s.vv S.V.V-JEUGD D.I.S. Oirlo Midgetgolf ONA VETERANEN S.V. Leunen SPIO-NIEUWS S.V. VENRAY FLYING FLIES PENTAGON STEUNT VENRODE moderne middenstands woning T.C. RODHE Lopersgroep regio WOLBOETIEK TRIMCLUB Programma zaterdag 9 juni 1984: Venray B4 toernooi Wittenhorst vertrek 10.00 uur Venray Cl toernooi Venlose Boys vertrek 12.00 uur Venray C4 toernooi Wittenhorst vertrek 10.15 uur Na de degradatie van het eerste team uit de hoofdklasse Noord heeft ZVV „Venrode" uit Venray nu toch weer goed nieuws te melden. Met ingang van het nieuwe seizoen heeft men namelijk de heer A. v. d. Veer, eigenaar van bar- dancing Pentagon in de Hofstraat, be- DIS-DAG WEDEROM GOED GESLAAGD Ondanks het wat mindere weer en het bar slechte veld hebben spelers en toe schouwers zich onder een vlot lopende organisatie fijn kunnen uitleven. De voetbalwedsdtrijden met kruis finales met als inzet de Louis-Kur- vers-Trofee leverden als winnaar van het team van H. Hellegers op met ver rassend hoge klasseringen voor de DIS-OUDJES. De Fairplaycup kwam verdiend in het bezit van de manschaft van Piet Claessens en eerste elftal-kee per Pieter Claessens veroverde de trofee van de beste penalty-stopper. De penalïyschutters moesten niet alleen afrekenen met de doelman, maar helaas ook met de abnormaal slechte veldsitu- atie. Men kwam hier wonderwel blessurevrij doorheen en Gerrit Loonen miste geen enkele maal tijdens 12 pogingen, hetgeen de eerste plaats opleverde. Direkt na het wedstrijdgedeelte volg de de tradiotionele uitreiking van de Hendrik Voermans-Prestatietrofee, dit jaar aan het derde elftal (beste prestatie bij de senioren). 's Avonds vond de uitreiking van diverse trofeeën plaats en ook werd afscheid genomen van korfballeidster Thea Heidens, voetballeider Wim Gom- mans en werden Jac Dircks (500), Hay Heidens (400), Jan Versteegen (625) en Martien Voerman (700) gehuldigd voor een bepaald aantal wedstrijden. Rini Steeghs werd in het zonnetje ge zet vanwege zijn koperen bestuurslid maatschap. DIS-WAARDERINGSTROFEE NAAR OIRLOSE FANFARE Ook werd deze avond de DIS-waar- deringstrofee overhandigd. Deze toe kenning vindt jaarlijks plaats en wordt gegeven aan personen, groepen, vereni gingen enz. welke een belangrijke positieve rol hebben gespeeld, dat kan zijn bij DIS, doch in grote mate geldt dat met betrekking tot het Oirlose dorpsleven. De toekenning aan de Muziekvereni ging „Ons Genoegen" werd met veel bijval gehonoreerd en het bijna com- plaat aangetreden bestuur zag hun voorzitter het fraaie kleinood overhan digd worden door zijn collega van DIS. De vele belangstellenden werden ver rast met een kortstondig optreden van een gedeelte van der Kelderband die op deze wijze Frans Michels en zijn colle ga's nog eens extra in de kijker speelden. Een kort slotwoord deed vervolgens deze DISDAG (officieel) tot het verle den behoren. KORFBAL: Donderdag 7 juni om half negen leid stersvergadering, met onder meer inde ling teams. Tevens wordt deze avond af scheid genomen van secretaresse Ad van der Sanden (zij wordt opgevolgd door Anja de Koning) en nog eens officieus van Thea Heidens. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehete dag geopend PLANKENTOERNOOI Dames en heren, jongens en meisjes. Zaterdag a.s. is het dan zover. Het plankentoernooi staat voor de deur. De junioren starten om 9.30 uur en de senioren om 14.00 uur. Zorg dat je op tijd bent, dan an alles vlot verlopen. Er doen in totaal zo'n 90 personen mee, het zal dan ook een drukke be doening worden. En hopenlijk ook gezellig. We verzamelen in de kantine van de judoclub aan de Antoniusstraat. Ook voor een natje en droogje zal worden gezorgd. Hopenlijk komt iedereen die zich op gegeven heeft, want de organisatie is al rond. Tot zaterdag dan. De organisatie. reid gevonden om alle Venrode-teams in nieuwe shirts te steken. Sinds augustus 1983 is Venrode door een naamsverandering niet meer aan een sponsor gebonden. Wel heeft men nog steeds de steun van verschillende Venrayse ondernemers, o.a. in de vorm „VLAKWATER" De wedstrijden om de Peelcuptrofee, die afgelopen donderdag gehouden werden te cuyk, zijn voor Venray bij zonder succesvol verlopen. Er werd over vier ronden gespeeld, waarbij Jan Litjens en Gerrit Janssen met nog een speler van Cuyk op een gedeelde eerste plaats stonden met 99 punten, zonder riteer een goede score. Dit hield wel in dat er barrage gespeeld diende te worden. Na deze barrage eindigde Gerrit Janssen op de derde plaats, terwijl Jan Litjens opnieuw barrage moest spelen voor de eerste en tweede plaats, in een spannende strijd lukte het Jan om beslag te leggen op de eerste plaats, een zeer knappe prestatie. Gerrit Vermeulen eindigde op de vierde plaats. Desiree van den Boom behaalde bij de junioren een goede derde plaats met 106 pnt. De Peelcup zelf werd wederom gewonnen door Venray in een meer dan spannende strijd werd Cuyk op de tweede plaats gehouden. Het eerste team heeft zondagmorgen royaal met 8-0 gewonnen van Cuyk 2. De scores onderling varieerden van 99 tot en met 103. Het enige wat niet lukte was de grens van 400 pnt. over vier ronden te doorbreken. In Maasbree speelde het derde van ons tegen het tweede van hun; ondanks het verlies, lukte het de onzen om zelfs een ronde te winnen. Gerrit Voermans en Ronnie Janssen speelden een goede partij. Venray 2 speelde een zeer knappe uit wedstrijd tegen Uden 1Hier werd met 8-0 gewonnen. Hoewel de scores op deze zeer moeilijke baan niet echt laag waren mag men zeer tevreden zijn. Koemd weekend is competitievrij, hopelijk kan dan weer de onderlinge competitie ingehaald worden. Desiree van den Boom speelt komend weekend op Papendaal selectiewedstrij den voor de Europese kampioenschap pen. We wensen haar veel succes. De afgelopen week zijn de laatste partijen gespeeld in de diverse groepen van Schaakvereniging Venray. Deze week begint de nacompetitie, waarin de bovenste vier spelers van elke groep gaan strijden om het groepskampioen- schap. De tot nu toe behaalde punten zullen mee blijven tellen. Hieronder treft U de eindstanden aan: Groep 1: 1. W. Jeuken 2. T. Coopmans 3. J. Tiggeloven 4. G. Kortenoeven 5. K. Jeuken 6. H. Coolen V. Elfring 8. J. Houwen P. Rouvroye 10. W. Dokter Groep 2: 1. A. Moss 2. W. Gommans 3. H. Moss 4. R. Groenedijk 5.J.de Wit M. Nabben 7. J. Smits 8. T. Druiven Groep 3: 1.K. Krook 2. F. v. d. Ven 3. B. Pleit 4. R. Arts 5. R. Hendrix 6. H. Meyer 7. G. Breukers 8. E. Drabbels 9. F. Frederiks Groep 4: 1. H. v. Gerwen R. Eu wals 3. A. v. d. Heijden B. Swüste 5. M. Korevaar 6. A. Deijkers 7. K. Beeftink J. Bell 9. P. Windemuller 10. R. Vorstenbos 9—8 9—7 9—5 9—5 9—5 9—4 9—4 9—3 9—3 9—1 7—5'/2 7—5 1—AVz 7—4 7—3'/i 1—VA 7—l'A 7—1 8—6V2 85Vi 8—5 8—5 8-4'/i 8—4 8—21/2 8—2 8—1 van advertenties in het maandelijks ver schijnend clubblad. Het gulle gebaar van de heer v. d. Veer overtreft echter alles en betekent vooral voor de jonge leden van Venrode een grote lastenver lichting. De nieuwe shirts zijn in de bekende blauwe kleur en hierop is nu ook de afbeelding te vinden die in de loop der jaren is uitgegroeid tot het handelsmerk We hebben op Hemelvaartsdag geno ten van 't weer en van 't fietscrossen in Oss. Want ze hebben weer goed gefietst en gecrosst, dat kun je wel aan de uitslagen zien. 37 rijders en 19 bekers, die gingen naar: Romon Linders 3e, Jeroen Brön- chen 2e, Danny v. d. Poel 2e, Sander Pelzer werd 8e, Michel van Kempen 4e, Maurice Schoenmakers 8e, Pascal Dings 6e, Marco van Kempen 7e, Roger Baltes 8e, Werner Hendriks 7e, Maurice Janssen 7e, Erik van Lipzig 2e, Richard Juwett 3e, Alfons Pirlo 4e, Ron van Opbergen le, P.P. Hanneke v. d. Bun- gelaar 4e, Sabine Schoenmakers 2e, Mandy v. d. Bungelaar 3e. En onze cruise werd weer le Freddy de Vries, Martien Weyers le, Roy Teley. Ray mond Doppelbauer 2e, Pascal Herm- sen, Herald Heidens, Alexander van Doorne, Mark Pelzer 3e. John Wijnho- vem 6e. In de Open Klasse behaalde Freddy en Herald een 2ë plaats. Zondag zijn de junioren naar Herpen geweest, daar wisten ze toch ook weer bekers mee te nemen. Jeroen Brönchen 3e, Danny v. d. Poel 2e, Sander Pelzer 2e, Mark Rongen 3e, Erik van Lipzig le, Roger Baltes 7e, John v. Kempen 6e, Marcel Aarts 6e, Maurice Schoen makers 8e, Marco van Kempen 5e. Open klasse: Danny v. d.Poel 2e, Erik van Lipzig 3e. Zaterdag en zondag hebben de ex perts in St. Willibrord de G.N. gefietst. Zaterdag heeft Patrick Claessen de A-finale gefietst en werd 2e, Freddy de Vries 3e, Herald Heidens 3e, Pascal Hermsern 7e, Peter Stiphout 6e, Alex ander van Doorne in 14 finale 6e en Hans v. d. Aa heeft 3 manches gereden. Zondag waren Raymond Doppel bauer in de finle 6e, Mare Pelzer 2e, Petra van Doorne 5e. In de B-finale waren dat Martien Weijers 4e, Twan Hermans 8e en Mandy v. d. Bungelaar 3e. TE KOOP IN VENRAY z.g.a.n. pr.st.v.o. met c.v.-tuin en berging. Gr. doorzonkamer, keuken met app. geh. betegeld. 3 Slaapk., 2e toilet, badkamer geh. gestofferd. Voordelig te koop f 115.000,- k.k. met pre mie ±f 18.000,-. Direkt vrij te aanvaarden. Inl.: Makelaarskantoor o.g. P.J.H. van RENS-FEIJEN Venloseweg 40 TEGELEN Tel. 077-31669 De afgelopen week was er weer eens volop aktiviteiten. Allereerst werd op Hemelvaartsdag het inhaalrestant van de competitie af gewerkt. Het eerste team werd door een royale 6-2 overwinning op Blerick 3 kampioen van de derde klasse. Zij gaan promotiewedstrijden spelen tegen het sterke Didam. Verzekerd van hun volle inzet zit er met enig geluk wel een plaatsje in de tweede klasse in. Het team wordt gevormd door Gerard Bastiaans, René Huizinga, Marie-José Dentjens en Anja Lenders. Op vrijdag werd er een druk bezet onderling jeugdtoernooi afgewerkt. De voorzitter reikte aan diverse winnaars de prijzen uit en overhandigde een at tentie aan Monique Siroen, het 250e lid. Tenslotte ging op zondag de onder linge zomeravondcompetitie van start, het jaarlijks terugkerende evenement, waarbij de gezelligheidsspelers in wed strijdverband zijn of haar krachten met de ander kan meten en waaraan alle senior-leden kunnen deelnemen. Deze wedstrijdenreeks loopt met onderbre kingen tot einde september. 9—7 De uitslagen van Hemelvaartsdag 9—7 luiden: 9—6'/i Rodhe 1-Blerick 3 6-2 9—6'/2 (Rodhe kampioen) 9—5!A Rodhe 2-Gennep 1 4-4 9—5 (Gennep kampioen) 9—3 Vierlingsbeek 1-Rodhe 3 5-3 9—21/2 (Vierlingsbeek kampioen) 9—2 Junioren: Helden-Rodhe 5-3 9—0 (Helden kampioen) van bar-dancing Pentagon. De teams van Venrode zullen al in dit tenue ver schijnen op het toernooi om het Venrayse zaalvoetbalkampioenschap dat van 9 t/m 11 juni in sporthal „De Wetteling" verspeeld zal worden. Prijs uitreiking van dit door Venrode georga niseerde evenement vindt plaats op Pinkstermaandag om 20.00 uur in bar- dancing Pentagon. -Herenploeg 2e in Sttard Een ietwat gehandicapte herenploeg heeft te Sittard zijn positie op de lande lijke ranglijst 4e klasse redelijk weten te handhaven. Met name op de loopnum mers waren er positieve resultaten te vermelden. Met een puntentotaal van 6151 werd A.V. Venray Regio 2e achter het wederom oppermachtige Caesar dat met 8066 grote aanspraak maakt op promotie. De resultaten van onze atleten waren: 110 mH: 17.4 Emile Buyssen (4e); 100 m: 12.3 Martin Hendriks (3e) en per soonlijk record, 400 m: 55.8 Jan Poels (2e), 1500 m: Peter Schoenmakers (eve naring van het ruim 8 jaar oude klub- record van Piet v. d. Oever!!); 5000 m: 16.38.8 Lau Wijnhoven (3e), 4 x 100 m: 49.2 (2e), hoog 1.50 Frank ter Beek (5e), kogel: 9.78 Cor Madou, speer: 30.84 Cor Madou (5e), ver: 5.80 m Udo Engelke (2e), Discus: 23.94 Frank ter Beek (5e), hoog: 1.50 m. Frank ter Beek (5e). Trainen: Woensdag van 19.00 tot 20.00 u. Pup.overigen tot 20.30 uur. Vrijdag van 19.00 tot 20.30 uur voor allern. Sportpark De Wieën. Wedstrijdagenda: 9 juni: Halve marathon te Tegelen. 17 juni Zuidelijke C-spelen te Beek. 19 juni: avondwedstrijd senioren en jun. AB te Venlo. WIL JIJ OOK AAN ATLETIEK DOEN? Hier is dan je kans. Kom gerust eens kijken op onze buitentrainingen op sportpark De Wieën. Misschien loop je al langer rond met het idee om ook eens te gaan kogelstoten, diskuswerpen, speerwerpen of om te gaan lopen. Binnen een atletiekvereniging kun je al deze facetten van de atletieksport eens beoefenen. Wellicht ben je goed op de sprint. Nou probeer het dan eens uit door gewoon vrijblijvend eens mee te trainen. Je kunt een maand voor proef meedraaien en bevalt het je dan, kun je alsnog lid worden van onze atletiekver eniging. Op dit moment is de club duidelijk groeiende in een fijne sfeer. Natuurlijk, sfeer maken ligt ook een deel bij je zelf. Wij van onze kant doen ons uiterste best om je een fijne en pret tige vrijetijdsontspanning te bieden, waarbij je jezelf ook lekker kunt uitleven. Lijkt het je wat, kom dan gerust eens lans of informeer bij dhr. Crooymans, tel. 04780-82842, dhr. Coppus, tel. 04709-4840. Alweer een paar nieuwe gezichten tij dens onze testloop van afgelopen zaterdag. We gaan de goede kant op. Heb je ook zin om eens mee te koem lopen? Dat kan en wel op zaterdagmid dag om 16.00 uur vanaf de parkeer plaats van de Schadijker Bopssen te Meterik. Op zondagmorgen gaan we om 9.00 vertrekken vanaf de parkeer plaats begraafplaats Boschhuizen te Venray. Kom gerust eens meelopen met onze rekreatiegroep. Rekreatie staat bij ons voorop. Het geeft niet hoe jong of oud je bent. Kom gewoon. Ook voor voet ballers wier competitie momenteel stil ligt misschien een aardige hint. Voor informatie: Paul Coppus, tel. 04709-4840, Frank Rijshouwer, tel. 04780-86268, Wim Crooymans tel. 04780-82842. De juiste kleuren van een trui die bij Uw kleding past zoeken wij met U uit. DIT IS VAKWERK NEVEDA - TUBOR-TUBCA SCHEEPJES - HUBNER LANARTE - AARLAN Merseloseweg 20 Venray - Tel. 04780-82301 (ook voor uw stoomgoed Sportverslagen svp zo vroeg mogelijk in- everen, doch uiterlijk dinsdags 10 uur. Programma zondag 10 juni 1984: Venray BI toernooi Arsenal, Amster dam, vertrek 7.30 uur Venray Cl toernooi Venlose Boys Programma maandag 11 juni 1984: Venray Cl toernooi Venlose Bous De elftallen die op Hemelvaartsdag een poliotoernooi wonnen, zullen zater dag 16 juni deelnemen aan het finale- toernooi in Lomm bij de vereniging R.K.D.S.O. Jeugdleiders spelerspasjes inleveren bij P. Lenssen, Eikenlaan 30. Voor het overige zijn de jeugdleden nu aan een gepaste rust toe! VETERANEN Uitslag: SVV—Krefeld 2-1 Programma 9 juni: SW—Arcen 16.00 W. Baartman, H. Baartman, P. Bo- nants, H. de Bruyn, C. Coppus, P. Gommans, R. de Klerk, V. Lucassen, E. van Mill, W. Peeters, P. Smits, H. Swaghoven, Th. Swinkels. Afgelopen zaterdag speelden we uit tegen Overloon. Overloon nam zeer snel een voorsprong maar dat nam niet weg dat we de rust ingingen met 2-2. Na de rust wist Overloon niet meer te scoren, maar wij 3x. Zo wonnen wij deze zeer sportieve wedstrijd met 5-2. A.s. zaterdag spelen we ons eigen toernooi. Aanvang eerste wedstrijd: 12.00 uur. Uitslagen: Leunen El behaalde donderdag j.l. de le plaats op het poliotoernooi in Meerlo en gaat naar het finale-toernooi in Lomm op 16 juni. Zondag werd El weer eerste, op het E-toernooi in Loltum. Rob Keijsers werd topscorer van het toernooi en won hiermee een spijkerbroek. Proficiat! De trainingen zijn de komende week met uitzondering van de heren water- polotrainingen ongewijzigd. Alle trai ningen gaan op de normale tijden door. Heren 1 heeft een waterpolowedstrijd op zaterdag 9 juni in zwembad De Meerpaal. Aanvang 15.45 uur. Tegen stander: BZ&PC Boxmeer. Door deze wedstrijd verschuift de training van Heren 2 naar 17.15-18.15 uur. Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Meterikcircuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf Parkeerplaats wan delroutes Maandagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooplraining over 10 km op har dere ondergrond voor langere afstand. Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Cooperbaan circuit een gevarieerd trimprogramma. We ver zamelen en vangen aan om 9.00 uur bij Cooperbaan Beekweg Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit Trimbaan Vla kwater Verzamelen en vertrek om 18.45 uur va naf Parkeerplaats Perdstal Kempweg Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. SV VENRAY-HAPERT In de reeks beslissingsduels tussen tood-Wit, Hapert en SV Venray, zijn a 2 van de drie te spelen wedstrijden og 2 ploegen in de race om één plaats i de Hoofdklasse C. Zaterdag a.s. in St. Willebrord het beslissende tussen deze twee teams en Venray. Nadat op Hemelvaartsdag Rood-Wit 0-1 bij Hapert won, diende datzelf- Hapert in Venray persé te winnen, dat aan een gelijkspel genoeg wenste de in grote getale opgeko- toeschouwers niet teleur te stellen, was rechtsbuiten Arold Willems die eerste vlak bij een doelpunt was: lepelde de bal over de Hapert- trof de paal. Nog geen later trof Theo Philipsen dan de roos: behendig verschalkte hij Hapert-doelman, zodat SVV op 1-0 ivam. Oud-amateurinternational Math akkens van Hapert verliet zijn stek als atste man en koos positie op het ilfveld. Hapert creërde zich wel enige jede mogelijkheden, maar keeper om Tullemans van Venray was erg oed op dreef waardoor de voorsprong stand bleef. Een ouderwetse Venray- orner deed de voorsprong zelfs oplo- en tot 2-0. Wim Cuppen bracht de bal oor het doel, Theo Philipsen kopte oor en Arold Willems scoorde. Doordat aanvoerder Hakkens op het alfveld regelmatig stuitte op tegen- tand van Wim Vievermans, kon deze irabander het spel niet dicteren. Bij lust was de stand 2-0. Toen na de pauze de wedstrijd even n iets feller karakter greigde te krij- n, viel gelukkig snel het derde fenrayse doelpunt. Een goed genomen ittrap van Tom Tuilemans zorgde rvoor dat de Venrayse voorwaartsen iel het vijandelijk doel bereikten. Irold Willems bezegelde het lot van lapert: 3-0. Het verzet bij Hapert was nu feitelijk Ebroken. De Brabanders vielen nog wel maar de overtuiging om tot scoren komen ontbrak. Venray speelde duidelijk behoudend, heo Philipsen liet zich regelmatig rugzakken naar het halfveld. Arold /illems nam in de middenlinie de laats in van Jan Poels die werd xvangen door de pure rechtsbuiten .oei Hendriks. Het vierde doelpunt van 'enray was opnieuw van Arold Wil- ns. De laatste. Venray-goal kwam op lam van Theo Philipsen, die het voor- sreidende werk van Wim Vievermans Wim Cuppen bekwaam afrondde: Toen de scheidsrechter voor de atste maal floot was het hoofdklasser- hap van het door oud-Venray-trainer ayer gecoachte Hapert, voltooid ver den tijd. In een sportief duel bleek enray duidelijk een maat te groot voor lapert. Venray blijft nog tol a.s. zaterdag in panning: kan de SVV-brigade de persé enodigde overwinning in St. Wille- rord behalen? Tegenstander Rood-Wit heeft, door et betere doelsaldo in de competitie, tnoeg aan een gelijkspel. In het oorbij seizoen speelden de 2 ploegen 2x elkaar gelijk. Qua kracht zijn de erschillen niet erg groot. Venray zal ngetwijfeld te maken krijgen met een rrdedigend ingestelde thuisclub. Doch nder aanmoediging van vele suppor ts is een overwinning te verwezenlij- en. De SV V-supporters kunnen tegen :n laag tarief in „den Boggerd" aartjes kopen voor de reis naar West- Irabani en de entree aldaar. Maak er voor onze spelers een thuis- 'edstrijd van. En zorg voor een sportief ompetitieslot. De vermoedelijke opstelling van de loeg die zaterdag de SVV-kleuren erdedigt: Doel: Tom Tuilemans; achter: John Mulder, Hans Arts, Geert Litjens en jef Keijzers; half: Jan Poels, Wim GROTE MARKT 21 VENRAY Vievermans en Frans Muysers; voor: Arold Willems, Theo Philipsen en Wim Cuppen. De stand na 2 van de 3 beslissings duels: 1. Rood-Wit 12 (doelsaldo 18) 2. SV Venray 1—2 (doelsaldo—21) 3Hapert 2—0 (doelsaldo 18) Uitslag zaterdag 2 juni: Veteranen: 't Koetshuus-Venray 1-1 Zondag 3 juni: Heren: Venray-Hapert 5-0 Programma zaterdag 9 juni: Veteranen: St. Anna-Venray 16.30 terrein St. Anna Heren: Nacompetitie degradatie Hoofdklasse C Rood-Wit-Venray 18.00 vertrek 15.30 uur Leidervergadering De leidersvergadering voor indeling lagere elftallen is verschoven van donderdag 7 juni naar donderdag 14 juni, 19.00 uur. SV VENRAY SUPPORTERS Zaterdag 9 juni a.s. 18.00 uur speelt Venray de beslissende wedstrijd voor behoud van het hoofdklasserschap tegen Rood-Wit in St. Willebrord. Supporters, die Venray willen steu nen, kunnen megaan met de extra inge zette supportersbussen. De kosten be dragen 10.voor volwassenen en 7,50 voor personen tot 14 jaar (inclu sief entreekaartje). De bussen vertrekken vanaf de par keerplaats voor de sporthal. Deelnemers kunnen zich opgeven tot en met vrijdag bij de volgende adressen: Sigaranmagazijn Chr. Jansen, Grote Markt; H. v. Bracht, Cellostraat 38, tel. 86606. W. Crooymans, Moderatostraat 3, tel. 86162 P. Kooien, Hoedenmakerstraat 19, tel. 85269. Onze fotograaf maakte zondag on derstaande foto tijdens de enerverende wedstrijd tegen Hapert. Vier SVV- supporters die (zwart omlijnd) zich op hielden achter het reclamebord van Peel en Maas krijgen van ons een gratis kaartje voor Sl. Willibrord. Afhalen in de Boekhandel.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5