LiixLvm JumrcRS Ruitersport RED STARS SPIO NIEUWS oostrum M.C.C. VENRAY L.K.1.8. I.S.Ï. STOCKCARRACING DE PEELDRIVERS T.C. RODHE MIDGETGOLF VLAKWATER LiDORZDMOffGE DflGEfcj Henk Maessen wint kampioenscross in Zeeland Henk Maessen heeft in de 5e kam pioenscross in de 500 cc klasse van M.O. Nederland laten zien dat de laatste goede uitslagen geen toeval waren. In een rechtstreeks duel met de ge doodverfde nieuwe kamjrioen Gert-Jan Boeyen wist Henk na 2 manches zich als overwinnaar te laten afvlaggen. Na de start van de le manche waarin Henk als le zijn KTM de hoek wist om te zetten, bouwde hij na enkele ronden een kleine voorsprong op. Boeyen die las 5e was gestart kroop echter steeds dichterbij en passerde hem en liep van Henk weg. Henk gaf zich echter niet ge wonnen en kwam sterk terug. In een alles of niets poging gingen beiden gelijk over de finish, waarna de jury het' voordeel aan Boeyen gaf. In de 2e manche vonden beide kemp hanen elkaar weer en liepen beiden ver weg van de achtervolgers. Halfkoers wist Henk een niet meer zo soepel rijdende Boeyen te passeren en liep bij hem weg zodat de le overwin ning een feit was. Stand Nederlands kampioenschap 500 cc na 5 wedstrijden: 1. Gert-Jan Boeyen, Berghem 264 p. 2. Henk Maessen, Venray 189 p. 3. Bert v. Keulen, IJzendoorn 175 p. 4. Joham Bensing, Tilburg 160 p. Er was in Zeeland nog een Venrayse overwinnaar in de persoon van Gerrit Hermsen die de strijd bij de 250 cc promotie wist te winnen. Ondanks een erg matige start in de beide manches wist Gerrit de le manche te winnen en in de 2e manche 3e te worden, zodat Gerrit de grootste beker mee naar huis mocht nemen. Bert van Well die beide keren redelijk startte, viel verderop in de strijd terug, zodat hij zich tevreden moest stellen met klasseringen als 15e en 16e. Good-old Ton Hendrix weerde zich ook goed in dit sterke gezelgschap en werd als 21e en 23e afgevlagd. Leo van Soest die in de le manche met een ronde achterstand begon, omdat zijn Kawa niet wilde starten eindigde in de achterhoede. In het 2e wedstrijdgedeelte werd hij als 24e ge- klassseerd. Peter van Es deed het bij de 125 cc promotie erg goed door na een erg siechte start toch nog als 10e te eindi gen. In het 2e wedstrijdgedeelte had Peter kopstart, maar vergat op tijd af te draaien zodat hij weer als laatste moest beginnen. Ondanks alle tegenslag knok te Peter zich toch weer terug zodat een fraaie 7e plaats zijn deel werd. Programma zaterdag 12 mei: Nuenen: Indoor. 125 cc prom. B, 250 cc senioren. Zaterdag 12 mei: Asten-Heusden: inter nationale juniorencross 125 - 250 - 500 cc Junioren B. Zondag 13 mei: Asten-Heusden Jeugdcross Zondag 13 mei: Utrecht 250 cc sen. Zondag 13 mei: Horst 250 cc senio- Zondag 13 mei: Horst 125 cc Junio ren B; 125 cc promotie B; 500 cc senio ren. Foto: Henk Maessen Programma 12 mei: Bekerwedstrijd: Atak—Heren 1 Aanvullingswedstrijd: Nijmegen 2-Dames 1 Demonstratie Kunstzwemmen te Heythuysen Opi zaterdag 12 mei gaan een 12-tal kunstzwemsters een kunstzwemshow verzorgen in Heythuysen. Vertrek om 13.30 uur vanaf St. Antoniusstraat. Deelnemers: Sylvia Rintjema, Miranda Keijzers, Mieke Schaminee, Marjo Kleeven, Yvonne Lucassen, Woutera Flinsenberg, Marlie Schaminee, Mieke Jonkman, Ellen Boekholt, Bianca Ja cobs, Sandra Pelzer, Yvonne van Ger- ven. Muziek: Jules Schaminee. Vervoer: T. Schaminee, R. Brans, S. Rintjema. Trainingen van kunstzwemmen, wed- strijdzwemmen en waterpolo gaan on gewijzigd door. C-groep kunstzwem men zaterdag 12 mei bloktest vlinder- Venray omstreken SJOELEN Zaterdag 28 april j.l. hebben de leden van I.S.V. „de Schuivers" deelgeno men aan het jaarlijkse landskampioen schap Sjoelen in Teamverband in de Veluwehal in Barneveld waaraan 62 teams uit heel Nederland aan deelna men. Het team van „de Schuivers" nam hieraan deel met o.a. de dames: D. v. Dijck, T. v. d. Heuvel. Tr. Jenniskens, H. Mathey, H. v. Sinderen en Pieter Borghs. Zij eindigden als 14e in de derde klasse en waren weer een ervaring rijker. Het was de eerste keer dat zij hieraan deelnamen. Op dezelfde dag was er in de wijk Noord-West een open sjoeltoernooi voor thuissjoelers. Hier ging Huub Jacobs met de 3e prijs in klasse B met een beker naar huis. Huub van harte proficiat! Zondag 29 april j.l. togen we met een 9-tal naar Oirsbeek voor deelname aan een open sjoeltoernooi en sjoelde daar 3 bekers bij elkaar, n.l. Jo Borghs 5e prijs in klasse C, Truus Jenniskens 2e prijs in klasse D; Pieter Borghs le prijs in de Jeugdklasse B. Allen gefeliciteerd. We zien uit naar de 24e mei a.s. wan neer door de Nederlandse Sportfedera tie het sjoelen als officiële sport zal worden erkend. TAFELTENNIS Afgelopen zaterdag werden wederom de Ned. kampioenschappen voor ge handicapten gehouden en dit keer in Eindhoven. De belangstellin om hieraan deel te nemen was wederom niet al te groot te noemen en desondanks was 't mogelijk om ruim een uur te laat klaar te zijn. Van onze vereniging speelden een 9- tal mensen mee, waarbij de dames met z'n drieën in een groep stonden en met twee andere dames was dit 't totale deel- nermersveld in de klasse 5 dames. De heren beten de spits af en deden dit met wisselend succes en toen 's mid dags de balans werd opgemaakt had slechts 1 persoon zich geplaatst voor de halve finale. John Jenniskens moest in deze halve finale aantreden tegen Jan Kootstra en deze speler was lastig te be spelen wat wel bewezen werd, omdat John eers in de 3e game Jan Kootstra op de knieën kreeg. In de finale-poule moest John spelen tegen de selectie van Nederland voor de Olympische Spelen en tegen Th. Vossen en R. Visser uit Eindhoven. Na ook hier 2 redelijke partijen te hebben gespeeld, werd John verdiend derde bij deze kam pioenschappen. Bij de dames werden enkele wedstrij den gespeeld, die er wezen mochten, vooral van Nelly van Dijck tegen de latere nummer 2, M. Rueb uit Den Haag. Hier speelden onze dames par ten, dat de organisatie tegelijkertijd da- mesdubbel liet spelen wat voor de conditie en concentratie niet al te best was. Toch werd Nelly van Dijck een goede derde op deze dag. Bij het herendubbel speelden John Jenniskens en Wim van Ooi zeven wed strijden achter elkaar. In 't begin liep alles van 'n leien dak met drie zeges, echter daarna kon men nog slechts een maal zegevieren en dit leverde de onver dienstelijke vierde plaats op, dus net geen medaille. Komender zaterdag wordt er weer deelgenomen aan een toernooi en wel te Heythuysen. „ST. ISIDORUS" Uitslagen concours te Well op zondag 6 mei j.l. Viertal klasse licht 6e prijs. Ind. dressuur klasse B II: I. Hermans met Renate 129 pnt. 2e prijs; M. Oostwal met Rubgar 123 pnt. 4e prijs. Ind. dressuur kl. L I: P. Brongers met Tanja 134 p. 3e projs. Springen klasse B: J. v. d. Ven met Ul- rich 4e prijs. Springen klasse L: M. v. Asten met Revolution 3e prijs W. v. Dijck met Velo 4e prijs P. Basten met Sjieka 6e prijs PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Uitslagen concours te Well op zondag 29 april j.l. Viertal ring 7111 pnt. 3e prijs. Ring 21 Ind. dressuur B II: Trudy Linskens met Aida 129 pnt. 5e prijs. Ring 22 Ind. dressuur: Karin Planje met Bobby 126 pnt. 5e prijs. Springen klasse M: Anouk v. d. Meulen met Blacky 2e prijs. Ponyspelen: Anita Linskens met Bartje 7e prijs. Beker afdeling Noord-Limburg voor Red Stars Afgelopen vrijdag werd in Horst de finale gespeeld voor de beker van de af deling Noord-Limburg. Al sinds jaren is dit een strijd tussen de bekerteams van Red Tars en Blue Star. Zo ook dit jaar. Volgens de prognoses van het Dagblad voor Noord-Limburg was Blue Star favoriet, maar het zou anders uitpak ken. Al in de eerste wedstrijd vond de verrassing van de avond plaats. Ronald Bogaard moest aantreden tegen Theo van Gasteren. Wat niemand verwacht had gebeurde. Ronald won vrij eenvou dig, en legde daarmee de basis voor de eindoverwinning. Arjan en Arie van de Giessen wisten in deze wedstrijd, die volgens het dubbele Davis-cup systeem gespeeld werd, hun partijen te winnen. John Bonants en Ronald scoorden ^verder niet. Daardoor werd het uitein delijk 6-4 voor Red Stars, en was de titel binnen. Jammer was alleen, dat enkele Blue Star spelers erg ongeïntereseerd speelden. Het maakte er deze finalewed strijd niet mooier op. Het derde bekerteam van Red Stars (Ben Schuhmacher, Leo Manders, Toon Achten en Maurice van de Til- laart) speelde ook in Horst en wel de finalewedstrijd om de titel in de tweede catagorie. Tegenstander was 't Belke. Ondanks dat de strijd in het begin gelijk opging, moesten zij zich uiteindelijk toch met 3-7 gewonnen geven. Yvette Kempen in finale Jeugdachtkampen Tijdens de halve finale-wedstrijden van de jeugdachtkampen te Culemborg, heeft Yvette Kempen een tweede plaats behaald. Yvette, die meespeelt bij de meisjes Welpen, wist van de 7 te spelen wedstrijden er 5 te winnen. Zij moest alleen mej. Treebosch voor laten gaan. Deze tweede plaats geeft Yvette het recht op een finaleplaats voor de nationale jeugdachtkampen. Een erg goede prestatie dus, die nu al een felicitatie waard is. Volgende week kunt U de uitslagen van de clubkampioenschappen ver wachten. BOWLING BOND VENRAY Maandag: Geen wedstrijden i.v.m. Koninginne dag. Dinsdag: Oud Meerlo-Sigma's 0-4 Returns-Spares 3-1 Hustlers-Sjopins 1-3 Red Arrows-All in Two 4-0 De stand: 1 Sigma's 2 Returns 3 Strikers 4 Red Arrows 5 Oud Meerlo 6 Club Up 7 Sjopins 8 Hustlers 9 AU in Two 10 Spares 82 (26) 73 (26) 63'/z (27) 56 (26) 53 (27) 51 (26) 40 (27) 46 (26) 28 (26) 26 'A (27) V*- De Sigma's zijn nu officieel kam pioen van de dinsdagavond. Met nog een wedstrijd te spelen bedraagt de voorsprong op de Returns 9 pnt. Een niet meer te overbruggen achterstand. De Sigma's kunnen zich nu serieus gaan voorbereiden op de wedstrijd van 14 mei tegen de kampioen van de maan dagavond. Zoals reeds gemeld wordt deze laatste pas op de laatste speeldag speeldag bekend. Finale uitwisseling Liessel Afgelopen zaterdag werd in Liessel de finale uitwisseling gespeeld. Hieraan werd deelgenomen door de ploegen die jaarlijks een uitwisseling tegen Liessel spelen; te weten Venray, Valkenswaard en Veldhoven en door Liessel zelf. De individueel 10 beste bowlers of bolw- sters van de eerder gespeelde uitwisse lingen streden om wisselbeker. Er werd gespeeld in twee teams van 5 van elke bond. De wedstrijd ging dus over drie games (op handicap basis). De bowl- sters van Venray weerden zich kranig. Na twee games stond Venray op de 2e plaats met een achterstand van 30 pins op Veldhoven. Een sterke laatste game van Venray, beide teams scoorden een 800-game, bracht de overwinning en verwees Veldhoven naar de 2e plaats. De wisselbeker ging hierdoor voor de tweede achtereenvolgende keer naar de Bowling Bond Venray. Een prima prestatie van de Venrayse bowlsters en bowlers!!! De eindstand: Pinfall hand. 1. Venray 5204 2. Veldhoven 5174 3. Liessel 5127 4. Valkenswaard 4981 ZONDAG 13 MEI A.S. 2e BONDSWEDSTRIJD VAN S.R. DE PEELDRIVERS OP CICUIT DE SPURKT Zondag a.s. wordt op circuit De Spurkt van de Venrayse Model Stockcar Vereniging De Peeldrivers de tweede bondswedstrijd gereden uit de reeks van 8 wedstrijden die dit seizoen in Venray plaatsvinden. Bij de kleurdakkers zal de winnaar van de eerste bondswedstrijd, Ton Schoenmakers, ongetwijfeld op felle tegenstand kunnen rekenen van o.a. Ton v. d. Wijst die afgelopen zondag in Rosmalen onder moeilijke omstandig heden een fraaie derde plaats wist te be halen. Er worden tevens een aantal sterke kleurdakkers van S.R. Rosmalen en S.R. De Achterhoek aan de start ver wacht, hetgeen de spanning natuurlijk ten goede zal komen. In de witdakkers klasse lijkt Jos Lin- ders dit seizoen ongenaakbaar. Alle tot nu toe gereden wedstrijden wist hij in een overwinning om te zetten en indien het pechduiveltje niet meespeelt is hij voor a.s. zondag opnieuw de grote fa voriet. Hij zal echter af te rekenen krijgen met o.a. de Gebr. Roumans en Gerrit Verkoyen en een aantal sterke rijders van S.R. Rosmalen en S.R. De Achterhoek, die in deze klasse eveneens aan de start verschijnen. De wedstrijd op circuit De Spurkt aan De Smakterweg begint zondag om 12.00 uur. De training is zaterdagmiddag van 14.00-16.00 uur. Jongens aspiranten opnieuw winnaar Op het toernooi in Luxemburg afge lopen zondag wisten onze jongens-aspi ranten beslag te leggen op de eerste plaats. De vele trainingen de afgelopen week hebben dus resultaat gehad. Nu nog het Brabants kampioenschap en dan is het feest compleet. De toernooien komend weekend: Heren 1, heren 2 en heren 3 gaan zaterdagavond naar Uden, vertrektij den zelf regelen. De perkplantjes: Deze week zijn we begonnen met de verkoop van de perkplantjes, ze zijn te koop bij Kees Spitters, Verdistraat 40. Het begin van de aktie is hoopvol. Helpt mee om via deze aktie contributie verhoging te voorkomen. Voor het geld hoef je het niet te laten, want ze zijn goedkoop. Doosjes s.v.p. meebrengen. Spelerskaarten: Willen de aanvoerders zo snel moge lijk de spelerskaarten inleveren bij Koos van Hoorn, Esdoornstraat 21. Inschrijving voor de competitie 1984-1985 Om zicht te krijgen wie er beschik baar is voor de competitie volgend jaar is het belangrijk dat iedereen die van plan is om de vereniging te verlaten, dit zo snel mogelijk doorgeeft aan Koos van Hoorn, Esdoornstraat 21. Natuur lijk hopen wij dat niemand bij onze vereniging weggaat, maar door verschil lende omstandigheden kan dat natuur lijk altijd, maar ben dan zo fatsoenlijk en geef dit op tijd door op de juiste plaats. Jongens Kadetten winnaar van het toernooi in Deurne Dat de jeugd het dit jaar goed doet blijkt wel uit de winst van onze jongens kadetten tijdens het toernooi in Deurne. En dat ze wat over hebben om te basket ballen is nu wel duidelijk, ze gingen n.l. op de fiets naar Deurne. In groep I werden twee partijen ge speeld. Ton Coopmans en Harrie Coo- len leken elkaar lange tijd in evenwicht te zullen houden, maar uiteindelijk wist Coopmans toch een doorbraak met zijn pionnen te forceren. Gerard Kortenoeven vergrootte zijn kans op een plaats bij de laatste vier door een overwinning op Jan Houwen. In groep 2 zette Alan Moss zijn op mars voort ten koste van Theo Druiven. Met 6 Zi uit 8 staat Alan nu op de eerste plaats. Vier partijen werden er gespeeld in groep 3: Drabbels-Pleit 0-1 Krook-Arts 1-0 Breukers-Meyer 0-1 Frederiks-v. d. Ven 0-1 Kees Krook lijkt met 7 uit 8 regelrecht op het kampioenschap in deze groep af te stevenen. De uitslagen in groep 4: Vorstenbosch-Windemuleer 0-1 Bell-Korevaar Vz-Vi Euwals-v. d. Heyden 0-1 v. Gerwen-Vorstenbosch 1-0 De nederlaag van koploper Euwals was verrassend, hoewel hij het tegen Xander v. d. Heyden altijd moeilijk heeft. Hein van Gerwen profiteerde van deze misstap. Hij nam de koppositie over na zijn overwinning op Vorsten- bosch. Voor de clubbeker werden twee partijen tussen Willy Gommans en Wim Jeuken gespeeld. In een bloedstollend gevecht bracht Gommans de clubkam pioen aan de rand van de afgrond. Met twee stukken minder en in verschrikke lijke tijdnood zag Wim toch nog een uitweg die leidde tot een geforceerde dame-winst! Nadat afgelopen donderdag een zeer geslaagd „Huisvrouwentoernooi" plaatsvond de winnares B. Mariens verzamelde een totaal van 32 punbten Bracht het weekend dermate wissel vallig weer, dat alle competitiewedstrij den in de Landelijke Gemengde compe titie op zondag moesten worden afge last. De inhaaldag voor deze niet ge speelde competitie is 31 mei 1984. Langs deze weg willen wij nog wijzen op de intrductie-avond voor senioren op zaterdag 12 mei a.s. en op de feestavond voor junioren op vrijdag 18 mei a.s. het belooft weer bijzonder gezellig te worden op het park in Landweert; deelname aan deze festiviteiten kunnen wij dan ook aanbevelen. De uitslagen van de gespeelde com petities: Landelijke competitie: niet gespeeld i.v.m. regen. Inhaaldag 31 mei. District competitie junioren, 5 mei: Jongens A: Maasbree 1-Rodhe 0-8 Gemend B: Rodhe 1-Blerick 4 5-0 Gemengd B: Rodhe 2-Moleneind 1 3-2 District competitie senioren, zat. 5 mei: Gemend B 4e klasse: Rodhe 1-Helios 2 2-3 Gemengd B 5e klasse: Velden 4-Rodhe 2 1-4 Heren A 4e klasse: Apollo 2-Rodhe 1 3-3 Heren B 4e klasse: Rodhe 1-TCV 3 0-6 District competitie Dames, dinsdag 1 mei: 5e klasse Rodhe 2-Blerick 5 6e klasse: Rodhe 3-Blerick 8 1-4 4-1 Kring competitie jun., wo. 2mei: Jogens A: Lottum-Rodhe 0-8 Jongens B: Rodhe-Velden 2 7-1 Meisjes B: Rodhe-Horst 1 0-8 Programma zaterdag 12 mei: District-competitie Jun.: Jongens A Grubbenvorst 1-Rodhe 9.00 Gemengd B Rodhe 1-Venlo 4 9.00 Gemengd B Broekhuizen 1-Rodhe 29.00 District competitie senioren. Gemengd B 4e klasse: Rodhe 1-N.I.P. 4 13.00 Gemengd B 5e klasse Venlo 11-Rodhe 2 13.00 Heren A 4e klasse Rodhe 1-Arcen 2 13.00 Heren B 4e klasse De Gagel 1-Rodhe 1 13.00 Zondag 13 mei: Landelijke competitie: Gemengd 3e klasse Rodhe 1-Shaule4 10.00 Gemengd 4e klasse Gr. Herman 4-Rodhe 2 10.00 Gemeng 6e klasse Rodhe 3-Bergen 3 10.00 Junioren 3e klasse Schaapskooi-Rodhe 10.00 Dinsdag 15 mei: District competitie Dames: 2e klasse Venlo 2-Rodhe 1 9.30 5e klasse Rodhe 2-Helden 3 9.30 6e klasse Rodhe 3-Lottum 3 9.30 Woensdag 16 mei 1984: Kring competitie Junioren: Jongens A Broekhuizen-Rodhe 16.30 Jongens B Helden-Rodhe 16.30 Meisjes B Rodhe-Broekhuizen 16.30 ennisclub venray Uitslagen van gespeelde kompetitiewed- atrijden: Districtscompetitie dinsdag 1 mei: Dames 2e klasse: Venlo 2-Venray 1 2-3 LTC Berg 1-Venray 2 3-2 Dames 4e klasse: Venray 3-Belfeld 2 4-1 Venray 4-Venlo 5 3-2 Peel en Maascompetitie: woensdag 2 mei: Dames overgangsklasse: TC Venray 1-Topio 1 2-2 De Heikant 1 -TC Venray 2 0-4 le klasse: TC Venray 3-Topio 4 1-3 2e klasse: De Heikant 2-TC Venray 4 1-3 TV de Milsbeek 2-TC Venray 5 4-0 Districtscompetitie zaterdag 5 mei: Senioren 3e klasse: LTV Neer-TC Venray 1 3-2 4e klasse: TC Venray 4-Venlo 3 1-4 Heren le klasse: Venray 1-Schaapskooi 1 1-5 4e klasse: Venray 2-Horst 2 0-6 5e klasse: Venray 4-T onido 2 0-6 Dit zijn de uitslagen van de vorig weekend gespeelde kompetitie-wedstrij den: Uitslagen Juniorenkompetitie: Peel en Maas kompetitie (2 mei): Gemengde junioren t/m 12 jaar: Graaf Herman 6-Venray 1 0-5 Kringcompetitie [2 mei]: Meisjes 12 jaar: Venray-Velden 3-5 Meisjes t/m 17 jaar: Venray-Broekhuizen 7-1 Distrikscompetitie [5 mei] Gemengde junioren A: Venray 1-Tonido 1 8-2 Venlo 2-Venray 2 2-8 Gemengde junioren B. Venray 1-B?erick 2 5-0 Tonido 1-Venray 2 3-2 Venray 3-de Gagel 1 0-5 Heren junioren A t/m 14 jaar: Tonido 1-Venray 1 1-7 2e klasse: Tegelen 1-Rodhe 1 Heren sen. Loreal 2-Manual 2 15.15 vertrek 14.15 uur - dhr. Peeters 5 Heren junManual-Blerick 2 13.00 dhr. v. Gorp Attentie: Door de afgelastingen van het afge lopen weekeinde kan het zijn dat er nog enkele wedstrijden tussen worden ge pland. Hou dan ook alle mededelingen in de gaten. MANUAL VETERANEN Zatyerdag 12 mei a.s. de laatste wed strijd van dit seizoen uit tegen Explo sion in Telegen. Begin van de wedstrijd om 19.00 uur. Vertrek om 18.00 uur bij de sporthal. Gaarne iedereen op tijd! Donderdag 17 mei a.s. zal er een bij eenkomst worden gehouden voor alle veteranen om nog eventjes na te praten over het afgelopen seizoen en wat we het volgend seizoen weer gaan doen. De schriftelijke uitnodiging komt zo spoe dig mogelijk. Uitslagen: Dames asp. Manual 1-Loreal 2 2-6 Heren asp. Bevo 1-Manual 13-10 Dames jun. Loreal 2-Manual 1 10-6 Heidia 1-Manual 2 6-8 Dames sen. Blerick 1-Manual 1 4-13 Heren sen. HVN 2-Manual 2 21-15 De overige wedstrijden werden afgelast. Programma zayterdag 12 mei: Welpen Manual-Bevo 14.00 Dames asp. Blerick 2-Manual 14.45 vertrek 14.00 uur Zondag 13 mei: Dmes sen. Merefeldia 1-Manual 1 15.15 vertrek 14.15 uur - dhr. Lamerikx Dames sen. Manual 2-Athene 15.00 dhr. Minten Dames jun. Ma'nual 1-Megacles2 14.00 dhr. Reijnders 4 Heren sen. Vesta 1-Manual 1 14.00 vertrek 12.45 uur dhr. Schulpen/Tegelaers 2e Dreefloop te Deurne succesvol De jonge Deurnse atletiekvereniging LG Deurne heeft een geslaagd te noemen Dreefloop achter de rug. Er gingen ruim 250 lopers van start, die de keu*.e hadden uit 5, 10 of 15 km weg. Bij de 15 km won Cor Vreind in 50.05. Onze sterkste loper was Cor Madou met een tijd van 56.20. Hij bleef daarmee Lau Wijnhoven en Jo Verlin den voor. Beide laatsten wonnen elk in hun veteranenklasse. De tijd van Lau Wijnhoven was 56 min., yerwijl Jo Ver linden niet onder de 57 min. bleef. Gezien de benauwde weersomstandig heden redelijke tijden in Deurne. meerkamp te Uden Enkele van onze atleten namen te Uden deel aan de meerkamp. De resul taten waren o.a.: Jeannine Crooymans le met 3953 pnt. Yvonne Cybulski was 5e met 2952 pnt. in de meisjes B klasse. Het punten totaal was een pers. record voor haar. Udo Engelke 2e bij de Jongens A met 4138 pnt. Frank ter Beek toonde bij de A-jon gens progressie met een aantal fraaie pers. records. Hij werd 3e met 2752 pmt. (p.r.). Kompetitieploeg Heren senioren a.s. zondag: Ploegsamenstelling: Cor Madou, Pe ter Schoenmakers, Gerrit Loonen, Dave Gallas, Udo Engelke, Jan Poels, John van den Boom, Frank Kol, Martin Hen driks. Trainen: Woensdag pupillen 19.00 tot 20.00 uur. Overigen tot 20.30 uur. Vrijdag van 19.00 - 20.30 uur. Sport park De Wieën. Wedslrijdagenda: 12 CD jun. en pupillenwedstrijd te Ven lo. Aanvang 12.00 uur. Vertrek vanaf De Wetteling om 10.45 uur. 13 mei Kompetitie Heren senioren. 19 mei Zuid-Ned. Kampioenschappen te Breda. 20 mei: zuid-Ned. kampioenschappen senioren te Veldhoven. 27 mei: Junioren AB competitie te Sit- tard. LOPERSGROEP REGIO De trimgroep Lopersgroep Regio houdt a.s. zaterdag wederom een trim- training. Er wordt begonnen om 16.00 uur aan de Schadijker Bossen nabij de parkeerplaats Meterik. Eenieder is welkom. Op zondag beginnen we vanaf de Ballonzuil in Venray om 10.30 uur. Kom eens gezellig meetrimmen! Jeugd The Old Calahan Afgelopen zondag 6 mei werden in Beegden de Nederlandse kampioen schappen Jeugdkegelen gehouden, on der auspiciën van de Nederlandse Kegel Federatie (N.K.F.). Een door ziekte uitgedunde selektie van The Old Calahan heeft zich daar kranig geweerd. In de categorie Jongens C (t/m 14 jaar) bereikte Marcel Emonts een eer volle 3e plaats met 252 hout, Michel Salters werd 4e met 251 hout. De prijsuitreiking zal plaatsvinden 22 juni a.s. in Spaubeek. Standaardtean Old Calahan kampioen In het seizoen 1983/84 heeft het stan daardteam van The Old Calahan het kampioenschap gehaald. Dit gebeurde in de derde klasse van de kegelbond Limburg/Brabant. Tevens werd hier mee de promotie naar de 2e klasse be werkstelligd. Om dit heuglijke feit te vieren nodi gen wij iedereen hierbij van harte uit op de kampioensreceptie, die gehouden zal worden op zaterdag 19 mei a.s. in pub- kegellokaal The Old Calahan, Gouden Leeuw 14, Venray. Aanvang 19.30 uur, einde 21.00 uur. Jaarvergadering Op 22 mei a.s. zal de jaarvergadering plaatsvinden van alle Venrayse kegel clubs. Plaats: The Old Calahan; tijd: 20.00 uur. Nieuwe leden en/of verenigingen worden hierbij uitgenodigd. Op de agenda staat o.a. de aanmel ding voor het seizoen 1984/'85. Inlichtingen: A. v. Bruggen (82101) of P. Bouwmans (81653). Venray 1 heeft de altijd lastige uit wedstrijd tegen Eupen 1 ondanks verlies toch goed doorstaan. Een ronde werd zelfs gelijk gespeeld en een ronde maar nipt verloren. De twee andere ronden werden royaal door hun gewonnen. Echter in vergelijking met verleden jaar speelden we met z'n vieren 29 slagen minder en dit mag een goede wedstrijd genoemd worden. Gerrit Janssen was de beste met 102 slagen, Hans Peeters en Harrie Lenssen behaalden hun kwalifi catie ruim, terwijl Gerrit Vermeulen deze op een slag na miste. Het tweede team heeft wel de reis naar Eindhoven ondernomen, doch daar de weersomstandigheden ginds mog slechter waren dan hier, werd de wedstrijd afgelast en zal binnenkort in gehaald worden. Het derde team speelde thuis tegen Maasbree 1 een verloren wedstrijd. Helaas was dit team ronde na roonde te sterk voor Venray. Gelaten namen zij de nederlaag aan, gezien de omstandig heden zat er geen beter resultaat in. De onderlinge competitie van afgelo pen donderdag is eveneens afgelast van wege het weer; zo spoedig mogelijk zal eenider een regeling met de tegenstan ders moeten maken over een nieuwe wedstrijddatum. Zondag a.s. staat voor Venray 1 de uitwedstrijd naar Mierlo 1 op het pro gramma. Een gelijkspel is het minimale wat we hiervan mogen verwachten, men is echter gewaarschuwd. Cuyk 3 is de tegenstander van Venray 2 en we zijn overtuigd van een maximale winst voor de onzen. Het derde team speelt eveneens thuis en wel tegen Stevensweert 2. Dit zal ronde na ronde een spannend geheel geven en we zijn benieuwd wie uiteinde lijk met de winst zal gaan lopen. Vertrektijd donderdagavond na de onderlinge competitie bekendgemaakt. JEUGDMOOE MOFSTRAAT2 VENRAY Mare Lemmen heeft in Mariahout verleden zaterdag de wedstrijd bij de adspiranten A gewonnen. Na een aantal tweede plaatsen is zijn eerste overwin ning van dit seizoen een feit. Proficiat Mare. Onze eerste baantoernooi zit er weer op. Hoewel de opkomst bij met name de trimmers niet overweldigend was, was de sfeer prima. Bij de trimmers werden alle drie de onderdelen (vcriterium, tijdrit en afval race) gewonnen door Ronald van de Laar, die daarmee liet zien in uitsteken de vorm te verkeren. Bij de wedstrijdrenners werd de criterium gewonnen door Frans Hen driks. Joop de Groot eiste bij de tijdrit overtuigend de eerste plaats op. In de afvalrace bleef Gerard Keijzers het langste over. In Belfeld verreden afgelopen zondag de junioren, gentlemen en veteranen in stromende regen hun wedstrijd. Bij de junioren wist Allard Jacobs op een 18e plaats te eindigen. Eric Classens spurtte bij de gentlemen een viertal pre mies bij elkaar en eindigde op de 6e plaats. Theo Heynen finishte als 8e en Thijs van Asten belandde, ondanks een knieblessure op een 13e stek. Onze trimmers hebben, eveneens in de regen, de heuvels van Zuid-Limburg bedwongen. Hoewel de regen de tocht aanzienlijk verzwaarde, werd er toch prima gereden. Komende zondag start deze groep om 8 uur voor een rit naar Berg en Dal. Harrie Holtackers zal alles in goede banen leiden. Ben Jeucken vangt degene op, die deze goede banen niet kunnen volgen. De rustige trimmers gaan naar Milheeze. Om 8.30 uur wordt aan deze 50 km lange tocht begonnen. De jeugdrenners gaan zaterdag met Eric naar de jeugd wielerronde in Someren.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 7