1000 m. In totaal werden ze gedeelde 8e. Trainingen: Per 1 juli vervalt de woensdagtrai ning i.v.m. onder andere vakanties. Vrijdags is er evenwel training van 19.00 tot 20.30 uur. Het geheel wel op een iets lager pitje. In augustus vinden de trainingen weer normaal doorgang Wedstrijdagenda: 26 juni: avondwedstrijden Festine Ven- lo. 26 juni: avondwedstrijden te Vught, sen. en jun. A/B. 26 juni avondwedstrijden te Willich. 27 juni: avondwedstrijden te Süchteln. 30 juni: competitie pupillen en D-jun. te Gemert. Aanvan 12.30 uur. Vertrek vanaf de Wetteling om 11.00 uur. 3 juli: avondwedstrijden te Helmond. Dames t/m Jo. en Mei. B: 400 m en 1500 m. Mei. A: ver, Jo A: discus. Dames: hoog. Heren 5000 m, ver en ko gel. 7 juli: Sen. en Jun. A/B te Sittard. Aanvang 16.00 u. met hoog (Mb, Ma, Dames) en Polshoog (Jb, Ja, Heren). Heren Jo AB: 100, 200, 800. 3000 m, ph, ver. Dames Mei. AB: 100, 200, 800, hoog, discus, kogel. 13 juli: Manner, Schüler AB, Schülerin- nen AB, Mannl. und Weibl. Jugend AB te Willich. Aanvang programma 17.45 u. Voor info: Mieke Alkim of Paul Coppus. A.s. zaterdag gaan we weer trimmen aan de Schadijker Bossen. We beginnen om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats te Meterik. Iedereen is van harte welkom. Het gaat om het plezierig bezig zijn en wel samen! Op zondagmorgen wordt er te Venray een testloop over 2400 m gehouden op het parcours aan de Ballonzuil. Ieder een is dan van harte welkom. Ook dames, meisjes, zijn van harte uitgeno digd. Kom gewoon eens meedoen! U liep al langer met het plan rond om te gaan trimmen. Nou bij ons kan het onder goede begeleiding en op je eigen nivo. Voor informatie: Frans Rijshouwer, 04780 - 86268 Wim Croovmans 04780 - 82842. Op zondag 24 juni, nationale surfdag organiseerde W.S.C. International op het Leuken in de gemeente Bergen haar vierde wedstrijd. Omdat de 24e juni uitgeroepen is tot nationale surfdag werd de/c wedstrijd in een apart jasje gestoken. Maar zoals in het gehele land, vonden veel aktivi- teiten geen doorgang vanwege de harde vlagerige wind. De in samenwerking met watersportinstituur Bergerheide ge organiseerde recordpoging om met 16 surfplanken aan elkaar te varen is uit gesteld tot een nader te bepalen datum. Ondanks de harde wind konden enkele leden hun mogelijkheden met de surfplank. Onder zeer moeilijke om standigheden kon men toch nog enkele free style oefeningen bewonderen. De clubwedstrijd verliep vlekkeloos en leverde zo weer een hoogtepunt op aan een perfect, maar wel erg winderig seizoen. Het publiek kon vanaf de landtong de wedstrijd goed volgen en omstreekd 18.00 uur konden de prijzen worden uit gereikt in het clubhuis. Jan-Willem Lelie zegevierde bij de platbodems en Maurice Sieber behaalde de eerste plaats bij de rondbodems. Als enigste dame finishte Hester Kerstens, ook ver zekerde zij zich van een goede eindnote- ring. Op 26 augustus wordt weer vanaf de lanotong aan het Leuken een wedstrijd georganiseerd met een recreatief karak ter. De start is om 13.00 uur. Wie zin heeft om mee te doen of degenen die wat meer informatie over de clubaktiviieiten willen weten, kun nen ten alle tijde contact opnemen. W.S.C. Internationaal organiseert niet alleen wedstrijden, maar zorgt ook voor bijvoorbeeld recreatieve spelda- gen, surfweekends Veerse Meer, barbe- ques, enz. Ook serieuze teamwedstrij den worden regelmatig bezocht. Tot ziens bij W.S.C. International, tel.04780- 11249. Zondagmorgen 11.00 uur wordt er in de kantine van Waterrecreatie Berger- heide een poging ondernomen tot het oprichten van een zeil- en kanovereni ging. Tijdens deze bijeenkomst kunnen ge- interesseerden suggesties omtrent naam van de vereniging, aktiviteiten, wed strijden, toertochten, bestuur, etc. naar voren brengen. Voor verdere informatie kunt U bellen met Waterrecreatie Bergerheide, tel. 04783-2461. Op zaterdag 30 juni kunnen alle HAVO/VWO leerlingen, en diegenen die dit jaar eindexamen gedaan hebben, meedoen aan deze surfkampioenschap- pen. Het is een leuke ontspanning na een lange periode van studeren. Liefhebbers voor deze surfkampioen- schappen kunnen zich tot en met 30 juni opgeven. Tel. 04783-2461. Er wordt gestreden in de open klasse. Aanvang van de eerste manche is om 13.00 uur. De Acht van Oostrum heeft zijn ver loop weer gehad. Ongeveer 180 trim mers e.a. gingen, verdeeld over drie af standen op pad. 60 van hen verreden de 150 km-route en 80 renners de 80 km- route. De sterke wind maakte voor velen de tocht extra zwaar. Deze wind zal de opkomst waarschijnlijk ook beïn vloed hebben. Wie weet, hebben we vol gend jaar mooier zomerweer. In Neer werden afgelopen weekend de provinciale kampioenschappen voor alle categorieën afgewerkt. Bij de gent lemen eindigden Theo Heynen en Thijs van Asten als 10e en 11. Piet Engbersen finishte als 12e bij de senioren. In Wanroy zette Piet met twee andere renners het hele peleton op een ronde achterstand. Piet eindigde uiteindelijk als 3e en onderstreepte hiermee zijn goede conditie. Theo Heynen ging met vijf andere renners bij de gentlemen aan de haal. Het peleton werd op een halve minuut achterstand gereden. Theo finishte op een derde plaats en liet zodoende zien in uitstekende vorm te verkeren. Mare Lemmen kwam bij de adspiran- ten A uit op een 11e plaats, Maurice Engbersen werd 7e bij de adspiranten B. In Baarlo is vanavond tot 23 augustus de laatste trainingswedstrijd op de Berckt. De recreanten pauzeren tot 29 augustus. Het programma voor het komende weekeinde: Trimmers 1: Gennep 70 km. Chauf feur is Jan Kreutz en leider Jan Jennis- kens. Vertrek om 8.00 uur. Trimmers 2: Rips 58 km. Vertrek om 8.00 uur. Jeugdtraining: zaterdag naar Zuid- Limburg onder leiding van Harrie. Wedstrijden: Recreanten en veteranen fietsen zaterdag in Meyel. Junioren en Gentlemen koersen zon dag in Venlo. De adspiranten A B en de junioren andermaal verschijnen zondag in Heel. Er waren 34 rijders in Volkel aan de start van Flying Flies. Als ze van de startheuvel fietsten moesten ze wel trappen, want de wind deed goed zijn best, maar daar trokken ze zich niets van aan, want er gingen negentien be kers mee naar Venray en er waren er zelfs die er 2 mee naar huis namen. En dat waren in de Open Klasse: Pa trick Claessens le, Freddie de Vries 2e, Hereld Heidens le. En zelfs Marcel de Kleine wist er in de open klasse een 3e van te maken. En bij de junioren was dat Ramon Linders 2e, Sander Pelzir le, Marcel Aarts 3e, Maurice Schoen makers deed ook goed zijn best, maar kwam als 5e binnen. Net als Pascal Dings 5e, Werner Hendriks 4e, Mare Rongen had 'n mooie derde plaats, maar wel de broek kapot. Erik van Lipzig werd le, Ron van Opbergen 2e. P.P. Hanneke van de Bungelaar wist toch le te worden. En Sabine Schoen makers 2e. Petra van Doorne le. En onze cuiser Peter Stiphout le. Experts: Patrick Claessens le, Freddy de Vries le, Roy Teluy 3e, maar geen beker, want die fietsten met 5 man; jammer Roy. Pascal Hermsen 5e, Herald Heidens 2e, Alexander v. Door ne 4e, Marcel de Kleine le, André Pee ters 4e, Mare Pelzer le, Twan Maas 2e, Nico Jakobs kwam ook kijken in Volkel, waar hij zo hard is gevallen, maar in Beek en Donk gaat hij het weer proberen. Een aantal rijders zijn weer voor de AVR in Slagharen geweest, maar daar stormde het onzettend hard. Want Lea Klein O vermeen, André Pe ters en Martien Weyers hebben de 3 manches gefietst. Iets verder in de V* finale kwam en Petra van Doom 5e en Raymond Doppelbauer werd 6e. In de een week vooruit gespeelde thuiswedstrijd tegen de kersverse kam pioen Eupen is het ons eerste team ge lukt om nog eens echt goede partij neer te zetten. Was het beste resultaat 400 slagen over vier ronden met vier perso nen, nu werden daar maar liefst 16 sla gen vanaf gehaald! Een zeer goede prestatie waarmee de 8-0 overwinning geen moment in gevaar kwam. Gerrit Vermeulen speelde een gran dioze partij met 91 pnt., een pers. record, evenals Gerrit Janssen met 94, gevolgd door Hans Peeters, die net onder de en Harrie Lenssen de precies 100 sloeg. In de onderlinge competitie zijn de wedstrijden bijna gespeeld, de kam pioen is bekend, n.l. Gerrit Janssen, hij demonstreerde dit donderdagavond nog even door een evenaring van het club record over drie ronden te plaatsen: 64 slagen, tevens een persoonlijk record. Desiree v. d. Boom verbeterde haar pers. record met een punt tot 74 over drie ronden. Komend weekend wordt de laatste bondscompetitiewedstrijd voor het tweede en derde team gespeeld. Het tweede team speelt thuis tegen Eindho ven 1, de kampioen in die klasse, en men zal uiteraard hier een goed resul taat tegenover willen zetten. Venray 3 gaat bij Maasbree 1 op bezoek, ook hier staat verder niets meer op het spel dan alleen de sportieve plicht. PONYCLYB L.R.V. ST. ISIDORUS Uitslagen ponyconcours te Ottersum 17 junij.L: Ind. dressuur Bil Anita Linskens met Bartje 126 pnt. Ie prijs. L II: Charlotte Coenen met Witje 125 pnt. 4e prijs. Springen klasse L: Charlotte Coenen met Witje 3e prijs. Viertal klasse L: 9e prijs. Concours te Roggel 17 j uni j1. Springen klasse M: W. v. Dijck met So crates 10e prijs. Springen klasse Z: M. v. Asten met Re volution 2e prijs. Puissance springen: M. v. Asten met Revolution 3e prijs. Progressief springen: W. v. Dijck met Velo 5e prijs. Concours te Ottersum zondag 24 juni j.l. Viertal L: 120 pnt. 3e prijs. Ind. dressuur: Ring 17 LI N. Coenen met Perena 130 p 4e prijs. Ring 18 LI M. Lucassen met Philosca 120 pnt. 5e prijs. Ring 19 LI A.'Emorttfïnfel Ulrich 123 p. 6e prijs. Ring 28 BII P. Jacobs met Victor 131 p. 2e prijs. Springen: kl. B S. Huybers met Tango 6e prijs kl. L M. v. Asten met Drum Boys le pr. kl. L Fr. Verschuuren me t Untouchable 4e prijs. kl. M W. v. Dijck met Socrates 3e pr. Force and Speed: W. v. Dijck met So crates 5e prijs. Zondag 1 juli Na de succesvolle open dag van Model Stockcar Vereniging De Peeldri vers staat voor a.s. zondag het meer serieuze werk weer op de wedstrijdagen da. Dan wordt op Circuit De Spurkt al weer de derde bondswedstrijd gehouden waarmee weer de felbegeerde promotie- punten verdiend kunnen worden. Bij de kleurdakkers is het moeilijk te voorspellen wie met de overwinning zal gaan slepen. Bij afwezigheid van de kersverse kampioen Leon Kunzler, zijn er diverse gegadigden voor de ereplaat sen, o.a. Wim Robben, Ton v. d. Wijst en Ronald Mosman. Maar ook tussen de sterke gastrijders uit Rosmalen en De Achterhoek zijn diverse kanshebbers voor de prachtige trofeeën aanwezig. Bij de witdakkers is er slechts één fa voriet voor de overwinning, n.l. Jos Linders die tot nu toe alles won wat er te winnen was en indien hel pechduiveltje niet meespeelt, heeft hij opnieuw de beste troeven in handen. Pierre Bovee, Gerrit Verkooyen en Harald van Veggel zijn de kanshebbers voor de overige ere- De trainingen voor deze wedstrijden zijn zaterdag van 14.00 - 16.00 uur en zondag van 10.00 - 12.00 uur. De wed strijden beginnen zondag om 12.30 uur op Circuit De Spurkt, gelegen aan de Smakteryeg. Zaterdag 30 juni is het brevetzwem- men voor de wedstrijdzwemslagen. Alle kinderen die hieraan deelnemen worden om 16.00 uur op het - gemeentelijk Combibad verwacht. Aansluitend hier aan is de afsluiting van het wedstrijd- seizoen. Alle zwemmers en zwemsters van de afdeling wedstrijdzwemmen worden om 17.30 uur met zwemkle- ding uitgenodigd. Alle trainingen van wedstrijdzwem men, waterpolo en kunstzwemmen lig gen in de maand juli stil. Dealerscup voor KTM-team van Dentho Motors Het KTM-team van Dentho Motors uit IJzendoorn heeft op vrijdagavond tijdens spannende wedstrijden beslag weten te leggen op de dealerscup 1984. De strijd werd gestreden tussen 9 teams van 5 man, ingezet door een 8-tal motorcrossdealers met hun beste cou reurs aan start. Inzet van de strijd was de Grote Dealerscup en een flinke prijzenpot. Grote man in het winnende team was Henk Maessen die de le manche op zijn naam schreef en in de beide andere manches telkens 2e werd achter Mark Klessers. Tweede grote man in het KTM-team was Tinie Verachterd die met 2 x een 5e en een 3e plaats veel punten voor het team verzamelde. Het team met de meeste pech was het team van Motor Rolo, dat in de le manche 2 van zijn beste coureurs, n.l. Geert-Jan Boeyen en Toon Claessens zag uitvallen met kapot gesprongen achterwielen. Door deze tegenslag zat er voor het Rolo-team niet meer in dan een 3e plaats achter het Honda-Team van Romviel Motors uit Boekei, dat beslag legde op de tweede plaats. Het team van Boersma Motors uit Bergen legde beslag op een 6e plaats, maar kwamen met hun 125 cc machines duidelijk snelheid tekort tegen de 250 cc en 500 cc motoren. Bert Hendrix deed het nog het beste en dit team en eindigde in alle manches rond de 17e plaats. In het bijprogramma reden Peter Thissen met bakkenist Chris Hendrix naar een keurige 5e plaats door in de beide manchrd als 4e en 6e te eindigen. In de andere klasse n.l. de 250 cc ju nioren en promotie ieder een aantal Belgische coureurs mee van de motor club de Windklivers uit Steenokkerzeel bij Brussel, die een uitwisseling met onze vereniging hadden. In beide klasse werd er een Belg winnaar, op de voet gevolgd door een lid van onze club. Bij de 250 cc junioren ging de over winning naar Paul Verbruggen voor een sterk rijdende Hans Tunnissen op zijn groene Kawa. Ton Hendrix, weer junior geworden, werd 6e, 2 plaatsen achter Marius Verheggen die 4e werd. Bij de 250 cc promotie won Danny Fierens voor Peter Peeters, die een goede dag had met een 2e en 3e plaats in de beide manches. Math Verrijdt, pas gepromoveerd werd zeer fraai 5e na 2 manches. Ook Bert van Well reed een goede wedstrijd en klasseerde zich als 7e. Programma a.s. zaterdag 30 juni: Horst: Jeugdcross Limburgs kam pioenschap. Zondag 1 juli: Hapert: 125 cc jun. B, 250 cc jun. B, 500 cc jun. B. Boxmeer: 250 - 500 cc senioren Woensdag 4 juli: Avondcross Hapert; inschrijven: 16.00 - 17.00 uur: 250 cc prom. 500 cc senioren. WAT KOST'N AUTO TEGENWOORDIG? f 110,- voor 'n héél weekend! Vanaf f 110.- huurt u 'n Hertz auto van vrijdag 17 00 tot maandag 09.00 uur. Incl. alle kilometer en BTW. van de Ven Leunseweg 47a, tel. 04780-8 Zaalvoethaltoernooi Ter afsluiting van het seizoen heeft de seniorenkommissie nog een zaalvoetbal toernooi op het programma gezet. Dit keer spelen niet in hoofdzaak Red Stars- teams mee, maar zijn er ook teams uit genodigd van andere verenigingen. In totaal zullen er ongeveer 10 ploegen deelnemen. De wedstrijden beginnen 's morgens om 11.00 uur en zijn om 20.00 uur afgelopen. Daarna volgt na tuurlijk de BARBEQUE-AVOND Aan deze avond kunnen zoals elk jaar weer alle senioren (natuurlijk met aan hang) deelnemen. Niemand hoeft zich vantevoren op te geven. De betaling gaat weer zoals vorig jaar. U betaalt alleen dat wat U eet. Eet U weinig? Betaalt U weinig. Eet U veel? Neemt U dan een goed gevulde beurs mee. Overi gens schijnt het zo te zijn, dat er op deze avond een nog betere tap aanwezig is. Deze avond wordt georganiseerd in de recreatieruimte van de iudozaal. Ons tijdelijke clubhuis dus. Wij verwachten U allemaal. Onder zeer gunstige weersomstandig heden werd afgelopen week weer het museum toernooi gespeeld. Het aantal inschrijvingen bedroeg 71, zodat men over een groot toernooi kan spreken. Na veel spannende wedstrij den, waren er 12 finalisten, waarvan zes Overloners. Hiervan wonnen vijf paren de eerste prijs. Hun namen zijn: Dames-dubbel: Kok-Boekelman, Over- loon Dl eerste prijs. Heren dubbel: Verstraaten-Goemans, Overloon, Dl eerste prijs. Gemengd dubbel: Kok-Goemans, Over loon Dl eerste prijs. Dames dubbel: A. en I. Daverveld, Oef feit, Dl tweede prijs. Heren dubbel: Lemmers-Doorakkers, Haps Dl tweede prijs. Gemend dubbel: L. en I. Dverveld, Wanroy Dl tweede prijs. Dames dubbel: Verrijdt-v. d. Ven, Overloon D2 eerste prijs. Heren dubbel: Coenen-de Briun, Oef feit D2 eerste prijs. Gemengd dubbel: v. d. Ven-Venhuizen, D2 eerste prijs. Dames dubbel: v. d. Boom-v. d. Laan D2 tweede prijs. Heren dubbel: Nagtzaam-EIders, Oef feit D2 tweede prijs. Gemengd dubbel: Koolen-Koolen, Vier lingsbeek D2 tweede prijs. Als bondsgedelegeerde was aanwezig dhr. Paul Holtman uit Grave. Na afloop dankte dhr. J. Litjens, voorzitter van T.C. Loonse Duinen de organisatie voor hun inzet om alles vlot te laien verlopen. Na de prijsuitreiking en ook tijdens het toernooi deed ieder zich te goed aan de diverse gerechten die klaar stonden om gebarbequed en verorberd te worden, iets waarom dit toernooi al jaren lang bekend is, en waarom men ook graag naar Overloon komt. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Dourdan, 17 juni 1984. Chr. Cuppen 1 4 8 ,37 58 60 82; H. Peters zn 2 81; D. v. Lierop 3 20 53 91; H. Litjens 6 14 32 38 48 51 55 62; W. Kusters 7 25 64; W. Vermeulen 9 41 54; J. Bastiaans 10 16 17 29; W. Lormans 11 15 23 44 65 73 75; M. Voesten 12; P. Philipsen 13 42; H. Strijbosch 18 19; P. Strijbosch 21 36 49 72; Vollenberg-van Houdt 22 33 74 96; Jos Piet 24 28 47; J. Janssen L 26; J. Voesten 27 68 87; M. Basten 30; P. v. Zwamen 31 43 63 67; Jac. Arts 34 78; Chr. v. Hoof zn 35 46 88; A. v. d. Munckhof 39 94; J. Wersleijen B 40; J. Janssen V 45; J. Creemers 50 59 76; J. Maas 52; M. Stiphout 53; Vercauteren-Swaghoven 57; A. Linssen 61 70; J. v. Haren 66 89; M. Loonen zn 69 83; A. de Riet 71 79; J. Derks 77 95; J. Gommans 80; O-S 84; A. Willems 85 90; M. Aben 86; H. Lucassen 93. Wedvlucht Argenton 16 juni 1984. J. Bastiaans 1 6 21 37 48 51; H. Litjens 2; Th. Droezen 3 46 52; G. Boom 4 23 24; A. de Riet 5 17 45; P. Manders 7; M. Basten 8; P. Philipsen 9 13 18 44; M. v. Dijck 10 11 40; J. Voesten 12 16; H. Strijbosch 14; W. Lormans 15 32; M. v. Houdt 19 20; J. Basten 22 35; A. Linssen 25 31; Vercau teren-Swaghoven 26 36; H. v. Elzen 27 49; H. Kleuskens 28 38; H. Willems N 29; J. v. Haren 30 47; Chr. Cuppen 33 34 43 53; J. Janssen L 39; Jo Custers 41; J. Maas 42; Jos Piet 50; J. Gubbels 54; M. Voesten 55. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Argenton, 16 juni 1984. W. Drabbels 14 5 12; P. Janssen K 2 3 7 9 14; H. v. d. Heuvel 6; H. Ewalts 8 20; M. Kusters 10; J. Janssen Kil 16; W. Vervuurt 13 18; Jac. Kusters 15; P. Vollenberg 17; W. P. Vervuurt 19; B. Sanders 21. Wedvlucht Dourdan, 17 juni 1984. W. Drbbels 1 19 22 23 33; Aben-De- nessen 2; J. Leyssen 3 12; M. Houben 4 24 29 35; H. Bouten 5; J. Goumans zn 6 13 26; G. Hendriks D 7 34; M. Kusters 8 15; L. Snijders 9 17 30; L. Willems O 10 40; J. Janssen Kil 16 18 25 31; W. P. Vervuurt 14 20; H. Ewalts 21; P. Janssen K 27; W. Ver vuurt 28; L. Ewalts 32 39; P. v. Zwamen 36; B. Sanders 37; Jac. Kusters 38. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht Argenton, 16 juni 1984. H. v. d. Eynden 1 9 13 18 20 24; G. Hendrix 2 5 11 19 25; P. M. Cox 3 7 22; H. Janssen 4 23; J. Custers 6; Th. Hendrix 8 14; B. Linders 10 16; Hub Koonings 12 26; J. Cox 15; P. v. Asten 17; A. van Osch21. Wedvlucht Dordan, 17 juni 1984. Th. Hendrix 1 11; G. Linders 2 4 7 10 13 17 20 21 22 24 30 32; Th. Arts 3 14 15 19; J. Custers 5 8 33; G. Hendrix 6 18; P. Arts 9 16; P. Martens 12 26 27; Chr. Hellegers 23; P. M. Cox 25 34; Jac. Hendrix 28; W. Philipsen 29; P. v. Asten 31; Hub Koonings 35. C.C. PEEL EN MAAS Wedvlucht Noyon 1176 c stand 300 km. 1 Chr. Cuppen Z 2 A. de Riet Z 3 J. Bastiaans Z 4 H.Theunissen W 5 G. v. d. Heyden W 6 Chr. v. Hoof Z 7 W. Kusters Z 8 G. Linders Y 9 A. Arts W 10 A. v. d. Munckhof Z 1249.71 1216.76 1213.12 1209.64 1206.58 1204.52 1198.05 1193.32 1191.89 1190.20 BILJARTNIEUWS VOP JEUGD: In Gemert werd door een jeugdteam van V.O.P., beslaande uit Rik Kamer man, Ronald Kemmelings, Erwin Stan- ko, Bart Oudenhoven, Marcel Janssen en Richard van der Zee deelgenomen aan het door Serio '63 gehouden jeugd- toernooi. Na een 6-3 nederlaag tegen 't Hout werd via overwinningen tegen Serio (5-4) en Heessch (7-2) de le plaats in de poule behaald en plaatste zich voor de wedstrijd om de le en 2e plaats tegen de winnar van poule 2. Winnaar van poule 2 werd de Studel uit Den Bosch. De finalewedstrijd eindigde in een duidelijke 6-3 overwinning voor ons jeugdteam, dat de hierdoor gewonnen wisselbeker volgend jaar weer kan ver dedigen. Eric Derickx Limburgs kampioen In Blerick werd het afgelopen week end de Limburgse finale voor jeugd- klubkampioenen georganiseerd. VOP was in dit toernooi vertegenwoordigd door titelverdediger Fr. Vermeulen en klub- en districtskampioen E. Dericks. Na de eerste dag stond Eric, door alle vier zijn partijen te winnen, op een gedeelde le plaats, samen met J. Geer- lings, die eveneens 8 matchpunten had. L. Verjans was 3e met 6 punten door een verliespartij tegen Eric. De vijfde ronde bracht een winstpar tij van Verjans tegen Geerlings en Eric ging kansloos tenonder tegen mej. Jetten, waardoor Eric met Geerlings en Verjans de eerste plaats weer deelden. Daar zowel Verjans als Eric de laatste twee partijen wonnen eindigden beide spelers op een gedeelde le plaats, waarbij het procentueel gespeelde ge middelde in het voordeel van Eric was. Frank kwam, vanwege een te lange pauze, niet verder dan de laatste plaats. Uitslag met matchpunten, algemeen gemiddelde: E. Dericks VOP 12 7.84 L. Verjans, Nieuwstad 12 2.53 J. Geerlings, Maastricht 10 1.79 M. Haberts, Maastricht 8 1.65 J. Jetten, Heerlen 8 1.19 R. v. d. Beuken, Gr'vorst 3 1.07 L. Merkelbach, Schinnen 2 0.58 Fr. Vermeulen VOP 1 2.77 SENIOREN: P. Claessens klubkampioen VOP Na een bijzonder spannende finale, waarvoor acht spelers zich hadden weten te plaatsen, moest in de laatste twee partijen de plaatsen 1 t/m 4 nog verdeeld worden. In een rechtstreeks duel streden Marcel Lenssen en Pierre Claessens voor het clubkampioenschap, terwijl op het andere biljart Martien Lenssen en Twan v. d. Werken hun be slissende partij speelden met als inzet, in ieder geval de derde plaats, maar afhan kelijk van het resultaat van de finale partij kón er nog een tweede plaatj uit komen. Uiteindelijk werd Twan derde door winst tegen Martien en het oudste seniorenlid (Pierre bijna 70) won in 24 beurten van het jongste seniorenlid (Marcel 20) en werd hiermede de nieuwe clubkampioen van VOP. Uitslag van de top vier met matc- punten, algemeen gemiddelde en hoog ste serie: Pierre Claessens 12 1.15 9 Marcel Lenssen 10 2.46 16 Twan v. d. Werken 10 1.21 9 Martien Lenssen 8 1.75 13 L. Hanen winnaar bandstoten Tot de laatste speeldag was er nog volop spanning. Bij verlies van L. Hanen en winst van J. Seykens en F. ten Brinke Cees Ratteland was uitge speeld met 24 pnt. - zat de mogelijk heid van 'n barrage er volop in. Maar L Hanen liet er geen gras over groeien en besliste z'n laatste partij duidelijk in zijn voordeel en werd dus onbereikbaar voor de mede-kandidaten. Louis, proficiat. Hij eindigde met 26 pnt. als eerste. C. Rattelafld werd mot 24 pnt. eervol tweede, J. Seykens en F. ten Brinke behaalden gezamenlijk 'n verdienstelijke 3e plaats met elk 22 pnt Te spelen nog een halve competitie Libre, die dan uiteindelijk de algemeen kampioen driebanden, libre en bandsto ten zal aanwijzen. Good Luck. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend A.s. zaterdag extra grote prijs: 'n vet varken t.w.v. 400,Blanco kolom 50 ct. per duif. Uitslagen 23/24 juni: SB Maastricht-Red Caps 10-16 HB sen. Starlights-Red Caps 1-7 HB jun. Phantoms-Red Caps 5-18 HB adsp. Red Caps-Black Wings 5-5 HB pup. HSCN-Red Caps 3-15 Wedstrijden 30 juni -1 juli: SB vrij. HB sen. 14.00 Red Caps-Kickers HB iun. 14.00 Red Caps-All-Stars HB adsp. 11.00 Red Caps-Venlo HB pup. 1.00 Red Caps-AU-Stars HBpup. 12.30 Red Caps-Afcent

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5