KERKELIJKE DIENSTEN SINT JOZEF VAN SMAKT Kerkelijke diensten in de St. Jozefkapel te Smakt in de maand maart PAROCHIE GROTE KERK van 17 t/m 24 maart 1984 Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. jrd. Theodor Creemers overl. ouders Philipsen-Pirlo Gerrit Janssen. Zondag: Tweede zondag van de veer tigdagentijd. 8.00 leesmis, int. overl. parochianen; 9.30 gregoriaanse hoog mis, int. Bets Vermeulen-Drabbels en echtgenoot rector Hub Verdijk; 11.00 Gezinsviering, int. Teng van Vegchel. Maandag: H. Jozef, bruidegom van de Heilige Maagd Maria. 9.00 oude stichtingen; 19.00 Gerard Sijbers en Petronella Keijsers Johannes H. Willems en Maria* H. Reijnders An toon Lemmens. Dinsdag: 9.00 Maria Ebberink-Kol- kers; 19.00 Johannes H. P. Janssen en echtgenote. Woensdag: 9.00 W. Broers, echtge note en overl. kinderen; 19.00 Maria Bistervels-van Meijel en Jac. Bistervels Petronella Claessens-Poels overl. ouders van Es-Barents en overl. kinde ren. Donderdag: 9.00 Geertruida Braam- Thijssen Johan Verhoeven en Willy. Vrijdag: 9.00 bijzondere intentioe; 19.00 Christina Vermeulen-Albers. Zaterdag: Maria Boodschap - Aan kondiging van de Heer. 9.00 ouders Arts-Cornelissen, Jenniskens-Janssen en Willy Leo en Rie Wolke-Greef- kens; 19.0^ Wim van den Munckhof en overl. fam. Ben Franssen en Door Graat ouders v. d. Laar-van Loon en kinderen (W) Marinus Kelders en dochter Els. Mededeling: Zondag om 11.00 uur is er een Ge zinsviering met als thema: LENTE. De bussen voor de vastenaktie staan achter in de kerk. Da&r zijn ook zakjes verkrijgbaar. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Erik en Sandra Wekking, lezer: G. de Groot. Zondag: 8.00 Leon Stoffels en Tom Kengen, lezer: J. Wekking; 9.30 Bernadette Corzilius en Mare Linskens; 11.00 Mirjan en Anneke van Soest. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Michel Wilms en José Aerts. Woensdag en vrijdag: 19.00 Vero- nique Jakobs en Anouk Pijpers. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 17 maart: 18.30 Eucharis tieviering met volkszang, int.: uit dank baarheid. Misdienaars: Hans Hebben en Bas Dirkx. Zondag 18 maart: 2e zondag in de veertigdagentijd. 9.30 Eucharistievie ring met koor ep volkszang, ifit. Mevr. Kersten (buurt). Misdienaars: Fr. Bie- rens en J. Boonman. Kollekte voor de Landelijke Vasten aktie. Door de week iedere dag avondmis, behalve vrijdag. PAROCHIE PATERSKERK Tweede zondag in de veertigdagen tijd. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis ge zongen door Crescendo; 11.45 waaron der toediening van het H. Vormsel aan de meisjes en jongens van de zesde klassen; 18.00 avondmis. Maandag: Feestdag van de H. Jozef. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededelingen: H. Vormsel. Zondag onder de H. Mis van 11.45 wordt het H. Vormsel toege diend door de Zeereerw. Pater A. Raijmaekers, gedelegeerde van de bis schop. Vastenaktie 1984. Op 2 september 1983 schreef broeder van Loon o.f.m. ons: „Het geld is binnen. We kunnen verder met onze landbouwers. Voor velen betekent dat: we kunnen verder leven. Heel veel dank!" Dat was Itaipé in Brazilië. U herinnert zich dat zeker nog, Resultaat ook van onze vastenaktie 1983. Een goed bericht. Dit jaar gaat onze bijzondere zorg naar Lima in Peru. In hetdorpje Ma- ron, niet ver van Lima, werken pater Enrique (pastoor van Maron) en Hanneke Naus (afkomstig uit Venray). Zij zetten zich in voor twee opvangcen tra voor kinderen. Daar is grote behoef te aan. Veel moeders moeten gaan werken om hun gezin draaiende te hou den. Dikwijls moeten kinderen alleen thuis blijven, omdat de moeders de op vang van hun kinderen niet kunnen be talen. Het geld van onze vastenaktie dit jaar wordt bestemd om een goede waterlei ding aan te leggen naar deze twee op vangcentra. Nu zijn daar nauwelijks sa nitaire voorzieningen. U ontvangt twee keer een vastenzak- je: deze week en in de dagen vóór de Goede Week. Wilt U zo goed zijn de gevulde zakjes mee te brengen naar de kerk. Maaken we er een echt vastenof- fer van voor onze medemensen, voor wie Hanneke zich met hart en ziel inzet. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Wis- mans-Savelkoul overl. ouders Vollen- berg-Arts /Jan Euwals (Beatrixstraat). Zondag: 9.00 voor dc overledenen (oiferbus) voor de parochie; 10.15 Teng Hendrix; 11.45 tot intentie van de vormelingen; 18.00 t.e.v. St. Jozef. Maandag: 8.00 Pater van Houdt; 19.00 overl. ouders Wismans-Savelkoul t.e.v. St. Jozef. Dinsdag: 8.00 Antoon Bovée Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. uit dankbaarheid. Woensdag: 8.00 Godfried Philipsen; 19.00 Christ Vollenberg Geza Eli- scher. Donderdag: 8.00 Fam. Peters-Arts; 19.00 Bartholine Janssen en overl. fam. overl. fam. Jeuken-Hendriks-Müller. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; Constant Pijls Harrie Janssen. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Mar tij n Smelt. Zondag: 9.00 Pepijn Dobbelaar; 10.15 Leo en Johan Pouwels; 11.45 Erik Arts; 18.00Twannie Peeters. Maandag, woensdfag, vrijdag: 8.00 André Basten; 19.00 Tonnie Vermeu len. Dinsdag en donderdag: 19.00 Per Lenssen. kerk 't zonnelied bruRske Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken het liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 17 maart: 19.00 H. Mis om Gods zegen te vragen voor een familie. Zondfag 18 maart: Tweede zondag van de veertigdagentijd. 10.00 Hoogmis voor hel geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. DFeze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kindercrèche zal worden verzorgd door Margo Franssen en Miriam Claessens. Maandag 19 maart: Hoogfeest van de H. Jozef, bruidegom van de H. Maagd en Patroon van de Kerk. 19.00 H. Mis voor - overleden ouderws en fam. de Lange-Groart en van Treeck-Stoffels. Dinsdag 20 maart: 8.30 H. Mis tot zekere intentie. Woensdag 21 maart: 19.00 H. Mis voor levende en overl. fam. leden van mevr. Schneiuder. Donderdag 22 maart: 8.30 H. Mis tot intentie van-Mevr. Bamm. Vrijdag 23 maart: 19.00 H. Mis tot zekere intentie. Misdienaars: Zaterdag 17 maart: 19.00 Arno Gerrit en Paul Verhoeven. Zondag 18 maart: 10.00 Twan en Peter Franssen, Tom Versteeg en Silves ter Bombeeck. Maandag 19 maart: 19.00 Maurits Vermeulen, Jurgen Vollenberg en Ri chard Kinderdijk. Woensdag 21 maart: 19.00 Freddy Hendriks en Arie van Driel. Vrijdag 23 maart: 19.00 Paul Franc ken en Luc Kemmelings. Mededelingen: 1Voor de kinderen en hun ouders.... geldt héél bijzonder de uitnodiging om in de vasten ook eens door de week naar de H. Mis te komen. Natuurlijk zijn ook alle anderen van harte welkom. Maar naar de kinderen gaat onze speciale aandacht. Daarom tot ziens! Landelijke Bisschoppelijke Vastenaktie Noord-Limburg HIERONDER STAAT EEN VAN DE NEGEN PROJEKTEN WAARVOOR DE WERKGROEP NOORD-LIMBURG DIT JAAR UW AANDACHT VRAAGT COMMISSIE PASTORAL DA TERRA Brazilië/Parana: f 60.000,- COMMISSIE PASTORAL DA TERRA Brazilië/Rio de Janeiro: f 75.000,- ,,lk wil op mijn land blijven. Het is op dit kleine stukje land dat ik mijn bestaan moetnonden en ik wil er niet vandaan. Nee, ik wil niet. Wat zou ik zonder dit stukje land moeten beginnen? Ik blijf dus". Een noodkreet van een willekeurige boer in Brazilië. Wat velen voor hem overkwam, dreigt ook hem te overko men... verdreven worden van een dier baar stukje grond door grootgrondbe zitters of industriëlen. Hardhandig wor den gewassen vernield en omrasterin gen afgebroken mdaar sta je dan als landloze arbeider. Om op te komen voor de rechten van juist deze kleine boeren en landloze ar beiders, werd 10 jaar geleden de Com missie Pastoral da Terra opgericht. In meer dan 200 bisdommen heeft de Commissie al aktieve groepen, die vee lal bestaan uit plaatselijke religieuzen, boeren, pastorale werkers en advoca ten. De C.P.T. stelt principiëel dat de strijd en de aktiviteiten in de eerst plaats nieten uitgaan van de mensen om wie het gaat. De C.P.T. ondersteunt dan deze akti viteiten met juridische en vormende ad viezen. Omdat her werk van Pastoral da Terra alles te maken heeft met het thema van dit jaar „Migratie" willen wij steun ver lenen aan de Commissies in Parana en Rio de Janeiro. DE WERKGROEP NOORD-LIMBURG VAN DE LANDELIJKE BISSCHOPPELIJKE VASTEN AKTIE VRAAGT IEDEREEN DE ONDERDRUKTEN AKTIEF TE.STEUNEN. U KUNT DIT DOEN DOOR UW BIJDRAGE TE STORTEN OP gironummer 22.57.919 t.n.v. LANDELIJKE BISSCHOPPELIJKE VASTENAKTIE WERKGROEP NOORD LIMBURG 2. Gezinsbijdrage. De nieuwe pen ningmeester kan nog zoveel verzinnen, maar zonder geld kan ook hij niet veej beginnen!!! Ned. Credietbank Venray rek. no. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. Kerkbestuur Brukske inz. Gezins bijdrage. Marimbastraat 26. Met dank voor uw bijdrage. 3. Om over na te denkenHet ge bed is wezenlijk voor godsdienst en waar gebed is, daar vindt men ook van zelfsprekend steun en troost in alle narigheid, groot en klein 4. Vastenaktie: De vastentijd, die weer voor ons ligt, geeft ons de gelegen- heidom het extra, dat we ons willen ont zeggen ten goede te laten komen aan onze mede-mensen in nood. Als paro chie-gemeenschap doen we dit via de Limburgse bisschoppelijke vastenaktie onder het motto: Ook mijn schouders eronder". Samen met de parochie van de Vre- deskerk zullen wij geld inzamelen voor het project van Hanneke Naus, afkom stig uit Venray. Ze is werkzaam in Peru, dichtbij de stad Lima. Via het aartsbis dom Lima heeft ze geld gevraagd (7.000 guilden) voor de aanleg van een water leiding voor twee opvangcentra voor kinderen uit arme gezinnen. Volgende week krijgt U meer informatie. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 17 maart: 18.00-18.45 gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de tweede zondag van de veertigdagentijd. De H. Mis wordt op geluisterd door ons kinderkoor „De Vredesklokjes", voor Jan Essing (coll.) Marco Basten )coll.) overleden ouders van de Bekerom-Winnen over leden Ouders Sjang Derks. Zondag 18 maart: Tweede zondag van veertigdagentijd. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Sjef Engels (van M.) Harry Janssen (coll.); 10.00 Latijnse Hoogmis voor Mathie van den Beuken (B) Frans van Oord (maandgetijde) Ser Willems Piet Willems; 11.30 voor overleden Annie Min-Poels; 18.30 voor Piet Smits (coll.). Maandag 19 maart: Het hoogfeest van St. Jozef, Bruidegom van de H. Maria. 8.00 voor ouders van Ass-Del- hoven; 19.00 voor overleden Rombout Appels Leo Janssen en zonen Piet en Gerrit overleden moeder Agatha Theuvenet. Dinsdag 20 maart: 8.00 voor priester roepingen en roepingen tot het relegieu- ze leven; 14.45 plechtige huwelijksinzegening van het bruidspaar Marijke Kengen en Freek Prinsen in de kapel van Veltum; 19.00 voor de overl. familie Baeten-Martens Ber Philipsen /jaargetijde voor Jan Janssen. Woensdag 21 maart: 8.00 voor Frans van Oord (coll.) tot zekere intentie (V). 14.30 vertrek vanaf de zijingang van de Kerk van de Fiets-bedevaart naar Smakt. U bent allen van harte uitgeno digd. (15.00 Gebedsdienst in SmaKT); 19.00 Piet Willems (coll.) Helm Hendriks (coll.). Donderdag 22 maart: 8.00 voor de zieken en alleenstaanden van de paro chie; 19.00 Chrift Vollenberg Th. van de Voort en echtgenote Piet en Harry Willems. Vrijdag 23 maart: 8.00 ter ere van het H. Hart van Jezus; 19.00 voor Harry Janssen (buurt). Zaterdag 24 maart: Hoogfeest van Maria Boodschap. (Aankondiging van de Heer). 8.00 ter ere van Maria hulp der Christenen voor de zieken van de parochie. Mededelingen: De kindercrèche op zondag 18 maart om 11.30 uur wordt verzorgd door Monique Schillings. U kunt binnenkort weer onze vastenbrief met het vastenzakje in de bus verwachten. Zaterdagavond om 19.00 uur is er weer een kindermis. De lezingen, de preek en de voorbeden zullen aan de kinderen aangepast zijn. De zang wordt door ons kinderkoor „De Vredesklok jes" verzorgd. Komt u ook? Op woensdag 21 maart is er vanuit onze parochie een fietsbedevaart naar Smakt. Vertrek is om 14.30 uur vanaf de zij-ingang van de kerk. We Fietsen naar Smkat waar om 15.00 uur een ge bedsdienst is in het St. Jozefkapelletje. Komt U ook? (met een goede fiets na tuurlijk). Ónder voorbehoud komt dit weekend weer ons blaadje „Het Caril lon" uit. Misdienaars: Zondag: 8.30 Tom Franken; 10.00 Pascal en Urbain van Weert, Oscar Geurts; 11.30 Theo Krouwel; 18.30 Giel Krijnen. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Anthony Hermans; 19.00 Emil Duyf. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Erik Dijkmans; 19.00 Olaf van Leeu wen. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP 18 maart, de tweede zondag in de veertigdagentijd, om tien uur dienst in de aula van D^> Hoebert, predikant is Mevr. Ds. M. Thans uit Nuenen. Kollekten noodlijdende gemeenten in België en 't plaatselijk kerkewerk. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 overl. familie Lit- jens-Verhaag Gerrit Reintjes Jean Potten Harry Vermeulen en overl. familie Hendrina Maria Houwen- Jacobs Albert Claessens en Aleida Claessens-Teuws Netje Janssen Jan Custers Jan en Jos Haegens Annie Haegens-van Bergen (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 jaardienst Bertus Rut ten; 10.00 Jan Bernaerts Lei Janssen (Herenkoor). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 Bert Daniëls en overl. familie. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Jozef Jenneskens en echtgenote. Vrijdag: 9.00 Jan Loonen (v.w. fa milie). Zaterdag: 19.00 overl. familie Ma- dou-v. d. Eisen gest. jaardienst Wil lem Jenneskens Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Jan Custers Gerrit Reintjes. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Bert Camps, Joris Rutten, Jules Janssen, Jacquo Camps. Zondag: 8.30 Marcel Holtackers, Arno Janssen, Gebr. Pluk; 10.00 Geert Versteegen, Pieter Rijs, Rob van Lies hout, Ton Verstraelen. Basilieken-voettocht voor jongeren, van Meerssen naar Maastricht Op zaterdag, 7 april a.s. maken hon derden jongeren een voettocht van de Basiliek van Meerssen naar de ^siliek (Sterre der Zee) van Maastricht. Vanaf 10.00 uur vinden de jongeren elkaar bij de Basiliek te Meerssen waar koffie wacht. Om 11.00 uur de Eucha ristieviering in Concelebratie met onze Bisschop. Daarna een picknick: voor soep, broodjes en koffie wordt gezorgd. Dan begint de VOETTOCHY, met als gespreksthema: Stappen naar verzoe ning. De route van 9 kilometer slingert door het vriendelijke Zuid-Limburgse heuvelland. Het wordt een spontane tocht voor jonge mensen „op weg". Rond 17.00 uur wordt de tocht besloten in de O.L. Vrouwe Basiliek te Maas tricht. Je loopt toch mee? Zet de eerste stap en geef je op. Wij sturen je graag nadere infotmatie en/of een folder: Schrijf of bel: Jongerenpastoraat, Mun sterstraat 10, 6041 GA Roermond, tel. 04750-18351. PAROCHIE OIRLO 2e zondag van de veertigdagentijd. Zaterdag: 17.00 gez. H. Mis uit dank baarheid b.g.v. 85e verjaardag; 19.00 gez. H. Mis, opgeluisterd door Jonge renkoor Reuver. Grad Verstappen (mnd.) Jan Peeters (koll.) Piet Ron gen. Zondag: 8.30 H. Mis Herman Kerkhoff namens de buurt; 10.00 Hoogmis, Lei Ewals namens broers en zusters st. Johannes v. d. Sterren en Petronella Muijzers st. Martinus Bomm en Maria Poels. Dinsdag: 8.00 st. Mathias Gooren en Gertrudis v. d. Water. Woensdag: 8.00 H. Mis Godfried Philipsen. Donderdag: 8.00 H. Mis Godfried Philipsen, Pierre Philipsen en echtge note. Vrijdag: 14.00 pl. Huwelijksmis Bruidspaar Duijf-Jacobs. Zaterdag: 14.00 pl. Huwelijksmis Bruidspaar Steeghs-van Bree; 19.00 gez. H. Mis st. Johannes Tjijssen, Maria v. d. Laak, Jacomina Geurts en Johannes Rongen Truus Guffens-Swinkels Anna Biemans-Opheij uit dankbaar heid. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat., di. en wo.: René Arts en Marcel Dinghs; zond. 8 u. do. en vr.: Martijn Jeuken en Xavier Weys; zond. 10 u.: Denny Wismans en Guido Vollenberg. Zaterdag 17 maart: 19.00 Gerrit van Meijel (coll.) Wilhelmina Baltussen Piet Rambaghs (coll.). Zondag: 8.00 Antonius Drabbels (personeel Bambo); 10.00 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van alle parochianen t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Dinsdag: 19.00 Wilhelmina Linders en Leonardus Geurts. Woensdag: 8.00 Antonius Strijbos (coll.) voor intentie van offeraars. Donderdag: 8.00 overl. ouders, Hein en Martinus Emonts. Vrijdag: 8.Ö0 Hendrika Vousten (coll.); 19.00 Gezamenlijk bidden van de Kruisweg in onze kerk. PAROCHIE LEUNEN Tweede zondag van de veertigdagen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Piet Vullings, echtg. en overl. fam. lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (M). Zondag: 8.00 lsm. v. Mathijs Litjens en echtg.; 10.00 hgm. v. Maria Loonen- Scheffers Elly van Berlo en Elly Michel Loonen Joos Litjens en overl. fam. Litjens-Nabuurs; 11.15 lsm. v. Martinus Heesen en ovérl. fam. Gerrit Janssen (vanw. Boodenstr.) Jan Janssen (vanw. fam.). Maandag: Feest van de H. Jozef. 19.00 gest. jrd. v. Henri Weijs, echtg. en overl. kinderen lsm. v. overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Ver- koijen. Dinsdag: 19.00 lsm. v. pastoor de Bot. Woensdag: 8.00 lsm. v. Antoon Bovée en overl. fam. Heidens; 19.00 lsm. v. Frans v. Bavel en overl. fam. lsm. v. Antoon v. Rijswijck. Donderdag: 8.00 lsm. v. Nella Dora Emons lsm. t.e.v. H. Jozef (L). Vrijdag: 8.00 gest. jrd. v. Willem de Haan, beide echtg. en overl. kinderen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. Bouten-Teeuwen Frans Rongen en overl. fam. Rongen-van Cuijck. Misdienaar: 19.00 Peter Geurts. Akolieten: za 19.00 Th. v. Kempen en Tj. Jenniskens; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 hgm. M. J. Hermans en J. v. d.Aker; 11.15 M. T. Heesen. Gedoopt: Achten Marjolein en Smits Inge. Huwelijksafk.: Harry Vullings en Ine Kuijpers. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor bijz. intentie b.g.v. Reünie Kempkensberg; 2. Maandd. v. Mevr. Vollenberg-Aerts; 3. Maandd. v. Mevr. Geurts-Peeters; 4. H. Mis overl. fam. Arts-Gielen, Jep en Harrie Arts. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. van Dijck-Driessen; 10.00 1. H. ..Mis voor Willem Smeets; 2. H. Mis Deze week nogmaals eqn „steen- oude" ansichtkaart van Smakt de enigste bedevaartplaats van St. Jozef in Nederland die in deze maand maart bijzonder in de belangstelling staat. Met moeite kan men nog de oude kapel (torentje) op de foto waarnemen. De „nieuwe kapel" is ook al weer vele jaren ter ziele; op dezelfde plaats werd een moderne rectoraatskerk gebouwd, met daarnaast de reltorswoning en het klooster der Paters Ongeschoeide Kar melieten. Op de oude ansichtkaart staat 'n hele rij jongens afgedrukt. Als men met een vergrootglas kijkt, ziet men dat ze allemaal korte broeken dragep; slechts 'n enkele lange broek kan men ontwa ren. Het is beslist niet zó, dat hier de schooljeugd van Smakt-Holthees staat afgebeeld; daarvqpr is het aantal te groot. Vermoedelijk gaat het om een bedevaart van de een of andere school. En aan de bomen te zien, zou dat best eens in maart kunnen hebben plaats gehad. Wat gebleven is in Smkat, is het Pel grimshuis. Koffie en vlaai wachten daar op U, nadat U bij St. Jozef 'n kaarsje hebt aangestoken. Komende dagen'verwacht men een bijzonder groot aantal „pelgrims" in Smakt. Zonda komt immers Kardinaal Alfrink een plechtige Hoogmis opdra gen in de rectoraatskerk en maandag, 19 maart, de eigenlijke feestdag van St. Jozef, wordt de hoogmis en predikatie verzorgd door drs. A. Kroese, provin ciaal van de Ongeschoeide Karmelieten. Het dames- en herenkoor van Smakt- Holthees verzorgt de muzikale omlijs ting. voor Ben Geurts (P); 11.30 1. gest. jgt. v. Hendricus v. d. Ven, Maria v. d. Ven-Verheijen en Theo v. d. Ven; 2. Maandd. v. Giel Trommelen. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor Ma rian v. Haperen en overl. fam.; 2. H. Mis voor Thei Sanders. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor bijz. in tentie (H). Woensdag: 19.00 1. weekd. v. Ben Geurts; 2. H. Mis voor Helm Janssen en Antonetta Hendrix. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Mathieu Arts en overl. fam. Vrijdag: 14.30 H. Mis uit dankbaar heid b.g.v. het huwelijk van José Janssen en Ben de Groot; 19.00 1. H. Mis voor Ben Geurts nms. "fam. Jeuken- Claessen; 2. H. Mis uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor overl. parochianen maart 1983 - maart 1984; 2. H. Mis voor Jan Jeurissen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Janssen en Rob Strijbosch. Zondag: 8.30 Tom Lemmens en Rob Reijnders; 10.00 Bart Rongen en Noël Michels; 11.30 Patrick Vergeldt en Peter Michels. Weekdagen: Mare Sijbers en Joan Lutters. Huwelijksmis: Patrick Marcellis en Peter Michels. Vrij: Bart Marcellis, Patrick Marcel lis en Roel Smits. RECTORAAT HEIDE Tweede zondag van de Veertigdagen tijd, 18 maart 1984. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleutren; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Ben Rongen en Twan Swinkels. Misdienaars van de week: Jan Willems en Roel van Rens. Eerste inzameling van de vastenaktie. Maandag: H. Jozef, bruidegom van deTL Maagd Maria. 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Dinsdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Piet Spee. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Betje Geurts-Gellings. Vrijdag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Zaterdag: Maria Boodschap - Aan kondiging van de Heer. 19.30 Avond mis voor Piet van Schijndel v.w. de buurt, tevens voor de overleden ouders Poels-Michels, tevtgjs voor Truus Gie- lens en tevens voor Betje Geurts-Gel lings. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak, met als thema: „Dien Jehovah met een blij hart". In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. Zaterdag 17 maart 19.00 uur Plechtige Avondmis. Koor: Gemengd kerkkoor Laus Deo uit Arcen, o.l.v. Jo Valckx. Zondag 18 maart 8.30 uur en 11.30 uur H. Mis. 10.00 uur Plechtige Hoogmis. Celebrant Kardinaal Alfrink. Koor: Gemengde Zangvereniging Vondel uit Vierlingsbeek, o.l.v. Rien Vos. 15.00 uur Gebedsdienst. Maandag 19 maart: Feest van de H. Jozef. 8.30 uur en 11.30 uur H. Mis. 10.00 uur Plechtige Hoogmis. Celebrant en Predikant drs. A. Kroese, provinciaal van de ongeschoeide karmelieten. Koor: Dames-en Herenkoor Smakt-Holthees, o.l.v. Harrie Koopmans. 15.00 uur Gebedsdienst. 19.00 uur Plechtige Avondmis. Koor: Meerlo's Gemengdkoor, o.l.v. Mevr. H. de Roon. Zaterdag 24 maart 19.00 uur Plechtige Avondmis. Koor: Jongerengroep en koor Exodus uit Breda, o.l.v. Paul Cools. Zondag 25 maart 8.30 uur en 11.30 uur H. Mis. 10.00 uur Plechtige Hoogmis. Koor: Exodus uit Breda. 15.00 uur Gebedsdienst. Elke morgen door de week om 8.45 uur H. Mis in de kapel. Inlichtingen en korrespondentie: P. Rektpr, St. Jozef laan 56, 5817 AD Smakt-Venray. Telefoon 04782-248. Giro 1063648 t.n.v. Rektoraat St. Jozef, St. Jozeflaan 56, Smakt-Venray. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 17 maart: H. Patricius. 19.00 Frans Muijsers v.w. neven en nichten. Het jongerenkoor zal deze H. Mis opluisteren. Zondag 18 maart: 2e zondag van de Vasten. 10.00 voor Petronella v. d. Heuvel, overleden ouders en kinderen en voor Anna Bouten, en Antoon v. d. Hooglenhof, A. M. Drabbels en doch ter Wilhelmina; 11.30 Mevr. Poels-Ja- cobs. Maandag 19 maart: feest van St. Jo seph. 8.30 Antoon van Rijswijck. Dinsdag: 8.30 Martinus van Stip hout, Johanna van Rijswijck en zoon Willem. Woensdag: Sterfdag van H. Benedic- tus. 19.00 Petran van Dijck. Donderdag: 8.30 Lambert van Meyel en Laurentia Noyen. Vrijdag: H. Turibius. 8.30 Mathijs Gielen en overleden kinderen. Zaterdag 25 maart: feest van Maria Boodschap. 18.00 en NIET om 19.00 H. Mis van Natuurvrienden. Misdienaars: zondag 18 maart: 10.00 en zaterdagavond Judith Gellings en Anja Versteegen; 11.30 Saskia Arts en Susanne v. Kruijsen. Koliek tanten: zaterdagavond 17 mrt. G. Ewals; zondag 18 mrt. 10.00 K. v. Vegchel; 11.30 J. Verhaag. Kerk schoonmaken 22 maart: Mevr. De Rijck-Zegers, Straat; Mevr. Kessels- de Rijck, Kleindorp. Mededelingen: a) Ik hoop dat u allen de vastenenve- loppe hebt ontvangen en ook .het artikel over het project. Tracht edelmoedig te zijn. U kunt deze neveloppe terugbren gen wanneer U wilt. U kunt hem bik weekeinde in de kollekte deponeren, altijd in de bus op de pastorie gooien etc. Soms brengt uitstel afstel. b) De reden dat het uur van de Mis veran derd is op 25 maart is omdat er veel kinderen bij betrokken zijn en omdat na de Mis een vergadering is voor hen allemaal. Anders wordt het te laat. c) Weekeinde 17/18 maart Stille Om gang. Ook al gaat ge niet mee, gedenkt degenen die gaan en bidt met hen. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 29 uur t.i.v. fam. Bloemen. Zondag: Feest van H. Jozef. 10 uur H. Mis voor Ardina Weerts-Nelissen. Maandag: 19 uur t.i.v. M. Janssen. Dinsdag: 19 uur t.i.v. fam. Bloemen. Woensdag: 19 uur voor Tony Bot- den. Donderdag: 19 uur voor overl. fam. van Helvoirt-v. d. Weijer. Vrijdag: 19 uur vooor overl. fam. Arts-v. d. Kerkhof. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. van Veg chel. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 17 maart: 19.00 Avondmis opgeluisterd door het gem. koor Laus Deo uit Arcen, t.e.v. St. Jozef. Intenties voor Maria Petronella Konen-Derkx, overl. ouders Bastiaans, overl. fam. Verstegen-Kuijpers, ouders Mulder en overl. fam. van Bussel-Boomen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor de levenden en overledenen; 8.30 H. Mis t.e.v. dé H. Jozef t.z.i. en voor overl. ouders Janssen-Versteegen; 10.00 Hoogmis opgeluisterd door de gemeng de zangvereniging Vondel uit Vierlings beek, intenties voor overl. fam. Philip- sen-van Dijck, overl. fam. van Kempen- Bongaerts, fam. Muysers-de -Groot, moeder Kerstens-v. d. Ven; 11.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaar heid; 15.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef. Maandag: Hoogfeest van de H. Jo zef. 8.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef, voor Piet Swaghoven en alle pelgrims; 10.00 Hoogmis opgeluisterd door het dames- en herenkoor Smakt-Holthees voor de pelgrims en voor vader en moeder Kersten en Sraar, Jozef Wismans, Johannes v. d. Winkel en fam., en voor alle inwoners; 11.30H. Mis t.e.v. de H. Jozef v.b.i. en fam. van Mullekom-v.d. Bruggen; 15.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef; 19.00 Avondmis, opgeluisterd door het Meerlo's gemengd koor t.i.v. ouders Nellen en uit dankbaarheid en t.z.i. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. van Elzen en welslagen van examen; 14.30 Bedevaart Spraeland. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor overl. ouders Michiels-Ver- steegen en kinderen, fam. Hendrickx- Weijers, bij een noveen; 10'.30 H. Mis voor bedevaart Rijen; 14.15 Bedevaart 14.15 Bedevaart Vredeskerk. Donderdag: 8.45 H. Mis voor het welslagen van een examen; 14.30 Bede vaart van Servaas Venray. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. St. Jozef t.z.i.; 14.15 Bedevaart Schuttersveld Venray. RECTORAAT VEULEN Zondag 18 maart: 2e zondag van de veertigdagentijd. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor levende en overl. fam. v. Meijel-Poels. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. zal. Cecilia van Wylick-Engelen. Maandag: feest van de H. Jozef. Om 8 uur lsm. tot bijz. int. fam. Burgers- Heesen. Dinsdag: 8 uur zal. Sj. Smedts (fam. Smedts). Woensdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin ders en overl. fam. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Gert. van Opbergen. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Antonia Janssen-Sanders. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. uit dank fam. van Rijswijck-Wijnhoven. Akolieten 18 maart: C. Claessens, H. Reintjes, D. Janssen.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 16