<V VC Phoenix '75 Ruitersport JUDO Taekwon-do OhDoKwan ebberink EIGEN WIJZE..... DE WIEËN KEGELEN IN VENRAY Volleybal vereniging Brukske zoekt nieuwe leden oostrum VVD VENRAY PEEL EN MAAS fcVOEDINGS BOND FNV \fjp' De Peelspeurders Amateur Fotografen Vereniging A. F. V. VENRAY I j Na de clubavond van 5 april met een geanimeerde en leerzame bespreking van eigen werk van de clubleden Ger Verstappen, Martien Gommans en Wiel Friesen is er voor de clubavond van 19 april een rondreiscollectie. Deze zal worden gepresenteerd door de clubleden Frans Huisman en Theo Wilbers. Na de pauze is er gelegenheid het meegebrach te foto- en diawerk te bespreken. Wij hópen op uw aller aanwezigheid. Clubleden en belangstellenden, voor een eerste of verdere kennismaking zijn zoals vanouds van harte welkom. VC Velden 2-Phoenix 1 3-1 In de laatste competitiewedstrijd heeft Phoenix geen punten meer aan haar totaal kunnen toevoegen. Tegen het op de 4e plaats staande VC Velden 2 werd een 3-1 nederlaag geleden. In de beginfase van de openinsset deden beide ploegen niet voor elkaar onder. Tot 8-8 was er geen sprake van krachtsverschil. Op dat moment knapte er echter iets bij Phoenix en kon de thuisploeg zonder moeite de 15 volma ken: 15-8. In de volgende set werden de rollen echter omgedraaid. Nu waren het de bezoekers die een voorsprong opbouw den en die niet meer afgaven: 9-15. Phoenix rook haar kansen, maar zag die in de 3e set volledig in rook opgaan. Velden liet overduidelijk zien wie de sterkste was en trakteerde een ontstel lend zwak Phoenix op een vlamerende 15-1 nederlaag. De Venrayse ploeg herstelde zich echter knap van deze afstraffing en nam in de 4e set zowaar een voorsprong (7-10). In een boeiende eindfase 11-11, 11-13, wisten de paarsen de zaak echter niet te beslissen. Velden wist langszij te komen (14-14) om tenslotte de wedstrijd via een 16-14 setzege toch in haar voordeel te beslissen. Door de nederlaag maar vooral door de verrassende overwinningen van o.a. Hovoc zal Phoenix 1 binnenkort waar schijnlijk toch nog in een beslissings- V wedstrijd moeten aantreden om uit te maken wie er zal moeten deelnemen aan de promotie/degradatiewedstrijden. Overige uitslagen: Dames 1-VC Rooy 2 0-3 Dames 2-Asterix Dames 3-Avoc 2 1-3 3-0 BOWLING BOND VENRAY Uitslagen Huisleague: Maandag: Faal Down-Magic Linne 0-4 Pinhunters-Close Encounters 3-1 Pinfall Wizzard-Real Strikers 1-3 Altijd Raak-SVCB 1-3 Dinsdag: Sjopins-Red Arrows 4-0 Cluc Up-Spares 2-2 All in Two-Returns 1 -3 Strikers-Oud Meerlo 1-3 Stand: Maandag: 1Magic Line 68 2. Pinfall Wizzard 60 3. Pinhunters 60 4. Real Strikers 54 5. SVCB 49 6. Fall Down 46 7. Altijd Raak 34 8. Close Encounters 29 Dinsdag: 1. Sigma's 2. Returns 3. Strikers 4. Oud Meerlo 5. Red Arrows 6. Sjopins 7. Club Up 8. Hustlers 9. All in Two 10. Spares 70(23) 62 (22) 61 (24) 48 (23) 45 (23) 45 (24) 45 (23) 41 (23) 41 (23) 23 (24) Magic Line rukte met rasse schreden op naar het kampioenschap. Ze mpeten nog 5 punten halen uit de komende drie Wedstrijden. De wedstrijden mogen er echter wel zijn. Komende week tegen de Pinhunters en volgende week tegen Pintail Wizzaard. De twee naaste con currenten kunnen Magic Line dus in een direct duel verslaan en dat zal ook nodig zijn om zelf nog een kans op het kampioenschap te behouden. Een paar spannende wedstrijden aan hel einde van de competitie dus! Vooralsnog staat Magic Line echter nïet 8 punten voor sprong riant aan kop. Laten we er alles aan doen om de spanning tot de laatste game of beter nog de laatste frame, in te houden. De strikers twee weken op rij verlo ren. Hoe kan dal nu? Conditiegebrek misschien? Door dit verlies zijn ze 9 punten acherop geraakt t.o.v. de Sig ma's. Maar... dinsdag a.s. staat de wed strijd tussen de Strikers en de Sigma's op het programma. Ik zou willen zeg gen: Jullie konden winnen van de Re turns (al dan niet met hulp van hoger hand), laat nu ook maar eens wat zien tegen de Sigma's. De Returns op hun beurt moeten natuurlijk blijven winnen. Afgelopen dinsdag zag het aan het aanvankelijk duister uit. De eerste game in de wedstrijd ten All in Two ging verloren. Potver....!! Maar gelukkig een sterk herstel (wat een karakterbow lers toch), en toch nog een 3-1 overwin ning. Hou vol en probeer de volgende wedstrijden met 4-0 te winnen. Om met een bekend bowler te spreken. De Re turns kampioem m.k. (mot kunne)!!! De uitslagen van de tiende en laatste wedstrijdronde zijn: hout De Hazinnekes- De Treffers 1685-1710 De Burggraaf-Flower Power 1891 -1957 't Gootje-De Poedelaars 1575-1625 Alle Negen-'t Kegeltje 1602-1604 Eindstand competitie: hout 1Flower Power 19328 2. De Burggraaf 18723 3. De Hazinnekes 17001 4. De Treffers 16892 5. De Poedelaars 16027 6.'t Kegeltje 15984 7. Alle Negen 15939 8.'t Gootje 15171 In de persoonlijke rangschikking zijn de volgende resultaten bereikt: In categorie C is bij de dames Mevr. E. de Jong als eerste geëindigd, terwijl de tweede plaats gedeeld wordt door de dames M. v. d. Hoff en H. Schaeffers. Bij de heren in deze categorie na een spannende competitie is S. Laarakkers als eerste geëindigd. J. Verhaegh en G. Heinecke bezetten respectievelijk de tweede en derde plaats. In categorie B heeft bij de dames Mevr. T. Beerkens haar eerste plaats succesvol kunnen verdedigen. Ze wordt op de voet gevolgd door mevr. H. Jansen en mevr. W. Thielens. Bij de heren in categorie B heeft W. Duykers overtuigend de eerste plaats met het zeer mooie gemiddelde van ruim 343 hout weten te behouden. Hier worden de tweede en derde plaats ingenomen door J. Koenen en L. Claes- sens. De prijsuitreiking zal plaats vinden op zondag 24 april a.s. Tijdens een gezellig samenzijn zullen dan een groot aantal prijzen worden uitgereikt in The Old Calahan. V.C.B. bestaat 10 jaar. Hoe lang we nog voort kunnen bestaan is onzeker. De laatste jaren was 't ledenaantal rond de 25. Nu is 't naar 17 teruggelopen. Daarom vragen wij mensen die 'n beetje ervaring in volleyballen hebben en 'n hoop inzet. V.C.B. bestaat uit gemengde recrean ten. V.C.B. traint elke maandagavond van 20.30 tot 22.30 uur in de gymzaal in Brukske. V.C.B. neemt jaarlijks aan 8 toer nooien deel in Venray en omgeving. V.C.B. organiseert elk jaar haar eigen toernooi. Dit jaar is dat op 14 april (komende zaterdag). Toekomstige leden kunnen 'n kijkje komen nemen en zich eventueel in schrijven om 'n paar keer de sfeer te komen proeven op de trainingsavond. Kunt U 14 april niet! Geen nood. Telefonisch aanmelden bij A.Hovens, tel. nr. 04788-1633. Natuurlijk zijn ook andere volleybal- liefhebbers/sters 14 april vanaf 9.00 uur in de Wetteling van harte welkom. Laat V.C.B. voortbestaan. Op zondag 15 april organiseert de 50- jarige L.R.V. Nobel uit Oostrum een kringwedstrijd. Deze wordt gehouden achter Rank Xerox en de toegang is gratis. On 10 uur wordt begonnen met dressuur en om 12 uur met springen. Er komen 25 verenigingen die 300 deelnemers afvaardigen. Diverse Lim burgse en NKB kampioenen zullen van de partij zijn om U een angename dag te bezorgen. L.R.V. EN P.C. ST. JAN, MERSELO Kringwedstrijd Castenray 1 april '84 «n 8 april '84. Dressuur paarden: Klasse ZI A. Arts met Piothar le prijs 126 pnt. Klasse L II P. Geerts met Triomfator 3e prijs 128 pnt. Klasse B II J. Janssen met Vivaldi le prijs 137 pnt; M. Geerts met Wiesen- klee 2e prijs 133 pnt.; B. Janssen met Varona 5e prijs 128 pnt. Tevens behaalden A. Gellings met Vera en A. v. Lin met Bonny hun startkaart. Dressuur pony's: Klasse M P. Jacobs met Flika 3e prijs 129 pnt. L IA. Janssen met Leighom 2e prijs 137 pnt.; P. Kessels met Tanara 3e prijs met 126 pnt; M. J. Cleevers met Ynest 4e prijs 120 pnt. B II M. Thijman met Wylanka 2e prijs 125 pnt.; E. Janssen met Merels Lobke 2e prijs 123 pnt. Tevens behaalde G. Gellings met Miss Lerry haar startkaart. Springen C: beginnelingen: R. Jacobs met Limbra 6e prijs. Op het nationaal teamtoernooi te Spijkenisse, dat werd georganiseerd door Delta Sport behaalde ons team in de klasse 1967 t/m 1970 geboren een mooie derde plaats. Het team bestaande uit Richard Jacobs t/m 41 kg, Gerard v. d. Velde, Marcel Litjens t/m 50 kg, Stan Reijnders en Hassan Bebek t/m 56 kg, Ronnie Smiots t/m 62 kg, Erwin Aben t/m 70 kg en Robert de la Roy boven 70 kg moest zich in dit zwaar bezette toernooi, waar de sterkste sport scholen en verenigingen uit ons land aanwezig waren alleen gewonnen geven aan het team van Delta Sport en sport school Boersma uit Amersfoort. De uitslag was: 1. Delta Sport, Spijkenisse 2. Boersma, Amersfoort 3. Judo Ver. Venray 4. Dobbelsteen, Hoofddorp Op ons eigen Internationale judotoer nooi voor jongens met 400 deelnemers waren onze eigen judoka's ook erg suksesvol; liefst 14 maal mocht een judoka uit Venray het ereschavot betre den. Zeker gezien het feit dat velen van hen eerst 's morgens al in de finale van de jeugdcompetitie te Helden op de mat hadden gestaan mag dit een goed resultaat genoemd worden. De uitslagen waren: 3e Stan Driessen; 3e Jeroen Stad; 3e Luuk Reijnders; le Francois Thielen; 2e Richard Jacobs; 2e Pascal v. Weert; 2e Marcel Litjens; 3e Marco Scharrenberg; 2e Ronny Cup; 2e Ronnie Smits; 2e Henny de la Roy; 3e Eric Cup; 2e Twan van Bussel; 3e Robbert de la Roy. Ons A-team in de jeugdcompetitie behaalde afgelopen zondag in een be slissingswedstrijd te Horst tegen het A-team van Reuver alsnog de eerste plaats. Eerder was ons B-team al 2e en het meisjesteam 3e geworden. Het A- team dat kampioen werd bestond uit de volgende judoka's: Jeroen Stad, Luuk Reijnders, Richard Jacobs, Etiene Voesten, Francois Thielen en Stan Reijnders. De tourrenners zijn verleden zondag in dikke mist richting Volkel vertrok ken. Hoewel de mist opklaarde, was het weer zeker niet om over naar huis te schrijven. De vijftien man sterke groep trok er zich niks van aan en in een stevig tempo werden de kilometers afgelegd. Zondag a.s. gaan we de grens over richting Goch (80 km). Denk aan de pas. Chauffeur is Ton Vervoort, leider is Johan Philipsen. De rustige tourrenners beginnen zon dag met het eerste gedeelte van hun clubkampioenschap. Om 9 uur vertrekt de eerste van de groep. Iedereen fietst dan apart een onbekende afstand met een gemiddelde snelheid die je daar te horen krijgt. Over de drie te verrijden kampioenschappen wordt een klasse ment opgesteld, waaraan leuke prijsjes verbonden zitten en natuurlijk een trui voor de clubkampioen. De jeugdrenners van onze vereniging (tot 16 jaar) worden zaterdagmiddag om 3 uur bij het clubhuis verwacht voor hun eerste trainingsrit. De groep bestaat momenteel uit zes jeugdleden. De wedstrijdrenners hebben een pittige wedstrijddag gehad. Onze junio ren en veteranen hadden in Hoensbroek een 2 km lang parcours voor de wielen, bestaande uit een lange klim, vals plat en een lichte afdaling naar de finish. Hoewel al onze renners de wedstrijd in het peleton uitreden, kon geen van hen in de eindsprint een prijsje wegpakken. In Baarlo werd gefietst volgens een puntensysteem. In elke ronde kon gesprint worden voor 3, 2 of 1 punt. De laatste ronde leverde 6, 4 en 2 punten op. Bij de adspiranten A sprintte Mare Lemmen in 30 ronden 19 punten bij elkaar en behaalde zo in het klassementr een mooie tweede plaats. Bij de gentlemen wist Eric Classens in 50 ronden 15 punten bij elkaar te sprinten, wat hem een zesde plaats opleverde. Theo Heynen met 12 punten eindigde op een 9e plaats en Thijs van Asten werd 17e met 4 punten. Volgende week starten de adspiranten A en B, de junioren en de veteranen in Merum-Hertum, de gentlemen en senio ren in Wanroy. De senioren fietsen hier hun eerste semi-klassieker over 110 km. Succes jongen. GEM. KORFBALVERENIGING Mariarade De Wieën 2-14 Het treffen begon buitengewoon sen sationeel, want de thuisclub nam vanaf de afworp de leiding, waarna de Wieën nog in dezelfde minuut via een fraaie doorloopbal tegenscoorde. Wie schetst de verbazing van de toeschouwers toen de Wieën in de tweede wedstrijdminuut andermaal de Hoensbroekse korf vond en op voorsprong kwam. Het antwoord bleef uit. De Venrayse sames en heren controleerden de wedstrijd en liepen gemakkelijk uit tot de ruststand van 1-9 bereikt was. De wedstrijd leek en was gelopen. De Wieën bouwde vrij vlug de voorsprong uit tot 1-12, maar kwam daarna een half uur niet meer tot scoren. Nadat Maria rade 2-12 scoorde en de vakken verwis selden kwam er weer „schot" in: 2-14. Het mooiste moment was het eigen doelpunt van de Wieën, jammer genoeg afgekeurd. (Waarom?). Een Venrayse heer wilde uitverdedigen maar gooide de bal via de hand van zijn tegenstander in zijn eigen korf. (Een foto waard). FR.-JAN VAN GERVEN 2e DAN TAEKWON-DO Op de onlangs gehouden (1 april 1984) dangraad-examens op het natio nale sportcentrum Papendal, georgani seerd door de Nederlandse Taekwon-do Associatie, behaalde de Venrayse taek- wondo-ka Frans-Jan van Gerven van de Vrijdag 14 april RIK VAN BOECKEL Zaterdag treedt iir't cafe de Leidse Cult-dichter Rik van Boeckel op. Hij zouw, wat gekscherend misschien, 't jongere broertje van Ton Lebbink ge noemd kunnen worden. Kwa vorm en techniek zijn beide vergelijkbaar. Rik v. Boeckel is pop-dichter. Hij spuwt vol verve immense woordenke tens uit en vreemde kombinaties. Hij begeleidt zichzelf met tapes en allerlei slaginstrumenten en brengt het geheel als een performance. Het café is om achten open en het op treden begint tegen tienen. Toegang gra- Venrayse taekwon-do vereniging OH- DO-KWAN VENRAY zijn 2e graad examen. Het was een zwaar examen, niet min der dan 50% van de kandidaten werd afgewezen. Een opmerkelijke prestatie van deze Venraynaar, die in zijn dagelijkse taek won-do bestaan assistent-trainer van OH-DO-KWAN Venray is. N.B. Maandag- en donderdagavond van 6.30 - 9.00 uur gymzaal Brukske I. Bij de foto: Vliegtende omgekeerde draaitrap uitgevoerd door Fr.-J. van Gerven 2e dan. Aktiviteiten voor meisjes Op donderdag 3 mei start in Dingus een projekt dat staat in het teken van dans, muziek, zang en toneel. Het duurt acht opeenvolgende weken. Het is de bedoeling dat je op deze avonden aan de gang gaat met dingen waar je je normaal misschien niet zo mee bezig houdt. Bij voorbeeld kun je met nog enkele ande ren een toneelstukje, een lied of een dans instuderen. Op het einde van het projekt, in de negende week dus kun je het ingestudeerde op toneel aan anderen laten zien. Dan wordt namelijk de op voering gehouden. Op die acht avonden wordt je bege leid door mensen die dat kunnen. Voor het onderdeel muziek hebben we echter nog niemand. Dus als er muzikale mei den in of rond Venray zijn, die graag een groep meiden wil begeleiden bel dan naar Dingus, tel. 04780-83293. Ook meiden die zich al op willen geven of meer informatie willen hebben, kunnen naar dat nummer bellen. Je moet dan vragen naar Mieke, Egidia of Antoinet. De acht avonden zijn van ongeveer half acht tot tien uur. Wel wordt er een kleine bijdrage gevraagd. Tot ziens. Vrijdag 20 april. THE MO Vrijdag-avond speelt The Mo in de zaal van Dingus. Mo is een band van vallen en opstaan, van pieken en dalen en mid dels de single Azië zijn ze weer aan het terugkomen. Hun muziek blijft hun ei gen soundje, in principe lekker simpel met allerlei elementen erin verborgen. The Mo bestaat in de huidige bezet ting al weer twee jaar. Voor het optre den in Dingus zal de band uitgebreid worden met nog een toetsenman zodat er behalve een drummer en een zangeres maar liefst 3 toetsenisten op het podium zullen staan. Eigen-eigentijds dus. Bezetting: Harm Brieger, drums; Ton v.d. Meer, Hany Nieuwtint, Leo v. Thiel allen toetsen; Linda Bloemhard zang. Er is geen voorverkoop en de kassa is om 20.00 uur open. Entree f6,-. Op maandag 16 april vindt er te Baexem in 't Witte Huis een algemene ledenvergadering van de kamercentrale Limburg plaats. Aanvang 20.00 uur. 'n leesbare krant Voor alle werknemers in de agrarische sektor. A.s. maandag kan iedereen die in het bezit is van vakantiebonnen voor de landbouw deze inleveren. Ook cheques van ASF, RIJP, Heidemy en Grontmy kan men inleveren. Iedereen die bonnen inlevert dient het bank- of gironumer waarop het bedrag gestort moet worden mee te braangen. Vakbondsleden die nen een lidmaatschapskaart of het laatste betalingsbewijs bij zich te heb ben. Men kan inleveren bij P. Koonings, Gussenstraat 33 in Leunen op 16 april van 18.15 tot 21.30 uur. KYNOLOGENCLUB VENRAY EN OMSTREKEN Op 15 april a.s. gaan wij weer beginnen met gehoorzaamheidscursussen. Op ve ler verzoek is er ook weer een puppy cursus georganiseerd. In deze cursus worden de honden spelenderwijs de eerste begrippen van goed gedrag bijge bracht, terwijl de baas kennis maakt met trainings en opvoedingsmethodes en mogelijkheden. Van de peuterklas naar het voortgezet onderwijs, de cursussen aspiranten en Elementaire Gehoorzaamheid, het E.G. Na het beëindigen van deze cursussen kan men stellen dat een hond zich rede lijk weet te gedragen. Hij komt op bevel en heeft geleerd netjes zonder trekken naast te lopen zodat niet de hond de baas, maar de baas de hond uitlaat. Zowel de puppy, aspiranten als de E.G. cursus wordt afgesloten met een examen waarbij een clubdiploma kan worden behaald. Eenmaal in het bezit van het E.G. di ploma kunnen baas en hond zich opge ven voor het hogere onderwijs de G en G.l. Een Gedrag- en Gehoorzaamheid- sopoleiding die landelijk is erkend en waar regelmatig wedstrijden voor wor den georganiseerd. Deze opleiding wordt dan ook afgesloten met het offi ciële erkende G en G-examen onder auspiciën van Chynophilia. Wilt U deelnemen aan een van deze cursussen dan kunt U zich a.s. zondag 15 april om 10.00 uur opgeven op het oefenterrein aan de Sinnestraat te Oirlo. Informatie over deze opleidingen kunt U krijgen bij de secretaris, de heer A. Bexkens, Veulenseweg 52 Veulen. Tel. 04780-85419 Binnen het kader van de B.K.K.- cursussen wordt er op vrijdag 20 april een dia-avond gehouden over Honden rassen, verzorgd en toegelicht door de keurmeester A. Renders uit Eindhoven. Al onze leden zijn van harte welkom op deze avond. Aanvang 20.00 uur in jeugdgebouw De Hoefslag, De Vlies 41 te Veulen. i IVd/C*7 Hallo, kabouters en welpen. Zijn jullie allemaal al met het Regen- boogspel begonnen? Ja, dan heb je beslist Violet of Indigo al ontmoet! De twee bewakers van de Regenboog gaan samen met jullie op zoek om de kleuren van de regenboog weer terug te vinden. Dan kunnen we die op 19 mei tegelijk met alle andere Scouts in Nederland weer in elkaar zetten. Veel plezier! Op Koninginnedag kunt U ons vinden op het terrein Vlakwater voor een scou- tingdemonstratie. Alle speltakken pre senteren zich op hun eigen manier. Van de welpen en kabouters kunt U zien hoe ze bezig zijn met het regenboogspel, een spel waar alle kabouters en welpen in het hele land aan meedoen. We hopen dat er veel mensen komen kijken want ook onze gidsen, verkenners, rowans en sherpa's zetten hun beste beentje voor. Graag tot ziens op Koninginnedag op Vlakwater! Aan de ouders die dit nog niet gedaan hebben verzoeken wij nogmaals vrien delijk, zo spoedig mogelijk de contribu tie over te maken... we hebben het geld hard nodig voor spelmateriaal voor uw kind. Alvast bedankt. HEEFiUK WARM GE2DNDHEIDSONDERGCED GEMAAKT VAN ANGORA WOL, GEEFT U BESCHERMING BU (OUD EN NAT WEER hoek marktstraat-schoolstraat; /RIJMLLIGERS CENTRkLE /ENRkY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd in „De Clockert", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 urn- Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-11.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U interesse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs. Enkele vakatures. Aktieve vrijwilli gers gevraagd voor: het sorteren en herstellen van kleren; onderhoudswerkzaamheden; reparatiewerkzaamheden aan speel goed; ondeiwijskundige ondersteuning in de klas; werken met bejaarden; knutselen met kinderen; jeugd- en jongerenwerk; vervoer van goederen per auto; administratieve werkzaamheden op scholen; documentatie werkzaamheden op scholen; Tevens kunnen diegene die in het kin dervakantiewerk geïnteresseerd zijn zich hiervoor opgeven via de vrijwilligerscen trale. Naast de actuele vacatures is nu ook het boekje „Vrijwilligerswerk- Vakantiewerk 1984" verschenen en is gratis verkrijgbaar bij de centrale. Het boekje geeft informatie over verschil lende mogelijkheden om in de vakantie periode vrijwilligerswerk te doen. Er zijn organisaties in opgenomen die ge durende de vakantieperiodes met vrij- willig(st)ers willen gaan werken. De ak tiviteiten waarvoor vrijwillig(st)ers wil len gaan werken. De aktiviteiten waar voor vrijwillig(st)ers gevraagd worden zijn zeer verschillend: bijvoorbeeld be geleiding van vakantiekampen voor kin deren, gehandicapten, ouderen, studie- en werkkampen in binnen- en buiten land, recreatiewerk etc. Voor meer informatie over vrijwilli gerswerk, vakantiewerk, werken met behoud van uitkering kan men terecht bij de vrijwilligerscentrale. vrouwenkafee Sinds vijf jaar is er op elke maandaga vond „Vrouwenkafee". Ongeveer een maal per maand organiseren vrouwen er een thema-avond m.b.t. haar rol en po sitie in deze samenleveing. De overige avonden biedt het Vrouwenkafee de vrouwen van Venray en omgeving el kaar te ontmoeten, met elkaar te praten en er bestaat de mogelijkheid je te laten informeren over allerlei zaken als werk, huishouding, kinderopvang, kursussen en andere vrouwenzaken. Maar door geldgebrek en een teruglo pend aantal bezoeksters van de „gewo ne" kafee-avonden zal het in de toe komst niet meer mogelijk zijn om elke maandagavond open te blijven. De vrouwen betreuren dit natuurlijk, maar we blijven openstaan voor kreatieve ie- deeën als oplossing voor dit probleem. Wel kunnen wij jullie alvast de datum voor de volgende thema-avond bekend maken. Op maandagavond 7 mei a.s. gaan we ons als vrouwen bezighouden met de macht van vrouwen en haar strijd tegen de kemraketten. Voor informatie kun je bellen, tel. 80294 of 82062. Namens de Coördinatiegroep van het Vrouwenkafee Venray N. de Römph WIJKVERENIGING VELTUM DISCO - ZATERDAG 14 APRIL Beste jongens en meisjes. A.s. zater dag is er weer disco in wijkcentrum 't Schöpke. De wijkvereniging Veltum or ganiseert elke 14 dagen disco voor jullie van zeven tot half twaalf. Vanaf 21.00 uur wordt er alcohol geschonken. Deze week hebben we een bijzondere attraktie voor jullie die we nu nog niet willen verraden. Dus kom allemaal, het wordt weer reuze gezellig. Kampioenschieten. De stand na 2 zondagen is als volgt: 1. A. v.d. Broek 12 pt. P. Volleberg 12 pt. 3. H. Janssen lipt. K. v. Kilsdonk lipt. 5. P. Willems jr. 10 pt. P. Willemssr. 10 pt. Vriendschappelijke wedstrijd. Zondagmiddag om half twee begint op het schietterrein de tweede vriend schappelijke schietwedstrijd tussen het gilde van Geijsteren, Heijen en ons Gil de. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend

Peel en Maas | 1984 | | pagina 17