VERENIGIMNS ebberink R.J.C. C.D.A. NRD.WEST Venrays Mannenkoor PEEL EN MAAS uw weekblad Ji KINDERKOOR de BANDELIEREN Orkest vereniging Venray St. Pe\**S Algemene vereniging voor patiënten belangen Heil der Zieken Stichting jeugd- en jongerenwerk Brukske O.J.C. DE BRAK TRIMCLUB WIJK RUILBEURS Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Donderdag 29 mrt, algemene jaarver gadering om 20.00 uur in Vlakwater. Op deze vergadering zal direkteur P. Gerits de toekomstplannen nader toelichten. Ook de plannen voor de viering van het 75-jarig jubileum volgend jaar zullen aan de orde komen. Er is weer de bestuursverkiezing, waarbij de drie aftredenden, Cees van Baarsen, Rien van Mil en Jac. Nooyen weer herkiesbaar zijn. Over de reis naar Saulheim op 23 en 24 juni zal een nadere toelichting plaatsvinden. Donderdag 5 april is er geen voorre petitie om 19.30 uur maar een bijeen komst van alle nieuwe aspirantleden die zich de laatste maanden als lid hebben aangemeld. Om 20.00 uur volgt dan de repetitie voor het hele koor. Vrijdag 27 april opluistering receptie Henk Janssen. Zondag 20 mei, opluistering Eucha ristieviering t.g.v. het 25-jarig jubileum van Petrus Banden in de schouwburg. Zondag 27 mei, medewerking aan Oranjeviering eveneens in de schouw burg. Zaterdag 2 juni Geritskorenavond in Heeze. Zaterdag en zondag 23 en 24 juni con certreis naar Saulheim. Dus vrijhouden deze data. Oud papier? U weet 'l achter garage van Ham! Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 29 maart 19.30 repetitie in de Perdstal. Maandag 2 april. 19.30 uur repetitie in de Perdstal. Donderdag 5 april. 19.30 uur repetitie in de Perdstal. AGENDA Zaterdag 7 april voorjaarsconcert in Reuver samen met Philharmonie Reuver. Zondag 15 april Zondagochtendconcert in foyer schouwburg. Vrijdag 18 mei. Serenade. Zondagen 20 en 27 mei. Communiefeesten. Zondag 27 mei ('s avonds) Viering 400 jaar Willem van Oranje. Zondag 17 juni. Intocht Jeugdvierdaagse. Zondag 24 juni. Aubade b.g.v. priesterfeest. Vrijdag 29 juni. Buitenconcert Markt Venray. Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 29 maart. 18.30 Uur, repetitie jeugdorkest. Donderdag 5 april Repetitie jeugdorkest om 18.30 uur. Zondag 29 april. Zondagochtendconcert DRUMBAND Zondag 1 april. 10.0 uur repetitie leerlingen en om 10.30 uur drumband. Bardienst: hr. M. Peeters. Zaterdag 28 april. Festival Holthees. Zaterdag 19 mei. Drumbandfestival Stevensbeek. John van Els en Mare Janssen nemen deel aan het solistenconcours te Ysselsteyn. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Donderdag 29 maart, 19.30 repetitie voor het hele koor in de Essel. Donderdag 5 april, om 20.00 uur re petitie voor het hele koor in de Paters kerk, Leunseweg. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. s'-^KiMKlUOOR DEVREDESIttOKJESi# Vrijdag 30 maart Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2c stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 6 april Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 13 april Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Zondag 15 april(Palmzondag) We zingen de mis van 11.30 uur. Zaterdag 21 april(Paaszaterdag) We zingen de mis van 19.00 uur op het Schuttersveld. Blokfluitgroep Iedere woensdag repetitie om 13.30 uur. In verband mei het zingen van de mis op he' Schuttersveld of andere plaatsen waarbij vervoer noodzakelijk is, zouden we graag een vaste groep ouders hebben die zich beschikbaar stellen om te rij den. Tevens een paar reserve automobi listen zodat bij het uitvallen we niet voor verrassingen komen te staan. Stelt U zich beschikbaar? Laat U dit dan z.sp.m. weten via een briefje of tele foontje. We dachten aan een aantal van minimaal tien ouders. En jullie jongens en meisjes zien we allemaal morgen weer op de repetitie. Tot dan. Zaterdag 31 maart: we zingen de mis van 19.00 uur; iedereen is om 18.30 uur in het repetitiezaaltje. Dinsdag 3 april: notenlezersgroep om 18.15 uur en koorrepetitie om 18.30. Dinsdag 10 april: om 18.30 uur koor repetitie. Zondag 15 april: palmpasen: we zin gen de gezinsmis van 11.00 uur. Wanneer je om enigerlei reden niet kunnen komen repeteren of zingen, Iaat dit dan tijdig even telefonisch weten. Woensdag 4 en 11 april om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Bogaerds. Maandag 2 april om 20.00 uur repeti tie van het Barokensemble bij Maria en Pie Noten, Dakdekkerstraat 2 o.l.v. M. Stelten. Woensdag 11 april weer op de gewone tijd en plaats. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Laatste herinnering: vul even het ge kregen formulier in en geef het aan een van de bestuursleden. Dank U. Zondag 1 april. Om 10.15 uur zingen we de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 4 april. Van 18.30 tot 19.30 uur repetitie in het aktiviteitencentrum, Kennedyplein 1 Gaarne trouwe opkomst! Ook nieuwe leden zijn van harte wel kom en kunnen zich opgeven. Ook graag mannen. Kom over de drempel dames en heren. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. Op het afgelopen weekend gehouden solistenconcours van de Limburgse bond van Tamboerkorpsen, gehouden in het gemeenschapshuis te Hegelsom, hebben ook de deelnemers van St. Pe trus Banden weer hoge ogen gegooid. Diana van den Munckhof behaalde een eerste prijs op lyra met 49'A punt. Bovendien verwierf zij in haar divisie de beker. Marianne Kokke behaalde in de eerste divisie op lyra eveneens een eerste prijs met 48!/2 punt. Twan Driessen wist een eerste prijs te behalen in de eerste divisie op de kleine trom met 50 punten. Allen van harte gefeliciteerd. Repetitietijden: Woensdag. St. Vincentius: Miniretten van 18.30 tot 19.30 uur. Afmelden bij Mevr. Siebers, tel. 85944. Majoretten van 19.30 tot 21.00 uur. Afmelden bij Mevr. Reijn- ders, tel. 85381. LTS: leerlingen vanaf 18.30 uur. Groepsrepetitie vanaf 19.00 uur. Repe titie hele korps 20.00-21.30 uur. Afmel den bii Ton Huibers, tel. 87380. Zondag LTS Leerlingen vanaf 10.00 uur; Mini retten 10.00-11.00 uur; Majoretten 11.00-12.00 uur; Korps 10.30-12.00 uur; Uniformenbeheer: W. Stoffels, tel. 88279; Instrumentenbeheer: L. Kusters, tel. „CAPRICCIO" Zondag 1 april 10.30 uur tenoren en bassen. Om 11.00 uur het hele koor. Maandag 2 april Om 19.00 uur repetitie sopranen (wat langer dan gewoonlijk). Dinsdag 3 april Repetitie alten om 19.00 uur. „BOJEMA" Vrijdag 30 maart. Repetitie om 18.45 uur. „SALTARELLO" Zaterdag 31 maart. Repetitie om 16.00 uur. n DAMESKOOR Zaterdag 31 maart zingen we in de kerk van de Smakt om 19.00 uur. In of ficiële kleding. Weest U s.v.p. om 18.45 uur aanwezig! Woensdag 4 april om 19.45 uur repe titie voor de mezzo's; om ongeveer 20.15 uur komt de rest erbij. Woensdag 11 april om 19.45 uur repeti tie voor de alten. De rest komt er om 20.15 uur bij. 22 april. Eerste Paasdag zingen wij om 11.30 uur in de Vredeskerk, boven bij het orgei, in officiële kleding. Zondag 29 april zingen we de meerstemmige latijnse mis om 10.00 uur in de kapel van het ziekenhuis. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Agenda: Vrijdag 30 maart. Om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen en om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Maandag 2 april. Om 18.45 uur repetitie voor de nieuwe lingen (alten) met aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 3 april. Om 18.30 uur repetitie voor alten. Woensdag 4 april. Repetitie om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen. We missen nog ongeveer 20 emble men en kunnen dus niet verder. Wil ie dereen die zijn embleem nog niet heeft ingeleverd er voor zorgen dit zo spoedig mogelijk te doen. De ledenvergadering van 12 maart heeft zijn vruchten afgeworpen in die zin dat het bestuur weer compleet is. De aftredende leden waren Jo Welters en May Stevens en omdat Jo Welters een van de oprichters is ontving hij een prachtige oorkonde vervaardigd deer J. Cuijpers. Met een gelijk aantal stemmen werden tot bestuurslid gekozen Martin Neliséen en Maria Arens. In de Nieuwe Kerk in Amsterdam waar een tentoonstelling wordt gehou den van werken van vrijetijdsschilders zullen net als vorig jaar diverse leden van Amber deelnemen. Er zullen name lijk werken worden getoond van Jac Cuijpers, Liz Dorn, Emily Gossens, Ger Drabbels, Frans van Bergen, Jos Aben en Theo Willems. Uiteraard gaan we op zondag 1 april deze landelijke expositie bezichtigen. We vertrekken dan om 9.00 uur vanaf het Henseniusplein. In de bus zijn nog enkele plaatsen vrij zodat nog enkele mensen zich op kunnen geven bij Liz Dorn, tel. 83347. Het bezoek aan het grafisch instituut te Asten is voorlopig uitgesteld. Op maandagavond 16 april wordt er vanuit de aktiviteitengroep een doe- avond georganiseerd waarbij een ieder verwacht wordt aanwezig te zijn. We beginnen dan om 20.00 uur in wijkcen trum De Kiosk in het Brukske. Op deze avond zal de aïr-brush techniek getoond worden. De volgende ledenvergaderin zal ge houden worden op 7 mei 1984 in Vla kwater om 20.00 uur. De politieke maatschappelijke geïin- teresseerdeheid onder de jongeren neemt toe. Vorming is dus een belang rijk begrip op o.a. de middelbare school. Over hoe het begrip vorming be grepen moet worden bestaat nog wel eens onduidelijkheid. Wat de rol van de docent in dit hele vormingsgebeuren is gaat de Jongeren Organisatie Vrijheid en Democratie- Venray, als onderwerp van gesprek stel len. Niet alleen de politieke- maar ook de maatschappelijke vorming wil de JOVD-Venray aanroeren. Heeft de docent een grote invloed op de leerling of wordt dit weieens overdre ven? Vragen als deze lijken ons leuk om over te praten in een ontspannen sfeer. Er zullen docenten van het Boschveld college en Jerusalem in een forum zit ting nemen. De forumavond vindt plaats op vrijdag 13 april. ORIËNTATIE-AVOND OVER AKTIVITEITEN VOOR MEISJES Als vervolg op de vorig jaar gehouden manifestatie „Zus en Zo" heeft het RJC een avond voor zowel meisjes als jongens georganiseerd in jongerencen trum Midgard te Wanssum op maandag 2 april, aanvang 20.00 uur. Op het programma van deze avond staat ondermeer aktiviteiten voor meis jes in jongerencentrum Freestone in Oploo, ervaringen van een meidengroep uit Gennep en een video-opname. Verder kan er gepraat worden over het opzetten van meidengroepen, de be trok kenhied van meisjes in de organisa tie van tienerwerk en jongerenwerk, zo wel bestuurlijk alswel t.a.v. de program mering. Dit alles met als doel de aktivi teiten van meisjes, binnen het jeugd- en jongerenwerk te stimuleren zodat jonge renwerk niet langer alleen maar jon genswerk blijft. Inlichtingen: Gerrie Jacobs en Ingrid van Rooy, tel. 83676. De AVP is een landelijke vereniging met afdelingen. Binnen de afdeling Limburg zijn zes regionale werkgroepen aktief. In Venray is dit de AVP- werkgroep Venray en omstreken. Voor lichtingen Dhr. Baartman, tel. 0478O-' 87688. Wat wil de AVP? De AVP wil de be langen behartigen van patiënten en daardoor bereiken, dat zij in de gezond heidszorg worden geaccepteerd als waardige partners, als mondige mensen. Wat doet de AVP? Voorlichting: wij laten ons graag door groepen uitnodigen om een praatje te maken. Ombudswerk: Wij helpen mensen met klachten over de gezondheidszorg. Iedere maandag van 14.00-16.00 uur on der telefoonnummer 04780-83100, De Clockert, kamer 57. Mensen mondiger maken. Werken aan de medezeggenschap bij dc instellingen en de overheid. leden weren: samen kun je meer aan, sta je sterker. Ook U kunt aktief meewerken in een regionale groep. U kunt de AVP steu nen door lid te worden. De contributie bedraagt 25,- per jaar. Zoals bekend is de mei-bedevaart van 11 t.m. 18 mei. Helaas moeten wij men sen die nog met ons deel willen nemen aan deze mei-bedevaart meedelen dat zij niet meer in hotel „Du Vatican" ge plaatst kunnen worden. De Nationale bedevaart van 's Hertogenbosch deelde ons mee, dat dit hotel vol was. Uite raard kunnen zich nog altijd pelgrims opgeven voor deze bedevaart. Deze zul len dan echter in een ander hotel ge plaatst worden. Op 12 april a.s. is er de jaarlijkse dia avond over Lourdes. Op deze avond zullen er mensen aanwezig zijn die U eventuele vragen graag beantwoorden. Alle donateurs van de Nationale bede vaarten, pelgrims en voor hen die be langstelling hebben voor de nationale bedevaarten, zijn op deze avond van harte uitgenodigd. Deze avond wordt gehouden in De Wieënhof, Leunseweg te Venray. Aanvang 19.30 uur. Hebt U vragen over het bovenstaande wendt U zich rustig aan onderstaand adres of te lefooneer even, onze propagandisten zullen U gaarne te woord staan: G. Pir- lo, Esdoornstraat 18 Venray, tel. 04780- 8 60 1 8 REGIONAE CDA MANIFESTATIE Op woensdag 4 april a.s. om 20.00 uur organiseren de regionale verbanden Venlo/Horst een manifestatie in het Gastencentrum „Wieënhof", Leunse weg 20a te Venray. De minister van On derwijs, drs. W. Deetman, zal voor de pauze een inleiding houden over actuele politieke zaken. Na de pauze is er gele genheid tot het stellen van vragen aan de bewindsman. Drs. J. Sampermans, voorzitter CDA-Limburg is ook op deze mani festatie aanwezig. Lourdescomité afdeling Venray Geen 20, maar 23 zieken zijn inge schreven voor deelname aan de 100e Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Hierbij geteld het aantal betalende pel grims zijn we inmiddels de 60 gepas seerd. Dat betekent dat er nog steeds en. kele plaatsen vrij zijn in de door de afd. Venray gereserveerde hotels. Voor alle gewenste inlichtingen en opgaven kunt U terecht bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42 Venray of bel even 04780-83575 en onze penningmeester komt U thuis bezoeken. Voorlichtingsavond. Zoals te doen gebruikelijk, organise ren wij ook dit jaar weer een voorlich tingsavond voor hen die dit jaar naar Lourdes gaan, in het bijzonder voor die genen die deelnemen aan de 100e Lim burgse Bedevaart naar Lourdes. Breng gerust een familielid of kennis mee. Ook zij die met een andere bedevaart naar Lourdes gaan zijn welkom. Deze voorlichtingsavond wordt ge houden op dinsdag 24 april in de aula van Huize de Kruuze aan de Leunseweg. We beginnen om 19.00 uur met een Eu charistieviering opgedragen door de Z.E. pastoor Bruggink. /RIJUdLUGERS CENTRM.E ^ENRkY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd in „De Clockert", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 uur Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-11.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U interesse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs. Enkele vakatures. Aktieve vrijwilli gers gevraagd voor: het sorteren en herstellen van kleren; onderhoudswerkzaamheden; reparatiewerkzaamheden aan speel goed; het meehelpen verzorgen van warme maaltijden; het meehelpen, organiseren van ont spanningsavonden. het samen knutselen met kinderen; technische klusjes; leidinggevende funkties; administratieve werkzaamheden; documentatie-werkzaamheden. We willen de ouders van de kinderen die in de laatste kleuterklas zitten of in de le t.m. 4e klas van de basisschool wijzen op de mogelijkheid dat hun kind in clubverband creatief bezit kan zijn onder begeleiding. Dat is dan van 18.30 tot 19.30 uur op maandag voor de oudste kleuters en de le en 2e klas van de basisschool en op de dinsdagen voor de 3e en 4e klas. Vooral bij de laatste groep is er nog ruim plaats voor kinderen. We zijn reeds druk bezig voor de pasen. Juist op 1 april houd je jezelf voor de gek als je vergeet naar Disco Marathon te komen want weet je we hebben weer de nieuwste hits en de sfeer is fan tastisch. We draaien weer op de zaterda gen 31 maart en 14 april van 19.00 tot 22.00 uur en op de zondagen 1 april en 15 april van 14.00 tot 17.00 uur. Ook jou verzoeknummers worden gedraaid. Tot dan. HEERUJK WARM GEZDNDHEIDSONDERGOED GEMAAKT VAN ANGORA WOL. GEER U BESCHERMING BU KOUD EN NAT WEER hoek'-markcscraac-schoolscraat A.s. donderdag 29 maart speelt in O.J.C. de Brak de Engelse, uit Sheffield afkomstige band „HULA". Sheffield, bekend van o.a. Cabaret Voltaire, Thompson Twins en nog vele andere. Hula met Alan Fish die het drumwerk deed op o.a. Cabaret Voltaire's l.p. 2£5 en de solo lp's van Stephen Mallinder. Verder zal Peter Care de man die de film Hohnny Yseno van Cabaret Voltai re maakte, het concert verfraaien met Zondag jl. werd er 's middags te Geijsteren een wedstrijd gehouden tusr sen het St. Willibrordusgilde, Geijste ren, het St. Dionysiusgilde Heijen en het St. Annagilde Venray. De uitslagen zijn als volgt: Korps. Venray 17 pt. Heijen 16 pt. Geijsteren 15 pt. Uniform. 1.M. de Rijt Heijen 2. J. Deriks Geijsteren 3. E. Cornelissen Geijsteren Kampioen. 1A. v.d. Broek Venray 2. M. de Rijt (res. kamp.) Heijen Vrije hand. 1.H. Fleuren Heijen 2. J. Cox Geijsteren 3. H. Janssen Venray Personeel. 1.J.Toonen Heijen 2. P. Volieberg Venray 3. A. v.d. Broek Venray 4. H. Rongen Venray zondag a.s. begint om half elf de strijd om het kampioenschap. Deze duurt acht zondagen. Alle leden veel succes! Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 8.00 uur vanaf Cooperbaan Bee- kweg. Maandagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op har dere ondergrond voor langere afstand, Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Geijsterse bossen cir cuit een gevarieerd trimprogramma. We verzamelen en vangen aan om 9.00 uur bij parkeerplaats ingang wandelpad ka- pel. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit trimbaan Vla kwater. Verzamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf de Perdstal, Kempweg. Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Geslaagde Playbackshow. Afgelopen zaterdag werd in hel wijk centrum een playbackshow gehouden, die door ruim 220 personen werd beke ken. Het gebodene was van hoog niveau vooral de act van Sylvia Janssen en Ka- rolina Ariéns die in hun creatie van Maywood de eerste prijs in de wacht sleepten. Verder was er een zeer overtui gende Tineke Schouten uit St. Anthonis goed voor een tweede plaatst. Vermel ding verdienen verder de jongste deelne- mertjes die met hun „meidengroep" ve le harten stalen. Ook de „Poaters" in hun wervelende bim-bom-show waren heel goed. al met al kunnen we spreken van een zeer geslaagde avond die voor herhaling vatbaar is. Op zaterdag 7 april a.s. is de volgende aktiviteit een dans- en amaieuravond, met levende muziek en diverse amateu rartiesten uit de regio. Aanvang 20.00 uur in wijkcentrum De Kiosk. Kaarten a ƒ4,- kunnen nu reeds besproken worden in het wijkcentrum en op Harpstraat 8, tel. 87121. een aia-show. De muziek van Hula kun je beschrij ven als een mix tussen 23-skidoo en Ca baret Voltaire. Hula's eerste Lp. cut from inside is een ware cult l.p. en de 2e staat op uitkomen. De band bestaat uit: Mark Albrow, keyboards, tapes; Mark Brydon, bas, percussion; Alan Fish, drums, percussi on; Ron Wright, guitaar, voice, tapes, clarinet. De aanvang is om 22.30 uur en de entree is ƒ7,50. Dit alles in samenwer king met VPRO van Spleen Special af gelopen zondag 25 maart. Van ka-oek, ka-ka-oek tot piuw-piuw van de oermens tot de komputermens; we blijven in ieder geval genieten van Muziek. Na Slagerij van Kampen, kort- krachtig-mooi, nu ons volgende.... HERMAN BROOD AND HIS WILD ROMANCE. Vrijdag 30 maart HERMAN BROOD AND HIS WILD ROMANCE Herman Brood kent zijn Ups en voor al zijn downs. Sex, drugs en Rock 'n Roll zijn hem op het lijf geschreven. De huidige hitsingle „Als je wint heb je vrienden" moet men behalve als grap, beschouwen als een gepushed stapje in de richting naar de top. Daarvoor heb je Vriend(t)en nodig. Herman Brood en his wild romance zitten op dit moment druk in de studio van Johnny Hoes platen op te nemen. The Wild Romance bestaat uit Davit Hollestelle (jongere broertje van Jan), Rene Lopez, Nico, Robbie Schmitsz en Maureen Wilson. Het belooft een prima avondje te worden; de voorverkoop is begonnen. Heb je interesse koop dan snel een kaartje van het zit er dik in dat we uit verkocht raken. Het zou toch jammer zijn als je dit avondje moest missen. Aanvang 21.00 uur. Het verdere programma. Vrijdag 6 april: spelen de Venrayse Necessary en Jetlag, twee Venrayse jon ge groepen, bestaande uit muzikale „oude rotten". Vrijdag 13 april: Super sessie. Vrijdag 20 april: de MO Vrijdag 27 april: Kleinkunst in 't café Kursus zelfverdediging voor meisjes. De kursus is begonnen. Er is nog plek voor een aantal meisjes om er aan mee te doen. In 'n aantal avonden leer je een aantal basisbegrippen waardoor je je als meisje mogelijk wat veiliger voelt en je beter leert omgaan met vormen van on gewenste benaderingen. Aanvang half acht. Dinsdag 3 april a.s. om 20.00 uur openbare wijkraadvergadering in het wijkgebouw, Beukenlaan 4 voor de wijkbewoners van wijk Zuid. Tevens iedere vrijdagavond vanaf 21.15 uur is er gelegenheid om te kaar ten, biljarten, sjoelen etc. Wij rekenen op Uw komst. Wijkraad Zuid Aktivileitenprogramma. Donderdag 29 maart, 3e avond paas- kaartconcours. U kunt zich hiervoor nog opgeven. Vrijdag 30 maart gezellige kienavond t.b.v. buurtvereniging St. Jozef. Zaterdag 31 maart disco van 19.30 tot 23.00 uur. Entree ƒ1,50. Zondag 1 april, koffieuurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Gratis 2 koffie. Donderdag 5 april 3e avond paas- kaartconcours. Zaterdag 7 april dansavond voor alle wijkbewoners. Entree vrij. Op zondag 1 april wordt in het wijk centrum „Kiosk" te Venray een ruil beurs gehouden van 10.00 tot 13.00 uur. Er kan geruild worden in postzegels, munten, kaarten, stickers e.d.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5