cav2?mc iVnGDUIEUfS SPRINGPLANK >NJ 0 Heil der zieken Venray IN JUM Merselo Venrays Mannenkoor Orkest vereniging Venray Activiteiten kalender Muziek- federatie O.J.C. de Brak WIJK NOORD-WEST SURINAAMSE VERENIGING Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Kindervakantie werk Weerzien overzee verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge- iik inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. al Biai :e '76 i bj'78 2500,- 6751 N VAN: :haren. gen (oc er om le ge Donderdag 7 juni om 19.30 uur repe- ettingza [jtje tenoren en om 20.00 uur gehele koor in rest. Vlakwater. Donderdag 14 juni opm 19.30 uur re- bassen en om 20.00 uur gehele ■■^koor. VenraZondag 17 juni deelname aan de slot- 1-8419( dag van de avondvierdaagse. Maandag 18 juni bestuursvergadering .HAJ n Vlakwater. 23 En 24 juni concertreis naar Saul- leim waar liefst 7000 zangers aan deel- :r 2|r nemen en waar het Venrays mannen- en ACC coor a.ls en'8st buitenlands koor deel- rdeelü!ieemt 'n de hoogste topklasse. Het pro aam. I iramma en de diverse gegevens over de- elf o| t reis zal binnenkort in een speciale pe- iodiek aan alle zangers worden uitge- eikt. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 15 if clublokaal Vlakwater, tel. 82318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY Donderdag 7 juni. ipetitie harmonie orkest 00 uur show nieuwe uniformen- ies van leden worden ook uitgeno- jd. Donderdag 14 juni. .30 repetitie harmonieorkest. AGENDA Zondag 17 juni. ntocht Jeugdvierdaagse. Donderdag 21 juni. Concert Schuttersveld. Zondag 24 juni. kubade b.g.v. priesterfeest. Vrijdag 29 juni. luitenconcert Markt Venray. Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. Zondag 4 november •emeentelijk muziektournooi. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 7 juni. lepetitie jeugdorkest om 18.30 uur. DRUMBAND Donderdag 7 juni. 11.00 uur show nieuwe uniformen- zie •monieorkest Pinksterzondag: géén ïpetitie zje verder agenda harmonie- rkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se- retaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer aedts, tel. 82803 en drumband bij de eer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. HOFKAPEL 2e Pinksterdag 2.30 uur Merselo in tent. Uniform: ieuw uniform incl. hesje. Optreden 16 ini vervalt net :older, Je tui- i, 4 sl. irging, at >ad- lenda: Vrijdag 8 juni. 19.00 uur repetitie voor het hele oor. Zondag 10 juni loogfeest van Pinksteren om 10.15 uur loogmis in de Paterskerk (in uniform) Maandag 11 juni leen repetitie Dinsdag 12 juni 18.30 voor de alten iwelingen en Woensdag 13 juni. im 18.30 uur alleen voor de sopranen, tfmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Ügemeen: Een dringend verzoek aan alle koorle- fen om de repetitie van a.s. vrijdag en k Hoogmis van a.s. zondag bij te wo- Vrijdag 8 juni. Om 14.00 uur zingen wij voor een 25- jarig huwelijksfeest in de Paterskerk. Zaterdag 9 juni. Om 14.00 uur zingen wij voor een huwe lijk in de Paterskerk. Pinksterzondag 10 juni. Zijn we vrij. Woensdag 13 juni. Van 18.30-19.30 uur repetitie in het ak- tiviteiten centrum, Kennedyplein 1 Gaarne trouwe opkomst! Ook nieuwe leden zijn van harte wel kom en kunnen zich opgeven. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 12 juni, 19.30 uur repetitie voor de bassen om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. DAMESKOOR Nieuwe leden kunnen zich aanmelden Het zangseizoen zit er weer bijna op, de zomervakantie staat weer voor de deur. De meeste koren beginnen dan met een nieuw programma. De meest geschikte tijd dus vor eventuele nieuwe leden. Voor mensen die graag willen zingen. Ons koor kan nog best enkele dames gebruiken die graag willen mee doen met ons, Als U belangstelling hebt, kom dan eens geheel vrijblijvend binnenlopen tijdens onze wekelijkse re petitie. Ons repetitieslokaal is in zaal Thielen aan het Kennedyplein, bij de Vredeskerk, op woensdagavond om 20.00 uur U bent van harte welkom. Vrijdag 8 juni om 14.00 uur opluiste ring van een Mis t.g.v. een zilveren hu welijksfeest. In officiële kleding boven bij het orgel. Zaterdag 9 juni zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avond mis. Woensdag 13 juni om 20.00 uur repe titie, alsook Woensdag 20 juni. Zondag 24 juni medewerking aan de Hoogmis in de Vredeskerk t.g.v. de eerste Mis van de kapelaan, om 10.30 uur in officiële kleding. Houdt U de zaterdagavond 30 juni vrij voor Onze fietsenrally Woensdag 11 juli onze laatste repeti tie vóór de zomervakantie Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, lel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. „CAPRICCIO'' Nu het koorseizoen voorbij is, zouden wij het zeer op prijs stellen dat je je koormap inlevert. Je kunt dat doen bij de dirigent of een van de bestuursleden. „BOJEMA" Vrijdag 8 juni. Geen repetitie (diploma uitreiking Boschveldcollege) Vrijdag 15 juni. 18.45 uur repetitie voor de blaasinstru menten. Vrijdag 22 juni. 18.45 uur repetitie voor de strijkers. „SALTARELLO" Vrijdag 8 juni. 14.00 uur aanwezig zijn in de Veltumse kapel. Denk aan je standaard. Zaterdag 9 juni. Om 16.00 uur gezamelijk repetitie Zaterdag 16 juni. GEEN REPETITIE Zondag 17 juni. 9.30 uur aanwezig zijn op het St. Vin- centiushuis. 10.00 uur Eucharistievie ring. Vrijdag 22 juni Extra repetitie voor het hele koor van 16.15-16.45 uur. Zondag 24 juni Receptie Vlakwater om 12.45 uur. Blokfluitgroep. Blokfluit en muziek en standaard mee nemen naar de <extra repetitie van 22 jut Drumen Showband Venray en omgeving Zaterdag jl. nam het danstwirl team van D.S.V. deel aan de nationale kam pioenschappen te Nunspeet. Zij behaal de een eervolle 4e plaats Thea Vermeu len wist bij de solo's junioren het kam pioenschap in de wacht te slepen. Bij de categorie strutting behaalde Wilma van de Weem de 3e plaats, eveneens in de categorie duo-danstwirl 3e plaats voor Wilma van de Weem en Gerry Peelers. Allemaal van harte gefeliciteerd da mes. A.s. zaterdag optreden majoretten in Meyel iedereen aanwezig. Afspraak van vertrek op de repetitie. Woensdag 13 en 20 juni om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts en re petitie van het Barokensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 7 t.m. II juni. Muziekfeesten Merselo. 29-30 juni, 1 juli, Fanfare Oirlo, Zomermuziek feesten 11 augustus, kapellenfestival. Fanfare Castenray. 1 september, Jubileum taptoe MMSK St. Petrus Banden. 8 en 9 sept, Fanfare Ysselsteyn Drumbandfestival. 16 september, Bondsconcours in Venray georganiseerd door D.S.V. 29 en 30 september, Muziek feesten, Harmonie Leunen. 30 september, oriëntatietocht voor ruiters en koetsen georganiseerd door D.S.V. 12 t.m. 14 oktober, Dorpsfeesten Harmonie Oostrum. 27 oktober, Uitwisselings concert met Blerick en Horst door Harmonie Euterpe. 28 oktober, Herfstconcert Fanfa re Castenray. 4 november, gemeentelijk Mu- ziektoernooi in Ysselsteyn 11 november, Gemeentelijk Mu- ziektoemooi in Ysselsteyn Afgelopen zondag hebben jullie vol enthousiasme mee gedaan aan Rollebol 84. Ondanks dat het weer niet zo gewel dig was, was het toch erg gezellig en hebben jullie een goede prestatie gele verd door een eervolle 3e plaats te beha len. Geweldig jongelui. A.s. donderdag club van 18.15-19.45 Monique, Trudy, Hedy, Jeane, Jolan- da, Truus hebben een oriëntatietocht uitgezet. Zorg voor regenkleding laarzen bij slecht weer. Vrijdagavond wordt het programma verzorg door groep 1 breng allemaal je fiets mee, want er staat een fietstocht op het programma. Zaterdag gewoon club van 19.30-21.30 uur. SCOUTING DE PEELSPEURDERS Scouting „De Peelspeurders" Venray zoekt voor in het nieuwe scouting jaar (na de grote vakantie) LEIDING M/V voor kabouters, welpen, gidsen en sher pa's Wil je wat meer weten over een van deze groepen en over het scoutingspel, ben je 17 jaar of ouder, wil je samen met kinderen en jongeren een aktieve en een leuke vrijetijdsbesteding.... Laat dan wat van je horen! Ons secretariaat is: Rumbastraat 1 tel. 84755. Na de gro te vakantie starten we met een nieuwe groep voor jongens en meisjes van 5'A en 6 jaar. Voor deze scoutjes miniscouts of junioren hebben wij ook nog leiding nodig. Wie heeft belangstelling? Voor inlichtingen en aanmeldingen van kin deren en leiding: sekr. Rumbastraat 1 Tel. 84755. Ouders voor alle kinderen geldt wie het eerst komt Deze week is er een excursie naar „de Hamert" Deze excursie vertrekt om 7.30 uur. Dus voor de vroege vogels, Waarop wordt gelet werd mij niet ver teld deze excursie staat onder leiding van Tom. Voor informatie tel. 82128 Het afdansen voor de jeugd op 1 juni was een zeer geslaagde avond. We danken de ouders voor de gezellige bijdrage. Vrijdag 8 juni is er een disco avond, jongelui dit is de gelegenheid om je er varing opdgedaan tijdens de danslessen ten uitvoer te brengen, en over te dragen aan anderen die de danspassen nog niet onder de knie hebben. Zaterdag 9 juni zijn we gewoon geo pend. Iedereen vanaf 15 jaar is dan wel kom. Vanaf 20.00 uur. Zondag 10 juni zijn we gesloten. Maandag 11 juni zijn we open vanaf 20.00 uur voor iedereen van 15 jaar. A.s. donderdag 7 juni speelt in O.J.C. de Brak de Engelse Punk band „Accident" voorheen „Major accident". De band komt van Darling ton Noord-Oost Engeland en is daar on- a Zaterdag 9 juni. Disco voor de jeugd, aanvang 19.30 uur entree 1,50. Zaterdag 10 juni: Van 10.00 tot 12.30 uur koffieuurtje (tot 1 juli ontvangt U wekelijks 2 gratis koffie). Woensdag 13 juni. Volksdansen, aanvang 21.00 uur. Zaterdag 16 juni: Dansavond voor ouderen, muziek ver zorgt door discotheek Hollands Glorie oftewel Toon van de Pas. Vorig keer waren ca. 50 personen aanwezig tussen 30 en 70 jaar, erg gezellig dus. Zondag 17 juni. van 10.00 tot 12.30 uur het alom beken de koffie en/of kaartuurtje (nog steeds 2 gratis koffie) De zondag kan verder nog een heel gezellige dag worden als U zich laat inschrijven voor deelname aan de vierdaagse (alleen op zondag dus 15 km) Het is dan de bedoeling dat we ge zamelijk om 13.30 uur vanaf het wijk centrum vertrekken naar sporthal de Wetteling. Inschrijven van 13.00 tot 13.30 uur in het wijkcentrum. Kosten ƒ5,- waarbij U 2 consumptie bonnen ontvangt, welke U vanaf 20.00 uur kunt gebruiken tijdens het blarenbal. Voor inschrijven zorgt dan natuurlijk Stich ting Wijkcentrum Noord-West. Onderweg zijn H. v.d. Laar en C. Cree- mers aanwezig als verzorgers. Na afloop van de vierdaagse gaat iede reen zijn eigen weg om dan 's avonds weer op het blarenbal te verschijnen. Woensdag 20 juni. Volksdansen aanvang 21.00 uur. Zaterdag 23 juni. Dansavond voor alle wijkbewoners; le vende muziek door de Montana's. Vereniglngsnleuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. De S.V. Venray organiseert op vrij dag 29 juni 1984 ter gelegenheid van de dag der vrijheden een grote feestavond. Het programma ziet er als volgt uit: vanaf 20.00 uur tot 2.00 uur 's nachts gaan we dansen met het zeer populaire orkest „Wasi Na Doja" uit Rotterdam; verder is er een „electric boogie" dans wedstrijd; ook zal er voor U optreden de bekende dansgroep „Hawaïn Soul Angels". Het gebeuren vindt plaats in zaal „In den Engel", Poststraat 1 te Venray. betwist punk band no 1. De band heeft een aantal singles en 2 Lp's „Massacred Melodies" en de nieuwe „Clockwork Legion,, Bezetting: Dave Hammond- Gitaar zang. Andy Harding-Gitaar, Ga- reth Jones-Drums, Con Larkin-Bas zang, Paul Larkin-Zang. Aanvang 22.30 uur entree 5,- De clubavond van 14 juni is de slota- vond van het fotoclub seizoen 1983/1984. Hierbij nodigen wij onze clubleden en hun echtgenote of vriendin uit om deze avond bij te wonen. Op het programma staat een gezellige bijeen komst met daarin verheven een dia wedstrijd. Wij vragen U voor deze „wedstrijd" een serie samen te stellen van 5 dia's (min.) tot 10 dia's (max.) de dias's dienen een serie-verband te heb ben. Clubleden met hun echtgenote of vriendin zijn van hare welkom. Plaats: aktiviteitencentrum Kennedy plein 1aanvang 20.00 uur. Heden donderdagavond 7 juni is er geen oefenen schieten. A.s. zaterdagmiddag 9 juni oefenen voor het Tamboer en Fluiterkorps in de school „de Keg" A.s. maandag 11 juni 2e pinksterdag oefenen schieten, speciaal voor alle 6 tallen op het schietterrein de Endepoel. 's Middags is er een 3 tallen wedstrijd in Beesel aanvang 15.00 uur. Woensdag 13 juni ledenvergadering in café de Klomp, aanvang 20.30 uur. Het bestuur hoopt op een goede op komst. Afgelopen zondag is het verenigings- schieten verschoten. Jammer dat de weergoden deze middag niet mee wilden werken. De opkomst was dit jaar al gro ter als andere jaren. Na een grote strijd in de eerste rondes wisten maar liefst 7 ploegen zich te plaatsen voor de Kavel rondes waaronder ook de winnaar van het vorig jaar de pers. vereniging Ver hoeven Venray. Maar zij moesten het strijdveld al in de eerste Kavelronde ver laten samen met nog 4 andere ploegen. De finale ging tussen de Roos Leunen en de Plaarzek I uit Venray. De Roos wist deze strijd op het nippertje te winnen. De uitslag: le schietvereniging de Roos uit Leunen. 2e De Plaarzek I uit Venray 5e de Personeelsvereniging Verhoeven Venray. Zondagmiddag werd een vriend schappelijke wedstrijd gehouden tussen de gilden van Heyen, Geysteren en Ven ray, op het schietterrein van Heyen's gilde. De uitslagen zijn als volgt. Personeel 1 M. de Rijt 2 H. van Tilburg 3 C. Maas 4 J. Toonen Kampioen 1 H. Rongen 2 P. Volleberg Korps 1 Venray 2 Heyen 3 Geysteren Uniform 1 H. Fleuren 2 P. Willems 3 J. Willems Vrije Hand 1 H. Fleuren 2 P. van de Broek 3 J. van Haren KAMPIOENSCHIETEN A.s. Zondag, eerste Pinksterdag wordt de laatste van de 8 zondagen kampioenschieten gehouden. De aan vang is om half 2 op het schietterrein. Heyen Venaray Heyen Heyen Venray Venray Heyen Venray Venray Heyen Venray Heyen Uitslag van de te raden pot met knik kers luidt als volgt: 413 de taart is ge wonnen door Frans Verschuuren Cel lostraat 27. Hij is met smaak en dank verorbert. De volgende keer bent U mis schien winnaar van de prijs, nog beter is het als U zich op geeft als lid. De kosten zijn zo laag gehouden dat iede reen lid kan worden. Het lidmaatschap kost per jaar, Voor alleenstaande 4,- voor echtparen 5,- en voor echtparen met kinderen 6,- Samen zijn wij sterk dus geef U op bij een van de on derstaande adressen. Marimbastraat 21, Mabostraat 154, Mambostraat 176. WANDELVIERDAAGSE Zoals de afgelopen jaren het geval was loopt ook dit jaar C.A.V. mee met de wandelvierdaagse van Venray. We hebben al een leuke groep bij elkaar, maar eenieder die alsnog met ons mee wil lopen is van harte welkom. U hoeft hiervoor geen lid te zijn van C.A.V. maar U moet wel in een goede conditie zijn. In tegenstelling tot andere jaren lo pen we nu de 15 km route, weer eens wat anders. Aanstaande vrijdagavond dus 8 juni om 19.30 uur komen de deel nemers die bij ons meelopen bij elkaar in de Hdndelstraat 2 te Venray alwaar de groep met elkaar kennis kan maken voor zover dat nodig is, en om de groep te formeren zodat er bij de start minder moeilijkheden zijn. Wij verwachten dan ook iedereen die zich tot nu toe heeft opgegeven, en eenieder die zich nog op wil geven is van harte welkom. MUZIEKFEESTEN MERSELE Ook hiervoor hebben wij onze men sen bij elkaar zodat wij geen beroep hoeven doen op de reserve mensen. Ie dereen die voorgaande jaren heeft mee gewerkt op de aid Merselse dag is weer beschikbaar, zodat alles weer als va nouds op elkaar in kan spelen op deze voor ons erg gezellige dag waar wij met onze apperatuur anderen kunnen hel pen en zelf nog een gezellige dag aan overhouden. Op 18 mei jl. kwamen onze pelgrims weer van de Lourdes reis terug. On danks dat het goede weer ons ook daar wat in de steek liet kon men toch terug kijken op een mooie week. een kleine attentie stond de Pelgrims te wachten bij aankomst op het station te Oostrum. Met een bloemetje werd deze reis afge rond. Eveneens werden de jongeren door het zorgenkind afd. Venray nog eens extra welkom geheten. Veel lof werd geuit naar de organisatie van de V.N.B. en een dankwoord vond men op de juiste plaats. De mei-bedevaart kun nen we dan ook zeer geslaagd noemen, langs deze weg weg willen we dan nog maals iedereen bedanken die het moge lijk maakte dat een deel van onze pel grims deze reis mocht meemaken. Uw fincieele steun maakte het mogelijk dat deze pelgrims volop konden genieten van deze reis. Onze hartelijke dank! Mocht U intresse hebben in een van on ze bedevaarten van okt. of juli neem dan vrijblijvend contact met ons op. Men verschaft U graag de nodige inlich tingen. G.H.M. Pirlo Esdoornstraat 18 Venray, tel. 04780-86018. /RIJIVILLIGERS CENTRKLE /ENRKY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd in „De Clockert", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 uur Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-11.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U interesse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs! De vrijwilligerscentrale heeft momen teel in haar vakaturebestand de volgen de vrijwilligerswerkzaamheden: onderhoudswerkzaamheden; onderwijskundige ondersteuning in de klas. reparatiewerkzaamheden aan speel goed en speeltoestellen; knutselen met kleuter meehelpen organiseren van ont spanningsavonden documentatie-werkzaamheden mede verzorgen van warme maaltijden opzet van vrije tijd clubs speel-o-o-theek opvang van buitenlandse kinderen kleding ruilbeurs werkzaamheden t.b.v. kinderen, bejaarden, gehandicapten gedurende de vakantie periode in binnen- en buitenland administratief werk op basisscholen kindervakantiewerk verder is er een project gestart m.b.t. het buiten gebeuren: meer informatie bij de vrijwilligerscentrale. Lourdescomité afdeling Venray Nauwelijks is de 100e Limburgse Be devaart naar Lourdes achter de rug, of nieuwe akties kondigen zich aan. In de week van 18 t/m 24 juni houden wij n.l. onze jaarlijkse huis-aan-huis- kollekte in de gemeente Venray. In het verleden is deze kollekte steeds zeer positief ontvangen en we hopen dat dat ook dit jaar het geval mag zijn. Een groot deel van de 23 gratis Lourdes-rei- zen van afgelopen bedevaart kon uit de brengst van de kollekte worden bekos tigd. Veel kolporteurs/trices gaan in de week van 18 t/m 24 juni weer op pad. Allemaal vrijwilligers, die weten wat het voor een zieke betekent om naar Lourdes te mogen gaan. Wij bevelen deze kollekte dan ook gaarne bij U aan. De jaarlijkse foto/dia-avond staat ook weer voer de deur. Deze wordt ook dit jaar weer gehouden in Huize St. Vin- centius aan de Heuvelstraat. De defeni- tieve datum is nog niet bekend, maar het zal hoogstwaarschijnlijk dinsdag 26 juni worden. Volgende week krijgt U de definitieve datum. Er zijn ook dit jaar weer veel dia's ge maakt, evenals films en foto's. Om deze avond weer te doen slagen vragen we de medewerking van de pelgrims die deelnamen aan de 100e Limburgse Be devaart, om foto's, die zij tijdens hun verblijf in Lourdes maakten, beschik baar te willen stellen voor deze avond, zodat ook diegenen die niet in de gelegenheid waren foto's te maken, deze bij kunnen bestellen. Ook van de dia's kunnen foto's besteld worden. Wilt U medewerking verlenen aan deze avond, neem dan s.v.p. kontakt op met een van onderstaande bestuurs leden: Mevr. v. Stiphout-Pennings, Clovishof 1, Venray, tel. 86721; Mevr. Hendriks-Claessens, Montgome- rystraat 16, tel. 84581; Mevr. Goorts-Verhaegen, Dr. Kort- mannweg 8, tel. 88539; Dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 83575; Dhr. H. Beerkens, Noordsingel 11, tel. 83428. Wij danken U bij voorbaat voor uw medewerking. De afgelopen weken hebben zich weer ongeveer 600 kinderen op de scholen opgegeven om mee te doen aan het ko mende kindervakantiewerk. Afgaande op een aantal telefoontjes de laatste da gen komt het ons voor dat er een aantal kinderen zijn die zich vergeten hebben op te geven, of die er nu pas achter ko men dat een geplande vakantie toch niet doorgaat. Wij willen hen, maar ook alle ande ren die toch nog graag mee willen doen, omdat hun vriend(dinnetje) ook mee doet, alsnog de kans geven om mee te doen. Dat kan echter niet meer via de scholen en liever ook niet telefonisch bij een van de medewerkers. U kunt Uw kind op de volgende wijze opgeven: U stort 22.50,- of 20,- (als het een tweede of volgende kind betreft op reke ningnummer 1539.33410 bij de Rabo Bank Venray ten name van de Stichting Kindervakantiewerk Venray, onder vermelding van de naam van het deelne mende kind, de school en de klas waarin het kind zit en natuurlijk de week warin- hij of zij wil meedoen. Alle formulieren die volledig zijn ingevuld zullen door ons nog worden verwerkt, zodat alsnog iedereen die nu thuis zit te treuren om dat hi niet mee kan doen een fijne va kantieweek kan hebben. Voor de men sen die alleen een Postrekening hebben geldt het volgende: U kunt dan geld storten op het girorekeningnummer van de Rabobank. Dat nummer is 1068514. U dient er dan wel bij te vermelden dat het overgeboekt moet worden naar nummer 1539.33410 van het KVW. Wij zijnin de twee Kindervakantiewe ken met voldoende medewerkers om een heleboel kinderen te kunnen opvangen. Wij hopen dat alle afwachters, teleur- gestelden en laatkomers zich in grote ge tale zullen opgeven. Natuurlijk niet op het allerlaatste moment, omdat dan de betalingskaart niet in ons bezit is. Op 15 juni a.s. organiseert de OVE afdeling Limburg een contact-avond voor haar leden en belangstellende in Café restaurant „Vlakwater" Kempweg 162 te Venray. Heeft U familie of relaties in Austra lië, Nieuw-Zeeland, Canada, Amerika, Afrika of indonesië, sluit u dan aan bij onze vereniging. Wij hebben meer dan 25.000 leden. Wij hebben een eigen reis bureau „Travel Trent" in Delft. Travel Trent verzorgt voor haar leden voordeli ge reizen naar de emigratielanden met veel service. Het lidmaatschap kost slechts 15,- voor een echtpaar en kin deren onder de 16 jaar. Wilt U meer inlichtingen? Bezoekt U dan deze contactavond, aanvang 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur. Wij verto nen daar een mooie diaserie over Cana da. Na de Pauze wordt er een uurtje ge zellig gekiend met nuttige prijzen. Het bestuur van afdeling Limburg zal U dan ook graag de nodige inlichtingen ver strekken. Tot weerzien in „Vlakwater"

Peel en Maas | 1984 | | pagina 19