s.vv S.V. VENRAY 8.V. leunen Hondensport SPIO-NMJWS S.V. OOSTRÜM S.V.V-JEUGD 4% BILJARTEN FLYING FLIES Ruitersport jjpli HL speciale braderie-aanbiedingen ONA VETERANEN Zaalvoetbal N Pinkstertoernooi moderne middenstands woning RED CAPS VENRAY oostrum WIELERRONDE VAN OOSTRUM 1984 TRIMCLUB UUjjK B BH Venray, Schoolstraat 6 (speciaalzaak voor slaapkamers) 82 Sportverslagen svp zo vroeg mogelijk in leveren, doch uiterlijk dinsdags 10 IE VV Geldrop-SV Venray 3-2 Zondag jl. vond in Geldrop het 24e en laatste competitieduel plaats van SV Venray. Voor SVV was dit treffen van groot belang in verband met de degra datiestrijd. Na de bloemenhulde die de Venray- naren brachten aan de een week tevoren kampioen geworden Geldropnaren, gaf scheidsrechter van Balsvoort het begin- signaal. De ongeveer 1000 toeschouwers zagen al in de 7e minuut Venray-spits Theo Philipsen zijn ploeg op een 0-1 voorsprong zetten. Nog geen minuut later kroop Venray door het oog van de naald toen Gerard Brouns van Geldrop de lat trof. Na twee goede reddingen van invaller doelman Meuleman van de thuisclub, moest deze in de 19e minuut toch zijn meerdere erkennen in linksbuiten Wim Cuppen, die na een goede solo 0-2 >rde. Na 24 minuten spelen liet Geldrop overduidelijk blijken dat het Venray de punten niet kado wilde doen. Gerard Brouns scoorde, na de bal wel even met de hand te hebben aangeraakt, 1-2. Venray wenste, bij deze 1-2 stand niet te gaan verdedigen. Een doelpunt van Theo Philipsen werd vanwege buiten spel geannuleerd. Tom Tullemans redde zijn ploeg in de 30e minuut toen hij een ingeschoten bal uit de uiterse boven hoek plukte. Kort daarna kwam Geldrop toch op gelijke hoogte. Het doelpunt werd ;escoord door de rechtsbuiten Marius dethorst. Dit was zijn 17e competitie- doelpunt. Tot het rustsignaal kreeg Venray nog een paar goede kansen, maar Geldrop- goalie Meuleman redde fenomenaal bij kopstoot van uitblinker Theo Philipsen en een schot van Jan Poels. In de pauze werden ook de ruststan den van de wedstrijden DESK-Rood Wit en TOP-Hapert bekend. Op dat moment bevond Venray zich nog boven de rode degradatiestreep. Maar er waren in Kaatsheuvel, Oss en Geldrop BOg drie kwartier te spelen en er kon oog van alles gebeuren. Ook in de tweede helft waren er over en weer kansen. Met name Met horst Geldrop had twee goede mogelijk heden die hij onbenut liet. Op aangeven van Wim Vievermans schoot Jan Poels rakelings naast. Met nog ongeveer tien ninuten te spelen werd bekend dat Venray waarschijnlijk aan een gelijk- spd genoeg zou hebben om zich te /Éndhaven in de hoofdklasse. Maar Venray ging door met het bestoken van iet Geldrop-doel. De voor Wim Cuppen ingevallen Roel Hendriks zette voor en Theo Philipsen (alweer hij) kopte de bal steenhard 1 meter naast het doel. Ter consolidatie van het gelijke spel werd de meer verdedigend ingestelde Frans Hendriks in het veld gebracht voor Arold Willems. Zo'n acht minuten voor tijd sloeg voor Venray het noodlot toe. Uitblinker Rob Meulendijks van Geldrop bracht de stand op 3-2. De slotfase die volgde if een nog spectaculairder spelverloop [te zien. Opnieuw mobiliseerden de |SVV-ers al hun energie. Keeper Tom "lemans toog bij een Venray-corner [mee naar voren. Toen toscoorder leepers van de thuisclub, de bal uit de fgeslagen corner ontving, leek hij het it van Venray definitief te gaan •elen. Maar Venray had geluk dat leepers van grote afstand het lege 'enray-doel miste. De volgende kans uur. was weer voor Venray. Halfvelder Frans Muijsers schoot de bal op de lat. Door de offensieve dadendrang kreeg Brouns opnieuw de kans om Geldrop aan een doelpunt te helpen. Tom Tullemans trad echter voortreffelijk op. Nog een keer veerde de grote suppor- tersschare van SVV op. Het doelpunt van Hans Arts werd echter afgekeurd zodat de stand 3-2 bleef. Gedemoraliseerd zochten de Venray- spelers de kleedkamer op. Een zeker schijnend behoud van het hoofdklasser schap ging acht minuten voor tijd verloren. En bij de laatste wanhoops pogingen hadden de rood-witten weinig geluk. Een compliment verdienen de spelers vanwege de geweldige inzet. Ook de wijze waarop ze reageerden op de voor hen soms erg nadelige beslissingen van de arbiter, verdient grote lof. De lange eindspurt die het elftal inzette na de winterstop, krijgt nu nog een verlenging in de vorm van beslis singsduels tegen Hapert en Rood-Wit. De drie ploegen eindigden immers allen op 17 punten. De kans dat Venray zich ook volgend jaar hoofdklasser mag noemen is reeël aanwezig. De score uit de laatste twaalf duels bedraagt 13 punten. Uit de eerste twaalf duels haalde men slechts 4 punten. Maar ook Hapert heeft na de winterstop het meerendeel van haar punten bijeen gevoetbald. Saillant detail is dat Rood-Wit precies één jaar geleden via beslissingsduels promoveerde naar de hoofdklasse. In de nu te spelen wedstrijden zal de geluksfactor van grote invloed zijn. Van groot belang zal ook de steun van het publiek zijn. Vooral in de te spelen uitwedstrijden is het zaak dat voetbal- minded Venray de ploeg net zo steun als zondag jl. in Geldrop, toen er naar schatting 700 Venraynaren de krijtlij nen omzoomden. Vandaar: kom kijken en moedig SV Venray aan opdat de spelers onder aanvoering van Sjef Keijzers de klus klaren!!!! Het eerste elftal van SV Venray speelt a.s. zondag z(jn eerste wedstrijd van de nacompetitie om één plaats in de hoofd klasse C. Op sportpark De Wieën krijgt SV Venray bezoek van Hapert. Aan vang 14.30 uur. Uitslagen veteranen: Donderdag 24 mei: SVCB-Venray 1-4 Zaterdag 26 mei veteranentoernooi Overloon: leSV Venray 2e SW-veteranen 3e SVCB 4e Oostrum 5e St. Anna Uitslag zondag 27 mei heren: Geldrop 1-Venray 1 3-2 Programma zaterdag 2 juni veteranen: 't Koetshuus-Venray 14.00 terrein: Pascalis. I.v.m. de nacompetitie van Venray 1 gaat het onderlinge toernooi op zondag 3 juni a.s. NIET door. Sportverslagen dienen dinsdags voor 10 uur te zijn ingeleverd! Programma donderdag 31 mei Hemelvaartdag, Polio-toernooi. Leunen AlBaarlo v. 11.00 Leunen A2, Leunen a. 11.00 Leunen BI, Blitterswijck v. 11.45 Leunen B2 Melderslo v. 10.30 Leunen B3, Steyl v. 13.00 Leunen Cl Belfeld v. 11.00 Leunen C2, Well v. 10.45 Leunen C3, Venray v. 10.15 Leunen Dl Grubbenvorst v. 10.15 Leunen D2, Wanssum v. 10.15 Leunen El, Meerlo v. 10.15 Leunen E2, Horst v. 10.15 Spelers denk aan 50 cent inleggeld. Programma zaterdag 2 juni. Jeugdleiderstoernooi in Leunen a. 11.00 Vet. toernooi Beekse Boys zie opstelling Programma zondag 3 juni. Leunen El, toernooi Lottum v. 10.15 Aan- en afmeldingen. Alle aan- en afmeldingen voor het nieuwe seizoen tot 1 juni a.s. worden doorgegeven bij H. Willemssen, Boo- denstraat 3, Leunen, tel. 84038. Afgelopen zaterdag speelden we uit tegen Oude Glorie uit Maashees. In de eerste helft van de wedstrijd gebeurde er niets en de stand bleef 0-0. Na de rust was het spelbeeld niet veel beter; er werden veel kansen gecreëerd, maar ze werden niet benut. De tegenstander wist wel een kans te benut ten en zo verloren we deze wedstrijd met 1-0. A.s. zaterdag spelen we uit een tegen een nieuw veteranenteam in Overloon. Aanvang 16.30 uur; vertrek: 15.45 uur. VETERANEN Programma 2 juni. SVV-Krefeld a. 16.00 P. Bonants, C. Coppus, P. Gom- mans, R. de Klerk, G. Lormans, V. Lucassen, E. v. Mill, W. Peeters, P. Smits, H. Swaghoven, T. Swinkels, J. Vievermans, M. Wijnhoven, A. Meijer (grensrechter). De inschrijving voor ons toernooi is inmiddels al weer geruime tijd afgeslo ten. Het verheugt ons dat bijna alle Venrayse verenigingen positief op onze uitnodiging hebben gereageerd. Bij de dames is de deelname zelfs boven ver wachting. Het programmablad zal bin nenkort bij de deelnemende verenigin gen in de bus vallen. Hier volgt alvast de indeling: Zaterdag 9 juni, 10.00-16.30 uur Heren poule A: De Klomp, SVCB, NW- Pancken Snacks, Siebers Fruithal, Ford Oldtimer, Venrode 1. Zondag 10 juni 10.00-16.30 uur Heren poule B: 't Huukske, Fc. Hento, Veronica, Fc. Koetshuus, Le Coq d'Oi, Venrode 2. Maandag 11 juni 9.30-15.30 uur Damestoernooi: 't Trefpunt, De Klomp, SVCB, 't Huukske 1 (secr. Wilms), Venrode 1, 't Huukske 2 (secr. van Meijgaarden), Venrode 2. 15.30-17.30 uur: Herenfinales. Deze teams staan, denken wij, borg voor een spannend en sfeervol toernooi dat zeker Uw bezoek als supporter of belangstellend toeschouwer waard is. De entree is gratis. De kantinebeheerder verzorgt uw natje en droogje en er zal elke dag een wedstrijdbal verloot wor den. Tijdens deze dagen zal ZVV Ven rode aantreden in de nieuwe shirts, ge schonken door een bekende Venrayse horeca-onderneming. TE KOOP IN VENRAY z.g.a.n. pr.st.v.o. met c.v.-tuin en berging. Gr. doorzonkamer, keuken metapp. geh. betegeld. 3 Slaapk., 2e toilet, badkamer geh. gestotterd. Voordelig te koop f 115.000,- k.k. met pre mie ±f 18.000,-. Direkt vrij te aanvaarden. Inl.: Makelaarskantoor o.g. P.J.H. van RENS-FEIJEN Venloseweg 40 TEGELEN Tel. 077-31669 Donderdag 31 mei a.s. op Hemel vaartdag organiseerd Handbal Vereni ging „Manual" voor de zesde maal een groot internationaal handbaltoemooi. Aan dit festijn zullen circa 600 handballlers/sters deelnemen. Het toernooi vindt plaats op het mooie sportcomplex van St. Servatius. De aanvang is gepland om 9.30 uur terwijl de finalepartijen circa 16.00 uur zullen aanvangen. De toegang is GRATIS, en wij raden U aan een kijkje te gaan nemen, om zo uzelf te overtuigen dat handbal een gezonde en aantrekkelijke sport is. Uitslagen weekend 26/27 mei: HB sen. Red Caps-All Stars 1-8 HB jun. All Stars-Red Caps 9-9 HB adsp. Venlo-Red Caps 5-9 HB pup. Red Caps-MULO 21-8 SB sen. Red Caps-The Studs 21-1 SB sen. Red Caps-Phantoms 5-1 Wedstrijden Hemelvaartsdag: HB sen. MULO-Red Caps 14.30 SB sen. Red Caps-Maastricht 11.00 Wedstrijden a.s. weekend: Zaterdag 2 juni: HB jun. Red Caps-Venlo 14.00 HB adspRed Caps-All Stars 11.00 HB pup. vrij. Zondag 3 juni: HB sen. Red Caps-The Studs 14.00 SB senD VS-Red Caps 13.00 Promotie-stand Braderie Tijdens de braderie a.s. vrijdag en za terdag heeft de honk- en softbalvereni- ging een kraampje op de Marktstraat bij de videoshop. Hier wordt reklamemateriaal over onze sport verstrekt en in beperkte mate eventuueel spelmateriaal verkocht. Te vens kan men doorlopend naar video filmpjes kijken over honkbal en soft- ball. Het is de bedoeling dat een aantal HB eb Sb sen. leden aanwezig is om belangstellenden te woord te staan, we hopen dus op jullie medewerking, zodat niet alles neerkomt op enkele mensen. De wedstrijdsecr. boekhandel van den munehhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Op dinsdag 22 mei jl. behaalde de heer J. Giebmans met zijn hond Aras, op de keuring „Politiehonden II" 469 punten en lof der jury. Giebmans is lid van de Venrayse politiehondenvere niging „Dag en Nacht". Voor de komende selectiewedstrijden wordt hem en zijn trouwe viervoeter veel succes toegewenst. Hallo Kunstzwemsters, Een zeer lange zondagmiddag waarin 38 meisjes voor diploma F, 6 voor E en 4 voor D zwommen, leverde 35 geslaag den voor diploma f op, voor E en D slaagden ze allemaal. We zijn trots op jullie, proficiat! Zaterdagmiddag zwemmen de mini's van 16.30-18.00 uur. De kunstzwemcommissie en leidsters vergaderen van 15.30 - 16.30 uur in het gemeentebad. Zondag 3 juni zwemmen we voor het laatst in dit seizoen in de Meerpaal en houden een open training voor alle groepen. We beginnen om 11.00 uur en stoppen om 12.30 uur. Ouders eb belangstellenden zijn van harte welkom en worden verzocht om zwembroek of badpak mee te nemen, om het laatste half uur zelf ook deel te nemen aan de training. Wij willen vaders' en moerder' ballet been ook wel eens zien! De mini's zwemmen nog in het ge meentebad op zaterdag*2 juni - 9 juni - 16 juni en 23 juni, van 17.00-18.00 u. Trainings tijden: Alle trainingstijden zijn normaal met uitzondering van Wedstrijdzwemmen C-groep zaterdag Combibad 2 juni ver valt. Kunstzwemmen Mini's zaterdag 2 juni Combibad 16.00 -18.00 uur. Dames 2 en Meisjes adsp. zondag Meerpaal 9.30 -10.15 uur. Dames 1 zondag Meerpaal 10.15 - 11.00 uur. Zaterdag 2 juni a.s. onderling senio renvoetbaltoernooi met deelname van 8 elftallen. Aanvang van het toernooi is 12.30 uur. De spelers worden verzocht om 12.00 uur aanwezig te zijn. Voor de sportiefste ploeg is een wisselbeker be schikbaar. De wedstrijden worden geleid door de scheidsrechters van SV Oostrum, n.l. Jan Raedts, Gerrit Lin- ders, Piet Haegens en Joost Driessen. Tijdens dit toernooi zullen een 4-tal jeugdteams om de „Broeder Huibers" Trofee strijden. Tevens zal gedurende het toernooi een demonstratie gegeven worden door 2 korfbalteams. Dit met medewerking van de regionale korfbalafdeling. 's Avonds is er een gezamenlijke feestavond van de SV oostrum afd. voetbal en tennis. Tijdens de feestavond worden de prijzen van het toernooi uitgereikt met tevens huldiging jubilarissen en topsco rer seizoen 1983-1984. Programma zaterdag 2 juni 1984: Venray E3 toernooi Volharding, vertrek 9.15 uur. Programma zondag 3 juni 1984: Venray A2 toernooi VVV'03 v 9.30 Venray D2 toernooi Helmondia v 10.15 Venray El toernooi Helmondia v 10.45' De voetbalvelden krijgen de verdien de rust en jullie kunnen je met andere sporten bezif houden. Daarom vanaf 1 juni geen voetbalaktiviteiten meer tot half augustus. Let op de publicaties in Peel en Maas. Op zondag 3 juni 1984 organiseren we voor de tiende maal de wielerronde van Oostrum. Het parcours is ongeveer 1500 meter lang en ligt in het centrum. De start en finish is op de van Broekhuizenstraat, verder wordt de Ooster Thienweg ge volgd, de Watermolenstraat, Randen- rade en via Vlasakker en Geysterseweg weer naar de van Broekhuizenstraat. De wedstrijden worden geopend door de rekreanten, die om 12.00 uur van start gaan. Dan volgt de jeugd, en de adspiranten B, waarbij de clubrenner Maurice Eng- bersen. Als afsluiting van het blok kleinere renners de adspiranten A, met Michel Willemssen en Mare Lemmen. Mare heeft bewezen over de betere pa pieren te beschikken. De groep junioren wordt voor onze vereniging vertegenwoordigd door de renners Allerd Jacobs, Frans Hendriks en Alwin Opbroek. Deze drie renners kunnen hard fietsen en zullen mogelijk voor eigen publiek tot extra prestatie kunnen worden aangespoord. In de groep gentlemen rijden mee Eric Classens, Theo Heynen, Pieter Thielen en Thijs van Asten. Vooral Theo Heynen heeft een machtige tempoverhoging onder de wedstrijd. In de laatste categorie: de veteranen, zien we voor onze vereniging aan de start verschijnen Gerard Keysers uit Kessel. Gerard is een renner die het metier kent en de laatste weken regel matig tot de prijswinnaars behoort. De plaatselijke en regionale midden stand heeft weer gezorgd voor een goede prijzen- en premiepot. De rennerslij sten zien er goed uit en de organiserende vereniging heeft, en dat mag ook wel na tien keer organise ren, de zaken goed voor mekaar. Kom naar Oostrum en geniet van een sportieve middag wielrennen. VENRAYSE BILJART BOND Titel voor R. Weemen In 't Hof van Loon te Overloon wer den wedstrijden gehouden om het kam pioenschap le klasse kader 38/2 van de V.B.B. Als kampioen kwam uit de bus R. Weemen van de biljartvereniging V.O.P. Na 4 ronden waren er nog 4 spelers, Weemen, v.d. Laar, Siebers en Lucassen, die nog een kans maakten op het kampioenschap. In de 5e ronde moest v. d. Laar afhaken en in de 6e ronde leed Siebers een nederlaag tegen Lucassen, dus geen barrage tussen Siebers en Weemen. Toen moest er geteld worden wie het beste had gespeeld boven het gemiddel de. En hieruit bleek dat R. Weemen het beste had gespeeld, dus een waardig kampioen. De kortste partij 8 beurten en de hoogste serie 100 kader was voor J. Lucassen. De organisatie van O.G.O. was in goede handen. Hieronder de einduitslag met respec tievelijk matchpunten en moyenne. 1.R. Weemen 8 13.60 2. L. Siebers 8 7.35 3. J. Lucasse 8 8.76 4. H. v. d. Laar 4 9.08 5. Th. Dericks 2 4.88 Na afloop werden de prijzen uitge reikt door de heer J. Michels, voorzitter V.B.B. We zijn met z'n allen naar Odiliapeel geweest. Het weer viel toch mee, het was niet zo'n modderpoel als de vorige week. Dat hebben ze ook goed laten zien, want we waren met 45 rijders. En er wisten er 29 in de finale te komen. Er gingen 18 bekers mee naar Venray toe. Boris Janssen kwam ten val en werd 7e, Ramon Linders le, Jeroen Brönschen 2e. Jos van Wylick 3e, Sander en Mark Pelzer werden ook le. Maurice schoen makers 7e, Martien Peeters fietste zijn eerste wedstrijd en werd 5e. Pascal Dings 3e, Marco v. Kempen 7e, Roger Baltes 4e, Werner Hendriks 7e, John v. Kempen kwam weer flink te vallen, maar later bleek alles mee te vallen. Frank Heidens 6e, Mare Rongen 3e, Eric van Lipsig werd 2e, Maurice Janssen 7e, Alfons Pirlo 3e, Ron van Opbergen le. P.P. Hanneke v. d. Bin- gelaar 3e, Sabine Schoenmakers 2e, Petra van Doorne 2e. En onze cruise Peter Stiphout werd ook le. Freddie de Vries le, Pascal Hermsen 7e, Hans v. d. Aa 4e, Herald Heidens 2e, Christiaan Teluy 6e, Alexander v. Doorne 6e, Marcel de Kleine 5e, Freddy en Herald behaalden in de open klasse ook nog 'n beher: Herald le en Freddy 2e. Zaterdag zijn er al een aantal naar Slagharen geweest voor de AVRO fïets- cross opnamen. En dat waren Patrick Claessen die 3e werd in de finale. Petra van Doorne 5e, Lea Klein Overmeen heeft 3 manches gereden evenals André Peeters, Martien Weyers en Raymond Doppelbauer. Donderdag zijn we met z'n allen in Oss en breng dan de zon mee. PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Uitslagen concours Bergen op 27 mei j.l.: Viertal klasse licht 124 p. 2e pr. Ind. Dressuur Bil: Trudy Linskens met Ida 128 p. 6e pr. Ind. dressuur Lil: Charlotte Coenen m. Witje 123 p. 6e pr. Ind. dressuur B cat. A: Anita Linskens m. Bartje 114 p. 7e pr. Springen klasse M: Anouk v.d. Meulen met Black Sprite le ST. JAN MERSELO Pnyconcours Bergen BII: Marian Tijman, Wylanka le pr. Anouk Ariaens, Sandra 5e pr. LI: Petri Kessels, Nadeem Petra Janssen, Ferial M: Petra Jacobs, Flika Springen C/B: Rian Jacobs, Limbra Achttal L: lepr. 5e pr. 133 p. 115 p. 137 p. 127 p. 4e pr. 124 p. 6e pr. 116 p. 4e pr. Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf Cooperbaan Bee- kweg Donderdagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op hardere ondergrond voor langere af stand, Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Lorbaan circuit een gevarieerd trimprogramma. We verza melen en vangen aan om 9.00 uur bij parkeerplaats wandelpaden Lorbaan Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit Geysterse bossen Verzamelen en vertrek om 18.45 uur va naf Parkeerplaats voetbalveld. Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. SCHOOLSTRAAT EN SCHOUTENSTRAATJE ZIJN OOK WINKELCENTRUM VENRAY 1 1 jgggg fiSt berden gegarandeerd "t goedkoopste in kwaliteitsmeubelen mejt vestigingen in: Venlo-Blerick, Pontanusstraat 30. Weert, Stationsstraat 16. Roermond, Willem II Singel 25. SPECIALIST IN MAROKKAANSE BERBERS

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5