imBr** r §r» 1 Nu kaarten bestellen voor het hele seizoen! THEATERPROGRAMMA 1984 -1985 |dpnderdag 3 januari Had je me maar" fcjqoy's Volkstheater Amsterdam Na "De Jantjes" en "De Jordaan" komt jNooy's Volkstheater nu weer met echt on- «rvalst volkstoneel. Een "recht uit het le- jven gegrepen" verhaal met alle elemen ten van waarachtig volkstoneel: roman tiek, drama nostalgie, herkenning en na tuurlijk veel humor. Dat alles omlijst met png en dans, sfeervol en kleurrijke de- jprs en kostuums en met een orkestje in "bak". liefhebbers van dit genre weten eigenlijk Tjbldoende wat hun te wachten staat, 'ïr werken zo'n 25 mensen aan mee. We jemen er enkelen: Johnny Kraaykamp f;, Hanny Vree, IJf Blokker, Dick Rienstra. pifin het team van "De Jordaan" is er ier om u een aangename avond te be- fergen. zondag 6 januari 11.30 uur Barrelhouse Jazzband Een koffieconcert met een Jazzband is «oor Venray weer eens wat nieuws. Voor tlopend op een mogelijk Jazz-festival in iet volgende seizoen, willen wij nu de mo- jelijkheden even aftasten. Deze fameuze lixielandformatie heeft onlangs haar vier- 'i L.P. uitgebracht. U kunt dus aanne- len, dat hier kwaliteit geboden wordt. EATER it s theal n gs de ee bij c komt i anda i split 'oensdag 9 januari Hoffmann's vertellingen pera van Jacques Offenbach 'ipera FORUM 6 populariteit van deze opera komt voort de fantastische opzet van het geheel spreekt daardoor een groot publiek an. Deze opera is om vele redenen toe- ankelijker, mede omdat ze de kiem .in h draagt voor de latere komische ope- Offenbach introduceerde levende rea- stische karakters. let is ook Offenbachs meest ambitieuze v ierk; fris en aantrekkelijk, maar ook met el schouwspel. een bierkelder vertelt de dichter Hoff- ann zijn verzonnen liefdesavonturen, ie verschillende verhalen die alle even dèoeiend als fantastisch zijn. it eerste verhaalt over zijn liefde tot een ivensgrote pop. Het tweede bedrijf Deelt zich af in Venetië waarbij de be- b «mde bacarolle "Schone liefdesnacht" rel het meest tot de verbeelding spreekt. it derde verhaal gaat over een zangeres eigenlijk niet mocht zingen en sterft lat ze het toch doet. opera is een lust voor oog en oor. Iperagroep Forum zal gestalte geven uitvoering. IOC e lek mdi sen i, die rt voofj® verek Het eriaal straat e voet er9ev-jai 1 muzff' et N. >orlog nent: ide en tekei kader de ent aden. begel Hub Insdag 15 januari Nacht' Moeder" j an Marsha Norman 'j Nacht' Moeder" - in 1983 bekroond met wf e Pulitzerprijs - is, wat de kritici na de l^j( remière op Broadway schreven, een nust voor de toneelliefhebbers. Ik ga er een eind aan maken mamma, anderhalf uur schiet ik me dood". Jjl/anneer het ongeloof van haar moeder ingzaam plaats maakt voor het besef at het besluit van haar dochter vast laat, is dat het begin van een hartver- ,S cheurende confrontatie tussen moeder n dochter. stuk is gewapend met humor; net gericht om te doden, maar om het le en nog een kans te geven, de vertaling van Judith Herzberg en on- regie van Ton Lutz, spelen Ann Hase- amp en Linda van Dijck dit aangrijpende tuk, dat wel eens een hoogtepunt van komende theaterseizoen zou kunnen (orden. sflet s ïr r< t' onderdag 17 januari .imburgs Symphonie I )rkest I IEETHOVEN-PROGRAMMA igent: Roland Bader liste: Karin Lechner 'rogramma: Ouverture Leonore III Pianoconcert nr. 4 Symphonie nr. 7 iarin Lechner, het wonderkind van enke jaren geleden, is uitgegroeid tot een er begaafd pianiste. Dit jeugdige talent lee te maken is een unieke ervaring. Neral waar Karin Lechner optreedt zitten zalen stampvol. We hopen dat ook het ibliek uit de regio Venray in groten geta- aanwezig zal zijn. dinsdag 22 januari "Romeo en Julia" van Hector Berlioz BALLET DE LYON Naast de opera van Parijs kent ook de opera van Lyon een balletgroep met inter nationale reputatie. Uitgangspunt van de groep was het ballet van Maurice Béjart, waarvan een van de beste dansers, Vitto- rio Biagi, overgenomen werd en als ballet directeur aangesteld werd in Lyon. Bij de samenstelling van het gezelschap moet een gelukkige hand in het spel zijn geweest. Als choreograaf werd Gray Ver edon aangetrokken. Veredon heeft met groot succes een weg tussen moderne en klassieke dans gevonden en daarmee heeft het gezelschap internationale repu tatie opgebouwd. Het avondvullende ballet "ROMEO EN JULIA" behoeft nauwelijks verdere toe lichting. Met Giselle, Zwanenmeer, De Schone Slaapster - alle balletten, die men in Ven ray kon zien - behoort dit tot de toppro- dukties in de balletwereld. dinsdag 5 februari "Te laat geboren" komedie van A.R. Gurney Deze komedie vertelt helder en geestig het verhaal van een man die ogenschijn lijk vrij van geest is en voortdurend rebel leert tegen zijn milieu. Een grappige, char mante onvoorspelbare rebel die er plezier in heeft zijn vrienden en familie te sho ckeren. Het stuk is warm en teder en heeft veel komische elementen in zich. Van Gurney zegt men dat hij een feilloos gevoel voor drama heeft; je zou kunnen zeggen dat hij aan een landschap schil dert, maar hij schildert wel met verstand en hartstocht. Van HUGO METSERS en PLEUNI TOUW is bekend dat zij raak komedie kunnen spelen. Ook in dit stuk zullen de spetters eraf vliegen. Een avond lachen is het minste wat U mag verwachten. Naast Pleuni en Hugo moeten er nog twee rollen worden ingevuld. Regie: John van de Rest. woensdag 6 februari Nederlands danstheater "Junior" Sinds kort beschikt het Nederlands Dans theater over een juniorengroep, waarin jonge talentvolle dansers en danseressen zijn opgenomen, die zowel de eigen pro- dukties als bepaalde rollen in het Dans theater dansen. Pers en publiek laten zich zeer lovend uit over dit initiatief. De internationale uitno digingen zijn dan ook niet van de Igcht. Hier is iets nieuws en men onderkent het bijzondere daarvan. Een keuze uit het repertoire wordt zo ac tueel mogelijk gemaakt. U kunt in ieder geval rekenen op een interessante ken nismaking. donderdag 7 februari Robert Paul One-man-show Over de shows van Robert Paul in de laatste seizoenen kunnen we best tevre den zijn. Het publiek, dat eerst uit was op een nieuwtje en weer eens wat anders wil, blijft hem trouw en groeit nog steeds in aantal. Robert werkt er ook hard aan. Hij heeft ook gezegd "lachen maar". Maar lachen MOET juist in deze moeilijke tijden. Dat is dan ook het motto voor zijn nieuwe show. Vóór alles amusement, in een origi nele vormgeving, met verrassende onder werpen en natuurlijk ook een paar splin ternieuwe "prominenten". Vakmanschap, goede teksten, kwaliteit en een enorme vaart horen bij hem. maandag 11 februari Vastelaoves-concert LIMBURGS SYMPHONIE ORKEST Het Limburgs Symphonie Orkest springt traditioneel éénmaal per jaar uit de band met een Vastelaovesconcert. Een bij uitstek vrolijk en muzikaal gebeu ren in het teken van de dolle dagen, die voor de deur staan. Vorig jaar was dit concert in Venray een groot succes en we mogen daarom nu een volle bak verwachten. Voor velen was deze kennismaking met het orkest een volledige verrassing. Mensen die met eni ge tegenzin het concert bezochten, gaven zich volledig gewonnen. Zij zullen wellicht de beste propagandisten voor deze avond zijn. "De Piëlhaas" geeft uiteraard haar mede werking aan deze avond en "de wakkere Piëlhaas" zal die avond weer worden uit gereikt. Carnaval met stijl. donderdag 28 februari "Song" Muzikale komedie van Neil Simon De Nederlandstalige versie van de Ameri kaanse musical "They are playing our song" kwam tot stand als co-produktie tussen theater Arena uit Gent en René Solleveld. Reeds jaren heeft men geprobeerd deze musical te produceren, maar men viel steeds over de juiste bezetting. Nu heeft men dié akteurs gevonden, die hun kwaliteiten op het musical-vlak elk in hun land bewezen hebben en die qua type-casting de ideale invulling van de rol len het dichtst benaderen. De mannelijke hoofdrol wordt gespeeld door de Vlaming Robert Borremans. Zijn tegenspeelster is Carolien van den Berg. Zij worden op het toneel bijgestaan door zes zangers/dansers. "Song" gaat over een componist en een tekstschrijfster die aan elkaar gewaagd zijn. Hoewel zij eikaars tegenpolen zijn ontstaat een stormachtige romance. Het verhaal en de spitse dialogen van de ze in Londen en New York zo succesvolle musical, zijn van de hand van Neil Simon (musicals als "Sweet Charity" en "Pro- misses, Promisses"), de muziek is van Marvin Hamlisch (Chorus Line) en lied teksten van Carole Bayer Sager, die songs schreef voor Frank Sinatra, Bette Midler en Barbra Streisand. Een opeenstapeling van talent. dinsdag 12 maart "Carmen" opera van Georges Bizet LIMBURGS SYMPHONtE ORKEST Carmen, met Aida, Madame Butterfly en La Traviata een opera die tot de absolute top behoort. In een décor van zigeuners, dieven, smok kelaars en toreadors, die een couleur lo cale scheppen die uniek genoemd mag worden, speelt zich het het heftige lief desdrama af tussen het duivelachtige zi geunermeisje Carmen en de soldaat Don José. De muziek is zo beroemd, dat men eigenlijk wel zou willen meezingen. Ook hier gaat het om grand spectacle aange vuld met dansen en schitterende koren. Bizet gaf met dit werk nieuwe vitaliteiten aan het genre opera. Aria's, duetten, lie deren en koren werden intact gelaten maar er werd een nieuwe dimensie aan toegevoegd door conventionele situaties te bezielen met hartstocht, realistische emoties en gewelddadige handelingen. Wij zijn erg gelukkig, dat het Limburgs Symphonie Orkest, dat zoveel prachtige opera's in Venray bracht, dit werk op zijn repertoire heeft genomen. maandag 4 maart "Er is er een jarig" klucht van Marc Cameiotti met PIET BAMBERGEN en RENE VAN VOOREN De auteur van "Boeing Boeing" zorgt er voor dat ook in deze klucht misverstan den niet van de lucht zijn; deuren van slaapkamers en kasten met opzet of per abuis worden verwisseld. Er ontstaat ook verwarring over personen, vooral wanneer mensen ook nog eens dezelfde voornaam dragen. Deze voorstelling heeft maar één doel en dat is degelijk kluchtwerk te brengen. Mensen, die hun zorgen even kwijt willen, en ontspannen willen genieten, zullen bij deze voorstelling beslist vinden wat ze zoeken. woensdag 6 maart Pim Jacobs - Louis van Dijk Licht muzikaal programma op twee vleu gels met een knipoog naar de Jazz! Van Bach tot Beatles. Pim en Louis staan beiden bekend om het gemak waarmee ze de toetsen naar hun hand zetten. Het publiek kan genieten van virtuoos pia nospel. Er wordt niet alleen fantastisch gemusiceerd, maar ook het gesproken woord komt bij deze pianisten-presenta toren ruimschoots aan bod. De pers schreef: "Muzikaal een voortref felijke combinatie". "De twee pianisten vormen een hechte eenheid". donderdag 7 maart "Bij gebrek aan bewijs" Toneelstuk van Willem Mastrosimone Het stuk speelt zich af in een situatie waarover men gewoonlijk alleen in de sensatiepers uitgebreid wordt geïnfor meerd: aanranding, poging tot verkrach ting. In een afgelegen huis wonen drie vrou wen. Als één ervan alleen thuis is, wordt aangebeld en een man komt met een smoes binnen. Wanneer dat gelukt is ver andert zijn houding drastisch. Beklem mend, dreigend, vernederend. Hij neemt er de tijd voor en het wordt een kat en muis spel. Door toeval krijgt de vrouw een wapen in handen, waardoor ze de man uitschakelt. Nu zijn de rollen omgedraaid: zij is de kat en hij haar prooi. Als daarna de vriendinnen thuiskomen reageren die heel anders dan de vrouw verwachtte; ze kiezen zijn kant.... ze zal het wel uitgelokt hebben. Een onderwerp dat vooral de laatste tijd veel aandacht krijgt. Hoe bewijs je je gelijk....? Hoe overwin je klassiek wantrouwen? Een spannende toneelavond die men niet licht zal vergeten. In de hoofdrollen: Jasperina de Jong, Paul Gieske, Marja Lieuwen, Ellis van de Brink. donderdag 14 maart "Verlopen en verlaten" Nieuw solo-kabaretprogramma van YOUP VAN HET HEK Het kan natuurlijk niet missen: Youp van het Hek zet de ontwikkeling, die hij de laatste jaren heeft doorgemaakt, voort. Zijn vorige programma was ook in Venray een klinkend succes en deed naar meer smaken. Youp vertelt en zingt over een man, van wie niet alleen zijn paspoort verlopen is. Zijn nieuwe programma is opnieuw een doorlopend verhaal. Hard, cynisch, wei nig voorspelbaar in de ontwikkeling van de situatie, hoog van tempo, actueel en in ieder geval erg om te lachen. donderdag 21 maart "Ping ping" musical van Annie M.G. Schmidt Opnieuw een musical van het team Annie M.G. Schmidt, Harry Bannink en Paddy Stone. In de afgelopen jaren zorgde het drietal voor klinkende successen. Ook nu weer met een aantal sterren dat bewezen heeft zijn métier tot in de puntjes te beheersen. Iets over de inhoud: Wat is precies de re den waarom Leen Jongewaard al zijn geld, dat hij met een eenvoudige uitvin ding verdiend heeft, zomaar weg wil ge ven, zeer tegen de wil van zijn mondaine echtgenote Gerrie van der Klei? In de ogen van de hemel en zijn personeel wordt zoiets met de grootste argwaan be keken en twee engelen (Hans van der Woude en Ferd Hugas) worden dan ook op onderzoek uitgestuurd Het werk van Annie Schmidt is genoeg bekend om verwachtingen te koesteren. Wij denken in ieder geval dat het een leu ke muzikale voorstelling gaat worden waaraan velen groot plezier zullen bele ven. dinsdag 2 april Laurens van Rooyen met orkest Voor muziekliefhebbers is de naam LAU RENS VAN ROOYEN al lang bekend. Als componist en uitvoerder van aange naam in het gehoor liggende muziek, spreekt hij een groot publiek aan, wat blijkt uit de verkoop van zijn langspeelpla ten "Flowers for a lady" en "Rêverie". Ook voor deze avond is weer ruimte gere serveerd voor romantische muziek. Daar naast worden virtuoze stukken gespeeld van Gershwin en Satie. Tussendoor ver telt Laurens over zijn muziek en zijn or kest, bestaande uit zeven strijkers en bla zers. Een toneel vol muziek, een schitterende belichting en een gedreven solist. Onze bezoekers die in de afgelopen jaren de "Flairck"-uitvoeringen bezochten, zul len hier zeker voor "in" zijn. Muziektheater om graag naar toe te gaan. woensdag 3 april Louis Wolfson "DE SCHIZO EN DE TALEN" GLOBE tray out Ook deze uitvoering is een inspeel- voorstelling. Dus lage entreeprijs. LOUIS WOLFSON, of de schizofrene ta len student, of de geesteszieke jonge man, zoals hij zichzelf noemt, woont in een studeerkamertje bij zijn moeder in New-York. Daar schreef hij een boek LE SCHIZO ET LES LANGUES, waarin hij verslag doet van de strijd om zijn lichaamsopeningen. Een strijd tegen zichzelf, zijn moeder, zijn voedsel en vooral tegen zijn moedertaal. Spelers: Jentien de Boer, Kees Hulst, Gijs de Lange, Ingeborg Loedeman, Huub Rooymans en M.A. Whiteside. Regie: Gerardjan Rijnders. M- donderdag 11 april Henk Elsink show Een nieuwe show van HENK ELSINK. Op het moment dat we dit schrijven is er nog weinig over de inhoud te vertellen, maar we weten inmiddels wel wie HENK ELSINK is en we weten dus ook ongeveer wat we kunnen verwachten, Uiteraard zul len er weer een aantal dwaze conféren ces in het programma opgenomen wor den. HENK is van mening, dat er nog steeds te weinig gelachen wordt en daar wil hij met zijn nieuwe programma iets aan gaan doen. Een avond ontspanning is hetgeen HENK ELSINK met zijn nieuwe programma be oogt. Zijn nieuwe show getuigt van een optimistische kijk op het leven van alle dag. LAAT DE MUZIEK MAAR SPELEN: liedjes goed voor een glimlach, liedjes die ont roeren, beschouwen of gewoon lekker zijn om naar te luisteren. Zijn typetjes zijn: Ronnie Reggae, Joop - met zijn lat relatie -, Billy met de profiel schets Stuk voor stuk typeringen die de mensen aan het lachen brengen. dinsdag 16 april André van Duin revue "EEN REIS OM DE WERELD IN 180 MINUTEN" Nieuwe André van Duin show met Frans van Dusschoten, Corry van Gorp en de 12 Barry Stevens dancers. Voor ANDRE VAN DUIN is het komende theaterseizoen een jubileumjaar. In 1965 werd hij op 16-jarige leeftijd "beroeps artiest" en deze stap wil hij met een groots gemonteerde nieuwe show vieren. Zijn vorige show was binnen een uur uit verkocht en zijn grote schare fans zullen weer smullen van deze spiksplinternieu we revue, die gebaseerd is op het thema vakaniie en reizen. Regie: Barry Stevens. woensdag 17 april Rob de Nijs show "SPRINGLEVEND" Een live-concert van Rob de Nijs met be geleiding van zijn eigen band. Uiteraard zullen alle grote hits uit zijn twintigjarige loopbaan als topzanger in Nederland te horen zijn van "Ritme van de regen" tot de nummers van zijn langspeelplaat "Springlevend". "We want Robbie" uit alle kelen en overal stampvolle zalen en gescandeerd ap plaus. In de jaren zestig brak voor Rob de eerste periode van bezinning aan. Hij en de Lords gingen uit elkaar. De Nederlandse "Cliff Richard" was ech ter niet voor één gat te vangen. Een in alle opzichten internationale büh- neact en Nederlandse kwaliteitsplaten bleken samen een niet te stuiten combi natie voor hernieuwd succes te zijn. Zijn doorzettingskracht en levensblijheid hebben er voor gezorgd, dat zijn grote mu zikaliteit niet is doodgebloed in de routine van een alledaags bestaan. Vandaar: ROB DE NIJS "SPRINGLEVEND". dinsdag 23 april "De ingebeelde zieke" van Molière "PUBLIEKSTHEATER" Amsterdam Een blijspel waarin Molière de mens én de wereld van allesoverwoekerend eigen belang te kijk zet. De ingebeelde zieke, die in dit stuk de naam Argan draagt, is uiteraard bekla genswaardig om zijn volstrekte afhanke lijkheid van medici en medicijnen. Maar hij is zo mogelijk nóg onverdragelijker. Zijn voortdurende bezorgdheid om het ei gen wel en wee is immers zo totaal en al lesomvattend, dat daarbuiten nog maar nauwelijks levensruimte overschiet. Wanneer er vrienden over de vloer komen, dan moeten het artsen zijn; wil de dochter trouwen dan met een arts. Dat die artsen deze vette koe op hun beurt uitmelken, spreekt wel vanzelf. Dat degenen die de ciupe dreigen te worden in sluwheid groei en tegen de verdrukking in, mag ook als bekend worden verondersteld. Het afgelopen seizoen konden wij even eens van het Publiekstheater een schitte rende Molière voorstelling zien. "De Men senhater" was voor de aanwezigen een prachtige avond. "De Mensenhater" was Molières moeilijkste werk. Dit jaar is dat héél anders en is het lachen geblazen. "DE INGEBEELDE ZIEKE" is met "Tartuf- fe" een van de populairste blijspelen uit de wereld-literatuur. Repertoire-toneel waar men veel plezier aan zal beleven. Onder regie van de Oost-Duitse regisseur Fritz Marquandt spelen: Petra Laseur, An- net Nieuwenhuyzen, John Kraaykamp, Frans Vorstman, Hans Croiset e.a. vrijdag 26 april "De mooiste melodieën" operettecollage met o.a. CAROLINE KAART Caroline Kaart presenteert een program ma van aria's, duetten en ensemble6 uit vele bekende operettes, musicals en ope ra's. Zij wordt bijgestaan door Nico Boer, Elz- bieta Szmytka en het Hollands Solisten Ensemble. Caroline is de hele avond uw gastvrouw en zingt, praat en introduceert de solisten op een manier die leder van haar kent. Bekende componisten komen aan bod, zoals: Franz Léhar, Johann Strauss, Em merich Kalmann, Robert Stolz, evenals Verdi, Puccini en Donizetti. In totaal werkt aan dit programma een dertigtal artiesten mee. De avond van de muzikale herkenning. Voor liefhebbers derhalve het neusje van de zalm. Dit programma oogst reeds een jaar lang veel succes in de Nederlandse theaters. woensdag 1 mei Paul van Vliet terug in Venray! met zijn ONE MAN SHOW "Wat gaan we doen?" Wie PAUL VAN VLIET in zijn nieuwe ONE MAN SHOW aan het werk ziet, kan con stateren, dat het speelplezier eraf straalt. Dat is mede te danken aan het feit, dat pers en publiek zijn nieuwe show vrijwel unaniem hebben ingedeeld bij het beste wat hij tot nu toe heeft gecreëerd. De show voert van uitbundige lachsalvo's naar diepe stiltes en bestrijkt een breed scala van menselijke emoties. Nieuwe komische types als Haagse Ben ny en Olie Bulle zorgen voor schaterlach. Herkenbare liedjes met een nieuwe muzi kale sound, die ook een jong publiek di rect aanspreekt. Gekke verhalen en scènes, die dikwijls berusten op eigen ervaring. Met een optimaal gebruik van de moder ne techniek, die deze show mede tot een echt theaterfeest maakt. Een voorstelling met DIE kwaliteiten waardoor het publiek van Paul is gaan houden. Dit programma trok vorig seizoen in Ven ray een stampvolle enthousiaste zaal en we zijn erg gelukkig ons publiek deze her haling te kunnen bieden. Teksten: Paul van Vliet. Muziek: Ben van der Linden. THEATER-BEURSDAGEN: zaterdag 16 juni 10.00 tot 15.00 uur. zondag 17 juni 12.00 tot 15.00 uur. De beursdagen zijn bedoeld voor bezoe kers van ons theater, die bij de sa menstelling van hun abonnement onze adviezen op prijs stellen of omdat zij graag zelf de plaatsen per voorstelling willen aanwijzen. Wanneer dit niet het geval is, dan kunt u vanaf 16 juni tot medio september schrif telijk reserveren middels het in dit blad opgenomen bestelformulier. De indeling van de schriftelijk bestelde plaatsen be gint na de eerste beursdag. Wij geven al tijd de beste beschikbare plaatsen. Bovendien krijgt u per zes voorstellingen op één abonnement een "CULTUUR BON" voor een GRATIS uitvoering. De be treffende geselecteerde voorstellingen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den tijdig in de pers bekend gemaakt. De in het programmablad genoemde prij zen zijn Inklusief reserveren en gardero be. Als abonnementhouder ontvangt u een reduktie van 5% op deze prijzen. Bij het ter perse gaan van dit programma konden wij belangrijke voorstellingen nog niet definitief aankondigen, omdat er nog problemen waren met de produktie en dus ook met de datering. Uiteraard worden belangrijke voorstellin gen die alsnog ingevoegd worden, tijdig bekend gemaakt. Omdat wij deze aanvul lingen op ons programma verwachten, maar ook omdat wij een abonnement voor zoveel mogelijk mensen betaalbaar willen houden, kunt u zich al abonneren voor vier voorstellingen. De aanvullingen vallen dan buiten het abonnement. Als abonnementhouder krijgt u dan recht van voorreservering. De vrije verkoop (bestellingen van minder dan vier voorstellingen) start op 3 septem ber. In onze advertenties in de diverse dag- en weekbladen zullen wij hierop nog nader terugkomen. SCHRIFTELIJK BESTELLEN Indien het u niet mogelijk is onze beurs dagen te bezoeken, of wanneer u geen nadrukkelijke voorkeur heeft voor bepaal de plaatsen, kunt u ook schriftelijk bestel len. Bestelformulieren die ons vóór de beursdagen bereiken zullen pas aan het einde van de eerste beursdag in behande ling worden genomen. Deze bestellingen worden uiteraard be handeld in volgorde van binnenkomst. De mogelijkheid bestaat dat na de eerste beursdag een of meerdere voorstellingen uitverkocht zijn. U dient op uw bestelfor mulier dan ook een alternatief aan te ge- j ven, voor het geval u vijf voorstellingen j neemt en een van de gekozen voorstellm- 1 gen uitverkocht zou zijn.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 21