aakvim RED STARS BILJARTEN Midgetgolf JUm^ERS FLYING FLIES D.I.S. Oirlo M.C.C. VENRAY RED CAPS VENRAY 30 April eerste Koninginneloop in Venray V.C.ROOY RED STARS 2 KAMPIOEN Het duurde tot aan de laatste kompe- lag voordat hel tweede zeker was het kampioenschap. Nadat het in het vorige seizoen naar de 5e visie promoveerde, wist het ook nu :er met de titel te gaan strijken. Door kanpioenschap promoveren ze naar 4e devisie en heeft Red Stars het ilgend seizoen twee teams in deze isse. Een prima prestatie van Arie v. Giessen, Arjan v. d. Giessen en Bert ijssen. Dat zij tegen Kluis 2 gelijk ilden was nog slechts van statistisch omdat Megacles zicjzelf d.m.v. gelijkspel kansloos gemaakt had. :n nogmaals proficiat en hopenlijk enveel succes in de 4e devisie. Red Stars 1 wint weer Het eerste team heeft blijkbaar de taak te pakken gekregen. Tegten kon 3 behaalden zij de 3e overwin- ig op rij. Zowel John, Ronald als verloren van v. Herel, maar verder irden er geen verliespunten toege- Het werd dus 7-3. Een goede sluiting van het seizoen. Dames grijpen laatste kans ,:Het eerste damesteam heeft de laatste n gegrepen om aan degradatie te ont- [omen. In een spannende en vaak erg rveuze wedstrijd wisten onze dames dames van Red Star '58 de baas te Rijven. Het begon allemaal prima. Na 5 Wedstrijden stond er al een 4-1 voor drong op het bord, maar de tegen- llandsters gaven het niet op. Integen deel zelfd. Zij wisten terug te komen tot 4. Gelukkig konden Dorien en Erica II jet toen afmaken, zodat de 6-4 •winning en het klassebehoud voor Jnzedames was. Zowel Angelien alsook n'ca wisten 2 partijen te winnen, W: Kwijl Dorien en hel dubbel de 6 vol- aakten. 282 pril uur ling ilair ng Ivcrige uitslagen: Ieren: ed Stars 3-TTC 1 6-4 anningen 1-Red Stars 4 7-3 ed Stars 5-Asterix 2 10-0 oningslust 2-Red Stars 6 4-6 Belke 2-Red Styars 7 7-3 lue Star 7-Red Stars 8 2-8 ed Stars 9-Armada 4 4-6 laasbree 3-Red Stars 10 1-9 ed Stars 11-Seta 4 1-9 ed Stars 12-Panningen 2 1-9 eta6-Red Stars 13 0-10 lames: ed Stars 2-Armada 1 0-10 ongens: ielse TC-Red Stars 1 5-5 ed Styars 2-Armada 1 3-7 anningen 3-Red Stars 3 5-5 TC 2-Red Stars 4 4-6 atave 1-Red Stars 5 2-8 id Stars 7-TTC 3 2-8 IVO 1-Red Stars 9 6-4 ed Stars 10-Wap In 1 2-8 ed Stars 11-TTC6 5-5 lopShot 2-Red Stars 12 6-4 Meisjes Red Stars 1-Destalec 1 5-5 DV0 1-Red Stars 2 2-8 laasbree 3-Red Stars 3 4-6 led Stars 4-Blüe Star 1 4-6 led Stars 5-Koningslust 10 10-0 led Stars 6-"'t Belke 1 8-2 oningslust 7-Red Stars 7 10-0 Kampioen: Buiten het tweede herenteam werd er weekend nog een team kampioen, en nel bij de meisjes Red Stars 3. Yvonne fan Rooy,, Corinne van Hoof en Mi randa Hendriks van harte gefeliciteerd net jullie kampioenschap! Veel kampioenspunten voor Wilmsen en Claessens Met een 3e plaats voor Peter Wilmsen een 4e plaatsd voor Toon Claessens ebben beide coureurs in de kampioens- te Zunders weer veel punten aan lun totaal toegevoegd. Peter die in de le manche kopstart ad moest deze plaats al in de 2e ronde fstaan aan Couwenberg die lange tijd iet veld zou aanvoeren alvorens met een 'astloper langs de kant te komen taan.Na een paar foutjes viel Peter in verloop van de strijd wat terug maar egsnhet einde van de wedstrijd wist hij het spoor van v. d. Brink toch nog jn mooie 2e plaats te pakken. Toon die een matige start had, kwam (overmaat van ramp ook nog in de le nde ten val zodat hij helemaal van ihteren uit moest beginnen. Na een sterk gereden race zat er voor 'm toch niet meer in dan een 10e aais. Bert Hendrix wist zich gedurende de :1e wedstrijd rond de 19e plaats te mdhaven, zodat hij ook nog een paar mten meenam. Geert Goumans die zijn eerste ampioenscross meereed dit jaar viel et een 28e plaats buiten de punten. In de 2e manche was het weer v. d. rink wat de klok sloeg. Hij werd :volgd door v. d. Ven die goede 2e erd. Toon Wist zich halverwege de 2e lanche naar een 3e plaats te rijden, aar voor een aanval op de toppositie ii er toen niet meer in, omdat het gat te oot geworden was met v. d. Brink en d. Ven. Peter die nu iets minder gecincen- eerd reed als in de le manche maakte nkele kleine foutjes, zodat er nu voor niet meer in zat dan een 6e plaats. Bert en Geert wisten in deze ronde H bij de* eerste 20 te komen, zodat er voor hen geen punten waren. Bij de 250 cc promotie deed Gerrit Hermsen van zich spreken door zijn 2e plaats in het eindklassement. Gerrit die in de le manche in de laatste ronde nog uitzichten had op de mancheoverwin ning, verspeelde een topklassering doordat hij in zijn jacht op de kopman over de kop ging en als 6e werd afge- vlagd net voor Bert van Well die een geweldige inhaalrace afsloot als 7e na als laatste te zijn vertrokken. Good old Ton Hendrix sleepte na een kopstart een mooie 9e plaats uit het vuur. In de 2e manche wist Gerrit zijn 2e plaats in de eindrangschikking veilig te stellen door als 2e te worden afgevlagd weer net voor Bert van Well die zich op dit lastige circuit met zijn vele sporen goed thuis voelde. Ton Hendrix wist ook nu weer goed voor de dag te komen met een 1 le plaats in dit sterke rennersveld, zodat een 8e plaats in het dagklassemnet zijn deel werd. Michel van Vegchel die bij de 500 cc junioren in de le manche 12e werd, hield het in de 2e manche voor gezien i.v.m. een lastige schouderblessure. Programma zaterdag 14 april: Jeugdcross Ulvenhout. Zondag 15 april: Ulvenhout: 125 cc Junioren B; 500 cc junioren B. Meyel: 125 cc promotie B; 250 cc junio ren B; 250 cc promotie B; 500 cc senioren kamp.; zijspan senioren. ATTENTIE Het bestuur van supportersclub Henk Maessen nodigt alle leden uit voor de jaarvergadering die zal plaatsvinden op a.s. vrijdagavond 13 april om 20.30 u. bij dhr. G. de Bruin, Spinetstraat 13, Brukske. Tot ziens. Het bestuur. LIMBURGSE FINALES BANDSTOTEN Door DTOS in Reuver wordt 14 en 15 april a.s. de Limburgse finale bandsto ten hoofdklas (boven 3.00 gem.) geor ganiseerd. Voor deze finale heeft R. Weemen zich weten te plaatsen. Dezelfde dagen wordt door KOT, eveneens in Reuver, de Limburgse finale 2e klas bandstoten (2.00 - 2.50) gehouden. Voor deze finale heeft Th. Dericks zich weten te plaatsen. K.N.B.B. distrikt Oost-Brabant B.V. DE KETSERS P. Voileberg distriktskampioen hoofdklasse bandstoten. R. Bax op 3e plaats R. Bax en P. Voileberg spelen invitatietoernooi 3 banden Op donderdag 5 en vrijdag 6 april j.l. werd door biljartvereniging H.G.M. te Mill de distriktsfinale hoofdklasse bandstoten georganiseerd. De zes sterk ste deelnemers uit het distrikt in deze spelsoort hebben tegen elkaar gestreden om het distriktskampioenschap. R. Bax stond na twee ronden door zijn winst op A. Janssen en H. de Groot op vier matchpunten, maar moest in de derde tegen J. Zeelen in 14 beurten toch zijn meerdere erkennen. De tweede dag won hij zijn eerste partij tegen B. Thijssen maar in de finalepartij tegen P. Volle- berg kon hij ondanks 18 beurten deze partij niet in zijn voordeel afsluiten. Hij eindigde hiermee op de derde plaats. P. Voileberg stond na de le dag op zes matchpunten en met partijen van 6.25, 7.50 en 5.76 op een moyenne van 6.42 op de eerste plaats. De tweede dag won hij zijn eerste partij tegen H. de Groot in 12 beurten maar de winst in de finale tegen R. Bax leverde hem wel het kampioenschap op, maar jammer ge noeg daalde het moyenne coor de 18 beurten van 6.38 naar 5.68. Al met al toch een goede prestatie. Eindstand: 1. P. Voileberg, Ketsers 10 5.68 31 2. J. Zeelen, OCG 6 5.00 28 3. R. Bax. Ketsers 6 3.24 15 4. B. Thijssen, Harmonie 4 4.84 36 5. A. Janssen, AZW 4 2.85 19 6. H. de Groot, Harmonie 0 2.38 17 R. Bax en P. Voileberg zijn nu uitge nodigd deel te nemen aan het invitatie- toernooi 3 banden van het distrikt. De deelnemers, uitkomend in de eerste en hoofdklasse van de KNBB gaan op 11, 12 en 14 april a.s. bij café A. v. Tiéften te Rijckevoort ten strijde om het distriktskampioenschap. De deelnemers met de te maken caramboles zijn: 1R. Bax de Ketsers Venray 30 car. 2. A. de Groot, de Schaapskooi 25 car. 3. H. de Groot, de Harmonie 25 car. 4. B. Janssen, 't Klosje 25 car. 5. B. Thijssen, de Harmonie 30 car. 6. P. Voileberg, de Ketsers 30 car. 7. J. Zeelen, OCG CVuyk 25 car. Veel succes toegewenst. VENRAYSE BILJART BOND De volgende spelers hebben zich ge plaatst voor de finale 6e klas op 19, 20 en 21 april in Gelgrimshuis te Smakt. H. Verstappen L,67 A. Pijnenburg, O.G.O. G. v. Halen O.G.O. A. Teunis L'67 C. de Hoog V.O.P. B. Suilen,D.O.S. p. Claessens V.O.P. C. Creemers le res. De Steeg J. Hendriks 2e res. O.G.O. „VLAKWATER" De tweede ronde in de onderlinge competitie heeft voor K. van Ham twee persoonlijke records opgeleverd, over een ronde sloeg hij 25 punten en over drie een totaal van 89 punten. Wederom was het H. Lenssen die de dupe werd van deze lage score, ondanks zijn goede spel. G. Janssen sloeg het laagste totaal van deze avond, n.l. 74 slagen over drie. Het eerste team heeft woord gehou den en Nuth 1 met de maximale overwinning aan de zegekar gebonden; met een gemiddelde van 100 slagen over vier ronden met vier man werd een goed resultaat behaald. Absolute uitblinker was G. Vermeulen met 95 punten. De zeer mistige uitwedstrijd naar Etten-Leur 1 voor het tweede team heeft geen winstronde op kunnen leveren, ook al zag het er in het begin anders uit. De eerste ronde werd n.l. gelijk ge speeld. Alleen toptalenten schijnen op deze zeer .moeilijke baan goed uit de voeten te kunnen komen. Het derde speelde zaterdagmorgen de uitwedstrijd tegen Eindhoven 2. Ook voor hun was er nog geen winst weggelegd, doch men blijft optimis tisch. Cuyk 2 is de tegenstander van het eerste team a.s. zondag als uitwedstrijd, men zal alles op alles zetten om niet alleen goede scores neer te zetten, iets wat op die baan zeer goed mogelijk is, doch tevens om een puntje mee naar Venray te brengen. Voor het tweede team moet dé winst binnen bereik liggen a.s. zondag in de thuiswedstrijd tegen Uden 1. Ditzelfde kan gezegd worden van het derde team dat eveneens thuisspeelt en wel tegen Maasbree 2, ook al zal het voor hun met iets meer moeite gepaard gaan. Voor de onderlinge competitie van donderdag a.s. zien we weer enkele zeer interessante ontmoetingen op papier staan. De vertrektijd voor het eerste wordt eveneens donderdagavond bekend ge maakt. Oefenwedstrijden Zaterdag 14 april: HB jun. Venray-Venlo 14.00 12.00 op veld aanwezig zijn. HB adsp. Venray-Venlö 14.00 11.30 op veld aanwezig zijn. HB sen. Limburg Cup. Zondag 15 april: HB sen. Limburg Cup. Contributie: Die leden die hun contributie nog niet betaald hebben dienen dit op een zo kort mogelijke termijn te doen vóór de competitie. Contributie niet betaald, niet meespelen. Clubwinkel: Bent u nu eindelijk toe aan nieuw materiaal.Math's Clubwinkel. M. Klomp, Dakdekkerstraat 25, tel. 04780-87773. basket-ball club venray Uislagen weekend 7/8 april: Jongens asp.-Que Vadis 43-32 Dames 2-Quo V adis 18-32 Heren 2-Jink 2 52-30 Heren 3-Jasper Sport 29-56 Akros-Mini's Rush Foto-Heren 1 63-51 Jongens jun.-PSV Almonte 39-46 Programma 14/15 april: Thuis 15 april St. Servatius: 14.00 Mini's-Deurne Tafel: A. v. d. Giessen/B. Janssen Fluiten: J. Lamers 15.00 Heren 3-Con Brio 2 Tafel: T. Lamers/B. Oomens Fluiten: M. Flinsenberg Uit 15 april: 15.00 Gennep Cougars-Jongens kad. Fluiten: R. Cruys Dit is het laatste competitie-weekend. Komende week volgt nog informatie be treffende de toernooien en zal er beslist nog eens een beroep gedaan worden op de oudere spelers om de jeugd te bege leiden naar deze toernooien. Uurloop Helmond Te Helmond werd de onderlinge uur loop afgewerkt. Het werd voor onze atleten geen grootse dag. Veteraan Jo Verlinden legde 16.323 m af. Cor Madou bleef onder de 16 km per uur, Van de trimmers nam Harry Janssen deel aan de bekende City-Pier-Cityloop te Den Haag. Harry legde het traject over 211 km af in 1.31.0. Trainen: Woensdag van 19.00 tot 20.00 uur voor de Pupillen. Overigen tot 20.30 u. Vrijdag: allen van 19.00 tot 20.30 uur, sportpark De Wieën. Wedstrijdagenda: 28 april: 15 km loop te Venlo 30 april: le Koninginneloop te Venray. Nieuwe leden: Het is weer mogelijk om je als lid op te geven bij de atletiek. Kom maar eens meetrainen of gewoon kijken op de woensdag- of vrijdagavond op het sportpark De Wieën. Je kunt een maand gratis meetrainen voordat je be slist tot lid worden. Het is, door wijziging van het K.N.A.U.-reglement nu ook mogelijk om al op 7-jarige leeftijd bij de atletiek te gaan. Je wordt dan ingedeeld in de cat. Pupillen C. Kom eens langs en doe eens mee. Voor meer informatie kun je bellen met: Mevr. Gallas, 04780-85247. - LOPERSGROEP REGIO Afgelopen zaterdag vond de eerste testloop plaats. Deze mag geslaagd ge noemd worden. A.s. zaterdag gaan we weer aan de Schadijker Bossen trim men. We beginnen i.v.m. de Marathon uitzending van Rotterdam wat later en wel om kwart over zes. Let op deze ge wijzigde tijd! Op zondagmorgen wordt er ook aan de Ballonzuil weer gestart om 10.30 uur. Schroom niet, stap over de drempel en kom gewoon eens meelopen. Onder het motto: „Samen is toch gezelliger" gaan we zaterdag en zondag weer van start. De volgende testloop op de rode route aan de Schadijker Bossen is op 5 mei! Voor Informatie: Paul Coppus, tel. 04709-4840 Dhr. Crooymans, tel. 04780-82842 Dhr. Rijshouwer, tel. 04780-86268. In samenwerking met de Winkeliers vereniging Venray en het Oranje-comité organiseert A.V. Venray Regio een stratenloop door het centrum van Venray. Er kan zowel door trim- mers(sters) als wedstrijdatleten deelge nomen worden aan de diverse afstan den. Het programma ziet er als volgt uit: 18.00 u. Scholierenloop voor de leef tijden 12-14 jaar en 15 - 16 jaar. Beide categorieën lopen 2400 m. 18.30 uur Trimloop over diverse afstanden. Er is keuze uit 1200 m, 2400 m, 3600 m, 4800 m of 9600 m. Het parcours is als volgt samenge steld: start en finish tegenover de Schouwburg, daarna Leeuwstraat, Henseniusstraat, Grotestraat, Markt straat, Hoenderstraat, Deken Thielen- straat, Merseloseweg. 1 ronde bedraagt 1200m. Inschrijven is mogelijk in de Schouw burg vanaf 17.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt: 2,— voor de Scholieren loop; 4,voor de trimloop. Tot ongeveer een half uur voor begin van de wedstrijd kun je nog inschrijven. In de schouwburg is tévens gelegen heid tot omkleden. Er zijn echter geen douches aanwezig. Voor iedere loop zijn er prijzen ter beschikking gesteld. Voor jongens/he ren en meisjes/dames zijn aparte prijzen. Eenieder, die zijn gekozen afstand uitloopt, ontvangt een erg fraaie herin nering. De prijsuitreiking vindt plaats na af loop van de grote trimloop in de schouwburg. Nadere informatie kunt u inwinnen bij: Mieke Alkim, tel. 04780 - 85514. Wij hopen u allen weer massaal te mogen begroeten! ^.eURAVo Ledenvergadering in De Volle Maan Op maandag 16 april 1984 20.00 uur. Agenda: Opening voorzitter. Uitreiking ringen. Inning contributie. Mededelingen. Rondvraag. Sluiting. A.s. zondag 15 april worden weer de jaarlijkse clubkampioenschappen ge houden. De afgelopen weken hebben we de voorselecties geturnd. De meisjes die zich van iedere groep bij de eerste drie hebben geplaatst, gaan dus zondag de finale turnen. 's Morgens turnen de dames en wed- strijdgroep B. 's Middags zijn de re- kreatiegroepen en de wedstrijdgroep A aan de beurt. De wedstrijden worden gehouden in de gymzaal aan de Langeweg, en zijn voor het publiek toegankelijk. Om de zaal te betreden moet men wel gym schoenen dragen. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend DAMES VC ROOY KAMPIOEN Dames BSV-VC Rooy 1-3 Setstanden: 10-15,15-13,5-15,1-15. In de laatste competitiewedstrijd heeft VC Rooy aan alle twijfels een eind weten te maken, door met een 3-1 overwinning het kampioenschap en de daaraanverbonden promotie naar de 2e divisie te bewerkstelligen. Na een spannende kompetitie met naaste concurrent Pancratius/VCH 3 is VC Rooy terecht de sterkste gebleken. Het Venrayse team kende weinig zwakke plekken en beschikt over een brede basis, waardoor men de gehele competitie goed georganiseerd volleybal heeft kunnen laten zien. Dit resulteerde in 20 overwinningen en maar 2 neder lagen. In een uiterst beladen wedstrijd tegen het nog tegen degradatie vechtende BSV heeft VC Rooy toch laten zien waarom het de meeste aanspraak maakt op de titel. In de eerste set trok VC Rooy aanvankelijk het initiatief wel naar zich toe, maar de dames uit Venray waren niet bij machte het consequent vast te houden. Hierdoor golfde het spel op en neer. Dit spelverloop trok zich door in de tweede set. BSV rook zijn kans en maakte van de onrustige momenten binnen het Venrayse spel gebruik om de Sportverslagen dienen dinsdags voor 10 uur te zijn ingeleverd! Bij de openingswedstrijd in Oss, op een prachtige nieuwe baan waren afgelopen zaterdag 12 leden aanwezig, 9 beker namen we mee naar huis, een le prijs was er voor Sabine Schoenmakers, Freddy de Vries, Pascal Hermsen, Peter van Stiphout; de 2e prijs was er voor Hanneke v. d. Bungelaar en Martien Wijers. De derde plaats was voor Ramon Linders. In Nistelrode ging het er nog wat harder aan toe. Regen, wind en mist hield niemand tegen om er flink tegenaan te gaan. Van de 44 leden bleven er 31 in de finale over. 8e plaats voor: Emiel Kanters, Frank Heidens, Pascal Hermsen; 7e werd Kristiaan Teluy; 6e plaats: Jos v. Wylick, Marco van Kempen, Lea Klein Overmeen en Twan Hermans; 5e plaats voor: Marcel de Kleine; 4e plaats voor: Jeroen Bönschen, Hanneke v. d. Bungelaar, Martien Wijers en Alexan der van Doorne. De bekers waren voor 3 pl. Hans v. d. Aa, de 2e prijs Ramon Linders, Boris Janssen, Danny v. d. Poel, Marcel Aarts, Pascal Dings, Eric van Lipzig, Richard Juwett, Petra van Doorne, Herald Heidens, Raimond Doppelbauer en Nico Jakobs. Een eerste prijs was er voor Sabine Schoen makers, Ron van Opbergen, Peter van Stiphout, Freddy de Vries, Patrick Claessens, Mark Rongen. In de open klasse behaalde Patrick Claessens weer een le prijs; Herald Heidens 2e prijs en Nico Jakobs, Freddy de Vries en Hand v. d. Aa een 3e prijs. Allemaal gefeliciteerd, dat waren weer 22 bekers. A.s. zondag in Venray proberen we er nog meer van te maken. Heel veel sue- Nuvoc-Lyceum 3-1 In een wedstrijd waar niets meer op het spel stond begon Lyceum overdon derend; na een 4-13 voorsprong kwam Nuvoc echter terug, maar Lyceum scoorde de laatste puntjes: 13-15. Toen zakte het spelniveau. mede door scheidsrechterlijke dwalingen en enkele onsportieve tegenstanders, waar Ly ceum zich aan begon te ergeren: 15-6. Het kruit was verschoten, althans zo leek het. Na een 14-4 achterstand kwam lyceum goed terug door bij vlagen su bliem aanvalsspel te tonen, maar door twee knullige fouten werd het alsnog punten te scoren. Maar in de derde en vierde set liet VC Rooy het in grote getale meegekomen publiek zien dat men niet voor niets was m eegerëisd naar Brunssum. In de derde set speelde VC Rooy zich door de spanning van de laatste weken heen en met soms werkelijk subliem en goed lopen volleybal werd BSV in deze twee sets opzij geschoven. Heren Were Di-VC Rooy 0-3 Setstanden: 7-15 5-15 8-15. VC Rooy had het behoud van de 2e divisie tegen Were Di niet meer in eigen hand na de voorafgaande week. Tegen Were-Di kon dan ook geen risico genomen worden. De degradant Were- Di was in de eerste fase van de le set geen partij. VC Rooy kon zich onnodige fouten permitteren. Enkele goede spelmomenten daargelaten was het een matte vertoning: 7-15. De tweede set hetzelfde beeld. Het was VC Rooy dat op alle fronten domi neerde, vooral technisch was de tegen partij nergens: 5-15. De derde set gaf een voorsprong voor Were-Di, die daardoor vrijuit ging spelen. VC Rooy wetende dat het mini maal drie punten moest halen ging. nu voluit en stormde regelrecht door naar 8-15 en de 0-3 zege. Door deze overwinning zal VC Rooy promotie/degradatieduels moeten spe len, welke de nodige spanning zullen geven. Uitslagen: BSV-Dames 1 1-3 Phoenix 1-Dames 2 0-3 Hovoc 3-Dames 3 3-0 VC Velden-M.A-jeugd Were-Di-Heren 1 0-3 Olsredlem 1-Heren 2 1-3 SetUp3-Heren 3 3-0 Hovoc 4-Heren 4 s.n.o. Heren vet. 3-Concordia 3-2 Programma 15 april 1984: Tupos-Heren vet. 1 VC Velden-Heren vet. 4 15-13 voor de gastheren. De laatste set werd gekenmerkt door een en al ergernis aan het adres van bovengenoemde hoofdrolspelers. Er was geen eer meer te behalen en Lyceum eindigde het laatste competitieduel met 10-15. Hansa-Dames 1 0-3 Dames 1 heeft met een zeer eenvou dige 0-3 zege afscheid genomen van de derde divisie. Met de cijfers 6-15, 6-15 en 4-15 won het Venrayse team binnen 42 minuten deze wedstrijd. AV Flash 2-Dames 2 2-3 Via deze zege is dames 2 op een uit stekende derde plaats in de eerste klasse geëindigd. Tupos2 Lyceum 3 0-3 Ook dames 3 sloot de competitie win nend af en neemt beslag op de vijfde plaats in de tweede klasse. Heren 2 was zterdag vrij. Door de resultaten van de overige teams is heren 2 op een derde plaats terecht gekomen. Heren 3-Aspargos 0-3 Heren 3 heeft zich na een moeilijke start goed hersteld in de tweede compe- titoehelft en eindigt op een vijfde plaats. Heren 4-Aspargos 3 2-2 Heren 4 is op een 6e plaats geëindigd in de derde klasse. KORFBAL: Uitslagen: DIS 1-Swift 3 sen. 2-4 DIS 1-Merels 1 jun. 1-4 DIS 2-Merselo 1 jun. 3-6 DIS 2-Or. Wit 2 asp. 0-10 DIS 1-Peelkorf 1 pup. 0-1 Programma zaterdag 14 april: 12.45 Swift 1-DIS 1 pup. 13.30 Lottum 1-DIF 1 asp. 14.00 Swift 3-DIS 2 asp. 15.15 Wittenhorst 1-DfS 1 jun. Zondag 15 april: 10.45 KCHB 1-DIS 1 sen. 11.00 Merels 2-DIS 2 sen. ll.OOMerselo 1-DIS 3 sen. VOETBAL: Uitslagen: Resia 1-DIS 1 2-3 Leunen 3-DIS 2 1-0 Excelsior 3-DIS 3 0-8 Geysteren 4-DIS 4 2-3 Leunen 9-DIS 5 1-3 TOP 3-DIS 6 6-0 DIS Al-TOP Al 1-2 DIS Bl-BVV BI 3-1 DIS Cl-Excelsior Cl 0-4 .EXcelsiórD 1-DIS Dl 2-0 AwanssumE 1-DIS El 1-1 Programma zaterdag 14 april: 14.30 DIS Al-BVV Al 13.00 DIS Cl-America Cl 11.00 Kronenberg D1 -DIS D1 10.00 DIS El-TOP El Programma zondag 15 april: 14.15 Wittenhorst 3-DIS 2 10.00 HRC 3-DIS 3 10.00 DIS 5-RKMSV 9 (vr.) 11.45 DIS 1-RKMSV 2 (vr.) Resia-DIS 2-3 DIS startte aanvallend, veroverde overwicht en kreeg ook enige kansen, doch leek even wat te zeker van zijn zaak en werden dan ook voor rust fraai wakker geschud. Direkt na rust was het raak voor de groenwitten door Peter Gommans en toen Resia meer aandrong ontstonden er logischer wijze openingen. Een mooie combinatie tussen Th. Hellegers en H. Steeghs werd door de laatste koel afge rond (0-2). Toen vervolgens Jos Kusters beheerst verhoogde naar 3-0 leek de zaaak, met nog 'n kwartier te spelen, beklonken. Niets was minder waar. De organisatie viel bij DIS soms weg, en werd met onnodig risico gespeeld en vooral als de bal in het strafschopgebied der groenwitten werd gedropt ontston den er gevaarlijke situaties. Tweemaal profiteerden de oranjemannen en zelfs lag de gelijkmaker in de laatste seconde nog in het verschiet maar een handsbal werd door de goed leidende arbiter niet geconstateerd en vervolgens kwam Oirlo met een katachtige reflex van hun keeper na een al-of-niet-over-de-Iijn- situatie toch nog, zij het over het geheel genomen verdiend, als verrassende winnaar over de brug. Uitslagen: Welpen: Blerick-Manual 7-5 H. Asp.: Manual-Blerick 1 7-14 DS 1 afgelast DS 2 Groene Ster-Manual 2 38-3 DJ 1 MSV-Manual 1 12-4 DJ 2 AIcides-Manual 2 9-5 HS 1 Vios-Manual 1 13-8 'HS 2 Breeton sp.-Manual 2 11-19 HJ: Manual-Merefeldia 1 22-18 Programma zaterdag 14 april 1984: Welpen B: Manual-Loreal 14.00 scheidsrechter Hans Kersten D.Asp. E: Hercules-Manual 14.00 vertrek 13.00 uur ander shirt meenemen H.Asp. C: Heldia-Manual 14.45 vertrek 13.00 uur D.Jun. 3B: Manual 2-Breet. Sport 19.00 dhr. Lucassen Zondag 15 april 1984: D.Sen. 2A Manual 1-EkspIosion 14.00 dhr. van Gorp D.Jun. 2A Manual 1-Des '59 13.00 dhr. Reinders 4 D.Jun. 3B: Manual 2-Wittenhorst 12.00 dhr. Reinders 4 H.Sen. PK Manual 1-Haslou 15.15 dhr. Bosma/Odekerken H.Sen. 3A Manual 2-Heldia 16.30 dhr. Peeters 5 H.Jun. 2A: Loreal 2-Manual 14.00 dhr. Kurvers 1 vertrek 13.00 uur Welpen Blerick-Manual 7-5 Voor het eerst in het bestaan van H.V. Manual is er in de veldkompetitie ingeschreven voor een welpenteam. Jongens en meisjes vanaf 6 jaar „knokken" hier om de toch zo begeerde winst binnen te halen. Afgelo pen zaterdag traden ze aan tegen Ble- rick. De eindstand was 7-5 voor Blerick. Doelpuntenmakers van Manual: Léon v. d. Heyden 3x en Wouter Vierhout 2x. Bekerwedstrijd vrijdag a.s. te Heythuy- sen, aanvang 20.15 uur: Manual 1-SVM 1 [Munztergeleen] De bus rijdt niet. Omdat er te veel mensen waren die achteraf te kennen gaven liever met de eigen auto naar Heythuysen te willen gaan, hebben wij besloten de bus niet te bestellen. Iedereen die mee wil en geen vervoer heeft komt naar de sporthal om 18.45 uur. Degenen die een auto hebben worden vriendelijk verzocht deze ook mee te nemen. Manual-Vios 8-13 Het debuut van de heren van Manual in de Provinciale klasse is geen succes geworden. Vios opende fel en nam een kleine voorsprong, die door hard verdedigen werd geconsolideerd. Toen ook Manual steviger ging aanpakken kwam Vios niet meer tot scoren, waardoor Manual de 2-4 achterstand kon ombuigen in een 7-5 voorsprong. Op slag van rust kon Vios via een schot van zeker 15 meter nog terugko men tot 7-6. In de tweede helft raakte Manual volledig van slag. Er werd veel te zwak verdedigd, terwijl men in de aanval veel te individueel speelde en de weinige kansen die werden gecreëerd werden ook nog gemist. Zo kon Vios gelijk komen en rustig aan een voorsprong bouwen. Het duurde tot 3 minuten voor tijd voordat Manual z'n enige doelpunt in de tweede helft scoorde. Eindstand: 8-13. Laten we hopen dat dit de slechte generale was waarop dan vrijdag a.s. een goede première moet volgen in de bekerfinale tegen S.V.M. Graag heel veel supporters! Manual-veteranen Blerick-Manual 19-9 (Rust 7-6) Op donderdagavond wordt de wed strijd gespeeld: Manual-Explosion, aan vang 22.00 uur in sporthal ,De Wette- lingf". De wedstrijd van a.s. zaterdag tegen Lobberich is uitgesteld en wordt begin mei gespeeld..

Peel en Maas | 1984 | | pagina 7