AGENDA INGEZONDEN (Sriaene) OUDE FOTO Kaartverkoop Muziekfeesten SCHOUWBURG- NIEUWS Sport op de kerkdorpen P. van Meijel 25 jaar bij Campina SPORTHAL DE WETTELING SfllAMflNDERs het comfortwonder ft GEVONDEN P Voor de zevende achtereenvolgende jaar worden in Merselo met Pinksteren de traditionele Muziekfeesten gehou den, van 7 tot en met 11 juni. Zoals ie der jaar is hel de organisatie weer gelukt een aantrekkelijk en zeer gevarieerd programma samen te stellen. De kaar ten zijn gedrukt en liggen weer te wach ten op de vele bezoekers, die deze feesten ieder komen bezoeken. De Muziekfeesten worden geopend, zoals gewoonlijk door de jongste gene ratie, nl. de basisschool, die op donder dagmiddag 7 juni in de feesttent de af- sluitng van hun projekt Muziekfeesten vieren. Donderdagavond kunt U weer luiste ren naar de vele amateurs, die het podi um dan zullen betreden. In tegenstelling tot vorig jaar hebben we ons beperkt tot drie genres muziek nl. beat-, blaas- en country- of volksmuziek. Dit mede om dat het voor de jury iets gemakkelijker wordt om groepen en artiesten te verge lijken. Vrijdagmiddag 8 juni kunnen de 50 ers uit de hele omgeving zich ver maken met volksdansen en vrij dansen met vele oude dansen van vroeger onder leiding van „Hollands Glorie". Vrijdagavond treed het steeds be roemder wordende Tsjechische blaasor- kest Moravanka voor de derde maal op in Merselo tijdens de Muziekfeesten. Op zaterdag 9 juni heeft Fanfare St. oda uit Merselo zoals gewoonlijk weer een play-inn georganiseerd voor jeugd- fanfares en -harmonieën. Uit heel Lim burg zullen zo'n 300 350 deelnemers naar Merselo komen. Zaterdagavond komen de aller grootste uit de Country- en Blue- grassmuziek naar Merselo om op te tre den op de country-avond die een vast onderdeel is geworden in het program ma van de Muziekfeesten. Deze avond treden op: Tulsa, Groundspeed, The Major Dundee Band en de zangeres Sandra van Rijs. Deze avond zal wor den gepresenteerd door de populairste country-d.j. van Benelux, Ruud Her mans. Zondag 10 juni, le pinksterdag wordt zoals gewoonlijk geopend met een Plechtige Hoogmis in de feesttent. Deze H. Mis zal ondermeer worden verzorgd door het Kerkelijk zangkoor en het Jeugdkoor van Merselo. Aansluitend is er Frühshoppen met het zeer bekende orkest SPRING, die we voor de eerste keer zolang de Mu ziekfeesten bestaan hebben kunnen con- trakteren. Voor de mensen die deze dag sportief willen doorbrengen, kunnen deelnemen aan de Foto-wandel- en fietstocht door de mooie bosrijke omgeving van Merse lo. Zondagavond is er de nog ieder jaar geweldig geslaagde Drie Kapellen Show, waarin dit jaar optreden, Die Fidelen Rosentaler uit Merselo, Die Mühltaler Muzikanten uit Horst en Freunde Echo uit Overloon. Deze drie kapellen treden wydeze samenstelling één maal per jaar open één maal per drie jaar in Merselo. Maandag 2e pinksterdag beginnen we net als vorig jaar met heel veel succes een Gregoriaanse Hoogmis in de feest tent, uitgevoerd door ruim 400 koorzan gers uit de hele regio. Vanaf 11.30 uur begint de traditione le ALD MERSELSE DAG met veel fol klore, nostalgie en muziek. Inlichtingen: Albert Michels, Merse lo, tel. 04786-225. Kaartverkoopadressen: Michels Mo len Merselo, 'Grootdorp 45 Merselo Lectuurhal, Grotestraat 5, Venray Stomerij „Veltum" in winkelcentrum Veltum. ZONDAGOCHTENDCONCERT Programma zondagochtendconcert, zondag 15 april a.s. verzorgd door de Kon. Harmonie Euterpe o.l.v. Pierre Steuvers en het Gemengd Bejaarden koor „Crescendo" te Venray. Kon. Harmonie Euterpe 1. Planckendael-mars/Beck 2. Moment for Morricone/Morricone en de Mey, filmmuziek met o.a. het be kende thema uit de film Once upon a ti me in the West. 3. Scènes Caucasiennes /Iwanov en Del- haye: a. dans les montagnes; b. dans le village; c. dans la mosquée; d. processi on du Sardar. 4. Ballet D'lsoline/A. Messager, arr. Eustace. Balletmuziek in vijf delen. 5. Gammatique-mars/Gerard Boedijn Gemengd Bejaardenkoor „Crescendo" 1. Die Winter ist vergangen 2. Gedenk aan mij 3. Wiegelied 4. Ons bootje 5. Morgenwandeling 6. Grüss mir die Reben 7. Auf, auf 8. Die Abend Glocke 9. Goede Mond 10. In het woud 11. Im Böhmer Wald. KINDERMUSICAL HET NAJAAR VAN DE HEKSEN Het Amstel Toneel komt op zondag 15 april a.s. om 14.00 uur met een prachtige kindermusical „Het najaar van de heksen". Het stuk gaat over hek sen die meteen al aan het egin tevoor schijn komen in de droom van Veralint, hel. meisje dat zo graag eens op een be zemsteel door de lucht zou willen vlie gen. Maar dét zijn alleen maar dromen. Overdag, in het gezellige dorpje aan de river waar Veralint woont, is geen heks te bekennen, tot.... Voor deze voorstelling kunnen vanaf heden kaarten worden afgehaald aan de kassa van de schouwburg op werkdagen van 9.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Op de dag van de voorstelling is de kassa open vanaf 13.00 uur. De entree bedraagt 5,-. OUD-OPPER AARTS OVERLEDEN In de leeftijd van 76 jaar overleed te Vierlingsbeek de heer Sjef Aarts. Meer dan 30 jaar was de Heer Ararts bij de rijkspolitie o.a. als postcommandant te Well en Vierjingsbeek. De Heer Aarts was een echte humane politieman, van de oude stempel, die steeds de burgerij met raad en daad terzijde stond. Dat hij in Vierlingsbeek populair was, bleek wel in 1978 toen hij met een eigen lijst als raadslid werd gekozen. Tijdens zijn 4-jarig raadslidmaatschap was hij het die zorgde voor de vrolijke noot en dikwijls zijn wensen op rijm kenbaar maakte. Kom ook in aktie. En vier de nieuwe voorjaars- kollektie met ons! Voor alle mannen in aklie hebben we een schitterend nieuwe voorjaars- kollektie samengesteld. Met het beste van grote namen als Melka, New Man, Bnxon, Tenson, van Gils. Matinique, McGregor, Equip, Arrow. Een kollektie waarin u.beslist het nieuws vindt dal u voor deze lente en Lzoraer. zoekti Dat wiJlerj we u graag op een feestelijke manier laten zien, Hoe feestelijk7 Dat ziet u wel als u komt In elk geval gaat u niet met lege handen naar huis! We zijn helemaal klaar voor het nieuwe mannenmode seizoen. V8\N OORSCHOT MODE Groteslraat 73, Venray Helmond, Roosendaal. Boxmeer, Oss. Venray Voor een internationaal modeprogramma DUETTEN VOOR BALLET EN MUZIEK Naast en als vervolg op de eerste suk- sesvolle balletproduktie „Romantisch Klassiek Ballet" (dit seizoen de 100e voorstelling) waarin pas-de-deux uit de belangrijkste balletten van het roman tisch klassieke reperloir van de vorige eeuw gedanst werden, zullen Alexandra Radius en Han Ebbelaar in het seizoen 1984/85 te zien zijn in een nieuw pro gramma met eigentijdse choreografieën. De première hiervan vindt pas plaats op 23 augustus in de Maaspoort in Venlo, maar op maandag 16 april zal dit ballet reeds in Venray te zien zijn. De nieuwe ballet/muziekproduklie DUETTEN VOOR BALLET EN MU ZIEK omvat, naast een nog niet eerder in Europa uitgevoerde pas-de-deux van de beroemde 20e eeuwse choreograaf George Balanchine, drie wereldpremiè res van speciaal voor het danspaar ge maakte duetten van Nils Christe, Jan Linkens en Han Ebbelaar. Het muzikale aandeel in het program ma zal worden verzorgd door Christiaan Bor, viool en Frédéric Meinders, piano. Zij zullen niet alleen in muzikale inter mezzi optreden mar ook de dansonder- delen begeleiden. DE MENSENHATER Donderdag 17 april om 20.15 uur. Mensenhaters zijn ze allemaal, de fi guren in Molières latste ernstige kome- In het „sport-rapport" van onze ge meente heeft men vanzelfsprekend ook ruime aandacht geschonken aan de sportbeoefening op de kerkdorpen. Aan de bestaande accommodaties en aan de behoefte aan sportvoorzieningen tot 1991. De conclusies die de afdeling on derzoek en statistiek daaraan verbindt, laten wij hieronder volledig volgen. SPORTPARK OOSTRUM Er is wat betreft de velden voor voet balwedstrijden sprake van ruime over capaciteit. Dit geldt evenzeer voor het trainingsveld (verlichte veld) en het veldje naast de tennisbanen (wekelijks 10 uur training en 2 uur per week overig gebruik). Er zijn in Oostrum twee ten nisbanen voor 212 leden. Het aantal le den is de laatste vier jaar constant geble ven. Het betreft hier uitsluitend recrean- tensport. Op vrijdag 6 april j.l. werd het feit herdacht dat de heer P. van Meijel, werkzaam als R.M.O.-chauffeur, 25 jaar in dienst was bij DMV Campina - Venray. In café Janssen te Merselo, waar talloze kollega's en familieleden van de de jubilaris aanwezig waren, sprak de heer J. van Elzakker, lid hoofdbestuur van de Coöperatieve Zuivelvereniging Campina en Raad van Commissarissen DMV Campina, namens de leden vee houders, woorden van lof en dank aan de jubilaris en overhandigde hem de ge bruikelijke enveloppe met inhoud. De heer G. Hutschemaekers, spre kende namens de Verenigingszaken van de Coöperatieve Zuivelvereniging Cam pina, benadrukte o.a. de specifieke werkzaamheden van de heer van Meijel en bood hem een boekwerk aan. De heer A. de Kroon, direkteur van het bedrijf te Venray, ging uitvoerig in op de loopbaan van de jubilaris. Deze begon op 6 april 1959 zijn werk zaamheden als busopzetter, op een vrachtwagen, bij de aanvoer van de boerebmelk naar het bedrijf. Na enkele jaren werd hij tot chauffeur benoemd en vervolgens was hij de eerste zogenaamde R.M.O.-chauffeur bij het Venrayse bedrijf in 1966, waarmede hij naam maakte bij het rijdende meikont- vangen, een gehele nieuwe ontwikkeling bij het vervoer van de melk naar de fa briek. Deze nieuwe ontwikkeling, ont moette aanvankelijk niet weinig weer stand. Mede door de vriendelijke wijze van werken van de jubilaris, ontwikkel de zich het rijdende melkontvangen voorspoedig. De heer de Kroon schetste de vele goede eigenschappen en kwaliteiten van de jubilaris en bood de bronzen legpen ning en oorkonde van de Kon. Ned. Zuivelbond aan. De echtgenote van de jubilaris kreeg een attentie en een bloemenhulde. De heer W. Mulder bood namens de personeelsvereniging een geschenk aan en mevrouw van Meijel een bloemen- ruiker. Daarna volgde een geanimeerde re ceptie waar velen de jubilaris met zijn gezin kwamen feliciteren. die. Ze verafschuwen in ieder ander mens het leven zelf omdat ze bang zijn voor de dood. Ze schrijven gedichten, roddelen, filosoferen, om het leven en daarmee de dood op een afstand te hou den. Hun jeugd is eeuwig, de deugden die ze bejubelen of belachelijk maken zijn dat, de kunst is dat. Alles wat ze aan de eindigheid van hun eigen leven zou kunnen herinneren houden ze zorg vuldig buiten de deur. Hun huizen zijn diepvrieskasten. Ze vriezen hun lusten in om de dood te kunnen trotseren. Jeugdig geklede kadavers die op hoge leeftijd nog met elkaar omgaan als ver wende rijkeluiskinderen op een altijd durend feestje. Natuurlijk loopt dat spaak. Ze stre ven wel allemaal hetzelfde doel na maar met zulke verschilende middelen dat hun wereldje uit elkaar spat. Niet voor lang. Dat zeker niet. De angst voor de dood is van alle tijden en hoe meer mensen over de middelen daarvoor beschikken des te meer men sen alles op alles zetten hun leven, hun lichamen, hun liefdesleven voor de smetten van de vergankelijkheid te be hoeden. Die mensen waren en zijn jam merlijk belachelijk. Een stuk over men sen die vergeefs trachten de tijd te trot seren. Hoe lang nog? Met Lies Franken, Ann Hasekamp, Sigrid Koetse, Hans van den Berg, Her man van Elteren, Jules Hamel, Ton Kuyl, Ton Lutz, Frans Vorstman en Siem Vroom. SPORTPARK OIRLO-CASTENRAY „De Heesakker" De belasting.van de voetbalvelden ligt ruim onder het maximaal toelaatbare. Ook wat trainingsaccommodatie betreft is er sprake van een ruime restcapaciteit. „De Kamp" Gemiddeld worden op het korfbal- veld per week 7 a 8 wedstrijden gespeeld. De norm ligt op 10, zodat nog restcapaciteit aanwezig is. Het trai ningsveld wordt 10 uur per week ge bruikt, zodat ook wat dat betreft de ac commodatie ruim voldoet. SPORTPARK LEUNEN Op de wedstrijdvelden worden, gedu rende het voetbalseizoen wekelijks 12 wedstrijden gespeeld. De 3 velden bie den hiervoor in ruime mate accommo datie. Door de 14 jeugdelftallen wordt per week 7 uur getraind. De acht seniore nelftallen trainen 6 uur per week. Ook op het trainingsveld is dus nog enige restcapaciteit aanwezig. Bij eventuele verdere groei van de korfbalvereniging zal men voor trainin gen uit moeten wijken naar het voetba- loefenveld, of eventueel één van de voetbalwedstrijdvelden, waar nog wel restcapaciteit aanwezig is. Overigens is het wel zo dat het korf- balveld gedurende de wintermaanden (november-maart) niet wordt gebruikt, omdat zowel competitie als training naar sporthal/gymzalen worden ver plaatst. SPORTPARK YSSELSTEYN Gedurende het voetbalseizoen wor den er wekelijks 10 11 wedstrijden gespeeld. De belasting per veld blijft daarmee ruim onder het maximum. Ook voor het trainingsveld geldt een ruime restcapaciteit, mede gezien de rui me afmeting van dit veld. De huidige belasting van het korfbal- veld komt overeen met het maximaal toelaatbare. De prognose laat tot 1991 een lichte daling van het aantal leden zien, zodat aangenomen mag worden dat de huidige accommodatie tot 1991 een voldoende voorziening vormt. Mocht er sprake zijn van oprichting van een damesvoetbalclub dan zal dit zeker ten koste gaan van de korfbalclub en mogelijk ook van de tennisclub. De twee tennisbanen worden volledig gehuurd door de recreatieve tennisvere niging Ysselsteyn. Op het sportpark is, zo nodig, ruimte voor uitbreiding met nog eens twee banen. SPORTPARK MERSELO Gemiddeld worden er per week 5 a 6 wedstrijden gespeeld op het niet verlich te veld. Dit veld bezit nog een beperkte restcapaciteit (voor 2 a 3 wedstrijden). De korfbalwedstrijden (2 3 per week) worden gespeeld op het verlichte veld. Dit veld wordt ook gebruikt voor training van voetbal en korfbal. Voor dit veld geld dat er nog enige restcapaciteit aanwezig is, zowel wat be treft tijdsplanning als wat betreft bespe lingsbelasting. SPORTPARK SMï&KT/HOLTHEES Gebruikt door V.V. Excelsior, spe lend in 6 competitieteams. De accom modatie (1 wedstrijdveld en 1 oefen- hoek) is ruim voldoende. Programma van vr. 13 t.m. do. 19 april Vrijdag 13 april KNVB zaalvoetbal comp. 19.30 nog geen programma 20.30 t Huukske-Wetteling 3 21.30 SVCB 3-Wittenhorst 2 22.30 Fc. Hento 2-Veronica 2 Zaterdag 14 april 9.00-17.00 VCB volleybaltournooi 17.00-18.00 Batu Budaun zaalv. vr. 18.00-19.00 Manual handbal 19.00-21.30 Jumpers basketball comp. 21.30-22.30 Verhaegen zaalv. vr. Zondag 15 april 9.00-19.00 VC Rooy volleybaltoer nooi (veteranen) 19.00-20.00 Thuyls zaalvoetbal vr. 20.00-21.00 Old Calahan zaalv. vr. 21.00-22.00 Turkse jongeren Maandag 16 april 18.00-21.00 VC Rooy tr. KNVB zaalvoetbal comp. 21.00 Fc Hento-Fc. Wierts 22.00 De Klomp 2-De Wieën Dinsdag 17 april 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 18 april 9.00-15.00 VeVoVo tournooi 18.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 Smalls zaalv. vr. Donderdag 19 april 18.00-19.00 gemeente zaalv. vr. 19.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-22.00 FC t Vat zaalv. vr. VREDESKERK Het verontrust mij ten zeerste - en met mij vele anderen - dat in de paro chie van de Vredeskerk veel gebruiken, die eerst waren afgeschaft, opnieuw, in opdracht van mgr. Gijsen, worden inge voerd. Ik denk hierbij aan de biecht en de oude katechismusvragen, die mensen van onder de 28 jaar nooit hebben ge leerd omdat ze, zo is ons sedert het mid den van de zestiger jaren voorgehouden, niet meer noodzakelijk waren. Ook door een plan om het interieur te wijzigen en het gedoofd houden van „de Lamp van de Broederschap", is het oorspronkelijke karakter van de Vre deskerk verloren gegaan. Het kerkbe zoek is mede door de terugkeer naar „het oude" sterk gedaald. De vertrouwde boetevieringen zijn plotseling in onze kerk afgeschaft. Door al dit afschaffen en herinvoeren van wat eens wat, gaan de mensen twijfelen aan het geloof. Naam inzender ter redaktie bekend NASCHRIFT. Het is niet onze bedoeling om door middel van ingezonden brieven een dis cussie op gang te brengen over kerkelij ke zaken. De inzender van bovenstaand stuk heeft reeds enkele malen anoniem een stuk van bovenstaande strekking ter plaatsing aangeboden. Nu hij zich bij ons bekend heeft gemaakt, zijn wij tot plaatsing overgegaan maar sluiten daar mee verder een discussie in de krant over dit onderwerp uit. Grotestraat 14 VENRAY Royale Tel. 4780-81207 Noblesse Eindelijk gaan luxe en comfort samen. Met voorvoetsteun voor de gevoelige voet. Gemaakt uit de fijnste leersoorten in diverse kleurencombinaties. Met echte lederzooi. f. 179- openbare bibliotheek venray Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling. 577.3, Keulen, E. van en K. van Wis sen, Het Deltagebied. 577.3, Keulen, E. van en K. van Wis sen, Het Kalkgebied. 619.12, Baker, John P. Voetbal. Bek nopte informatie over spelregels en tak- tiek van de voetbalsport. 617.91 Giehrl, Josef, Zwemmen 621.24, Gillam, A.J. Combinaties, Schaken voor beginners. 633. Roojen, T. van. Dieren op de bio-boerderijwaarom? Wat is het ver schil tussen dieren die ruimte hebben om te groeien en dieren die in kleine hokken moeten leven. Met foto's en zwart-witte platen voor kinderen vanaf ca. 7 jaar. 657.74, Hoorn, Peter van. Supercars. Beschrijving in woord en beeld van het werk van vier Italiaanse auto- ontwerpers. 716, Jongh, Maarten de. Bouwkunst in ons land. Beknopt overzicht van de wijze van bouwen vroeger en nu. On dermeer wordt uitgelegd hoe men vroe ger met eenvoudige middelen een hut kon bouwen en hoe men nu in staat is hoge bouwwerken te maken. Vanaf ca. 10 jaar. 912.7, Besouw, Jan Willem van. Het nieuwe moppenboek voor de jeugd. Een boek met meer dan vijfhonderd moppen en grappige gebeurtenissen. Mededelingen van de openbare biblio theek. M.i.v. 11 april is het tijdstip van het VOORLEZEN verschoven van 3 uur naar HALF 3. Ook worden er vanaf 11 april naast het voorlezen ook nog ande re dingen gedaan: le woensdag v.d. maand, het draaien van dia's. 2e woensdag v.d. maand, voorlezen 3e woensdag v.d. maand, tekenen of kleuren naar aanleiding van een verhaal. 4e woensdag van de maand, voorlezen. Dus op 18 april wordt er getekend en gekleurd naar aanleiding van een ver haal. tussen 1 en 8 april 1984 Een zwarte bouvier een bruine kin- derportemonnaie met geld en een sleutel 3 sleutels aan een ring een bruin etui met opschrift „Autobedrijf M. v.d. Ven, Bergen met 5 sleutels een bruin geel-oranje kindertasje zonder inhoud. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeentepo litie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Deze week op speciaal verzoek van Mevr. T. van Megen-Koppes, Schut tersveld flat 3, bij uitzondering een klassefoto uit Well. De foto is gemaakt in 1925. Van veel scholieren kent de inzendster geen namen meer; wie kan haar helpen? Bovenste rij van links naar rechts: Anna Koppes - Nelly Koppes - - Kessels - Kessels - Roosen - - Tweede rij: - - - Truus Derks - Piet Broekmans - - Chris Kessels - Derde rij: Meester Nikkesen - Tonny Koppes - Lien Heuren - Hay Heuren - - Sjan Willems - - - Wiel Vreden - Dora Vreden - - Meester Schruers. Vierde rij: Tilla Koppes - Wiel Heuren - Nel Heuren - Sjaak Heuren - - Bertha Willems -?-?-? Vijfde rij:?-?-?-?-? - Truus Koppes - met lei Tonny Kessels - - Friet Kessels-?. Ook uw oude foto is welkom in deze rubriek. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: A. FRANCKEN Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DOKTER KEIZER Van Beurdenweg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREMER Mgr. Nolensstr. 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 J.J. VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 Venray, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, Venray, tel. 81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor hel afhalen en terugbrengen van uitlee- nartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 lot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de wee kenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m, do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13;00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr, van 10.00-1(.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 Spreekuur: vrijdag 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze uren) RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 (10.00-17.00 uur)

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3